Results - 2014

Slovenská Liga a Liga Mládeže a 1.kolo - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 08.02.2014
Stredoeurópsky pohár mládeže - 1.kolo - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 22.02.2014
CMAS World Cup 1.kolo - Eger (Hungary) - 01.03.2014 - 02.03.2014
CMAS World Cup 2.kolo - Lignano (Italy) - 15.03.2014 - 16.03.2014
Tritón Cup - Šaľa (Slovak Republic) - 05.04.2014
Mistrovství ČR družstev - Olomouc (Czech Republic) - 12.04.2014 - 13.04.2014
Pohár Iuventy - Bratislava (Slovak Republic) - 12.04.2014
CMAS World Cup 5.kolo - Praha (Czech Republic) - 26.04.2014 - 27.04.2014
Modrý míting - viceboj BI-FINS - Nový Jičín (Czech Republic) - 03.05.2014 - 04.05.2014
World meeting of yang swimmers - Kecskemét (Hungary) - 03.05.2014 - 04.05.2014
Slovenská Liga a Liga Mládeže - 2. kolo - Šaľa (Slovak Republic) - 10.05.2014
CMAS World Cup 6.kolo - Gliwice (Poland) - 24.05.2014 - 25.05.2014
Majstrovstvá Slovenska - Košice (Slovak Republic) - 31.05.2014 - 01.06.2014
Stredoevrópsky pohár mládeže - 2.kolo - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 14.06.2014
Slovenská Liga a Liga Mládeže - 3. kolo DPP - Ružiná (Slovak Republic) - 28.06.2014
Majstrovstvá Slovenska v DPP Veľký Draždiak - Bratislava (Slovak Republic) - 06.09.2014
Stredoeurópsky pohár mládeže - 3.kolo - Zlín (Czech Republic) - 20.09.2014
CMAS World Cup Golden Final - Olsztyn (Poland) - 25.10.2014 - 26.10.2014
Nemo Trophy - Zlín (Czech Republic) - 01.11.2014 - 02.11.2014
Slovenská liga ládeže - 4.kolo - Bratislava (Slovak Republic) - 08.11.2014
Stredoeurópsky pohár Mládeže - 4.kolo - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 15.11.2014
Slovenská liga a liga mládeže Finále - Žilina (Slovak Republic) - 22.11.2014
XXVIII. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 06.12.2014 - 07.12.2014
Vianočný trojboj a Memoriál P.Ladiča - Bratislava (Slovak Republic) - 13.12.2014
Rok 1999
Rok 2000
Rok 2001
Rok 2002
Rok 2003
Rok 2004
Rok 2005
Rok 2006
Rok 2007
Rok 2008
Rok 2009
Rok 2010
Rok 2011
Rok 2012
Rok 2013
Rok 2014
Rok 2015
Rok 2016
Rok 2017

Slovenská Liga a Liga Mládeže a 1.kolo

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 08.02.2014

Back to top

100BF E

Male Female
1. Matej Dominik 01:04,79 1. Vasilová Hana 01:05,84
4. Sivek Silvester 01:11,81 2. Mináčová Victoria 01:07,06
11. Karnas Andrej 01:18,05 4. Bednáriková Eva 01:09,26
12. Hausner Alan 01:18,40 5. Hudáková Hana 01:09,92
14. Hitka Tomáš 01:20,04 8. Dvorščíková Katarína 01:15,41
20. Danada Samuel 01:24,95 10. Sopková Ľubomíra 01:17,25
21. Jankech Samuel 01:26,27 16. Raniaková Janka 01:18,49
25. Mlynárik Andrej 01:30,75 20. Hatiarová Elisabeth 01:22,97
22. Dolniaková Ema 01:23,55
26. Izairi Vera 01:26,02
27. Kmeťková Zuzana 01:27,02
Valová Monika WS

400SF E

Male Female
4. Matej Dominik 05:06,87 2. Mináčová Victoria 05:05,46
5. Sivek Silvester 05:30,60 3. Bednáriková Eva 05:07,46
10. Hausner Alan 06:09,64 4. Vasilová Hana 05:28,12
14. Karnas Andrej 06:25,88 7. Sopková Ľubomíra 05:34,21
15. Hitka Tomáš 06:28,78 12. Hudáková Hana 06:08,84
17. Jankech Samuel 06:39,00 15. Hatiarová Elisabeth 06:18,17
20. Danada Samuel 06:52,36 17. Raniaková Janka 06:22,84
23. Mlynárik Andrej 07:27,27 19. Valová Monika 06:25,85
22. Izairi Vera 06:44,74
25. Kmeťková Zuzana 06:50,60
28. Dolniaková Ema 06:54,35
Dvorščíková Katarína DNF

15AP E

Male Female
4. Matej Dominik 00:07,69 1. Mináčová Victoria 00:06,82
7. Sivek Silvester 00:08,02 2. Bednáriková Eva 00:07,04
9. Hausner Alan 00:08,29 5. Vasilová Hana 00:07,38
15. Danada Samuel 00:09,61 7. Valová Monika 00:07,71
16. Jankech Samuel 00:09,65 8. Hudáková Hana 00:07,91
20. Hitka Tomáš 00:09,89 9. Sopková Ľubomíra 00:07,95
Mlynárik Andrej surface 12. Izairi Vera 00:08,27
Karnas Andrej Dq 13. Raniaková Janka 00:08,34
18. Dvorščíková Katarína 00:08,90
22. Dolniaková Ema 00:09,38
26. Kmeťková Zuzana 00:09,81
27. Hatiarová Elisabeth 00:09,82

100BF D

Male Female
2. Pálka Jakub 00:59,58 1. Šimková Ema 00:58,90
5. Vasil Michal 01:01,31 2. Nulíčková Zuzana 00:59,41
8. Tóth Šimon 01:05,22 5. Varacová Martina 01:04,74
9. Michalčák Daniel 01:05,80 6. Fekiačová Juliana 01:04,94
10. Madlen Tadeáš 01:07,28 7. Madlenová Zuzana 01:05,27
12. Kminiak Adam 01:07,69 10. Liptáková Miroslava 01:06,26
13. Rovňan Adam 01:08,00 11. Šprlová Barborka 01:08,90
14. Porubský Alan 01:10,12 13. Korvíniová Klaudia 01:09,36
19. Malček Branislav 01:13,93 21. Mrázová Martina 01:14,26
25. Mokoš Patrik 01:17,77 24. Budáčová Adela 01:16,04
26. Gajdošová Natália 01:17,67
28. Kanová Viktória 01:19,36
30. Knapčoková Olívia 01:21,57
31. Pivarčiová Lýdia 01:21,81
34. Babicová Lucia 01:28,62

50SF D

Male Female
2. Vasil Michal 00:23,54 2. Nulíčková Zuzana 00:24,63
5. Tóth Šimon 00:25,60 3. Šimková Ema 00:24,96
6. Michalčák Daniel 00:26,26 5. Madlenová Zuzana 00:26,62
8. Pálka Jakub 00:28,14 7. Fekiačová Juliana 00:26,75
11. Kminiak Adam 00:28,24 13. Korvíniová Klaudia 00:28,69
15. Madlen Tadeáš 00:28,80 14. Liptáková Miroslava 00:28,76
17. Porubský Alan 00:29,97 15. Varacová Martina 00:28,82
19. Rovňan Adam 00:30,94 17. Kanová Viktória 00:29,83
21. Malček Branislav 00:31,36 17. Šprlová Barborka 00:29,83
24. Mokoš Patrik 00:33,49 19. Babicová Lucia 00:29,95
23. Pivarčiová Lýdia 00:30,60
24. Mrázová Martina 00:30,75
27. Gajdošová Natália 00:31,98
29. Budáčová Adela 00:32,58
33. Knapčoková Olívia 00:33,44

200SF D

Male Female
2. Vasil Michal 02:00,22 1. Nulíčková Zuzana 01:57,11
5. Michalčák Daniel 02:13,12 3. Šimková Ema 02:03,83
7. Tóth Šimon 02:16,56 7. Madlenová Zuzana 02:18,55
11. Porubský Alan 02:27,46 10. Varacová Martina 02:21,44
12. Kminiak Adam 02:30,63 12. Fekiačová Juliana 02:22,52
14. Madlen Tadeáš 02:35,06 13. Korvíniová Klaudia 02:24,21
16. Rovňan Adam 02:38,15 15. Mrázová Martina 02:28,53
17. Pálka Jakub 02:41,02 16. Šprlová Barborka 02:29,57
18. Malček Branislav 02:43,70 20. Liptáková Miroslava 02:33,51
26. Mokoš Patrik 03:02,64 24. Babicová Lucia 02:41,89
25. Budáčová Adela 02:42,23
28. Gajdošová Natália 02:43,28
29. Pivarčiová Lýdia 02:43,47
30. Kanová Viktória 02:43,59
34. Knapčoková Olívia 03:00,44

100BF C

Male Female
10. Malček Ladislav 00:59,38 2. Hrašková Zuzana 00:56,66
Budáč Adam DNF 5. Pálková Barbora 00:58,61
13. Hanzelová Terézia 01:04,74
14. Davidová Petra 01:05,54
18. Valová Kristína 01:07,45
20. Šmigovská Adriana 01:13,18

400SF C

Male Female
6. Malček Ladislav 04:33,98 1. Hrašková Zuzana 03:55,86
16. Budáč Adam 05:56,68 2. Pálková Barbora 04:09,15
12. Davidová Petra 04:49,91
16. Valová Kristína 05:12,41
17. Šmigovská Adriana 05:18,40
Hanzelová Terézia DNF

100IM C

Male Female
4. Malček Ladislav 00:55,75 1. Hrašková Zuzana 00:47,22
3. Pálková Barbora 00:52,97
8. Davidová Petra 00:59,12
10. Hanzelová Terézia 01:00,76
12. Šmigovská Adriana 01:03,66
Valová Kristína Dq

100BF B

Male Female
8. Nikolov Alexander 00:58,77 2. Hofbauerová Veronika 00:57,51
11. Tuček Jakub 01:04,58 4. Michalčáková Gabriela 01:00,44

400SF B

Male Female
7. Nikolov Alexander 04:36,44 2. Hofbauerová Veronika 03:56,72
Tuček Jakub WS 3. Michalčáková Gabriela 04:09,00

100IM B

Male Female
8. Nikolov Alexander 01:00,49 2. Hofbauerová Veronika 00:50,55
10. Tuček Jakub 01:14,79 4. Michalčáková Gabriela 00:52,85

100BF A

Male Female
8. Šáli Daniel 00:56,16 5. Lacenová Erika 01:09,91
11. Lorencovič Robert 00:57,92 6. Fekiačová Elena 01:10,82

400SF A

Male Female
6. Lorencovič Robert 04:41,58 4. Fekiačová Elena 04:37,46
7. Šáli Daniel 05:22,34

100IM A

Male Female
7. Lorencovič Robert 00:57,96 3. Lacenová Erika 00:54,85
8. Šáli Daniel 01:00,03 5. Fekiačová Elena 00:59,10

100BF F

Male Female
4. Hraško Jakub 01:22,25 7. Danková Adéla 01:34,70
8. Matej Nikolas 01:25,18 8. Raczová Sarah 01:37,10
9. Mokoš Matúš 01:26,48 13. Veselá Kristína 01:48,22
10. Mlynárik Jakub 01:27,84 15. Danadová Tereza 02:04,62
13. Slovak Filip 01:30,40

200SF F

Male Female
3. Hraško Jakub 03:01,94 5. Danková Adéla 03:13,18
4. Matej Nikolas 03:02,83 7. Raczová Sarah 03:39,28
8. Mokoš Matúš 03:08,08 8. Veselá Kristína 03:42,91
10. Mlynárik Jakub 03:18,82 12. Danadová Tereza 04:06,43
Slovak Filip DNS

15AP F

Male Female
2. Hraško Jakub 00:09,32 8. Danková Adéla 00:10,90
5. Mlynárik Jakub 00:10,66 9. Raczová Sarah 00:11,04
9. Matej Nikolas 00:11,09 12. Veselá Kristína 00:12,28
12. Slovak Filip 00:11,70 15. Danadová Tereza 00:14,31
14. Mokoš Matúš 00:11,99

4×100SF E

Male Female
2. Sopková Ľubomíra 01:08,32
Sivek Silvester 02:19,11 (01:10,79)
Hausner Alan 03:34,85 (01:15,74)
Hudáková Hana 04:54,48 (01:19,63)
Matej Dominik
Bednáriková Eva
Vasilová Hana
Mináčová Victoria WS

4×100SF D

Male Female
1. Nulíčková Zuzana 00:52,14
Šimková Ema 01:49,12 (00:56,98)
Michalčák Daniel 02:47,57 (00:58,45)
Vasil Michal 03:40,02 (00:52,45)
4. Madlenová Zuzana 01:00,43
Korvíniová Klaudia 02:04,96 (01:04,53)
Šprlová Barborka 03:10,85 (01:05,89)
Pálka Jakub 04:11,60 (01:00,75)

4×100SF C

Male Female
3. Pálková Barbora 00:53,80
Davidová Petra 01:52,08 (00:58,28)
Malček Ladislav 02:46,45 (00:54,37)
Hrašková Zuzana 03:35,09 (00:48,64)
7. Valová Kristína 01:02,54
Budáč Adam 02:09,38 (01:06,84)
Šmigovská Adriana 03:11,72 (01:02,34)
Hanzelová Terézia 04:09,69 (00:57,97)

4×100SF B

Male Female
3. Michalčáková Gabriela 00:54,87
Nikolov Alexander 01:46,90 (00:52,03)
Tuček Jakub 02:53,72 (01:06,82)
Hofbauerová Veronika 03:44,69 (00:50,97)

4×100SF A

Male Female
3. Lacenová Erika 00:57,66
Lorencovič Robert 01:55,43 (00:57,77)
Fekiačová Elena 02:57,83 (01:02,40)
Šáli Daniel 03:56,24 (00:58,41)

