Výsledky pretekov - 2013

CMAS World Cup 1. kolo - Eger (Hungary) - 01.03.2013 - 03.03.2013
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1.kolo - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 09.03.2013
CMAS World Cup 2.kolo - Lignano (Italy) - 15.03.2013 - 17.03.2013
Pohár Iuventy - Bratislava (Slovak Republic) - 23.03.2013
Slovenská Liga Mládeže - 1 kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 06.04.2013
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2.kolo - Nový Jičín (Czech Republic) - 13.04.2013
Mistrovství ČR družstev - Olomouc (Czech Republic) - 27.04.2013 - 28.04.2013
Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo - Žilina (Slovak Republic) - 11.05.2013
CMAS World Cup 4.kolo - Gliwice (Poland) - 18.05.2013 - 19.05.2013
České akademické hry - Praha (Czech Republic) - 09.06.2013 - 14.06.2013
Majstrovstvá Slovenska - Bratislava (Slovak Republic) - 15.06.2013 - 16.06.2013
Slovenská Liga Mládeže 3.kolo DPP - Lozorno (Slovak Republic) - 07.09.2013
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3.kolo - Zlín (Czech Republic) - 21.09.2013
CMAS World Cup Final - Geneva (Switzerland) - 28.09.2013 - 29.09.2013
Memorial Petra Ladiča v PP a RP - Bratislava (Slovak Republic) - 12.10.2013 - 13.10.2013
Slovenská Liga Mládeže 4.kolo - Bratislava (Slovak Republic) - 26.10.2013
Nemo Trophy - Zlín (Czech Republic) - 02.11.2013 - 03.11.2013
Slovenská Liga Mládeže finále - Šaľa (Slovak Republic) - 16.11.2013
Stredoevrópsky Pohár Mládeže -Finále - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 23.11.2013
Vianočný trojboj - Bratislava (Slovak Republic) - 30.11.2013
XXVII. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 07.12.2013 - 08.12.2013
Rok 1999
Rok 2000
Rok 2001
Rok 2002
Rok 2003
Rok 2004
Rok 2005
Rok 2006
Rok 2007
Rok 2008
Rok 2009
Rok 2010
Rok 2011
Rok 2012
Rok 2013
Rok 2014
Rok 2015
Rok 2016
Rok 2017

CMAS World Cup 1. kolo

Eger (Hungary) - 01.03.2013 - 03.03.2013

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
15. Orság Dalibor Daniel 00:23,43

100BF Junior

Muži Ženy
13. Orság Dalibor Daniel 00:51,94

200BF Junior

Muži Ženy
12. Orság Dalibor Daniel 01:58,16

50BF Senior

Muži Ženy
8. Andreánsky Martin 00:21,94 10. Polovinčáková Denisa 00:26,60
Doletina Dárius Dq 13. Pálková Barbora 00:28,13

100BF Senior

Muži Ženy
10. Andreánsky Martin 00:48,53 12. Polovinčáková Denisa 00:58,14
14. Pálková Barbora 00:59,73

200BF Senior

Muži Ženy
16. Doletina Dárius 02:03,57 9. Polovinčáková Denisa 02:08,98
10. Hofbauerová Veronika 02:11,37

400PP Senior

Muži Ženy
Hofbauerová Veronika Dq

800PP Senior

Muži Ženy
13. Hofbauerová Veronika 08:57,00
14. Pálková Barbora 09:11,54

50RP Senior

Muži Ženy
17. Andreánsky Martin 00:17,13

4×100PP Senior

Muži Ženy
6. Fülöp Michal 00:41,15 5. Lišková Ema 00:48,37
Bukor Adam 01:22,26 (00:41,11) Zuštáková Michaela 01:43,30 (00:54,93)
Andreánsky Martin Hofbauerová Veronika
Starko David 02:41,77 Polovinčáková Denisa 03:24,60

4×50BF Senior (mimo súťaž)

Muži Ženy
3. Lišková Ema 00:53,22
Zuštáková Michaela
Polovinčáková Denisa
Marinčáková Nikola 01:46,20
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1.kolo

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 09.03.2013

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
3. Hraško Jakub 00:40,09 295 2. Vasilová Hana 00:32,55 628
4. Hitka Tomáš 00:40,13 293 4. Hudáková Hana 00:36,99 432
5. Matej Nikolas 00:46,58 114 7. Sopková Ľubomíra 00:39,12 354
6. Mlynárik Andrej 00:48,03 80 9. Líčková Tatiana 00:41,46 278
7. Mokoš Matúš 00:51,05 17 10. Danková Adéla 00:43,93 206
8. Mlynárik Jakub 00:53,32 0

50PP E0

Muži Ženy
3. Hitka Tomáš 00:41,00 82 2. Vasilová Hana 00:31,87 499
4. Hraško Jakub 00:41,51 69 6. Hudáková Hana 00:37,58 271
5. Mlynárik Andrej 00:46,23 0 8. Danková Adéla 00:41,67 147
6. Mokoš Matúš 00:46,31 0 9. Líčková Tatiana 00:41,68 146
7. Matej Nikolas 00:47,22 0 10. Sopková Ľubomíra 00:50,08 0
8. Mlynárik Jakub 00:52,20 0

100PP E0

Muži Ženy
3. Hraško Jakub 01:29,57 107 2. Vasilová Hana 01:11,91 488
4. Hitka Tomáš 01:32,89 67 4. Hudáková Hana 01:22,40 298
5. Mlynárik Andrej 01:39,02 1 8. Sopková Ľubomíra 01:36,60 107
6. Mlynárik Jakub 01:44,38 0 9. Danková Adéla 01:43,93 29
7. Matej Nikolas 01:48,39 0 10. Líčková Tatiana 01:48,11 0
8. Mokoš Matúš 01:50,06 0

50BF E

Muži Ženy
3. Pálka Jakub 00:29,72 746 2. Korvíniová Klaudia 00:31,31 692
4. Michalčák Daniel 00:29,86 738 5. Bednáriková Eva 00:33,22 595
5. Tóth Šimon 00:30,20 719 6. Mináčová Victoria 00:33,39 587
9. Porubský Alan 00:32,67 589 7. Malčeková Soňa 00:33,96 560
10. Matej Dominik 00:33,00 573 10. Gajdošíková Loriana 00:34,39 541
11. Sivek Silvester 00:34,06 524 12. Kočická Eliška 00:34,52 535
14. Mokoš Patrik 00:37,32 391 13. Budáčová Adela 00:34,99 514
15. Jankech Samuel 00:39,78 305 15. Malčeková Adela 00:35,62 487
16. Fedor Adam 01:05,78 0 16. Pivarčiová Lýdia 00:36,40 456
19. Valová Monika 00:38,54 375
20. Raniaková Janka 00:39,26 349
21. Izairi Vera 00:41,70 270
22. Babicová Lucia 00:42,52 246
23. Bibová Viola 00:43,41 220
24. Haviarová Sára 00:50,98 39

100PP E

Muži Ženy
3. Michalčák Daniel 01:03,82 554 2. Mináčová Victoria 01:06,37 612
4. Tóth Šimon 01:05,20 521 2. Korvíniová Klaudia 01:06,37 612
7. Porubský Alan 01:11,22 392 4. Bednáriková Eva 01:08,51 562
8. Matej Dominik 01:12,52 367 5. Kočická Eliška 01:14,00 446
11. Pálka Jakub 01:14,02 339 9. Malčeková Adela 01:15,56 416
12. Sivek Silvester 01:19,37 294 11. Pivarčiová Lýdia 01:17,67 377
14. Mokoš Patrik 01:22,32 204 12. Budáčová Adela 01:18,97 355
15. Fedor Adam 01:27,69 131 14. Valová Monika 01:19,77 341
16. Jankech Samuel 01:41,41 0 15. Babicová Lucia 01:19,83 340
18. Raniaková Janka 01:24,11 272
20. Izairi Vera 01:46,01 9
21. Haviarová Sára 01:54,90 0
22. Bibová Viola 02:26,36 0
Malčeková Soňa CHS

200PP E

Muži Ženy
3. Tóth Šimon 02:26,05 545 1. Korvíniová Klaudia 02:28,22 603
4. Michalčák Daniel 02:30,36 501 2. Mináčová Victoria 02:31,27 571
8. Matej Dominik 02:37,78 430 5. Bednáriková Eva 02:36,88 514
9. Sivek Silvester 02:50,58 323 8. Valová Monika 02:51,20 388
10. Porubský Alan 02:53,36 302 9. Kočická Eliška 02:52,21 380
11. Pálka Jakub 02:59,20 259 10. Malčeková Adela 02:52,67 376
12. Mokoš Patrik 03:00,42 251 12. Budáčová Adela 02:56,73 344
15. Jankech Samuel 03:28,32 83 13. Malčeková Soňa 02:58,07 334
16. Fedor Adam 03:28,61 82 14. Pivarčiová Lýdia 02:59,21 326
17. Babicová Alexandra 03:07,92 264
19. Raniaková Janka 03:11,92 238
21. Izairi Vera 03:54,64 12

50BF D

Muži Ženy
3. Vasil Michal 00:29,70 528 2. Pálková Barbora 00:26,92 805
4. Rovňan Adam 00:31,29 450 5. Nulíčková Zuzana 00:27,55 764
6. Ertl Marek 00:33,29 363 13. Fekiačová Juliana 00:28,72 692
7. Kminiak Adam 00:34,02 334 18. Hanzelová Terézia 00:30,77 579
21. Teremová Martina 00:31,09 563
22. Varacová Martina 00:31,38 548
23. Hozáková Dominika 00:31,39 548
24. Liptáková Miroslava 00:32,92 476
26. Šmigovská Adriana 00:33,35 457
27. Kanová Viktória 00:35,73 360
28. Krážiková Dominika 00:37,92 281
29. Pacigová Tereza 00:38,74 254

100PP D

Muži Ženy
3. Vasil Michal 01:02,45 431 3. Pálková Barbora 00:53,76 824
5. Rovňan Adam 01:11,30 253 6. Nulíčková Zuzana 00:55,59 764
6. Kminiak Adam 01:11,77 245 12. Hanzelová Terézia 01:00,16 630
7. Ertl Marek 01:12,54 232 16. Šmigovská Adriana 01:03,81 537
17. Fekiačová Juliana 01:04,87 512
18. Teremová Martina 01:05,64 494
19. Varacová Martina 01:07,07 462
24. Liptáková Miroslava 01:10,76 386
26. Kanová Viktória 01:18,01 257
27. Hozáková Dominika 01:18,80 244
28. Krážiková Dominika 01:25,52 147
29. Pacigová Tereza 01:34,78 35

400PP D

Muži Ženy
3. Vasil Michal 05:12,01 424 2. Pálková Barbora 04:22,42 787
5. Kminiak Adam 05:37,36 317 5. Nulíčková Zuzana 04:31,80 725
6. Rovňan Adam 05:40,24 306 9. Hanzelová Terézia 04:51,58 608
17. Šmigovská Adriana 05:15,38 487
18. Varacová Martina 05:25,86 439
21. Fekiačová Juliana 05:29,01 425
22. Teremová Martina 05:35,16 399
23. Hozáková Dominika 05:52,39 331
25. Liptáková Miroslava 06:04,00 288
26. Kanová Viktória 06:14,20 253

50BF C

Muži Ženy
1. Orság Dalibor Daniel 00:23,24 802 3. Hrašková Zuzana 00:25,49 883
3. Patáč Adam 00:25,09 669 4. Erteľová Zuzana 00:25,70 867
4. Nikolov Alexander 00:25,29 656 10. Michalčáková Gabriela 00:27,35 755
9. Malček Ladislav 00:26,68 470 13. Valová Kristína 00:28,89 661
11. Budáč Adam 00:27,70 512 14. Luptáková Alžbeta 00:29,02 654
12. Tuček Jakub 00:29,13 438
13. Václavík Jakub 00:31,01 351
14. Rolík Jakub 00:31,55 328

100PP C

Muži Ženy
4. Orság Dalibor Daniel 00:52,15 542 2. Erteľová Zuzana 00:47,18 898
5. Patáč Adam 00:52,67 527 3. Hrašková Zuzana 00:49,54 807
6. Malček Ladislav 00:53,89 492 10. Michalčáková Gabriela 00:52,61 702
7. Nikolov Alexander 00:54,08 487 12. Luptáková Alžbeta 00:56,77 577
11. Tuček Jakub 01:03,32 270 13. Valová Kristína 00:58,49 502
12. Rolík Jakub 01:05,93 220
13. Václavík Jakub 01:09,06 164
14. Budáč Adam 01:14,09 85

400PP C

Muži Ženy
3. Patáč Adam 04:23,92 515 2. Hrašková Zuzana 03:53,92 830
4. Nikolov Alexander 04:26,25 502 7. Michalčáková Gabriela 04:16,78 667
7. Malček Ladislav 04:42,01 418 9. Erteľová Zuzana 04:21,64 636
10. Rolík Jakub 05:17,22 260 12. Valová Kristína 05:25,22 316
11. Václavík Jakub 05:55,56 124

50BF A+B

Muži Ženy
6. Lorencovič Robert 00:25,92 492

100PP A+B

Muži Ženy
6. Lorencovič Robert 00:57,70 254

400PP A+B

Muži Ženy
5. Lorencovič Robert 04:52,64 219
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup 2.kolo

Lignano (Italy) - 15.03.2013 - 17.03.2013

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
5. Orság Dalibor Daniel 00:23,23 12. Michalčáková Gabriela 00:27,63

