Výsledky pretekov - 2016

Stredoevrópsky pohár mládeže - 1.kolo - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 20.02.2016
ZPPS 1.kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 12.03.2016
Dobo cupa - Eger (Hungary) - 01.05.2016
Modrý míting - Nový Jičín (Czech Republic) - 14.05.2016 - 15.05.2016
2.kolo ZPPS - Žilina (Slovak Republic) - 21.05.2016
Majstrovstvá Slovenska ZPPS - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 04.06.2016 - 05.06.2016
Stredoevrópsky pohár mládeže - 2.kolo - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 11.06.2016
Stredoeuropsky pohár mládeže - Zlín (Czech Republic) - 24.09.2016
Banskobystrický plavecký pohár 4. kolo Žiar nad Hronom - Žiar nad Hronom (Slovak Republic) - 22.10.2016
Nemo Trophy - Zlín (Czech Republic) - 29.10.2016 - 30.10.2016
Jesenné majstrovstvá stredosl.obl. Handlová - Handlová (Slovak Republic) - 05.11.2016 - 06.11.2016
Banskobystrický plavecký pohár 5. kolo Veľký Krtíš - Veľký Krtíš (Slovak Republic) - 12.11.2016
3.kolo LM ZPPS Zvolen - Zvolen (Slovak Republic) - 19.11.2016
Zimné majstrovstvá SR Dolný Kubín - Dolný Kubín (Slovak Republic) - 25.11.2016 - 27.11.2016
Veľká cena Tábora 2016 - Tábor (Czech Republic) - 26.11.2016
AGRI CUPA Eger HU - Eger (Hungary) - 27.11.2016
Mikulášský pohár v PP 2016 - Přerov (Czech Republic) - 03.12.2016
4.kolo Stredoeuropsky pohár mládeže - Nový Jičín (Czech Republic) - 10.12.2016
4.kolo LIGA ZPPS - Šaľa (Slovak Republic) - 17.12.2016
Rok 1999
Rok 2000
Rok 2001
Rok 2002
Rok 2003
Rok 2004
Rok 2005
Rok 2006
Rok 2007
Rok 2008
Rok 2009
Rok 2010
Rok 2011
Rok 2012
Rok 2013
Rok 2014
Rok 2015
Rok 2016
Rok 2017

Stredoevrópsky pohár mládeže - 1.kolo

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 20.02.2016

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
3. Kminiaková Lea 00:36,50 452
6. Lietavová Linda 00:44,41 193
8. Ozanová Zoe 00:49,06 80

50PP E0

Muži Ženy
2. Kminiaková Lea 00:33,24 438
5. Lietavová Linda 00:45,62 47
8. Ozanová Zoe 00:47,39 8

100PP E0

Muži Ženy
2. Kminiaková Lea 01:15,01 426
6. Lietavová Linda 01:36,39 110
8. Ozanová Zoe 02:07,45

50BF E

Muži Ženy
4. Slovak Filip 00:30,17 720 1. Danková Adéla 00:29,88 773
6. Hraško Jakub 00:30,66 693 3. Bieliková Bianka 00:31,07 705
10. Matej Nikolas 00:33,57 546 14. Bohmerova Sofia Lujza 00:36,09 468
11. Mlynárik Jakub 00:34,20 518 16. Taryová Alexandra 00:37,25 422
13. Gonda Radko 00:36,76 412 19. Lisa Michaela 00:40,38 312

100PP E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 01:02,15 595 3. Bieliková Bianka 01:05,43 635
4. Slovak Filip 01:05,93 504 4. Danková Adéla 01:05,66 629
7. Matej Nikolas 01:08,65 444 14. Taryová Alexandra 01:20,22 334
12. Mlynárik Jakub 01:17,64 277 15. Bohmerova Sofia Lujza 01:21,18 318
13. Gonda Radko 01:24,76 170 17. Lisa Michaela 01:28,68 206

200PP E

Muži Ženy
2. Hraško Jakub 02:20,67 604 3. Danková Adéla 02:28,76 597
5. Slovak Filip 02:30,62 498 5. Bieliková Bianka 02:37,71 506
7. Matej Nikolas 02:36,39 443 14. Bohmerova Sofia Lujza 02:58,80 329
12. Mlynárik Jakub 02:54,95 290 15. Taryová Alexandra 03:07,14 269
13. Gonda Radko 03:47,40 17. Lisa Michaela 03:27,38 146

50BF D

Muži Ženy
4. Matej Dominik 00:26,67 702 1. Vasilová Hana 00:25,93 874
10. Tary Samuel 00:29,38 545 4. Mináčová Victoria 00:27,30 780
12. Mlynárik Andrej 00:32,68 389 11. Sopková Ľubomíra 00:29,07 671
12. Hatiarová Elisabeth 00:29,84 628
13. Kmeťková Zuzana 00:29,96 622
17. Rudnická Erika 00:33,44 453
19. Bejticová Ema 00:41,38 174

100PP D

Muži Ženy
4. Matej Dominik 00:54,81 630 1. Mináčová Victoria 00:51,96 887
9. Tary Samuel 01:06,57 342 2. Vasilová Hana 00:53,05 849
11. Mlynárik Andrej 01:14,92 193 3. Sopková Ľubomíra 00:53,71 826
6. Hatiarová Elisabeth 00:58,02 690
8. Kmeťková Zuzana 00:58,30 682
16. Rudnická Erika 01:07,66 449
19. Bejticová Ema 01:29,12 100

400PP D

Muži Ženy
4. Matej Dominik 04:33,27 626 1. Mináčová Victoria 04:09,70 878
10. Tary Samuel 05:20,43 387 2. Sopková Ľubomíra 04:23,72 778
11. Mlynárik Andrej 06:11,20 197 4. Vasilová Hana 04:38,68 683
9. Hatiarová Elisabeth 05:04,64 539
13. Rudnická Erika 05:14,92 489
17. Kmeťková Zuzana 05:34,30 403
18. Bejticová Ema 06:51,32 140

50BF C

Muži Ženy
4. Vasil Michal 00:24,25 727 8. Liptáková Miroslava 00:27,36 754
6. Tóth Šimon 00:24,68 697 13. Knapčoková Olívia 00:32,58 473
8. Kminiak Adam 00:25,13 667 14. Piačeková Lucia 00:33,56 430
11. Michalčák Daniel 00:27,38 530

100PP C

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 00:47,63 688 8. Liptáková Miroslava 00:52,90 693
6. Vasil Michal 00:48,32 664 13. Piačeková Lucia 01:04,46 389
7. Kminiak Adam 00:49,35 629 14. Knapčoková Olívia 01:08,41 309
9. Michalčák Daniel 00:54,24 483

400RP C

Muži Ženy
3. Vasil Michal 04:06,43 605 7. Liptáková Miroslava 04:37,38 556
6. Tóth Šimon 04:31,96 480 Piačeková Lucia DNF
7. Kminiak Adam 04:46,27 420
9. Michalčák Daniel 04:48,14 412

50BF A+B

Muži Ženy
2. Mlynárik Ján 00:24,69 566 1. Pálková Barbora 00:26,10 712
3. Chomut Miroslav 00:27,63 399 2. Michalčáková Gabriela 00:26,88 662
3. Námešná Beata 00:34,36 300

100PP A+B

Muži Ženy
1. Chomut Miroslav 00:47,43 526 1. Pálková Barbora 00:51,07 629
3. Mlynárik Ján 00:59,43 218 2. Michalčáková Gabriela 00:51,72 608
3. Námešná Beata 01:17,21 77

200PP A+B

Muži Ženy
1. Chomut Miroslav 01:45,58 562 1. Michalčáková Gabriela 01:51,68 654
3. Mlynárik Ján 02:16,87 205 2. Pálková Barbora 01:55,58 598
3. Námešná Beata 02:58,98 32
Návrat na vrch stránky

ZPPS 1.kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 12.03.2016

Návrat na vrch stránky

100BF E0

Muži Ženy
10. Berko Lukáš 02:42,69 0 6. Fekiačová Anabela 01:34,09 219
7. Lietavová Linda 01:42,93 115
8. Ozanová Zoe 01:53,53 11

50PP E0

Muži Ženy
5. Fekiačová Anabela 00:39,56 208
6. Lietavová Linda 00:44,50 74
8. Ozanová Zoe 00:50,89 0

15RP E0

Muži Ženy
5. Lietavová Linda 00:11,33
6. Fekiačová Anabela 00:11,38
8. Ozanová Zoe 00:13,85

100BF E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 01:08,21 702 4. Danková Adéla 01:09,70 646
7. Slovak Filip 01:15,58 536 13. Bohmerova Sofia Lujza 01:25,76 338
9. Matej Nikolas 01:17,99 489 14. Taryová Alexandra 01:29,59 281
10. Mlynárik Jakub 01:18,59 478 15. Lisa Michaela 01:34,29 217
14. Gonda Radko 01:21,16 431 18. Roziaková Sara 01:49,65 46
16. Majcher Jakub 01:24,30 377 19. Machová Zuzana 01:58,77 0

200PP E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 02:23,95 568 2. Danková Adéla 02:23,52 655
2. Slovak Filip 02:29,77 507 12. Bohmerova Sofia Lujza 03:07,01 270
5. Matej Nikolas 02:44,66 371 15. Taryová Alexandra 03:57,27 1
10. Mlynárik Jakub 02:50,35 325 Roziaková Sara CHO
16. Gonda Radko 02:59,19 259
19. Majcher Jakub 03:08,92 195