4×100SF F

Male Female
2. Hraško Jakub 01:24,33
Danková Adéla 02:54,66 (01:30,33)
Mlynárik Andrej 04:23,75 (01:29,09)
Mokoš Matúš 05:55,90 (01:32,15)
5. Slovak Filip 01:29,98
Veselá Kristína 03:16,55 (01:46,57)
Raczová Sarah
Matej Nikolas 06:23,46
Back to top

Stredoeurópsky pohár mládeže - 1.kolo

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 22.02.2014

Back to top

50BF E0

Male Female
2. Hraško Jakub 00:35,21 474 1. Danková Adéla 00:36,53 450
4. Mlynárik Jakub 00:37,68 377 4. Raczová Sarah 00:40,89 296
6. Slovak Filip 00:38,70 341 5. Veselá Kristína 00:46,11 149
7. Sivek Alexander 00:39,80 304 6. Danada Samuel 00:53,59
8. Matej Nikolas 00:39,85 302

50SF E0

Male Female
1. Hraško Jakub 00:34,10 301 1. Danková Adéla 00:38,42 244
3. Slovak Filip 00:38,86 142 4. Raczová Sarah 00:42,14 134
4. Matej Nikolas 00:39,54 122 5. Veselá Kristína 00:45,38 53
6. Mlynárik Jakub 00:40,16 105 6. Danadová Tereza 00:51,05
7. Sivek Alexander 00:41,32 74

100SF E0

Male Female
1. Hraško Jakub 01:17,48 280 2. Danková Adéla 01:28,50 209
4. Matej Nikolas 01:27,77 129 3. Raczová Sarah 01:33,00 150
6. Slovak Filip 01:29,12 112 4. Veselá Kristína 01:43,84 30
7. Mlynárik Jakub 01:29,32 110 6. Danadová Tereza 01:56,26
8. Sivek Alexander 01:29,62 106

50BF E

Male Female
3. Matej Dominik 00:28,56 817 1. Vasilová Hana 00:28,30 872
10. Sivek Silvester 00:31,78 633 3. Mináčová Victoria 00:29,84 776
14. Hausner Alan 00:34,42 508 5. Bednáriková Eva 00:29,95 769
15. Jankech Samuel 00:35,23 473 9. Hudáková Hana 00:30,98 710
16. Karnas Andrej 00:37,31 391 12. Dvorščíková Katarína 00:33,22 595
17. Danada Samuel 00:37,67 378 13. Hatiarová Elisabeth 00:33,61 576
18. Mlynárik Andrej 00:41,83 241 14. Sopková Ľubomíra 00:33,86 565
19. Cehlár Jan 00:42,29 227 15. Di Capua Nicole 00:33,94 561
20. Klein Richard 00:43,82 184 19. Raniaková Janka 00:35,10 509
20. Izairi Vera 00:35,29 501
21. Kmeťková Zuzana 00:36,14 466
23. Bejticová Ema 00:48,10 101

100SF E

Male Female
4. Matej Dominik 01:01,00 625 1. Mináčová Victoria 01:00,48 769
8. Sivek Silvester 01:08,11 456 2. Vasilová Hana 01:02,45 713
13. Karnas Andrej 01:20,04 239 4. Bednáriková Eva 01:03,89 675
14. Hausner Alan 01:21,20 221 8. Sopková Ľubomíra 01:08,52 561
15. Jankech Samuel 01:23,89 182 12. Di Capua Nicole 01:16,13 405
17. Danada Samuel 01:28,61 119 13. Dvorščíková Katarína 01:16,26 403
18. Cehlár Jan 01:34,52 49 14. Izairi Vera 01:16,40 400
19. Klein Richard 01:36,85 24 15. Raniaková Janka 01:16,88 392
20. Mlynárik Andrej 01:41,09 18. Hudáková Hana 01:18,93 355
20. Hatiarová Elisabeth 01:21,99 305
21. Kmeťková Zuzana 01:23,17 286
23. Bejticová Ema 01:44,16 27

200SF E

Male Female
4. Matej Dominik 02:18,73 627 1. Bednáriková Eva 02:21,26 682
6. Sivek Silvester 02:29,13 513 3. Mináčová Victoria 02:21,70 677
11. Hausner Alan 02:58,40 265 5. Vasilová Hana 02:26,29 624
13. Karnas Andrej 03:02,84 234 8. Sopková Ľubomíra 02:41,25 473
14. Jankech Samuel 03:08,47 197 10. Di Capua Nicole 02:44,51 444
15. Danada Samuel 03:15,45 156 12. Dvorščíková Katarína 02:52,61 376
16. Mlynárik Andrej 03:21,09 122 13. Izairi Vera 02:54,22 364
17. Cehlár Jan 03:22,99 112 14. Raniaková Janka 02:55,20 356
18. Klein Richard 04:23,40 15. Hudáková Hana 02:58,16 333
17. Hatiarová Elisabeth 02:58,76 329
20. Kmeťková Zuzana 03:08,18 262
21. Bejticová Ema 03:54,85 11

50BF D

Male Female
2. Vasil Michal 00:27,29 663 7. Šimková Ema 00:27,26 782
3. Pálka Jakub 00:27,42 655 10. Varacová Martina 00:28,95 678
5. Madlen Tadeáš 00:28,41 598 11. Fekiačová Juliana 00:29,01 675
8. Michalčák Daniel 00:29,30 549 12. Madlenová Zuzana 00:29,39 653
9. Kminiak Adam 00:29,64 531 13. Liptáková Miroslava 00:29,45 650
10. Porubský Alan 00:30,80 474 18. Korvíniová Klaudia 00:31,10 562
12. Rovňan Adam 00:31,26 452 19. Pivarčiová Lýdia 00:32,61 490
20. Olajcová Ľubica 00:33,11 467
22. Mikulová Eliška 00:33,80 437
23. Budáčová Adela 00:34,14 423
24. Gajdošová Natália 00:34,70 400
25. Babicová Lucia 00:35,03 387
27. Kanová Viktória 00:35,79 357
28. Knapčoková Olívia 00:35,92 353

100SF D

Male Female
2. Vasil Michal 00:52,18 712 6. Šimková Ema 00:54,68 794
4. Michalčák Daniel 00:58,40 530 7. Madlenová Zuzana 00:58,41 679
5. Kminiak Adam 01:03,10 416 11. Korvíniová Klaudia 01:00,46 622
6. Pálka Jakub 01:05,34 367 15. Liptáková Miroslava 01:03,72 539
8. Madlen Tadeáš 01:05,74 359 16. Varacová Martina 01:03,73 539
9. Porubský Alan 01:06,74 339 17. Fekiačová Juliana 01:04,54 519
11. Rovňan Adam 01:08,50 304 21. Pivarčiová Lýdia 01:09,59 409
22. Kanová Viktória 01:09,64 408
23. Babicová Lucia 01:09,80 405
24. Gajdošová Natália 01:11,42 373
25. Knapčoková Olívia 01:14,86 310
26. Mikulová Eliška 01:15,98 291
27. Olajcová Ľubica 01:16,75 278
28. Budáčová Adela 01:17,38 267

400SF D

Male Female
2. Vasil Michal 04:40,36 585 5. Šimková Ema 04:25,41 767
4. Michalčák Daniel 04:51,48 524 8. Madlenová Zuzana 04:54,11 594
5. Pálka Jakub 05:09,49 436 12. Korvíniová Klaudia 05:01,26 556
7. Porubský Alan 05:22,17 379 14. Fekiačová Juliana 05:04,51 540
9. Madlen Tadeáš 05:29,04 350 15. Varacová Martina 05:09,13 517
10. Rovňan Adam 05:43,32 294 17. Liptáková Miroslava 05:30,54 419
11. Kminiak Adam 05:43,38 294 18. Budáčová Adela 06:00,04 302
19. Pivarčiová Lýdia 06:00,90 299
20. Gajdošová Natália 06:02,04 295
21. Babicová Alexandra 06:05,48 283
22. Kanová Viktória 06:06,67 279
23. Knapčoková Olívia 06:28,13 208
24. Olajcová Ľubica 07:17,52 72

50BF C

Male Female
5. Budáč Adam 00:27,73 510 2. Pálková Barbora 00:25,61 874
6. Lacko Adrián 00:28,12 490 4. Hrašková Zuzana 00:25,91 852
12. Hanzelová Terézia 00:28,11 707
15. Davidová Petra 00:30,29 584
16. Hozáková Dominika 00:30,93 551
17. Námešná Beata 00:42,60 126

100SF C

Male Female
5. Lacko Adrián 01:01,18 314 3. Hrašková Zuzana 00:50,19 784
7. Budáč Adam 01:04,89 239 6. Pálková Barbora 00:51,57 736
13. Davidová Petra 00:56,39 588
14. Hanzelová Terézia 00:56,45 588
16. Hozáková Dominika 01:10,15 276
17. Námešná Beata 01:36,48

400IM C

Male Female
2. Hrašková Zuzana 03:56,57 778
7. Pálková Barbora 04:48,74 506
11. Davidová Petra 05:01,74 453
13. Hanzelová Terézia 05:47,72 297

400IM B (mimo súťaž)

Male Female
1. Michalčáková Gabriela 04:19,18 602

50BF A+B

Male Female
1. Andreánsky Martin 00:21,44 804 5. Michalčáková Gabriela 00:27,61 618
3. Orság Dalibor Daniel 00:23,30 660 6. Janigová Katka 00:30,67 457
4. Košta Radoslav 00:23,42 651 8. Fekiačová Elena 00:38,10 173
5. Nikolov Alexander 00:24,98 548
7. Lorencovič Robert 00:25,95 490

100SF A+B

Male Female
1. Andreánsky Martin 00:40,60 783 3. Michalčáková Gabriela 00:52,56 582
2. Košta Radoslav 00:49,10 474 6. Fekiačová Elena 00:57,37 450
3. Nikolov Alexander 00:50,95 421 Janigová Katka WS
4. Orság Dalibor Daniel 00:51,61 402
6. Lorencovič Robert 00:56,97 270

200SF A+B

Male Female
1. Andreánsky Martin 01:40,82 636 2. Michalčáková Gabriela 01:57,26 5575
2. Košta Radoslav 01:50,10 498 5. Fekiačová Elena 02:10,30 418
3. Nikolov Alexander 01:59,13 385
4. Orság Dalibor Daniel 02:00,32 371
6. Lorencovič Robert 02:10,55 263
Back to top

CMAS World Cup 1.kolo

Eger (Hungary) - 01.03.2014 - 02.03.2014

Back to top

50BF Junior

Male Female
17. Pálková Barbora 00:25,85

100BF Junior

Male Female
Hrašková Zuzana Dq

200BF Junior

Male Female
10. Hrašková Zuzana 02:00,69

50SF Junior

Male Female
19. Pálková Barbora 00:22,46

200SF Junior

Male Female
17. Hofbauerová Veronika 01:48,51

400SF Junior

Male Female
11. Hofbauerová Veronika 03:49,36

800SF Junior

Male Female
12. Hofbauerová Veronika 08:13,12
17. Pálková Barbora 08:32,50

100IM Junior

Male Female
15. Hrašková Zuzana 00:46,73
Back to top

CMAS World Cup 2.kolo

Lignano (Italy) - 15.03.2014 - 16.03.2014

Back to top

50BF Junior

Male Female
5. Pálková Barbora 00:25,60

50SF Junior

Male Female
13. Pálková Barbora 00:22,76

200SF Junior

Male Female
13. Hofbauerová Veronika 01:48,77

400SF Junior

Male Female
10. Hofbauerová Veronika 03:50,20

800SF Junior

Male Female
10. Hofbauerová Veronika 08:20,60
11. Pálková Barbora 08:28,16
Back to top

Tritón Cup

Šaľa (Slovak Republic) - 05.04.2014

Back to top

100BF E

Male Female
1. Matej Dominik 01:02,16 164 1. Mináčová Victoria 01:04,76 272
3. Sivek Silvester 01:09,50 41 2. Bednáriková Eva 01:05,77 252
10. Ondrejka Matúš 01:22,40 3. Vasilová Hana 01:07,73 216
11. Danada Samuel 01:24,37 5. Dvorščíková Katarína 01:10,19 173
13. Mlynárik Andrej 01:27,90 7. Di Capua Nicole 01:16,62 75
10. Izairi Vera 01:21,04 16
12. Kmeťková Zuzana 01:23,91
18. Gajdošíková Loriana 01:30,01
19. Bejticová Ema 01:45,47

50SF E

Male Female
1. Matej Dominik 00:25,40 275 1. Mináčová Victoria 00:26,69 378
3. Sivek Silvester 00:29,03 116 2. Bednáriková Eva 00:27,62 332
10. Danada Samuel 00:33,55 3. Vasilová Hana 00:27,67 329
14. Mlynárik Andrej 00:38,04 4. Di Capua Nicole 00:30,71 198
15. Ondrejka Matúš 00:38,16 5. Dvorščíková Katarína 00:30,77 195
9. Kmeťková Zuzana 00:32,27 140
11. Izairi Vera 00:32,65 137
16. Gajdošíková Loriana 00:38,72
19. Bejticová Ema 00:45,52

100SF E

Male Female
1. Matej Dominik 00:56,24 287 1. Mináčová Victoria 00:59,35 388
3. Sivek Silvester 01:06,13 94 2. Bednáriková Eva 01:01,43 341
11. Ondrejka Matúš 01:23,33 3. Vasilová Hana 01:02,65 315
13. Mlynárik Andrej 01:27,27 4. Dvorščíková Katarína 01:07,35 223
Danada Samuel DNF 5. Di Capua Nicole 01:08,14 209
10. Kmeťková Zuzana 01:17,54 62
11. Izairi Vera 01:17,96 56
18. Bejticová Ema 01:45,44
Gajdošíková Loriana DNF

100BF D

Male Female
2. Pálka Jakub 00:58,99 227 1. Šimková Ema 00:57,52 432
6. Kminiak Adam 01:06,20 93 5. Liptáková Miroslava 01:05,11 265
11. Gajdošová Natália 01:16,37 78

