Výsledky pretekov - 2015

Stredoevrópsky pohár mládeže - 1.kolo - Nový Jičín (Czech Republic) - 14.02.2015
ZPPS 1.kolo - Šaľa (Slovak Republic) - 08.03.2015
Tritón Cup - Šaľa (Slovak Republic) - 18.04.2015
Modrý míting - Nový Jičín (Czech Republic) - 08.05.2015 - 09.05.2015
ZPPS 2.kolo - Žilina (Slovak Republic) - 23.05.2015
Stredoevrópsky pohár mládeže - 2.kolo - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 13.06.2015
Majstrovstvá Slovenska ZPPS - Šaľa (Slovak Republic) - 20.06.2015 - 21.06.2015
Majstrovstvá Slovenska ZPPS-FINALE - Šaľa (Slovak Republic) - 20.06.2015 - 21.06.2015
Pohár DPP pre všetkých - Štrkovecké jazero - Bratislava (Slovak Republic) - 05.09.2015
Stredoeurópsky pohár mládeže - 3.kolo - Zlín (Czech Republic) - 19.09.2015
ZPPS 3.kolo - Bratislava (Slovak Republic) - 10.10.2015
Nemo Trophy - Zlín (Czech Republic) - 31.10.2015 - 01.11.2015
ZPPS 4.kolo - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 14.11.2015
Stredoeurópsky pohár mládeže - 4.kolo - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 29.11.2015
XXIX. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 05.12.2015 - 06.12.2015
Vánoční cena - Most (Czech Republic) - 12.12.2015 - 13.12.2015
Rok 1999
Rok 2000
Rok 2001
Rok 2002
Rok 2003
Rok 2004
Rok 2005
Rok 2006
Rok 2007
Rok 2008
Rok 2009
Rok 2010
Rok 2011
Rok 2012
Rok 2013
Rok 2014
Rok 2015
Rok 2016
Rok 2017

Stredoevrópsky pohár mládeže - 1.kolo

Nový Jičín (Czech Republic) - 14.02.2015

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
2. Mlynárik Jakub 00:34,68 497 8. Veselá Kristína 00:39,72 203
11. Kminiaková Lea 00:44,79 183

100PP E0

Muži Ženy
2. Mlynárik Jakub 01:19,24 251 9. Veselá Kristína 01:33,04 150
11. Kminiaková Lea 01:41,74 51

15/10RP E0

Muži Ženy
4. Mlynárik Jakub 00:18,88 149 6. Veselá Kristína 00:19,66 148
11. Kminiaková Lea 00:21,34 76

50BF E

Muži Ženy
7. Karnas Andrej 00:33,11 568 1. Vasilová Hana 00:27,34 938
8. Hraško Jakub 00:33,25 561 4. Dvorščíková Katarína 00:29,39 626
11. Matej Nikolas 00:34,27 515 6. Hudáková Hana 00:30,75 723
12. Mlynárik Andrej 00:36,58 419 8. Sopková Ľubomíra 00:31,06 705
15. Zlocha Jakub 00:37,21 395 11. Hatiarová Elisabeth 00:32,97 607
17. Konkoľ Matej 00:40,70 275 12. Danková Adéla 00:33,30 591
17. Bieliková Bianka 00:36,93 435
23. Bejticová Ema 00:40,82 298
25. Rudnická Erika 00:42,43 249

200PP E

Muži Ženy
5. Hraško Jakub 02:36,95 438 3. Sopková Ľubomíra 02:19,54 703
7. Karnas Andrej 02:38,96 420 4. Vasilová Hana 02:23,13 660
8. Matej Nikolas 02:44,07 375 7. Dvorščíková Katarína 02:37,80 506
14. Konkoľ Matej 03:05,72 215 8. Hatiarová Elisabeth 02:37,92 504
15. Mlynárik Andrej 03:08,30 198 12. Hudáková Hana 02:49,96 398
16. Zlocha Jakub 03:15,72 153 14. Danková Adéla 02:54,44 362
15. Bieliková Bianka 02:55,35 355
21. Rudnická Erika 03:27,00 148
22. Bejticová Ema 03:30,41 129

15/10RP E

Muži Ženy
4. Karnas Andrej 00:13,07 557 1. Vasilová Hana 00:11,54 794
7. Hraško Jakub 00:14,70 410 3. Dvorščíková Katarína 00:11,83 756
9. Matej Nikolas 00:15,05 382 4. Sopková Ľubomíra 00:12,60 663
14. Zlocha Jakub 00:17,92 198 5. Hudáková Hana 00:13,13 605
15. Konkoľ Matej 00:18,62 161 10. Danková Adéla 00:14,05 515
16. Mlynárik Andrej 00:19,54 118 11. Hatiarová Elisabeth 00:14,40 483
14. Bieliková Bianka 00:14,97 436
21. Rudnická Erika 00:18,99 181
24. Bejticová Ema 00:19,88 138

50BF D

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 00:24,75 834 5. Mináčová Victoria 00:28,14 727
9. Michalčák Daniel 00:27,34 660 12. Pavlíková Nina 00:31,37 549
12. Matej Dominik 00:29,10 560 14. Budáčová Adela 00:32,09 514
14. Tary Samuel 00:31,20 455 15. Knapčoková Olívia 00:32,49 495
16. Magna Ondrej 00:33,11 371

200PP D

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 01:55,50 778 3. Mináčová Victoria 02:04,12 755
5. Michalčák Daniel 02:01,20 694 11. Pavlíková Nina 02:35,07 404
12. Matej Dominik 02:17,00 499 12. Budáčová Adela 02:35,78 398
14. Magna Ondrej 02:46,47 234 15. Knapčoková Olívia 02:48,31 294
15. Tary Samuel 02:47,57 226

100RP D

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 00:55,13 604 3. Mináčová Victoria 00:59,51 621
5. Michalčák Daniel 01:00,88 476 5. Budáčová Adela 01:13,07 365
9. Matej Dominik 01:05,28 393 11. Pavlíková Nina 01:34,77 108
12. Knapčoková Olívia 01:35,59 101

50BF C

Muži Ženy
5. Vasil Michal 00:25,14 666 4. Pálková Barbora 00:25,15 908
7. Kminiak Adam 00:26,12 604 9. Šimková Ema 00:25,77 862
8. Madlen Tadeáš 00:27,10 546 12. Nulíčková Zuzana 00:26,25 828
16. Liptáková Miroslava 00:27,89 721
17. Madlenová Zuzana 00:28,24 699
20. Námešná Beata 00:36,31 321
21. Piačeková Lucia 00:36,49 315

200PP C

Muži Ženy
3. Vasil Michal 01:47,81 698 6. Pálková Barbora 01:54,55 736
6. Kminiak Adam 02:10,35 404 8. Nulíčková Zuzana 01:55,94 715
9. Madlen Tadeáš 02:20,95 299 11. Šimková Ema 01:59,47 665
15. Madlenová Zuzana 02:07,78 556
16. Liptáková Miroslava 02:09,96 530
20. Piačeková Lucia 03:14,77 21
21. Námešná Beata 03:15,49 17

100RP C

Muži Ženy
4. Vasil Michal 00:51,27 538 8. Pálková Barbora 00:53,00 636
7. Kminiak Adam 01:04,98 264 9. Nulíčková Zuzana 00:53,01 615
10. Madlen Tadeáš 01:11,54 171 11. Šimková Ema 00:55,79 566
13. Madlenová Zuzana 01:00,30 467
14. Liptáková Miroslava 01:00,62 461

50BF A+B

Muži Ženy
3. Hrašková Zuzana 00:25,18 775
6. Michalčáková Gabriela 00:26,04 716

200PP A+B

Muži Ženy
3. Hrašková Zuzana 01:47,25 645
5. Michalčáková Gabriela 01:49,79 580

100RP A+B

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 00:47,85 645
4. Michalčáková Gabriela 00:50,16 580
Návrat na vrch stránky

ZPPS 1.kolo

Šaľa (Slovak Republic) - 08.03.2015

Návrat na vrch stránky

100BF E

Muži Ženy
2. Hraško Jakub 01:12,46 1. Vasilová Hana 01:02,68
5. Hitka Tomáš 01:14,45 2. Dvorščíková Katarína 01:08,52
7. Skučka Miroslav 01:15,03 3. Hudáková Hana 01:09,02
8. Slovak Filip 01:16,38 4. Hatiarová Elisabeth 01:11,64
9. Matej Nikolas 01:17,33 6. Danková Adéla 01:12,71
10. Mlynárik Andrej 01:21,11 8. Kmeťková Zuzana 01:14,92
18. Zlocha Jakub 01:27,19 12. Bieliková Bianka 01:20,52
20. Konkoľ Matej 01:27,75 14. Jančová Andrea 01:22,36
16. Rudnická Erika 01:27,89
17. Danadová Tereza 01:28,81
19. Bejticová Ema 01:32,31

200PP E

Muži Ženy
1. Slovak Filip 02:27,67 1. Vasilová Hana 02:18,90
3. Hraško Jakub 02:28,78 4. Hatiarová Elisabeth 02:35,57
5. Skučka Miroslav 02:39,26 6. Hudáková Hana 02:40,27
6. Hitka Tomáš 02:41,40 7. Kmeťková Zuzana 02:41,88
8. Matej Nikolas 02:45,14 9. Danková Adéla 02:45,80
10. Mlynárik Andrej 02:54,15 10. Bieliková Bianka 02:49,33
14. Zlocha Jakub 03:05,50 11. Jančová Andrea 02:55,06
18. Konkoľ Matej 03:09,56 15. Bejticová Ema 03:20,21
Danadová Tereza DNF
Rudnická Erika CHS
Dvorščíková Katarína DNF

15RP E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 00:07,03 1. Vasilová Hana 00:06,27
3. Slovak Filip 00:07,30 2. Dvorščíková Katarína 00:06,42
8. Matej Nikolas 00:08,10 3. Kmeťková Zuzana 00:07,06
10. Hitka Tomáš 00:08,64 6. Danková Adéla 00:07,67
12. Skučka Miroslav 00:09,39 7. Hudáková Hana 00:07,73
13. Mlynárik Andrej 00:09,90 8. Hatiarová Elisabeth 00:07,84
Konkoľ Matej Dq 12. Danadová Tereza 00:08,73
Zlocha Jakub Dq 13. Bieliková Bianka 00:08,79
14. Jančová Andrea 00:09,03
17. Rudnická Erika 00:09,67
19. Bejticová Ema 00:11,35