100BF Junior

Muži Ženy
13. Hofbauerová Veronika 01:00,30

200BF Junior

Muži Ženy
5. Hrašková Zuzana 02:00,74

200PP Junior

Muži Ženy
15. Hofbauerová Veronika 01:54,64

400PP Junior

Muži Ženy
12. Hrašková Zuzana 03:55,38
19. Hofbauerová Veronika 04:07,49

800PP Junior

Muži Ženy
8. Hrašková Zuzana 08:12,33
10. Michalčáková Gabriela 08:44,27

100RP Junior

Muži Ženy
14. Michalčáková Gabriela 00:53,43

50BF Senior

Muži Ženy
11. Pálková Barbora 00:27,39

100BF Senior

Muži Ženy
5. Orság Dalibor Daniel 00:52,09 8. Pálková Barbora 00:59,24

200BF Senior

Muži Ženy
4. Orság Dalibor Daniel 01:58,63

800PP Senior

Muži Ženy
11. Pálková Barbora 09:07,50

4×100PP Junior

Muži Ženy
6. Hrašková Zuzana
Michalčáková Gabriela
Hofbauerová Veronika
Lišková Ema 03:21,77
Návrat na vrch stránky

Pohár Iuventy

Bratislava (Slovak Republic) - 23.03.2013

Návrat na vrch stránky

100BF D

Muži Ženy
2. Pálková Barbora 00:58,57
7. Davidová Petra 01:07,28
11. Hanzelová Terézia 01:09,69

50PP D

Muži Ženy
1. Pálková Barbora 00:25,06
5. Davidová Petra 00:27,40

200PP D

Muži Ženy
1. Pálková Barbora 02:05,34
4. Davidová Petra 02:15,69
6. Hanzelová Terézia 02:16,70

25RP D

Muži Ženy
2. Pálková Barbora 00:11,29
5. Davidová Petra 00:11,69
9. Hanzelová Terézia 00:12,03

200BF C

Muži Ženy
4. Orság Dalibor Daniel 01:57,44 1. Hrašková Zuzana 01:59,33
7. Patáč Adam 02:05,39
9. Nikolov Alexander 02:13,72

100PP C

Muži Ženy
6. Orság Dalibor Daniel 00:51,99 1. Hrašková Zuzana 00:48,43

400PP C

Muži Ženy
7. Orság Dalibor Daniel 04:21,09 1. Hrašková Zuzana 03:49,43
8. Nikolov Alexander 04:23,49
9. Patáč Adam 04:31,07

50RP C

Muži Ženy
6. Patáč Adam 00:23,71 2. Hrašková Zuzana 00:22,31
7. Orság Dalibor Daniel 00:24,46
8. Nikolov Alexander 00:24,90
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 1 kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 06.04.2013

Návrat na vrch stránky

100BF E

Muži Ženy
3. Tóth Šimon 01:07,52 7. Bednáriková Eva 01:13,35
4. Michalčák Daniel 01:07,61 8. Korvíniová Klaudia 01:14,22
7. Pálka Jakub 01:09,48 10. Mináčová Victoria 01:15,85
9. Matej Dominik 01:10,37 12. Malčeková Soňa 01:18,63
17. Šimek Erik 01:20,61 17. Pivarčiová Lýdia 01:20,64
18. Sivek Silvester 01:20,72 19. Budáčová Adela 01:21,49
21. Fedor Adam 01:25,39 21. Malčeková Adela 01:23,41
22. Mokoš Patrik 01:28,13 23. Raniaková Janka 01:25,34
25. Di Capua Nicole 01:29,21
27. Valová Monika 01:29,75
28. Gajdošová Natália 01:30,19
29. Dolniaková Ema 01:31,12
31. Gajdošíková Loriana 01:37,38
33. Izairi Vera 01:38,89
34. Babicová Lucia 01:45,31
Mrázová Martina CHS

400PP E

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 05:20,24 3. Korvíniová Klaudia 05:15,75
7. Michalčák Daniel 05:30,70 4. Mináčová Victoria 05:28,08
10. Sivek Silvester 05:52,10 5. Bednáriková Eva 05:37,41
13. Pálka Jakub 06:13,58 11. Mrázová Martina 05:53,56
15. Mokoš Patrik 06:18,17 14. Malčeková Adela 06:11,26
18. Šimek Erik 06:36,15 15. Pivarčiová Lýdia 06:17,75
19. Fedor Adam 06:38,86 16. Gajdošová Natália 06:17,82
Matej Dominik CHS 20. Di Capua Nicole 06:26,22
21. Budáčová Adela 06:29,27
22. Valová Monika 06:30,17
24. Raniaková Janka 06:35,48
27. Babicová Lucia 06:50,84
Malčeková Soňa CHS

15RP E

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 00:07,43 2. Mináčová Victoria 00:07,36
4. Michalčák Daniel 00:07,71 5. Korvíniová Klaudia 00:07,43
7. Matej Dominik 00:08,01 9. Bednáriková Eva 00:08,03
8. Fedor Adam 00:08,30 11. Valová Monika 00:08,12
11. Pálka Jakub 00:08,47 14. Malčeková Adela 00:08,33
21. Sivek Silvester 00:10,09 17. Pivarčiová Lýdia 00:08,70
24. Mokoš Patrik 00:10,80 19. Di Capua Nicole 00:09,08
25. Šimek Erik 00:11,16 20. Babicová Lucia 00:09,15
24. Raniaková Janka 00:09,43
25. Budáčová Adela 00:09,68
27. Gajdošová Natália 00:09,88
32. Malčeková Soňa 00:10,32
33. Dolniaková Ema 00:10,35
35. Izairi Vera 00:11,77
36. Gajdošíková Loriana 00:11,96
Mrázová Martina CHS

100BF D

Muži Ženy
3. Vasil Michal 01:07,19 1. Pálková Barbora 00:57,72
5. Lacko Adrián 01:07,60 4. Nulíčková Zuzana 01:00,43
8. Rovňan Adam 01:10,22 7. Davidová Petra 01:05,51
13. Madlen Tadeáš 01:19,41 10. Teremová Martina 01:07,60
13. Hanzelová Terézia 01:08,25
18. Šprlová Barborka 01:10,65
22. Šmigovská Adriana 01:13,00
24. Liptáková Miroslava 01:13,75
26. Kanová Viktória 01:22,36
27. Mikulová Eliška 01:23,70

50PP D

Muži Ženy
4. Vasil Michal 00:27,78 2. Pálková Barbora 00:24,96
8. Rovňan Adam 00:31,00 5. Nulíčková Zuzana 00:27,03
11. Madlen Tadeáš 00:36,11 6. Hanzelová Terézia 00:27,05
Lacko Adrián CHS 8. Davidová Petra 00:27,47
18. Teremová Martina 00:30,05
21. Liptáková Miroslava 00:30,99
22. Šmigovská Adriana 00:31,30
24. Kanová Viktória 00:32,27
27. Mikulová Eliška 00:37,08
Šprlová Barborka CHS

200PP D

Muži Ženy
4. Vasil Michal 02:26,38 1. Pálková Barbora 02:04,39
9. Rovňan Adam 02:40,31 2. Nulíčková Zuzana 02:05,72
11. Lacko Adrián 02:45,90 5. Davidová Petra 02:12,94
14. Madlen Tadeáš 02:56,86 7. Hanzelová Terézia 02:14,70
11. Šmigovská Adriana 02:27,63
19. Šprlová Barborka 02:36,93
20. Liptáková Miroslava 02:39,60
24. Kanová Viktória 02:54,88
27. Mikulová Eliška 03:23,41

100BF C

Muži Ženy
2. Orság Dalibor Daniel 00:49,75 2. Hrašková Zuzana 00:53,44
4. Patáč Adam 00:55,67 7. Michalčáková Gabriela 00:58,46
6. Nikolov Alexander 00:56,81 14. Luptáková Alžbeta 01:04,97
17. Budáč Adam 01:03,63 15. Valová Kristína 01:06,03
18. Tuček Jakub 01:03,86 21. Gutenová Alexandra 01:12,79

400PP C

Muži Ženy
6. Orság Dalibor Daniel 04:20,42 2. Hrašková Zuzana 03:52,19
7. Patáč Adam 04:20,60 3. Michalčáková Gabriela 04:11,60
8. Nikolov Alexander 04:20,70 16. Valová Kristína 05:28,73
19. Tuček Jakub 05:28,67 21. Gutenová Alexandra 05:59,56
20. Budáč Adam 06:14,46

100RP C

Muži Ženy
4. Patáč Adam 00:55,82 2. Hrašková Zuzana 00:48,09
11. Nikolov Alexander 01:03,07 6. Michalčáková Gabriela 00:54,60
16. Orság Dalibor Daniel 01:15,18 12. Luptáková Alžbeta 01:03,29
18. Tuček Jakub 01:10,87 15. Valová Kristína 01:07,26

100BF F

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 01:25,98 1. Vasilová Hana 01:15,01
5. Hausner Alan 01:27,60 2. Hudáková Hana 01:20,33
7. Karnas Andrej 01:34,23 3. Sopková Ľubomíra 01:30,83
8. Mokoš Matúš 01:36,33 8. Hatiarová Elisabeth 01:37,81
10. Mlynárik Jakub 01:37,40 10. Líčková Tatiana 01:49,09
11. Mlynárik Andrej 01:42,77
13. Matej Nikolas 01:49,82

200PP F

Muži Ženy
1. Hraško Jakub 03:06,52 1. Vasilová Hana 02:52,69
7. Mokoš Matúš 03:37,97 2. Hudáková Hana 02:59,54
8. Mlynárik Andrej 03:42,49 3. Sopková Ľubomíra 03:13,35
9. Mlynárik Jakub 03:53,69 Líčková Tatiana DNF
12. Matej Nikolas 04:04,19
Karnas Andrej DNF

15RP F

Muži Ženy
3. Hausner Alan 00:10,19 1. Vasilová Hana 00:09,00
5. Karnas Andrej 00:11,35 2. Hudáková Hana 00:10,49
9. Matej Nikolas 00:11,82 7. Líčková Tatiana 00:11,50
10. Mlynárik Andrej 00:14,09 9. Sopková Ľubomíra 00:12,32
10. Hatiarová Elisabeth 00:12,81

4×50PP E

Muži Ženy
2. Michalčák Daniel 00:27,95
Tóth Šimon 00:56,38 (00:28,43)
Mináčová Victoria 01:27,29 (00:30,91)
Korvíniová Klaudia 01:55,46 (00:28,17)
4. Matej Dominik 00:31,76
Malčeková Adela 01:05,05 (00:33,29)
Pálka Jakub 01:35,65 (00:30,60)
Bednáriková Eva 02:05,64 (00:29,99)

4×50PP D

Muži Ženy
6. Liptáková Miroslava 00:31,00
Šmigovská Adriana 01:00,33 (00:29,33)
Rovňan Adam 01:30,88 (00:30,55)
Davidová Petra 01:58,30 (00:27,42)
Nulíčková Zuzana
Hanzelová Terézia
Vasil Michal
Pálková Barbora Dq

4×50PP C

Muži Ženy
2. Orság Dalibor Daniel 00:22,74
Patáč Adam 00:45,57 (00:22,83)
Michalčáková Gabriela 01:10,11 (00:24,54)
Hrašková Zuzana 01:31,40 (00:21,29)
7. Valová Kristína 00:27,54
Tuček Jakub 00:55,19 (00:27,65)
Luptáková Alžbeta 01:24,80 (00:29,61)
Nikolov Alexander 01:48,59 (00:23,79)

4×50PP F

Muži Ženy
1. Vasilová Hana 00:34,11
Hraško Jakub 01:13,24 (00:39,13)
Hudáková Hana 01:49,53 (00:36,29)
Hausner Alan 02:28,21 (00:38,68)
3. Karnas Andrej 00:40,33
Mlynárik Andrej 01:23,89 (00:43,56)
Líčková Tatiana 02:07,69 (00:43,80)
Mokoš Matúš 02:51,94 (00:44,25)
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2.kolo

Nový Jičín (Czech Republic) - 13.04.2013

Návrat na vrch stránky

100BF E0

Muži Ženy
2. Hausner Alan 01:23,34 190 2. Vasilová Hana 01:13,23 461
3. Hraško Jakub 01:27,24 136 3. Hudáková Hana 01:19,92 339
5. Karnas Andrej 01:28,02 126 8. Sopková Ľubomíra 01:30,43 183
7. Mokoš Matúš 01:43,85 9. Líčková Tatiana 01:36,85 105
9. Matej Nikolas 02:04,02

50PP E0

Muži Ženy
3. Hausner Alan 00:36,38 219 3. Vasilová Hana 00:34,57 382
4. Hraško Jakub 00:39,16 133 5. Hudáková Hana 00:36,02 327
6. Karnas Andrej 00:40,52 95 9. Líčková Tatiana 00:39,86 199
8. Mokoš Matúš 00:45,72 10. Sopková Ľubomíra 00:41,57 149
9. Matej Nikolas 00:46,11

100PP E0

Muži Ženy
2. Hausner Alan 01:23,92 181 2. Vasilová Hana 01:09,62 537
4. Hraško Jakub 01:25,80 155 6. Hudáková Hana 01:22,67 294
5. Karnas Andrej 01:29,29 110 7. Líčková Tatiana 01:28,79 205
7. Mokoš Matúš 01:39,35 8. Sopková Ľubomíra 01:33,26 147
9. Matej Nikolas 02:05,01

100BF E

Muži Ženy
4. Matej Dominik 01:08,61 445 2. Korvíniová Klaudia 01:09,70 535
5. Tóth Šimon 01:08,99 437 4. Bednáriková Eva 01:14,13 443
6. Michalčák Daniel 01:09,77 421 5. Mináčová Victoria 01:14,74 431
8. Pálka Jakub 01:11,45 388 9. Mrázová Martina 01:18,01 371
12. Šimek Erik 01:15,82 308 10. Budáčová Adela 01:19,10 352
15. Sivek Silvester 01:21,53 216 16. Pivarčiová Lýdia 01:23,21 286
16. Fedor Adam 01:23,97 181 19. Raniaková Janka 01:27,81 218
18. Mokoš Patrik 01:24,81 169 21. Gajdošová Natália 01:30,32 184
23. Valová Monika 01:35,72 118
24. Babicová Lucia 01:36,45 109
25. Gajdošíková Loriana 01:42,79 41
26. Izairi Vera 01:42,95 39
Di Capua Nicole CHS

