Výsledky pretekov - 2012

Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 11.02.2012
CMAS World Cup 1. kolo - Eger (Hungary) - 24.02.2012 - 26.02.2012
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 03.03.2012
CMAS World Cup 2. kolo - Lignano (Italy) - 24.03.2012 - 25.03.2012
Mistrovství ČR družstev - Olomouc (Czech Republic) - 14.04.2012 - 15.04.2012
Triton Cup - Šaľa (Slovak Republic) - 21.04.2012
CMAS World Cup 3. kolo - Gliwice (Poland) - 28.04.2012 - 29.04.2012
Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo - Bratislava (Slovak Republic) - 12.05.2012
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 19.05.2012
CMAS World Cup 5. kolo - Palma de Mallorca (Spain) - 25.05.2012 - 27.05.2012
Mistrovství ČR v plavání s ploutvemi - Karlovy Vary (Czech Republic) - 01.06.2012 - 03.06.2012
Majstrovstvá Slovenska - Žilina (Slovak Republic) - 09.06.2012 - 10.06.2012
České Akademické Hry - Brno (Czech Republic) - 09.06.2012 - 15.06.2012
Majstrovstvá Európy seniorov Lignano - Lignano (Italy) - 15.08.2012 - 18.08.2012
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo - Zlín (Czech Republic) - 15.09.2012
Slovenská Liga Mládeže - 3 kolo - Bratislava (Slovak Republic) - 27.10.2012
Nemo Trophy - Zlín (Czech Republic) - 03.11.2012 - 04.11.2012
Slovenská Liga Mládeže - 4 kolo - Šaľa (Slovak Republic) - 17.11.2012
XXVI.ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 01.12.2012 - 02.12.2012
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 4. kolo - Nový Jičín (Czech Republic) - 08.12.2012
Rok 1999
Rok 2000
Rok 2001
Rok 2002
Rok 2003
Rok 2004
Rok 2005
Rok 2006
Rok 2007
Rok 2008
Rok 2009
Rok 2010
Rok 2011
Rok 2012
Rok 2013
Rok 2014
Rok 2015
Rok 2016
Rok 2017

Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 11.02.2012

Návrat na vrch stránky

100BF E0

Muži Ženy
1. Matej Dominik 01:19,64 1. Mináčová Victoria 01:20,26
7. Fedor Adam 01:42,09 2. Bednáriková Eva 01:22,67
5. Di Capua Nicole 01:33,11
7. Raniaková Janka 01:35,76

200PP E0

Muži Ženy
1. Matej Dominik 02:51,48 1. Mináčová Victoria 02:58,18
7. Fedor Adam 03:26,31 2. Bednáriková Eva 03:04,49
5. Di Capua Nicole 03:19,53
7. Raniaková Janka 03:49,40

15RP E0

Muži Ženy
2. Matej Dominik 00:09,33 1. Bednáriková Eva 00:09,20
4. Fedor Adam 00:09,64 2. Mináčová Victoria 00:09,26
4. Di Capua Nicole 00:10,11
7. Raniaková Janka 00:10,42

100BF E

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 01:12,58 1. Nulíčková Zuzana 01:08,69
5. Pálka Jakub 01:14,63 5. Fekiačová Juliana 01:13,83
6. Vasil Michal 01:16,40 6. Šimková Ema 01:14,47
8. Rovňan Adam 01:16,58 7. Korvíniová Klaudia 01:14,71
11. Porubský Alan 01:17,99 8. Šprlová Barborka 01:15,52
12. Michalčák Daniel 01:18,96 11. Malčeková Soňa 01:20,42
13. Bucha Viliam 01:19,40 12. Liptáková Miroslava 01:20,50
15. Kminiak Adam 01:21,30 13. Babiaková Alexandra 01:21,31
14. Mrázová Martina 01:24,60
16. Malčeková Adela 01:27,40
19. Budáčová Adela 01:30,16
20. Varacová Martina 01:30,60
21. Kanová Viktória 01:31,71

400PP E

Muži Ženy
3. Tóth Šimon 05:42,80 1. Nulíčková Zuzana 04:53,98
9. Michalčák Daniel 05:49,69 4. Fekiačová Juliana 05:24,37
11. Porubský Alan 06:05,99 5. Korvíniová Klaudia 05:33,79
12. Pálka Jakub 06:06,70 7. Šprlová Barborka 05:57,22
13. Rovňan Adam 06:11,95 9. Šimková Ema 06:05,28
14. Bucha Viliam 06:12,37 10. Mrázová Martina 06:05,66
15. Kminiak Adam 06:20,30 11. Malčeková Soňa 06:13,11
16. Vasil Michal 06:24,90 12. Babiaková Alexandra 06:22,71
15. Malčeková Adela 06:31,24
16. Varacová Martina 06:38,57
17. Kanová Viktória 06:52,00
18. Liptáková Miroslava 06:52,03
Budáčová Adela Dq

15RP E

Muži Ženy
1. Pálka Jakub 00:07,39 1. Nulíčková Zuzana 00:06,88
3. Michalčák Daniel 00:07,42 2. Korvíniová Klaudia 00:07,04
7. Vasil Michal 00:07,84 4. Fekiačová Juliana 00:07,45
10. Kminiak Adam 00:08,20 8. Kanová Viktória 00:07,98
11. Porubský Alan 00:08,61 9. Mrázová Martina 00:08,41
13. Tóth Šimon 00:08,89 10. Varacová Martina 00:08,42
14. Bucha Viliam 00:08,96 12. Šprlová Barborka 00:08,56
15. Rovňan Adam 00:09,70 13. Šimková Ema 00:08,76
15. Babiaková Alexandra 00:08,86
17. Malčeková Adela 00:10,08
20. Malčeková Soňa 00:10,42
21. Liptáková Miroslava 00:10,58
22. Budáčová Adela 00:10,96

100BF D

Muži Ženy
6. Valko Matej 01:07,98 2. Hrašková Zuzana 00:54,74
8. Tóth Samuel 01:10,89 9. Pálková Barbora 01:05,97
14. Hudec Patrik 01:15,97 12. Hanzelová Terézia 01:09,98
Malček Ladislav Dq 14. Vajdová Ivana 01:13,20
15. Valová Kristína 01:13,91
16. Zelenáková Lucia 01:13,99
16. Bellova Natalia 01:13,99
18. Teremová Martina 01:14,81
20. Davidová Petra 01:17,70
21. Golianová Barbora 01:18,18
24. Pupalová Emma 01:29,39

50PP D

Muži Ženy
4. Malček Ladislav 00:27,22 2. Hrašková Zuzana 00:22,42
6. Valko Matej 00:28,25 8. Valová Kristína 00:28,04
11. Tóth Samuel 00:29,45 10. Hanzelová Terézia 00:28,29
16. Hudec Patrik 00:31,94 13. Davidová Petra 00:28,77
14. Pálková Barbora 00:29,36
16. Zelenáková Lucia 00:31,95
17. Vajdová Ivana 00:32,32
18. Bellova Natalia 00:32,77
20. Golianová Barbora 00:35,13
23. Pupalová Emma 00:40,49
Teremová Martina CHS

200PP D

Muži Ženy
9. Malček Ladislav 02:30,02 2. Hrašková Zuzana 01:49,45
10. Valko Matej 02:31,49 7. Hanzelová Terézia 02:19,73
16. Tóth Samuel 02:45,98 10. Pálková Barbora 02:27,39
17. Hudec Patrik 02:48,72 12. Valová Kristína 02:31,44
14. Davidová Petra 02:38,75
15. Teremová Martina 02:43,21
16. Zelenáková Lucia 02:46,80
18. Bellova Natalia 02:51,63
19. Vajdová Ivana 02:55,62
20. Golianová Barbora 02:56,19
23. Pupalová Emma 03:12,43

100BF C

Muži Ženy
10. Hodoš Matúš 01:02,19 1. Erteľová Zuzana 00:57,55
13. Nikolov Alexander 01:07,13 3. Hofbauerová Veronika 00:57,85
15. Tuček Peter 01:09,72 6. Michalčáková Gabriela 01:00,73
16. Patáč Adam 01:15,38 12. Hamadová Dominika 01:06,71
15. Veselá Radka 01:11,37
16. Luptáková Alžbeta 01:11,65

400PP C

Muži Ženy
8. Patáč Adam 04:51,61 3. Hofbauerová Veronika 04:15,32
13. Nikolov Alexander 05:12,08 5. Michalčáková Gabriela 04:21,13
Hodoš Matúš DNF 6. Erteľová Zuzana 04:25,12
Tuček Peter DNS 11. Hamadová Dominika 05:05,40
Veselá Radka DNS
Luptáková Alžbeta DNF

100RP C

Muži Ženy
6. Patáč Adam 01:02,92 1. Erteľová Zuzana 00:53,18
7. Hodoš Matúš 01:08,17 5. Michalčáková Gabriela 00:57,10
11. Nikolov Alexander 01:11,85 10. Luptáková Alžbeta 01:08,64
12. Tuček Peter 01:12,25 11. Hamadová Dominika 01:08,91
14. Veselá Radka 01:12,24
Hofbauerová Veronika vynorenie

4×50PP E0

Muži Ženy
1. Matej Dominik 00:37,00
Bednáriková Eva 01:13,50 (00:36,50)
Dúdorová Alexandra 01:55,60 (00:42,10)
Mináčová Victoria 02:30,41 (00:34,81)

4×50PP E

Muži Ženy
1. Korvíniová Klaudia 00:29,62
Pálka Jakub 01:02,25 (00:32,63)
Fekiačová Juliana 01:31,57 (00:29,32)
Nulíčková Zuzana 01:59,18 (00:27,61)
4. Vasil Michal 00:34,36
Varacová Martina 01:11,26 (00:36,90)
Mrázová Martina 01:45,76 (00:34,50)
Michalčák Daniel 02:17,36 (00:31,60)

4×50PP D

Muži Ženy
1. Valová Kristína 00:27,60
Malček Ladislav 00:54,35 (00:26,75)
Hanzelová Terézia 01:22,73 (00:28,38)
Hrašková Zuzana 01:44,99 (00:22,26)
3. Pálková Barbora 00:29,27
Tóth Samuel 00:58,58 (00:29,31)
Davidová Petra 01:27,93 (00:29,35)
Valko Matej 01:56,32 (00:28,39)

4×50PP C

Muži Ženy
2. Erteľová Zuzana 00:21,98
Hofbauerová Veronika 00:47,28 (00:25,30)
Patáč Adam 01:12,59 (00:25,31)
Michalčáková Gabriela 01:37,68 (00:25,09)
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup 1. kolo

Eger (Hungary) - 24.02.2012 - 26.02.2012

Návrat na vrch stránky

50BF A

Muži Ženy
8. Medo Martin 00:21,59

100BF A

Muži Ženy
6. Medo Martin 00:49,04

200BF A

Muži Ženy
9. Medo Martin 01:57,04

50PP A

Muži Ženy
9. Andreánsky Martin 00:18,25 8. Polovinčáková Denisa 00:23,25

100PP A

Muži Ženy
14. Andreánsky Martin 00:40,61 8. Pohlová Barbora 00:46,24
12. Polovinčáková Denisa 00:50,25

200PP A

Muži Ženy
7. Pohlová Barbora 01:44,01
9. Polovinčáková Denisa 01:51,83

400PP A

Muži Ženy
7. Hanáková Ivana 03:37,75
11. Pohlová Barbora 03:46,32

800PP A

Muži Ženy
9. Hanáková Ivana 07:49,87

50RP A

Muži Ženy
12. Andreánsky Martin 00:17,32 3. Hanáková Ivana 00:20,50
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 03.03.2012

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
3. Matej Dominik 00:34,36 291 1. Bednáriková Eva 00:35,16 359
7. Fedor Adam 00:50,30 39 2. Mináčová Victoria 00:36,02 327
6. Raniaková Janka 00:42,89 114
7. Valová Monika 00:43,06 110

50PP E0

Muži Ženy
4. Matej Dominik 00:36,25 224 1. Mináčová Victoria 00:33,16 441
5. Fedor Adam 00:36,73 208 2. Bednáriková Eva 00:35,41 349
7. Valová Monika 00:40,68 175
8. Raniaková Janka 00:42,45 126

100PP E0

Muži Ženy
3. Matej Dominik 01:16,67 293 1. Mináčová Victoria 01:15,35 420
5. Fedor Adam 01:25,32 162 2. Bednáriková Eva 01:19,30 349
6. Raniaková Janka 01:34,12 137
8. Valová Monika 01:56,25 0

50BF E

Muži Ženy
7. Tóth Šimon 00:32,52 364 3. Nulíčková Zuzana 00:29,99 593
8. Michalčák Daniel 00:33,27 333 9. Šprlová Barborka 00:32,42 474
9. Pálka Jakub 00:33,61 320 11. Korvíniová Klaudia 00:33,84 412
10. Vasil Michal 00:33,80 309 13. Šimková Ema 00:34,90 369
11. Porubský Alan 00:36,86 204 14. Liptáková Miroslava 00:36,01 327
13. Hell Maximilián 00:37,71 176 15. Malčeková Soňa 00:36,03 326
14. Weiss Matúš 00:37,92 170 16. Mrázová Martina 00:36,66 303
16. Ertl Marek 00:40,50 -95 17. Babiaková Alexandra 00:36,90 295
20. Malčeková Adela 00:38,72 234
21. Budáčová Adela 00:39,21 219
22. Kanová Viktória 00:39,74 202
24. Pivarčiová Lýdia 00:41,39 154
26. Mikulová Eliška 00:44,60 71
27. Babicová Lucia 00:49,13