50SF D

Male Female
1. Vasil Michal 00:23,24 394 5. Liptáková Miroslava 00:27,88 319
4. Michalčák Daniel 00:25,85 253 10. Gajdošová Natália 00:30,84 193
Kminiak Adam DNS

100SF D

Male Female
2. Vasil Michal 00:50,48 434 4. Liptáková Miroslava 01:01,48 230
4. Michalčák Daniel 00:57,35 262 10. Gajdošová Natália 01:10,14 174
6. Kminiak Adam 01:06,39 90

200SF D

Male Female
3. Pálka Jakub 02:19,06 185 1. Nulíčková Zuzana 01:56,04 577
2. Šimková Ema 01:59,86 526
7. Liptáková Miroslava 02:23,26 277
10. Gajdošová Natália 02:39,58 146

400SF D

Male Female
1. Vasil Michal 04:20,11 384 1. Nulíčková Zuzana 04:16,60 535
3. Pálka Jakub 05:29,34 93 2. Šimková Ema 04:17,12 532

100IM D

Male Female
1. Vasil Michal 00:51,73 380 1. Nulíčková Zuzana 00:57,05 419
2. Michalčák Daniel 01:05,61 139
3. Kminiak Adam 01:09,09 94

100BF C

Male Female
5. Hanzelová Terézia 01:01,61 337
7. Hozáková Dominika 01:05,75 253

50SF C

Male Female
1. Pálková Barbora 00:22,53 633
7. Hanzelová Terézia 00:24,84 481
10. Šmigovská Adriana 00:28,63 285
Hozáková Dominika DNS

100SF C

Male Female
2. Pálková Barbora 00:51,13 611
8. Hanzelová Terézia 00:55,66 480

200SF C

Male Female
7. Šmigovská Adriana 02:24,18 269

400SF C

Male Female
1. Pálková Barbora 04:07,79 590
6. Hozáková Dominika 05:16,35 245
7. Šmigovská Adriana 05:26,59 206

50AP C

Male Female
5. Hozáková Dominika 00:26,67 354

100IM C

Male Female
2. Šmigovská Adriana 01:05,21 272

100BF B

Male Female
1. Michalčáková Gabriela 01:00,52 361

400SF B

Male Female
2. Michalčáková Gabriela 04:09,11 581

100IM B

Male Female
2. Michalčáková Gabriela 00:51,93 535

100BF A

Male Female
3. Janigová Katka 01:08,10 209

50SF A

Male Female
4. Janigová Katka 00:27,46 340

50AP A

Male Female
Janigová Katka DNF

100BF F

Male Female
2. Matej Nikolas 01:19,65 5. Danková Adéla 01:29,95
5. Slovak Filip 01:22,04 7. Danadová Tereza 01:44,82
8. Mlynárik Jakub 01:26,47
12. Sivek Alexander 01:30,92

50SF F

Male Female
3. Matej Nikolas 00:35,85 5. Danková Adéla 00:37,93
6. Slovak Filip 00:36,51 8. Danadová Tereza 00:47,53
9. Mlynárik Andrej 00:38,03

100SF F

Male Female
1. Matej Dominik 01:19,03 5. Danková Adéla 01:26,76
7. Slovak Filip 01:23,21 7. Danadová Tereza 01:43,31
8. Mlynárik Jakub 01:23,24
9. Sivek Alexander 01:28,97

4×200SF E

Male Female
1. Matej Dominik 02:11,90
Bednáriková Eva 04:35,86 (02:23,96)
Sivek Alexander 06:59,18 (02:23,32)
Mináčová Victoria 09:12,36 (02:13,18)

4×200SF D

Male Female
1. Vasil Michal 01:54,15
Pálka Jakub 04:24,91 (02:30,76)
Kminiak Adam 06:58,03 (02:33,12)
Michalčák Daniel 09:07,95 (02:09,92) 506

4×200SF C

Male Female
2. Hanzelová Terézia 02:05,89
Gajdošová Natália 04:47,60 (02:41,71)
Liptáková Miroslava 07:16,78 (02:29,18)
Šmigovská Adriana 09:41,95 (02:25,17) 610

4×200SF B

Male Female
1. Michalčáková Gabriela 01:58,71
Šimková Ema 04:00,88 (02:02,17)
Pálková Barbora 05:59,54 (01:58,66)
Nulíčková Zuzana 07:55,25 (01:55,71) 1162
Back to top

Mistrovství ČR družstev

Olomouc (Czech Republic) - 12.04.2014 - 13.04.2014

Back to top

200SF Senior

Male Female
11. Chomutová Radka 01:55,64 582

400SF Senior

Male Female
10. Chomutová Radka 04:00,73 636

800SF Senior

Male Female
8. Chomutová Radka 08:18,64 648

1500SF Senior

Male Female
5. Chomut Miroslav 15:29,84 574

400IM Senior

Male Female
8. Chomutová Radka 03:49,20 682

4×100SF Senior

Male Female
6. Mročková Monika 00:52,70
Chomutová Radka 01:42,43 (00:49,73)
Vilímová Eliška 02:33,27 (00:50,84)
Resová Vendula 03:23,69 (00:50,42) 1302

4×200SF Senior

Male Female
6. Šimúnková Eliška 01:59,48
Resová Vendula 03:51,64 (01:52,16)
Chomutová Radka 05:42,60 (01:50,96)
Vilímová Eliška 07:32,55 (01:49,95) 1314
Back to top

Pohár Iuventy

Bratislava (Slovak Republic) - 12.04.2014

Back to top

100BF E

Male Female
1. Matej Dominik 01:03,93 1. Mináčová Victoria 01:05,96
7. Hausner Alan 01:18,23 2. Vasilová Hana 01:07,56

50SF E

Male Female
1. Matej Dominik 00:26,93 1. Mináčová Victoria 00:26,99
5. Hausner Alan 00:32,31 2. Vasilová Hana 00:28,74

200SF E

Male Female
1. Matej Dominik 02:15,75 1. Mináčová Victoria 02:13,88
8. Hausner Alan 02:49,79 3. Vasilová Hana 02:26,98

15/10AP E

Male Female
2. Matej Dominik 00:12,59 2. Vasilová Hana 00:13,48
7. Hausner Alan 00:14,75 Mináčová Victoria WS

100BF D

Male Female
3. Vasil Michal 01:00,42 2. Šimková Ema 00:56,72
5. Pálka Jakub 01:01,60

50SF D

Male Female
2. Vasil Michal 00:23,74 2. Šimková Ema 00:24,91
5. Pálka Jakub 00:27,20

200SF D

Male Female
2. Vasil Michal 01:57,01 2. Šimková Ema 02:06,47
7. Pálka Jakub 02:20,33

25AP D

Male Female
2. Vasil Michal 00:10,93 2. Šimková Ema 00:11,30
7. Pálka Jakub 00:12,04

200BF C

Male Female
1. Hrašková Zuzana 01:57,19
3. Pálková Barbora 02:05,00
9. Hanzelová Terézia 02:19,21
10. Davidová Petra 02:21,82

100SF C

Male Female
1. Hrašková Zuzana 00:49,02
4. Pálková Barbora 00:52,50

400SF C

Male Female
1. Hrašková Zuzana 03:52,78
2. Pálková Barbora 04:09,55
8. Hanzelová Terézia 04:33,16
9. Davidová Petra 04:38,74

50AP C

Male Female
2. Hrašková Zuzana 00:22,09
3. Pálková Barbora 00:22,59
9. Davidová Petra 00:24,99
Hanzelová Terézia surface
Back to top

CMAS World Cup 5.kolo

Praha (Czech Republic) - 26.04.2014 - 27.04.2014

Back to top

50BF Junior

Male Female
7. Pálková Barbora 00:24,68
12. Erteľová Zuzana 00:25,56

100BF Junior

Male Female
9. Pálková Barbora 00:55,32

200BF Junior

Male Female
8. Hrašková Zuzana 02:02,76
23. Michalčáková Gabriela 02:10,27

50SF Junior

Male Female
23. Erteľová Zuzana 00:22,58
39. Hofbauerová Veronika 00:23,81

200SF Junior

Male Female
20. Hofbauerová Veronika 01:52,30
24. Michalčáková Gabriela 01:54,19

400SF Junior

Male Female
11. Hrašková Zuzana 03:49,20
20. Hofbauerová Veronika 03:56,42

800SF Junior

Male Female
16. Pálková Barbora 08:23,09

50AP Junior

Male Female
30. Erteľová Zuzana 00:21,51

100IM Junior

Male Female
11. Hrašková Zuzana 00:46,89
33. Michalčáková Gabriela 00:52,53

50BF Senior

Male Female
22. Košta Radoslav 00:22,56

100BF Senior

Male Female
27. Košta Radoslav 00:50,69

50SF Senior

Male Female
39. Košta Radoslav 00:20,14

200SF Senior

Male Female
41. Chomut Miroslav 01:43,13 32. Chomutová Radka 01:56,40

400SF Senior

Male Female
25. Chomut Miroslav 03:44,75 25. Chomutová Radka 04:09,18

800SF Senior

Male Female
15. Chomut Miroslav 07:49,12

100IM Senior

Male Female
17. Chomutová Radka 00:51,03

400IM Senior

Male Female
Chomutová Radka DNS

800IM Senior

Male Female
6. Chomutová Radka 08:12,70

4×100SF Junior

Male Female
10. Michalčáková Gabriela
Pálková Barbora
Hofbauerová Veronika
Hrašková Zuzana 03:20,81
Back to top

Modrý míting - viceboj BI-FINS

Nový Jičín (Czech Republic) - 03.05.2014 - 04.05.2014

Back to top

50BF D

Male Female
11. Pálka Jakub 00:27,60 449 Šimková Ema WS

100BF D

Male Female
8. Pálka Jakub 00:59,82 494 4. Šimková Ema 00:55,97 752

200BF D

Male Female
11. Pálka Jakub 02:18,44 484 9. Šimková Ema 02:06,40 723

50SF D

Male Female
12. Pálka Jakub 00:28,61 398

100SF D

Male Female
19. Pálka Jakub 01:16,84 163

50BF C

Male Female
6. Pálková Barbora 00:25,56 564
22. Hanzelová Terézia 00:27,20 470

100BF C

Male Female
6. Pálková Barbora 00:56,36 589
23. Hanzelová Terézia 01:01,06 466

200BF C

Male Female
7. Pálková Barbora 02:05,78 581
19. Hanzelová Terézia 02:13,20 493

100SF C

Male Female
17. Hanzelová Terézia 00:56,74 578
Back to top

World meeting of yang swimmers

Kecskemét (Hungary) - 03.05.2014 - 04.05.2014

Back to top

50BF E

Male Female
4. Matej Dominik 00:28,49 5. Vasilová Hana 00:29,38
6. Mináčová Victoria 00:29,58

100BF E

Male Female
1. Matej Dominik 01:00,82 3. Mináčová Victoria 01:04,11
10. Vasilová Hana 01:06,20

400BF E

Male Female
5. Matej Dominik 04:51,82 5. Mináčová Victoria 05:03,42
16. Vasilová Hana 05:35,38

50BF D

Male Female
11. Tóth Šimon 00:29,78

100BF D

Male Female
7. Tóth Šimon 01:04,76

50SF D

Male Female
6. Vasil Michal 00:24,63

100SF D

Male Female
4. Vasil Michal 00:54,54
9. Tóth Šimon 00:59,18

400SF D

Male Female
7. Tóth Šimon 04:50,66
Vasil Michal Dq
Back to top

Slovenská Liga a Liga Mládeže - 2. kolo

Šaľa (Slovak Republic) - 10.05.2014

Back to top

200BF E

Male Female
1. Matej Dominik 02:14,56 1. Mináčová Victoria 02:21,02
4. Sivek Silvester 02:29,01 2. Bednáriková Eva 02:25,76
12. Hausner Alan 02:47,16 4. Vasilová Hana 02:28,69
14. Karnas Andrej 02:51,30 6. Dvorščíková Katarína 02:30,33
18. Ondrejka Matúš 02:54,96 10. Di Capua Nicole 02:45,93
19. Mlynárik Andrej 02:58,52 14. Raniaková Janka 02:48,89
26. Klein Richard 03:30,40 17. Kmeťková Zuzana 02:55,23
19. Izairi Vera 03:00,02
21. Dolniaková Ema 03:04,01
22. Valová Monika 03:07,98
Hudáková Hana DNS

50SF E

Male Female
1. Matej Dominik 00:24,87 1. Mináčová Victoria 00:26,15
5. Sivek Silvester 00:29,46 2. Bednáriková Eva 00:27,37
10. Hausner Alan 00:30,98 4. Dvorščíková Katarína 00:27,42
17. Karnas Andrej 00:34,41 5. Vasilová Hana 00:28,73
19. Ondrejka Matúš 00:35,36 9. Kmeťková Zuzana 00:30,61
20. Mlynárik Andrej 00:35,67 14. Di Capua Nicole 00:32,06
25. Klein Richard 00:46,40 17. Izairi Vera 00:32,96
19. Raniaková Janka 00:34,05
20. Valová Monika 00:34,76
22. Dolniaková Ema 00:38,50
Hudáková Hana DNS

100SF E

Male Female
1. Matej Dominik 00:56,10 1. Bednáriková Eva 01:01,03
5. Sivek Silvester 01:04,46 3. Vasilová Hana 01:01,98
8. Hausner Alan 01:10,48 5. Dvorščíková Katarína 01:06,50
11. Karnas Andrej 01:13,28 9. Kmeťková Zuzana 01:10,65
18. Ondrejka Matúš 01:20,67 13. Di Capua Nicole 01:15,48
19. Mlynárik Andrej 01:22,82 16. Izairi Vera 01:17,69
Klein Richard DNS 18. Raniaková Janka 01:18,99
20. Valová Monika 01:19,46
22. Dolniaková Ema 01:30,66
Hudáková Hana DNS
Mináčová Victoria WS