50PP E

Muži Ženy
4. Michalčák Daniel 00:27,98 586 1. Korvíniová Klaudia 00:28,47 678
5. Tóth Šimon 00:28,34 565 3. Bednáriková Eva 00:29,81 603
7. Pálka Jakub 00:29,98 480 5. Mináčová Victoria 00:30,10 588
8. Matej Dominik 00:30,36 461 9. Pivarčiová Lýdia 00:33,88 410
13. Fedor Adam 00:34,08 302 10. Mrázová Martina 00:33,89 410
14. Sivek Silvester 00:34,99 268 11. Budáčová Adela 00:34,01 405
15. Šimek Erik 00:35,86 237 14. Gajdošová Natália 00:34,77 374
19. Mokoš Patrik 00:38,52 152 15. Babicová Lucia 00:34,99 366
21. Di Capua Nicole 00:37,33 280
22. Raniaková Janka 00:37,60 271
23. Valová Monika 00:37,73 266
26. Izairi Vera 00:39,55 208
28. Gajdošíková Loriana 00:42,29 130

100PP E

Muži Ženy
4. Michalčák Daniel 01:04,41 539 1. Korvíniová Klaudia 01:05,06 644
6. Tóth Šimon 01:05,15 522 2. Mináčová Victoria 01:05,60 632
7. Matej Dominik 01:08,23 453 4. Bednáriková Eva 01:07,01 597
10. Pálka Jakub 01:16,67 293 8. Di Capua Nicole 01:15,57 416
12. Sivek Silvester 01:17,14 285 9. Pivarčiová Lýdia 01:15,88 410
15. Fedor Adam 01:18,57 262 10. Mrázová Martina 01:16,92 391
17. Šimek Erik 01:21,32 219 13. Budáčová Adela 01:18,67 260
18. Mokoš Patrik 01:26,11 151 15. Gajdošová Natália 01:19,86 340
18. Babicová Lucia 01:20,76 325
21. Valová Monika 01:25,87 246
22. Raniaková Janka 01:25,97 244
26. Gajdošíková Loriana 01:38,32 88
27. Izairi Vera 01:40,76 62

100BF D

Muži Ženy
4. Lacko Adrián 01:06,46 344 2. Pálková Barbora 00:57,89 694
5. Vasil Michal 01:08,44 305 4. Nulíčková Zuzana 00:59,92 637
6. Rovňan Adam 01:10,91 260 16. Davidová Petra 01:07,61 450
7. Kminiak Adam 01:14,91 193 17. Varacová Martina 01:08,60 430
18. Hanzelová Terézia 01:09,45 412
19. Šprlová Barborka 01:10,43 392
22. Liptáková Miroslava 01:13,00 343
23. Šmigovská Adriana 01:14,28 320
25. Kanová Viktória 01:22,48
26. Gutenová Karin 01:22,73 185

50PP D

Muži Ženy
3. Vasil Michal 00:28,32 412 5. Pálková Barbora 00:25,50 717
5. Lacko Adrián 00:29,92 336 12. Davidová Petra 00:27,07 618
6. Kminiak Adam 00:31,73 260 15. Hanzelová Terézia 00:28,39 542
8. Rovňan Adam 00:35,82 116 17. Šprlová Barborka 00:29,10 505
18. Varacová Martina 00:29,17 501
20. Šmigovská Adriana 00:30,33 444
21. Liptáková Miroslava 00:31,03 411
23. Kanová Viktória 00:31,92 372
25. Gutenová Karin 00:36,77 191
Nulíčková Zuzana CHS

100RP D

Muži Ženy
3. Vasil Michal 01:19,26 311 3. Davidová Petra 00:58,30 650
4. Lacko Adrián 01:18,42 200 5. Nulíčková Zuzana 00:59,44 623
5. Rovňan Adam 01:20,63 174 6. Pálková Barbora 00:59,71 617
11. Hanzelová Terézia 01:03,41 536
17. Varacová Martina 01:11,13 396
18. Šprlová Barborka 01:15,15 334
19. Šmigovská Adriana 01:17,72 298
20. Liptáková Miroslava 01:20,49 262
21. Kanová Viktória 01:22,09 242

100BF C

Muži Ženy
4. Nikolov Alexander 00:56,66 419 1. Hrašková Zuzana 00:54,91 631
11. Tuček Jakub 01:03,27 271 5. Erteľová Zuzana 00:56,50 585
12. Václavík Jakub 01:06,77 204 9. Michalčáková Gabriela 00:58,13 540
13. Valová Kristína 01:05,76 361
14. Gutenová Alexandra 01:09,89 281

50PP C

Muži Ženy
5. Nikolov Alexander 00:23,38 539 1. Erteľová Zuzana 00:21,24 883
11. Tuček Jakub 00:27,29 319 2. Hrašková Zuzana 00:22,45 781
12. Václavík Jakub 00:29,17 234 8. Michalčáková Gabriela 00:23,54 699
13. Valová Kristína 00:26,16 529
14. Gutenová Alexandra 00:32,93 529

200PP C

Muži Ženy
6. Nikolov Alexander 02:00,11 524 1. Hrašková Zuzana 01:47,15 856
10. Tuček Jakub 02:26,30 251 4. Erteľová Zuzana 01:53,51 752
11. Václavík Jakub 02:39,03 151 6. Michalčáková Gabriela 01:55,80 717
13. Valová Kristína 02:23,40 387
14. Gutenová Alexandra 02:32,00 308

100BF A+B

Muži Ženy
6. Hofbauerová Veronika 00:58,85 489
7. Jankovičová Kristína 01:08,97 489

50PP A+B

Muži Ženy
6. Hofbauerová Veronika 00:24,33 608
7. Jankovičová Kristína 00:30,03 303

200PP A+B

Muži Ženy
4. Hofbauerová Veronika 01:52,86 724
6. Jankovičová Kristína 02:48,80 153
Návrat na vrch stránky

Mistrovství ČR družstev

Olomouc (Czech Republic) - 27.04.2013 - 28.04.2013

Návrat na vrch stránky

100BF A

Muži Ženy
13. Chomutová Radka 01:00,16 369

400PP A

Muži Ženy
11. Chomut Miroslav 03:58,76 507 5. Chomutová Radka 03:52,68 693

800PP A

Muži Ženy
11. Chomut Miroslav 08:13,52 531 5. Chomutová Radka 08:07,52 686

1500PP A

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 15:32,97 569

100RP A

Muži Ženy
8. Chomutová Radka 00:47,79 647

400RP A

Muži Ženy
6. Chomutová Radka 03:46,85 697

4×100PP

Muži Ženy
6. Cimburek Josef 00:43,21 6. Mročková Monika 00:51,68
Chomut Miroslav 01:30,76 (00:47,55) Šimúnková Eliška 01:42,42 (00:50,74)
Petržilka Jiří 02:15,26 (00:44,50) Chomutová Radka 02:31,58 (00:49,16)
Skružný Jan 02:59,50 (00:44,24) 1298 Vilímová Eliška 03:22,99 (00:51,41) 1312

4×200PP

Muži Ženy
5. Cimburek Josef 01:37,14 4. Mročková Monika 01:55,07
Chomut Miroslav 03:30,60 (01:53,46) Šimúnková Eliška 03:52,98 (01:57,91)
Petržilka Jiří 05:12,94 (01:42,34) Chomutová Radka 05:40,97 (01:47,99)
Skružný Jan 06:56,30 (01:43,36) 1252 Vilímová Eliška 07:30,39 (01:49,42) 1328
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo

Žilina (Slovak Republic) - 11.05.2013

Návrat na vrch stránky

200BF E

Muži Ženy
4. Matej Dominik 02:27,81 3. Korvíniová Klaudia 02:29,71
5. Tóth Šimon 02:27,83 4. Mináčová Victoria 02:35,91
7. Michalčák Daniel 02:32,51 7. Bednáriková Eva 02:36,27
9. Pálka Jakub 02:33,37 21. Pivarčiová Lýdia 03:04,25
11. Sivek Silvester 02:41,28 22. Pavlíková Nina 03:04,97
21. Šimek Erik 02:59,83 23. Di Capua Nicole 03:05,10
23. Mokoš Patrik 03:03,18 24. Gajdošová Natália 03:07,44
27. Jankech Samuel 03:13,56 26. Raniaková Janka 03:10,24
30. Fedor Adam 04:06,79 27. Babicová Daniela 03:13,74
28. Babicová Lucia 03:16,07
30. Valová Monika 03:16,56
31. Kočická Eliška 03:16,69
33. Dolniaková Ema 03:25,26
35. Izairi Vera 03:40,86

50PP E

Muži Ženy
2. Michalčák Daniel 00:27,24 4. Korvíniová Klaudia 00:28,85
4. Tóth Šimon 00:27,48 5. Mináčová Victoria 00:29,25
6. Matej Dominik 00:28,63 9. Bednáriková Eva 00:30,32
18. Sivek Silvester 00:33,71 12. Babicová Lucia 00:31,55
19. Šimek Erik 00:34,44 14. Kočická Eliška 00:32,19
22. Mokoš Patrik 00:37,79 16. Gajdošová Natália 00:32,64
24. Jankech Samuel 00:38,53 20. Pivarčiová Lýdia 00:33,25
25. Fedor Adam 00:38,63 23. Di Capua Nicole 00:33,78
30. Pálka Jakub 00:45,45 27. Valová Monika 00:34,67
29. Raniaková Janka 00:36,30
33. Pavlíková Nina 00:37,49
35. Dolniaková Ema 00:39,59
36. Babicová Daniela 00:40,55
37. Izairi Vera 00:42,32

100PP E

Muži Ženy
3. Tóth Šimon 01:03,60 4. Korvíniová Klaudia 01:04,17
4. Matej Dominik 01:03,60 6. Bednáriková Eva 01:06,49
6. Michalčák Daniel 01:05,29 7. Mináčová Victoria 01:06,50
11. Sivek Silvester 01:10,19 14. Gajdošová Natália 01:13,30
18. Fedor Adam 01:17,50 15. Kočická Eliška 01:14,46
20. Pálka Jakub 01:20,05 16. Babicová Lucia 01:15,01
21. Šimek Erik 01:22,06 17. Di Capua Nicole 01:15,13
23. Jankech Samuel 01:26,30 21. Pivarčiová Lýdia 01:15,95
25. Mokoš Patrik 01:28,93 24. Valová Monika 01:19,63
30. Raniaková Janka 01:27,52
32. Pavlíková Nina 01:28,45
34. Babicová Daniela 01:32,35
35. Dolniaková Ema 01:35,00
37. Izairi Vera 01:46,18

50BF D

Muži Ženy
2. Tóth Samuel 00:26,79 1. Pálková Barbora 00:26,76
10. Vasil Michal 00:29,58 5. Šimková Ema 00:29,31
12. Kminiak Adam 00:32,94 13. Madlenová Zuzana 00:31,89
14. Ertl Marek 00:33,52 15. Liptáková Miroslava 00:32,42
15. Madlen Tadeáš 00:33,60 19. Šmigovská Adriana 00:33,78
16. Malček Branislav 00:34,56 22. Davidová Petra 00:39,81
Hozáková Dominika CHS

400PP D

Muži Ženy
8. Tóth Samuel 05:24,40 2. Pálková Barbora 04:36,72
9. Vasil Michal 05:25,43 5. Davidová Petra 04:57,42
11. Kminiak Adam 05:47,92 12. Šmigovská Adriana 05:20,20
13. Ertl Marek 05:56,83 13. Madlenová Zuzana 05:21,90
15. Malček Branislav 06:17,89 14. Hozáková Dominika 05:30,51
17. Madlen Tadeáš 06:25,35 17. Liptáková Miroslava 05:50,61
Šimková Ema CHS

100RP D

Muži Ženy
3. Vasil Michal 01:04,70 1. Davidová Petra 00:57,43
4. Tóth Samuel 01:05,14 2. Pálková Barbora 01:00,06
9. Ertl Marek 01:16,11 4. Šimková Ema 01:03,42
10. Kminiak Adam 01:16,82 9. Šmigovská Adriana 01:09,06
12. Madlen Tadeáš 01:27,11 14. Liptáková Miroslava 01:16,89
14. Malček Branislav 01:28,32

200BF C

Muži Ženy
5. Orság Dalibor Daniel 02:02,31 1. Hrašková Zuzana 02:02,04
11. Patáč Adam 02:07,75 4. Erteľová Zuzana 02:08,98
12. Nikolov Alexander 02:08,37 9. Michalčáková Gabriela 02:13,49
20. Malček Ladislav 02:22,47 16. Valová Kristína 02:26,66
25. Hudec Patrik 02:48,14 18. Luptáková Alžbeta 02:33,20

100PP C

Muži Ženy
9. Orság Dalibor Daniel 00:51,83 1. Erteľová Zuzana 00:47,03
11. Nikolov Alexander 00:53,62 3. Hrašková Zuzana 00:49,60
14. Patáč Adam 00:55,34 5. Michalčáková Gabriela 00:52,18
17. Malček Ladislav 00:57,59 14. Valová Kristína 00:58,46
27. Hudec Patrik 01:09,99 15. Luptáková Alžbeta 01:00,61

400RP C

Muži Ženy
6. Nikolov Alexander 04:54,04 1. Hrašková Zuzana 04:08,55
15. Malček Ladislav 05:45,09 3. Michalčáková Gabriela 04:22,10
16. Orság Dalibor Daniel 06:06,14 4. Erteľová Zuzana 04:22,34
Patáč Adam DNS 13. Valová Kristína 06:08,96