100BF D

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 00:55,96 2. Mináčová Victoria 01:01,95
6. Matej Dominik 00:59,44 7. Korvíniová Klaudia 01:05,47
11. Sivek Alexander 01:08,29 16. Izairi Vera 01:15,35
17. Tary Samuel 01:13,05 18. Vojtková Alexandra 01:24,21
18. Magna Ondrej 01:15,31
19. Danada Samuel 01:18,76

50PP D

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:21,98 4. Mináčová Victoria 00:25,00
6. Matej Dominik 00:25,56 5. Korvíniová Klaudia 00:26,26
11. Sivek Alexander 00:27,49 13. Izairi Vera 00:30,30
16. Tary Samuel 00:31,43 18. Vojtková Alexandra 00:40,50
17. Magna Ondrej 00:32,42
18. Danada Samuel 00:33,76

200PP D

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 01:52,77 3. Mináčová Victoria 02:03,87
7. Matej Dominik 02:09,98 5. Korvíniová Klaudia 02:13,08
10. Sivek Silvester 02:21,94 13. Izairi Vera 02:34,69
17. Tary Samuel 02:47,82 17. Vojtková Alexandra 02:58,28
18. Magna Ondrej 02:50,06
19. Danada Samuel 02:50,91

100BF C

Muži Ženy
3. Vasil Michal 00:55,78 2. Pálková Barbora 00:56,93
5. Kminiak Adam 00:56,86 3. Šimková Ema 00:57,48
6. Madlen Tadeáš 00:58,45 6. Liptáková Miroslava 01:01,38
8. Hanzelová Terézia 01:03,06
9. Madlenová Zuzana 01:03,70
13. Davidová Petra 01:07,31
16. Kanová Viktória 01:14,12
17. Piačeková Lucia 01:24,70

400PP C

Muži Ženy
2. Vasil Michal 03:58,11 1. Pálková Barbora 04:01,14
4. Kminiak Adam 04:33,32 3. Šimková Ema 04:08,73
6. Madlen Tadeáš 05:25,79 5. Hanzelová Terézia 04:31,24
6. Madlenová Zuzana 04:36,05
7. Davidová Petra 04:39,11
10. Liptáková Miroslava 04:46,82
15. Piačeková Lucia 05:25,77
17. Kanová Viktória 06:00,35

100RP C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 00:47,51 1. Pálková Barbora 00:50,65
4. Kminiak Adam 00:59,68 3. Šimková Ema 00:52,69
5. Madlen Tadeáš 01:00,19 4. Hanzelová Terézia 00:52,81
7. Davidová Petra 00:57,98
8. Liptáková Miroslava 01:00,56
9. Madlenová Zuzana 01:01,27
15. Kanová Viktória 01:14,44

100BF B

Muži Ženy
2. Hrašková Zuzana 00:55,05
5. Michalčáková Gabriela 00:59,38

400PP B

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 03:50,46
4. Michalčáková Gabriela 04:05,35

50RP B

Muži Ženy
4. Hrašková Zuzana 00:21,45
6. Michalčáková Gabriela 00:22,67

100BF F

Muži Ženy
1. Mlynárik Jakub 01:18,83 7. Kminiaková Lea 01:33,10
5. Sivek Alexander 01:29,40
6. Majcher Jakub 01:34,50
9. Skupina Pavol 01:47,92
11. Zlocha Matúš 01:50,31

50PP F

Muži Ženy
1. Mlynárik Jakub 00:34,46 5. Kminiaková Lea 00:40,49
2. Sivek Alexander 00:37,58
9. Majcher Jakub 00:43,45
10. Zlocha Matúš 00:46,33
13. Skupina Pavol 00:54,75

15RP F

Muži Ženy
1. Mlynárik Jakub 00:09,14 5. Kminiaková Lea 00:11,59
4. Sivek Alexander 00:10,99
7. Zlocha Matúš 00:12,39
Majcher Jakub vynorenie
Skupina Pavol Dq

4×100PP E

Muži Ženy
1. Vasilová Hana 01:01,34
Hraško Jakub 02:10,51 (01:09,17)
Hudáková Hana 03:21,53 (01:11,02)
Dvorščíková Katarína 04:20,99 (00:59,46)
2. Kmeťková Zuzana 01:11,59
Hatiarová Elisabeth 02:21,10 (01:09,51)
Slovak Filip 03:32,78 (01:11,68)
Hitka Tomáš 04:46,16 (01:13,38)

4×100PP D

Muži Ženy
2. Mináčová Victoria 00:56,28
Matej Dominik 01:54,21 (00:57,93)
Korvíniová Klaudia 02:54,53 (01:00,32)
Tóth Šimon 03:44,28 (00:49,75)
7. Sivek Alexander 01:02,01
Magna Ondrej 02:13,61 (01:11,60)
Tary Samuel 03:27,18 (01:13,57)
Izairi Vera 04:33,19 (01:06,01)

4×100PP C

Muži Ženy
1. Šimková Ema 00:53,38
Hanzelová Terézia 01:48,10 (00:54,72)
Pálková Barbora 02:40,68 (00:52,58)
Vasil Michal 03:28,36 (00:47,68)
4. Liptáková Miroslava 00:58,60
Kminiak Adam 01:54,67 (00:56,07)
Davidová Petra 02:51,26 (00:56,59)
Madlenová Zuzana 03:51,02 (00:59,76)

4×100PP F

Muži Ženy
2. Mlynárik Jakub 01:17,64
Sivek Alexander 02:46,05 (01:28,41)
Majcher Jakub 04:19,28 (01:33,23)
Kminiaková Lea 05:51,37 (01:32,09)
Návrat na vrch stránky

Tritón Cup

Šaľa (Slovak Republic) - 18.04.2015

Návrat na vrch stránky

100BF E

Muži Ženy
4. Konkoľ Matej 01:14,06 1. Vasilová Hana 01:02,49 318
7. Matej Nikolas 01:18,78 2. Dvorščíková Katarína 01:05,64 255
11. Mlynárik Andrej 01:22,40 3. Kmeťková Zuzana 01:12,49 136
4. Bieliková Bianka 01:12,79 132
5. Hatiarová Elisabeth 01:12,86 130
10. Rudnická Erika 01:23,58

50PP E

Muži Ženy
2. Hraško Jakub 00:29,52 97 1. Vasilová Hana 00:25,40 448
5. Slovak Filip 00:31,27 -23 2. Sopková Ľubomíra 00:26,85 370
6. Matej Nikolas 00:31,66 23 3. Dvorščíková Katarína 00:29,32 346
8. Konkoľ Matej 00:32,55 5. Kmeťková Zuzana 00:28,97 270
11. Mlynárik Andrej 00:33,85 6. Hatiarová Elisabeth 00:29,45 249
8. Bieliková Bianka 00:30,32 213
11. Rudnická Erika 00:33,33 104

100PP E

Muži Ženy
3. Hraško Jakub 01:08,35 59 1. Vasilová Hana 00:58,44 409
6. Slovak Filip 01:09,53 41 2. Sopková Ľubomíra 01:01,13 347
8. Konkoľ Matej 01:13,25 3. Dvorščíková Katarína 01:01,35 343
9. Matej Nikolas 01:14,30 6. Hatiarová Elisabeth 01:06,32 242
16. Mlynárik Andrej 01:26,18 8. Kmeťková Zuzana 01:10,90 162
9. Bieliková Bianka 01:12,67 133
11. Rudnická Erika 01:17,50 63

200PP E

Muži Ženy
2. Hraško Jakub 02:26,56 124 1. Sopková Ľubomíra 02:19,78 309
3. Slovak Filip 02:35,38 60

100BF D

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:56,29 286 2. Mináčová Victoria 01:01,36 342
4. Matej Dominik 00:59,08 225 7. Izairi Vera 01:12,94 129
Jankech Samuel CHS

50PP D

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:21,66 495 6. Izairi Vera 00:28,06 311
3. Matej Dominik 00:24,12 343 9. Babicová Lucia 00:28,65 284
7. Sivek Silvester 00:27,21 190
10. Jankech Samuel 00:32,35 1

100PP D

Muži Ženy
3. Michalčák Daniel 00:54,39 331 1. Mináčová Victoria 00:54,91 500
8. Sivek Alexander 00:59,95 207 Babicová Lucia DNS

200PP D

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 01:55,05 432
3. Michalčák Daniel 02:00,90 363
6. Sivek Alexander 02:15,02 220

400PP D

Muži Ženy
3. Michalčák Daniel 04:25,66 355

100RP D

Muži Ženy
2. Matej Dominik 00:54,57 321 2. Mináčová Victoria 00:57,45 411
3. Izairi Vera 01:03,09 306
4. Babicová Lucia 01:05,56 266

100BF C

Muži Ženy
2. Lacko Adrián 00:55,73 299 2. Šimková Ema 00:58,21 415
4. Kminiak Adam 00:57,06 268 4. Liptáková Miroslava 01:01,47 340
6. Hozáková Dominika 01:06,97 230

50PP C

Muži Ženy
2. Lacko Adrián 00:24,25 336 3. Šimková Ema 00:23,83 544
4. Kminiak Adam 00:24,91 300 4. Liptáková Miroslava 00:26,57 385

100PP C

Muži Ženy
2. Kminiak Adam 00:56,14 289 2. Nulíčková Zuzana 00:50,45 633
4. Lacko Adrián 00:56,52 280 3. Liptáková Miroslava 00:56,49 458
5. Hozáková Dominika 01:04,27 282
Hanzelová Terézia DNS

200PP C

Muži Ženy
1. Nulíčková Zuzana 01:55,83 579

400PP C

Muži Ženy
1. Šimková Ema 04:12,68 559

50RP C

Muži Ženy
255. Vasil Michal 00:19,91 547 3. Nulíčková Zuzana 00:22,63 553
4. Davidová Petra 00:25,59 401
Hozáková Dominika vynorenie

100RP C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 00:46,56 507 1. Hanzelová Terézia 00:55,25 457
2. Davidová Petra 00:58,33 393