50BF D

Male Female
2. Vasil Michal 00:26,47 2. Šimková Ema 00:26,25
3. Pálka Jakub 00:26,48 4. Nulíčková Zuzana 00:27,10
8. Madlen Tadeáš 00:28,15 6. Madlenová Zuzana 00:28,94
9. Michalčák Daniel 00:28,32 7. Liptáková Miroslava 00:29,08
11. Tóth Šimon 00:29,05 10. Korvíniová Klaudia 00:30,25
24. Mokoš Patrik 00:35,37 14. Pivarčiová Lýdia 00:30,97
24. Babicová Lucia 00:34,86
25. Kanová Viktória 00:35,02
26. Knapčoková Olívia 00:35,63
27. Kočická Eliška 00:35,64

400SF D

Male Female
2. Vasil Michal 04:11,51 1. Šimková Ema 04:12,18
7. Tóth Šimon 04:42,82 2. Nulíčková Zuzana 04:13,02
8. Michalčák Daniel 04:43,75 7. Korvíniová Klaudia 04:52,36
11. Pálka Jakub 05:16,22 10. Madlenová Zuzana 04:59,20
14. Madlen Tadeáš 05:27,91 13. Liptáková Miroslava 05:19,64
21. Mokoš Patrik 06:25,84 21. Pivarčiová Lýdia 05:34,71
23. Babicová Lucia 05:53,36
25. Kanová Viktória 05:59,37
28. Kočická Eliška 06:20,36
29. Knapčoková Olívia 06:37,07

100IM D

Male Female
2. Vasil Michal 00:51,62 1. Nulíčková Zuzana 00:54,35
6. Tóth Šimon 01:04,21 2. Šimková Ema 00:56,08
7. Madlen Tadeáš 01:04,79 3. Madlenová Zuzana 01:03,19
8. Michalčák Daniel 01:06,84 5. Korvíniová Klaudia 01:03,98
10. Pálka Jakub 01:10,02 7. Liptáková Miroslava 01:06,11
16. Mokoš Patrik 01:31,80 14. Pivarčiová Lýdia 01:13,75
15. Kanová Viktória 01:13,97
16. Babicová Lucia 01:14,19
21. Kočická Eliška 01:24,48

200BF C

Male Female
9. Malček Ladislav 02:10,19 1. Hrašková Zuzana 02:01,62
11. Tóth Samuel 02:10,70 7. Pálková Barbora 02:09,93
18. Budáč Adam 02:34,92 11. Hanzelová Terézia 02:16,71
13. Davidová Petra 02:21,31
17. Hozáková Dominika 02:24,98
22. Šmigovská Adriana 02:40,10
Valová Kristína Dq

100SF C

Male Female
10. Malček Ladislav 00:54,99 1. Hrašková Zuzana 00:49,31
14. Tóth Samuel 00:58,44 4. Pálková Barbora 00:51,65
16. Budáč Adam 01:01,54 12. Hanzelová Terézia 00:56,13
15. Davidová Petra 00:57,64
18. Hozáková Dominika 01:03,13
19. Valová Kristína 01:03,71
20. Šmigovská Adriana 01:03,87

400IM C

Male Female
6. Malček Ladislav 04:57,40 1. Hrašková Zuzana 03:51,63
3. Pálková Barbora 04:30,64
7. Hanzelová Terézia 04:49,62
9. Davidová Petra 05:02,59
16. Šmigovská Adriana 05:50,40

200BF B

Male Female
4. Michalčáková Gabriela 02:08,50

100SF B

Male Female
6. Michalčáková Gabriela 00:51,66

400IM B

Male Female
2. Michalčáková Gabriela 04:01,16

200BF A

Male Female
5. Andreánsky Martin 01:53,21 6. Janigová Katka 02:31,53
8. Košta Radoslav 02:02,73

100SF A

Male Female
2. Andreánsky Martin 00:40,21 5. Fekiačová Elena 00:57,98
5. Košta Radoslav 00:43,73 7. Janigová Katka 01:02,61

400IM A

Male Female
4. Andreánsky Martin 04:02,91 4. Fekiačová Elena 05:05,10

200BF F

Male Female
2. Hraško Jakub 02:53,32 7. Raczová Sarah 03:17,92
4. Matej Nikolas 02:55,44 Danková Adéla DNS
6. Mlynárik Jakub 02:58,29
7. Slovak Filip 02:59,46
11. Mokoš Matúš 03:05,03
Sivek Alexander DNF

50SF F

Male Female
2. Mlynárik Jakub 00:35,30 9. Raczová Sarah 00:40,02
4. Hraško Jakub 00:35,66 Danková Adéla DNS
5. Slovak Filip 00:36,16
8. Matej Nikolas 00:36,78
13. Mokoš Matúš 00:39,39
14. Sivek Alexander 00:39,67

100SF F

Male Female
1. Matej Nikolas 01:19,76 7. Raczová Sarah 01:31,90
2. Mlynárik Jakub 01:19,87 Danková Adéla DNS
4. Hraško Jakub 01:20,70
5. Slovak Filip 01:20,87
8. Mokoš Matúš 01:24,54
12. Sivek Alexander 01:27,36

4×100SF E

Male Female
1. Matej Dominik 00:55,71
Bednáriková Eva 01:57,56 (01:01,85)
Vasilová Hana 03:01,14 (01:03,58)
Mináčová Victoria 03:58,72 (00:57,58)
5. Sivek Silvester 01:05,12
Di Capua Nicole 02:22,61 (01:17,49)
Izairi Vera 03:38,60 (01:15,99)
Dvorščíková Katarína 04:42,80 (01:04,20)

4×100SF D

Male Female
2. Vasil Michal 00:52,05
Šimková Ema 01:46,55 (00:54,50)
Michalčák Daniel 02:43,77 (00:57,22)
Nulíčková Zuzana 03:35,73 (00:51,96)
4. Pálka Jakub 01:02,12
Tóth Šimon 02:01,27 (00:59,15)
Korvíniová Klaudia 03:04,63 (01:03,36)
Madlenová Zuzana 04:05,70 (01:01,07)

4×100SF C

Male Female
5. Pálková Barbora 00:51,61
Malček Ladislav 01:47,40 (00:55,79)
Hanzelová Terézia 02:44,48 (00:57,08)
Hrašková Zuzana 03:33,60 (00:49,12)
8. Tóth Samuel 00:58,47
Valová Kristína 02:01,80 (01:03,33)
Šmigovská Adriana 03:04,94 (01:03,14)
Davidová Petra 04:01,13 (00:56,19)

4×100SF A

Male Female
4. Andreánsky Martin 00:49,31
Košta Radoslav 01:42,61 (00:53,30)
Janigová Katka 02:52,01 (01:09,40)
Fekiačová Elena 03:49,97 (00:57,96)

4×100SF F

Male Female
2. Matej Nikolas 01:27,08
Raczová Sarah 02:56,99 (01:29,91)
Mlynárik Jakub 04:19,24 (01:22,25)
Hraško Jakub 05:39,72 (01:20,48)
Back to top

CMAS World Cup 6.kolo

Gliwice (Poland) - 24.05.2014 - 25.05.2014

Back to top

50BF Junior

Male Female
10. Orság Dalibor Daniel 00:23,19 9. Pálková Barbora 00:25,51

100BF Junior

Male Female
10. Orság Dalibor Daniel 00:51,81 10. Pálková Barbora 00:57,14

200BF Junior

Male Female
15. Orság Dalibor Daniel 02:01,29 6. Hrašková Zuzana 02:01,31
13. Michalčáková Gabriela 02:07,91

50SF Junior

Male Female
22. Hofbauerová Veronika 00:23,58

200SF Junior

Male Female
14. Michalčáková Gabriela 01:50,48
16. Hofbauerová Veronika 01:50,77

400SF Junior

Male Female
11. Hrašková Zuzana 03:56,23
13. Hofbauerová Veronika 03:58,71

800SF Junior

Male Female
7. Pálková Barbora 08:21,16

100IM Junior

Male Female
13. Hrašková Zuzana 00:46,28
19. Michalčáková Gabriela 00:48,37

50BF Senior

Male Female
13. Košta Radoslav 00:22,69

100BF Senior

Male Female
14. Košta Radoslav 00:52,30

50SF Senior

Male Female
15. Košta Radoslav 00:19,68

4×100SF Junior

Male Female
5. Hrašková Zuzana 00:49,12
Michalčáková Gabriela 01:40,50 (00:51,38)
Hofbauerová Veronika 02:31,78 (00:51,28)
Pálková Barbora 03:21,39 (00:49,61)
Back to top

Majstrovstvá Slovenska

Košice (Slovak Republic) - 31.05.2014 - 01.06.2014

Back to top

50BF E

Male Female
2. Matej Dominik 00:28,34 1. Vasilová Hana 00:28,69
8. Hausner Alan 00:32,87 3. Dvorščíková Katarína 00:30,00
4. Mináčová Victoria 00:30,54
6. Hudáková Hana 00:31,53
12. Kmeťková Zuzana 00:34,32
13. Izairi Vera 00:34,70

100BF E

Male Female
1. Matej Dominik 01:01,28 1. Mináčová Victoria 01:04,05
6. Hausner Alan 01:15,36 2. Vasilová Hana 01:05,47
3. Dvorščíková Katarína 01:09,32
7. Kmeťková Zuzana 01:20,25
10. Izairi Vera 01:23,00
Hudáková Hana WS

200BF E

Male Female
1. Matej Dominik 02:13,68 2. Vasilová Hana 02:30,87

50SF E

Male Female
1. Matej Dominik 00:24,82 1. Mináčová Victoria 00:25,65
6. Hausner Alan 00:29,92 2. Vasilová Hana 00:27,44
7. Di Capua Nicole 00:30,54
8. Kmeťková Zuzana 00:31,11
11. Hudáková Hana 00:31,75
14. Dvorščíková Katarína 00:32,70
16. Izairi Vera 00:33,81

100SF E

Male Female
1. Matej Dominik 00:54,83 1. Mináčová Victoria 00:56,54
7. Hausner Alan 01:08,14 2. Vasilová Hana 01:00,60
4. Dvorščíková Katarína 01:05,69
9. Di Capua Nicole 01:09,36
11. Hudáková Hana 01:13,25
13. Izairi Vera 01:15,94

200SF E

Male Female
1. Mináčová Victoria 02:08,57
6. Dvorščíková Katarína 02:37,83
8. Kmeťková Zuzana 02:50,26
9. Hudáková Hana 02:51,53
10. Izairi Vera 02:53,73

400SF E

Male Female
2. Matej Dominik 04:33,39 1. Mináčová Victoria 04:38,81
5. Di Capua Nicole 05:29,23

15AP E

Male Female
6. Hausner Alan 00:07,66 1. Vasilová Hana 00:06,82
3. Dvorščíková Katarína 00:07,11
6. Izairi Vera 00:07,77
8. Hudáková Hana 00:07,89
9. Kmeťková Zuzana 00:07,95

50BF D

Male Female
4. Pálka Jakub 00:26,27 2. Šimková Ema 00:26,82
8. Michalčák Daniel 00:27,99 4. Fekiačová Juliana 00:27,94
9. Tóth Šimon 00:28,05 6. Liptáková Miroslava 00:28,57
13. Madlen Tadeáš 00:28,56 10. Madlenová Zuzana 00:29,64
14. Kminiak Adam 00:29,05 17. Pivarčiová Lýdia 00:30,75
18. Šprlová Barborka 00:30,99
21. Mrázová Martina 00:31,90
26. Babicová Lucia 00:33,76
Korvíniová Klaudia WS

100BF D

Male Female
3. Pálka Jakub 01:00,34 1. Šimková Ema 00:58,24
9. Kminiak Adam 01:04,59 10. Šprlová Barborka 01:09,52
15. Pivarčiová Lýdia 01:14,10
16. Mrázová Martina 01:17,27

200BF D

Male Female
4. Pálka Jakub 02:16,56 2. Šimková Ema 02:11,48
6. Kminiak Adam 02:21,41 4. Liptáková Miroslava 02:20,14
8. Korvíniová Klaudia 02:29,64
12. Pivarčiová Lýdia 02:42,23
13. Mrázová Martina 02:47,34

50SF D

Male Female
2. Vasil Michal 00:24,27 2. Šimková Ema 00:24,84
4. Tóth Šimon 00:24,99 5. Madlenová Zuzana 00:26,57
5. Michalčák Daniel 00:25,65 6. Fekiačová Juliana 00:27,72
11. Kminiak Adam 00:28,55 11. Korvíniová Klaudia 00:28,30
13. Pálka Jakub 00:28,94 12. Babicová Alexandra 00:29,90
14. Mrázová Martina 00:30,11
Šprlová Barborka 15m line

100SF D

Male Female
2. Vasil Michal 00:51,50 1. Nulíčková Zuzana 00:51,61
4. Tóth Šimon 00:56,14 8. Liptáková Miroslava 01:01,07
6. Michalčák Daniel 00:56,60 9. Korvíniová Klaudia 01:01,34
11. Kminiak Adam 01:01,85 10. Fekiačová Juliana 01:02,65
17. Mrázová Martina 01:05,48
20. Šprlová Barborka 01:07,70
22. Babicová Lucia 01:08,59

200SF D

Male Female
2. Michalčák Daniel 02:05,30 1. Nulíčková Zuzana 01:56,10
3. Tóth Šimon 02:07,00
7. Hausner Alan 02:37,66

400SF D

Male Female
2. Vasil Michal 04:15,32 1. Nulíčková Zuzana 04:11,72
3. Michalčák Daniel 04:32,53 6. Korvíniová Klaudia 04:58,44
4. Tóth Šimon 04:38,39 12. Mrázová Martina 05:28,45
14. Pivarčiová Lýdia 05:47,68
15. Babicová Lucia 05:47,85

800SF D

Male Female
2. Vasil Michal 09:10,06 1. Nulíčková Zuzana 09:02,81
4. Madlen Tadeáš 11:26,26 2. Madlenová Zuzana 10:14,04
4. Liptáková Miroslava 10:47,23
Šprlová Barborka DNF