50BF A (mimo súťaž)

Muži Ženy
Andreánsky Martin 00:21,05

200BF F

Muži Ženy
4. Karnas Andrej 03:07,03 1. Vasilová Hana 02:39,02
5. Hraško Jakub 03:16,57 2. Hudáková Hana 02:55,35
9. Hitka Tomáš 03:26,42 5. Sopková Ľubomíra 03:11,44
10. Mokoš Matúš 03:34,05 10. Danková Adéla 03:24,91
11. Mlynárik Andrej 03:34,51 13. Líčková Tatiana 03:42,69
12. Mlynárik Jakub 03:42,46
15. Matej Nikolas 04:07,85
Hausner Alan CHS

50PP F

Muži Ženy
3. Karnas Andrej 00:37,61 1. Vasilová Hana 00:31,92
4. Hausner Alan 00:38,33 2. Hudáková Hana 00:36,44
10. Hitka Tomáš 00:39,97 4. Sopková Ľubomíra 00:37,91
11. Hraško Jakub 00:40,03 7. Líčková Tatiana 00:39,68
13. Mokoš Matúš 00:43,43 8. Danková Adéla 00:40,32
14. Mlynárik Andrej 00:43,97
15. Mlynárik Jakub 00:44,36

100PP F

Muži Ženy
2. Hausner Alan 01:29,20 1. Vasilová Hana 01:11,04
7. Mlynárik Andrej 01:37,84 5. Sopková Ľubomíra 01:28,26
8. Mokoš Matúš 01:42,97 9. Líčková Tatiana 01:33,55
9. Mlynárik Jakub 01:43,98 10. Danková Adéla 01:34,56
10. Matej Nikolas 01:45,99 Hudáková Hana CHS
14. Hraško Jakub 01:50,25
Karnas Andrej CHS
Hitka Tomáš CHS

4×100PP E

Muži Ženy
2. Korvíniová Klaudia 01:05,23
Tóth Šimon 02:07,84 (01:02,61)
Mináčová Victoria 03:13,07 (01:05,23)
Michalčák Daniel 04:16,36 (01:03,29)
7. Matej Dominik 01:03,87
Pálka Jakub 02:43,24 (01:39,37)
Kočická Eliška 03:57,59 (01:14,35)
Bednáriková Eva 05:04,14 (01:06,55)

4×100PP D

Muži Ženy
1. Davidová Petra 00:59,31
Vasil Michal 02:02,69 (01:03,38)
Šimková Ema 03:03,75 (01:01,06)
Pálková Barbora 03:58,63 (00:54,88)
6. Tóth Samuel 01:02,44
Kminiak Adam 02:18,49 (01:16,05)
Liptáková Miroslava 03:28,50 (01:10,01)
Šmigovská Adriana 04:31,51 (01:03,01)

4×100PP C

Muži Ženy
4. Erteľová Zuzana 00:50,78
Patáč Adam 01:48,29 (00:57,51)
Michalčáková Gabriela 02:40,72 (00:52,43)
Hrašková Zuzana 03:29,96 (00:49,24)
6. Orság Dalibor Daniel 00:51,73
Valová Kristína 01:53,53 (01:01,80)
Malček Ladislav 02:52,81 (00:59,28)
Nikolov Alexander 03:45,27 (00:52,46)

4×100PP F

Muži Ženy
2. Sopková Ľubomíra 01:30,18
Hitka Tomáš 03:03,23 (01:33,05)
Líčková Tatiana 04:41,63 (01:38,40)
Karnas Andrej 06:12,37 (01:30,74)
Hudáková Hana
Hausner Alan
Hraško Jakub
Vasilová Hana CHS
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup 4.kolo

Gliwice (Poland) - 18.05.2013 - 19.05.2013

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
13. Košta Radoslav 00:22,98

100BF Junior

Muži Ženy
14. Košta Radoslav 00:50,65 12. Hrašková Zuzana 00:56,22

200BF Junior

Muži Ženy
13. Košta Radoslav 01:57,24

50PP Junior

Muži Ženy
22. Hrašková Zuzana 00:23,65

200PP Junior

Muži Ženy
21. Hrašková Zuzana 01:51,01

50BF Senior

Muži Ženy
12. Polovinčáková Denisa 00:27,45

100BF Senior

Muži Ženy
12. Polovinčáková Denisa 00:59,06

200BF Senior

Muži Ženy
8. Andreánsky Martin 01:51,55 10. Polovinčáková Denisa 02:09,89

50PP Senior

Muži Ženy
7. Pálková Barbora 00:20,30
14. Hofbauerová Veronika 00:23,61

100PP Senior

Muži Ženy
13. Andreánsky Martin 00:39,76

200PP Senior

Muži Ženy
18. Hofbauerová Veronika 01:49,63
26. Pálková Barbora 02:02,35

400PP Senior

Muži Ženy
13. Hofbauerová Veronika 03:57,60

800PP Senior

Muži Ženy
14. Pálková Barbora 08:58,69

50RP Senior

Muži Ženy
17. Andreánsky Martin 00:16,70

50BF Senior (mimo súťaž)

Muži Ženy
Andreánsky Martin 00:21,06

4×100PP Junior

Muži Ženy
6. Lišková Ema 00:47,99
Bertoková Bernadetta 01:40,93 (00:52,94)
Zuštáková Michaela 02:33,13 (00:52,20)
Hrašková Zuzana 03:22,46 (00:49,33)

4×100PP Senior

Muži Ženy
6. Fülöp Michal 00:41,06 5. Španková Tatiana 00:50,17
Bukor Adam 01:21,40 (00:40,34) Hofbauerová Veronika 01:41,56 (00:51,39)
Andreánsky Martin 02:00,86 (00:39,46) Pálková Barbora 02:43,51 (01:01,95)
Starko David 02:39,89 (00:39,03) Polovinčáková Denisa 03:36,76 (00:53,25)
Návrat na vrch stránky

České akademické hry

Praha (Czech Republic) - 09.06.2013 - 14.06.2013

Návrat na vrch stránky

100PP A

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 00:50,29

400PP A

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 03:52,24

50RP A

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 00:21,97

100RP A

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 00:48,72

4×50BF A

Muži Ženy
2. Hahnová Lucie
Chomutová Radka
Uherčíková Gabriela
Kopalová Michaela 01:44,26
Návrat na vrch stránky

Majstrovstvá Slovenska

Bratislava (Slovak Republic) - 15.06.2013 - 16.06.2013

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
3. Pálka Jakub 00:28,32 144 3. Korvíniová Klaudia 00:31,25 177
5. Michalčák Daniel 00:29,05 115 4. Mináčová Victoria 00:31,92 152
6. Tóth Šimon 00:29,13 112 5. Vasilová Hana 00:32,03 148
8. Matej Dominik 00:31,45 30 12. Pivarčiová Lýdia 00:33,77 89
14. Šimek Erik 00:32,94 14. Gajdošová Natália 00:34,63 62
15. Sivek Silvester 00:33,14 16. Babicová Lucia 00:36,51 7
18. Mokoš Patrik 00:35,03 19. Valová Monika 00:37,46
25. Di Capua Nicole 00:39,10
Hudáková Hana CHS

100BF E

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 01:06,44 69 3. Mináčová Victoria 01:08,70 199
6. Pálka Jakub 01:08,90 50 4. Korvíniová Klaudia 01:10,99 160
7. Michalčák Daniel 01:08,99 49 8. Vasilová Hana 01:13,78 116
8. Matej Dominik 01:09,54 41 10. Pivarčiová Lýdia 01:17,00 70
11. Sivek Silvester 01:13,64 13. Gajdošová Natália 01:18,84 45
13. Šimek Erik 01:15,55 15. Babicová Lucia 01:24,11
19. Mokoš Patrik 01:26,42 19. Di Capua Nicole 01:35,59
Hudáková Hana CHS
Valová Monika CHS

200BF E

Muži Ženy
6. Tóth Šimon 02:33,08 76 3. Mináčová Victoria 02:37,18 164
7. Matej Dominik 02:34,15 69 4. Korvíniová Klaudia 02:37,62 161
8. Pálka Jakub 02:34,26 68 8. Pivarčiová Lýdia 02:52,07 63
9. Michalčák Daniel 02:34,61 65 9. Hudáková Hana 02:52,84 58
10. Sivek Silvester 02:40,02 29 11. Vasilová Hana 02:56,60 36
11. Šimek Erik 02:45,71 12. Gajdošová Natália 02:58,94 22
17. Mokoš Patrik 02:59,63 15. Babicová Lucia 03:06,62
17. Di Capua Nicole 03:13,69
18. Valová Monika 03:14,11

50PP E

Muži Ženy
2. Michalčák Daniel 00:26,76 210 3. Korvíniová Klaudia 00:28,29 300
5. Matej Dominik 00:29,10 113 5. Mináčová Victoria 00:28,72 281
11. Pálka Jakub 00:30,73 54 11. Gajdošová Natália 00:31,57 165
12. Sivek Silvester 00:30,98 45 12. Vasilová Hana 00:31,65 162
13. Šimek Erik 00:31,90 15 13. Pivarčiová Lýdia 00:31,66 162
20. Mokoš Patrik 00:38,89 13. Babicová Lucia 00:31,66 162
Tóth Šimon CHS 17. Di Capua Nicole 00:33,67 92
19. Hudáková Hana 00:34,26 74
Valová Monika CHS

100PP E

Muži Ženy
2. Michalčák Daniel 00:59,52 216 4. Mináčová Victoria 01:03,97 288
4. Matej Dominik 01:01,26 181 6. Korvíniová Klaudia 01:04,32 281
5. Tóth Šimon 01:01,64 174 8. Gajdošová Natália 01:09,38 187
8. Sivek Silvester 01:05,69 102 9. Babicová Lucia 01:09,95 177
15. Pálka Jakub 01:12,89 15 10. Vasilová Hana 01:10,36 171
16. Šimek Erik 01:13,14 11. Pivarčiová Lýdia 01:11,30 155
21. Mokoš Patrik 01:24,34 16. Di Capua Nicole 01:16,39 78
17. Valová Monika 01:16,76 73

200PP E

Muži Ženy
2. Michalčák Daniel 02:20,26 174 3. Mináčová Victoria 02:26,06 252
5. Tóth Šimon 02:21,21 167 4. Korvíniová Klaudia 02:26,71 247
9. Matej Dominik 02:25,61 131 6. Gajdošová Natália 02:36,14 172
10. Sivek Silvester 02:25,82 130 7. Babicová Lucia 02:43,52 119
15. Šimek Erik 02:45,79 9. Pivarčiová Lýdia 02:46,38 99
17. Pálka Jakub 02:51,87 11. Hudáková Hana 02:51,73 65
19. Mokoš Patrik 02:57,31 13. Di Capua Nicole 02:53,31 55
16. Valová Monika 03:02,37 3
Vasilová Hana DNF

400PP E

Muži Ženy
5. Matej Dominik 04:58,98 204 2. Mináčová Victoria 05:13,30 257
6. Michalčák Daniel 05:00,99 196 5. Pivarčiová Lýdia 05:47,62 133
Sivek Silvester DNF 7. Di Capua Nicole 06:04,97 79

15RP E

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:06,71 3. Korvíniová Klaudia 00:07,11
2. Michalčák Daniel 00:06,90 6. Mináčová Victoria 00:07,66
4. Pálka Jakub 00:07,09 11. Di Capua Nicole 00:08,52
11. Šimek Erik 00:07,98 12. Babicová Lucia 00:08,58
14. Sivek Silvester 00:08,17 13. Pivarčiová Lýdia 00:08,65
16. Matej Dominik 00:08,50 15. Valová Monika 00:08,75
24. Mokoš Patrik 00:11,00 16. Gajdošová Natália 00:08,86
17. Vasilová Hana 00:08,87
24. Hudáková Hana 00:10,38

50BF D

Muži Ženy
2. Tóth Samuel 00:27,36 184 2. Pálková Barbora 00:26,59 383
6. Lacko Adrián 00:29,36 103 6. Fekiačová Juliana 00:28,24 258
7. Vasil Michal 00:29,47 99 10. Hanzelová Terézia 00:30,06 224
10. Ertl Marek 00:32,08 9 11. Šprlová Barborka 00:30,37 211
11. Malček Branislav 00:32,47 14. Hozáková Dominika 00:30,84 193
12. Madlen Tadeáš 00:32,66 16. Varacová Martina 00:30,88 191
13. Rovňan Adam 00:33,69 17. Liptáková Miroslava 00:31,41 171
19. Madlenová Zuzana 00:31,65 162
24. Šmigovská Adriana 00:33,26 106
26. Kanová Viktória 00:36,01 21

100BF D

Muži Ženy
2. Tóth Samuel 01:02,05 166 1. Pálková Barbora 00:58,79 401
3. Lacko Adrián 01:04,63 120 4. Nulíčková Zuzana 01:01,06 349
4. Vasil Michal 01:04,94 114 6. Šimková Ema 01:03,05 306
7. Rovňan Adam 01:06,53 88 10. Fekiačová Juliana 01:07,14 227
10. Ertl Marek 01:09,51 41 11. Varacová Martina 01:07,19 226
11. Madlen Tadeáš 01:12,00 5 12. Hozáková Dominika 01:07,77 215
13. Malček Branislav 01:17,41 13. Liptáková Miroslava 01:07,99 211
16. Šprlová Barborka 01:09,02 193
20. Madlenová Zuzana 01:11,42 150
24. Šmigovská Adriana 01:14,32 108
25. Kanová Viktória 01:18,44 50