400RP C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 04:00,63 479 1. Davidová Petra 05:05,57 330
Hanzelová Terézia vynorenie

100BF B

Muži Ženy
2. Michalčáková Gabriela 00:59,07 394

100RP B

Muži Ženy
1. Michalčáková Gabriela 00:47,79 647

400RP B

Muži Ženy
1. Michalčáková Gabriela 03:54,84 648

100BF F

Muži Ženy
1. Mlynárik Jakub 01:20,63 3. Veselá Kristína 01:23,69
5. Sivek Alexander 01:30,04 9. Kminiaková Lea 01:32,69
6. Majcher Jakub 01:31,45 10. Bohmerova Sofia Lujza 01:41,53

50PP F

Muži Ženy
3. Mlynárik Jakub 00:35,13 2. Veselá Kristína 00:35,45 38
4. Sivek Alexander 00:37,25 7. Kminiaková Lea 00:39,48
7. Majcher Jakub 00:39,61 Bohmerova Sofia Lujza Dq

100PP F

Muži Ženy
2. Mlynárik Jakub 01:18,44 3. Veselá Kristína 01:22,60
5. Majcher Jakub 01:31,40 11. Bohmerova Sofia Lujza 01:31,36
Sivek Alexander CHS 12. Kminiaková Lea 01:31,71

4×200PP E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 02:29,72 1. Kmeťková Zuzana 02:34,72
Mlynárik Andrej 05:26,32 (02:56,60) Sopková Ľubomíra 05:01,61 (02:26,89)
Matej Nikolas 08:18,31 (02:51,99) Hatiarová Elisabeth 07:39,30 (02:37,69)
Slovak Filip 10:56,99 (02:38,68) 114 Vasilová Hana 10:05,46 (02:26,16) 514

4×200PP D

Muži Ženy
1. Matej Dominik 02:09,64
Sivek Silvester 04:29,56 (02:19,92)
Izairi Vera 06:58,04 (02:28,48)
Mináčová Victoria 09:01,69 (02:03,65) 534

4×200PP C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 01:46,51
Kminiak Adam 04:01,55 (02:15,04)
Michalčák Daniel 06:07,19 (02:05,64)
Tóth Šimon 08:08,00 (02:00,81) 796

4×200PP B

Muži Ženy
1. Šimková Ema 02:02,19
Hanzelová Terézia 04:09,70 (02:07,51)
Nulíčková Zuzana 06:07,89 (01:58,19)
Michalčáková Gabriela 08:02,29 (01:54,40) 1118

4×200PP A

Muži Ženy
4. Majcher Jakub 03:13,02
Veselá Kristína 04:40,26 (01:27,24)
Kminiaková Lea 07:56,12 (03:15,86)
Mlynárik Jakub 12:37,58 (04:41,46)
Návrat na vrch stránky

Modrý míting

Nový Jičín (Czech Republic) - 08.05.2015 - 09.05.2015

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
1. Vasilová Hana 00:27,35 747

100BF E

Muži Ženy
2. Vasilová Hana 01:02,28 718

50PP E

Muži Ženy
1. Vasilová Hana 00:25,97 840

50BF D

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 00:24,13 657 11. Mináčová Victoria 00:27,88 571
18. Matej Dominik 00:28,18 419 26. Izairi Vera 00:30,83 420

100BF D

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 00:54,33 645 11. Mináčová Victoria 01:00,97 608
18. Matej Dominik 01:02,41 432 26. Izairi Vera 01:11,19 378

200BF D

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 02:03,09 669 10. Mináčová Victoria 02:13,22 635
12. Matej Dominik 02:21,24 454 23. Izairi Vera 02:39,91 362

50PP D

Muži Ženy
9. Matej Dominik 00:25,03 598 7. Mináčová Victoria 00:25,70 704

50BF C

Muži Ženy
8. Vasil Michal 00:24,91 445 4. Pálková Barbora 00:24,87 608
9. Kminiak Adam 00:25,84 393 9. Šimková Ema 00:25,75 553
14. Liptáková Miroslava 00:27,22 469

100BF C

Muži Ženy
8. Vasil Michal 00:53,65 499 5. Pálková Barbora 00:55,72 607
10. Kminiak Adam 00:56,39 426 9. Šimková Ema 00:56,28 591
12. Liptáková Miroslava 00:59,26 511

200BF C

Muži Ženy
7. Vasil Michal 01:59,77 528 7. Pálková Barbora 02:04,02 603
10. Kminiak Adam 02:07,46 436 8. Šimková Ema 02:04,78 594
15. Liptáková Miroslava 02:11,81 509

50PP C

Muži Ženy
8. Vasil Michal 00:23,03 563 5. Pálková Barbora 00:22,57 772
11. Kminiak Adam 00:26,10 379 10. Šimková Ema 00:23,79 681
16. Liptáková Miroslava 00:26,63 502

50BF B

Muži Ženy
8. Michalčáková Gabriela 00:25,87 512
Hrašková Zuzana CHS

100BF B

Muži Ženy
3. Hrašková Zuzana 00:53,26 645
9. Michalčáková Gabriela 00:56,99 538

200BF B

Muži Ženy
2. Hrašková Zuzana 01:54,28 703
10. Michalčáková Gabriela 02:07,55 526

50PP B

Muži Ženy
7. Michalčáková Gabriela 00:23,78 645

4×50BF D

Muži Ženy
3. Vasilová Hana 00:27,20
Tóth Šimon 00:51,07 (00:23,87)
Mináčová Victoria 01:17,74 (00:26,67)
Matej Dominik 01:46,14 (00:28,40) 1136

4×50BF B

Muži Ženy
7. Vasil Michal 00:25,01
Šimková Ema 00:50,26 (00:25,25)
Hrašková Zuzana 01:14,52 (00:24,26)
Pálková Barbora 01:38,91 (00:24,39) 718
Návrat na vrch stránky

ZPPS 2.kolo

Žilina (Slovak Republic) - 23.05.2015

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
4. Hraško Jakub 00:31,71 1. Vasilová Hana 00:27,21
6. Hitka Tomáš 00:32,38 2. Dvorščíková Katarína 00:28,68
11. Mlynárik Andrej 00:34,92 3. Sopková Ľubomíra 00:29,67
12. Matej Nikolas 00:35,15 5. Hudáková Hana 00:30,33
Kompan Daniel Dq 8. Kmeťková Zuzana 00:31,28
9. Danková Adéla 00:31,70
11. Hatiarová Elisabeth 00:31,88
13. Bieliková Bianka 00:32,20
20. Rudnická Erika 00:35,21
23. Bejticová Ema 00:39,60

200BF E

Muži Ženy
2. Hraško Jakub 02:33,75 1. Vasilová Hana 02:21,24
11. Hitka Tomáš 02:52,69 2. Dvorščíková Katarína 02:26,08
12. Matej Nikolas 02:59,43 4. Sopková Ľubomíra 02:31,56
13. Mlynárik Andrej 02:59,78 7. Hudáková Hana 02:39,20
14. Kompan Daniel 02:59,82 8. Hatiarová Elisabeth 02:39,42
9. Bieliková Bianka 02:41,49
13. Kmeťková Zuzana 02:44,39
14. Danková Adéla 02:46,49
17. Rudnická Erika 02:54,47
23. Bejticová Ema 03:12,49

100PP E

Muži Ženy
3. Hraško Jakub 01:06,26 1. Dvorščíková Katarína 00:57,76
8. Hitka Tomáš 01:12,84 2. Vasilová Hana 00:57,87
9. Matej Nikolas 01:14,13 3. Sopková Ľubomíra 01:01,23
15. Kompan Daniel 01:23,44 6. Kmeťková Zuzana 01:06,26
17. Mlynárik Andrej 01:29,21 7. Hatiarová Elisabeth 01:06,33
8. Danková Adéla 01:06,35
10. Rudnická Erika 01:09,41
13. Hudáková Hana 01:10,80
16. Bieliková Bianka 01:13,52
21. Bejticová Ema 01:21,49

50BF D

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 00:24,70 3. Mináčová Victoria 00:27,78
7. Matej Dominik 00:27,57 6. Izairi Vera 00:30,06
8. Michalčák Daniel 00:28,32 12. Pavlíková Nina 00:32,19
14. Tary Samuel 00:29,27
15. Sivek Silvester 00:30,07
19. Danada Samuel 00:31,73

400PP D

Muži Ženy
3. Tóth Šimon 04:15,34 2. Mináčová Victoria 04:20,50
5. Michalčák Daniel 04:24,17 7. Izairi Vera 05:18,88
9. Matej Dominik 04:42,35
17. Tary Samuel 05:53,25
18. Danada Samuel 05:53,62
Sivek Silvester DNS

100RP D

Muži Ženy
3. Tóth Šimon 00:52,96 3. Mináčová Victoria 00:58,68
5. Matej Dominik 00:56,21 5. Izairi Vera 01:06,27
8. Michalčák Daniel 01:01,56 10. Pavlíková Nina 01:37,63
9. Sivek Silvester 01:03,58
13. Danada Samuel 01:18,72

200BF C

Muži Ženy
2. Vasil Michal 02:00,14 2. Pálková Barbora 02:08,59
4. Kminiak Adam 02:08,97 4. Liptáková Miroslava 02:15,13
8. Hanzelová Terézia 02:28,32
10. Davidová Petra 02:30,99
11. Hozáková Dominika 02:32,44
12. Kanová Viktória 02:47,77

100PP C

Muži Ženy
2. Vasil Michal 00:46,93 2. Pálková Barbora 00:51,90
6. Kminiak Adam 00:57,67 4. Hanzelová Terézia 00:55,03
5. Davidová Petra 00:57,75
6. Liptáková Miroslava 00:57,79
9. Hozáková Dominika 01:02,13
11. Kanová Viktória 01:09,11

400RP C

Muži Ženy
2. Vasil Michal 03:54,69 2. Pálková Barbora 04:38,16
4. Kminiak Adam 05:23,96 3. Hanzelová Terézia 04:38,16
4. Davidová Petra 05:05,46
6. Liptáková Miroslava 05:20,25
11. Kanová Viktória 06:27,89