25AP D

Male Female
2. Tóth Šimon 00:11,04 6. Fekiačová Juliana 00:12,29
7. Michalčák Daniel 00:11,77 7. Madlenová Zuzana 00:12,47
11. Madlen Tadeáš 00:12,36 10. Pivarčiová Lýdia 00:13,01
12. Pálka Jakub 00:12,59 11. Liptáková Miroslava 00:13,14
14. Kminiak Adam 00:13,56 13. Šprlová Barborka 00:13,45

100IM D

Male Female
2. Vasil Michal 00:52,57 1. Nulíčková Zuzana 00:54,87
3. Madlen Tadeáš 01:08,76 2. Šimková Ema 00:56,26
3. Madlenová Zuzana 01:01,57
4. Korvíniová Klaudia 01:02,45
6. Fekiačová Juliana 01:07,20
9. Babicová Lucia 01:11,20
10. Pivarčiová Lýdia 01:15,79
Liptáková Miroslava Dq

400IM D

Male Female
1. Vasil Michal 04:44,30 1. Šimková Ema 04:28,88
2. Pálka Jakub 05:41,16 2. Madlenová Zuzana 05:31,77
3. Madlen Tadeáš 05:42,29 Nulíčková Zuzana WT

50BF C

Male Female
6. Lacko Adrián 00:26,50 4. Pálková Barbora 00:25,74
9. Budáč Adam 00:28,07 5. Hrašková Zuzana 00:25,96
10. Hozáková Dominika 00:29,31

100BF C

Male Female
7. Malček Ladislav 00:57,55 6. Pálková Barbora 00:58,25
9. Lacko Adrián 00:59,51 12. Hanzelová Terézia 01:02,67
16. Hozáková Dominika 01:05,58

200BF C

Male Female
8. Lacko Adrián 02:18,14 1. Hrašková Zuzana 02:00,84
9. Budáč Adam 02:36,71 8. Hozáková Dominika 02:24,96

50SF C

Male Female
6. Malček Ladislav 00:24,49 3. Pálková Barbora 00:22,45
Budáč Adam 15m line 14. Davidová Petra 00:25,34
17. Hozáková Dominika 00:28,56
Hanzelová Terézia DNS

100SF C

Male Female
8. Lacko Adrián 00:57,61 6. Hanzelová Terézia 00:54,79
10. Budáč Adam 01:00,43 12. Hozáková Dominika 01:04,84

200SF C

Male Female
5. Malček Ladislav 02:02,15 7. Davidová Petra 02:05,08

400SF C

Male Female
5. Malček Ladislav 04:35,90 1. Hrašková Zuzana 03:49,03
6. Lacko Adrián 05:01,81 3. Pálková Barbora 04:06,29
7. Budáč Adam 05:35,06

800SF C

Male Female
4. Lacko Adrián 10:31,51 1. Hrašková Zuzana 08:14,18
2. Pálková Barbora 08:29,06
5. Hanzelová Terézia 09:41,75

1500SF C

Male Female
4. Malček Ladislav 18:58,33

50AP C

Male Female
6. Budáč Adam 00:27,53 6. Pálková Barbora 00:22,28
9. Hanzelová Terézia 00:24,50
Davidová Petra surface

100IM C

Male Female
1. Hrašková Zuzana 00:46,51
8. Hanzelová Terézia 00:55,59
10. Davidová Petra 00:58,35
11. Hozáková Dominika 01:06,27

400IM C

Male Female
1. Malček Ladislav 04:55,30 1. Hrašková Zuzana 03:49,39
Davidová Petra WT

50BF B

Male Female
3. Orság Dalibor Daniel 00:23,10 1. Hofbauerová Veronika 00:27,07
8. Patáč Adam 00:24,41

100BF B

Male Female
10. Orság Dalibor Daniel 00:56,05

200BF B

Male Female
5. Orság Dalibor Daniel 02:02,41 1. Michalčáková Gabriela 02:08,79

50SF B

Male Female
6. Patáč Adam 00:23,08

200SF B

Male Female
2. Hofbauerová Veronika 01:52,05

400SF B

Male Female
2. Michalčáková Gabriela 03:56,92
3. Hofbauerová Veronika 03:57,13

800SF B

Male Female
2. Hofbauerová Veronika 08:30,01
3. Michalčáková Gabriela 08:30,70

50AP B

Male Female
6. Patáč Adam 00:21,57 3. Michalčáková Gabriela 00:21,73

100IM B

Male Female
6. Patáč Adam 00:53,57 3. Michalčáková Gabriela 00:48,13

400IM B

Male Female
1. Michalčáková Gabriela 03:53,71

50BF A

Male Female
1. Andreánsky Martin 00:21,57 4. Janigová Katka 00:28,20
5. Konečný Marek 00:24,23
9. Lorencovič Robert 00:25,38

100BF A

Male Female
4. Andreánsky Martin 00:48,15 6. Janigová Katka 01:05,27
7. Konečný Marek 00:55,31
11. Lorencovič Robert 00:57,33

200BF A

Male Female
3. Andreánsky Martin 01:51,86
6. Lorencovič Robert 02:09,05
Konečný Marek DNF

50SF A

Male Female
5. Lorencovič Robert 00:25,42 5. Fekiačová Elena 00:26,83
Andreánsky Martin 15m line 6. Janigová Katka 00:28,54

100SF A

Male Female
2. Andreánsky Martin 00:39,78 3. Fekiačová Elena 00:57,82
Janigová Katka WS

400SF A

Male Female
1. Fekiačová Elena 04:43,96

800SF A

Male Female
1. Fekiačová Elena 09:58,98

50AP A

Male Female
5. Lorencovič Robert 00:24,66 5. Fekiačová Elena 00:25,21

100IM A

Male Female
2. Andreánsky Martin 00:39,57 3. Janigová Katka 01:02,93
6. Lorencovič Robert 00:58,35

4×100SF E

Male Female
1. Di Capua Nicole 01:10,85
Dvorščíková Katarína 02:20,48 (01:09,63)
Vasilová Hana 03:24,54 (01:04,06)
Mináčová Victoria 04:22,45 (00:57,91)

4×200SF E

Male Female
1. Hudáková Hana 02:48,85
Dvorščíková Katarína 05:21,36 (02:32,51)
Vasilová Hana 07:51,36 (02:30,00)
Mináčová Victoria 10:02,30 (02:10,94)

4×100SF D

Male Female
1. Tóth Šimon 00:56,33 4. Babicová Lucia 01:09,97
Pálka Jakub 01:54,78 (00:58,45) Hanzelová Terézia 02:16,13 (01:06,16)
Michalčák Daniel 02:52,61 (00:57,83) Šprlová Barborka 03:25,21 (01:09,08)
Vasil Michal 03:44,88 (00:52,27) Mrázová Martina 04:31,17 (01:05,96)

4×200SF D

Male Female
1. Tóth Šimon 02:12,87
Pálka Jakub 04:39,46 (02:26,59)
Michalčák Daniel 06:49,90 (02:10,44)
Vasil Michal 08:49,29 (01:59,39)

4×100SF C

Male Female
1. Madlen Tadeáš 01:07,85 2. Šimková Ema 00:53,53
Budáč Adam 02:09,01 (01:01,16) Pálková Barbora 01:45,31 (00:51,78)
Lacko Adrián 03:08,25 (00:59,24) Nulíčková Zuzana 02:38,63 (00:53,32)
Malček Ladislav 04:02,28 (00:54,03) Hrašková Zuzana 03:27,28 (00:48,65)
4. Davidová Petra 00:56,04
Hanzelová Terézia 01:53,37 (00:57,33)
Madlenová Zuzana 02:54,56 (01:01,19)
Liptáková Miroslava 03:58,73 (01:04,17)

4×200SF C

Male Female
1. Madlen Tadeáš 02:34,25 1. Šimková Ema 01:58,42
Budáč Adam 05:02,78 (02:28,53) Pálková Barbora 03:55,38 (01:56,96)
Lacko Adrián 07:24,30 (02:21,52) Nulíčková Zuzana 05:56,11 (02:00,73)
Malček Ladislav 15m line Hrašková Zuzana 07:44,79 (01:48,68)
3. Davidová Petra 02:15,62
Hanzelová Terézia 04:26,26 (02:10,64)
Korvíniová Klaudia 06:48,34 (02:22,08)
Liptáková Miroslava 09:06,79 (02:18,45)

4×100SF A

Male Female
6. Lorencovič Robert 00:56,58 3. Hofbauerová Veronika 00:52,71
Orság Dalibor Daniel 01:49,91 (00:53,33) Fekiačová Elena 01:51,23 (00:58,52)
Konečný Marek 02:44,73 (00:54,82) Janigová Katka 02:51,77 (01:00,54)
Andreánsky Martin 03:26,98 (00:42,25) Michalčáková Gabriela 03:43,89 (00:52,12)

4×200SF A

Male Female
Lorencovič Robert 3. Hofbauerová Veronika 01:52,25
Orság Dalibor Daniel Janigová Katka 04:21,99 (02:29,74)
Konečný Marek Fekiačová Elena 06:34,01 (02:12,02)
Andreánsky Martin 15m line Michalčáková Gabriela 08:26,90 (01:52,89)
Back to top

Stredoevrópsky pohár mládeže - 2.kolo

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 14.06.2014

Back to top

100BF E0

Male Female
1. Hraško Jakub 01:17,25 41 1. Danková Adéla 01:22,72 82
3. Slovak Filip 01:22,52 3. Raczová Sarah 01:26,11 40
5. Matej Nikolas 01:22,89 5. Danadová Tereza 01:39,17
7. Mlynárik Jakub 01:24,68 6. Grušpierová Natália 01:41,75
12. Majcher Jakub 01:42,52

50SF E0

Male Female
2. Hraško Jakub 00:32,35 112 1. Danková Adéla 00:34,65 154
6. Mlynárik Jakub 00:35,65 9 3. Raczová Sarah 00:39,40 15
7. Slovak Filip 00:35,68 8 6. Danadová Tereza 00:44,22
8. Matej Nikolas 00:35,93 1 7. Grušpierová Natália 00:45,94
12. Majcher Jakub 00:37,33

100SF E0

Male Female
1. Hraško Jakub 01:12,35 111 1. Danková Adéla 01:18,94 134
4. Mlynárik Jakub 01:20,47 3. Raczová Sarah 01:26,61 34
5. Slovak Filip 01:21,02 5. Grušpierová Natália 01:39,41
9. Matej Nikolas 01:24,38 6. Danadová Tereza 01:42,68
12. Majcher Jakub 01:40,19

100BF E

Male Female
3. Matej Dominik 01:00,58 327 3. Mináčová Victoria 01:04,34 391
11. Danada Samuel 01:19,36 13 5. Vasilová Hana 01:06,64 343
13. Ondrejka Matúš 01:19,86 7 10. Hudáková Hana 01:11,43 253
15. Mlynárik Andrej 01:27,76 11. Dvorščíková Katarína 01:11,51 252
13. Hatiarová Elisabeth 01:17,46 156
16. Izairi Vera 01:21,19 103
17. Valová Monika 01:22,93 79
21. Bejticová Ema 01:37,78

50SF E

Male Female
3. Matej Dominik 00:25,46 413 1. Mináčová Victoria 00:25,72 555
11. Danada Samuel 00:34,47 44 3. Vasilová Hana 00:27,18 471
13. Ondrejka Matúš 00:35,46 15 9. Dvorščíková Katarína 00:31,24 280
14. Mlynárik Andrej 00:40,44 10. Hatiarová Elisabeth 00:31,34 276
12. Hudáková Hana 00:31,99 250
14. Valová Monika 00:33,70 186
14. Izairi Vera 00:33,70 186
21. Bejticová Ema 00:42,34

100SF E

Male Female
3. Matej Dominik 00:58,86 366 1. Mináčová Victoria 00:57,43 559
10. Danada Samuel 01:16,52 51 3. Vasilová Hana 01:01,00 468
12. Ondrejka Matúš 01:20,07 4 9. Dvorščíková Katarína 01:10,83 264
13. Mlynárik Andrej 01:21,38 11. Hatiarová Elisabeth 01:13,01 226
12. Valová Monika 01:15,42 187
14. Izairi Vera 01:17,04 162
15. Hudáková Hana 01:17,14 161
21. Bejticová Ema 01:33,63

100BF D

Male Female
4. Vasil Michal 00:59,04 362 6. Nulíčková Zuzana 00:57,18 566
5. Tóth Šimon 01:00,50 362 13. Liptáková Miroslava 01:02,63 429
6. Michalčák Daniel 01:02,15 294 16. Bienská Kamila 01:09,58 287
10. Magna Ondrej 01:17,55 37 18. Pavlíková Nina 01:16,16 175

50SF D

Male Female
4. Vasil Michal 00:23,46 534 6. Nulíčková Zuzana 00:23,73 685
5. Michalčák Daniel 00:24,38 476 13. Liptáková Miroslava 00:27,75 441
6. Tóth Šimon 00:24,60 463 17. Pavlíková Nina 00:33,16 206
10. Magna Ondrej 00:42,12 19. Bienská Kamila 00:34,39 163

100SF D

Male Female
2. Vasil Michal 00:53,00 517 6. Nulíčková Zuzana 00:52,86 694
4. Tóth Šimon 00:56,82 415 13. Liptáková Miroslava 01:01,61 453
5. Michalčák Daniel 00:57,00 411 17. Pavlíková Nina 01:15,85 180
9. Magna Ondrej 01:17,91 32 18. Bienská Kamila 01:18,70 137

100BF C

Male Female
1. Hrašková Zuzana 00:53,79 664
7. Pálková Barbora 00:58,22 538
11. Hozáková Dominika 01:05,91 358
Námešná Beata DNF

50SF C

Male Female
2. Pálková Barbora 00:22,41 784
3. Hrašková Zuzana 00:22,57 772
12. Hozáková Dominika 00:28,60 398
13. Námešná Beata 00:40,34

200SF C

Male Female
1. Hrašková Zuzana 01:45,15 891
6. Pálková Barbora 01:54,20 741
12. Hozáková Dominika 02:23,04 390
Námešná Beata DNF