200BF D

Muži Ženy
3. Ertl Marek 02:38,34 40 2. Nulíčková Zuzana 02:16,15 344
5. Malček Branislav 02:47,29 4. Šimková Ema 02:23,06 279
6. Madlen Tadeáš 02:53,21 10. Liptáková Miroslava 02:35,88 173
11. Hozáková Dominika 02:36,29 170
13. Šprlová Barborka 02:37,07 165
17. Madlenová Zuzana 02:47,06 95
19. Šmigovská Adriana 02:48,54 85
20. Kanová Viktória 03:03,58

50PP D

Muži Ženy
3. Tóth Samuel 00:25,90 250 1. Pálková Barbora 00:23,75 549
5. Vasil Michal 00:27,15 193 8. Fekiačová Juliana 00:26,78 374
9. Lacko Adrián 00:29,39 102 10. Šimková Ema 00:27,38 344
11. Rovňan Adam 00:31,09 42 11. Hanzelová Terézia 00:27,43 341
12. Ertl Marek 00:32,11 9 14. Madlenová Zuzana 00:28,29 300
13. Madlen Tadeáš 00:32,80 17. Liptáková Miroslava 00:29,46 249
14. Malček Branislav 00:33,37 18. Šmigovská Adriana 00:29,55 245
19. Šprlová Barborka 00:29,80 234
20. Hozáková Dominika 00:30,22 217
24. Kanová Viktória 00:31,71 160
Varacová Martina CHS

100PP D

Muži Ženy
5. Vasil Michal 00:59,58 215 1. Pálková Barbora 00:53,61 537
6. Tóth Samuel 01:00,74 191 3. Nulíčková Zuzana 00:56,75 451
9. Lacko Adrián 01:06,90 82 7. Davidová Petra 00:58,26 414
11. Rovňan Adam 01:12,61 12. Fekiačová Juliana 01:01,88 331
12. Madlen Tadeáš 01:13,32 13. Šimková Ema 01:02,57 316
13. Malček Branislav 01:18,30 14. Šmigovská Adriana 01:03,46 298
Ertl Marek CHS 15. Šprlová Barborka 01:04,29 281
17. Varacová Martina 01:04,71 273
20. Liptáková Miroslava 01:05,42 259
21. Hozáková Dominika 01:06,60 237
22. Madlenová Zuzana 01:07,48 221
29. Kanová Viktória 01:17,67 60

200PP D

Muži Ženy
5. Vasil Michal 02:20,82 170 1. Pálková Barbora 02:02,47 494
8. Tóth Samuel 02:24,24 142 2. Nulíčková Zuzana 02:05,73 455
10. Lacko Adrián 02:34,75 64 6. Davidová Petra 02:13,47 371
12. Ertl Marek 02:35,74 58 8. Fekiačová Juliana 02:20,02 306
14. Rovňan Adam 02:50,00 14. Šmigovská Adriana 02:26,43 249
15. Madlen Tadeáš 02:52,99 15. Liptáková Miroslava 02:29,81 221
16. Malček Branislav 02:55,63 16. Varacová Martina 02:31,44 208
18. Madlenová Zuzana 02:34,91 181
19. Šprlová Barborka 02:37,24 163
24. Kanová Viktória 02:56,79 35
Hozáková Dominika CHS

400PP D

Muži Ženy
2. Nulíčková Zuzana 04:31,90 449

800PP D

Muži Ženy
1. Pálková Barbora 08:56,41 532
3. Hanzelová Terézia 10:01,08 367

25RP D

Muži Ženy
5. Vasil Michal 00:12,01 4. Fekiačová Juliana 00:11,63
9. Lacko Adrián 00:13,56 5. Šimková Ema 00:11,90
10. Rovňan Adam 00:14,22 6. Davidová Petra 00:11,92
Tóth Samuel Dq 9. Šprlová Barborka 00:12,60
10. Hanzelová Terézia 00:12,65
13. Varacová Martina 00:13,07
15. Šmigovská Adriana 00:13,32
17. Liptáková Miroslava 00:13,69
Pálková Barbora DNF

100RP D

Muži Ženy
3. Tóth Samuel 01:08,51 101 1. Davidová Petra 00:57,24 415
4. Vasil Michal 01:12,26 2. Nulíčková Zuzana 00:58,16 396
6. Lacko Adrián 01:20,77 3. Šimková Ema 01:00,36 354
7. Rovňan Adam 01:23,18 4. Hanzelová Terézia 01:02,66 313
9. Varacová Martina 01:07,94 230
10. Fekiačová Juliana 01:11,24 184

800RP D

Muži Ženy
1. Davidová Petra 11:08,83 307

50BF C

Muži Ženy
3. Orság Dalibor Daniel 00:23,82 360 2. Erteľová Zuzana 00:25,23 458
6. Nikolov Alexander 00:24,62 316 11. Luptáková Alžbeta 00:29,38 252
17. Hudec Patrik 00:30,92 47 12. Valová Kristína 00:29,90 230

100BF C

Muži Ženy
3. Orság Dalibor Daniel 00:52,64 375 2. Hrašková Zuzana 00:54,77 504
11. Malček Ladislav 00:59,99 206 4. Michalčáková Gabriela 00:57,66 429
14. Hudec Patrik 01:08,78 52 5. Erteľová Zuzana 00:57,77 426
13. Valová Kristína 01:06,40 240
14. Luptáková Alžbeta 01:07,87 214

200BF C

Muži Ženy
3. Orság Dalibor Daniel 01:59,89 374 1. Hrašková Zuzana 02:02,02 499
5. Nikolov Alexander 02:04,67 321 3. Erteľová Zuzana 02:07,81 431
7. Valová Kristína 02:28,69 230

50PP C

Muži Ženy
11. Malček Ladislav 00:25,03 294 2. Erteľová Zuzana 00:20,79 770
19. Hudec Patrik 00:29,84 85 12. Valová Kristína 00:26,05 412
13. Luptáková Alžbeta 00:26,39 394

100PP C

Muži Ženy
10. Malček Ladislav 00:56,45 282 1. Erteľová Zuzana 00:47,22 745
16. Hudec Patrik 01:04,78 117 3. Michalčáková Gabriela 00:49,50 664
9. Luptáková Alžbeta 00:55,17 493
Valová Kristína CHS

200PP C

Muži Ženy
7. Nikolov Alexander 01:57,96 397 1. Erteľová Zuzana 01:50,48 656
9. Malček Ladislav 02:08,68 280 2. Michalčáková Gabriela 01:51,19 645
15. Hudec Patrik 02:29,10 105 6. Luptáková Alžbeta 02:10,45 402
7. Valová Kristína 02:18,99 316

400PP C

Muži Ženy
2. Hrašková Zuzana 03:56,13 668
3. Michalčáková Gabriela 04:01,20 633

800PP C

Muži Ženy
8. Malček Ladislav 10:22,75 213 2. Hrašková Zuzana 08:26,87 621

1500PP C

Muži Ženy
3. Nikolov Alexander 18:13,74 338

50RP C

Muži Ženy
10. Orság Dalibor Daniel 00:23,12 365 2. Erteľová Zuzana 00:20,31 703
11. Malček Ladislav 00:24,10 319 Valová Kristína DNF

100RP C

Muži Ženy
7. Malček Ladislav 00:55,08 311 1. Hrašková Zuzana 00:47,43 657
8. Nikolov Alexander 00:55,32 306 4. Luptáková Alžbeta 00:59,25 375
Hudec Patrik CHS 6. Valová Kristína 01:02,44 317

400RP C

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 03:52,21 664
3. Michalčáková Gabriela 04:17,67 526

800RP C

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 08:22,57 636

25RP C (mimo súťaž)

Muži Ženy
Hudec Patrik 00:13,28

50BF B

Muži Ženy
2. Košta Radoslav 00:22,96 411

100BF B

Muži Ženy
1. Košta Radoslav 00:51,29 411 1. Hofbauerová Veronika 00:59,14 393

200BF B

Muži Ženy
1. Hofbauerová Veronika 02:09,48 413

50PP B

Muži Ženy
3. Košta Radoslav 00:19,46 664

200PP B

Muži Ženy
1. Hofbauerová Veronika 01:52,87 621

400PP B

Muži Ženy
1. Hofbauerová Veronika 03:54,69 678

400RP B

Muži Ženy
2. Hofbauerová Veronika 04:16,83 531

50BF A

Muži Ženy
3. Andreánsky Martin 00:21,41 513 6. Polovinčáková Denisa 00:27,02 361
8. Doletina Dárius 00:25,28 281

100BF A

Muži Ženy
3. Andreánsky Martin 00:47,62 520 5. Polovinčáková Denisa 00:59,56 383
8. Doletina Dárius 00:56,76 275

200BF A

Muži Ženy
Doletina Dárius DNS 4. Polovinčáková Denisa 02:15,38 351

100PP A

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:40,60 783

800PP A

Muži Ženy
1. Chomut Miroslav 08:00,36 573

1500PP A

Muži Ženy
1. Chomut Miroslav 15:06,11 615

50RP A

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:16,70 799
7. Doletina Dárius 00:27,65 180

400RP A

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 03:37,63 -757

800RP A

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 07:44,90 743

4×100PP E

Muži Ženy
1. Matej Dominik 01:03,34 2. Mináčová Victoria 01:05,77
Tóth Šimon 02:08,43 (01:05,09) Pivarčiová Lýdia 02:16,96 (01:11,19)
Sivek Silvester 03:14,42 (01:05,99) Vasilová Hana 03:31,87 (01:14,91)
Michalčák Daniel 04:14,76 (01:00,34) 366 Korvíniová Klaudia 04:38,74 (01:06,87) 452
3. Babicová Lucia 01:12,86
Valová Monika 02:31,68 (01:18,82)
Di Capua Nicole 03:56,04 (01:24,36)
Gajdošová Natália 05:07,15 (01:11,11) 238

4×200PP E

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 02:24,70 1. Mináčová Victoria 02:25,02
Sivek Silvester 04:51,90 (02:27,20) Pivarčiová Lýdia 05:04,48 (02:39,46)
Matej Dominik 07:13,62 (02:21,72) Vasilová Hana 07:48,44 (02:43,96)
Michalčák Daniel 09:32,56 (02:18,94) 404 Korvíniová Klaudia 10:13,09 (02:24,65) 484
2. Gajdošová Natália 02:35,99
Babicová Lucia 05:13,37 (02:37,38)
Valová Monika 08:09,04 (02:55,67)
Di Capua Nicole 11:13,16 (03:04,12) 276

4×100PP D

Muži Ženy
2. Tóth Samuel 01:01,00 1. Nulíčková Zuzana 00:57,01
Lacko Adrián 02:06,38 (01:05,38) Hanáková Ivana 01:55,01 (00:58,00)
Ertl Marek 03:14,02 (01:07,64) Davidová Petra 02:57,24 (01:02,23)
Vasil Michal 04:17,87 (01:03,85) 340 Pálková Barbora 03:51,50 (00:54,26) 922
4. Šmigovská Adriana 01:08,46
Varacová Martina 02:14,12 (01:05,66)
Šimková Ema 03:15,68 (01:01,56)
Fekiačová Juliana 04:17,10 (01:01,42) 646

4×200PP D

Muži Ženy
1. Tóth Samuel 02:22,71 1. Pálková Barbora 02:03,81
Lacko Adrián 04:54,47 (02:31,76) Šimková Ema 04:23,42 (02:19,61)
Rovňan Adam 07:33,01 (02:38,54) Davidová Petra 06:38,41 (02:14,99)
Vasil Michal 09:51,86 (02:18,85) 332 Nulíčková Zuzana 08:46,36 (02:07,95) 870
3. Šmigovská Adriana 02:26,66
Šprlová Barborka 04:57,95 (02:31,29)
Varacová Martina 07:22,96 (02:25,01)
Fekiačová Juliana 09:40,26 (02:17,30) 616

4×100PP A

Muži Ženy
3. Orság Dalibor Daniel 00:55,83 1. Erteľová Zuzana 00:48,54
Košta Radoslav 01:39,46 (00:43,63) Chomutová Radka 01:36,73 (00:48,19)
Chomut Miroslav 02:25,66 (00:46,20) Michalčáková Gabriela 02:28,75 (00:52,02)
Andreánsky Martin 03:05,79 (00:40,13) 1190 Hrašková Zuzana 03:16,57 (00:47,82) 1416

4×200PP A

Muži Ženy
Orság Dalibor Daniel 2. Polovinčáková Denisa 01:53,33
Košta Radoslav Hofbauerová Veronika 03:45,22 (01:51,89)
Chomut Miroslav Chomutová Radka 05:32,86 (01:47,64)
Andreánsky Martin CHS Hrašková Zuzana 07:24,56 (01:51,70) 1370
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže 3.kolo DPP

Lozorno (Slovak Republic) - 07.09.2013

Návrat na vrch stránky

400LD E

Muži Ženy
2. Michalčák Daniel 06:37,36

1000LD D

Muži Ženy
4. Tóth Samuel 17:42,93 1. Pálková Barbora 15:51,68

1500LD C

Muži Ženy
3. Orság Dalibor Daniel 24:56,21 2. Michalčáková Gabriela 21:36,07
4. Nikolov Alexander 26:23,45
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3.kolo

Zlín (Czech Republic) - 21.09.2013

Návrat na vrch stránky

100BF E0

Muži Ženy
3. Hraško Jakub 01:24,90 168 2. Vasilová Hana 01:11,84 489
5. Matej Nikolas 01:37,10 21
7. Mokoš Matúš 01:40,19

50PP E0

Muži Ženy
3. Hraško Jakub 00:36,86 204 2. Vasilová Hana 00:29,78 605
5. Mokoš Matúš 00:43,07 30
7. Matej Nikolas 00:43,23 26