50BF B

Muži Ženy
10. Malček Ladislav 00:25,34 3. Hrašková Zuzana 00:26,08
5. Michalčáková Gabriela 00:26,69

200BF B

Muži Ženy
5. Malček Ladislav 02:03,45 1. Hrašková Zuzana 01:59,68
3. Michalčáková Gabriela 02:08,10

100RP B

Muži Ženy
7. Malček Ladislav 00:56,29 1. Michalčáková Gabriela 00:47,69
2. Hrašková Zuzana 00:48,31

50BF A

Muži Ženy
5. Mlynárik Ján 00:24,25

200BF A

Muži Ženy
8. Mlynárik Ján 02:13,48

100RP A

Muži Ženy
6. Mlynárik Ján 00:56,51

50BF F

Muži Ženy
2. Mlynárik Jakub 00:35,04 6. Veselá Kristína 00:36,20
9. Sivek Alexander 00:37,44 9. Masurdova Nela 00:38,36
10. Majcher Jakub 00:38,25 11. Bohmerova Sofia Lujza 00:39,63
15. Šupina Pavol 00:42,70 13. Lisa Michaela 00:42,63

200BF F

Muži Ženy
1. Mlynárik Jakub 02:52,00 5. Veselá Kristína 03:02,57
7. Majcher Jakub 03:10,79 10. Musurdova Nela 03:24,43
11. Sivek Alexander 03:18,00 11. Bohmerova Sofia Lujza 03:24,72
13. Šupina Pavol 03:26,89 14. Lisa Michaela 03:30,74

100PP F

Muži Ženy
2. Mlynárik Jakub 01:17,48 5. Veselá Kristína 01:21,82
8. Majcher Jakub 01:25,62 10. Bohmerova Sofia Lujza 01:31,33
9. Sivek Alexander 01:28,88 13. Musurdova Nela 01:33,49
15. Šupina Pavol 01:43,45 14. Lisa Michaela 01:33,70

4×100PP E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 01:08,09
Dvorščíková Katarína 02:07,20 (00:59,11)
Sopková Ľubomíra 03:10,17 (01:02,97)
Vasilová Hana 04:09,19 (00:59,02)
3. Hatiarová Elisabeth 01:06,99
Bieliková Bianka 02:17,10 (01:10,11)
Matej Nikolas 03:32,53 (01:15,43)
Hudáková Hana 04:41,51 (01:08,98)

4×100PP D

Muži Ženy
3. Tóth Šimon 00:50,36
Matej Dominik 01:47,47 (00:57,11)
Michalčák Daniel 02:42,23 (00:54,76)
Mináčová Victoria 03:38,79 (00:56,56)
6. Sivek Alexander 01:02,56
Pavlíková Nina 02:15,86 (01:13,30)
Danada Samuel 03:29,19 (01:13,33)
Izairi Vera 04:34,10 (01:04,91)

4×100PP C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 00:48,40
Hanzelová Terézia 01:43,85 (00:55,45)
Liptáková Miroslava 02:40,98 (00:57,13)
Pálková Barbora 03:33,18 (00:52,20)
4. Davidová Petra 00:57,08
Hozáková Dominika 02:00,20 (01:03,12)
Kanová Viktória 03:10,56 (01:10,36)
Kminiak Adam 04:09,21 (00:58,65)

4×100PP A

Muži Ženy
3. Hrašková Zuzana 00:50,14
Michalčáková Gabriela 01:41,84 (00:51,70)
Malček Ladislav 02:38,14 (00:56,30)
Mlynárik Ján 03:32,11 (00:53,97)

4×100PP F

Muži Ženy
2. Mlynárik Jakub 01:18,97
Veselá Kristína 02:46,39 (01:27,42)
Majcher Jakub 04:15,02 (01:28,63)
Sivek Alexander 05:48,83 (01:33,81)
Návrat na vrch stránky

Stredoevrópsky pohár mládeže - 2.kolo

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 13.06.2015

Návrat na vrch stránky

100BF E0

Muži Ženy
4. Majcher Jakub 01:30,87 278 6. Kminiaková Lea 01:29,80 278

50PP E0

Muži Ženy
3. Majcher Jakub 00:39,27 130 7. Kminiaková Lea 00:40,74 173

100PP E0

Muži Ženy
3. Majcher Jakub 01:28,56 119 7. Kminiaková Lea 01:29,61 194

100BF E

Muži Ženy
10. Konkoľ Matej 01:15,95 529 3. Vasilová Hana 00:59,87 917
11. Slovak Filip 01:16,22 524 6. Dvorščíková Katarína 01:04,70 774
12. Matej Nikolas 01:16,62 516 8. Hatiarová Elisabeth 01:10,55 626
9. Bieliková Bianka 01:11,22 611
10. Danková Adéla 01:16,12 507
12. Rudnická Erika 01:22,64 388
14. Bejticová Ema 01:29,63 280

50PP E

Muži Ženy
8. Matej Nikolas 00:31,20 422 2. Vasilová Hana 00:25,20 896
10. Slovak Filip 00:31,69 400 5. Dvorščíková Katarína 00:26,17 826
12. Konkoľ Matej 00:32,65 359 7. Hatiarová Elisabeth 00:28,71 664
8. Danková Adéla 00:29,78 605
10. Bieliková Bianka 00:30,90 546
11. Rudnická Erika 00:32,42 474
14. Bejticová Ema 00:34,06 363

100PP E

Muži Ženy
7. Matej Dominik 01:10,30 410 3. Vasilová Hana 00:57,69 855
8. Slovak Filip 01:10,52 406 6. Hatiarová Elisabeth 01:06,26 615
11. Konkoľ Matej 01:12,65 365 8. Rudnická Erika 01:11,48 497
9. Danková Adéla 01:11,83 489
10. Bieliková Bianka 01:12,68 473
14. Bejticová Ema 01:30,00 189
Dvorščíková Katarína DNF

100BF D

Muži Ženy
3. Tóth Šimon 00:51,90 925 5. Mináčová Victoria 01:00,19 741
7. Matej Dominik 00:58,82 699 12. Pavlíková Nina 01:11,95 456
12. Michalčák Daniel 01:03,58 571 13. Budáčová Adela 01:12,14 453
14. Tary Samuel 01:10,80 411

100PP D

Muži Ženy
3. Tóth Šimon 00:47,72 873 4. Mináčová Victoria 00:54,56 798
8. Matej Dominik 00:55,01 624 11. Budáčová Adela 01:09,51 411
9. Michalčák Daniel 00:55,91 598 14. Pavlíková Nina 01:12,11 360
Tary Samuel DNF

25RP D

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 00:09,68 802 7. Mináčová Victoria 00:11,34 650
8. Michalčák Daniel 00:10,45 686 13. Budáčová Adela 00:13,51 422
11. Matej Dominik 00:11,12 599 14. Pavlíková Nina 00:15,88 244
15. Tary Samuel 00:16,18 171

100BF C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 00:51,78 792 4. Pálková Barbora 00:55,11 871
2. Kminiak Adam 00:55,36 676 6. Šimková Ema 00:55,66 853
11. Nulíčková Zuzana 00:57,10 806
14. Liptáková Miroslava 00:58,68 758
15. Hanzelová Terézia 01:03,98 612

100PP C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 00:47,83 681 7. Nulíčková Zuzana 00:50,98 756
3. Kminiak Adam 00:57,18 406 8. Pálková Barbora 00:51,20 749
14. Hanzelová Terézia 00:55,07 626
15. Liptáková Miroslava 00:55,64 609

50RP C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 00:20,71 657 8. Nulíčková Zuzana 00:22,32 705
3. Kminiak Adam 00:25,61 385 9. Pálková Barbora 00:22,63 685
15. Hanzelová Terézia 00:24,40 580
16. Liptáková Miroslava 00:25,68 513
Šimková Ema DNS

100BF A+B

Muži Ženy
2. Michalčáková Gabriela 00:55,76 715

100PP A+B

Muži Ženy
2. Michalčáková Gabriela 00:49,96 665

50RP A+B

Muži Ženy
2. Michalčáková Gabriela 00:21,53 633
Návrat na vrch stránky

Majstrovstvá Slovenska ZPPS

Šaľa (Slovak Republic) - 20.06.2015 - 21.06.2015

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
3. Mlynárik Jakub 00:35,26 472 8. Bohmerova Sofia Lujza 00:41,16 287
8. Majcher Jakub 00:39,30 321 10. Kminiaková Lea 00:41,96 263
13. Roziaková Sara 00:52,02 18

100BF E0

Muži Ženy
3. Mlynárik Jakub 01:18,18 458 7. Bohmerova Sofia Lujza 01:31,63 252
11. Majcher Jakub 01:28,84 307 9. Roziaková Sara 01:48,63 56

200BF E0

Muži Ženy
2. Mlynárik Jakub 02:50,73 522 6. Kminiaková Lea 03:16,88 289
10. Majcher Jakub 03:19,72 301

50PP E0

Muži Ženy
3. Mlynárik Jakub 00:33,54 323 6. Bohmerova Sofia Lujza 00:41,16 161
8. Majcher Jakub 00:38,95 139 7. Roziaková Sara 00:50,48

100PP E0

Muži Ženy
8. Majcher Jakub 01:29,38 109 7. Kminiaková Lea 01:29,46 196
8. Bohmerova Sofia Lujza 01:31,27 172
12. Roziaková Sara 01:52,51

15RP E0

Muži Ženy
6. Mlynárik Jakub 00:09,67 8. Kminiaková Lea 00:10,39
10. Majcher Jakub 00:11,14 9. Bohmerova Sofia Lujza 00:10,47
12. Roziaková Sara 00:12,04

50BF E

Muži Ženy
3. Konkoľ Matej 00:32,23 610 1. Vasilová Hana 00:27,12 954
4. Slovak Filip 00:32,45 600 2. Dvorščíková Katarína 00:28,97 829
6. Matej Nikolas 00:34,25 515 3. Hudáková Hana 00:30,89 715
7. Hitka Tomáš 00:34,63 499 5. Hatiarová Elisabeth 00:31,56 679
10. Mlynárik Andrej 00:35,89 446 8. Bieliková Bianka 00:33,52 581
15. Sadovský Milan 00:49,03 58 9. Rudnická Erika 00:35,52 492
Skučka Miroslav DNS