100BF A+B

Male Female
3. Chomut Miroslav 00:57,62 256 3. Michalčáková Gabriela 00:59,40 475

50SF A+B

Male Female
2. Chomut Miroslav 00:21,68 494 2. Michalčáková Gabriela 00:23,86 640

200SF A+B

Male Female
1. Chomut Miroslav 01:42,89 601 1. Michalčáková Gabriela 01:52,82 725
Back to top

Slovenská Liga a Liga Mládeže - 3. kolo DPP

Ružiná (Slovak Republic) - 28.06.2014

Back to top

400LD E

Male Female
1. Matej Dominik 05:18,09 1. Vasilová Hana 06:16,52
6. Hausner Alan 06:01,86 3. Kmeťková Zuzana 06:45,07
Danada Samuel DNF
Karnas Andrej DNF

1360LD D

Male Female
1. Vasil Michal 16:17,88 1. Šimková Ema 15:35,50
Michalčák Daniel DNS 7. Liptáková Miroslava 18:54,85

1930LD C

Male Female
2. Pálková Barbora 23:22,05
5. Hanzelová Terézia 27:03,12

3135LD B

Male Female
1. Michalčáková Gabriela 43:56,36

3135LD A

Male Female
2. Chomut Miroslav 38:13,64
Back to top

Majstrovstvá Slovenska v DPP Veľký Draždiak

Bratislava (Slovak Republic) - 06.09.2014

Back to top

400LD E

Male Female
Matej Dominik DNF 1. Mináčová Victoria 04:54,82
3. Vasilová Hana 05:27,45
Kmeťková Zuzana DNF

1000LD D

Male Female
1. Vasil Michal 13:40,28
3. Michalčák Daniel 14:05,10
6. Pálka Jakub 15:17,34

2000LD C

Male Female
2. Pálková Barbora 27:49,54

3000LD A+B

Male Female
1. Michalčáková Gabriela 38:52,63
Back to top

Stredoeurópsky pohár mládeže - 3.kolo

Zlín (Czech Republic) - 20.09.2014

Back to top

100BF E0

Male Female
3. Hraško Jakub 01:18,00 271 3. Danadová Tereza 01:36,44 109
5. Slovak Filip 01:22,41 203
6. Mlynárik Jakub 01:25,42 161
7. Matej Nikolas 01:25,90 154

50SF E0

Male Female
2. Hraško Jakub 00:31,82 394 4. Danadová Tereza 00:41,82 142
6. Matej Nikolas 00:36,52 215
7. Slovak Filip 00:36,78 206
8. Mlynárik Jakub 00:37,35 188

100SF E0

Male Female
3. Hraško Jakub 01:17,75 275 3. Danadová Tereza 01:38,57 85
5. Slovak Filip 01:23,57 186
7. Matej Nikolas 01:29,22 111
8. Mlynárik Jakub 01:34,45 50

200BF E

Male Female
5. Matej Dominik 02:24,92 557 2. Mináčová Victoria 02:24,44 645
14. Danada Samuel 03:08,26 199 5. Bednáriková Eva 02:30,03 584
15. Hausner Alan 03:10,04 187 6. Vasilová Hana 02:31,78 565
10. Hudáková Hana 02:49,74 400
11. Sopková Ľubomíra 02:53,07 373
14. Di Capua Nicole 03:00,71 315
18. Valová Monika 03:19,92 188
19. Bejticová Ema 03:44,69 57

50SF E

Male Female
3. Matej Dominik 00:26,58 669 1. Mináčová Victoria 00:26,60 796
11. Hausner Alan 00:32,52 364 3. Vasilová Hana 00:27,73 723
17. Danada Samuel 00:37,61 180 4. Bednáriková Eva 00:28,32 687
18. Mlynárik Andrej 00:38,22 161 9. Sopková Ľubomíra 00:31,42 521
11. Di Capua Nicole 00:32,95 450
12. Hudáková Hana 00:32,96 450
15. Valová Monika 00:35,10 361
19. Bejticová Ema 00:45,11 59

100SF E

Male Female
3. Matej Dominik 01:00,21 647 1. Mináčová Victoria 00:59,39 801
12. Hausner Alan 01:18,42 264 3. Bednáriková Eva 01:03,45 686
14. Danada Samuel 01:23,05 194 4. Vasilová Hana 01:04,72 653
15. Mlynárik Andrej 01:26,63 144 10. Sopková Ľubomíra 01:11,39 499
12. Hudáková Hana 01:17,90 373
14. Di Capua Nicole 01:20,89 323
15. Valová Monika 01:23,55 280
19. Bejticová Ema 01:43,04 38

200BF D

Male Female
3. Vasil Michal 02:15,55 515 4. Šimková Ema 02:08,58 694
5. Tóth Šimon 02:19,33 474 7. Nulíčková Zuzana 02:10,46 669
8. Pálka Jakub 02:24,26 424 13. Liptáková Miroslava 02:24,41 508
9. Michalčák Daniel 02:27,19 395 15. Madlenová Zuzana 02:27,40 478
10. Kminiak Adam 02:28,64 382 20. Pavlíková Nina 02:53,58 255
11. Madlen Tadeáš 02:32,07 351

100SF D

Male Female
3. Vasil Michal 00:53,29 677 4. Nulíčková Zuzana 00:52,98 851
5. Tóth Šimon 00:57,26 560 6. Šimková Ema 00:53,43 836
6. Michalčák Daniel 00:59,63 498 14. Liptáková Miroslava 01:03,07 555
8. Kminiak Adam 01:03,92 398 15. Madlenová Zuzana 01:03,89 535
9. Madlen Tadeáš 01:04,67 382 24. Pavlíková Nina 01:20,17 223
11. Pálka Jakub 01:05,55 363

100IM D

Male Female
4. Vasil Michal 00:58,42 528 4. Šimková Ema 00:53,27 783
5. Michalčák Daniel 01:04,66 404 5. Nulíčková Zuzana 00:53,77 768
6. Tóth Šimon 01:05,89 382 8. Madlenová Zuzana 01:04,01 524
7. Madlen Tadeáš 01:06,84 366 11. Liptáková Miroslava 01:13,66 356
8. Pálka Jakub 01:08,51 338
11. Kminiak Adam 01:14,53 250

200BF C

Male Female
1. Hrašková Zuzana 01:58,64 676
9. Pálková Barbora 02:13,90 485
12. Hanzelová Terézia 02:23,92 382
13. Davidová Petra 02:29,87 327

100SF C

Male Female
2. Hrašková Zuzana 00:49,60 805
8. Pálková Barbora 00:54,20 652
12. Davidová Petra 00:58,43 532
13. Hanzelová Terézia 00:58,69 525

100IM C

Male Female
1. Hrašková Zuzana 00:48,04 780
4. Pálková Barbora 00:53,31 628
10. Hanzelová Terézia 00:58,22 511
11. Davidová Petra 00:58,56 503

200BF B

Male Female
2. Michalčáková Gabriela 02:10,49 491

100SF B

Male Female
1. Michalčáková Gabriela 00:53,33 643

100IM B

Male Female
1. Michalčáková Gabriela 00:52,91 604
Back to top

CMAS World Cup Golden Final

Olsztyn (Poland) - 25.10.2014 - 26.10.2014

Back to top

50BF Junior

Male Female
21. Pálková Barbora 00:25,63
26. Šimková Ema 00:26,40

100BF Junior

Male Female
17. Pálková Barbora 00:56,38
24. Šimková Ema 00:58,12

200BF Junior

Male Female
26. Michalčáková Gabriela 02:13,35

50SF Junior

Male Female
31. Vasil Michal 00:22,82 30. Hanzelová Terézia 00:25,54

200SF Junior

Male Female
31. Hanzelová Terézia 02:04,27

400SF Junior

Male Female
19. Vasil Michal 04:04,80 19. Michalčáková Gabriela 03:58,42

800SF Junior

Male Female
21. Pálková Barbora 08:34,72
22. Šimková Ema 08:38,95

50AP Junior

Male Female
Hanzelová Terézia surface

100IM Junior

Male Female
16. Vasil Michal 00:50,80 25. Michalčáková Gabriela 00:50,27

4×100SF Junior

Male Female
11. Michalčáková Gabriela 00:52,03
Šimková Ema 01:44,40 (00:52,37)
Hanzelová Terézia 02:41,38 (00:56,98)
Pálková Barbora 03:30,37 (00:48,99)
Back to top

Nemo Trophy

Zlín (Czech Republic) - 01.11.2014 - 02.11.2014

Back to top

50BF Senior

Male Female
13. Šimková Ema 00:27,01 362

100BF Senior

Male Female
15. Pálková Barbora 00:57,22 440
17. Šimková Ema 00:58,23 415

50SF Senior

Male Female
10. Pálková Barbora 00:22,45 639

100SF Senior

Male Female
23. Hanzelová Terézia 00:54,30 517

800SF Senior

Male Female
5. Pálková Barbora 08:37,35 588

50AP Senior

Male Female
19. Pálková Barbora 00:21,90 597
33. Hanzelová Terézia 00:24,66 445

100IM Senior

Male Female
15. Hanzelová Terézia 00:53,79 490

400IM Senior

Male Female
9. Šimková Ema 04:27,78 479
Back to top

Slovenská liga ládeže - 4.kolo

Bratislava (Slovak Republic) - 08.11.2014

Back to top

50BF E

Male Female
2. Matej Dominik 00:29,08 1. Vasilová Hana 00:27,80
5. Sivek Silvester 00:31,43 2. Mináčová Victoria 00:28,54
11. Hausner Alan 00:33,41 6. Bednáriková Eva 00:30,54
14. Karnas Andrej 00:33,83 9. Hudáková Hana 00:31,19
15. Hitka Tomáš 00:33,89 18. Kmeťková Zuzana 00:34,13
18. Danada Samuel 00:35,55 19. Hatiarová Elisabeth 00:34,43
20. Mlynárik Andrej 00:37,81 20. Izairi Vera 00:34,99
24. Dolniaková Ema 00:35,99
27. Čepčeková Lucia 00:37,26
Dvorščíková Katarína WS
Sopková Ľubomíra Dq

100SF E

Male Female
2. Matej Dominik 01:02,17 1. Mináčová Victoria 00:57,74
4. Sivek Silvester 01:05,87 3. Vasilová Hana 01:01,25
7. Karnas Andrej 01:09,87 4. Bednáriková Eva 01:02,36
9. Hausner Alan 01:12,50 8. Sopková Ľubomíra 01:09,28
16. Danada Samuel 01:18,62 11. Dvorščíková Katarína 01:10,10
20. Mlynárik Andrej 01:27,09 15. Hatiarová Elisabeth 01:12,69
Hitka Tomáš WS 19. Kmeťková Zuzana 01:15,71
20. Izairi Vera 01:16,29
21. Hudáková Hana 01:16,40
26. Čepčeková Lucia 01:23,14
28. Dolniaková Ema 01:26,12

200SF E

Male Female
4. Sivek Silvester 02:26,67 2. Mináčová Victoria 02:12,23
7. Karnas Andrej 02:42,59 3. Bednáriková Eva 02:18,95
10. Hausner Alan 02:45,21 5. Vasilová Hana 02:29,25
12. Matej Dominik 02:47,74 8. Sopková Ľubomíra 02:32,06
18. Danada Samuel 03:03,72 11. Dvorščíková Katarína 02:37,96
19. Hitka Tomáš 03:05,42 15. Hatiarová Elisabeth 02:46,44
Mlynárik Andrej WS 18. Izairi Vera 02:53,60
19. Hudáková Hana 02:54,65
22. Kmeťková Zuzana 03:01,20
26. Čepčeková Lucia 03:04,61
30. Dolniaková Ema 03:16,33

200BF D

Male Female
3. Vasil Michal 02:07,21 1. Šimková Ema 02:06,79
7. Tóth Šimon 02:14,97 2. Nulíčková Zuzana 02:07,42
9. Michalčák Daniel 02:20,31 6. Liptáková Miroslava 02:21,57
11. Madlen Tadeáš 02:21,80 19. Pavlíková Nina 02:48,00
13. Pálka Jakub 02:27,36 21. Babicová Lucia 02:49,68
16. Ertl Marek 02:31,39 23. Budáčová Adela 02:54,15

100SF D

Male Female
2. Vasil Michal 00:49,18 1. Nulíčková Zuzana 00:51,29
5. Tóth Šimon 00:52,88 2. Šimková Ema 00:52,56
8. Michalčák Daniel 00:56,60 8. Liptáková Miroslava 01:00,70
9. Kminiak Adam 00:57,42 17. Babicová Lucia 01:08,48
12. Pálka Jakub 01:01,01 21. Budáčová Adela 01:13,53
14. Madlen Tadeáš 01:02,35 22. Pavlíková Nina 01:14,21
16. Ertl Marek 01:05,15

25AP D

Male Female
2. Vasil Michal 00:10,25 1. Nulíčková Zuzana 00:10,31
8. Tóth Šimon 00:11,27 4. Šimková Ema 00:11,09
10. Michalčák Daniel 00:11,47 12. Liptáková Miroslava 00:12,42
12. Madlen Tadeáš 00:11,80 15. Babicová Lucia 00:12,92
14. Kminiak Adam 00:12,01 22. Budáčová Adela 00:14,21
15. Pálka Jakub 00:12,23 24. Pavlíková Nina 00:15,93
17. Ertl Marek 00:13,02

50BF C

Male Female
6. Malček Ladislav 00:25,10 4. Hrašková Zuzana 00:24,98
10. Lacko Adrián 00:26,13 5. Pálková Barbora 00:25,34
14. Hanzelová Terézia 00:28,30
18. Davidová Petra 00:29,44

50SF C

Male Female
10. Lacko Adrián 00:25,40 3. Hrašková Zuzana 00:22,47
12. Malček Ladislav 00:26,35 7. Pálková Barbora 00:23,72
13. Davidová Petra 00:26,33
Hanzelová Terézia DNF