50PP E

Muži Ženy
5. Vasil Michal 00:30,30 464 3. Nulíčková Zuzana 00:28,60 671
6. Tóth Šimon 00:31,80 395 4. Korvíniová Klaudia 00:29,31 630
7. Pálka Jakub 00:31,81 395 11. Malčeková Adela 00:32,36 477
8. Porubský Alan 00:33,01 344 13. Šprlová Barborka 00:32,78 458
10. Michalčák Daniel 00:33,83 311 14. Malčeková Soňa 00:34,90 369
14. Ertl Marek 00:38,24 160 15. Mrázová Martina 00:34,98 366
15. Weiss Matúš 00:38,60 149 16. Kanová Viktória 00:34,99 366
16. Hell Maximilián 00:38,70 146 17. Liptáková Miroslava 00:35,01 365
18. Babiaková Alexandra 00:35,07 362
19. Šimková Ema 00:35,35 352
21. Budáčová Adela 00:38,44 243
24. Pivarčiová Lýdia 00:40,04 193
26. Mikulová Eliška 00:43,83 90
27. Babicová Lucia 00:46,35 31

200PP E

Muži Ženy
5. Tóth Šimon 02:42,69 387 2. Nulíčková Zuzana 02:19,88 699
6. Pálka Jakub 02:45,80 361 7. Korvíniová Klaudia 02:33,07 552
7. Porubský Alan 02:45,32 357 10. Šprlová Barborka 02:42,30 464
8. Vasil Michal 02:50,01 327 12. Mrázová Martina 02:45,95 432
10. Weiss Matúš 03:06,45 210 13. Šimková Ema 02:53,15 372
12. Ertl Marek 03:15,14 156 14. Babiaková Alexandra 02:56,47 346
13. Hell Maximilián 03:28,91 80 16. Malčeková Adela 02:58,32 332
Michalčák Daniel CHS 17. Liptáková Miroslava 02:58,79 329
18. Malčeková Soňa 03:01,83 307
19. Kanová Viktória 03:10,08 250
21. Pivarčiová Lýdia 03:16,31 210
22. Budáčová Adela 03:21,50 179
23. Mikulová Eliška 03:28,19 141
25. Babicová Lucia 03:47,81 43

50BF D

Muži Ženy
6. Malček Ladislav 00:29,73 345 2. Hrašková Zuzana 00:25,35 727
8. Tóth Samuel 00:30,41 315 12. Pálková Barbora 00:29,44 487
12. Hudec Patrik 00:34,94 144 18. Hanzelová Terézia 00:31,22 402
19. Valová Kristína 00:31,30 399
21. Vajdová Ivana 00:32,27 357
22. Bellova Natalia 00:32,59 343
24. Kseňáková Veronika 00:37,63 163
25. Šmigovská Adriana 00:39,37 112
26. Pupalová Emma 00:40,03 94

50PP D

Muži Ženy
10. Hudec Patrik 00:30,78 299 2. Hrašková Zuzana 00:23,15 892
12. Malček Ladislav 00:32,70 223 12. Valová Kristína 00:27,62 585
13. Tóth Samuel 00:35,05 141 16. Pálková Barbora 00:28,13 557
17. Hanzelová Terézia 00:28,19 553
22. Vajdová Ivana 00:33,30 315
23. Bellova Natalia 00:33,36 312
24. Kseňáková Veronika 00:37,04 182
25. Šmigovská Adriana 00:37,77 159
26. Pupalová Emma 00:40,91 70

400PP D

Muži Ženy
5. Malček Ladislav 05:17,66 399 1. Hrašková Zuzana 04:02,80 931
9. Hudec Patrik 05:42,63 297 13. Hanzelová Terézia 05:07,90 523
10. Tóth Samuel 05:47,44 279 15. Pálková Barbora 05:12,68 500
16. Valová Kristína 05:18,10 474
22. Bellova Natalia 06:03,57 290
23. Vajdová Ivana 06:15,35 249
24. Kseňáková Veronika 06:36,00 184
25. Pupalová Emma 06:52,68 136
Šmigovská Adriana DNF

50BF C

Muži Ženy
12. Nikolov Alexander 00:28,70 254 10. Hofbauerová Veronika 00:26,55 506
11. Michalčáková Gabriela 00:26,72 497
17. Hamadová Dominika 00:29,32 364
18. Luptáková Alžbeta 00:30,02 332
19. Jančošková Patrícia 00:31,41 273

50PP C

Muži Ženy
11. Nikolov Alexander 00:27,85 292 7. Michalčáková Gabriela 00:23,26 719
11. Hofbauerová Veronika 00:24,25 649
16. Hamadová Dominika 00:27,72 443
17. Luptáková Alžbeta 00:27,91 433
18. Jankovičová Kristína 00:32,33 237

400PP C

Muži Ženy
12. Nikolov Alexander 05:12,44 280 6. Hofbauerová Veronika 04:13,14 691
7. Michalčáková Gabriela 04:16,92 666
13. Hamadová Dominika 05:03,29 412
15. Luptáková Alžbeta 05:18,09 346
16. Jančošková Patrícia 06:24,51 113

50BF A+B

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:21,01 542 4. Prokajová Daria 00:32,35 209
6. Košta Radoslav 00:23,14 505
9. Chomut Miroslav 00:24,48 323
10. Lorencovič Robert 00:27,55 264

50PP A+B

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:17,82 818 4. Prokajová Daria 00:34,51 134
7. Chomut Miroslav 00:20,82 556
8. Košta Radoslav 00:21,13 648
8. Lorencovič Robert 00:27,83 251

200PP A+B

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 01:36,34 710 Prokajová Daria DNF
2. Chomut Miroslav 01:39,63 654
8. Košta Radoslav 01:52,42 576
9. Lorencovič Robert 02:14,91 313
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup 2. kolo

Lignano (Italy) - 24.03.2012 - 25.03.2012

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
3. Erteľová Zuzana 00:24,89
9. Lišková Ema 00:26,30

100BF Junior

Muži Ženy
7. Hofbauerová Veronika 00:58,72
10. Michalčáková Gabriela 01:00,34

200BF Junior

Muži Ženy
5. Hrašková Zuzana 02:01,68
7. Hofbauerová Veronika 02:08,44

50PP Junior

Muži Ženy
2. Starko David 00:18,00 7. Lišková Ema 00:21,47
8. Erteľová Zuzana 00:21,53

200PP Junior

Muži Ženy
3. Fülöp Michal 01:32,76 8. Hrašková Zuzana 01:49,53

400PP Junior

Muži Ženy
2. Starko David 03:18,16 10. Hrašková Zuzana 03:54,58
4. Fülöp Michal 03:25,57 17. Hofbauerová Veronika 04:15,93

800PP Junior

Muži Ženy
2. Starko David 07:01,69 10. Michalčáková Gabriela 08:47,75
3. Fülöp Michal 07:24,69

50RP Junior

Muži Ženy
9. Lišková Ema 00:20,30

100RP Junior

Muži Ženy
10. Erteľová Zuzana 00:52,13
11. Michalčáková Gabriela 00:57,00

50BF Senior

Muži Ženy
14. Andreánsky Martin 00:21,88
17. Révay Roman 00:22,24

100BF Senior

Muži Ženy
12. Révay Roman 00:49,08

200BF Senior

Muži Ženy
6. Hanáková Ivana 02:01,25

50PP Senior

Muži Ženy
9. Andreánsky Martin 00:17,89 6. Marinčáková Nikola 00:20,14
22. Košta Radoslav 00:20,87 16. Polovinčáková Denisa 00:23,07

100PP Senior

Muži Ženy
28. Révay Roman 00:45,93 6. Hanáková Ivana 00:45,24
29. Košta Radoslav 00:46,50 14. Polovinčáková Denisa 00:50,48

200PP Senior

Muži Ženy
23. Chomut Miroslav 01:40,29 2. Marinčáková Nikola 01:35,36
17. Polovinčáková Denisa 01:52,91

400PP Senior

Muži Ženy
18. Chomut Miroslav 03:44,48 5. Marinčáková Nikola 03:33,18
11. Pohlová Barbora 03:44,08

800PP Senior

Muži Ženy
13. Chomut Miroslav 07:49,40 10. Hanáková Ivana 07:42,84
12. Pohlová Barbora 07:54,57

50RP Senior

Muži Ženy
17. Andreánsky Martin 00:17,28

100RP Senior

Muži Ženy
14. Košta Radoslav 00:45,50 9. Pohlová Barbora 00:45,15

4×100PP Junior

Muži Ženy
3. Erteľová Zuzana 00:49,59
Hrašková Zuzana
Hofbauerová Veronika
Lišková Ema 03:21,19

4×100PP Senior

Muži Ženy
5. Andreánsky Martin 00:40,00 2. Marinčáková Nikola 00:44,08
Chomut Miroslav Pohlová Barbora
Košta Radoslav Polovinčáková Denisa
Révay Roman 02:55,08 Hanáková Ivana 03:08,93
Návrat na vrch stránky

Mistrovství ČR družstev

Olomouc (Czech Republic) - 14.04.2012 - 15.04.2012

Návrat na vrch stránky

200PP

Muži Ženy
4. Chomutová Radka 01:47,49 702

400PP

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 03:48,91 721

800PP

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 07:59,88 712

1500PP

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 15:47,27 545 2. Chomutová Radka 15:27,98 706

4×100PP

Muži Ženy
4. Vilímová Eliška 00:53,07
Tylová Naďa 01:44,55 (00:51,48)
Chomutová Radka 02:31,78 (00:47,23)
Mročková Monika 03:19,50 (00:47,72) 2010

4×200PP

Muži Ženy
5. Cimburek Josef 01:31,90 4. Vilímová Eliška 01:55,95
Němeček Jakub Tylová Naďa
Chomut Miroslav 05:00,28 Chomutová Radka 05:37,42
Skružný Jan 06:41,07 (01:40,79) 2162 Mročková Monika 07:28,90 (01:51,48) 1976
Návrat na vrch stránky

Triton Cup

Šaľa (Slovak Republic) - 21.04.2012

Návrat na vrch stránky

100BF E0

Muži Ženy
6. Tóth Šimon 01:11,29 15 1. Mináčová Victoria 01:15,75 87

50PP E0

Muži Ženy
1. Mináčová Victoria 00:34,43 68

100BF E

Muži Ženy
9. Michalčák Daniel 01:15,20 0 2. Nulíčková Zuzana 01:06,78 233
11. Pálka Jakub 01:17,83 0

50PP E

Muži Ženy
5. Michalčák Daniel 00:29,52 97 2. Nulíčková Zuzana 00:27,88 319
7. Tóth Šimon 00:30,69 55
13. Pálka Jakub 00:33,08 0

100PP E

Muži Ženy
6. Tóth Šimon 01:11,63 10 2. Nulíčková Zuzana 01:01,88 331
11. Pálka Jakub 01:17,77 0
14. Michalčák Daniel 01:23,06 0

100BF D

Muži Ženy
5. Tóth Samuel 01:09,31 44 5. Pálková Barbora 01:03,58 296
10. Hanzelová Terézia 01:09,38 187

50PP D

Muži Ženy
6. Tóth Samuel 00:28,13 151 9. Pálková Barbora 00:27,94 317
10. Hanzelová Terézia 00:28,25 302

100PP D

Muži Ženy
4. Tóth Samuel 01:07,61 70 9. Hanzelová Terézia 01:06,81 233

200PP D

Muži Ženy
2. Pálková Barbora 02:21,67 291

100BF C

Muži Ženy
2. Erteľová Zuzana 00:58,27 414
3. Hofbauerová Veronika 00:58,99 396
4. Michalčáková Gabriela 01:02,19 324

50PP C

Muži Ženy
7. Patáč Adam 00:24,03 348 1. Erteľová Zuzana 00:21,45 715
5. Luptáková Alžbeta 00:28,20 304

100PP C

Muži Ženy
3. Michalčáková Gabriela 00:52,97 555
6. Luptáková Alžbeta 01:06,06 247

400PP C

Muži Ženy
2. Patáč Adam 04:53,60 226 3. Michalčáková Gabriela 04:10,66 571
4. Hofbauerová Veronika 04:17,13 532

50RP C

Muži Ženy
1. Erteľová Zuzana 00:20,03 724

100RP C

Muži Ženy
1. Luptáková Alžbeta 01:04,22 287

400RP C

Muži Ženy
1. Patáč Adam 05:16,72 190 1. Hofbauerová Veronika 04:39,65 428

50PP B

Muži Ženy
2. Košta Radoslav 00:20,95 546

100PP B

Muži Ženy
2. Košta Radoslav 00:48,60 489

50RP B

Muži Ženy
2. Košta Radoslav 00:19,19 596

50PP A

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:18,15 785

100PP A

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:41,03 764

200PP A

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 01:38,93 665

4×200PP C

Muži Ženy
1. Erteľová Zuzana 01:56,83
Hofbauerová Veronika 03:58,52 (02:01,69)
Nulíčková Zuzana 06:19,66 (02:21,14)
Michalčáková Gabriela 08:24,22 (02:04,56) 988

4×200PP A

Muži Ženy
3. Andreánsky Martin 01:42,32
Patáč Adam 03:59,52 (02:17,20)
Tóth Samuel 06:40,97 (02:41,45)
Košta Radoslav 08:33,19 (01:52,22) 510
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup 3. kolo

Gliwice (Poland) - 28.04.2012 - 29.04.2012

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
13. Lišková Ema 00:26,17

100BF Junior

Muži Ženy
7. Erteľová Zuzana 00:56,13
19. Michalčáková Gabriela 01:00,71

200BF Junior

Muži Ženy
5. Hrašková Zuzana 02:00,70

50PP Junior

Muži Ženy
2. Starko David 00:17,18 7. Erteľová Zuzana 00:21,39
11. Lišková Ema 00:21,87