100BF E

Muži Ženy
4. Hraško Jakub 01:10,85 639 1. Vasilová Hana 01:00,80 887
7. Hitka Tomáš 01:14,19 565 2. Sopková Ľubomíra 01:07,83 692
10. Mlynárik Andrej 01:20,06 450 3. Hudáková Hana 01:08,37 678
11. Matej Nikolas 01:22,35 410 5. Kmeťková Zuzana 01:09,71 646
17. Sadovský Milan 02:05,57 7. Hatiarová Elisabeth 01:11,55 604
Skučka Miroslav DNS 9. Danková Adéla 01:14,04 550
Konkoľ Matej DNS Dvorščíková Katarína DNS

200BF E

Muži Ženy
6. Hraško Jakub 02:41,57 608 1. Vasilová Hana 02:19,56 818
8. Matej Nikolas 02:49,66 532 2. Dvorščíková Katarína 02:26,58 731
9. Slovak Filip 02:49,75 531 4. Sopková Ľubomíra 02:33,75 650
11. Konkoľ Matej 02:51,17 518 6. Hatiarová Elisabeth 02:36,44 622
12. Mlynárik Andrej 02:54,52 489 8. Hudáková Hana 02:37,39 612
17. Sadovský Milan 03:51,14 124 9. Bieliková Bianka 02:40,77 578
Skučka Miroslav DNS 10. Kmeťková Zuzana 02:40,99 576
11. Rudnická Erika 02:56,71 436

50PP E

Muži Ženy
3. Hraško Jakub 00:29,09 525 1. Vasilová Hana 00:25,43 879
6. Matej Nikolas 00:31,17 423 2. Sopková Ľubomíra 00:26,68 791
9. Hitka Tomáš 00:32,84 351 3. Hatiarová Elisabeth 00:28,78 660
12. Mlynárik Andrej 00:37,19 193 4. Kmeťková Zuzana 00:28,82 658
16. Sadovský Milan 00:48,86 5. Hudáková Hana 00:29,83 602
Skučka Miroslav DNS 6. Danková Adéla 00:30,01 592
Konkoľ Matej DNS Dvorščíková Katarína DNS

100PP E

Muži Ženy
3. Hraško Jakub 01:08,03 457 1. Vasilová Hana 00:57,75 853
4. Slovak Filip 01:10,25 411 2. Sopková Ľubomíra 00:58,00 845
8. Matej Nikolas 01:13,57 348 3. Dvorščíková Katarína 00:59,59 795
9. Konkoľ Matej 01:14,16 337 5. Hatiarová Elisabeth 01:05,39 636
10. Hitka Tomáš 01:16,46 279 6. Kmeťková Zuzana 01:05,79 626
16. Sadovský Milan 01:46,44 7. Bieliková Bianka 01:08,15 570
Skučka Miroslav DNS 9. Rudnická Erika 01:09,52 539

200PP E

Muži Ženy
3. Hraško Jakub 02:27,65 529 1. Sopková Ľubomíra 02:19,84 699
5. Slovak Filip 02:34,60 460 3. Kmeťková Zuzana 02:32,64 556
9. Hitka Tomáš 02:48,71 338 4. Hatiarová Elisabeth 02:37,49 509

400PP E

Muži Ženy
4. Slovak Filip 05:36,34 466 1. Sopková Ľubomíra 05:04,00 683
2. Hatiarová Elisabeth 05:19,82 599
3. Kmeťková Zuzana 05:20,57 596

15RP E

Muži Ženy
3. Hraško Jakub 00:07,15 1. Vasilová Hana 00:06,35
7. Matej Nikolas 00:08,08 3. Hatiarová Elisabeth 00:06,91
9. Mlynárik Andrej 00:09,03 4. Kmeťková Zuzana 00:06,95
14. Konkoľ Matej 00:10,35 5. Hudáková Hana 00:07,02
16. Sadovský Milan 00:13,67 6. Dvorščíková Katarína 00:07,10
Skučka Miroslav DNS 8. Bieliková Bianka 00:07,59
9. Rudnická Erika 00:08,13

50BF D

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:24,92 821
4. Matej Dominik 00:27,08 676
10. Tary Samuel 00:29,54 536

100BF D

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 00:54,37 838
4. Matej Dominik 00:59,99 665

200BF D

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 02:03,93 811 5. Korvíniová Klaudia 02:22,62 630
5. Matej Dominik 02:21,28 589
11. Tary Samuel 02:36,81 431

50PP D

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:21,37 871 6. Korvíniová Klaudia 00:26,69 641
5. Matej Dominik 00:25,18 588
Tary Samuel DNS

100PP D

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:47,21 893 7. Korvíniová Klaudia 00:59,05 661
6. Matej Dominik 00:55,50 610
Tary Samuel CHS

200PP D

Muži Ženy
2. Michalčák Daniel 02:02,66 675

400PP D

Muži Ženy
5. Michalčák Daniel 04:24,92 677

800PP D

Muži Ženy
2. Michalčák Daniel 09:10,45 695 2. Korvíniová Klaudia 10:01,20 627

25RP D

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:09,51 830
7. Matej Dominik 00:11,21 588
13. Tary Samuel 00:14,67 267

100RP D

Muži Ženy
2. Matej Dominik 00:54,34 624 3. Korvíniová Klaudia 01:03,40 537
4. Michalčák Daniel 00:55,68 591

400RP D

Muži Ženy
1. Michalčák Daniel 04:54,17 538

50BF C

Muži Ženy
3. Lacko Adrián 00:24,92 681 1. Pálková Barbora 00:25,57 877
4. Kminiak Adam 00:26,09 605 2. Šimková Ema 00:26,04 843
5. Liptáková Miroslava 00:27,70 732

100BF C

Muži Ženy
3. Vasil Michal 00:53,59 732 2. Liptáková Miroslava 00:59,25 741
4. Lacko Adrián 00:54,12 715 Šimková Ema DNS

200BF C

Muži Ženy
2. Kminiak Adam 02:09,20 604 1. Pálková Barbora 02:07,15 786
2. Šimková Ema 02:09,44 755
4. Liptáková Miroslava 02:10,16 745

50PP C

Muži Ženy
3. Vasil Michal 00:22,55 596 2. Pálková Barbora 00:22,79 755
4. Lacko Adrián 00:23,91 505 4. Liptáková Miroslava 00:25,52 567
Šimková Ema DNS

100PP C

Muži Ženy
3. Vasil Michal 00:47,83 681 Šimková Ema DNS
4. Lacko Adrián 00:53,71 497
5. Kminiak Adam 00:57,21 406

200PP C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 01:45,95 728 2. Liptáková Miroslava 02:07,68 557
2. Kminiak Adam 02:14,36 362

800PP C

Muži Ženy
1. Pálková Barbora 08:26,16 765
2. Hanzelová Terézia 09:35,54 552
Šimková Ema DNS

50RP C

Muži Ženy
3. Vasil Michal 00:21,04 635
4. Kminiak Adam 00:24,18 453

100RP C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 00:46,44 673 2. Pálková Barbora 00:51,16 686
3. Kminiak Adam 01:01,09 329 3. Šimková Ema 00:54,01 610
4. Hanzelová Terézia 00:54,12 607

400RP C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 04:14,03 565 1. Pálková Barbora 04:26,66 608
2. Hanzelová Terézia 04:41,55 537

100BF B

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 00:54,79 767

200BF B

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 01:56,45 842
3. Michalčáková Gabriela 02:09,71 654

200PP B

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 01:46,30 829

400PP B

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 03:46,87 837
2. Michalčáková Gabriela 04:02,47 719

800PP B

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 08:06,66 786
2. Michalčáková Gabriela 08:45,32 655

50RP B

Muži Ženy
3. Michalčáková Gabriela 00:22,47

100RP B

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 00:48,38 730
2. Michalčáková Gabriela 00:48,44 728

400RP B

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 03:46,89 790
2. Michalčáková Gabriela 03:48,32 781

50BF A

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:21,60 790
4. Mlynárik Ján 00:25,00 547

100BF A

Muži Ženy
3. Mlynárik Ján 00:56,42 518

50PP A

Muži Ženy
3. Mlynárik Andrej 00:25,37 284

100PP A

Muži Ženy
2. Mlynárik Ján 00:57,98 248

50RP A

Muži Ženy
3. Mlynárik Ján 00:22,32 409

100RP A

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:39,22 739
3. Mlynárik Andrej 01:15,99 14

4×100PP E

Muži Ženy
2. Hraško Jakub 01:11,50 1. Hatiarová Elisabeth 01:07,57
Slovak Filip 02:24,12 (01:12,62) Dvorščíková Katarína 02:08,38 (01:00,81)
Konkoľ Matej 03:35,71 (01:11,59) Sopková Ľubomíra 03:12,39 (01:04,01)
Matej Nikolas 04:52,46 (01:16,75) Vasilová Hana 04:12,65 (01:00,26)
2. Kmeťková Zuzana 01:09,13
Hudáková Hana 02:34,42 (01:25,29)
Rudnická Erika 03:35,47 (01:01,05)
Bieliková Bianka 04:45,20 (01:09,73)

4×200PP E

Muži Ženy
1. Vasilová Hana 02:20,94
Kmeťková Zuzana 04:57,46 (02:36,52)
Sopková Ľubomíra 07:27,27 (02:29,81)
Hudáková Hana 10:13,11 (02:45,84)

4×100PP C

Muži Ženy
1. Matej Dominik 00:59,15 1. Šimková Ema 00:53,81
Lacko Adrián 01:54,11 (00:54,96) Liptáková Miroslava 01:50,50 (00:56,69)
Michalčák Daniel 02:49,96 (00:55,85) Hanzelová Terézia 02:46,50 (00:56,00)
Kminiak Adam 03:47,68 (00:57,72) Pálková Barbora 03:36,51 (00:50,01)

4×200PP C

Muži Ženy
1. Korvíniová Klaudia 02:15,16
Liptáková Miroslava 04:29,93 (02:14,77)
Hanzelová Terézia 06:35,97 (02:06,04)
Pálková Barbora 08:33,80 (01:57,83)