15RP E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 00:06,73 3. Danková Adéla 00:07,35
2. Slovak Filip 00:06,92 12. Taryová Alexandra 00:08,70
7. Mlynárik Jakub 00:07,81 13. Bohmerova Sofia Lujza 00:09,58
9. Matej Nikolas 00:08,16 17. Machová Zuzana 00:11,56
16. Gonda Radko 00:09,77 18. Roziaková Sara 00:11,84
18. Majcher Jakub 00:09,92 19. Lisa Michaela 00:11,85

100BF D

Muži Ženy
1. Matej Dominik 00:56,80 759 1. Mináčová Victoria 00:58,15 802
10. Nociar Filip 01:29,66 114 2. Vasilová Hana 00:58,48 792
4. Sopková Ľubomíra 01:04,08 635
5. Hatiarová Elisabeth 01:05,11 609
7. Kmeťková Zuzana 01:06,91 566
17. Rudnická Erika 01:21,03 293
18. Dolniaková Ema 01:21,88 280

50PP D

Muži Ženy
1. Matej Dominik 00:23,44 706 2. Sopková Ľubomíra 00:24,07 819
7. Tary Samuel 00:30,10 328 3. Mináčová Victoria 00:24,08 818
11. Nociar Filip 00:49,61 0 4. Vasilová Hana 00:24,21 809
5. Hatiarová Elisabeth 00:25,40 724
8. Kmeťková Zuzana 00:28,07 560
15. Rudnická Erika 00:32,34 354
17. Dolniaková Ema 00:35,16 245

200PP D

Muži Ženy
1. Matej Dominik 01:58,70 730 2. Mináčová Victoria 01:57,11 860
10. Nociar Filip 03:34,00 0 3. Sopková Ľubomíra 02:00,52 807
4. Vasilová Hana 02:09,13 687
5. Hatiarová Elisabeth 02:15,76 604
8. Kmeťková Zuzana 02:25,35 498
13. Rudnická Erika 02:36,44 392
18. Dolniaková Ema 03:14,56 119

100BF C

Muži Ženy
2. Vasil Michal 00:51,74 793 2. Liptáková Miroslava 00:59,37 737
3. Tóth Šimon 00:51,86 789 9. Babicová Lucia 01:08,07 515
6. Kminiak Adam 00:55,27 679 11. Kanová Viktória 01:10,38 465
13. Knapčoková Olívia 01:13,93 395
14. Pavlíková Nina 01:14,93 376

50PP C

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 00:21,37 684 4. Liptáková Miroslava 00:25,02 598
4. Vasil Michal 00:21,98 637 9. Babicová Lucia 00:28,74 391
5. Kminiak Adam 00:23,12 557 10. Kanová Viktória 00:29,19 370
11. Knapčoková Olívia 00:30,83 297
13. Pavlíková Nina 00:32,28 239

100PP C

Muži Ženy
2. Vasil Michal 00:46,51 729 2. Liptáková Miroslava 00:52,70 699
3. Tóth Šimon 00:47,28 701 8. Babicová Lucia 01:03,90 401
5. Kminiak Adam 00:51,30 568 10. Kanová Viktória 01:10,26 274
12. Knapčoková Olívia 01:12,38 237
13. Pavlíková Nina 01:14,16 207

100BF B

Muži Ženy
2. Lacko Adrián 00:49,83 759 6. Pálková Barbora 00:55,76 736
9. Hozáková Dominika 01:03,42 526
10. Hanzelová Terézia 01:03,98 513

50PP B

Muži Ženy
4. Lacko Adrián 00:22,43 563 6. Pálková Barbora 00:23,13 711
7. Hanzelová Terézia 00:24,50 615
10. Hozáková Dominika 00:27,82 422

100PP B

Muži Ženy
4. Lacko Adrián 00:49,78 563 6. Pálková Barbora 00:52,01 683
7. Hanzelová Terézia 00:54,70 601
11. Hozáková Dominika 01:05,75 332

100BF A

Muži Ženy
2. Michalčáková Gabriela 00:58,64 631

50PP A

Muži Ženy
3. Michalčáková Gabriela 00:24,49 535

100PP A

Muži Ženy
2. Michalčáková Gabriela 00:52,39 588

4×50BF E0

Muži Ženy
2. Danková Adéla 00:31,33
Slovak Filip 01:03,64 (00:32,31)
Matej Nikolas 01:38,44 (00:34,80)
Hraško Jakub 02:07,94 (00:29,50)
3. Berko Lukáš 01:11,22
Lietavová Linda 01:55,15 (00:43,93)
Fekiačová Anabela 02:36,75 (00:41,60)
Ozanová Zoe 03:24,78 (00:48,03)

4×50BF D

Muži Ženy
1. Matej Dominik 00:26,43
Mináčová Victoria 00:54,01 (00:27,58)
Sopková Ľubomíra 01:21,78 (00:27,77)
Vasilová Hana 01:47,24 (00:25,46)
4. Tary Samuel 00:30,26
Kmeťková Zuzana 01:00,89 (00:30,63)
Rudnická Erika 01:35,16 (00:34,27)
Hatiarová Elisabeth 02:03,22 (00:28,06)

4×50BF C

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 00:23,82
Kminiak Adam 00:49,84 (00:26,02)
Liptáková Miroslava 01:17,03 (00:27,19)
Vasil Michal 01:40,60 (00:23,57)

4×50BF B

Muži Ženy
2. Lacko Adrián 00:23,68
Hanzelová Terézia 00:52,16 (00:28,48)
Hozáková Dominika 01:20,98 (00:28,82)
Pálková Barbora 01:46,73 (00:25,75)
Návrat na vrch stránky

Dobo cupa

Eger (Hungary) - 01.05.2016

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
2. Kminiaková Lea 00:36,62

100BF E

Muži Ženy
4. Kminiaková Lea 01:25,51

50BF D

Muži Ženy
8. Tary Samuel 00:27,72 5. Mináčová Victoria 00:27,80
8. Sopková Ľubomíra 00:28,96

100BF D

Muži Ženy
6. Tary Samuel 01:02,24 4. Mináčová Victoria 01:00,33
7. Sopková Ľubomíra 01:05,57

100PP D

Muži Ženy
18. Tary Samuel 01:07,95 3. Mináčová Victoria 00:53,91
4. Sopková Ľubomíra 00:56,13

400PP D

Muži Ženy
15. Tary Samuel 05:20,58 3. Mináčová Victoria 04:14,86
4. Sopková Ľubomíra 04:38,88

100BF C

Muži Ženy
7. Kminiak Adam 00:56,12 5. Liptáková Miroslava 00:59,77
11. Michalčák Daniel 01:03,02

50PP C

Muži Ženy
6. Kminiak Adam 00:22,44 7. Liptáková Miroslava 00:24,09
7. Michalčák Daniel 00:22,98

100PP C

Muži Ženy
7. Kminiak Adam 00:50,42 4. Liptáková Miroslava 00:51,38
8. Michalčák Daniel 00:52,96

400PP C

Muži Ženy
7. Kminiak Adam 04:16,03 Liptáková Miroslava DNS
8. Michalčák Daniel 04:18,92

100BF B

Muži Ženy
6. Pálková Barbora 00:57,06
8. Hanzelová Terézia 01:02,75

100PP B

Muži Ženy
8. Hanzelová Terézia 00:53,66

800PP B

Muži Ženy
6. Pálková Barbora 08:41,09
Hanzelová Terézia DNS

50RP B

Muži Ženy
9. Pálková Barbora 00:22,54

100BF A

Muži Ženy
7. Michalčáková Gabriela 01:01,04

100PP A

Muži Ženy
5. Michalčáková Gabriela 00:53,42

800PP A

Muži Ženy
2. Michalčáková Gabriela 08:30,56

50RP A

Muži Ženy
Michalčáková Gabriela Dq
Návrat na vrch stránky

Modrý míting

Nový Jičín (Czech Republic) - 14.05.2016 - 15.05.2016

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
4. Hraško Jakub 00:30,15 471 7. Bieliková Bianka 00:30,76 553
9. Slovak Filip 00:31,90 391

100BF E

Muži Ženy
5. Hraško Jakub 01:07,55 468 10. Bieliková Bianka 01:09,54 538
11. Slovak Filip 01:14,31 334

200BF E

Muži Ženy
4. Hraško Jakub 02:28,16 523 15. Bieliková Bianka 02:45,61 435
9. Slovak Filip 02:39,17 418

50PP E

Muži Ženy
5. Hraško Jakub 00:29,33 513 10. Bieliková Bianka 00:30,49 567
7. Slovak Filip 00:29,91 483

50BF D

Muži Ženy
7. Matej Dominik 00:26,47 511 3. Vasilová Hana 00:25,79 698
13. Tary Samuel 00:28,30 413 15. Hatiarová Elisabeth 00:28,59 532
24. Rudnická Erika 00:32,73 338

100BF D

Muži Ženy
4. Matej Dominik 00:56,80 573 3. Vasilová Hana 00:57,58 703
12. Tary Samuel 01:02,82 422 13. Hatiarová Elisabeth 01:02,94 558
23. Rudnická Erika 01:11,48 372

200BF D

Muži Ženy
3. Matej Dominik 02:03,68 661 8. Vasilová Hana 02:14,92 614
10. Tary Samuel 02:25,18 415 18. Hatiarová Elisabeth 02:26,96 482
21. Rudnická Erika 02:36,37 393

50PP D

Muži Ženy
3. Matej Dominik 00:24,19 653 2. Vasilová Hana 00:23,96 828
12. Tary Samuel 00:30,47 312 3. Hatiarová Elisabeth 00:24,44 792
18. Rudnická Erika 00:29,32 493

50BF C

Muži Ženy
9. Tóth Šimon 00:23,73 517 11. Liptáková Miroslava 00:26,40 515
12. Vasil Michal 00:24,49 469
15. Kminiak Adam 00:25,34 420