200PP Junior

Muži Ženy
4. Fülöp Michal 01:30,79 15. Hrašková Zuzana 01:49,82

400PP Junior

Muži Ženy
2. Starko David 03:13,73 17. Hrašková Zuzana 04:01,28
4. Fülöp Michal 03:20,77

800PP Junior

Muži Ženy
3. Starko David 07:01,90 21. Michalčáková Gabriela 09:01,80

50RP Junior

Muži Ženy
11. Fülöp Michal 00:17,72 13. Erteľová Zuzana 00:20,59
15. Lišková Ema 00:21,09

100RP Junior

Muži Ženy
Michalčáková Gabriela DNF

50BF Senior

Muži Ženy
4. Medo Martin 00:20,95 5. Hanáková Ivana 00:25,42

100BF Senior

Muži Ženy
5. Medo Martin 00:47,92

200BF Senior

Muži Ženy
7. Košta Radoslav 01:54,72 6. Chomutová Radka 02:05,25
9. Medo Martin 01:55,50 7. Polovinčáková Denisa 02:05,37

50PP Senior

Muži Ženy
10. Andreánsky Martin 00:18,17

100PP Senior

Muži Ženy
18. Košta Radoslav 00:45,12

200PP Senior

Muži Ženy
22. Chomut Miroslav 01:43,80 6. Pohlová Barbora 01:43,73
9. Polovinčáková Denisa 01:50,79

400PP Senior

Muži Ženy
22. Chomut Miroslav 03:44,48 3. Hanáková Ivana 03:34,54
8. Pohlová Barbora 03:45,54

800PP Senior

Muži Ženy
17. Chomut Miroslav 07:48,59 5. Chomutová Radka 08:04,22
7. Polovinčáková Denisa 08:13,17

50RP Senior

Muži Ženy
9. Andreánsky Martin 00:16,32 3. Pohlová Barbora 00:20,40
4. Hanáková Ivana 00:20,66

100RP Senior

Muži Ženy
4. Andreánsky Martin 00:36,72 6. Chomutová Radka 00:47,36
19. Košta Radoslav 00:44,03

4×100PP Junior

Muži Ženy
5. Erteľová Zuzana 00:48,54
Michalčáková Gabriela 01:40,63 (00:52,09)
Lišková Ema 02:28,28 (00:47,65)
Hrašková Zuzana 03:17,38 (00:49,10)

4×100PP Senior

Muži Ženy
6. Andreánsky Martin 00:39,54 2. Pohlová Barbora 00:46,54
Medo Martin 01:21,69 (00:42,15) Polovinčáková Denisa 01:34,36 (00:47,82)
Chomut Miroslav Chomutová Radka 02:22,89 (00:48,53)
Košta Radoslav 03:08,58 Hanáková Ivana 03:07,49 (00:44,60)
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo

Bratislava (Slovak Republic) - 12.05.2012

Návrat na vrch stránky

200BF E0

Muži Ženy
1. Matej Dominik 02:39,89 1. Bednáriková Eva 02:42,19
7. Sivek Silvester 03:19,78 2. Mináčová Victoria 02:54,65
8. Fedor Adam 03:23,12 3. Valová Monika 03:15,24
5. Raniaková Janka 03:16,48
7. Di Capua Nicole 03:32,28

50PP E0

Muži Ženy
1. Matej Dominik 00:32,66 1. Bednáriková Eva 00:34,82
3. Fedor Adam 00:36,90 2. Mináčová Victoria 00:36,37
6. Sivek Silvester 00:38,42 4. Valová Monika 00:38,64
5. Di Capua Nicole 00:39,24
7. Raniaková Janka 00:41,20

100PP E0

Muži Ženy
1. Matej Dominik 01:14,22 1. Bednáriková Eva 01:16,10
2. Sivek Silvester 01:22,56 2. Mináčová Victoria 01:21,18
4. Fedor Adam 01:25,60 4. Valová Monika 01:32,00
5. Raniaková Janka 01:32,16
6. Di Capua Nicole 01:37,29

200BF E

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 02:32,67 2. Nulíčková Zuzana 02:27,57
7. Michalčák Daniel 02:40,89 5. Šprlová Barborka 02:35,93
9. Pálka Jakub 02:42,66 7. Babiaková Alexandra 02:43,51
10. Rovňan Adam 02:44,07 8. Fekiačová Juliana 02:47,64
12. Vasil Michal 02:54,41 9. Varacová Martina 02:48,06
13. Hell Maximilián 02:56,82 12. Korvíniová Klaudia 02:52,68
15. Kminiak Adam 03:00,10 13. Malčeková Soňa 02:53,54
16. Ertl Marek 03:01,41 16. Malčeková Adela 03:00,16
18. Pivarčiová Lýdia 03:15,42
Mrázová Martina DNS

50PP E

Muži Ženy
1. Michalčák Daniel 00:28,67 3. Nulíčková Zuzana 00:28,27
5. Vasil Michal 00:29,87 4. Fekiačová Juliana 00:28,34
6. Tóth Šimon 00:29,96 5. Korvíniová Klaudia 00:28,64
8. Pálka Jakub 00:31,74 9. Malčeková Adela 00:32,78
11. Hell Maximilián 00:33,90 9. Varacová Martina 00:32,78
13. Kminiak Adam 00:35,04 11. Šprlová Barborka 00:32,97
15. Ertl Marek 00:37,60 13. Babiaková Alexandra 00:33,35
16. Rovňan Adam 00:38,05 15. Malčeková Soňa 00:35,41
20. Pivarčiová Lýdia 00:40,15
Mrázová Martina DNS

100PP E

Muži Ženy
2. Michalčák Daniel 01:09,56 1. Nulíčková Zuzana 01:00,40
5. Tóth Šimon 01:11,66 5. Korvíniová Klaudia 01:05,15
6. Vasil Michal 01:13,54 6. Fekiačová Juliana 01:06,01
8. Pálka Jakub 01:14,38 9. Šprlová Barborka 01:14,50
9. Rovňan Adam 01:15,71 10. Malčeková Adela 01:15,11
12. Ertl Marek 01:24,56 11. Varacová Martina 01:15,97
13. Kminiak Adam 01:25,03 16. Malčeková Soňa 01:20,64
Hell Maximilián Dq 19. Pivarčiová Lýdia 01:33,85
Babiaková Alexandra CHS
Mrázová Martina DNS

50BF D

Muži Ženy
6. Valko Matej 00:28,43 1. Hrašková Zuzana 00:25,76
9. Malček Ladislav 00:29,59 4. Murínová Kristína 00:27,28
10. Tóth Samuel 00:29,77 6. Pálková Barbora 00:28,10
12. Hudec Patrik 00:31,86 12. Hanzelová Terézia 00:30,58
14. Davidová Petra 00:30,93
16. Teremová Martina 00:31,56
17. Bellova Natalia 00:32,04
18. Vajdová Ivana 00:32,12
19. Hozáková Dominika 00:32,22
24. Golianová Barbora 00:33,45
28. Šmigovská Adriana 00:36,40
30. Pupalová Emma 00:37,82

400PP D

Muži Ženy
5. Malček Ladislav 05:04,32 1. Hrašková Zuzana 03:56,90
10. Hudec Patrik 05:43,44 7. Hanzelová Terézia 04:58,40
11. Tóth Samuel 05:49,97 9. Pálková Barbora 05:08,24
Valko Matej DNS 12. Davidová Petra 05:19,99
14. Teremová Martina 05:27,86
17. Murínová Kristína 05:43,65
18. Bellova Natalia 05:53,92
21. Golianová Barbora 05:57,89
23. Šmigovská Adriana 05:58,77
24. Hozáková Dominika 06:02,60
27. Vajdová Ivana 06:08,92
28. Pupalová Emma 06:10,67

100RP D

Muži Ženy
2. Malček Ladislav 01:00,55 1. Hrašková Zuzana 00:49,40
5. Valko Matej 01:03,48 3. Davidová Petra 01:04,44
9. Tóth Samuel 01:17,74 4. Murínová Kristína 01:05,02
11. Hudec Patrik 01:26,30 6. Pálková Barbora 01:07,22
7. Hanzelová Terézia 01:07,97
8. Vajdová Ivana 01:14,76
11. Bellova Natalia 01:23,53
Golianová Barbora Dq

200BF C

Muži Ženy
14. Patáč Adam 02:22,97 2. Hofbauerová Veronika 02:07,69
16. Nikolov Alexander 02:26,58 3. Erteľová Zuzana 02:08,50
19. Tuček Peter 02:33,02 5. Michalčáková Gabriela 02:15,10
11. Luptáková Alžbeta 02:32,12

100PP C

Muži Ženy
13. Patáč Adam 00:58,82 2. Erteľová Zuzana 00:48,85
14. Nikolov Alexander 01:00,28 4. Michalčáková Gabriela 00:51,39
17. Tuček Peter 01:05,00 6. Hofbauerová Veronika 00:54,32
11. Luptáková Alžbeta 01:07,58

400RP C

Muži Ženy
5. Patáč Adam 05:10,34 1. Erteľová Zuzana 04:13,96
7. Nikolov Alexander 05:27,02 3. Michalčáková Gabriela 04:30,49
4. Hofbauerová Veronika 04:41,22
Luptáková Alžbeta DNF

4×100PP E0

Muži Ženy
1. Matej Dominik 01:14,96
Bednáriková Eva 02:35,28 (01:20,32)
Di Capua Nicole 04:10,70 (01:35,42)
Mináčová Victoria 05:32,21 (01:21,51)

4×100PP E

Muži Ženy
2. Korvíniová Klaudia 01:06,30
Tóth Šimon 02:18,62 (01:12,32)
Fekiačová Juliana 03:26,81 (01:08,19)
Nulíčková Zuzana 04:28,42 (01:01,61)
3. Pálka Jakub 01:17,29
Vasil Michal 02:29,44 (01:12,15)
Michalčák Daniel 03:38,35 (01:08,91)
Šprlová Barborka 04:52,48 (01:14,13)

4×100PP D

Muži Ženy
2. Hrašková Zuzana 00:50,42
Hanzelová Terézia 01:53,46 (01:03,04)
Pálková Barbora 02:53,72 (01:00,26)
Malček Ladislav 03:52,53 (00:58,81)

4×100PP C

Muži Ženy
2. Erteľová Zuzana 00:49,98
Michalčáková Gabriela 01:44,16 (00:54,18)
Patáč Adam 02:45,42 (01:01,26)
Hofbauerová Veronika 03:40,01 (00:54,59)
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 19.05.2012

Návrat na vrch stránky

100BF E0

Muži Ženy
3. Matej Dominik 01:11,47 625 1. Bednáriková Eva 01:15,96 511
6. Zetty Filip 01:24,64 372 3. Mináčová Victoria 01:18,72 458
8. Sivek Silvester 01:25,20 363 6. Di Capua Nicole 01:30,15 273
9. Fedor Adam 01:26,77 338 7. Valová Monika 01:30,54 267
10. Hraško Jakub 01:49,49 60 8. Vasilová Hana 01:30,71 265
9. Raniaková Janka 01:34,46 215
10. Hudáková Hana 01:35,20 205

50PP E0

Muži Ženy
3. Matej Dominik 00:33,40 328 1. Mináčová Victoria 00:32,00 493
5. Zetty Filip 00:36,51 215 2. Bednáriková Eva 00:33,16 441
6. Fedor Adam 00:37,08 196 6. Vasilová Hana 00:38,69 235
9. Hraško Jakub 00:43,26 25 7. Hudáková Hana 00:39,42 212
10. Sivek Silvester 00:48,41 0 8. Valová Monika 00:40,08 192
9. Di Capua Nicole 00:41,39 154
10. Raniaková Janka 00:41,55 150

100PP E0

Muži Ženy
3. Matej Dominik 01:16,06 303 1. Mináčová Victoria 01:11,62 494
6. Sivek Silvester 01:28,34 122 2. Bednáriková Eva 01:17,77 376
8. Zetty Filip 01:34,65 47 5. Di Capua Nicole 01:29,86 190
9. Fedor Adam 01:37,60 16 7. Hudáková Hana 01:33,39 145
10. Hraško Jakub 01:47,57 0 8. Vasilová Hana 01:33,49 144
9. Raniaková Janka 01:35,61 119
10. Valová Monika 01:36,27 111

100BF E

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 01:10,88 638 4. Nulíčková Zuzana 01:07,54 699
5. Michalčák Daniel 01:11,83 617 7. Korvíniová Klaudia 01:10,16 635
6. Pálka Jakub 01:12,21 608 9. Šprlová Barborka 01:11,84 597
7. Vasil Michal 01:12,36 605 10. Šimková Ema 01:12,10 591
9. Porubský Alan 01:14,78 553 12. Fekiačová Juliana 01:15,02 529
10. Bucha Viliam 01:16,83 511 13. Babiaková Alexandra 01:15,22 525
11. Kminiak Adam 01:17,74 494 14. Madlenová Zuzana 01:15,42 521
12. Hell Maximilián 01:18,57 478 15. Varacová Martina 01:17,09 488
13. Ertl Marek 01:24,24 378 16. Malčeková Soňa 01:17,79 475
17. Malček Branislav 01:26,89 336 17. Malčeková Adela 01:23,79 369
18. Madlen Tadeáš 01:27,92 321 18. Kočická Eliška 01:29,14 287
19. Nagy Patrik 01:39,51 167 19. Pivarčiová Lýdia 01:29,88 277
20. Kanová Viktória 01:31,68 251
21. Babicová Lucia 01:37,41 178