4×200PP B

Muži Ženy
1. Michalčáková Gabriela 01:53,57
Tóth Šimon 03:46,69 (01:53,12)
Vasil Michal 05:35,45 (01:48,76)
Hrašková Zuzana 07:21,48 (01:46,03)

4×100PP A

Muži Ženy
2. Vasil Michal 00:48,69
Hrašková Zuzana 01:36,59 (00:47,90)
Tóth Šimon 02:23,99 (00:47,40)
Andreánsky Martin 03:05,65 (00:41,66)
Návrat na vrch stránky

Majstrovstvá Slovenska ZPPS-FINALE

Šaľa (Slovak Republic) - 20.06.2015 - 21.06.2015

Návrat na vrch stránky

50BF A

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:21,67 784 1. Pálková Barbora 00:25,19 774
8. Lacko Adrián 00:24,22 597 6. Šimková Ema 00:26,04 716

50PP A

Muži Ženy
5. Tóth Šimon 00:21,13 542 7. Pálková Barbora 00:23,34 610

50RP A

Muži Ženy
5. Michalčáková Gabriela 00:22,87 551
Návrat na vrch stránky

Pohár DPP pre všetkých - Štrkovecké jazero

Bratislava (Slovak Republic) - 05.09.2015

Návrat na vrch stránky

DPP E

Muži Ženy
1. Vasilová Hana 10:24,00

DPP D

Muži Ženy
1. Michalčák Daniel 09:07,00 1. Mináčová Victoria 08:59,00

DPP C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 17:36,00 1. Šimková Ema 17:50,00
2. Pálková Barbora 18:04,00
4. Liptáková Miroslava 20:15,00
5. Hanzelová Terézia 20:51,00

DPP B

Muži Ženy
1. Michalčáková Gabriela 27:53,00
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky pohár mládeže - 3.kolo

Zlín (Czech Republic) - 19.09.2015

Návrat na vrch stránky

100BF E0

Muži Ženy
6. Kminiaková Lea 01:30,16 187

50PP E0

Muži Ženy
6. Kminiaková Lea 00:39,28 216

100PP E0

Muži Ženy
6. Kminiaková Lea 01:29,85 191

200BF E

Muži Ženy
5. Hraško Jakub 02:42,82 386 1. Vasilová Hana 02:22,21 671
9. Matej Nikolas 02:55,29 287 5. Sopková Ľubomíra 02:34,37 539
6. Hatiarová Elisabeth 02:41,42 472
8. Kmeťková Zuzana 02:44,69 443

50PP E

Muži Ženy
4. Hraško Jakub 00:29,66 496 1. Vasilová Hana 00:26,26 820
9. Matej Nikolas 00:32,89 349 3. Sopková Ľubomíra 00:26,89 777
7. Kmeťková Zuzana 00:30,07 589
8. Hatiarová Elisabeth 00:30,24 580
18. Bejticová Ema 00:41,11 162

100PP E

Muži Ženy
5. Hraško Jakub 01:10,46 407 1. Vasilová Hana 01:00,16 778
14. Matej Nikolas 01:29,10 113 2. Sopková Ľubomíra 01:00,71 762
7. Kmeťková Zuzana 01:09,66 536
8. Hatiarová Elisabeth 01:10,75 512

200BF D

Muži Ženy
3. Tóth Šimon 02:01,17 695 3. Mináčová Victoria 02:14,27 622
10. Michalčák Daniel 02:22,43 442
Matej Dominik CHS

50PP D

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 00:21,57 854 3. Mináčová Victoria 00:24,32 800
5. Michalčák Daniel 00:24,39 640
9. Matej Dominik 00:25,99 539

100PP D

Muži Ženy
3. Tóth Šimon 00:48,88 828 3. Mináčová Victoria 00:55,51 767
6. Michalčák Daniel 00:56,92 570
10. Matej Dominik 01:08,15 311

200BF C

Muži Ženy
3. Vasil Michal 01:58,13 550 8. Šimková Ema 02:08,05 553
4. Kminiak Adam 02:07,63 434 9. Pálková Barbora 02:08,19 551
13. Liptáková Miroslava 02:12,09 505
16. Hanzelová Terézia 02:26,44 358
17. Hozáková Dominika 02:33,53 295

50PP C

Muži Ženy
4. Vasil Michal 00:22,90 572 4. Pálková Barbora 00:23,00 739
5. Kminiak Adam 00:24,66 459 6. Šimková Ema 00:23,69 688
12. Hanzelová Terézia 00:24,77 614
15. Liptáková Miroslava 00:25,94 542
16. Hozáková Dominika 00:28,82 387

100PP C

Muži Ženy
3. Vasil Michal 00:48,65 653 9. Pálková Barbora 00:53,19 683
5. Kminiak Adam 00:54,88 465 12. Hanzelová Terézia 00:55,75 606
14. Liptáková Miroslava 00:57,38 560
16. Hozáková Dominika 01:06,05 355

200BF B

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 01:54,98 693
4. Michalčáková Gabriela 02:05,94 545

50PP B

Muži Ženy
2. Hrašková Zuzana 00:22,72 722
4. Michalčáková Gabriela 00:24,01 630

100PP B

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 00:49,03 787
4. Michalčáková Gabriela 00:51,06 716

50PP A

Muži Ženy
1. Zelinová Lucia 00:29,76 236

100PP A

Muži Ženy
1. Zelinová Lucia 01:10,62 166
Návrat na vrch stránky

ZPPS 3.kolo

Bratislava (Slovak Republic) - 10.10.2015

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
5. Hraško Jakub 00:31,67 1. Vasilová Hana 00:26,52
6. Matej Nikolas 00:33,03 2. Sopková Ľubomíra 00:30,03
7. Slovak Filip 00:33,04 4. Kmeťková Zuzana 00:31,33
6. Hatiarová Elisabeth 00:31,73
8. Bieliková Bianka 00:32,41
Danková Adéla DNS

200PP E

Muži Ženy
3. Hraško Jakub 02:32,99 1. Sopková Ľubomíra 02:12,10
7. Slovak Filip 02:39,47 2. Vasilová Hana 02:13,35
8. Matej Nikolas 02:45,03 4. Kmeťková Zuzana 02:31,79
5. Hatiarová Elisabeth 02:32,48
11. Bieliková Bianka 02:52,73
Danková Adéla DNS

15/10RP E

Muži Ženy
2. Hraško Jakub 00:12,30 1. Vasilová Hana 00:10,53
11. Matej Nikolas 00:18,20 2. Kmeťková Zuzana 00:11,21
Slovak Filip Dq 3. Hatiarová Elisabeth 00:11,91
4. Sopková Ľubomíra 00:12,12
Danková Adéla DNS
Bieliková Bianka CHS

200BF D

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 02:02,72 2. Mináčová Victoria 02:14,53
6. Matej Dominik 02:18,91
7. Michalčák Daniel 02:21,03

100PP D

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:47,91 2. Mináčová Victoria 00:53,90
5. Michalčák Daniel 00:56,35
9. Matej Dominik 01:02,81

25RP D

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:09,33 4. Mináčová Victoria 00:11,11
3. Michalčák Daniel 00:10,31
7. Matej Dominik 00:11,03

50BF C

Muži Ženy
2. Vasil Michal 00:24,03 3. Hanzelová Terézia 00:24,89
3. Kminiak Adam 00:24,35 4. Pálková Barbora 00:25,49
5. Šimková Ema 00:25,70
6. Liptáková Miroslava 00:27,35
11. Piačeková Lucia 00:37,33

50PP C

Muži Ženy
2. Vasil Michal 00:21,86 3. Pálková Barbora 00:22,40
3. Kminiak Adam 00:24,23 4. Šimková Ema 00:23,71
5. Hanzelová Terézia 00:24,79
8. Liptáková Miroslava 00:25,96
11. Piačeková Lucia 00:30,34

200PP C

Muži Ženy
2. Kminiak Adam 01:58,72 3. Pálková Barbora 01:56,48
Vasil Michal CHO 4. Šimková Ema 02:00,99
5. Liptáková Miroslava 02:06,14
6. Hanzelová Terézia 02:06,17
11. Piačeková Lucia 02:38,89

50BF F

Muži Ženy
2. Mlynárik Jakub 00:34,21 6. Bohmerova Sofia Lujza 00:37,91
8. Kminiaková Lea 00:39,67

200BF F

Muži Ženy
3. Mlynárik Jakub 02:52,87 6. Kminiaková Lea 03:13,62
11. Bohmerova Sofia Lujza 03:39,60

15/10RP F

Muži Ženy
7. Mlynárik Jakub 00:17,25 8. Bohmerova Sofia Lujza 00:17,50
9. Kminiaková Lea 00:19,03

4×50PP E

Muži Ženy
1. Vasilová Hana 00:25,30
Hatiarová Elisabeth
Hraško Jakub
Sopková Ľubomíra 01:52,05
Matej Nikolas
Kmeťková Zuzana
Slovak Filip
Bieliková Bianka CHS

4×50PP D

Muži Ženy
3. Mináčová Victoria 00:24,67
Matej Dominik 00:52,28 (00:27,61)
Michalčák Daniel 01:15,59 (00:23,31)
Tóth Šimon 01:39,18 (00:23,59)

4×50PP C

Muži Ženy
1. Šimková Ema 00:24,13
Pálková Barbora 00:48,95 (00:24,82)
Kminiak Adam 01:12,35 (00:23,40)
Vasil Michal 01:33,58 (00:21,23)
Návrat na vrch stránky

Nemo Trophy

Zlín (Czech Republic) - 31.10.2015 - 01.11.2015

Návrat na vrch stránky

50BF A

Muži Ženy
12. Pálková Barbora 00:26,12 408
21. Hanzelová Terézia 00:28,43 294

100BF A

Muži Ženy
7. Pálková Barbora 00:56,64 454

100PP A

Muži Ženy
25. Hanzelová Terézia 00:55,31 489

400PP A

Muži Ženy
11. Vasil Michal 03:56,43 522

50RP A

Muži Ženy
28. Vasil Michal 00:21,09 474 24. Pálková Barbora 00:22,57 557

100RP A

Muži Ženy
17. Vasil Michal 00:47,00 495

400RP A

Muži Ženy
7. Vasil Michal 04:00,64 479 6. Pálková Barbora 04:18,94 520
8. Hanzelová Terézia 04:39,72 428
Návrat na vrch stránky