100BF C

Muži Ženy
7. Vasil Michal 00:52,14 542 10. Liptáková Miroslava 00:57,07 569
10. Tóth Šimon 00:52,93 519
14. Kminiak Adam 00:55,09 460

200BF C

Muži Ženy
5. Vasil Michal 01:54,03 605 11. Liptáková Miroslava 02:07,34 562
9. Tóth Šimon 01:57,80 554
11. Kminiak Adam 02:03,01 488

50PP C

Muži Ženy
5. Tóth Šimon 00:21,25 694 10. Liptáková Miroslava 00:26,37 516
9. Vasil Michal 00:21,66 662
12. Kminiak Adam 00:28,27 273

50BF B

Muži Ženy
12. Pálková Barbora 00:25,79 517
14. Hanzelová Terézia 00:27,37 430

100BF B

Muži Ženy
10. Pálková Barbora 00:56,14 561
14. Hanzelová Terézia 01:01,16 433

200BF B

Muži Ženy
8. Pálková Barbora 02:04,12 568
14. Hanzelová Terézia 02:21,12 379

50PP B

Muži Ženy
10. Pálková Barbora 00:23,31 679
11. Hanzelová Terézia 00:25,06 561

50BF A

Muži Ženy
10. Zelinová Lucia 00:29,79 235

100BF A

Muži Ženy
9. Zelinová Lucia 01:09,56 184

200BF A

Muži Ženy
10. Zelinová Lucia 02:37,89 159

50PP A

Muži Ženy
6. Zelinová Lucia 00:30,23 217

4×50BF A,B,C

Muži Ženy
11. Vasil Michal
Pálková Barbora
Kminiak Adam 01:15,34
Tóth Šimon 01:38,21 (00:22,87) 736

4×50BF E0, E, D

Muži Ženy
4. Vasilová Hana 00:54,08
Hatiarová Elisabeth
Tary Samuel
Matej Dominik 01:47,67 1434
12. Hraško Jakub 01:02,91
Rudnická Erika
Bieliková Bianka
Slovak Filip 02:03,78 1006
Návrat na vrch stránky

2.kolo ZPPS

Žilina (Slovak Republic) - 21.05.2016

Návrat na vrch stránky

200BF E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 02:29,51 5. Bieliková Bianka 02:38,70
6. Matej Nikolas 02:42,91 9. Taryová Alexandra 02:54,01
8. Mlynárik Jakub 02:43,86 13. Rajtarová Ľuboslava 03:02,60
12. Slovak Filip 02:47,54 15. Knapčoková Valeria 03:10,42
19. Sadovský Milan 03:46,32 17. Machová Zuzana 03:35,19

50PP E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 00:28,95 3. Bieliková Bianka 00:29,96
3. Slovak Filip 00:29,62 9. Taryová Alexandra 00:31,61
6. Mlynárik Jakub 00:31,11 13. Rajtarová Ľuboslava 00:36,06
8. Matej Nikolas 00:31,71 14. Knapčoková Valeria 00:36,90
18. Sadovský Milan 00:42,99 16. Machová Zuzana 00:39,57

50BF Motýľ E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 00:32,68 9. Taryová Alexandra 00:38,35
2. Slovak Filip 00:33,33 13. Machová Zuzana 00:46,26
6. Matej Nikolas 00:33,98 14. Bieliková Bianka 00:47,44
11. Mlynárik Jakub 00:38,00 Rajtarová Ľuboslava Dq
16. Sadovský Milan 00:44,89

400PP D

Muži Ženy
2. Matej Dominik 04:25,73 2. Mináčová Victoria 04:09,86
6. Sivek Silvester 05:00,10 3. Sopková Ľubomíra 04:14,69
7. Tary Samuel 05:02,80 4. Vasilová Hana 04:39,12
10. Konkoľ Matej 05:36,16 6. Hatiarová Elisabeth 04:45,76
12. Hitka Tomáš 05:56,12 9. Kmeťková Zuzana 05:06,01
12. Rudnická Erika 05:16,64
18. Bejticová Ema 06:11,41
Hazuchová Jana DNF

100RP D

Muži Ženy
1. Matej Dominik 00:53,82 1. Mináčová Victoria 00:51,13
2. Sivek Silvester 00:56,92 3. Vasilová Hana 00:54,97
5. Tary Samuel 01:09,71 4. Hatiarová Elisabeth 00:55,51
10. Konkoľ Matej 01:30,50 5. Sopková Ľubomíra 00:57,34
Hitka Tomáš DNF 7. Kmeťková Zuzana 01:00,68
8. Rudnická Erika 01:08,41
Hazuchová Jana DNS

100BF Motýľ D

Muži Ženy
1. Matej Dominik 01:05,79 1. Sopková Ľubomíra 01:06,27
4. Sivek Silvester 01:12,50 2. Mináčová Victoria 01:07,36
5. Tary Samuel 01:13,77 5. Vasilová Hana 01:15,18
10. Konkoľ Matej 01:27,88 6. Hatiarová Elisabeth 01:16,27
13. Hitka Tomáš 01:31,81 8. Rudnická Erika 01:20,49
12. Kmeťková Zuzana 01:23,17
18. Bejticová Ema 01:38,61
19. Hazuchová Jana 01:39,94

400PP C

Muži Ženy
2. Vasil Michal 03:51,39 1. Liptáková Miroslava 04:11,78
4. Tóth Šimon 04:02,75 7. Piačeková Lucia 05:26,75
7. Kminiak Adam 04:18,53 9. Pavlíková Nina 05:54,62
10. Knapčoková Olívia 06:21,34
Kanová Viktória DNS

100RP C

Muži Ženy
2. Vasil Michal 00:46,11 1. Liptáková Miroslava 00:51,03
5. Tóth Šimon 00:49,55 5. Piačeková Lucia 01:09,41
6. Kminiak Adam 00:52,47 6. Knapčoková Olívia 01:19,36
8. Pavlíková Nina 01:31,47
Kanová Viktória DNS

100BF Motýľ C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 00:55,18 2. Liptáková Miroslava 01:05,43
3. Tóth Šimon 00:56,83 8. Piačeková Lucia 01:32,82
8. Kminiak Adam 01:02,11 9. Pavlíková Nina 01:36,23
10. Knapčoková Olívia 01:37,40
Kanová Viktória DNS

50BF B

Muži Ženy
Lacko Adrián DNS 4. Pálková Barbora 00:25,72
6. Hanzelová Terézia 00:28,05
9. Hozáková Dominika 00:28,92

200BF B

Muži Ženy
Lacko Adrián DNS 4. Pálková Barbora 02:06,39
8. Hanzelová Terézia 02:20,05
10. Hozáková Dominika 02:35,79

100RP B

Muži Ženy
Lacko Adrián DNS 4. Hanzelová Terézia 00:52,41
5. Pálková Barbora 00:52,73
Hozáková Dominika DNF

50BF A

Muži Ženy
7. Mlynárik Ján 00:24,93 2. Michalčáková Gabriela 00:28,40
4. Zelinová Lucia 00:31,32

200BF A

Muži Ženy
6. Mlynárik Ján 02:16,57 3. Michalčáková Gabriela 02:14,81

100RP A

Muži Ženy
4. Mlynárik Ján 01:01,89 2. Michalčáková Gabriela 00:52,00

50BF F

Muži Ženy
2. Sivek Alexander 00:34,35 3. Kminiaková Lea 00:35,16
8. Diaz Švihlíková Vera 00:44,17

200BF F

Muži Ženy
4. Sivek Alexander 03:00,77 4. Kminiaková Lea 03:00,38
8. Diaz Švihlíková Vera 03:35,41

100PP F

Muži Ženy
3. Sivek Alexander 01:18,03 2. Kminiaková Lea 01:21,19
8. Diaz Švihlíková Vera 01:37,54

4×100PP E

Muži Ženy
2. Hraško Jakub 01:06,54
Matej Nikolas 02:16,24 (01:09,70)
Bieliková Bianka 03:27,27 (01:11,03)
Slovak Filip 04:39,55 (01:12,28)
6. Taryová Alexandra 01:15,58
Mlynárik Jakub 02:31,20 (01:15,62)
Machová Zuzana 04:04,35 (01:33,15)
Rajtarová Ľuboslava 05:26,75 (01:22,40)
8. Kminiaková Lea 01:25,49
Diaz Švihlíková Vera 03:20,83 (01:55,34)
Sivek Alexander 04:40,19 (01:19,36)
Sadovský Milan 06:21,18 (01:40,99)

4×100PP D

Muži Ženy
1. Sopková Ľubomíra 00:54,47
Matej Dominik 01:49,63 (00:55,16)
Vasilová Hana 02:44,08 (00:54,45)
Mináčová Victoria 03:37,95 (00:53,87)
2. Kmeťková Zuzana 00:58,29
Tary Samuel 02:02,77 (01:04,48)
Sivek Silvester 03:01,80 (00:59,03)
Hatiarová Elisabeth 03:57,96 (00:56,16)

4×100PP C

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:48,14
Liptáková Miroslava 01:39,22 (00:51,08)
Kminiak Adam 02:29,85 (00:50,63)
Vasil Michal 03:17,24 (00:47,39)

4×100PP A

Muži Ženy
3. Mlynárik Ján 00:58,30
Hanzelová Terézia 01:52,92 (00:54,62)
Pálková Barbora 02:44,62 (00:51,70)
Michalčáková Gabriela 03:36,87 (00:52,25)
Návrat na vrch stránky

Majstrovstvá Slovenska ZPPS

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 04.06.2016 - 05.06.2016

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
3. Hraško Jakub 00:31,06 671 3. Bieliková Bianka 00:30,59 732
10. Gonda Radko 00:33,43 553 13. Sedmáková Lucia 00:36,61 447
13. Matej Nikolas 00:34,17 519 14. Taryová Alexandra 00:37,62 408