100PP E0

Muži Ženy
3. Hraško Jakub 01:25,17 164 2. Vasilová Hana 01:10,55 516
5. Matej Nikolas 01:42,19
6. Mokoš Matúš 01:44,87

200BF E

Muži Ženy
7. Michalčák Daniel 02:37,07 437 3. Mináčová Victoria 02:37,76 506
9. Matej Dominik 02:48,13 342 4. Bednáriková Eva 02:39,92 486
13. Mokoš Patrik 03:05,99 213 15. Valová Monika 03:26,70 149

50PP E

Muži Ženy
4. Michalčák Daniel 00:27,55 610 2. Mináčová Victoria 00:28,79 660
8. Matej Dominik 00:30,55 452 3. Bednáriková Eva 00:29,16 639
11. Mokoš Patrik 00:35,68 243 12. Valová Monika 00:35,95 293

100PP E

Muži Ženy
4. Michalčák Daniel 01:04,36 541 2. Mináčová Victoria 01:06,22 616
7. Matej Dominik 01:12,01 377 3. Bednáriková Eva 01:06,43 611
11. Mokoš Patrik 01:22,88 196 13. Valová Kristína 01:26,52 236

200BF D

Muži Ženy
2. Vasil Michal 02:30,68 363 6. Nulíčková Zuzana 02:13,37 633
4. Kminiak Adam 02:44,81 246 7. Pálková Barbora 02:14,07 624
5. Madlen Tadeáš 02:50,87 202 15. Šimková Ema 02:24,38 508

100PP D

Muži Ženy
2. Vasil Michal 01:05,86 357 3. Pálková Barbora 00:54,93 785
3. Kminiak Adam 01:12,65 230 7. Nulíčková Zuzana 00:56,16 746
Madlen Tadeáš CHS 16. Šimková Ema 01:03,10 554

100RP D

Muži Ženy
1. Vasil Michal 01:10,83 302 3. Nulíčková Zuzana 00:58,44 646
2. Madlen Tadeáš 01:25,15 124 6. Pálková Barbora 01:00,01 620
3. Kminiak Adam 01:27,81 97 15. Šimková Ema 01:12,71 371

200BF C

Muži Ženy
4. Nikolov Alexander 02:07,18 439 4. Hrašková Zuzana 02:03,32 613
7. Michalčáková Gabriela 02:11,93 507
10. Valová Kristína 02:33,16 298

100PP C

Muži Ženy
7. Nikolov Alexander 00:54,37 479 4. Hrašková Zuzana 00:51,81 728
5. Michalčáková Gabriela 00:52,23 714
9. Valová Kristína 01:00,86 471

100RP C

Muži Ženy
6. Nikolov Alexander 00:58,68 374 2. Hrašková Zuzana 00:50,33 710
4. Michalčáková Gabriela 00:53,08 634
Valová Kristína DNF
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup Final

Geneva (Switzerland) - 28.09.2013 - 29.09.2013

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
16. Orság Dalibor Daniel 00:23,34

100BF Junior

Muži Ženy
11. Košta Radoslav 00:50,33 12. Hrašková Zuzana 00:55,64
16. Orság Dalibor Daniel 00:52,89

200BF Junior

Muži Ženy
9. Košta Radoslav 01:58,20 5. Hrašková Zuzana 02:00,41
18. Michalčáková Gabriela 02:14,51

50PP Junior

Muži Ženy
16. Košta Radoslav 00:19,32

200PP Junior

Muži Ženy
26. Hrašková Zuzana 01:54,02

400PP Junior

Muži Ženy
15. Michalčáková Gabriela 04:03,77

800PP Junior

Muži Ženy
15. Michalčáková Gabriela 08:35,58

50RP Junior

Muži Ženy
30. Orság Dalibor Daniel 00:22,48

50BF Senior

Muži Ženy
12. Andreánsky Martin 00:21,17

100BF Senior

Muži Ženy
Andreánsky Martin 00:47,84

200BF Senior

Muži Ženy
12. Andreánsky Martin 01:49,40 13. Hofbauerová Veronika 02:09,29

50PP Senior

Muži Ženy
20. Pálková Barbora 00:22,69

200PP Senior

Muži Ženy
18. Pálková Barbora 02:06,42

400PP Senior

Muži Ženy
11. Hofbauerová Veronika 03:51,68

800PP Senior

Muži Ženy
12. Hofbauerová Veronika 08:25,55
13. Pálková Barbora 09:09,39

4×100PP Junior

Muži Ženy
5. Bukor Adam 00:40,36 10. Hrašková Zuzana 00:50,20
Révay Andrej 01:29,06 (00:48,70) Michalčáková Gabriela 01:42,38 (00:52,18)
Košta Radoslav 02:14,14 (00:45,08) Lišková Ema 02:31,97 (00:49,59)
Starko David 02:53,51 (00:39,37) Bertoková Bernadetta 03:24,18 (00:52,21)

4×100PP Senior

Muži Ženy
10. Andreánsky Martin 00:39,66
Révay Roman 01:23,30 (00:43,64)
Orság Dalibor Daniel 02:14,70 (00:51,40)
Fülöp Michal 02:54,80 (00:40,10)
Návrat na vrch stránky

Memorial Petra Ladiča v PP a RP

Bratislava (Slovak Republic) - 12.10.2013 - 13.10.2013

Návrat na vrch stránky

100BF Senior

Muži Ženy
2. Hrašková Zuzana 00:55,36
5. Pálková Barbora 00:58,09
11. Nulíčková Zuzana 01:00,60

50PP Senior

Muži Ženy
7. Pálková Barbora 00:23,80

100PP Senior

Muži Ženy
8. Pálková Barbora 00:53,95

200PP Senior

Muži Ženy
3. Hrašková Zuzana 01:49,38
5. Nulíčková Zuzana 01:57,15

400PP Senior

Muži Ženy
6. Nulíčková Zuzana 04:26,23

50RP Senior

Muži Ženy
11. Pálková Barbora 00:22,85

100RP Senior

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 00:46,78
5. Nulíčková Zuzana 00:54,81

400RP Senior

Muži Ženy
2. Hrašková Zuzana 03:52,81
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže 4.kolo

Bratislava (Slovak Republic) - 26.10.2013

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
3. Pálka Jakub 00:27,87 3. Korvíniová Klaudia 00:30,73
5. Tóth Šimon 00:28,75 5. Mináčová Victoria 00:31,39
8. Michalčák Daniel 00:30,83 7. Bednáriková Eva 00:32,06
11. Matej Dominik 00:31,41 17. Pavlíková Nina 00:35,98
18. Mokoš Patrik 00:35,03 20. Valová Monika 00:37,16
21. Di Capua Nicole 00:37,78
Pivarčiová Lýdia CHS

200BF E

Muži Ženy
5. Tóth Šimon 02:30,31 4. Bednáriková Eva 02:33,72
6. Michalčák Daniel 02:33,99 6. Korvíniová Klaudia 02:34,08
7. Pálka Jakub 02:34,02 7. Mináčová Victoria 02:34,16
9. Matej Dominik 02:38,17 15. Pivarčiová Lýdia 02:51,11
15. Mokoš Patrik 02:51,03 21. Pavlíková Nina 03:13,51
24. Di Capua Nicole 03:24,09
Valová Monika CHS

100PP E

Muži Ženy
3. Tóth Šimon 01:02,02 3. Mináčová Victoria 01:05,39
4. Michalčák Daniel 01:02,50 6. Korvíniová Klaudia 01:06,23
11. Matej Dominik 01:07,01 7. Bednáriková Eva 01:06,29
15. Pálka Jakub 01:16,02 17. Pivarčiová Lýdia 01:17,72
19. Mokoš Patrik 01:20,26 21. Valová Monika 01:22,87
22. Pavlíková Nina 01:23,82
24. Di Capua Nicole 01:28,08

200BF D

Muži Ženy
6. Tóth Samuel 02:24,55 2. Nulíčková Zuzana 02:13,05
7. Vasil Michal 02:27,35 4. Pálková Barbora 02:15,76
11. Kminiak Adam 02:35,08 6. Šimková Ema 02:22,48
14. Madlen Tadeáš 02:50,66 15. Liptáková Miroslava 02:39,63
17. Hozáková Dominika 02:44,22

100PP D

Muži Ženy
5. Tóth Samuel 01:01,38 1. Pálková Barbora 00:52,81
6. Vasil Michal 01:01,77 3. Nulíčková Zuzana 00:54,75
12. Kminiak Adam 01:09,45 11. Šimková Ema 01:02,95
14. Madlen Tadeáš 01:19,80 17. Hozáková Dominika 01:10,71
20. Liptáková Miroslava 01:19,88

25RP D

Muži Ženy
5. Vasil Michal 00:11,08 2. Pálková Barbora 00:10,47
7. Tóth Samuel 00:11,54 3. Nulíčková Zuzana 00:11,01
9. Kminiak Adam 00:12,76 7. Šimková Ema 00:11,87
11. Madlen Tadeáš 00:13,61 17. Hozáková Dominika 00:13,88
Liptáková Miroslava DNF

50BF C

Muži Ženy
12. Malček Ladislav 00:26,56 3. Hrašková Zuzana 00:25,56
Hudec Patrik CHS 12. Michalčáková Gabriela 00:27,70

50PP C

Muži Ženy
10. Malček Ladislav 00:24,42 5. Hrašková Zuzana 00:22,86
15. Hudec Patrik 00:30,06 12. Michalčáková Gabriela 00:24,28

200PP C

Muži Ženy
9. Malček Ladislav 02:04,91 3. Hrašková Zuzana 01:50,09
19. Hudec Patrik 02:41,14 4. Michalčáková Gabriela 01:54,86

50BF F

Muži Ženy
4. Hraško Jakub 00:36,18 1. Vasilová Hana 00:32,00
5. Hausner Alan 00:36,31 2. Hudáková Hana 00:34,35
9. Hitka Tomáš 00:37,59 3. Sopková Ľubomíra 00:36,50
18. Matej Nikolas 00:41,23 14. Danková Adéla 00:42,31
19. Mokoš Matúš 00:42,50

200BF F

Muži Ženy
3. Hraško Jakub 02:58,80 1. Vasilová Hana 02:48,12
5. Hitka Tomáš 03:08,24 2. Hudáková Hana 02:51,36
8. Mokoš Matúš 03:13,26 6. Sopková Ľubomíra 03:09,15
13. Hausner Alan 03:22,94 10. Danková Adéla 03:16,47
15. Matej Nikolas 03:38,64

100PP F

Muži Ženy
8. Hraško Jakub 01:25,93 1. Vasilová Hana 01:14,22
14. Hitka Tomáš 01:32,14 2. Hudáková Hana 01:17,82
15. Mokoš Matúš 01:33,61 6. Sopková Ľubomíra 01:24,48
16. Hausner Alan 01:35,87 12. Sopková Ľubomíra 01:31,47
21. Matej Nikolas 01:42,68

4×50PP E

Muži Ženy
2. Bednáriková Eva 00:29,83
Tóth Šimon 00:57,03 (00:27,20)
Mináčová Victoria 01:26,22 (00:29,19)
Michalčák Daniel 01:53,17 (00:26,95)
4. Korvíniová Klaudia 00:29,19
Pálka Jakub 00:57,27 (00:28,08)
Pivarčiová Lýdia 01:27,27 (00:30,00)
Matej Dominik 01:57,83 (00:30,56)

4×50PP D

Muži Ženy
1. Nulíčková Zuzana 00:24,37
Šimková Ema 00:51,16 (00:26,79)
Vasil Michal 01:17,20 (00:26,04)
Pálková Barbora 01:41,56 (00:24,36)
5. Liptáková Miroslava 00:30,93
Kminiak Adam 01:00,85 (00:29,92)
Hozáková Dominika 01:33,42 (00:32,57)
Tóth Samuel 01:58,25 (00:24,83)

4×50PP C

Muži Ženy
2. Michalčáková Gabriela 00:24,82
Malček Ladislav 00:49,12 (00:24,30)
Erteľová Zuzana 01:10,35 (00:21,23)
Hrašková Zuzana 01:33,25 (00:22,90)

4×50PP F

Muži Ženy
1. Vasilová Hana 00:32,95
Hausner Alan 01:09,82 (00:36,87)
Hraško Jakub 01:48,38 (00:38,56)
Hudáková Hana 02:23,74 (00:35,36)
6. Hitka Tomáš 00:39,01
Mokoš Matúš 01:23,13 (00:44,12)
Matej Nikolas 02:07,12 (00:43,99)
Sopková Ľubomíra 02:45,28 (00:38,16)
Návrat na vrch stránky

Nemo Trophy

Zlín (Czech Republic) - 02.11.2013 - 03.11.2013

Návrat na vrch stránky

50BF Senior

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:21,75 489

100BF Senior

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:47,71 517 4. Hrašková Zuzana 00:55,57 611
13. Pálková Barbora 00:59,23 656

200BF Senior

Muži Ženy
4. Andreánsky Martin 01:50,19 495 5. Hrašková Zuzana 02:03,25 613
10. Pálková Barbora 02:17,25 587

50PP Senior

Muži Ženy
5. Pálková Barbora 00:22,33 961

200PP Senior

Muži Ženy
4. Hofbauerová Veronika 01:50,81 756

400PP Senior

Muži Ženy
5. Hofbauerová Veronika 03:57,67 763

800PP Senior

Muži Ženy
4. Pálková Barbora 08:51,42 841

50RP Senior

Muži Ženy
9. Andreánsky Martin 00:17,51 727

100RP Senior

Muži Ženy
6. Hrašková Zuzana 00:47,14 809

200RP Senior

Muži Ženy
5. Hrašková Zuzana 01:48,16
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže finále