50PP E

Muži Ženy
4. Michalčák Daniel 00:28,51 556 4. Nulíčková Zuzana 00:28,01 706
5. Tóth Šimon 00:30,40 459 5. Fekiačová Juliana 00:28,29 689
6. Vasil Michal 00:30,67 447 8. Korvíniová Klaudia 00:28,63 669
7. Pálka Jakub 00:31,29 418 11. Šimková Ema 00:30,18 583
9. Porubský Alan 00:33,09 341 12. Madlenová Zuzana 00:31,07 538
10. Kminiak Adam 00:34,10 301 13. Šprlová Barborka 00:33,50 426
11. Hell Maximilián 00:34,45 288 14. Varacová Martina 00:33,83 412
13. Bucha Viliam 00:35,23 259 15. Kanová Viktória 00:34,00 405
14. Madlen Tadeáš 00:35,31 256 16. Babiaková Alexandra 00:34,09 402
16. Ertl Marek 00:37,08 196 17. Malčeková Adela 00:34,50 385
17. Malček Branislav 00:38,54 151 18. Malčeková Soňa 00:35,73 337
18. Nagy Patrik 00:45,59 0 19. Kočická Eliška 00:37,13 287
20. Pivarčiová Lýdia 00:40,67 175
21. Babicová Lucia 00:43,07 109

100PP E

Muži Ženy
4. Michalčák Daniel 01:04,74 531 1. Nulíčková Zuzana 01:01,31 745
5. Vasil Michal 01:08,58 446 6. Korvíniová Klaudia 01:04,92 648
6. Pálka Jakub 01:11,95 378 8. Fekiačová Juliana 01:06,36 612
8. Porubský Alan 01:14,25 335 11. Šimková Ema 01:09,82 532
9. Tóth Šimon 01:16,06 303 12. Madlenová Zuzana 01:13,90 448
10. Kminiak Adam 01:18,16 268 13. Šprlová Barborka 01:13,98 446
11. Bucha Viliam 01:19,13 253 14. Babiaková Alexandra 01:15,80 411
12. Hell Maximilián 01:19,18 252 15. Malčeková Soňa 01:18,70 359
13. Madlen Tadeáš 01:23,16 192 16. Varacová Martina 01:18,89 356
16. Ertl Marek 01:28,49 120 17. Kočická Eliška 01:25,73 248
17. Malček Branislav 01:29,64 106 18. Kanová Viktória 01:26,55 236
19. Nagy Patrik 01:54,93 0 19. Malčeková Adela 01:34,40 133
20. Pivarčiová Lýdia 01:34,84 128
21. Babicová Lucia 01:42,92 39

100BF D

Muži Ženy
6. Malček Ladislav 01:07,16 488 1. Hrašková Zuzana 00:56,00 871
7. Tóth Samuel 01:08,70 454 8. Pálková Barbora 01:01,76 697
11. Hudec Patrik 01:15,80 318 12. Murínová Kristína 01:03,72 645
12. Lacko Adrián 01:47,14 0 18. Hanzelová Terézia 01:10,16 494
19. Teremová Martina 01:10,48 487
20. Davidová Petra 01:11,35 469
22. Golianová Barbora 01:12,13 453
24. Valová Kristína 01:12,89 438
25. Hozáková Dominika 01:12,98 436
26. Bošeľová Amália 01:32,62 131

50PP D

Muži Ženy
2. Malček Ladislav 00:25,95 541 1. Hrašková Zuzana 00:22,80 921
8. Tóth Samuel 00:29,20 369 10. Pálková Barbora 00:26,77 636
10. Hudec Patrik 00:33,24 203 11. Valová Kristína 00:27,28 605
11. Lacko Adrián 00:34,55 157 12. Hanzelová Terézia 00:27,70 581
13. Davidová Petra 00:27,75 578
15. Murínová Kristína 00:27,89 570
20. Teremová Martina 00:29,70 474
21. Golianová Barbora 00:31,26 401
24. Hozáková Dominika 00:33,21 318
25. Bošeľová Amália 00:40,37 84

400PP D

Muži Ženy
7. Malček Ladislav 05:21,31 383 1. Hrašková Zuzana 03:58,24 968
9. Hudec Patrik 05:47,48 279 11. Pálková Barbora 04:51,48 609
10. Tóth Samuel 05:53,03 258 12. Hanzelová Terézia 04:53,40 598
11. Lacko Adrián 06:36,15 121 15. Davidová Petra 05:07,51 525
17. Valová Kristína 05:28,31 428
19. Teremová Martina 05:33,64 405
22. Murínová Kristína 05:52,13 332
23. Hozáková Dominika 06:02,94 292
24. Golianová Barbora 06:03,61 289

100BF C

Muži Ženy
8. Patáč Adam 01:01,51 509 8. Hofbauerová Veronika 00:57,98 779
9. Nikolov Alexander 01:02,15 493 9. Erteľová Zuzana 00:58,30 769
10. Tuček Jakub 01:05,10 425 13. Michalčáková Gabriela 01:00,60 702
11. Kirschner Richard 01:17,56 196 16. Hamadová Dominika 01:05,90 565
17. Luptáková Alžbeta 01:07,12 536
18. Jankovičová Kristína 01:07,30 532
19. Veselá Radka 01:12,20 428

200PP C

Muži Ženy
8. Patáč Adam 02:15,12 355 2. Erteľová Zuzana 01:51,16 789
9. Nikolov Alexander 02:17,32 333 7. Hofbauerová Veronika 01:58,05 685
10. Tuček Jakub 02:32,74 198 8. Michalčáková Gabriela 01:59,02 671
11. Kirschner Richard 03:01,15 10 16. Hamadová Dominika 02:28,99 335
17. Luptáková Alžbeta 02:30,76 319
18. Veselá Radka 02:33,47 296
19. Jankovičová Kristína 02:47,20 189

50RP C

Muži Ženy
8. Patáč Adam 00:24,38 443 2. Erteľová Zuzana 00:20,45 839
9. Nikolov Alexander 00:27,44 309 8. Michalčáková Gabriela 00:22,22 711
Tuček Jakub DNF 14. Hofbauerová Veronika 00:23,95 605
Kirschner Richard DNF 16. Luptáková Alžbeta 00:26,77 461
17. Hamadová Dominika 00:26,82 458
Veselá Radka DNF
Jankovičová Kristína DNF

100BF A+B

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:48,03 784 5. Polovinčáková Denisa 01:00,25 587
4. Košta Radoslav 00:52,37 636 6. Janigová Katka 01:05,31 464
9. Lorencovič Robert 01:01,52 393 7. Zelinová Lucia 01:06,74 433
8. Prokajová Daria 01:15,16 272

400PP A+B

Muži Ženy
4. Lorencovič Robert 05:06,70 164 3. Polovinčáková Denisa 03:59,57 652
6. Prokajová Daria 06:21,96 36

50RP A+B

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:15,97 876 4. Prokajová Daria 00:35,24 89
5. Košta Radoslav 00:18,90 622
9. Lorencovič Robert 00:26,07 241

4×200PP C

Muži Ženy
5. Erteľová Zuzana 01:58,42
Hofbauerová Veronika 03:56,32 (01:57,90)
Michalčáková Gabriela 05:57,92 (02:01,60)
Hrašková Zuzana 07:48,95 (01:51,03)

4×200PP A

Muži Ženy
8. Nulíčková Zuzana 02:15,63
Hanzelová Terézia 04:41,84 (02:26,21)
Pálková Barbora 06:56,52 (02:14,68)
Janigová Katka 09:13,55 (02:17,03)
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup 5. kolo

Palma de Mallorca (Spain) - 25.05.2012 - 27.05.2012

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
3. Erteľová Zuzana 00:25,62
6. Lišková Ema 00:26,43

100BF Junior

Muži Ženy
6. Erteľová Zuzana 00:57,45

200BF Junior

Muži Ženy
2. Fülöp Michal 01:42,65 3. Hrašková Zuzana 02:01,60
9. Košta Radoslav 01:59,21 7. Erteľová Zuzana 02:12,78

50PP Junior

Muži Ženy
1. Starko David 00:17,36 6. Lišková Ema 00:21,78

100PP Junior

Muži Ženy
1. Starko David 00:38,28 11. Michalčáková Gabriela 00:51,70
6. Košta Radoslav 00:44,20

200PP Junior

Muži Ženy
2. Starko David 01:27,64 12. Hrašková Zuzana 01:50,23
3. Fülöp Michal 01:29,69

400PP Junior

Muži Ženy
2. Fülöp Michal 03:19,13 6. Hrašková Zuzana 03:55,07
13. Michalčáková Gabriela 04:16,95

50RP Junior

Muži Ženy
9. Lišková Ema 00:21,07

100RP Junior

Muži Ženy
3. Košta Radoslav 00:41,74 6. Michalčáková Gabriela 00:52,48

50BF Senior

Muži Ženy
1. Medo Milan 00:19,87 2. Marinčáková Nikola 00:24,12
7. Révay Roman 00:21,56 7. Hofbauerová Veronika 00:27,58

100BF Senior

Muži Ženy
2. Medo Milan 00:44,48 3. Marinčáková Nikola 00:51,96
7. Révay Roman 00:47,65 7. Hofbauerová Veronika 00:58,24

200BF Senior

Muži Ženy
5. Medo Milan 01:43,52 3. Marinčáková Nikola 01:54,51
9. Révay Roman 01:47,92

50PP Senior

Muži Ženy
8. Andreánsky Martin 00:17,68 8. Polovinčáková Denisa 00:22,00

100PP Senior

Muži Ženy
7. Polovinčáková Denisa 00:47,76

200PP Senior

Muži Ženy
19. Chomut Miroslav 01:41,85 12. Polovinčáková Denisa 01:48,27
16. Hofbauerová Veronika 01:57,91

400PP Senior

Muži Ženy
18. Chomut Miroslav 03:42,96 11. Hanáková Ivana 03:40,22

800PP Senior

Muži Ženy
11. Chomut Miroslav 07:48,25 13. Hanáková Ivana 07:48,98

50RP Senior

Muži Ženy
9. Andreánsky Martin 00:16,16 8. Hanáková Ivana 00:20,30

100RP Senior

Muži Ženy
10. Andreánsky Martin 00:37,55

4×100PP Junior

Muži Ženy
3. Erteľová Zuzana 00:48,71
Michalčáková Gabriela 01:41,18 (00:52,47)
Hrašková Zuzana 02:30,54 (00:49,36)
Lišková Ema 03:19,16 (00:48,62)

4×100PP Senior

Muži Ženy
5. Andreánsky Martin 00:39,01 2. Marinčáková Nikola 00:45,30
Chomut Miroslav 01:24,93 (00:45,92) Polovinčáková Denisa 01:34,84 (00:49,54)
Révay Roman 02:07,65 (00:42,72) Hofbauerová Veronika 02:27,92 (00:53,08)
Medo Milan 02:52,55 (00:44,90) Hanáková Ivana 03:15,42 (00:47,50)
Návrat na vrch stránky

Mistrovství ČR v plavání s ploutvemi

Karlovy Vary (Czech Republic) - 01.06.2012 - 03.06.2012

Návrat na vrch stránky

800PP A

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 08:03,00 701

100RP A

Muži Ženy
5. Chomutová Radka 00:47,27 662

400RP A

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 03:38,06 754

800RP A

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 07:41,94 752

4×100PP A

Muži Ženy
5. Šmejkal Martin 00:46,40 3. Mročková Monika 00:48,82
Valníníček Jakub 01:33,92 (00:47,52) Čudová Tereza 01:42,54 (00:53,72)
Chomut Miroslav 02:19,60 (00:45,68) Šimúnková Eliška 02:34,25 (00:51,71)
Cimburek Josef 03:00,71 (00:41,11) Chomutová Radka 03:21,65 (00:47,40)

4×200PP A

Muži Ženy
4. Šmejkal Martin 01:45,20 3. Mročková Monika 01:48,45
Valníníček Jakub 03:33,92 (01:48,72) Čudová Tereza 03:51,88 (02:03,43)
Chomut Miroslav Šimúnková Eliška
Cimburek Josef 06:54,87 Chomutová Radka 07:34,56

4×100RP A

Muži Ženy
3. Šmejkal Martin 00:45,07 2. Šimúnková Eliška 00:51,23
Chomut Miroslav 01:32,73 (00:47,66) Čudová Tereza 01:43,54 (00:52,31)
Valníníček Jakub 02:18,54 (00:45,81) Chomutová Radka 02:30,02 (00:46,48)
Cimburek Josef 02:57,62 (00:39,08) Mročková Monika 03:16,02 (00:46,00)
Návrat na vrch stránky

Majstrovstvá Slovenska

Žilina (Slovak Republic) - 09.06.2012 - 10.06.2012

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
7. Pálka Jakub 00:31,82 18 2. Nulíčková Zuzana 00:30,00 226
8. Vasil Michal 00:31,99 12 5. Šimková Ema 00:31,24 177
9. Michalčák Daniel 00:32,19 6 6. Fekiačová Juliana 00:31,40 171
10. Rovňan Adam 00:32,66 0 9. Korvíniová Klaudia 00:31,70 160
11. Matej Dominik 00:33,04 0 12. Madlenová Zuzana 00:32,76 123
12. Madlen Tadeáš 00:34,22 0 13. Mináčová Victoria 00:33,02 114
14. Kminiak Adam 00:35,80 0 14. Liptáková Miroslava 00:33,17 109
Tóth Šimon CHS 17. Babiaková Alexandra 00:34,38 70
19. Kanová Viktória 00:40,74 0

100BF E

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 01:07,71 69 2. Nulíčková Zuzana 01:04,94 268
7. Michalčák Daniel 01:11,46 13 3. Šimková Ema 01:09,29 189
8. Vasil Michal 01:13,33 0 6. Korvíniová Klaudia 01:10,46 169
9. Rovňan Adam 01:13,56 0 7. Babiaková Alexandra 01:11,16 157
10. Matej Dominik 01:13,83 0 11. Fekiačová Juliana 01:15,16 96
11. Pálka Jakub 01:14,13 0 12. Liptáková Miroslava 01:16,60 75
15. Kminiak Adam 01:18,35 0 13. Madlenová Zuzana 01:17,18 67
18. Madlen Tadeáš 01:22,63 0 14. Mináčová Victoria 01:17,40 64
20. Kanová Viktória 01:28,98 0