100BF E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 01:08,23 702 5. Bieliková Bianka 01:08,54 674
10. Matej Nikolas 01:19,90 453 10. Taryová Alexandra 01:20,46 426
11. Gonda Radko 01:21,22 430 12. Sedmáková Lucia 01:27,92 305

200BF E

Muži Ženy
11. Gonda Radko 02:59,48 448 11. Sedmáková Lucia 03:00,98 402
12. Matej Nikolas 03:01,32 433

50PP E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 00:28,73 544 4. Bieliková Bianka 00:29,27 633
2. Matej Nikolas 00:28,81 540 9. Taryová Alexandra 00:32,94 451
11. Gonda Radko 00:36,50 215 12. Sedmáková Lucia 00:37,09 288

100PP E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 01:06,82 484 4. Bieliková Bianka 01:06,28 614
6. Matej Nikolas 01:13,23 354 11. Taryová Alexandra 01:22,24 301

200PP E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 02:22,55 583 5. Bieliková Bianka 02:46,78 424
3. Matej Nikolas 02:33,41 471

400PP E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 05:08,48 598
4. Matej Nikolas 05:52,65 398

50BF D

Muži Ženy
1. Matej Dominik 00:26,68 701 1. Vasilová Hana 00:26,16 857
4. Sivek Silvester 00:28,62 586 2. Mináčová Victoria 00:27,82 746
7. Konkoľ Matej 00:30,13 506 3. Sopková Ľubomíra 00:27,88 743
10. Hitka Tomáš 00:32,91 379 4. Hatiarová Elisabeth 00:29,43 651
12. Tary Samuel 00:41,66 89 9. Rudnická Erika 00:31,84 526
11. Bejticová Ema 00:36,24 341
Kmeťková Zuzana CHS

100BF D

Muži Ženy
1. Matej Dominik 00:57,68 732 1. Vasilová Hana 00:58,08 804
3. Tary Samuel 01:02,44 600 6. Bejticová Ema 01:22,67 267

200BF D

Muži Ženy
1. Matej Dominik 02:08,73 743 2. Mináčová Victoria 02:13,51 741
4. Konkoľ Matej 02:41,22 392 3. Vasilová Hana 02:21,38 644
5. Hitka Tomáš 02:47,20 342

50PP D

Muži Ženy
1. Matej Dominik 00:23,84 677 2. Sopková Ľubomíra 00:23,70 848
4. Tary Samuel 00:28,03 427 3. Hatiarová Elisabeth 00:23,78 841
4. Vasilová Hana 00:24,09 818
10. Rudnická Erika 00:28,81 520
12. Bejticová Ema 00:33,42 310

100PP D

Muži Ženy
3. Sivek Silvester 00:57,86 544 2. Sopková Ľubomíra 00:52,43 871
4. Tary Samuel 01:04,63 382 3. Vasilová Hana 00:53,14 846
5. Hatiarová Elisabeth 00:56,10 748
6. Kmeťková Zuzana 00:56,90 724
9. Rudnická Erika 01:04,62 518
11. Bejticová Ema 01:11,79 366

200PP D

Muži Ženy
2. Mináčová Victoria 01:59,98 815
3. Sopková Ľubomíra 02:00,94 801
4. Hatiarová Elisabeth 02:06,47 722
7. Rudnická Erika 02:18,99 567

400PP D

Muži Ženy
2. Mináčová Victoria 04:09,66 878
3. Sopková Ľubomíra 04:16,78 826

800PP D

Muži Ženy
1. Mináčová Victoria 08:46,46 858
2. Sopková Ľubomíra 09:08,58 783

100RP D

Muži Ženy
1. Matej Dominik 00:52,98 660 1. Mináčová Victoria 00:51,35 840
3. Sivek Silvester 00:58,47 527 2. Vasilová Hana 00:53,82 767
6. Hitka Tomáš 01:25,78 118 3. Hatiarová Elisabeth 00:57,06 680
7. Konkoľ Matej 01:26,54 110 4. Kmeťková Zuzana 00:57,84 661
5. Rudnická Erika 01:08,36 443

50BF C

Muži Ženy
4. Kminiak Adam 00:24,97 678 1. Liptáková Miroslava 00:26,73 795

100BF C

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 00:55,14 683 5. Pavlíková Nina 01:12,43 424
6. Kminiak Adam 00:55,33 677

200BF C

Muži Ženy
4. Kminiak Adam 02:04,94 659 1. Liptáková Miroslava 02:10,92 735

50PP C

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 00:20,66 742
4. Kminiak Adam 00:22,19 622
7. Michalčák Daniel 00:23,66 521

100PP C

Muži Ženy
3. Tóth Šimon 00:48,21 668
4. Kminiak Adam 00:51,27 568
Michalčák Daniel CHS

200PP C

Muži Ženy
2. Vasil Michal 01:48,48 688 1. Liptáková Miroslava 01:55,64 720
3. Michalčák Daniel 02:00,46 520

400PP C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 03:49,44 743 1. Liptáková Miroslava 04:09,53 716
4. Michalčák Daniel 04:19,03 544

800PP C

Muži Ženy
2. Vasil Michal 08:17,45 688 1. Liptáková Miroslava 08:50,98 682
3. Michalčák Daniel 08:53,26 575

50RP C

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 00:20,16 696
6. Vasil Michal 00:20,44 676

100RP C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 00:46,45 672 1. Liptáková Miroslava 00:50,49 705
2. Tóth Šimon 00:49,83 575

50BF B

Muži Ženy
2. Lacko Adrián 00:22,88 735 4. Pálková Barbora 00:25,63 749

100BF B

Muži Ženy
2. Lacko Adrián 00:49,75 762 4. Pálková Barbora 00:59,35 631

200BF B

Muži Ženy
2. Lacko Adrián 01:56,81 673 2. Pálková Barbora 02:05,09 715

50PP B

Muži Ženy
4. Lacko Adrián 00:21,98 595 7. Hanzelová Terézia 00:25,20 570
8. Davidová Petra 00:26,34 502

400PP B

Muži Ženy
2. Pálková Barbora 04:05,66 696
3. Hanzelová Terézia 04:17,51 618

800PP B

Muži Ženy
1. Pálková Barbora 08:35,25 687

50RP B

Muži Ženy
5. Hanzelová Terézia 00:23,25 622
7. Davidová Petra 00:25,02 524

100RP B

Muži Ženy
4. Hanzelová Terézia 00:51,98 627

50BF A

Muži Ženy
3. Zelinová Lucia 00:31,81 405

100BF A

Muži Ženy
3. Zelinová Lucia 01:12,40 321

50PP A

Muži Ženy
2. Zelinová Lucia 00:28,45 321

400PP A

Muži Ženy
1. Michalčáková Gabriela 03:57,97 664

800PP A

Muži Ženy
1. Michalčáková Gabriela 08:29,34 621

50RP A

Muži Ženy
2. Michalčáková Gabriela 00:21,79 616

100RP A

Muži Ženy
1. Michalčáková Gabriela 00:52,77 514
2. Zelinová Lucia 01:01,27 338

50BF F

Muži Ženy
3. Sivek Alexander 00:34,85 489 3. Kminiaková Lea 00:36,12 467
6. Zlocha Matúš 00:37,50 384

100BF F

Muži Ženy
5. Zlocha Matúš 01:26,02 350 1. Kminiaková Lea 01:20,27 429

200BF F

Muži Ženy
4. Sivek Alexander 02:58,82 453 2. Kminiaková Lea 02:58,29 423
6. Zlocha Matúš 03:08,76 377

4×100PP B

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:47,57 2. Hanzelová Terézia 00:54,48
Lacko Adrián 01:38,08 (00:50,51) Sopková Ľubomíra 01:48,45 (00:53,97)
Kminiak Adam 02:27,33 (00:49,25) Davidová Petra 02:46,49 (00:58,04)
Vasil Michal 03:15,69 (00:48,36) Vasilová Hana 03:39,69 (00:53,20)

4×200PP B

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 01:55,01 2. Hanzelová Terézia 02:03,55
Vasil Michal 03:42,21 (01:47,20) Sopková Ľubomíra 04:06,72 (02:03,17)
Lacko Adrián 05:43,33 (02:01,12) Davidová Petra 06:17,33 (02:10,61)
Kminiak Adam 00:74,22 (-4:-29,-11) Vasilová Hana 08:23,84 (02:06,51)

4×100PP A

Muži Ženy
2. Michalčáková Gabriela 00:52,78
Pálková Barbora 01:47,47 (00:54,69)
Liptáková Miroslava 02:38,53 (00:51,06)
Mináčová Victoria 03:32,16 (00:53,63)

4×200PP A

Muži Ženy
2. Michalčáková Gabriela 01:53,04
Pálková Barbora 03:50,55 (01:57,51)
Liptáková Miroslava 05:47,20 (01:56,65)
Mináčová Victoria 07:46,15 (01:58,95)
Návrat na vrch stránky

Stredoevrópsky pohár mládeže - 2.kolo

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 11.06.2016

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
4. Sivek Alexander 00:36,32 429 4. Kminiaková Lea 00:36,59 448

100PP E0

Muži Ženy
3. Sivek Alexander 01:17,10 286 2. Kminiaková Lea 01:18,87 356

15/10RP E0

Muži Ženy
4. Sivek Alexander 00:17,90 199 2. Kminiaková Lea 00:14,88 443

50BF E

Muži Ženy
4. Hraško Jakub 00:29,06 786 3. Bieliková Bianka 00:30,25 752
11. Slovak Filip 00:33,14 566 Knapčoková Valeria CHS
12. Matej Nikolas 00:35,25 472
13. Gonda Radko 00:46,84 108