Šaľa (Slovak Republic) - 16.11.2013

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
2. Michalčák Daniel 00:25,97 4. Korvíniová Klaudia 00:28,13
6. Tóth Šimon 00:27,49 6. Mináčová Victoria 00:28,53
10. Matej Dominik 00:28,93 7. Bednáriková Eva 00:28,96
11. Pálka Jakub 00:29,09 13. Mrázová Martina 00:30,50
23. Mokoš Patrik 00:34,09 16. Pivarčiová Lýdia 00:31,18
17. Babicová Alexandra 00:31,28
19. Budáčová Adela 00:32,37
20. Kočická Eliška 00:32,72
29. Valová Monika 00:34,73
30. Di Capua Nicole 00:35,30
32. Raniaková Janka 00:35,82
33. Pavlíková Nina 00:35,93
35. Izairi Vera 00:38,74

200PP E

Muži Ženy
4. Michalčák Daniel 02:18,43 4. Bednáriková Eva 02:24,38
7. Tóth Šimon 02:19,49 5. Korvíniová Klaudia 02:24,45
9. Matej Dominik 02:27,04 8. Mináčová Victoria 02:29,24
11. Pálka Jakub 02:31,36 12. Mrázová Martina 02:35,76
20. Mokoš Patrik 02:52,81 19. Babicová Lucia 02:44,65
23. Pivarčiová Lýdia 02:47,45
24. Budáčová Adela 02:49,27
25. Kočická Eliška 02:50,74
27. Valová Monika 03:01,20
28. Pavlíková Nina 03:01,83
30. Di Capua Nicole 03:09,11
32. Raniaková Janka 03:16,00
35. Izairi Vera 03:28,53

400PP E

Muži Ženy
7. Tóth Šimon 05:04,59 5. Korvíniová Klaudia 05:07,98
8. Michalčák Daniel 05:04,75 8. Mináčová Victoria 05:21,63
12. Matej Dominik 05:33,39 9. Bednáriková Eva 05:33,17
14. Pálka Jakub 05:49,05 13. Mrázová Martina 05:43,86
16. Mokoš Patrik 06:02,27 18. Pivarčiová Lýdia 05:56,28
22. Babiaková Alexandra 06:12,01
23. Budáčová Adela 06:20,37
24. Pavlíková Nina 06:32,65
25. Valová Monika 06:33,21
28. Di Capua Nicole 06:45,02
29. Raniaková Janka 06:59,02
31. Izairi Vera 07:22,59
Kočická Eliška 15m pásmo

50PP D

Muži Ženy
3. Vasil Michal 00:23,95 1. Pálková Barbora 00:22,70
5. Tóth Samuel 00:25,80 3. Nulíčková Zuzana 00:24,09
7. Lacko Adrián 00:26,68 7. Šimková Ema 00:25,73
11. Madlen Tadeáš 00:28,48 8. Davidová Petra 00:25,99
14. Kminiak Adam 00:29,26 11. Hanzelová Terézia 00:27,84
16. Malček Branislav 00:31,92 13. Madlenová Zuzana 00:28,45
16. Šprlová Barborka 00:29,24
19. Liptáková Miroslava 00:30,34
20. Hozáková Dominika 00:30,52
22. Kanová Viktória 00:31,28
Varacová Martina CHS

100PP D

Muži Ženy
2. Vasil Michal 00:53,34 1. Pálková Barbora 00:51,44
6. Tóth Samuel 00:59,37 3. Nulíčková Zuzana 00:53,05
7. Lacko Adrián 01:01,12 7. Davidová Petra 00:56,70
14. Madlen Tadeáš 01:11,16 10. Hanzelová Terézia 01:00,38
15. Kminiak Adam 01:11,53 11. Šimková Ema 01:00,93
18. Malček Branislav 01:19,66 17. Madlenová Zuzana 01:06,79
18. Varacová Martina 01:06,83
19. Šprlová Barborka 01:07,24
20. Liptáková Miroslava 01:07,77
21. Hozáková Dominika 01:07,88
25. Kanová Viktória 01:16,73

800PP D

Muži Ženy
5. Vasil Michal 10:12,20 1. Pálková Barbora 08:46,74
7. Tóth Samuel 11:18,97 1. Nulíčková Zuzana 08:59,28
Malček Branislav DNF 9. Šimková Ema 10:07,01
Madlen Tadeáš DNF 10. Davidová Petra 10:17,10
Kminiak Adam DNF 14. Madlenová Zuzana 11:14,99
Lacko Adrián DNF 16. Varacová Martina 11:17,34
18. Šprlová Barborka 11:36,64
19. Liptáková Miroslava 11:48,05
Hanzelová Terézia DNF

100PP C

Muži Ženy
7. Orság Dalibor Daniel 00:52,33 4. Hrašková Zuzana 00:49,42
9. Nikolov Alexander 00:54,06 9. Michalčáková Gabriela 00:53,48
13. Malček Ladislav 00:55,31
21. Hudec Patrik 01:06,18
22. Budáč Adam 01:07,76

800PP C

Muži Ženy
8. Orság Dalibor Daniel 09:44,15 2. Hrašková Zuzana 08:11,74
10. Malček Ladislav 09:53,92 3. Michalčáková Gabriela 08:43,25
12. Nikolov Alexander 10:04,73
20. Hudec Patrik 11:56,39
Budáč Adam DNF

50RP C

Muži Ženy
12. Malček Ladislav 00:23,03 5. Hrašková Zuzana 00:21,91
14. Nikolov Alexander 00:23,79 12. Michalčáková Gabriela 00:23,96
15. Orság Dalibor Daniel 00:24,73
19. Hudec Patrik 00:29,38
Budáč Adam CHS

100BF F

Muži Ženy
7. Hausner Alan 01:19,09 1. Vasilová Hana 01:12,84
10. Karnas Andrej 01:22,72 2. Hudáková Hana 01:14,92
12. Hraško Jakub 01:22,91 3. Sopková Ľubomíra 01:18,33
16. Hitka Tomáš 01:29,04 10. Danková Adéla 01:27,20
17. Mokoš Matúš 01:31,04
21. Matej Nikolas 01:36,58

50PP F

Muži Ženy
2. Hausner Alan 00:33,73 1. Vasilová Hana 00:32,14
9. Hraško Jakub 00:36,18 3. Sopková Ľubomíra 00:34,60
12. Hitka Tomáš 00:37,46 9. Danková Adéla 00:38,06
13. Karnas Andrej 00:38,85 Hudáková Hana DNS
14. Mokoš Matúš 00:39,25
17. Matej Nikolas 00:40,48

200PP F

Muži Ženy
4. Hausner Alan 02:57,24 1. Vasilová Hana 02:43,45
8. Hraško Jakub 03:04,60 2. Hudáková Hana 02:44,95
14. Karnas Andrej 03:13,19 5. Sopková Ľubomíra 02:59,80
15. Hitka Tomáš 03:14,49 11. Danková Adéla 03:14,33
16. Mokoš Matúš 03:15,41
19. Matej Nikolas 03:24,98

4×100PP E

Muži Ženy
2. Korvíniová Klaudia 01:04,92
Mináčová Victoria 02:10,11 (01:05,19)
Tóth Šimon 03:11,56 (01:01,45)
Michalčák Daniel 04:11,15 (00:59,59)
4. Bednáriková Eva 01:04,99
Pálka Jakub 02:10,12 (01:05,13)
Pivarčiová Lýdia 03:20,93 (01:10,81)
Mrázová Martina 04:29,59 (01:08,66)

4×100PP D

Muži Ženy
1. Nulíčková Zuzana 00:52,94
Vasil Michal 01:47,96 (00:55,02)
Davidová Petra 02:44,47 (00:56,51)
Pálková Barbora 03:36,15 (00:51,68)
5. Hanzelová Terézia 01:01,87
Varacová Martina 02:10,11 (01:08,24)
Šimková Ema 03:11,38 (01:01,27)
Tóth Samuel 04:11,26 (00:59,88)

4×100PP C

Muži Ženy
5. Orság Dalibor Daniel 00:51,55
Michalčáková Gabriela 01:45,57 (00:54,02)
Nikolov Alexander 02:43,88 (00:58,31)
Hrašková Zuzana 03:34,89 (00:51,01)

4×100PP F

Muži Ženy
1. Hausner Alan 01:17,03
Hraško Jakub 02:39,73 (01:22,70)
Hudáková Hana 03:58,05 (01:18,32)
Vasilová Hana 05:12,96 (01:14,91)
6. Karnas Andrej 01:29,17
Mokoš Matúš 03:00,82 (01:31,65)
Hitka Tomáš 04:29,65 (01:28,83)
Sopková Ľubomíra 05:50,96 (01:21,31)
Návrat na vrch stránky

Stredoevrópsky Pohár Mládeže -Finále

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 23.11.2013

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
4. Hausner Alan 00:35,41 466 4. Hudáková Hana 00:31,33 691
5. Karnas Andrej 00:35,74 452 5. Vasilová Hana 00:31,56 679
7. Hraško Jakub 00:37,92 369 7. Kmeťková Zuzana 00:39,20 352
8. Mokoš Matúš 00:38,55 346 9. Danková Adéla 00:41,33 282
15. Matej Nikolas 00:45,14 150

100PP E0

Muži Ženy
4. Hausner Alan 01:19,31 250 2. Vasilová Hana 01:07,99 574
5. Hraško Jakub 01:20,13 237 4. Hudáková Hana 01:13,10 464
8. Karnas Andrej 01:25,90 154 8. Kmeťková Zuzana 01:27,35 225
9. Mokoš Matúš 01:33,78 57 10. Danková Adéla 01:33,59 143
12. Matej Nikolas 01:38,20 9

15/10RP E0

Muži Ženy
3. Hausner Alan 00:15,41 355 2. Vasilová Hana 00:13,28 589
5. Hraško Jakub 00:17,14 242 4. Hudáková Hana 00:15,66 383
6. Karnas Andrej 00:17,87 201 11. Danková Adéla 00:19,61 151
9. Matej Nikolas 00:18,99 143 12. Kmeťková Zuzana 00:21,83 57
12. Mokoš Matúš 00:20,99 56

50BF E

Muži Ženy
4. Pálka Jakub 00:27,76 870 5. Mináčová Victoria 00:30,68 727
7. Michalčák Daniel 00:29,28 773 7. Korvíniová Klaudia 00:30,78 721
12. Matej Dominik 00:31,67 639 11. Bednáriková Eva 00:31,74 669
15. Mokoš Matúš 00:35,80 450 16. Babicová Alexandra 00:37,51 412
16. Danada Samuel 00:40,72 275 17. Di Capua Nicole 00:38,25 385
20. Izairi Vera 00:40,94 294

200PP E

Muži Ženy
4. Michalčák Daniel 02:20,66 605 3. Mináčová Victoria 02:22,11 672
8. Matej Dominik 02:25,50 551 4. Korvíniová Klaudia 02:22,73 665
12. Pálka Jakub 02:34,18 464 5. Bednáriková Eva 02:24,16 648
14. Mokoš Patrik 02:59,92 254 12. Babicová Lucia 03:04,10 290
15. Danada Samuel 03:09,44 191 14. Di Capua Nicole 03:20,04 188
15. Izairi Vera 03:29,62 133

15/10RP E

Muži Ženy
8. Michalčák Daniel 00:12,47 621 3. Korvíniová Klaudia 00:12,56 667
9. Pálka Jakub 00:12,81 584 4. Bednáriková Eva 00:12,86 634
10. Matej Dominik 00:13,12 552 4. Mináčová Victoria 00:12,86 634
14. Mokoš Patrik 00:18,76 154 12. Babicová Lucia 00:15,25 414
Danada Samuel Dq 13. Di Capua Nicole 00:15,96 361
16. Izairi Vera 00:19,62 150

50BF D

Muži Ženy
2. Vasil Michal 00:28,00 621 4. Pálková Barbora 00:26,02 867
4. Madlen Tadeáš 00:29,90 518 9. Nulíčková Zuzana 00:26,77 815
5. Kminiak Adam 00:31,47 442 14. Šimková Ema 00:27,87 743
19. Davidová Petra 00:29,87 627
21. Liptáková Miroslava 00:30,25 606
22. Hanzelová Terézia 00:30,34 601
23. Madlenová Zuzana 00:30,83 576
25. Mikulová Eliška 00:34,58 405
26. Kanová Viktória 00:35,21 380
29. Námešná Beata 00:41,23 178

200PP D

Muži Ženy
2. Vasil Michal 02:00,47 705 5. Nulíčková Zuzana 01:55,06 893
4. Kminiak Adam 02:34,21 332 6. Pálková Barbora 01:56,63 867
5. Madlen Tadeáš 02:37,67 303 14. Šimková Ema 02:09,37 684
15. Hanzelová Terézia 02:13,62 630
16. Davidová Petra 02:14,16 623
22. Madlenová Zuzana 02:28,20 470
23. Liptáková Miroslava 02:31,01 442
25. Mikulová Eliška 02:55,17 243
26. Kanová Viktória 03:08,13 158
Námešná Beata Dq

25RP D

Muži Ženy
2. Vasil Michal 00:10,58 668 3. Pálková Barbora 00:10,54 758
3. Kminiak Adam 00:12,63 435 7. Nulíčková Zuzana 00:10,96 699
5. Madlen Tadeáš 00:13,21 382 15. Šimková Ema 00:11,98 574
18. Hanzelová Terézia 00:12,30 539
19. Davidová Petra 00:12,45 523
23. Madlenová Zuzana 00:13,13 456
25. Liptáková Miroslava 00:13,23 447
26. Kanová Viktória 00:14,16 367
27. Mikulová Eliška 00:15,82 248
29. Námešná Beata 00:21,16 0

50BF C

Muži Ženy
3. Patáč Adam 00:23,95 749 3. Hrašková Zuzana 00:25,24 901
7. Nikolov Alexander 00:24,84 686 10. Michalčáková Gabriela 00:27,33 756
10. Malček Ladislav 00:26,98 553
12. Václavík Jakub 00:28,37 476
14. Poliak Martin 00:33,41 254