200BF E

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 02:31,22 89 4. Korvíniová Klaudia 02:39,54 147
6. Pálka Jakub 02:37,12 48 5. Babiaková Alexandra 02:40,15 142
7. Matej Dominik 02:39,03 36 7. Šimková Ema 02:42,98 122
9. Rovňan Adam 02:42,91 11 8. Fekiačová Juliana 02:43,55 118
10. Michalčák Daniel 02:43,26 9 10. Mináčová Victoria 02:44,33 113
12. Kminiak Adam 02:53,89 0 12. Liptáková Miroslava 02:48,86 82
13. Vasil Michal 02:54,83 0 17. Kanová Viktória 03:24,73 0

50PP E

Muži Ženy
4. Michalčák Daniel 00:29,46 99 3. Fekiačová Juliana 00:28,46 293
6. Vasil Michal 00:29,78 87 4. Korvíniová Klaudia 00:29,40 251
9. Pálka Jakub 00:32,18 6 8. Šimková Ema 00:29,95 228
11. Matej Dominik 00:33,05 0 10. Liptáková Miroslava 00:31,48 168
17. Kminiak Adam 00:35,21 0 11. Madlenová Zuzana 00:31,78 157
18. Madlen Tadeáš 00:35,61 0 15. Mináčová Victoria 00:35,24 44
19. Rovňan Adam 00:35,71 0 17. Kanová Viktória 00:35,49 36
Tóth Šimon CHS 18. Babiaková Alexandra 00:35,74 29

100PP E

Muži Ženy
3. Vasil Michal 01:06,29 92 2. Nulíčková Zuzana 00:59,40 387
4. Michalčák Daniel 01:06,32 91 5. Korvíniová Klaudia 01:04,07 286
8. Tóth Šimon 01:10,61 25 6. Šimková Ema 01:05,65 255
9. Matej Dominik 01:11,10 18 7. Fekiačová Juliana 01:06,16 245
11. Pálka Jakub 01:12,45 0 11. Liptáková Miroslava 01:15,74 87
14. Kminiak Adam 01:17,53 0 12. Mináčová Victoria 01:15,85 86
18. Rovňan Adam 01:22,20 0 13. Babiaková Alexandra 01:16,21 81
19. Madlen Tadeáš 01:27,34 0 15. Madlenová Zuzana 01:20,11 28
19. Kanová Viktória 01:32,97 0

200PP E

Muži Ženy
2. Michalčák Daniel 02:28,77 107 2. Nulíčková Zuzana 02:15,22 353
7. Vasil Michal 02:35,47 60 4. Fekiačová Juliana 02:23,49 275
8. Matej Dominik 02:38,10 42 5. Korvíniová Klaudia 02:24,59 265
10. Tóth Šimon 02:40,77 25 9. Babiaková Alexandra 02:40,52 140
11. Kminiak Adam 02:41,75 18 10. Liptáková Miroslava 02:43,33 120
12. Pálka Jakub 02:42,37 14 12. Mináčová Victoria 02:45,85 103
16. Rovňan Adam 02:54,36 0 13. Šimková Ema 02:48,52 85
16. Kanová Viktória 03:07,40 0

400PP E

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 05:23,81 122 1. Nulíčková Zuzana 04:47,02 372
6. Michalčák Daniel 05:25,92 104 4. Fekiačová Juliana 05:07,02 283
8. Matej Dominik 05:41,12 95 5. Korvíniová Klaudia 05:19,64 232
9. Rovňan Adam 05:47,75 35 8. Šimková Ema 05:39,95 158
10. Vasil Michal 05:50,67 26 10. Mináčová Victoria 05:57,91 100
11. Pálka Jakub 05:51,46 24 11. Liptáková Miroslava 06:13,26 55
12. Kminiak Adam 05:57,79 4 12. Babiaková Alexandra 06:16,70 45
14. Kanová Viktória 06:57,98 0

15RP E

Muži Ženy
3. Michalčák Daniel 00:07,37 1. Nulíčková Zuzana 00:06,81
5. Tóth Šimon 00:07,70 2. Fekiačová Juliana 00:07,12
9. Kminiak Adam 00:07,80 4. Korvíniová Klaudia 00:07,42
9. Pálka Jakub 00:07,80 10. Šimková Ema 00:07,73
11. Vasil Michal 00:07,84 12. Liptáková Miroslava 00:08,26
16. Matej Dominik 00:08,85 13. Kanová Viktória 00:08,36
18. Rovňan Adam 00:09,35 14. Madlenová Zuzana 00:08,50
22. Madlen Tadeáš 00:10,65 16. Mináčová Victoria 00:08,67
17. Babiaková Alexandra 00:08,99

50BF D

Muži Ženy
6. Malček Ladislav 00:28,65 130 2. Hrašková Zuzana 00:25,69 432
7. Tóth Samuel 00:30,24 71 7. Pálková Barbora 00:28,49 291
10. Hudec Patrik 00:33,82 0 10. Davidová Petra 00:29,93 229
13. Bellova Natalia 00:31,24 177
16. Vajdová Ivana 00:31,83 156
17. Valová Kristína 00:32,01 149
19. Hozáková Dominika 00:32,31 138
20. Hanzelová Terézia 00:32,33 138

100BF D

Muži Ženy
6. Tóth Samuel 01:10,12 32 3. Pálková Barbora 01:01,03 350
10. Hudec Patrik 01:19,17 0 11. Bellova Natalia 01:10,27 172
14. Vajdová Ivana 01:11,50 152
16. Hozáková Dominika 01:14,30 109
18. Valová Kristína 01:14,83 101

200BF D

Muži Ženy
7. Tóth Samuel 02:36,31 54 6. Pálková Barbora 02:22,15 287
8. Hudec Patrik 02:47,76 0 11. Bellova Natalia 02:37,65 160
13. Hozáková Dominika 02:46,69 97

50PP D

Muži Ženy
5. Malček Ladislav 00:26,56 219 8. Davidová Petra 00:27,33 346
8. Tóth Samuel 00:29,74 89 9. Valová Kristína 00:27,78 324
11. Hudec Patrik 00:31,51 28 10. Hanzelová Terézia 00:27,84 321
15. Bellova Natalia 00:31,48 168
17. Vajdová Ivana 00:32,23 141

100PP D

Muži Ženy
6. Malček Ladislav 01:00,48 197 5. Pálková Barbora 00:58,64 405
9. Tóth Samuel 01:08,11 62 8. Davidová Petra 01:01,14 347
13. Hudec Patrik 01:17,23 0 9. Valová Kristína 01:02,57 316
18. Bellova Natalia 01:10,66 166
19. Hozáková Dominika 01:13,41 122
20. Vajdová Ivana 01:15,01 98

200PP D

Muži Ženy
10. Malček Ladislav 02:22,37 157 1. Hrašková Zuzana 01:50,68 653
12. Tóth Samuel 02:36,21 54 6. Davidová Petra 02:15,57 349
14. Hudec Patrik 02:43,17 9 9. Valová Kristína 02:22,00 288
15. Bellova Natalia 02:36,15 171
17. Vajdová Ivana 02:44,72 110
18. Hozáková Dominika 02:44,98 109

400PP D

Muži Ženy
5. Malček Ladislav 05:21,59 119 4. Pálková Barbora 04:45,06 282
6. Hudec Patrik 05:46,26 29 7. Hanzelová Terézia 04:59,92 313
9. Bellova Natalia 05:20,89 227
Vajdová Ivana CHS

800PP D

Muži Ženy
4. Malček Ladislav 11:05,41 136 1. Hrašková Zuzana 08:29,88 612
4. Pálková Barbora 10:21,82 321
6. Hanzelová Terézia 10:40,31 283

25RP D

Muži Ženy
11. Hudec Patrik 00:14,31 1. Hrašková Zuzana 00:10,20
Tóth Šimon DNS 6. Valová Kristína 00:11,67
Malček Ladislav DNF 9. Davidová Petra 00:11,99
11. Hanzelová Terézia 00:12,35
12. Pálková Barbora 00:12,51
17. Vajdová Ivana 00:14,00
19. Bellova Natalia 00:14,80

100RP D

Muži Ženy
2. Malček Ladislav 01:04,96 148 1. Hrašková Zuzana 00:48,87 616
7. Hudec Patrik 01:36,82 0 2. Davidová Petra 00:59,45 371
3. Hanzelová Terézia 01:04,65 200
6. Pálková Barbora 01:06,33 254
7. Valová Kristína 01:08,12 228
9. Bellova Natalia 01:19,39 88
10. Vajdová Ivana 01:21,68 64

400RP D

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 04:09,07 570

800RP D

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 08:56,91 551

50BF C

Muži Ženy
Nikolov Alexander CHS 1. Erteľová Zuzana 00:25,22 459
6. Luptáková Alžbeta 00:29,40 251
7. Hamadová Dominika 00:30,33 212

100BF C

Muži Ženy
1. Erteľová Zuzana 00:58,27 414
2. Hofbauerová Veronika 00:58,49 408
4. Michalčáková Gabriela 01:00,65 358
10. Luptáková Alžbeta 01:10,27 172

200BF C

Muži Ženy
1. Hofbauerová Veronika 02:08,56 -423
6. Luptáková Alžbeta 02:38,95 151

50PP C

Muži Ženy
10. Nikolov Alexander 00:25,38 276 1. Erteľová Zuzana 00:21,12 742
9. Luptáková Alžbeta 00:28,65 284
10. Hamadová Dominika 00:28,98 269

100PP C

Muži Ženy
12. Nikolov Alexander 00:59,62 214 2. Erteľová Zuzana 00:48,18 710
4. Michalčáková Gabriela 00:51,38 603
9. Luptáková Alžbeta 01:05,10 265

200PP C

Muži Ženy
2. Michalčáková Gabriela 01:56,66 568
3. Hofbauerová Veronika 01:57,50 557
5. Luptáková Alžbeta 02:22,38 285

400PP C

Muži Ženy
3. Michalčáková Gabriela 04:09,18 581
8. Hamadová Dominika 04:58,62 219

800PP C

Muži Ženy
2. Hamadová Dominika 10:31,00 302

1500PP C

Muži Ženy
3. Hamadová Dominika 22:15,33 186

50RP C

Muži Ženy
10. Nikolov Alexander 00:25,50 260 1. Erteľová Zuzana 00:20,94 659
4. Michalčáková Gabriela 00:22,90 537
7. Hamadová Dominika 00:28,21 293

100RP C

Muži Ženy
1. Erteľová Zuzana 00:48,62 623
2. Hofbauerová Veronika 00:58,18 396
3. Luptáková Alžbeta 01:04,35 285

400RP C

Muži Ženy
4. Nikolov Alexander 05:15,37 194 1. Hofbauerová Veronika 04:37,55 437

800RP C

Muži Ženy
1. Michalčáková Gabriela 09:42,34 455
2. Hofbauerová Veronika 09:53,53 433

50BF A

Muži Ženy
4. Andreánsky Martin 00:21,57 502

50PP A

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:17,91 809 2. Polovinčáková Denisa 00:22,11 664

100PP A

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:39,75 821 3. Polovinčáková Denisa 00:48,55 697

200PP A

Muži Ženy
Andreánsky Martin 15m pásmo 2. Polovinčáková Denisa 01:49,50 671

50RP A

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:17,00 2

100RP A

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:37,91 795 4. Polovinčáková Denisa 00:48,12 637

4×100PP E

Muži Ženy
Vasil Michal 1. Korvíniová Klaudia 01:04,56
Matej Dominik Šimková Ema 02:11,85 (01:07,29)
Tóth Šimon Fekiačová Juliana 03:18,74 (01:06,89)
Michalčák Daniel CHO 0 Nulíčková Zuzana 04:19,68 (01:00,94) 622
3. Liptáková Miroslava 01:13,75
Mináčová Victoria 02:34,34 (01:20,59)
Madlenová Zuzana 03:45,87 (01:11,53)
Babiaková Alexandra 04:59,99 (01:14,12) 288

4×200PP E

Muži Ženy
1. Matej Dominik 02:41,03 2. Liptáková Miroslava 02:46,04
Tóth Šimon 05:19,68 (02:38,65) Šimková Ema 05:18,49 (02:32,45)
Vasil Michal 07:55,95 (02:36,27) Kanová Viktória 08:24,26 (03:05,77)
Michalčák Daniel 10:41,37 (02:45,42) 162 Babiaková Alexandra 11:16,40 (02:52,14) 266
Korvíniová Klaudia
Mináčová Victoria
Fekiačová Juliana
Nulíčková Zuzana 15m pásmo

4×100PP D

Muži Ženy
2. Malček Ladislav 01:03,03 1. Hanzelová Terézia 01:04,01
Hudec Patrik 02:12,68 (01:09,65) Valová Kristína 02:06,07 (01:02,06)
Pálka Jakub 03:25,77 (01:13,09) Davidová Petra 03:06,96 (01:00,89)
Tóth Samuel 04:32,09 (01:06,32) 226 Pálková Barbora 04:06,84 (00:59,88) 750

4×200PP D

Muži Ženy
3. Malček Ladislav 02:31,57 3. Hanzelová Terézia 02:23,19
Hudec Patrik 05:07,14 (02:35,57) Valová Kristína 04:48,60 (02:25,41)
Pálka Jakub 07:52,72 (02:45,58) Davidová Petra 07:10,82 (02:22,22)
Tóth Samuel 10:33,96 (02:41,24) 186 Pálková Barbora 09:26,06 (02:15,24) 678