100PP E

Muži Ženy
7. Hraško Jakub 01:06,54 490 9. Bieliková Bianka 01:16,47 399
10. Matej Nikolas 01:12,22 373 10. Knapčoková Valeria 01:30,69 180
11. Slovak Filip 01:12,32 371
12. Gonda Radko 01:25,65 157

15/10RP E

Muži Ženy
5. Hraško Jakub 00:12,10 663 5. Bieliková Bianka 00:13,06 612
7. Matej Nikolas 00:12,56 611 12. Knapčoková Valeria 00:17,84 242
9. Slovak Filip 00:12,61 605
13. Gonda Radko 00:27,13

50BF D

Muži Ženy
8. Matej Dominik 00:26,29 726 2. Vasilová Hana 00:25,72 889
11. Sivek Silvester 00:27,74 636 8. Mináčová Victoria 00:26,94 804
13. Sopková Ľubomíra 00:27,58 762
15. Hatiarová Elisabeth 00:28,37 713
16. Hazuchová Jana 00:35,09 385
17. Bejticová Ema 00:38,34 385

100PP D

Muži Ženy
6. Matej Dominik 00:55,14 620 2. Mináčová Victoria 00:52,69 861
9. Sivek Silvester 00:57,12 564 3. Vasilová Hana 00:53,02 850
4. Sopková Ľubomíra 00:54,31 806
5. Hatiarová Elisabeth 00:54,75 791
16. Bejticová Ema 01:16,54 281
Hazuchová Jana CHO

25RP D

Muži Ženy
6. Matej Dominik 00:10,94 621 2. Mináčová Victoria 00:10,62 746
8. Sivek Silvester 00:11,10 601 5. Hatiarová Elisabeth 00:10,73 731
5. Sopková Ľubomíra 00:10,73 731
8. Vasilová Hana 00:10,78 724
16. Bejticová Ema 00:15,63 360
17. Hazuchová Jana 00:16,29 219

50BF C

Muži Ženy
5. Tóth Šimon 00:22,98 823 9. Liptáková Miroslava 00:25,84 857
6. Vasil Michal 00:23,70 767 14. Pavlíková Nina 00:32,06 497
7. Kminiak Adam 00:24,91 682 15. Knapčoková Olívia 00:32,11 494
9. Michalčák Daniel 00:25,59 637

100PP C

Muži Ženy
5. Tóth Šimon 00:46,25 739 6. Liptáková Miroslava 00:49,92 794
6. Vasil Michal 00:46,87 716 14. Knapčoková Olívia 01:09,75 284
8. Kminiak Adam 00:50,63 588 15. Pavlíková Nina 01:13,72 214
10. Michalčák Daniel 00:53,72 497

50RP C

Muži Ženy
6. Tóth Šimon 00:19,70 730 8. Liptáková Miroslava 00:21,79 741
7. Vasil Michal 00:20,46 675 13. Knapčoková Olívia 00:32,34 250
8. Kminiak Adam 00:21,41 611 Pavlíková Nina DNF
10. Michalčák Daniel 00:22,10 568

50BF A+B

Muži Ženy
5. Šimiaková Miroslava 00:25,10 780
6. Pálková Barbora 00:25,18 775
9. Hanzelová Terézia 00:26,79 668
10. Michalčáková Gabriela 00:27,30 637
12. Zelinová Lucia 00:29,72 504

100PP A+B

Muži Ženy
2. Šimiaková Miroslava 00:47,52 750
8. Pálková Barbora 00:52,88 573
9. Michalčáková Gabriela 00:52,91 572
10. Hanzelová Terézia 00:53,88 544
12. Zelinová Lucia 01:06,98 242

50RP A+B

Muži Ženy
1. Šimiaková Miroslava 00:20,69 843
8. Pálková Barbora 00:22,92 548
9. Michalčáková Gabriela 00:23,56 512
10. Hanzelová Terézia 00:23,67 506
Návrat na vrch stránky

Stredoeuropsky pohár mládeže

Zlín (Czech Republic) - 24.09.2016

Návrat na vrch stránky

200BF E

Muži Ženy
12. Matej Nikolas 02:43,71 379 7. Danková Adéla 02:30,35 580
14. Mlynárik Jakub 02:49,72 330 12. Bieliková Bianka 02:42,61 461
15. Slovak Filip 02:53,33 302 Bohmerova Sofia Lujza Dq

50PP E

Muži Ženy
10. Slovak Filip 00:30,06 476 11. Bieliková Bianka 00:31,65 510
11. Matej Nikolas 00:30,08 475 17. Bohmerova Sofia Lujza 00:37,65 269
12. Mlynárik Jakub 00:30,56 452 Danková Adéla Dq

100PP E

Muži Ženy
10. Matej Nikolas 01:10,89 399 7. Danková Adéla 01:04,29 664
12. Slovak Filip 01:11,21 392 12. Bieliková Bianka 01:11,82 490
15. Mlynárik Jakub 01:13,99 340 17. Bohmerova Sofia Lujza 01:28,25 212

Trojboj E

Muži Ženy
9. Matej Nikolas 1253 11. Bieliková Bianka 1461
13. Slovak Filip 1170 12. Danková Adéla 1244
14. Mlynárik Jakub 1122 17. Bohmerova Sofia Lujza 481

200BF D

Muži Ženy
3. Matej Dominik 02:04,87 645 4. Mináčová Victoria 02:11,92 651
11. Sivek Silvester 02:22,97 437 6. Vasilová Hana 02:13,04 637
14. Mlynárik Andrej 02:52,50 191 13. Sopková Ľubomíra 02:22,12 532
15. Kmeťková Zuzana 02:25,57 496
16. Hatiarová Elisabeth 02:30,36 448
18. Rudnická Erika 02:43,32 333

50PP D

Muži Ženy
3. Matej Dominik 00:23,14 728 1. Vasilová Hana 00:23,97 827
9. Sivek Silvester 00:25,63 560 2. Mináčová Victoria 00:24,07 819
14. Mlynárik Andrej 00:34,40 162 3. Sopková Ľubomíra 00:24,18 811
6. Hatiarová Elisabeth 00:25,19 738
10. Kmeťková Zuzana 00:25,76 700
17. Rudnická Erika 00:29,74 472

100PP D

Muži Ženy
3. Matej Dominik 00:52,77 693 1. Vasilová Hana 00:54,19 810
10. Sivek Silvester 00:58,69 522 2. Sopková Ľubomíra 00:54,53 799
15. Mlynárik Andrej 01:18,88 133 3. Mináčová Victoria 00:54,70 793
7. Kmeťková Zuzana 00:57,90 694
8. Hatiarová Elisabeth 00:57,94 693
16. Rudnická Erika 01:09,25 416

Trojboj D

Muži Ženy
3. Matej Dominik 2066 1. Vasilová Hana 2274
10. Sivek Silvester 1519 2. Mináčová Victoria 2263
14. Mlynárik Andrej 486 4. Sopková Ľubomíra 2142
8. Kmeťková Zuzana 1890
9. Hatiarová Elisabeth 1879
18. Rudnická Erika 1221

200BF C

Muži Ženy
5. Tóth Šimon 01:59,24 535 5. Liptáková Miroslava 02:08,26 550
7. Kminiak Adam 02:07,17 439
10. Michalčák Daniel 02:10,12 407

50PP C

Muži Ženy
6. Tóth Šimon 00:21,07 708 8. Liptáková Miroslava 00:23,77 682
8. Michalčák Daniel 00:22,75 582
9. Kminiak Adam 00:22,77 581

100PP C

Muži Ženy
5. Tóth Šimon 00:49,07 639 4. Liptáková Miroslava 00:50,58 770
6. Kminiak Adam 00:50,01 608
8. Michalčák Daniel 00:53,11 514

Trojboj C

Muži Ženy
5. Tóth Šimon 1882 7. Liptáková Miroslava 2002
6. Kminiak Adam 1628
8. Michalčák Daniel 1503

200BF B

Muži Ženy
1. Šimiaková Miroslava 02:04,05 569
2. Pálková Barbora 02:07,86 522
3. Hanzelová Terézia 02:16,59 425
4. Davidová Petra 02:28,46 311

50PP B

Muži Ženy
1. Šimiaková Miroslava 00:20,65 895
2. Pálková Barbora 00:23,23 684
3. Hanzelová Terézia 00:24,71 583
4. Davidová Petra 00:24,71 460

100PP B

Muži Ženy
1. Šimiaková Miroslava 00:44,87 953
2. Hanzelová Terézia 00:54,09 620
3. Pálková Barbora 00:54,53 607
4. Davidová Petra 00:58,26 504

50PP A

Muži Ženy
1. Zelinová Lucia 00:29,73 237

100PP A

Muži Ženy
1. Zelinová Lucia 01:10,47 169

100BF F

Muži Ženy
4. Sivek Alexander 01:24,13 178 6. Kminiaková Lea 01:25,97 244

50PP F

Muži Ženy
4. Sivek Alexander 00:35,21 260 6. Kminiaková Lea 00:37,23 283

100PP F

Muži Ženy
4. Sivek Alexander 01:23,42 188 3. Kminiaková Lea 01:19,16 351

Trojboj F

Muži Ženy
4. Sivek Alexander 626 5. Kminiaková Lea 878
Návrat na vrch stránky

Banskobystrický plavecký pohár 4. kolo Žiar nad Hronom

Žiar nad Hronom (Slovak Republic) - 22.10.2016

Návrat na vrch stránky

50 voľný spôsob Žiaci 11-12 roč.

Muži Ženy
5. Hraško Jakub 00:37,38 159 10. Vasilová Hana 00:34,11 316
8. Matej Nikolas 00:43,31 102 12. Sopková Ľubomíra 00:34,88 295
32. Danková Adéla 00:43,91 148

50M Prsia Žiaci 11-12 roč.