200SF C

Male Female
9. Malček Ladislav 02:04,47 1. Hrašková Zuzana 01:46,67
13. Lacko Adrián 02:19,77 7. Pálková Barbora 01:59,49
10. Hanzelová Terézia 02:03,43
16. Davidová Petra 02:16,93

50BF F

Male Female
3. Hraško Jakub 00:34,65 2. Danková Adéla 00:34,94
5. Slovak Filip 00:34,78 9. Veselá Kristína 00:39,08
8. Matej Nikolas 00:35,90 10. Raczová Sarah 00:39,48
10. Mlynárik Jakub 00:36,71 15. Mojžíšová Sofia Michelle 00:43,73
16. Danadová Tereza 00:44,42

200BF F

Male Female
2. Hraško Jakub 02:46,77 3. Danková Adéla 02:57,39
6. Mlynárik Jakub 03:00,80 6. Raczová Sarah 03:12,97
7. Slovak Filip 03:04,37 10. Veselá Kristína 03:36,44
10. Matej Nikolas 03:07,57 12. Danadová Tereza 03:42,94
13. Mojžíšová Sofia Michelle 04:12,27

100SF F

Male Female
1. Hraško Jakub 01:16,82 2. Danková Adéla 01:23,65
6. Matej Nikolas 01:22,80 7. Raczová Sarah 01:31,99
7. Slovak Filip 01:23,77 11. Veselá Kristína 01:37,36
9. Mlynárik Jakub 01:24,91 14. Danadová Tereza 01:40,91
17. Mojžíšová Sofia Michelle 01:49,58

4×50SF E

Male Female
1. Bednáriková Eva 00:29,13
Sivek Alexander 00:58,01 (00:28,88)
Vasilová Hana 01:24,74 (00:26,73)
Mináčová Victoria 01:51,33 (00:26,59)
2. Hudáková Hana 00:32,46
Hausner Alan 01:02,26 (00:29,80)
Sopková Ľubomíra 01:31,93 (00:29,67)
Matej Dominik 01:59,54 (00:27,61)

4×50SF D

Male Female
2. Vasil Michal 00:24,10
Šimková Ema 00:48,54 (00:24,44)
Michalčák Daniel 01:12,02 (00:23,48)
Nulíčková Zuzana 01:34,95 (00:22,93)
4. Pálka Jakub 00:25,73
Liptáková Miroslava 00:52,61 (00:26,88)
Madlen Tadeáš 01:19,03 (00:26,42)
Tóth Šimon 01:42,24 (00:23,21)

4×50SF C

Male Female
3. Malček Ladislav 00:24,42
Pálková Barbora 00:47,80 (00:23,38)
Hanzelová Terézia 01:13,40 (00:25,60)
Hrašková Zuzana 01:35,47 (00:22,07)

4×50SF F

Male Female
1. Slovak Filip 00:36,40
Danková Adéla 01:10,65 (00:34,25)
Matej Nikolas 01:49,94 (00:39,29)
Hraško Jakub 02:23,82 (00:33,88)
Back to top

Stredoeurópsky pohár Mládeže - 4.kolo

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 15.11.2014

Back to top

100BF E0

Male Female
3. Hraško Jakub 01:16,41 1. Bieliková Bianka 01:18,45
5. Slovak Filip 01:18,14 3. Danková Adéla 01:21,03
6. Mlynárik Jakub 01:21,10 5. Raczová Sarah 01:24,37
9. Matej Nikolas 01:23,34 7. Kminiaková Lea 01:47,80

200SF E0

Male Female
2. Hraško Jakub 02:33,89 2. Bieliková Bianka 02:49,04
4. Slovak Filip 02:55,64 3. Danková Adéla 02:51,46
5. Mlynárik Jakub 02:58,53 4. Raczová Sarah 03:03,02
6. Matej Nikolas 03:07,77 7. Kminiaková Kristína 03:39,86

25AP E0

Male Female
3. Hraško Jakub 00:14,65 1. Bieliková Bianka 00:14,79
6. Matej Nikolas 00:16,38 2. Danková Adéla 00:14,80
8. Slovak Filip 00:16,95 5. Raczová Sarah 00:19,26
9. Mlynárik Jakub 00:17,03 8. Kminiaková Lea 00:23,93

100BF E

Male Female
4. Matej Dominik 01:02,97 3. Mináčová Victoria 01:03,31
13. Sivek Silvester 01:09,67 7. Vasilová Hana 01:05,27
17. Karnas Andrej 01:12,64 13. Dvorščíková Katarína 01:10,86
22. Kuterka Filip 01:20,78 14. Hudáková Hana 01:12,26
30. Kompan Daniel 01:27,19 16. Sopková Ľubomíra 01:16,45
18. Hatiarová Elisabeth 01:17,35
20. Kmeťková Zuzana 01:18,87
23. Izairi Vera 01:21,02
25. Jančová Andrea 01:23,12
26. Čepčeková Lucia 01:23,41

100SF E

Male Female
4. Matej Dominik 00:59,13 1. Mináčová Victoria 00:56,93
6. Vasilová Hana 01:03,86

200SF E

Male Female
6. Matej Dominik 02:16,62 1. Mináčová Victoria 02:09,64
10. Sivek Silvester 02:23,76 8. Vasilová Hana 02:23,90
14. Karnas Andrej 02:31,92 9. Sopková Ľubomíra 02:25,62
24. Kuterka Filip 04:06,00 12. Dvorščíková Katarína 02:35,31
25. Kompan Daniel 04:29,03 14. Hatiarová Elisabeth 02:39,10
15. Izairi Vera 02:39,62
17. Kmeťková Zuzana 02:43,18
19. Hudáková Hana 02:49,90
23. Čepčeková Lucia 02:58,58

25AP E

Male Female
6. Matej Dominik 00:11,78 3. Mináčová Victoria 00:11,52
13. Sivek Silvester 00:12,90 4. Vasilová Hana 00:11,85
17. Karnas Andrej 00:13,91 8. Dvorščíková Katarína 00:12,66
25. Kuterka Filip 00:16,67 10. Sopková Ľubomíra 00:13,05
31. Kompan Daniel 00:26,35 12. Hudáková Hana 00:13,37
13. Izairi Vera 00:13,64
14. Kmeťková Zuzana 00:13,82
16. Hatiarová Elisabeth 00:14,13
26. Jančová Andrea 00:17,47
27. Čepčeková Lucia 00:17,96

100BF D

Male Female
5. Vasil Michal 00:57,44 7. Šimková Ema 00:57,29
7. Kminiak Adam 00:58,92 15. Liptáková Miroslava 01:01,95
8. Tóth Šimon 00:59,13 21. Pavlíková Nina 01:11,49
10. Michalčák Daniel 01:03,21 22. Babicová Lucia 01:14,56
13. Malček Branislav 01:11,38 23. Budáčová Adela 01:16,04

100SF D

Male Female
3. Vasil Michal 00:49,74 6. Šimková Ema 00:52,99
4. Tóth Šimon 00:50,42

200SF D

Male Female
3. Vasil Michal 01:50,18 4. Šimková Ema 01:56,07
4. Tóth Šimon 01:57,04 16. Liptáková Miroslava 02:13,80
7. Michalčák Daniel 01:59,21 22. Babicová Lucia 02:36,64
9. Kminiak Adam 02:11,34 23. Pavlíková Nina 02:38,74
13. Malček Branislav 02:35,77 24. Budáčová Adela 02:42,15

25AP D

Male Female
5. Vasil Michal 00:10,31 7. Šimková Ema 00:10,57
6. Tóth Šimon 00:10,63 16. Liptáková Miroslava 00:11,90
8. Michalčák Daniel 00:11,00 21. Babicová Lucia 00:13,12
9. Kminiak Adam 00:11,33 24. Budáčová Adela 00:14,35
13. Malček Branislav 00:13,35 25. Pavlíková Nina 00:15,29

100BF C

Male Female
7. Malček Ladislav 00:54,44 4. Hrašková Zuzana 00:53,68
11. Pálková Barbora 00:58,11
13. Hanzelová Terézia 01:02,72

100SF C

Male Female
5. Hrašková Zuzana 00:48,71

200SF C

Male Female
6. Malček Ladislav 02:02,18 3. Hrašková Zuzana 01:46,34
8. Pálková Barbora 01:53,91
12. Hanzelová Terézia 01:59,82

50AP C

Male Female
7. Malček Ladislav 00:23,48 7. Hrašková Zuzana 00:22,19
10. Pálková Barbora 00:22,66
Hanzelová Terézia Dq

100BF B

Male Female
8. Michalčáková Gabriela 00:57,51

100SF B

Male Female
6. Michalčáková Gabriela 00:51,12

200SF B

Male Female
4. Michalčáková Gabriela 01:48,35

50AP B

Male Female
7. Michalčáková Gabriela 00:22,43
Back to top

Slovenská liga a liga mládeže Finále

Žilina (Slovak Republic) - 22.11.2014

Back to top

50SF E

Male Female
2. Matej Dominik 00:26,03 1. Mináčová Victoria 00:24,97
4. Sivek Silvester 00:27,59 3. Vasilová Hana 00:26,80
8. Karnas Andrej 00:28,92 4. Bednáriková Eva 00:27,23
17. Danada Samuel 00:32,46 5. Sopková Ľubomíra 00:28,06
19. Hitka Tomáš 00:33,06 6. Dvorščíková Katarína 00:28,23
21. Jankech Samuel 00:34,54 12. Izairi Vera 00:30,31
13. Raniaková Janka 00:30,82
14. Hudáková Hana 00:30,96
16. Kmeťková Zuzana 00:31,26
21. Čepčeková Lucia 00:34,45
23. Dolniaková Ema 00:35,41
32. Bejticová Ema 00:50,27

200SF E

Male Female
2. Matej Dominik 02:09,03 1. Mináčová Victoria 02:03,72
5. Sivek Silvester 02:19,43 3. Bednáriková Eva 02:21,52
9. Karnas Andrej 02:30,61 6. Sopková Ľubomíra 02:27,50
17. Hitka Tomáš 02:46,51 10. Dvorščíková Katarína 02:33,15
18. Danada Samuel 02:53,99 11. Izairi Vera 02:34,14
Jankech Samuel WS 12. Vasilová Hana 02:35,18
13. Raniaková Janka 02:42,56
14. Kmeťková Zuzana 02:43,75
17. Hudáková Hana 02:48,02
23. Čepčeková Lucia 02:57,69
27. Dolniaková Ema 03:01,33
32. Bejticová Ema 03:40,39

400SF E

Male Female
4. Sivek Silvester 04:59,73 2. Mináčová Victoria 04:34,43
10. Karnas Andrej 05:29,80 3. Bednáriková Eva 04:55,02
16. Hitka Tomáš 06:01,22 5. Sopková Ľubomíra 05:09,12
17. Jankech Samuel 06:13,49 9. Vasilová Hana 05:37,90
Danada Samuel WS 10. Dvorščíková Katarína 05:40,89
12. Izairi Vera 05:51,79
13. Kmeťková Zuzana 05:51,97
14. Hudáková Hana 05:54,69
18. Raniaková Janka 06:00,37
19. Čepčeková Lucia 06:13,08
28. Dolniaková Ema 06:39,88
32. Bejticová Ema 07:31,18

50SF D

Male Female
4. Tóth Šimon 00:22,58 3. Nulíčková Zuzana 00:24,12
5. Vasil Michal 00:22,70 4. Šimková Ema 00:24,28
8. Michalčák Daniel 00:24,29 7. Madlenová Zuzana 00:26,21
9. Kminiak Adam 00:25,48 10. Fekiačová Juliana 00:26,61
12. Madlen Tadeáš 00:26,17 11. Liptáková Miroslava 00:26,75
18. Malček Branislav 00:30,28 15. Korvíniová Klaudia 00:27,84
22. Pavlíková Nina 00:30,88
23. Budáčová Adela 00:30,98

100SF D

Male Female
2. Vasil Michal 00:48,60 2. Nulíčková Zuzana 00:51,60
5. Tóth Šimon 00:50,37 4. Šimková Ema 00:53,28
7. Michalčák Daniel 00:52,89 7. Madlenová Zuzana 00:58,43
9. Kminiak Adam 00:56,87 8. Liptáková Miroslava 01:00,30
11. Madlen Tadeáš 01:01,22 12. Korvíniová Klaudia 01:02,63
16. Malček Branislav 01:08,86 18. Pavlíková Nina 01:08,17
21. Budáčová Adela 01:12,25
Fekiačová Juliana WS

800SF D

Male Female
3. Vasil Michal 08:42,78 1. Šimková Ema 08:35,30
4. Tóth Šimon 08:56,12 2. Nulíčková Zuzana 08:52,36
6. Michalčák Daniel 09:16,98 5. Madlenová Zuzana 09:45,79
14. Kminiak Adam 10:46,90 10. Korvíniová Klaudia 10:32,44
15. Madlen Tadeáš 11:07,81 12. Liptáková Miroslava 10:45,47
21. Malček Branislav 12:06,07 17. Fekiačová Juliana 11:01,63
22. Pavlíková Nina 12:00,67
Budáčová Adela Dq

100SF C

Male Female
10. Malček Ladislav 00:55,45 3. Hrašková Zuzana 00:48,90
11. Lacko Adrián 00:55,99 7. Pálková Barbora 00:51,51
13. Hanzelová Terézia 00:54,46
18. Davidová Petra 00:57,67
22. Hozáková Dominika 01:03,22

800SF C

Male Female
11. Malček Ladislav 09:52,28 1. Hrašková Zuzana 08:06,07
13. Lacko Adrián 10:33,41 3. Pálková Barbora 08:36,06
10. Hanzelová Terézia 09:23,51
16. Davidová Petra 10:03,04
20. Hozáková Dominika 10:53,28

50AP C

Male Female
11. Lacko Adrián 00:24,16 7. Hrašková Zuzana 00:21,75
12. Malček Ladislav 00:24,30 8. Pálková Barbora 00:21,77
17. Hanzelová Terézia 00:24,23
18. Davidová Petra 00:24,83
20. Hozáková Dominika 00:26,94