4×100PP C

Muži Ženy
1. Erteľová Zuzana 00:48,92
Hofbauerová Veronika 01:45,30 (00:56,38)
Michalčáková Gabriela 02:38,28 (00:52,98)
Hrašková Zuzana 03:28,30 (00:50,02) 1232

4×200PP C

Muži Ženy
1. Erteľová Zuzana 01:54,67
Hofbauerová Veronika 03:58,38 (02:03,71)
Michalčáková Gabriela 05:59,03 (02:00,65)
Hrašková Zuzana 07:49,00 (01:49,97) 1202
Návrat na vrch stránky

České Akademické Hry

Brno (Czech Republic) - 09.06.2012 - 15.06.2012

Návrat na vrch stránky

100PP

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 00:48,68

400PP

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 03:48,92

50RP

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 00:21,33

100RP

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 00:48,25

4×50BF

Muži Ženy
2. Hahnová Lucie 00:25,18
Turnová Štepánka 00:53,10 (00:27,92)
Chomutová Radka 01:18,43 (00:25,33)
Urbánková Nikola 01:42,82 (00:24,39)
Návrat na vrch stránky

Majstrovstvá Európy seniorov Lignano

Lignano (Italy) - 15.08.2012 - 18.08.2012

Návrat na vrch stránky

50PP Senior

Muži Ženy
25. Andreánsky Martin 00:16,46

100PP Senior

Muži Ženy
22. Andreánsky Martin 00:40,11

50RP Senior

Muži Ženy
20. Andreánsky Martin 00:17,79

100RP Senior

Muži Ženy
17. Andreánsky Martin 00:37,82
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo

Zlín (Czech Republic) - 15.09.2012

Návrat na vrch stránky

100BF E0

Muži Ženy
2. Matej Dominik 01:16,78 291 2. Bednáriková Eva 01:17,05 388
4. Sivek Silvester 01:25,51 159 3. Mináčová Victoria 01:19,43 347
6. Valová Monika 01:31,81 165
7. Raniaková Janka 01:31,97 163
8. Hudáková Hana 01:33,61 143
9. Di Capua Nicole 01:35,62 119

50PP E0

Muži Ženy
2. Matej Dominik 00:34,07 302 1. Mináčová Victoria 00:31,97 495
5. Sivek Silvester 00:40,98 82 2. Hudáková Hana 00:34,22 396
5. Bednáriková Eva 00:37,08 289
6. Valová Monika 00:39,03 224
9. Di Capua Nicole 00:40,28 186
10. Raniaková Janka 00:42,45 126

100PP E0

Muži Ženy
2. Matej Dominik 01:15,21 318 1. Mináčová Victoria 01:13,61 453
5. Sivek Silvester 01:32,58 71 3. Bednáriková Eva 01:22,63 295
6. Hudáková Hana 01:33,17 148
7. Raniaková Janka 01:35,17 124
8. Valová Monika 01:35,27 123
9. Di Capua Nicole 01:37,23 100

200BF E

Muži Ženy
5. Michalčák Daniel 02:50,17 326 4. Nulíčková Zuzana 02:26,04 627
6. Pálka Jakub 02:58,47 264 8. Šimková Ema 02:41,09 475
8. Madlen Tadeáš 03:22,59 114 9. Korvíniová Klaudia 02:50,45 394
11. Babiaková Alexandra 02:51,99 381
12. Liptáková Miroslava 02:53,56 369
14. Varacová Martina 02:55,67 352
15. Madlenová Zuzana 03:00,37 317
17. Budáčová Adela 03:09,95 251
18. Pivarčiová Lýdia 03:20,98 182
20. Kanová Viktória 03:27,72 144

50PP E

Muži Ženy
4. Michalčák Daniel 00:30,40 459 4. Nulíčková Zuzana 00:28,49 677
7. Pálka Jakub 00:34,24 296 8. Šimková Ema 00:29,41 625
8. Madlen Tadeáš 00:34,75 277 9. Korvíniová Klaudia 00:30,05 590
10. Madlenová Zuzana 00:30,71 556
12. Liptáková Miroslava 00:32,11 488
15. Varacová Martina 00:33,77 415
16. Kanová Viktória 00:35,45 348
19. Pivarčiová Lýdia 00:38,91 228
21. Budáčová Adela 00:39,67 204
22. Babiaková Alexandra 00:40,57 178

100PP E

Muži Ženy
5. Michalčák Daniel 01:12,80 362 2. Nulíčková Zuzana 01:01,49 740
6. Pálka Jakub 01:13,96 340 9. Korvíniová Klaudia 01:09,45 540
8. Madlen Tadeáš 01:26,64 144 11. Varacová Martina 01:16,69 395
12. Babiaková Alexandra 01:16,74 394
13. Liptáková Miroslava 01:18,51 363
18. Pivarčiová Lýdia 01:27,49 223
19. Budáčová Adela 01:28,53 208
20. Kanová Viktória 01:28,72 206
21. Madlenová Zuzana 01:29,89 190
Šimková Ema CHS

200BF D

Muži Ženy
7. Hudec Patrik 02:44,17 251 2. Hrašková Zuzana 02:05,92 730
9. Lacko Adrián 03:04,01 116 10. Pálková Barbora 02:23,17 521
16. Hanzelová Terézia 02:41,45 249
17. Davidová Petra 02:44,47 324
20. Medeková Veronika 02:47,31 302
41. Valová Kristína 02:46,31 309

100PP D

Muži Ženy
6. Hudec Patrik 01:12,40 234 1. Hrašková Zuzana 00:50,39 946
9. Lacko Adrián 01:33,78 27 11. Pálková Barbora 01:00,96 609
14. Davidová Petra 01:03,70 540
15. Valová Kristína 01:04,15 529
17. Hanzelová Terézia 01:06,43 476
20. Medeková Veronika 01:12,51 352

100RP D

Muži Ženy
5. Hudec Patrik 01:19,69 185 1. Hrašková Zuzana 00:48,73 926
8. Davidová Petra 01:06,58 475
9. Valová Kristína 01:11,44 391
10. Pálková Barbora 01:11,48 390
11. Hanzelová Terézia 01:15,32 332

200BF C

Muži Ženy
8. Nikolov Alexander 02:26,17 252 5. Hofbauerová Veronika 02:07,36 561
9. Erteľová Zuzana 02:12,44 501
10. Michalčáková Gabriela 02:16,00 462
Jankovičová Kristína CHS
Luptáková Alžbeta CHS

100PP C

Muži Ženy
6. Nikolov Alexander 01:05,42 229 4. Erteľová Zuzana 00:51,34 744
7. Michalčáková Gabriela 00:53,21 683
12. Hofbauerová Veronika 01:00,30 485
13. Jankovičová Kristína 01:14,92 195

100RP C

Muži Ženy
6. Nikolov Alexander 01:09,03 204 4. Erteľová Zuzana 00:52,22 657
5. Michalčáková Gabriela 00:52,77 642
7. Hofbauerová Veronika 00:56,79 543

200BF B

Muži Ženy
3. Košta Radoslav 02:00,92 465

100PP B

Muži Ženy
4. Košta Radoslav 00:46,57 671

100RP B

Muži Ženy
2. Košta Radoslav 00:44,85 668

200BF A

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 01:47,77 529

100PP A

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:39,28 843

100RP A

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:38,50 771
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 3 kolo

Bratislava (Slovak Republic) - 27.10.2012

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 00:29,78 1. Nulíčková Zuzana 00:27,87
6. Vasil Michal 00:30,18 5. Fekiačová Juliana 00:31,43
8. Michalčák Daniel 00:31,69 8. Šprlová Barborka 00:32,48
9. Pálka Jakub 00:31,83 9. Korvíniová Klaudia 00:32,74
11. Madlen Tadeáš 00:33,94 12. Liptáková Miroslava 00:33,17
13. Kminiak Adam 00:34,25 13. Madlenová Zuzana 00:33,23
15. Ertl Marek 00:35,07 15. Babiaková Alexandra 00:33,88
16. Hell Maximilián 00:35,37 19. Malčeková Soňa 00:34,50
19. Malček Branislav 00:36,42 21. Malčeková Adela 00:36,87
25. Kočická Eliška 00:37,40
26. Kanová Viktória 00:37,50
27. Pivarčiová Lýdia 00:39,76
Šimková Ema CHS
Budáčová Adela CHS

200BF E

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 02:34,49 1. Nulíčková Zuzana 02:21,40
8. Vasil Michal 02:45,77 4. Šimková Ema 02:31,39
9. Ertl Marek 02:46,86 6. Šprlová Barborka 02:40,43
11. Kminiak Adam 02:47,86 7. Fekiačová Juliana 02:43,85
15. Pálka Jakub 02:48,64 10. Korvíniová Klaudia 02:47,27
16. Michalčák Daniel 02:52,96 11. Madlenová Zuzana 02:47,39
17. Hell Maximilián 02:58,89 13. Babiaková Alexandra 02:51,76
20. Malček Branislav 03:09,11 16. Liptáková Miroslava 02:53,62
21. Madlen Tadeáš 03:37,10 19. Malčeková Soňa 02:56,81
22. Budáčová Adela 03:08,40
23. Kočická Eliška 03:09,69
25. Malčeková Adela 03:13,64
26. Pivarčiová Lýdia 03:17,16
28. Kanová Viktória 03:21,01

100PP E

Muži Ženy
5. Vasil Michal 01:06,97 2. Nulíčková Zuzana 01:01,58
6. Tóth Šimon 01:07,09 5. Šimková Ema 01:05,25
8. Michalčák Daniel 01:10,78 6. Korvíniová Klaudia 01:06,71
12. Kminiak Adam 01:14,86 10. Liptáková Miroslava 01:11,96
13. Pálka Jakub 01:16,80 16. Šprlová Barborka 01:18,10
14. Ertl Marek 01:17,23 17. Babiaková Alexandra 01:18,12
15. Hell Maximilián 01:17,47 18. Malčeková Soňa 01:19,32
19. Malček Branislav 01:22,17 19. Malčeková Adela 01:19,59
22. Madlen Tadeáš 01:30,32 20. Kanová Viktória 01:21,04
22. Kočická Eliška 01:22,62
23. Pivarčiová Lýdia 01:23,62
25. Budáčová Adela 01:24,06
Fekiačová Juliana CHS
Madlenová Zuzana CHS

200BF D

Muži Ženy
9. Valko Matej 02:31,20 1. Hrašková Zuzana 02:01,27
10. Malček Ladislav 02:31,80 8. Pálková Barbora 02:21,04
12. Tóth Samuel 02:35,51 12. Valová Kristína 02:31,73
14. Hanzelová Terézia 02:34,33
19. Šmigovská Adriana 02:50,32
Davidová Petra CHS

100PP D

Muži Ženy
3. Malček Ladislav 00:57,56 1. Hrašková Zuzana 00:48,76
8. Valko Matej 01:04,38 5. Pálková Barbora 00:56,65
10. Tóth Samuel 01:07,15 9. Davidová Petra 01:00,55
11. Hanzelová Terézia 01:02,63
18. Valová Kristína 01:10,93
22. Šmigovská Adriana 01:19,12

25RP D

Muži Ženy
4. Malček Ladislav 00:11,08 2. Hrašková Zuzana 00:10,12
9. Tóth Samuel 00:12,20 8. Pálková Barbora 00:11,91
10. Valko Matej 00:12,27 13. Valová Kristína 00:12,16
14. Davidová Petra 00:12,21
15. Hanzelová Terézia 00:12,34
23. Šmigovská Adriana 00:16,51

50BF C

Muži Ženy
9. Patáč Adam 00:25,80 2. Erteľová Zuzana 00:25,52
11. Nikolov Alexander 00:26,02 4. Michalčáková Gabriela 00:26,95
Tuček Jakub CHS 6. Hofbauerová Veronika 00:27,51
14. Jankovičová Kristína 00:31,36

200PP C

Muži Ženy
9. Nikolov Alexander 02:10,39 3. Erteľová Zuzana 01:56,28
11. Patáč Adam 02:14,07 4. Michalčáková Gabriela 01:58,11
14. Tuček Jakub 02:32,94 5. Hofbauerová Veronika 01:59,24
14. Jankovičová Kristína 02:58,71

50RP C

Muži Ženy
10. Patáč Adam 00:24,38 1. Erteľová Zuzana 00:21,27
Nikolov Alexander vynorenie 6. Hofbauerová Veronika 00:23,95
Tuček Jakub vynorenie 7. Michalčáková Gabriela 00:24,12
Jankovičová Kristína vynorenie

50BF F

Muži Ženy
4. Matej Dominik 00:34,40 1. Bednáriková Eva 00:33,71
2. Mináčová Victoria 00:34,11
5. Di Capua Nicole 00:38,14
6. Raniaková Janka 00:39,62
7. Valová Monika 00:39,99

200BF F

Muži Ženy
1. Matej Dominik 02:44,38 1. Bednáriková Eva 02:52,77
2. Mináčová Victoria 02:54,06
5. Di Capua Nicole 03:07,76
9. Raniaková Janka 03:27,78
10. Valová Monika 03:29,85

100PP F

Muži Ženy
4. Matej Dominik 01:17,97 1. Bednáriková Eva 01:16,00
5. Di Capua Nicole 01:29,10
7. Raniaková Janka 01:33,01
8. Valová Monika 01:33,18
Mináčová Victoria CHS

4×50PP E

Muži Ženy
2. Korvíniová Klaudia 00:30,24
Šimková Ema 00:58,77 (00:28,53)
Nulíčková Zuzana 01:26,27 (00:27,50)
Tóth Šimon 01:57,07 (00:30,80)
4. Fekiačová Juliana 00:28,75
Michalčák Daniel 00:59,00 (00:30,25)
Pálka Jakub 01:31,47 (00:32,47)
Madlenová Zuzana 02:02,40 (00:30,93)
6. Kminiak Adam 00:35,02
Liptáková Miroslava 01:07,93 (00:32,91)
Kočická Eliška 01:44,67 (00:36,74)
Šprlová Barborka 02:18,54 (00:33,87)