Muži Ženy
4. Hraško Jakub 00:48,11 144

50M znak Žiaci 11-12 roč.

Muži Ženy
2. Hraško Jakub 00:43,91 129

200M voľny sposob Žiaci 11-12 roč.

Muži Ženy
9. Hraško Jakub 03:27,25 110 7. Vasilová Hana 03:03,26 220
9. Sopková Ľubomíra 03:04,23 217
17. Danková Adéla 03:43,65 121

50 voľný spôsob Žiaci 13-14 roč.

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 00:28,53 358
12. Tary Samuel 00:33,90 213

50M Prsia Žiaci 13-14 roč.

Muži Ženy
Tary Samuel Dq

50M motylik Žiaci 13-14 roč.

Muži Ženy
Tóth Šimon Dq

200M voľny sposob Žiaci 13-14 roč.

Muži Ženy
6. Tary Samuel 02:53,36 188

50 voľný spôsob muži 15-18 roč.

Muži Ženy
10. Kminiak Adam 00:32,98 231

50M motylik muži 15-18 roč.

Muži Ženy
8. Kminiak Adam 00:39,11 173

200M voľny sposob muži 15-18 roč.

Muži Ženy
7. Kminiak Adam 02:48,53 204

50 voľný spôsob Žiaci 9-10 roč.

Muži Ženy
18. Kminiaková Lea 00:51,74 90

200M voľny sposob Žiaci 9-10 roč.

Muži Ženy
4. Kminiaková Lea 04:15,51 81

50 voľný spôsob Ženy 15-17 roč.

Muži Ženy
5. Pálková Barbora 00:32,41 368
7. Hanzelová Terézia 00:34,69 300

200M voľny sposob Ženy 15-17 roč.

Muži Ženy
4. Pálková Barbora 02:42,92 314
7. Hanzelová Terézia 02:52,72 263
Návrat na vrch stránky

Nemo Trophy

Zlín (Czech Republic) - 29.10.2016 - 30.10.2016

Návrat na vrch stránky

50BF

Muži Ženy
9. Tóth Šimon 00:23,82 360 9. Vasilová Hana 00:26,02 414
14. Kminiak Adam 00:25,55 268 11. Pálková Barbora 00:26,69 378
15. Matej Dominik 00:25,99 246

100BF

Muži Ženy
13. Tóth Šimon 00:54,75 322 14. Pálková Barbora 00:56,95 446
15. Kminiak Adam 00:55,57 302 15. Vasilová Hana 00:57,56 431
16. Matej Dominik 00:56,11 290 20. Sopková Ľubomíra 01:01,75 334

200BF

Muži Ženy
8. Kminiak Adam 02:08,23 285
9. Matej Dominik 02:10,79 260

50PP

Muži Ženy
18. Kminiak Adam 00:22,78 422 16. Sopková Ľubomíra 00:23,64 556
17. Vasilová Hana 00:23,68 554
18. Hanzelová Terézia 00:24,73 488

100PP

Muži Ženy
14. Tóth Šimon 00:47,87 512 17. Hanzelová Terézia 00:55,10 495
17. Chomut Miroslav 00:48,62 489
21. Kminiak Adam 00:50,26 440

200PP

Muži Ženy
13. Chomut Miroslav 01:47,90 527 19. Sopková Ľubomíra 02:00,11 523

400PP

Muži Ženy
12. Liptáková Miroslava 04:08,91 582

800PP

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 08:08,10 548 4. Sopková Ľubomíra 08:55,83 534
8. Tóth Šimon 08:34,15 470

1500PP

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 15:43,39 551 3. Sopková Ľubomíra 18:48,16 404

50RP

Muži Ženy
16. Tóth Šimon 00:19,79 555

100RP

Muži Ženy
13. Matej Dominik 00:53,00 353 13. Hanzelová Terézia 00:52,18 529
15. Vasilová Hana 00:52,50 521

400RP

Muži Ženy
5. Liptáková Miroslava 04:11,19 559
6. Hanzelová Terézia 04:15,85 535
7. Pálková Barbora 04:35,79 444
Návrat na vrch stránky

Jesenné majstrovstvá stredosl.obl. Handlová

Handlová (Slovak Republic) - 05.11.2016 - 06.11.2016

Návrat na vrch stránky

50 voľný spôsob Ženy 15-17 roč.

Muži Ženy
8. Pálková Barbora 00:32,65 360
14. Liptáková Miroslava 00:36,38 260

200M voľny sposob Ženy 15-17 roč.

Muži Ženy
7. Pálková Barbora 02:46,14 296
9. Liptáková Miroslava 03:04,59 216

100M voľny sposob Ženy 15-17 roč.

Muži Ženy
7. Pálková Barbora 01:14,33 323
12. Liptáková Miroslava 01:22,79 233

50 voľný spôsob ženy 12. roč.

Muži Ženy
11. Vasilová Hana 00:35,10 290
19. Sopková Ľubomíra 00:36,05 267

50M Prsia ženy 12. roč.

Muži Ženy
12. Vasilová Hana 00:43,76 285

200M voľny sposob ženy 12. roč.

Muži Ženy
12. Sopková Ľubomíra 03:00,96 229

100M voľny sposob ženy 12. roč.

Muži Ženy
18. Vasilová Hana 01:22,30 238

100M prsia ženy 12. roč.

Muži Ženy
8. Vasilová Hana 01:33,56 296

50 voľný spôsob muži 14. roč.

Muži Ženy
5. Tóth Šimon 00:28,99 341

50M motylik muži 14. roč.

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 00:33,28 281

100M polohové preteky muži 14. roč.

Muži Ženy
10. Tóth Šimon 01:22,73 229

50 voľný spôsob muži 11. roč.

Muži Ženy
5. Hraško Jakub 00:38,07 150

100M polohové preteky muži 11. roč.

Muži Ženy
5. Hraško Jakub 01:42,30 121

100M prsia muži 11. roč.

Muži Ženy
6. Hraško Jakub 01:48,06 136

100M znak muži 11. roč.

Muži Ženy
5. Hraško Jakub 01:44,11 103

50 voľný spôsob muži 13. roč.

Muži Ženy
8. Tary Samuel 00:34,14 208

200M voľny sposob muži 13. roč.

Muži Ženy
7. Tary Samuel 02:53,31 188

100M prsia muži 13. roč.

Muži Ženy
5. Tary Samuel 01:32,52 217
Návrat na vrch stránky

Banskobystrický plavecký pohár 5. kolo Veľký Krtíš

Veľký Krtíš (Slovak Republic) - 12.11.2016

Návrat na vrch stránky

50 voľný spôsob Žiaci 11-12 roč.

Muži Ženy
Hraško Jakub 00:39,19 7. Vasilová Hana 00:35,24 286
10. Sopková Ľubomíra 00:35,50 280

50M Prsia Žiaci 11-12 roč.

Muži Ženy
2. Vasilová Hana 00:41,42 336
9. Sopková Ľubomíra 00:46,86 232

50M motylik Žiaci 11-12 roč.

Muži Ženy
4. Hraško Jakub 00:54,60 63

200M voľny sposob Žiaci 11-12 roč.

Muži Ženy
8. Sopková Ľubomíra 02:57,90 241
11. Vasilová Hana 03:03,84 218

100M voľny sposob Žiaci 11-12 roč.

Muži Ženy
6. Hraško Jakub 01:29,84 125 12. Vasilová Hana 01:20,86 251
14. Sopková Ľubomíra 01:22,41 237

100M prsia Žiaci 11-12 roč.

Muži Ženy
4. Vasilová Hana 01:32,84 303

200M prsia Žiaci 11-12 roč.

Muži Ženy
3. Hraško Jakub 03:52,20 139 4. Vasilová Hana 03:26,90 275

50 voľný spôsob Žiaci 13-14 roč.

Muži Ženy
3. Tóth Šimon 00:28,42 362

50M Prsia Žiaci 13-14 roč.

Muži Ženy
6. Tary Samuel 00:42,15 214

50M motylik Žiaci 13-14 roč.

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 00:32,33 306

100M voľny sposob Žiaci 13-14 roč.

Muži Ženy
8. Tary Samuel 01:15,00 215

100M polohové preteky Žiaci 13-14 roč.

Muži Ženy
5. Tóth Šimon 01:19,26 261

100M prsia Žiaci 13-14 roč.

Muži Ženy
7. Tary Samuel 01:29,40 240

50 voľný spôsob Ženy 15-17 roč.

Muži Ženy
5. Pálková Barbora 00:32,31 372
7. Liptáková Miroslava 00:35,53 279

50M Prsia Ženy 15-17 roč.

Muži Ženy
5. Liptáková Miroslava 00:48,24 212
Pálková Barbora Dq

100M voľny sposob Ženy 15-17 roč.

Muži Ženy
7. Pálková Barbora 01:13,70 331
9. Liptáková Miroslava 01:21,00 249

50M Prsia muži 11-12 roč.