400PP C

Muži Ženy
6. Malček Ladislav 04:28,95 487 2. Hrašková Zuzana 03:51,71 848
8. Nikolov Alexander 04:29,55 483 5. Michalčáková Gabriela 04:10,85 707
10. Patáč Adam 04:42,48 416
12. Václavík Jakub 05:22,19 241
13. Poliak Martin 06:01,24 107

50RP C

Muži Ženy
7. Patáč Adam 00:22,69 533 6. Hrašková Zuzana 00:22,57 689
8. Malček Ladislav 00:23,28 500 10. Michalčáková Gabriela 00:23,36 639
9. Nikolov Alexander 00:23,65 481
11. Václavík Jakub 00:29,06 249
Poliak Martin Dq

50BF A+B

Muži Ženy
6. Hofbauerová Veronika 00:25,96 721

400PP A+B

Muži Ženy
1. Hofbauerová Veronika 03:47,84 738

50RP A+B

Muži Ženy
5. Hofbauerová Veronika 00:22,14 594
Návrat na vrch stránky

Vianočný trojboj

Bratislava (Slovak Republic) - 30.11.2013

Návrat na vrch stránky

100BF E

Muži Ženy
4. Pálka Jakub 01:07,06

50PP E

Muži Ženy
5. Pálka Jakub 00:28,51

100PP E

Muži Ženy
9. Pálka Jakub 01:10,42

100BF D

Muži Ženy
4. Vasil Michal 01:03,51 2. Pálková Barbora 00:58,83
3. Nulíčková Zuzana 00:59,35
7. Hanzelová Terézia 01:07,97

50PP D

Muži Ženy
2. Vasil Michal 00:23,86 1. Pálková Barbora 00:23,22
3. Nulíčková Zuzana 00:24,27
7. Hanzelová Terézia 00:27,99

100PP D

Muži Ženy
1. Vasil Michal 00:51,45 1. Pálková Barbora 00:50,97
6. Hanzelová Terézia 01:01,33
Nulíčková Zuzana CHS

100BF C

Muži Ženy
10. Patáč Adam 00:56,89

50PP C

Muži Ženy
7. Patáč Adam 00:23,09

100PP C

Muži Ženy
7. Patáč Adam 00:52,10

100BF F

Muži Ženy
1. Vasilová Hana 01:11,67

50PP F

Muži Ženy
1. Vasilová Hana 00:31,59

100PP F

Muži Ženy
1. Vasilová Hana 01:10,02
Návrat na vrch stránky

XXVII. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 07.12.2013 - 08.12.2013

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
2. Pálka Jakub 00:28,70 128 2. Bednáriková Eva 00:31,97 151
3. Michalčák Daniel 00:28,96 118 7. Di Capua Nicole 00:34,89 54
6. Matej Dominik 00:31,09 42 12. Izairi Vera 00:39,75

100BF E

Muži Ženy
4. Pálka Jakub 01:03,13 146 1. Mináčová Victoria 01:08,74 198
5. Tóth Šimon 01:05,92 98 7. Di Capua Nicole 01:20,36 25
6. Matej Dominik 01:06,35 91 8. Izairi Vera 01:32,11

200BF E

Muži Ženy
4. Pálka Jakub 02:26,42 125 3. Mináčová Victoria 02:27,52 240
6. Bednáriková Eva 02:40,20 142
12. Izairi Vera 03:35,87

50PP E

Muži Ženy
3. Michalčák Daniel 00:26,35 229 4. Bednáriková Eva 00:28,70 282
5. Matej Dominik 00:28,47 138 5. Mináčová Victoria 00:28,73 280
7. Pálka Jakub 00:29,00 117 14. Di Capua Nicole 00:33,79 89

100PP E

Muži Ženy
4. Michalčák Daniel 00:59,89 208 2. Mináčová Victoria 01:02,58 316
5. Matej Dominik 01:04,82 116 3. Bednáriková Eva 01:03,96 288
12. Di Capua Nicole 01:24,20

200PP E

Muži Ženy
3. Michalčák Daniel 02:12,26 246 4. Mináčová Victoria 02:19,13 315
4. Tóth Šimon 02:15,99 211

400PP E

Muži Ženy
5. Tóth Šimon 05:00,86 196
6. Pálka Jakub 05:49,16 31

50BF D

Muži Ženy
5. Vasil Michal 00:28,28 145 3. Pálková Barbora 00:26,79 373
6. Madlen Tadeáš 00:29,61 94 7. Madlenová Zuzana 00:29,31 255
7. Kminiak Adam 00:30,30 69 9. Liptáková Miroslava 00:30,89 191
9. Malček Branislav 00:32,63

100BF D

Muži Ženy
3. Tóth Samuel 01:00,24 201 3. Pálková Barbora 00:57,68 428
8. Madlen Tadeáš 01:10,47 27 9. Šimková Ema 01:00,18 369
9. Malček Branislav 01:14,73 11. Liptáková Miroslava 01:07,33 223
12. Hanzelová Terézia 01:07,98 212
14. Madlenová Zuzana 01:08,95

200BF D

Muži Ženy
6. Malček Branislav 02:42,79 12 3. Nulíčková Zuzana 02:10,64 400
7. Madlen Tadeáš 02:42,81 12 8. Madlenová Zuzana 02:36,51 169

50PP D

Muži Ženy
2. Vasil Michal 00:23,84 359 2. Pálková Barbora 00:22,50 635
5. Kminiak Adam 00:29,15 111 14. Hanzelová Terézia 00:28,10 309
16. Liptáková Miroslava 00:29,60 243

100PP D

Muži Ženy
3. Vasil Michal 00:53,23 360 6. Pálková Barbora 00:52,33 574
8. Kminiak Adam 01:04,95 114 10. Davidová Petra 00:57,08 443
13. Hanzelová Terézia 01:03,31 301
15. Liptáková Miroslava 01:05,44 259

200PP D

Muži Ženy
3. Vasil Michal 02:03,44 335 4. Nulíčková Zuzana 01:56,34 572
4. Tóth Samuel 02:17,82 195

400PP D

Muži Ženy
3. Tóth Samuel 05:34,30 76 5. Nulíčková Zuzana 04:09,87 576
11. Liptáková Miroslava 05:24,69 213

800PP D

Muži Ženy
3. Madlen Tadeáš 12:18,89 23 1. Pálková Barbora 08:44,68 566
2. Nulíčková Zuzana 08:48,11 556
5. Hanzelová Terézia 10:19,33 327
6. Madlenová Zuzana 11:06,86 232

100RP D

Muži Ženy
2. Vasil Michal 00:52,18 370 3. Nulíčková Zuzana 00:53,42 499
4. Tóth Samuel 01:06,82 123 4. Davidová Petra 00:56,92 421
5. Madlen Tadeáš 01:15,11 26 6. Šimková Ema 01:02,80 311
7. Madlenová Zuzana 01:13,21 159

800RP D

Muži Ženy
1. Davidová Petra 10:47,05 341

50BF C

Muži Ženy
4. Orság Dalibor Daniel 00:23,07 404 4. Erteľová Zuzana 00:26,13 408
6. Patáč Adam 00:24,16 341
13. Nikolov Alexander 00:25,16 287
17. Václavík Jakub 00:27,33 185

100BF C

Muži Ženy
4. Orság Dalibor Daniel 00:51,83 396 2. Hrašková Zuzana 00:55,85 475
4. Erteľová Zuzana 00:58,98 397

200BF C

Muži Ženy
6. Orság Dalibor Daniel 02:11,68 251 2. Michalčáková Gabriela 02:12,95 376

50PP C

Muži Ženy
9. Patáč Adam 00:22,31 452 1. Erteľová Zuzana 00:22,11 664
19. Václavík Jakub 00:37,74

100PP C

Muži Ženy
14. Nikolov Alexander 00:52,57 377

200PP C

Muži Ženy
8. Malček Ladislav 02:02,88 341

400PP C

Muži Ženy
3. Malček Ladislav 04:32,69 320 3. Michalčáková Gabriela 04:09,72 577
6. Nikolov Alexander 04:35,99 304

800PP C

Muži Ženy
3. Malček Ladislav 09:35,80 312 3. Michalčáková Gabriela 08:37,14 589
4. Nikolov Alexander 09:47,26 287

50RP C

Muži Ženy
14. Nikolov Alexander 00:22,66 388 10. Patáč Adam 00:20,55 506
Václavík Jakub DNS

100RP C

Muži Ženy
7. Patáč Adam 00:50,12 417 2. Hrašková Zuzana 00:47,68 650
8. Malček Ladislav 00:55,32 306 5. Michalčáková Gabriela 00:52,11 530

50BF B

Muži Ženy
5. Košta Radoslav 00:23,00 408

200BF B

Muži Ženy
2. Hofbauerová Veronika 02:10,39 403

100PP B

Muži Ženy
6. Košta Radoslav 00:44,91 612

200PP B

Muži Ženy
3. Hofbauerová Veronika 01:48,30 689

400PP B

Muži Ženy
1. Hofbauerová Veronika 03:47,97 728

800PP B

Muži Ženy
1. Hofbauerová Veronika 08:10,67 675

50BF A

Muži Ženy
4. Andreánsky Martin 00:21,66 495
9. Konečný Marek 00:23,97 351

100BF A

Muži Ženy
5. Konečný Marek 00:54,51 328

200BF A

Muži Ženy
5. Konečný Marek 02:09,76 270

100PP A

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:41,40 748

400PP A

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 03:49,82 566

800PP A

Muži Ženy
2. Chomut Miroslav 08:00,14 574

400RP A

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 03:55,59 505

50BF F

Muži Ženy
6. Hraško Jakub 00:37,79 1. Hudáková Hana 00:32,23 141
9. Matej Nikolas 00:43,82 3. Sopková Ľubomíra 00:34,55 65
5. Kmeťková Zuzana 00:37,05
7. Hatiarová Elisabeth 00:39,94

100BF F

Muži Ženy
6. Hraško Jakub 01:22,78 1. Vasilová Hana 01:09,88 179
9. Matej Dominik 01:32,32 2. Hudáková Hana 01:11,19 157

200BF F

Muži Ženy
4. Hraško Jakub 03:02,02 1. Hudáková Hana 02:41,64 132
2. Vasilová Hana 02:43,52 119
4. Sopková Ľubomíra 03:00,07 16

50PP F

Muži Ženy
8. Matej Nikolas 00:52,63 1. Vasilová Hana 00:31,02 186

100PP F

Muži Ženy
1. Vasilová Hana 01:11,17 157
2. Sopková Ľubomíra 01:18,17 54
5. Hatiarová Elisabeth 01:25,15
7. Kmeťková Zuzana 01:26,59

200PP F

Muži Ženy
1. Vasilová Hana 02:43,06 122

4×100PP E

Muži Ženy
1. Pálka Jakub 01:03,95
Matej Dominik 02:07,75 (01:03,80)
Tóth Šimon 03:08,65 (01:00,90)
Michalčák Daniel 04:07,77 (00:59,12) 430

4×200PP E

Muži Ženy
2. Matej Dominik 02:23,40 1. Bednáriková Eva 02:29,40
Hraško Jakub 04:45,20 (02:21,80) Hudáková Hana 06:38,08 (04:08,68)
Pálka Jakub 07:52,30 (03:07,10) Vasilová Hana 08:08,37 (01:30,29)
Michalčák Daniel 10:11,78 (02:19,48) 260 Mináčová Victoria 10:29,58 (02:21,21) 424

4×100PP D

Muži Ženy
1. Tóth Samuel 00:58,81 3. Davidová Petra 00:57,97
Madlen Tadeáš 02:05,79 (01:06,98) Nulíčková Zuzana 01:50,00 (00:52,03)
Mináčová Victoria 03:08,07 (01:02,28) Hanzelová Terézia 02:26,23 (00:36,23)
Vasil Michal 03:59,22 (00:51,15) 510 Šimková Ema 03:49,70 (01:23,47) 944
3. Madlenová Zuzana 01:05,36
Liptáková Miroslava 02:10,58 (01:05,22)
Di Capua Nicole 03:35,82 (01:25,24)
Hraško Jakub 04:58,31 (01:22,49) 42
4. Vasilová Hana 01:11,68
Izairi Vera 02:44,83 (01:33,15)
Hudáková Hana 04:01,39 (01:16,56)
Malček Branislav 05:14,87 (01:13,48)

4×200PP D

Muži Ženy
4. Davidová Petra 02:11,69
Hanzelová Terézia 04:33,17 (02:21,48)
Liptáková Miroslava 07:04,15 (02:30,98)
Madlenová Zuzana 09:22,52 (02:18,37) 694

4×200PP C

Muži Ženy
2. Vasil Michal 02:02,67
Orság Dalibor Daniel 04:02,23 (01:59,56)
Nikolov Alexander 06:14,33 (02:12,10)
Malček Ladislav 08:16,70 (02:02,37) 750

4×100PP B

Muži Ženy
2. Pálková Barbora 00:51,25
Michalčáková Gabriela 01:44,53 (00:53,28)
Hrašková Zuzana 02:33,56 (00:49,03)
Hofbauerová Veronika 03:22,62 (00:49,06) 1318

4×200PP B

Muži Ženy
2. Pálková Barbora 01:59,67
Nulíčková Zuzana 03:57,70 (01:58,03)
Michalčáková Gabriela 05:53,95 (01:56,25)
Hofbauerová Veronika 07:40,84 (01:46,89) 1256

4×100PP A

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 00:47,14
Patáč Adam 01:37,28 (00:50,14)
Nikolov Alexander 02:30,14 (00:52,86)
Orság Dalibor Daniel 03:21,97 (00:51,83) 946
Návrat na vrch stránky