4×50PP D

Muži Ženy
3. Valová Kristína 00:27,86
Malček Ladislav 00:54,12 (00:26,26)
Pálková Barbora 01:21,45 (00:27,33)
Hrašková Zuzana 01:42,96 (00:21,51)
4. Hanzelová Terézia 00:28,10
Valko Matej 00:56,70 (00:28,60)
Tóth Samuel 01:25,41 (00:28,71)
Davidová Petra 01:53,05 (00:27,64)

4×50PP C

Muži Ženy
3. Erteľová Zuzana 00:21,75
Nikolov Alexander 00:46,40 (00:24,65)
Michalčáková Gabriela 01:10,68 (00:24,28)
Hofbauerová Veronika 01:34,84 (00:24,16)

4×50PP F

Muži Ženy
1. Bednáriková Eva 00:34,26
Mináčová Victoria 01:09,30 (00:35,04)
Di Capua Nicole 01:49,66 (00:40,36)
Matej Dominik 02:22,79 (00:33,13)
Návrat na vrch stránky

Nemo Trophy

Zlín (Czech Republic) - 03.11.2012 - 04.11.2012

Návrat na vrch stránky

100BF Senior

Muži Ženy
13. Hofbauerová Veronika 00:59,57 383

200BF Senior

Muži Ženy
11. Hofbauerová Veronika 02:11,25 394

50RP Senior

Muži Ženy
11. Hrašková Zuzana 00:21,59 616

100RP Senior

Muži Ženy
4. Chomutová Radka 00:47,70 649
6. Hrašková Zuzana 00:48,77 619

400RP Senior

Muži Ženy
4. Chomutová Radka 03:43,18 720
8. Hrašková Zuzana 04:12,52 552
10. Hofbauerová Veronika 04:33,11 456

800RP Senior

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 07:41,01 755

200RP Senior

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 01:44,75
6. Hrašková Zuzana 01:48,44
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 4 kolo

Šaľa (Slovak Republic) - 17.11.2012

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
2. Vasil Michal 00:27,74 2. Šimková Ema 00:27,17
3. Michalčák Daniel 00:27,92 4. Nulíčková Zuzana 00:28,83
7. Tóth Šimon 00:28,87 5. Madlenová Zuzana 00:29,08
11. Rovňan Adam 00:31,98 7. Korvíniová Klaudia 00:29,29
12. Madlen Tadeáš 00:32,07 12. Varacová Martina 00:31,18
14. Porubský Alan 00:32,90 13. Malčeková Adela 00:31,21
17. Kminiak Adam 00:33,31 17. Malčeková Soňa 00:34,24
18. Ertl Marek 00:34,17 18. Kanová Viktória 00:34,94
22. Malček Branislav 00:35,70 20. Budáčová Adela 00:36,54
24. Pivarčiová Lýdia 00:48,22

200PP E

Muži Ženy
3. Vasil Michal 02:21,16 1. Nulíčková Zuzana 02:08,36
7. Tóth Šimon 02:30,10 4. Šimková Ema 02:18,86
8. Michalčák Daniel 02:30,43 6. Korvíniová Klaudia 02:27,79
11. Rovňan Adam 02:40,95 8. Varacová Martina 02:38,62
12. Kminiak Adam 02:43,98 11. Madlenová Zuzana 02:41,32
14. Porubský Alan 02:49,03 15. Malčeková Adela 02:51,90
15. Ertl Marek 02:53,61 16. Malčeková Soňa 02:53,31
16. Malček Branislav 02:54,38 18. Budáčová Adela 03:02,12
18. Madlen Tadeáš 02:58,77 20. Pivarčiová Lýdia 03:04,35
21. Kanová Viktória 03:06,33

400PP E

Muži Ženy
6. Vasil Michal 05:23,33 1. Nulíčková Zuzana 04:42,54
7. Tóth Šimon 05:25,62 3. Šimková Ema 04:55,22
10. Michalčák Daniel 05:32,92 6. Korvíniová Klaudia 05:18,21
11. Rovňan Adam 05:42,97 8. Madlenová Zuzana 05:35,64
12. Kminiak Adam 05:42,24 9. Varacová Martina 05:37,05
15. Porubský Alan 06:08,90 16. Malčeková Adela 06:08,71
16. Ertl Marek 06:21,32 17. Malčeková Soňa 06:12,26
17. Malček Branislav 06:23,05 19. Budáčová Adela 06:37,26
20. Madlen Tadeáš 06:34,30 20. Kanová Viktória 06:42,15
21. Pivarčiová Lýdia 06:57,76

50PP D

Muži Ženy
5. Malček Ladislav 00:25,00 2. Hrašková Zuzana 00:22,52
11. Valko Matej 00:27,24 7. Pálková Barbora 00:25,08
13. Tóth Samuel 00:27,99 11. Valová Kristína 00:26,33
13. Hanzelová Terézia 00:27,81
18. Teremová Martina 00:29,19
22. Golianová Barbora 00:29,96
24. Bellova Natalia 00:30,31
25. Vajdová Ivana 00:31,12

100PP D

Muži Ženy
5. Malček Ladislav 00:56,42 2. Hrašková Zuzana 00:50,76
11. Tóth Samuel 01:04,14 3. Pálková Barbora 00:54,34
12. Valko Matej 01:04,47 11. Valová Kristína 01:00,44
14. Hanzelová Terézia 01:01,54
19. Teremová Martina 01:06,65
23. Golianová Barbora 01:10,03
24. Bellova Natalia 01:11,19
25. Vajdová Ivana 01:15,04

800PP D

Muži Ženy
5. Malček Ladislav 10:03,40 1. Hrašková Zuzana 08:13,89
12. Tóth Samuel 11:21,42 2. Pálková Barbora 09:11,33
14. Valko Matej 11:38,78 10. Hanzelová Terézia 10:14,89
15. Valová Kristína 11:19,48
16. Teremová Martina 11:46,58
23. Bellova Natalia 12:35,26
24. Vajdová Ivana 12:44,25
25. Golianová Barbora 12:50,90

100PP C

Muži Ženy
10. Patáč Adam 00:53,66 1. Erteľová Zuzana 00:47,54
13. Nikolov Alexander 00:56,42 5. Michalčáková Gabriela 00:52,64
14. Hodoš Matúš 00:57,32 7. Hofbauerová Veronika 00:53,89
20. Tuček Jakub 01:06,19 9. Luptáková Alžbeta 00:59,28

800PP C

Muži Ženy
13. Nikolov Alexander 10:10,30 2. Erteľová Zuzana 08:36,13
15. Patáč Adam 10:16,70 3. Michalčáková Gabriela 08:41,95
16. Hodoš Matúš 10:17,74 5. Hofbauerová Veronika 08:48,10
19. Tuček Jakub 11:53,42

50RP C

Muži Ženy
7. Patáč Adam 00:21,22 1. Erteľová Zuzana 00:20,23
14. Nikolov Alexander 00:23,84 7. Michalčáková Gabriela 00:23,10
17. Hodoš Matúš 00:25,44 8. Hofbauerová Veronika 00:23,91
18. Tuček Jakub 00:27,60 Luptáková Alžbeta vynorenie

100BF F

Muži Ženy
1. Matej Dominik 01:11,79 1. Bednáriková Eva 01:13,93
7. Sivek Silvester 01:22,56 2. Mináčová Victoria 01:14,74
11. Hitka Tomáš 01:34,68 8. Di Capua Nicole 01:28,14
18. Hraško Jakub 01:50,72 10. Valová Monika 01:29,99
12. Raniaková Janka 01:32,85

50PP F

Muži Ženy
3. Matej Dominik 00:33,69 1. Bednáriková Eva 00:33,44
7. Sivek Silvester 00:36,16 2. Mináčová Victoria 00:33,51
8. Hitka Tomáš 00:37,87 6. Di Capua Nicole 00:36,09
11. Hraško Jakub 00:41,39 11. Valová Monika 00:39,81
13. Raniaková Janka 00:40,59

200PP F

Muži Ženy
2. Matej Dominik 02:44,53 1. Bednáriková Eva 02:41,91
6. Sivek Silvester 02:56,57 2. Mináčová Victoria 02:49,71
9. Hitka Tomáš 03:19,90 6. Di Capua Nicole 03:02,11
16. Hraško Jakub 03:46,04 10. Valová Monika 03:19,78
11. Raniaková Janka 03:23,42

4×100PP E

Muži Ženy
1. Šimková Ema 01:02,49
Vasil Michal 02:07,26 (01:04,77)
Michalčák Daniel 03:13,89 (01:06,63)
Nulíčková Zuzana 04:13,18 (00:59,29)
4. Malčeková Adela 01:15,74
Tóth Šimon 02:23,87 (01:08,13)
Varacová Martina 03:34,98 (01:11,11)
Korvíniová Klaudia 04:40,89 (01:05,91)

4×100PP D

Muži Ženy
2. Valová Kristína 01:03,81
Pálková Barbora 01:59,24 (00:55,43)
Malček Ladislav 02:57,24 (00:58,00)
Hrašková Zuzana 03:46,18 (00:48,94)
5. Valko Matej 01:04,47
Teremová Martina 02:09,27 (01:04,80)
Tóth Samuel 03:14,23 (01:04,96)
Hanzelová Terézia 04:18,32 (01:04,09)

4×100PP C

Muži Ženy
2. Erteľová Zuzana 00:49,25
Patáč Adam 01:43,02 (00:53,77)
Hofbauerová Veronika 02:37,19 (00:54,17)
Michalčáková Gabriela 03:30,00 (00:52,81)
7. Hodoš Matúš 00:58,94
Tuček Jakub 02:02,78 (01:03,84)
Luptáková Alžbeta 03:03,69 (01:00,91)
Nikolov Alexander 04:05,55 (01:01,86)

4×100PP F

Muži Ženy
1. Bednáriková Eva 01:47,81
Mináčová Victoria 02:33,90 (00:46,09)
Di Capua Nicole 03:59,20 (01:25,30)
Matej Dominik 05:11,88 (01:12,68)
4. Hitka Tomáš 01:33,73
Valová Monika 03:04,91 (01:31,18)
Raniaková Janka 04:39,61 (01:34,70)
Sivek Silvester 06:03,88 (01:24,27)
Návrat na vrch stránky

XXVI.ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 01.12.2012 - 02.12.2012

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
5. Vasil Michal 00:31,11 41 1. Nulíčková Zuzana 00:28,03 312
6. Michalčák Daniel 00:31,41 31 3. Šimková Ema 00:29,23 258
8. Pálka Jakub 00:31,66 23 4. Fekiačová Juliana 03:07,20 197
11. Kminiak Adam 00:34,46 6. Korvíniová Klaudia 00:32,11 146
7. Varacová Martina 00:32,20 142
9. Babiaková Alexandra 00:33,12 111
11. Budáčová Adela 00:37,01

100BF E

Muži Ženy
2. Michalčák Daniel 01:11,17 17 1. Varacová Martina 01:13,40 122
3. Pálka Jakub 01:13,60

200BF E

Muži Ženy
5. Tóth Šimon 02:31,27 89 1. Nulíčková Zuzana 02:19,16 315
2. Šimková Ema 02:26,66 247
8. Budáčová Adela 02:59,76 18

50PP E

Muži Ženy
2. Michalčák Daniel 00:27,72 168 2. Fekiačová Juliana 00:26,64 381
3. Vasil Michal 00:27,95 159 3. Nulíčková Zuzana 00:26,85 370
5. Tóth Šimon 00:28,29 145 4. Šimková Ema 00:26,88 369
11. Kminiak Adam 00:32,45 7. Korvíniová Klaudia 00:30,14 220
10. Varacová Martina 00:31,14 181
13. Babiaková Alexandra 00:32,91 118
15. Budáčová Adela 00:36,80

100PP E

Muži Ženy
2. Vasil Michal 01:03,60 138 3. Fekiačová Juliana 01:04,04 286
3. Tóth Šimon 01:05,60 103 5. Korvíniová Klaudia 01:06,54 238
4. Michalčák Daniel 01:06,93 81 8. Varacová Martina 01:10,35 171
9. Kminiak Adam 01:12,19 2 13. Budáčová Adela 01:22,99
11. Pálka Jakub 01:17,64

200PP E

Muži Ženy
3. Vasil Michal 02:22,78 154 2. Nulíčková Zuzana 02:12,76 378
4. Tóth Šimon 02:25,93 129 4. Fekiačová Juliana 02:29,43 224
5. Korvíniová Klaudia 02:29,81 221

400PP E

Muži Ženy
4. Vasil Michal 05:23,44 113 2. Nulíčková Zuzana 04:42,59 394
5. Tóth Šimon 05:31,44 86 4. Korvíniová Klaudia 05:21,80 224
Pálka Jakub 06:10,94 5. Fekiačová Juliana 05:22,56 221
6. Varacová Martina 05:28,24 200

50BF D

Muži Ženy
6. Tóth Samuel 00:29,24 108 3. Pálková Barbora 00:26,62 382

100BF D

Muži Ženy
6. Tóth Samuel 01:03,52 139 4. Pálková Barbora 00:59,97 374
9. Hanzelová Terézia 01:08,83 197

200BF D

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 02:03,21 485
11. Teremová Martina 02:35,66 175

50PP D

Muži Ženy
4. Malček Ladislav 00:24,43 326 12. Davidová Petra 00:27,31 347
12. Tóth Samuel 00:27,58 174 13. Hanzelová Terézia 00:27,46 340
17. Teremová Martina 00:29,30 255