Muži Ženy
3. Hraško Jakub 00:49,89 129
Návrat na vrch stránky

3.kolo LM ZPPS Zvolen

Zvolen (Slovak Republic) - 19.11.2016

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 00:29,35 768 1. Danková Adéla 00:29,59 791
5. Matej Nikolas 00:32,62 591 3. Bieliková Bianka 00:30,02 765
9. Gonda Radko 00:36,50 422 8. Rajtarová Ľuboslava 00:33,53 580
14. Taryová Alexandra 00:37,65 407
15. Lisa Michaela 00:38,15 389
16. Sedmáková Lucia 00:40,13 320
17. Hanáková Lenka 00:40,50 308
18. Bohmerova Sofia Lujza 00:44,31 196

200PP E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 02:21,98 590 3. Danková Adéla 02:19,08 708
3. Matej Nikolas 02:26,20 544 6. Rajtarová Ľuboslava 02:41,15 474
9. Gonda Radko 03:02,50 237 9. Bieliková Bianka 02:47,31 420
10. Sedmáková Lucia 02:47,60 418
11. Taryová Alexandra 02:47,76 416
15. Hanáková Lenka 03:12,09 237
16. Lisa Michaela 03:20,69 184
17. Bohmerova Sofia Lujza 03:20,96 182

25RP E

Muži Ženy
1. Matej Nikolas 00:11,82 817 3. Danková Adéla 00:11,99 721
2. Hraško Jakub 00:12,18 770 6. Bieliková Bianka 00:13,48 556
10. Gonda Radko 00:18,22 260 9. Rajtarová Ľuboslava 00:14,44 468
Majcher Jakub DNS 11. Taryová Alexandra 00:15,40 391
13. Lisa Michaela 00:15,79 362
16. Bohmerova Sofia Lujza 00:17,26 266
17. Sedmáková Lucia 00:18,68 187
18. Hanáková Lenka 00:20,52 101
Roziaková Sara DNS

200BF D

Muži Ženy
1. Matej Dominik 02:07,29 763 1. Vasilová Hana 02:11,78 764
2. Sivek Silvester 02:10,53 719 2. Sopková Ľubomíra 02:21,06 648
4. Tary Samuel 02:18,43 621 3. Hatiarová Elisabeth 02:27,02 581
4. Rudnická Erika 02:31,88 530
7. Bejticová Ema 03:09,89 224
Kmeťková Zuzana DNF

100PP D

Muži Ženy
1. Matej Dominik 00:51,32 741 1. Sopková Ľubomíra 00:51,44 907
2. Sivek Silvester 00:55,48 611 2. Vasilová Hana 00:52,04 885
7. Tary Samuel 01:04,75 380 3. Hatiarová Elisabeth 00:52,30 875
4. Kmeťková Zuzana 00:57,19 715
6. Rudnická Erika 01:06,50 475
8. Bejticová Ema 01:16,94 275

25RP D

Muži Ženy
2. Matej Dominik 00:10,22 719 1. Vasilová Hana 00:10,03 835
6. Sivek Silvester 00:11,83 516 2. Sopková Ľubomíra 00:10,20 809
7. Tary Samuel 00:12,43 454 3. Hatiarová Elisabeth 00:10,51 762
5. Kmeťková Zuzana 00:11,13 677
6. Rudnická Erika 00:12,67 501
7. Bejticová Ema 00:14,75 322

50BF C

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:22,28 880 2. Liptáková Miroslava 00:25,86 856
3. Kminiak Adam 00:25,06 671 3. Šimková Ema 00:26,08 840
7. Pavlíková Nina 00:31,40 528

50PP C

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:20,14 787 2. Liptáková Miroslava 00:22,70 762
3. Kminiak Adam 00:23,53 529 4. Šimková Ema 00:24,07 661
7. Pavlíková Nina 00:31,75 259

200PP C

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 01:45,75 731 1. Liptáková Miroslava 01:50,39 801
2. Kminiak Adam 01:51,83 637 4. Šimková Ema 01:59,03 671

50BF F

Muži Ženy
2. Sivek Alexander 00:33,12 567 2. Kminiaková Lea 00:37,34 419
4. Zuzin Filip 00:40,30 288 7. Debnárová Katarína 00:43,25 225

200BF F

Muži Ženy
2. Sivek Alexander 02:46,50 561 1. Kminiaková Lea 02:53,52 462
6. Zuzin Filip 03:24,53 270 7. Debnárová Katarína 03:21,92 256

25RP F

Muži Ženy
2. Sivek Alexander 00:15,40 448 4. Kminiaková Lea 00:16,69 301
3. Zuzin Filip 00:17,25 317 7. Debnárová Katarína 00:19,62 141

200BF A+B

Muži Ženy
2. Pálková Barbora 02:08,63 637
3. Michalčáková Gabriela 02:10,96 607
4. Hanzelová Terézia 02:18,45 520
6. Zelinová Lucia 02:35,83 351

100PP A+B

Muži Ženy
2. Michalčáková Gabriela 00:51,99 600
3. Hanzelová Terézia 00:53,88 544
4. Zelinová Lucia 01:02,71 326

50RP A+B

Muži Ženy
2. Hanzelová Terézia 00:23,77 501
3. Michalčáková Gabriela 00:23,78 500

4×50PP E

Muži Ženy
2. Hraško Jakub 00:27,38
Danková Adéla 00:54,50 (00:27,12)
Bieliková Bianka 01:25,62 (00:31,12)
Matej Nikolas 01:55,96 (00:30,34)
5. Taryová Alexandra 00:33,91
Gonda Radko 01:10,29 (00:36,38)
Lisa Michaela 01:52,97 (00:42,68)
Bohmerova Sofia Lujza 02:28,39 (00:35,42)

4×50PP D

Muži Ženy
1. Vasilová Hana 00:22,71
Matej Dominik 00:45,87 (00:23,16)
Hatiarová Elisabeth 01:09,06 (00:23,19)
Sopková Ľubomíra 01:31,61 (00:22,55)

4×50PP C

Muži Ženy
1. Kminiak Adam 00:25,05
Liptáková Miroslava 00:48,35 (00:23,30)
Šimková Ema 01:12,32 (00:23,97)
Tóth Šimon 01:32,73 (00:20,41)

4×50PP F

Muži Ženy
2. Kminiaková Lea 00:36,20
Zuzin Filip 01:16,01 (00:39,81)
Debnárová Katarína 01:56,41 (00:40,40)
Sivek Alexander 02:30,53 (00:34,12)
Návrat na vrch stránky

Zimné majstrovstvá SR Dolný Kubín

Dolný Kubín (Slovak Republic) - 25.11.2016 - 27.11.2016

Návrat na vrch stránky

100M prsia ženy 12. roč.

Muži Ženy
Vasilová Hana Dq

100M prsia muži 11. roč.

Muži Ženy
30. Hraško Jakub 01:49,23 131
Návrat na vrch stránky

Veľká cena Tábora 2016

Tábor (Czech Republic) - 26.11.2016

Návrat na vrch stránky

50PP D

Muži Ženy
1. Hatiarová Elisabeth 00:23,14 892
3. Sopková Ľubomíra 00:23,42 870

100PP D

Muži Ženy
1. Sopková Ľubomíra 00:51,15 917
2. Sopková Ľubomíra 00:52,16 880
4. Hatiarová Elisabeth 00:53,87 822
5. Hatiarová Elisabeth 00:53,25 842

200PP D

Muži Ženy
3. Sopková Ľubomíra 01:57,19 859
5. Hatiarová Elisabeth 02:04,36 751

400PP D

Muži Ženy
1. Sopková Ľubomíra 04:09,27 881
4. Hatiarová Elisabeth 04:40,82 670

25RP D

Muži Ženy
4. Sopková Ľubomíra 00:10,69 736
5. Hatiarová Elisabeth 00:11,01 693
Návrat na vrch stránky

AGRI CUPA Eger HU

Eger (Hungary) - 27.11.2016

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
5. Kminiaková Lea 00:35,98

100BF E0

Muži Ženy
5. Kminiaková Lea 01:22,37

50BF E

Muži Ženy
12. Matej Nikolas 00:32,67 15. Sedmáková Lucia 00:37,65

100BF E

Muži Ženy
14. Matej Nikolas 01:19,63 15. Sedmáková Lucia 01:22,20

50BF Motýľ E

Muži Ženy
12. Matej Nikolas 00:35,43 13. Sedmáková Lucia 00:37,54

50BF D

Muži Ženy
4. Matej Dominik 00:25,83 3. Vasilová Hana 00:25,62

100BF D

Muži Ženy
2. Matej Dominik 00:55,87 3. Vasilová Hana 00:57,47

100PP D

Muži Ženy
7. Matej Dominik 00:57,46 5. Vasilová Hana 00:56,00

100BF C

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:54,29 6. Liptáková Miroslava 00:58,08
2. Kminiak Adam 00:55,71

50PP C

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 00:20,48 7. Liptáková Miroslava 00:23,45
5. Kminiak Adam 00:22,40

100PP C

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 00:46,73 6. Liptáková Miroslava 00:50,28
5. Kminiak Adam 00:48,88

400PP C

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 03:58,83 8. Liptáková Miroslava 04:14,50
5. Kminiak Adam 04:13,20

100BF B

Muži Ženy
10. Hanzelová Terézia 01:02,13

100PP B

Muži Ženy
8. Hanzelová Terézia 00:53,66

800PP B

Muži Ženy
Hanzelová Terézia DNS

50RP B

Muži Ženy
9. Hanzelová Terézia 00:24,06
Návrat na vrch stránky

Mikulášský pohár v PP 2016

Přerov (Czech Republic) - 03.12.2016

Návrat na vrch stránky

50BF D

Muži Ženy
1. Vasilová Hana 00:25,47 444
10. Hatiarová Elisabeth 00:29,18 261

100BF D

Muži Ženy
1. Vasilová Hana 00:57,88 423
8. Sopková Ľubomíra 01:04,88 270
9. Hatiarová Elisabeth 01:05,41 259

200BF D

Muži Ženy
2. Vasilová Hana 02:12,43 381

50PP D

Muži Ženy
1. Vasilová Hana 00:22,49 636
2. Sopková Ľubomíra 00:23,65 556
4. Hatiarová Elisabeth 00:24,09 527