200SF B

Male Female
3. Michalčáková Gabriela 01:51,98

800SF B

Male Female
1. Michalčáková Gabriela 08:27,93

50AP B

Male Female
4. Michalčáková Gabriela 00:22,23
5. Erteľová Zuzana 00:22,79

200SF A

Male Female
2. Košta Radoslav 01:45,18 6. Fekiačová Elena 02:09,95
4. Lorencovič Robert 02:09,51 7. Janigová Katka 02:29,76

800SF A

Male Female
3. Lorencovič Robert 10:05,26 5. Fekiačová Elena 10:14,40
6. Janigová Katka 10:51,79

50AP A

Male Female
4. Lorencovič Robert 00:23,93 6. Fekiačová Elena 00:25,72

100BF F

Male Female
2. Slovak Filip 01:14,87 2. Danková Adéla 01:14,15
3. Hraško Jakub 01:14,97 5. Bieliková Bianka 01:15,84
7. Matej Nikolas 01:20,40
11. Sivek Alexander 01:23,21

50SF F

Male Female
2. Hraško Jakub 00:33,21 2. Danková Adéla 00:33,00
4. Slovak Filip 00:34,11 5. Bieliková Bianka 00:34,34
7. Matej Nikolas 00:36,16
10. Sivek Alexander 00:36,97

200SF F

Male Female
2. Hraško Jakub 02:44,91 2. Danková Adéla 02:45,75
5. Slovak Filip 02:52,50 5. Bieliková Bianka 02:53,11
8. Sivek Alexander 02:57,45
10. Matej Nikolas 03:00,13

4×100SF E

Male Female
1. Bednáriková Eva 01:03,74
Matej Dominik 02:02,89 (00:59,15)
Vasilová Hana 03:07,16 (01:04,27)
Mináčová Victoria 04:03,72 (00:56,56)
3. Kmeťková Zuzana 01:10,38
Dvorščíková Katarína 02:13,66 (01:03,28)
Sopková Ľubomíra 03:20,19 (01:06,53)
Sivek Silvester 04:22,69 (01:02,50)
7. Hudáková Hana 01:17,61
Karnas Andrej 02:26,11 (01:08,50)
Raniaková Janka 03:39,32 (01:13,21)
Izairi Vera 04:50,62 (01:11,30)

4×100SF D

Male Female
2. Šimková Ema 00:52,93
Nulíčková Zuzana 01:44,61 (00:51,68)
Tóth Šimon 02:36,54 (00:51,93)
Vasil Michal 03:24,74 (00:48,20)
4. Michalčák Daniel 00:51,96
Liptáková Miroslava 01:52,91 (01:00,95)
Kminiak Adam 02:48,43 (00:55,52)
Madlenová Zuzana 03:46,72 (00:58,29)
6. Korvíniová Klaudia 01:01,81
Madlen Tadeáš 02:03,26 (01:01,45)
Budáčová Adela 03:14,20 (01:10,94)
Fekiačová Juliana 04:12,09 (00:57,89)

4×100SF C

Male Female
4. Pálková Barbora 00:51,20
Malček Ladislav 01:46,84 (00:55,64)
Hanzelová Terézia 02:41,45 (00:54,61)
Hrašková Zuzana 03:29,97 (00:48,52)

4×100SF A

Male Female
2. Erteľová Zuzana 00:52,05
Lorencovič Robert 01:49,24 (00:57,19)
Košta Radoslav 02:33,58 (00:44,34)
Michalčáková Gabriela 03:23,92 (00:50,34)

4×100SF F

Male Female
1. Hraško Jakub 01:17,06
Slovak Filip 02:37,51 (01:20,45)
Danková Adéla 03:54,68 (01:17,17)
Bieliková Bianka 05:11,08 (01:16,40)
Back to top

XXVIII. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 06.12.2014 - 07.12.2014

Back to top

50BF E

Male Female
2. Matej Dominik 00:28,17 150 1. Vasilová Hana 00:27,72 327
4. Hitka Tomáš 00:36,08
5. Mlynárik Andrej 00:36,13

100BF E

Male Female
1. Matej Dominik 01:00,60 194 1. Vasilová Hana 01:03,25 302
5. Jankech Samuel 01:16,36

200BF E

Male Female
5. Mlynárik Andrej 03:07,12 1. Mináčová Victoria 02:20,00 307
5. Vasilová Hana 02:31,29 209

50SF E

Male Female
4. Matej Dominik 00:25,88 251 1. Mináčová Victoria 00:25,25 457
9. Hitka Tomáš 00:32,55 5. Vasilová Hana 00:26,56 385
7. Sopková Ľubomíra 00:27,58 334
15. Izairi Vera 00:31,03 185

100SF E

Male Female
4. Matej Dominik 00:57,83 251 1. Mináčová Victoria 00:56,47 459
11. Hitka Tomáš 01:23,14 5. Vasilová Hana 01:00,90 353
6. Sopková Ľubomíra 01:02,89 310
9. Izairi Vera 01:07,34 223

200SF E

Male Female
3. Matej Dominik 02:12,64 242 4. Kmeťková Zuzana 02:33,97 188
7. Jankech Samuel 02:50,24 6. Izairi Vera 02:36,23 171

400SF E

Male Female
9. Jankech Samuel 06:21,82 4. Sopková Ľubomíra 05:03,13 299
6. Kmeťková Zuzana 05:43,98 145
7. Izairi Vera 05:50,10 125

50BF D

Male Female
3. Vasil Michal 00:25,80 255 4. Nulíčková Zuzana 00:26,71 377
4. Tóth Šimon 00:26,02 245 6. Liptáková Miroslava 00:28,39 296
5. Kminiak Adam 00:26,66 215 11. Babicová Lucia 00:32,94 117
Pavlíková Nina WS

100BF D

Male Female
1. Madlen Tadeáš 00:59,39 219 2. Liptáková Miroslava 01:01,47 340

200BF D

Male Female
4. Kminiak Adam 02:14,24 227 2. Šimková Ema 02:09,29 415
6. Tóth Šimon 02:15,33 217 3. Liptáková Miroslava 02:16,90 336
7. Madlen Tadeáš 02:15,40 217 5. Madlenová Zuzana 02:21,75 291
6. Pavlíková Nina 02:35,91 173

50SF D

Male Female
6. Kminiak Adam 00:25,63 264 7. Liptáková Miroslava 00:27,29 348
11. Babicová Alexandra 00:28,89 273

100SF D

Male Female
3. Vasil Michal 00:49,03 476 3. Nulíčková Zuzana 00:50,23 640
6. Michalčák Daniel 00:53,52 352

200SF D

Male Female
2. Vasil Michal 01:50,10 496 4. Nulíčková Zuzana 01:55,96 578
6. Michalčák Daniel 01:57,88 398
7. Tóth Šimon 01:58,38 392

400SF D

Male Female
2. Michalčák Daniel 04:13,38 420 1. Nulíčková Zuzana 04:08,66 584
4. Tóth Šimon 04:24,01 363 4. Madlenová Zuzana 04:40,94 402
6. Liptáková Miroslava 04:59,91 313
10. Babicová Lucia 05:40,16 158

800SF D

Male Female
2. Michalčák Daniel 08:56,58 408 1. Šimková Ema 08:47,91 557
3. Tóth Šimon 09:16,42 358

100IM D

Male Female
2. Vasil Michal 00:49,68 427 4. Nulíčková Zuzana 00:52,99 509
4. Madlen Tadeáš 01:02,58 183 6. Madlenová Zuzana 00:58,22 395
7. Babicová Lucia 01:08,98 215

400IM D

Male Female
1. Vasil Michal 04:14,27 414 1. Madlenová Zuzana 05:04,38 334
2. Madlen Tadeáš 05:24,84 167

50BF C

Male Female
7. Malček Ladislav 00:25,75 258 5. Hozáková Dominika 00:28,75 279

100BF C

Male Female
5. Malček Ladislav 00:55,57 302 5. Hozáková Dominika 01:03,19 304
6. Hanzelová Terézia 01:03,22 303

200BF C

Male Female
5. Malček Ladislav 02:07,81 289 6. Hozáková Dominika 02:36,68 167

50SF C

Male Female
6. Pálková Barbora 00:22,11 664

100SF C

Male Female
9. Pálková Barbora 00:51,62 596
12. Hanzelová Terézia 00:55,01 497

400SF C

Male Female
3. Pálková Barbora 04:06,77 596
10. Hozáková Dominika 05:37,89 166

50AP C

Male Female
11. Pálková Barbora 00:22,00 591

100IM C

Male Female
7. Hanzelová Terézia 00:54,84 466
9. Hozáková Dominika 01:06,27 255

400IM C

Male Female
3. Pálková Barbora 04:23,40 499
4. Hanzelová Terézia 04:32,28 459

200BF B

Male Female
1. Michalčáková Gabriela 02:10,00 407

400SF B

Male Female
1. Michalčáková Gabriela 04:03,54 617

100IM B

Male Female
2. Michalčáková Gabriela 00:49,15 608

400IM B

Male Female
1. Michalčáková Gabriela 03:55,77 643

50BF A

Male Female
1. Andreánsky Martin 00:21,77 488 3. Janigová Katka 00:28,26 -302

100BF A

Male Female
2. Janigová Katka 01:05,64 255

50SF A

Male Female
3. Chomut Miroslav 00:22,62 432

400SF A

Male Female
4. Chomut Miroslav 03:55,32 529 2. Janigová Katka 05:17,48 241

800SF A

Male Female
1. Chomut Miroslav 08:06,32 554

50AP A

Male Female
4. Chomut Miroslav 00:21,39 456

100IM A

Male Female
3. Janigová Katka 00:58,87 382

400IM A

Male Female
1. Chomutová Radka 04:05,33 589

800IM A

Male Female
1. Chomutová Radka 08:12,99 661

50BF F

Male Female
1. Hraško Jakub 00:32,91
3. Mlynárik Jakub 00:33,92
4. Slovak Filip 00:33,96
5. Matej Nikolas 00:34,92

100BF F

Male Female
1. Matej Nikolas 01:13,86
3. Hraško Jakub 01:15,77
Slovak Filip WS

200BF F

Male Female
1. Slovak Filip 02:46,49
3. Matej Nikolas 02:53,06
4. Mlynárik Jakub 02:53,14

100SF F

Male Female
1. Hraško Jakub 01:16,44

200SF F

Male Female
1. Hraško Jakub 02:46,16

4×200SF E

Male Female
1. Vasilová Hana 02:32,03
Izairi Vera 05:06,67 (02:34,64)
Sopková Ľubomíra 08:32,49 (03:25,82)
Mináčová Victoria 09:41,45 (01:08,96) 612

4×100SF D

Male Female
1. Vasil Michal 00:49,75
Matej Dominik 01:47,72 (00:57,97)
Michalčák Daniel 02:41,42 (00:53,70)
Tóth Šimon 03:33,45 (00:52,03) 796

4×200SF D

Male Female
1. Vasil Michal 01:51,90
Kminiak Adam 04:04,13 (02:12,23)
Michalčák Daniel 06:06,93 (02:02,80)
Tóth Šimon 08:15,35 (02:08,42) 756

4×100SF C

Male Female
3. Pálková Barbora 00:52,18
Hanzelová Terézia 01:47,28 (00:55,10)
Vasilová Hana 02:48,47 (01:01,19)
Nulíčková Zuzana 03:41,52 (00:53,05) 1048

4×200SF C

Male Female
2. Pálková Barbora 01:57,81
Hanzelová Terézia 04:04,20 (02:06,39)
Liptáková Miroslava 06:16,77 (02:12,57)
Nulíčková Zuzana 08:10,92 (01:54,15) 1066

4×100SF A

Male Female
3. Janigová Katka 01:07,36
Madlenová Zuzana 02:06,23 (00:58,87)
Liptáková Miroslava 03:05,87 (00:59,64)
Michalčáková Gabriela 03:57,38 (00:51,51) 854
Back to top

Vianočný trojboj a Memoriál P.Ladiča

Bratislava (Slovak Republic) - 13.12.2014

Back to top

100BF E

Male Female
1. Matej Dominik 00:59,59 1. Mináčová Victoria 01:02,47
2. Vasilová Hana 01:03,72
5. Sopková Ľubomíra 01:13,76
6. Izairi Vera 01:13,93

50SF E

Male Female
2. Matej Dominik 00:24,93 1. Mináčová Victoria 00:24,61
2. Vasilová Hana 00:26,38
4. Sopková Ľubomíra 00:27,89
9. Izairi Vera 00:30,02

100SF E

Male Female
2. Matej Dominik 00:55,77 1. Mináčová Victoria 00:56,01
3. Vasilová Hana 00:59,50
4. Sopková Ľubomíra 01:02,65
6. Izairi Vera 01:06,51

50BF D

Male Female
3. Vasil Michal 00:26,18

100BF D

Male Female
2. Vasil Michal 00:55,07

50SF D

Male Female
3. Vasil Michal 00:22,79

100SF D

Male Female
3. Vasil Michal 00:48,44

50BF C

Male Female
2. Pálková Barbora 00:25,83

100BF C

Male Female
6. Lacko Adrián 00:56,82 4. Pálková Barbora 00:57,25

50SF C

Male Female
9. Lacko Adrián 00:24,96 4. Pálková Barbora 00:22,96

100SF C

Male Female
7. Lacko Adrián 00:56,06 5. Pálková Barbora 00:51,40

100BF F

Male Female
2. Matej Nikolas 01:17,27

50SF F

Male Female
2. Matej Nikolas 00:34,56

100SF F

Male Female
1. Matej Nikolas 01:16,82

4×100SF E

Male Female
1. Vasilová Hana 01:01,85
Sopková Ľubomíra 02:07,61 (01:05,76)
Izairi Vera 03:14,91 (01:07,30)
Matej Dominik 04:13,08 (00:58,17)

4×100SF C

Male Female
2. Pálková Barbora 00:52,05
Lacko Adrián 01:48,00 (00:55,95)
Mináčová Victoria 02:44,40 (00:56,40)
Vasil Michal 03:33,17 (00:48,77)
Back to top