ZPPS 4.kolo

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 14.11.2015

Návrat na vrch stránky

50PP E0

Muži Ženy
2. Mlynárik Jakub 00:32,00

100PP E0

Muži Ženy
2. Mlynárik Jakub 01:14,74 5. Bohmerova Sofia Lujza 01:23,26
8. Kminiaková Lea 01:28,25
10. Sedmáková Lucia 01:29,40
11. Taryová Alexandra 01:33,43
12. Lisa Michaela 01:34,37
13. Fekiačová Anabela 01:38,97
15. Ozanová Zoe 01:42,44
16. Lietavová Linda 01:49,61

200PP E0

Muži Ženy
2. Mlynárik Jakub 02:46,59 6. Bohmerova Sofia Lujza 03:09,72
8. Sedmáková Lucia 03:21,18
10. Kminiaková Lea 03:34,38
11. Fekiačová Anabela 03:41,86
13. Lisa Michaela 03:45,60
14. Lietavová Linda 04:09,06
15. Taryová Alexandra 04:34,64

50PP E

Muži Ženy
2. Hraško Jakub 00:29,22 1. Vasilová Hana 00:25,16
4. Matej Nikolas 00:30,08 2. Sopková Ľubomíra 00:25,38
5. Mlynárik Andrej 00:30,89 3. Hatiarová Elisabeth 00:28,18
7. Slovak Filip 00:31,39 3. Hatiarová Elisabeth 00:28,18
9. Hitka Tomáš 00:32,85 4. Kmeťková Zuzana 00:28,57
14. Gonda Radko 00:38,01 6. Bieliková Bianka 00:29,18
8. Danková Adéla 00:29,96

200PP E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 02:25,14 1. Sopková Ľubomíra 02:08,06
5. Matej Nikolas 02:43,93 2. Vasilová Hana 02:11,93
6. Slovak Filip 02:44,23 5. Kmeťková Zuzana 02:24,40
11. Mlynárik Andrej 03:05,93 7. Hatiarová Elisabeth 02:28,02
13. Gonda Radko 03:07,20 8. Rudnická Erika 02:29,18
10. Danková Adéla 02:37,55
11. Bieliková Bianka 02:37,61

400PP E

Muži Ženy
2. Hraško Jakub 05:08,41 1. Sopková Ľubomíra 04:37,56
5. Slovak Filip 05:39,93 2. Vasilová Hana 04:54,88
7. Matej Nikolas 05:51,61 5. Kmeťková Zuzana 05:13,48
8. Hitka Tomáš 06:01,05 6. Hatiarová Elisabeth 05:17,42
11. Mlynárik Andrej 06:11,15 9. Rudnická Erika 05:31,05
13. Gonda Radko 06:24,00 12. Danková Adéla 05:56,69
13. Bieliková Bianka 05:58,24

50PP D

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 00:22,39 2. Mináčová Victoria 00:23,88
6. Michalčák Daniel 00:24,59 8. Korvíniová Klaudia 00:26,57
12. Stahl Peter 00:31,29 12. Babicová Lucia 00:28,13
14. Matej Dominik 00:31,84 17. Pavlíková Nina 00:32,16
Tary Samuel DNS

100PP D

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 00:49,39 3. Mináčová Victoria 00:52,81
7. Michalčák Daniel 00:56,00 8. Korvíniová Klaudia 01:00,45
8. Matej Dominik 00:56,61 12. Babicová Lucia 01:03,17
14. Stahl Peter 01:44,17 16. Knapčoková Olívia 01:08,66
19. Pavlíková Nina 01:11,79

800PP D

Muži Ženy
4. Michalčák Daniel 09:31,88 2. Mináčová Victoria 08:57,41
8. Matej Dominik 11:09,56 5. Korvíniová Klaudia 10:06,14
13. Stahl Peter 13:13,69 15. Babicová Lucia 12:04,77
16. Pavlíková Nina 12:15,67
18. Knapčoková Olívia 13:17,27

100PP C

Muži Ženy
2. Vasil Michal 00:48,18 2. Pálková Barbora 00:50,54
3. Lacko Adrián 00:51,08 4. Hanzelová Terézia 00:55,34
5. Kminiak Adam 00:59,52 6. Liptáková Miroslava 00:56,35
9. Hozáková Dominika 01:04,98
9. Piačeková Lucia 01:04,98

800PP C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 08:17,65 1. Pálková Barbora 08:29,69
3. Kminiak Adam 09:09,15 5. Hanzelová Terézia 09:44,43
4. Lacko Adrián 10:10,68 6. Liptáková Miroslava 10:05,41
9. Hozáková Dominika 11:06,88
11. Piačeková Lucia 11:39,56

50RP C

Muži Ženy
2. Vasil Michal 00:20,29 3. Pálková Barbora 00:22,45
3. Kminiak Adam 00:22,93 6. Hanzelová Terézia 00:24,13
Lacko Adrián DNF 7. Liptáková Miroslava 00:24,72
Hozáková Dominika Dq
Piačeková Lucia Dq

50PP B

Muži Ženy
5. Michalčáková Gabriela 00:24,71

100PP B

Muži Ženy
4. Michalčáková Gabriela 00:52,44

200PP B

Muži Ženy
1. Michalčáková Gabriela 01:51,37

4×100BF E0

Muži Ženy
3. Mlynárik Jakub 01:12,67
Bohmerova Sofia Lujza
Taryová Alexandra
Kminiaková Lea 05:34,87

4×100BF E

Muži Ženy
1. Vasilová Hana 00:59,85
Hraško Jakub
Kmeťková Zuzana
Sopková Ľubomíra 04:25,38
3. Matej Nikolas 01:17,54
Danková Adéla
Slovak Filip
Hatiarová Elisabeth 04:52,40

4×100BF D

Muži Ženy
3. Mináčová Victoria 01:02,22
Korvíniová Klaudia
Michalčák Daniel
Matej Dominik 04:17,09

4×100BF C

Muži Ženy
1. Kminiak Adam 00:56,63
Lacko Adrián
Pálková Barbora
Vasil Michal 03:42,14
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky pohár mládeže - 4.kolo

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 29.11.2015

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
2. Mlynárik Jakub 00:32,64 590 8. Taryová Alexandra 00:38,40 380
10. Bohmerova Sofia Lujza 00:39,07 356
12. Kminiaková Kristína 00:39,81 331
16. Ozanová Zoe 00:48,34 96
17. Lietavová Linda 00:50,80 43

50PP E0

Muži Ženy
2. Mlynárik Jakub 00:32,20 378 5. Kminiaková Lea 00:33,44 429
9. Taryová Alexandra 00:37,01 291
11. Bohmerova Sofia Lujza 00:37,83 263
15. Lietavová Linda 00:42,62 121
17. Ozanová Zoe 00:47,77 0

100PP E0

Muži Ženy
2. Mlynárik Jakub 01:14,46 331 5. Kminiaková Lea 01:17,00 389
10. Bohmerova Sofia Lujza 01:29,02 202
11. Taryová Alexandra 01:29,70 193
16. Ozanová Zoe 01:54,86 0
17. Lietavová Linda 01:57,77 0

50BF E

Muži Ženy
9. Hraško Jakub 00:31,18 665 1. Vasilová Hana 00:26,57 994
11. Slovak Filip 00:32,16 614 6. Sopková Ľubomíra 00:30,05 763
14. Matej Nikolas 00:34,28 514 7. Hatiarová Elisabeth 00:31,21 754
16. Hitka Tomáš 00:35,00 483 8. Kmeťková Zuzana 00:30,28 750
17. Mlynárik Andrej 00:35,77 451 9. Danková Adéla 00:31,05 706
18. Gonda Radko 00:37,50 384 11. Bieliková Bianka 00:31,77 668
14. Rudnická Erika 00:33,89 563
19. Bejticová Ema 00:41,54 275

50PP E

Muži Ženy
7. Hraško Jakub 00:28,55 554 1. Sopková Ľubomíra 00:25,36 884
10. Matej Nikolas 00:30,00 479 2. Vasilová Hana 00:25,42 880
12. Hitka Tomáš 00:30,68 446 6. Hatiarová Elisabeth 00:26,98 771
16. Slovak Filip 00:31,38 414 8. Kmeťková Zuzana 00:27,86 715
17. Gonda Radko 00:37,90 170 10. Bieliková Bianka 00:29,35 628
18. Mlynárik Andrej 00:38,26 159 11. Danková Adéla 00:29,78 605
12. Rudnická Erika 00:31,06 538
19. Bejticová Ema 00:35,52 345

200PP E

Muži Ženy
8. Hraško Jakub 02:27,14 534 1. Sopková Ľubomíra 02:09,19 839
12. Matej Nikolas 02:38,19 427 2. Vasilová Hana 02:09,92 829
13. Hitka Tomáš 02:38,74 422 7. Kmeťková Zuzana 02:14,67 764
14. Slovak Filip 02:44,39 373 8. Rudnická Erika 02:26,15 626
17. Mlynárik Andrej 02:59,71 256 9. Hatiarová Elisabeth 02:27,20 614
18. Gonda Radko 03:04,10 226 12. Danková Adéla 02:36,58 517
14. Bieliková Bianka 02:44,48 444
18. Bejticová Ema 03:07,92 264

50BF D

Muži Ženy
6. Matej Dominik 00:27,04 678 4. Mináčová Victoria 00:27,61 760
8. Michalčák Daniel 00:28,08 616 8. Korvíniová Klaudia 00:28,59 699
11. Tary Samuel 00:28,67 583 16. Babicová Lucia 00:30,71 582
17. Izairi Vera 00:31,28 553
19. Knapčoková Olívia 00:33,06 470

50PP D

Muži Ženy
6. Matej Dominik 00:23,84 677 4. Mináčová Victoria 00:24,22 808
7. Michalčák Daniel 00:24,03 664 8. Korvíniová Klaudia 00:26,18 673
12. Tary Samuel 00:27,75 441 11. Izairi Vera 00:26,69 641
16. Babicová Lucia 00:27,95 567
18. Knapčoková Olívia 00:29,39 490