100PP D

Muži Ženy
1. Sopková Ľubomíra 00:51,98 585
2. Hatiarová Elisabeth 00:53,26 547

200PP D

Muži Ženy
2. Sopková Ľubomíra 01:59,97 525

50BF C

Muži Ženy
7. Liptáková Miroslava 00:26,71 377

100BF C

Muži Ženy
4. Liptáková Miroslava 00:57,76 426

200BF C

Muži Ženy
3. Liptáková Miroslava 02:07,46 435

50RP C

Muži Ženy
5. Liptáková Miroslava 00:21,86 599
Návrat na vrch stránky

4.kolo Stredoeuropsky pohár mládeže

Nový Jičín (Czech Republic) - 10.12.2016

Návrat na vrch stránky

100BF E0

Muži Ženy
Sivek Alexander 01:17,40 Debnárová Katarína DNS
Sivek Alexander DNS Kminiaková Lea 01:22,70
Debnárová Katarína 01:29,68

50PP E0

Muži Ženy
2. Sivek Alexander 00:32,12 4. Kminiaková Lea 00:34,26
Debnárová Katarína DNS

100PP E0

Muži Ženy
2. Sivek Alexander 01:11,90 5. Kminiaková Lea 01:18,23
10. Debnárová Katarína 01:28,01

100BF E

Muži Ženy
Matej Nikolas 01:14,07 7. Danková Adéla 01:05,38
Hraško Jakub 01:08,31 16. Hanáková Lenka 01:27,11
Gonda Radko 01:22,53 Lisa Michaela DNS
Gonda Radko DNS Rajtarová Ľuboslava DNS
Hraško Jakub DNS Sedmáková Lucia DNS
Matej Nikolas DNS Lisa Michaela 01:21,55
Sedmáková Lucia 01:24,18

50PP E

Muži Ženy
5. Hraško Jakub 00:27,42 4. Danková Adéla 00:26,88
8. Matej Nikolas 00:29,26 13. Rajtarová Ľuboslava 00:32,48
14. Gonda Radko 00:35,35 17. Hanáková Lenka 00:37,31
Sedmáková Lucia DNS
Lisa Michaela DNS

200PP E

Muži Ženy
5. Hraško Jakub 02:22,10 9. Danková Adéla 02:29,31
10. Matej Nikolas 02:32,91 12. Rajtarová Ľuboslava 02:40,72
12. Gonda Radko 02:52,76 14. Sedmáková Lucia 02:44,84
18. Lisa Michaela 03:07,03
19. Hanáková Lenka 03:15,98

100BF D

Muži Ženy
Matej Dominik DNS 3. Vasilová Hana 00:57,61
Matej Dominik 00:56,92 12. Sopková Ľubomíra 01:02,76
13. Hatiarová Elisabeth 01:05,47
15. Bejticová Ema 01:23,77
Mináčová Victoria 00:59,46
Mináčová Victoria DNS
Kmeťková Zuzana DNS

50PP D

Muži Ženy
5. Matej Dominik 00:23,12 1. Vasilová Hana 00:23,10
3. Sopková Ľubomíra 00:23,21
5. Hatiarová Elisabeth 00:24,35
7. Mináčová Victoria 00:24,54
12. Kmeťková Zuzana 00:25,03
17. Bejticová Ema 00:33,76

200PP D

Muži Ženy
4. Matej Dominik 02:00,63 1. Sopková Ľubomíra 01:56,89
4. Mináčová Victoria 01:59,60
8. Vasilová Hana 02:03,16
11. Kmeťková Zuzana 02:06,42
12. Hatiarová Elisabeth 02:07,27
17. Bejticová Ema 02:52,80

100BF C

Muži Ženy
Kminiak Adam DNS Liptáková Miroslava DNS
Kminiak Adam 00:56,43 Liptáková Miroslava 00:57,65
Tóth Šimon 00:51,56 Šimková Ema DNS
Tóth Šimon DNS Šimková Ema 00:56,82

50PP C

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 00:20,52 7. Liptáková Miroslava 00:23,99
8. Kminiak Adam 00:22,62 8. Šimková Ema 00:24,57
9. Knapčoková Olívia 00:30,67

200PP C

Muži Ženy
5. Tóth Šimon 01:48,11 4. Liptáková Miroslava 01:51,57
6. Kminiak Adam 01:50,22 7. Šimková Ema 01:58,16
9. Knapčoková Olívia 02:46,20

100BF A+B

Muži Ženy
Šimiaková Miroslava DNS
Hanzelová Terézia DNS
Pálková Barbora 00:59,02
Šimiaková Miroslava 00:55,22
Pálková Barbora DNS

50PP A+B

Muži Ženy
1. Šimiaková Miroslava 00:22,19
6. Pálková Barbora 00:23,41
8. Hanzelová Terézia 00:25,18

200PP A+B

Muži Ženy
5. Šimiaková Miroslava 01:51,09
6. Hanzelová Terézia 02:01,48
7. Pálková Barbora 02:04,30
Návrat na vrch stránky

4.kolo LIGA ZPPS

Šaľa (Slovak Republic) - 17.12.2016

Návrat na vrch stránky

200BF E

Muži Ženy
2. Hraško Jakub 02:26,16 4. Hanáková Lenka 02:38,96
4. Matej Nikolas 02:43,72 5. Rajtarová Ľuboslava 02:39,01
9. Bieliková Bianka 02:49,04
11. Sedmáková Lucia 02:54,95
12. Lisa Michaela 03:04,94
13. Taryová Alexandra 03:06,08
Danková Adéla DNS

50PP E

Muži Ženy
2. Hraško Jakub 00:28,87 6. Bieliková Bianka 00:30,97
3. Matej Nikolas 00:29,42 7. Rajtarová Ľuboslava 00:31,40
8. Taryová Alexandra 00:32,89
13. Lisa Michaela 00:36,67
14. Sedmáková Lucia 00:38,48
15. Hanáková Lenka 00:39,48
Danková Adéla DNS

100PP E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 01:01,34 7. Bieliková Bianka 01:12,38
4. Matej Nikolas 01:08,44 8. Rajtarová Ľuboslava 01:13,15
9. Taryová Alexandra 01:16,32
11. Sedmáková Lucia 01:18,94
13. Lisa Michaela 01:26,77
14. Hanáková Lenka 01:27,15
Danková Adéla DNS

50PP D

Muži Ženy
2. Matej Dominik 00:23,56 1. Vasilová Hana 00:22,72
5. Tary Samuel 00:26,25 2. Sopková Ľubomíra 00:23,32
6. Sivek Silvester 00:27,52 3. Mináčová Victoria 00:24,42
4. Kmeťková Zuzana 00:24,79
6. Rudnická Erika 00:28,12
Hatiarová Elisabeth DNS

100PP D

Muži Ženy
2. Matej Dominik 00:52,06 1. Vasilová Hana 00:49,94
5. Sivek Silvester 00:58,86 2. Sopková Ľubomíra 00:51,45
7. Tary Samuel 01:04,46 3. Mináčová Victoria 00:54,75
4. Kmeťková Zuzana 00:55,39
6. Rudnická Erika 01:01,46
Hatiarová Elisabeth DNS

400PP D

Muži Ženy
2. Matej Dominik 04:24,36 1. Sopková Ľubomíra 04:12,20
5. Sivek Silvester 04:49,21 2. Mináčová Victoria 04:18,32
6. Tary Samuel 04:49,58 3. Vasilová Hana 04:39,40
4. Kmeťková Zuzana 04:43,04
7. Rudnická Erika 05:20,34
Hatiarová Elisabeth DNS

100PP C

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:46,73 3. Liptáková Miroslava 00:51,95
2. Kminiak Adam 00:48,56 6. Pavlíková Nina 01:11,50
3. Michalčák Daniel 00:51,42

400PP C

Muži Ženy
1. Kminiak Adam 04:00,65 1. Liptáková Miroslava 04:09,77
2. Tóth Šimon 04:00,72 6. Pavlíková Nina 05:58,44
4. Michalčák Daniel 04:24,93

50RP C

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:19,92 2. Liptáková Miroslava 00:21,88
2. Kminiak Adam 00:21,74 6. Pavlíková Nina 00:53,50
3. Michalčák Daniel 00:22,56

200BF B

Muži Ženy
1. Pálková Barbora 02:05,43
3. Hanzelová Terézia 02:20,04

50PP B

Muži Ženy
2. Pálková Barbora 00:23,94
3. Hanzelová Terézia 00:24,66

100PP B

Muži Ženy
2. Pálková Barbora 00:52,68
3. Hanzelová Terézia 00:54,24

200BF A

Muži Ženy
1. Michalčáková Gabriela 02:19,03

50PP A

Muži Ženy
1. Michalčáková Gabriela 00:26,54

100PP A

Muži Ženy
1. Michalčáková Gabriela 00:54,51

50BF F

Muži Ženy
1. Sivek Alexander 00:32,60 3. Kminiaková Lea 00:34,89
7. Debnárová Katarína 00:41,05

100BF F

Muži Ženy
2. Sivek Alexander 01:12,63 4. Kminiaková Lea 01:19,68
6. Debnárová Katarína 01:28,56

200BF F

Muži Ženy
2. Sivek Alexander 02:48,70 2. Kminiaková Lea 02:54,86
8. Debnárová Katarína 03:35,34

4×100PP E

Muži Ženy
2. Hraško Jakub 01:02,09
Bieliková Bianka
Taryová Alexandra
Matej Nikolas 04:38,48

4×100PP D

Muži Ženy
1. Matej Dominik 00:52,31
Mináčová Victoria
Vasilová Hana
Sopková Ľubomíra 03:29,43
2. Kmeťková Zuzana 00:56,37
Rudnická Erika
Tary Samuel
Sivek Silvester 03:57,69

4×100PP C

Muži Ženy
1. Kminiak Adam 00:50,00
Liptáková Miroslava
Michalčák Daniel
Tóth Šimon 03:19,43
Návrat na vrch stránky