100PP D

Muži Ženy
5. Malček Ladislav 00:55,43 306 6. Pálková Barbora 00:53,72 533
11. Tóth Samuel 01:06,57 87 12. Davidová Petra 00:59,49 385
15. Hanzelová Terézia 01:00,85 354
17. Teremová Martina 01:05,51 257

200PP D

Muži Ženy
6. Malček Ladislav 02:08,43 283 5. Davidová Petra 02:15,04 355

800PP D

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 08:10,87 674
3. Pálková Barbora 09:15,91 478

100RP D

Muži Ženy
3. Malček Ladislav 00:54,80 316 6. Davidová Petra 00:59,70 267
7. Tóth Samuel 01:11,85 61 7. Hanzelová Terézia 01:04,17 288
Hrašková Zuzana CHS

800RP D

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 08:30,96 614

50BF C

Muži Ženy
11. Nikolov Alexander 00:26,07 242 1. Erteľová Zuzana 00:24,90 477
12. Orság Dalibor Daniel 00:26,34 230 9. Luptáková Alžbeta 00:29,53 246

100BF C

Muži Ženy
7. Nikolov Alexander 00:59,34 220 2. Hofbauerová Veronika 01:00,03 372
9. Orság Dalibor Daniel 01:00,60 194

200BF C

Muži Ženy
4. Erteľová Zuzana 02:09,40 414
6. Hofbauerová Veronika 02:12,66 379

50PP C

Muži Ženy
9. Luptáková Alžbeta 00:27,35 345

100PP C

Muži Ženy
9. Patáč Adam 00:50,29 439 3. Luptáková Alžbeta 00:59,75 379

200PP C

Muži Ženy
3. Michalčáková Gabriela 01:56,68 568
8. Luptáková Alžbeta 02:25,41 258

400PP C

Muži Ženy
5. Patáč Adam 04:47,38 252 1. Erteľová Zuzana 04:05,39 605

800PP C

Muži Ženy
3. Michalčáková Gabriela 08:45,13 565
4. Hofbauerová Veronika 08:56,32 532

50RP C

Muži Ženy
8. Patáč Adam 00:21,15 470 2. Erteľová Zuzana 00:20,45 693
12. Nikolov Alexander 00:24,27 311

100RP C

Muži Ženy
4. Patáč Adam 00:54,79 317 1. Michalčáková Gabriela 00:52,32 525
2. Luptáková Alžbeta 01:02,68 313

800RP C

Muži Ženy
2. Michalčáková Gabriela 09:47,41 445

50BF B

Muži Ženy
7. Doletina Dárius 00:24,85 303

100BF B

Muži Ženy
6. Doletina Dárius 00:56,23 287

200BF B

Muži Ženy
6. Lorencovič Robert 02:16,34 208
6. Nikolov Alexander 02:12,79 241
8. Orság Dalibor Daniel 02:18,78 187

50RP B

Muži Ženy
11. Doletina Dárius 00:23,12 365
12. Lorencovič Robert 00:24,74 291

100RP B

Muži Ženy
Lorencovič Robert DNF

400RP B

Muži Ženy
3. Lorencovič Robert 05:12,23 203

50BF A

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:21,24 525 3. Polovinčáková Denisa 00:26,74 376

100BF A

Muži Ženy
2. Polovinčáková Denisa 00:58,96 397

200BF A

Muži Ženy
2. Polovinčáková Denisa 02:08,15 428

50RP A

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:16,68 801

50BF F

Muži Ženy
3. Matej Dominik 00:32,62 1. Bednáriková Eva 00:34,07 80
7. Hitka Tomáš 00:39,27 4. Di Capua Nicole 00:37,16
11. Hraško Jakub 00:41,86

100BF F

Muži Ženy
1. Matej Dominik 01:12,22 2 1. Bednáriková Eva 01:15,55 90
5. Di Capua Nicole 01:25,92

200BF F

Muži Ženy
2. Matej Dominik 02:32,34 81

50PP F

Muži Ženy
5. Hitka Tomáš 00:38,04 1. Bednáriková Eva 00:33,01 114
7. Hraško Jakub 00:39,97 3. Di Capua Nicole 00:36,93

100PP F

Muži Ženy
2. Matej Dominik 01:11,97 9 1. Bednáriková Eva 01:14,74 102
10. Hitka Tomáš 01:33,43 3. Di Capua Nicole 01:21,70 8

200PP F

Muži Ženy
1. Bednáriková Eva 02:42,99 122
Di Capua Nicole Dq

4×100PP E

Muži Ženy
1. Vasil Michal 01:05,94 1. Fekiačová Juliana 01:04,17
Michalčák Daniel 02:07,50 (01:01,56) Korvíniová Klaudia 02:10,05 (01:05,88)
Tóth Šimon 03:13,95 (01:06,45) Varacová Martina 03:19,40 (01:09,35)
Matej Dominik 04:23,71 (01:09,76) Nulíčková Zuzana 04:18,63 (00:59,23) 632

4×200PP E

Muži Ženy
1. Matej Dominik 02:32,71 1. Nulíčková Zuzana 02:11,24
Michalčák Daniel 05:09,91 (02:37,20) Šimková Ema 03:27,01 (01:15,77)
Vasil Michal 07:40,40 (02:30,49) Korvíniová Klaudia 06:58,67 (03:31,66)
Tóth Šimon 10:12,17 (02:31,77) 258 Fekiačová Juliana 09:23,56 (02:24,89) 690

4×200PP C

Muži Ženy
3. Nikolov Alexander 02:05,97 1. Erteľová Zuzana 01:50,39
Tóth Samuel 04:38,70 (02:32,73) Hofbauerová Veronika 03:46,90 (01:56,51)
Patáč Adam 06:41,72 (02:03,02) Michalčáková Gabriela 05:46,54 (01:59,64)
Malček Ladislav 08:48,38 (02:06,66) 594 Hrašková Zuzana 07:37,10 (01:50,56) 1282

4×100PP A

Muži Ženy
4. Malček Ladislav 00:56,29 1. Polovinčáková Denisa 00:48,91
Patáč Adam 01:51,77 (00:55,48) Michalčáková Gabriela 01:41,53 (00:52,62)
Nikolov Alexander 02:47,96 (00:56,19) Hrašková Zuzana 02:30,58 (00:49,05)
Andreánsky Martin 03:46,06 (00:58,10) 648 Erteľová Zuzana 03:17,79 (00:47,21) 1396
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 4. kolo

Nový Jičín (Czech Republic) - 08.12.2012

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
2. Matej Dominik 00:32,26 375 2. Bednáriková Eva 00:33,43 429
10. Hraško Jakub 00:42,30 49 3. Mináčová Victoria 00:34,38 390
5. Vasilová Hana 00:35,04 364
6. Di Capua Nicole 00:36,05 325
17. Valová Monika 00:42,57 122
Hudáková Hana Dq

50PP E0

Muži Ženy
2. Matej Dominik 00:31,25 420 1. Mináčová Victoria 00:30,27 579
10. Hraško Jakub 00:41,52 68 2. Bednáriková Eva 00:31,55 515
4. Vasilová Hana 00:33,23 438
9. Hudáková Hana 00:37,31 281
13. Di Capua Nicole 00:38,37 245
16. Valová Monika 00:40,64 176

100PP E0

Muži Ženy
3. Matej Dominik 01:10,26 411 1. Mináčová Victoria 01:09,06 549
7. Hraško Jakub 01:33,62 59 2. Bednáriková Eva 01:11,08 505
4. Vasilová Hana 01:17,96 372
8. Di Capua Nicole 01:27,35 225
9. Hudáková Hana 01:27,52 222
16. Valová Monika 01:38,36 88

50BF E

Muži Ženy
5. Tóth Šimon 00:30,60 450 5. Nulíčková Zuzana 00:28,20 695
6. Vasil Michal 00:30,97 432 8. Šimková Ema 00:29,38 626
7. Pálka Jakub 00:31,76 397 10. Kiačková Veronika 00:30,50 567
8. Michalčák Daniel 00:31,96 388 14. Korvíniová Klaudia 00:32,54 468
9. Rovňan Adam 00:32,08 383 15. Varacová Martina 00:33,12 443
11. Malček Branislav 00:34,48 287 19. Liptáková Miroslava 00:33,93 408
15. Kminiak Adam 02:43,82 20. Babiaková Alexandra 00:33,97 407
23. Pivarčiová Lýdia 00:36,83 297
24. Budáčová Adela 00:37,64 269
25. Kanová Viktória 00:38,25 249

200PP E

Muži Ženy
4. Michalčák Daniel 02:26,98 535 3. Nulíčková Zuzana 02:09,46 835
5. Vasil Michal 02:27,06 535 4. Šimková Ema 02:14,26 770
6. Tóth Šimon 02:27,33 532 9. Fekiačová Juliana 02:26,90 617
8. Rovňan Adam 02:41,84 394 11. Korvíniová Klaudia 02:27,71 608
12. Pálka Jakub 02:59,38 258 11. Varacová Martina 02:31,64 567
13. Malček Branislav 02:59,67 256 16. Babiaková Alexandra 02:50,83 391
18. Kanová Viktória 02:57,18 341
19. Liptáková Miroslava 02:59,46 324
20. Budáčová Adela 03:02,58 301
21. Pivarčiová Lýdia 03:06,09 277

15/10RP E

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 00:12,62 604 5. Šimková Ema 00:11,99 735
6. Vasil Michal 00:13,35 529 6. Nulíčková Zuzana 00:12,22 707
7. Pálka Jakub 00:14,53 424 10. Fekiačová Juliana 00:12,42 683
8. Rovňan Adam 00:14,70 410 12. Korvíniová Klaudia 00:13,23 594
9. Michalčák Daniel 00:15,14 375 13. Varacová Martina 00:13,27 590
11. Kminiak Adam 00:15,60 342 16. Pivarčiová Lýdia 00:14,35 488
14. Malček Branislav 00:18,25 180 17. Liptáková Miroslava 00:14,97 436
20. Kanová Viktória 00:16,32 336
21. Babiaková Alexandra 00:16,34 335
25. Budáčová Adela 00:20,32 118

50BF D

Muži Ženy
6. Malček Ladislav 00:28,42 407 1. Hrašková Zuzana 00:25,40 724
7. Tóth Samuel 00:28,56 400 9. Pálková Barbora 00:27,95 567
10. Lacko Adrián 00:31,43 272 13. Valová Kristína 00:29,33 493
16. Hanzelová Terézia 00:30,22 449
18. Davidová Petra 00:30,28 446
21. Teremová Martina 00:31,20 403
23. Hozáková Dominika 00:32,14 362
24. Bošeľová Amália 00:38,03 151

200PP D

Muži Ženy
4. Malček Ladislav 02:06,79 620 1. Hrašková Zuzana 01:49,41 991
8. Tóth Samuel 02:29,41 375 7. Pálková Barbora 02:10,44 670
10. Lacko Adrián 02:53,42 184 12. Hanzelová Terézia 02:14,01 625
14. Davidová Petra 02:19,73 559
17. Valová Kristína 02:26,64 485
21. Teremová Martina 02:34,56 409
23. Hozáková Dominika 02:43,57 331
24. Bošeľová Amália 02:57,18 229

25RP D

Muži Ženy
3. Malček Ladislav 00:10,96 619 2. Hrašková Zuzana 00:10,71 734
8. Tóth Samuel 00:12,37 460 8. Valová Kristína 00:12,09 562
10. Lacko Adrián 00:14,35 291 11. Pálková Barbora 00:12,26 543
12. Davidová Petra 00:12,32 537
16. Hanzelová Terézia 00:12,63 505
17. Teremová Martina 00:12,66 502
23. Hozáková Dominika 00:16,25 221
24. Bošeľová Amália 00:16,71 194

50BF D (mimo súťaž)

Muži Ženy
Václavík Jakub 00:30,44
Virgula Roman 00:39,07

200PP D (mimo súťaž)

Muži Ženy
Virguľa Andrej 02:36,44
Václavík Jakub 02:24,47

25RP D (mimo súťaž)

Muži Ženy
Václavík Jakub 00:12,63
Virguľa Andrej 00:14,34

50BF C

Muži Ženy
8. Patáč Adam 00:26,88 391 4. Erteľová Zuzana 00:25,78 551
9. Orság Dalibor Daniel 00:26,13 377 12. Hofbauerová Veronika 00:27,57 450
10. Nikolov Alexander 00:26,41 363 13. Michalčáková Gabriela 00:27,62 448
12. Hodoš Matúš 00:27,99 286 14. Luptáková Alžbeta 00:29,35 362
15. Jankovičová Kristína 00:31,22 281

50PP C

Muži Ženy
8. Patáč Adam 00:23,74 516 2. Erteľová Zuzana 00:22,08 811
9. Orság Dalibor Daniel 00:24,50 469 9. Michalčáková Gabriela 00:24,04 663
10. Nikolov Alexander 00:25,10 434 12. Hofbauerová Veronika 00:25,40 574
11. Hodoš Matúš 00:26,21 373 14. Luptáková Alžbeta 00:27,83 437
15. Jankovičová Kristína 00:31,91 253

400RP C

Muži Ženy
7. Nikolov Alexander 04:59,76 368 6. Hofbauerová Veronika 04:31,91 582
8. Hodoš Matúš 05:18,22 305 7. Michalčáková Gabriela 04:32,04 582
9. Patáč Adam 05:18,82 303 9. Erteľová Zuzana 04:41,49 538

50BF A+B

Muži Ženy
6. Polovinčáková Denisa 00:26,89 368
7. Zelinová Lucia 00:29,65 241
8. Prokajová Daria 00:34,76 126

50PP A+B

Muži Ženy
5. Polovinčáková Denisa 00:22,56 631
7. Zelinová Lucia 00:29,43 250
8. Prokajová Daria 00:39,12
Návrat na vrch stránky