200PP D

Muži Ženy
8. Matej Dominik 02:05,30 639 3. Mináčová Victoria 01:56,45 870
9. Michalčák Daniel 02:05,77 633 8. Korvíniová Klaudia 02:10,30 671
13. Tary Samuel 02:28,96 379 16. Babicová Lucia 02:23,91 513
18. Izairi Vera 02:37,83 380
19. Knapčoková Olívia 02:50,16 280

100BF C

Muži Ženy
3. Vasil Michal 00:53,24 743 5. Pálková Barbora 00:57,43 796
6. Kminiak Adam 00:55,75 664 7. Šimková Ema 00:57,57 791
12. Hanzelová Terézia 01:02,42 652
13. Hozáková Dominika 01:02,70 645

50PP C

Muži Ženy
5. Vasil Michal 00:22,06 631 2. Pálková Barbora 00:21,87 828
6. Kminiak Adam 00:24,51 468 9. Šimková Ema 00:23,80 680
12. Hanzelová Terézia 00:25,14 591
13. Hozáková Dominika 00:28,66 395

400PP C

Muži Ženy
2. Vasil Michal 03:51,53 727 6. Pálková Barbora 04:05,54 744
6. Kminiak Adam 04:42,93 413 8. Šimková Ema 04:13,74 687
11. Hanzelová Terézia 04:32,85 569
13. Hozáková Dominika 05:31,39 292

100BF A+B

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 00:54,16 766
5. Michalčáková Gabriela 00:58,18 644

50PP A+B

Muži Ženy
3. Hrašková Zuzana 00:22,97 636
5. Michalčáková Gabriela 00:24,95 507

400PP A+B

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 03:43,46 772
2. Michalčáková Gabriela 03:59,01 656
Návrat na vrch stránky

XXIX. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 05.12.2015 - 06.12.2015

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
1. Mlynárik Jakub 00:33,51 486 7. Taryová Alexandra 00:39,31 307
8. Kminiaková Lea 00:40,45 282

100BF E0

Muži Ženy
5. Kminiaková Lea DNS

200BF E0

Muži Ženy
1. Mlynárik Jakub 02:48,91 456 6. Kminiaková Lea 03:15,55 273

50PP E0

Muži Ženy
9. Taryová Alexandra 00:40,00 225

100PP E0

Muži Ženy
1. Mlynárik Jakub 01:14,06 387 8. Kminiaková Lea 01:31,16 180

50BF E

Muži Ženy
4. Hraško Jakub 00:31,13 606 1. Vasilová Hana 00:26,33 1022
7. Slovak Filip 00:32,53 531 2. Sopková Ľubomíra 00:29,84 702
11. Matej Nikolas 00:35,91 395 3. Bieliková Bianka 00:30,75 641
13. Mlynárik Andrej 00:36,21 385

100BF E

Muži Ženy
4. Slovak Filip 01:11,67 575 1. Vasilová Hana 00:58,43 948
2. Bieliková Bianka 01:11,03 527
5. Rudnická Erika 01:15,99 431

200BF E

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 02:32,54 619 1. Vasilová Hana 02:18,34 772
7. Slovak Filip 02:48,96 455 3. Kmeťková Zuzana 02:35,51 543
5. Rudnická Erika 02:47,84 432
Bieliková Bianka Dq

50PP E

Muži Ženy
4. Matej Nikolas 00:29,10 585 1. Vasilová Hana 00:25,42 878
Mlynárik Andrej Dq 2. Sopková Ľubomíra 00:25,91 829
3. Kmeťková Zuzana 00:27,12 723
7. Bieliková Bianka 00:28,78 605
8. Rudnická Erika 00:30,22 522

100PP E

Muži Ženy
5. Matej Nikolas 01:10,59 447 1. Vasilová Hana 00:56,19 767
6. Slovak Filip 01:13,16 401 2. Sopková Ľubomíra 00:57,15 729
6. Rudnická Erika 01:07,83 436
7. Bieliková Bianka 01:10,68 385

200PP E

Muži Ženy
3. Hraško Jakub 02:23,20 578 2. Sopková Ľubomíra 02:11,64 670
6. Slovak Filip 02:48,80 353 5. Kmeťková Zuzana 02:19,24 566

400PP E

Muži Ženy
3. Hraško Jakub 05:01,69 574 2. Sopková Ľubomíra 04:42,80 703
5. Matej Nikolas 05:36,77 412 4. Kmeťková Zuzana 05:07,17 548
6. Rudnická Erika 05:20,74 482

50BF D

Muži Ženy
5. Matej Dominik 00:27,00 629 6. Izairi Vera 00:31,21 437
7. Tary Samuel 00:28,46 538

100BF D

Muži Ženy
4. Matej Dominik 00:58,44 638 5. Babicová Lucia 01:08,78 460

200BF D

Muži Ženy
4. Matej Dominik 02:19,38 484 2. Babicová Lucia 02:30,79 497
6. Tary Samuel 02:32,00 373 7. Izairi Vera 02:51,16 340

50PP D

Muži Ženy
3. Matej Dominik 00:23,90 524 3. Mináčová Victoria 00:24,07 548
10. Izairi Vera 00:26,95 391
17. Babicová Lucia 00:28,98 314

200PP D

Muži Ženy
2. Mináčová Victoria 01:55,87 804
10. Izairi Vera 02:31,61 359

400PP D

Muži Ženy
3. Michalčák Daniel 04:20,94 429 1. Mináčová Victoria 04:12,08 806

800PP D

Muži Ženy
2. Michalčák Daniel 08:50,31 472 1. Mináčová Victoria 08:44,98 864

100RP D

Muži Ženy
1. Matej Dominik 00:53,36 591 2. Mináčová Victoria 00:55,62 632
2. Michalčák Daniel 00:55,75 518 4. Izairi Vera 01:00,85 483
8. Babicová Lucia 01:02,90 437

400RP D

Muži Ženy
2. Michalčák Daniel 04:46,95 583

50BF C

Muži Ženy
2. Lacko Adrián 00:23,95 716 3. Pálková Barbora 00:25,40 800
4. Vasil Michal 00:24,50 669 4. Šimková Ema 00:26,22 727
5. Kminiak Adam 00:24,83 643 6. Hozáková Dominika 00:28,68 556
8. Piačeková Lucia 00:33,32 354

100BF C

Muži Ženy
1. Lacko Adrián 00:51,38 737 3. Šimková Ema 00:57,37 752
5. Hozáková Dominika 01:03,16 564
6. Liptáková Miroslava 01:03,39 558

200BF C

Muži Ženy
3. Kminiak Adam 02:07,86 545 2. Šimková Ema 02:09,82 763
4. Liptáková Miroslava 02:15,51 671
5. Hozáková Dominika 02:35,24 446

50PP C

Muži Ženy
6. Lacko Adrián 00:22,94 452 8. Hanzelová Terézia 00:25,25 504

100PP C

Muži Ženy
5. Lacko Adrián 00:51,15 398 7. Pálková Barbora 00:52,40 595
Kminiak Adam Dq 8. Hanzelová Terézia 00:53,86 548
9. Liptáková Miroslava 00:55,92 489
11. Piačeková Lucia 01:04,56 318

200PP C

Muži Ženy
4. Vasil Michal 01:45,18 524 4. Liptáková Miroslava 02:04,53 500
6. Piačeková Lucia 02:26,56 307

400PP C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 03:52,72 491 1. Pálková Barbora 04:04,13 705
2. Šimková Ema 04:16,08 611
3. Hanzelová Terézia 04:25,66 547
7. Piačeková Lucia 05:09,92 345

800PP C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 08:12,25 494 1. Pálková Barbora 08:25,78 766
2. Šimková Ema 08:44,14 704
3. Hozáková Dominika 11:08,70 336

100RP C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 00:46,37 623

400RP C

Muži Ženy
1. Pálková Barbora 04:28,89 611
3. Liptáková Miroslava 05:19,19 365

100BF B

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 00:53,47 945

200BF B

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 01:54,44 1074

200PP B

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 01:41,75 899

400PP B

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 03:43,30 834

800PP B

Muži Ženy
1. Michalčáková Gabriela 08:26,11 717

100RP B

Muži Ženy
3. Michalčáková Gabriela 00:49,95 634

400RP B

Muži Ženy
2. Michalčáková Gabriela 04:02,74 766

50BF A

Muži Ženy
Andreánsky Martin Dq

100BF A

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:47,99 771

4×100PP D

Muži Ženy
1. Sopková Ľubomíra 00:52,42
Bieliková Bianka 01:42,16 (00:49,74)
Kmeťková Zuzana 02:03,59 (00:21,43)
Izairi Vera 04:09,64 (02:06,05) 611

4×100PP C

Muži Ženy
1. Vasil Michal 00:47,30 3. Mináčová Victoria 00:51,70
Lacko Adrián 01:36,75 (00:49,45) Vasilová Hana 01:49,73 (00:58,03)
Matej Dominik 02:22,00 (00:45,25) Hanzelová Terézia 02:44,08 (00:54,35)
Michalčák Daniel 03:05,40 (00:43,40) 1086 Liptáková Miroslava 03:39,17 (00:55,09) 730

4×100PP B

Muži Ženy
1. Michalčáková Gabriela 00:49,24
Pálková Barbora 01:35,28 (00:46,04)
Šimková Ema 02:35,87 (01:00,59)
Hrašková Zuzana 03:21,95 (00:46,08) 775
Návrat na vrch stránky

Vánoční cena

Most (Czech Republic) - 12.12.2015 - 13.12.2015

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
1. Sopková Ľubomíra 00:25,99 839

100PP E

Muži Ženy
1. Sopková Ľubomíra 00:57,63 857

200PP E

Muži Ženy
1. Sopková Ľubomíra 02:08,13 854

15/10RP E

Muži Ženy
3. Sopková Ľubomíra 00:12,09 723

50PP D

Muži Ženy
3. Tóth Šimon 00:21,78 836 3. Mináčová Victoria 00:23,98 826

100PP D

Muži Ženy
3. Tóth Šimon 00:49,69 798 3. Mináčová Victoria 00:54,06 814

200PP D

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 01:48,78 888 2. Mináčová Victoria 01:58,12 844

25RP D

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 00:09,40 849 7. Mináčová Victoria 00:11,21 666
Návrat na vrch stránky