Výsledky pretekov - 2011

Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 12.02.2011
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 26.02.2011
Europarty - Hajdúszoboszló (Hungary) - 04.03.2011 - 05.03.2011
CMAS World Cup 1. kolo - Hajdúszoboszló (Hungary) - 04.03.2011 - 05.03.2011
Pohár Iuventy - Bratislava (Slovak Republic) - 12.03.2011
CMAS World Cup 2. kolo - Lignano (Italy) - 26.03.2011 - 27.03.2011
Bácsvíz Kupa - Kecskemét (Hungary) - 26.03.2011
Priateľské preteky - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 02.04.2011
Mistrovství ČR družstev - Olomouc (Czech Republic) - 09.04.2011 - 10.04.2011
CMAS World Cup 3. kolo - Szczecin (Poland) - 16.04.2011 - 17.04.2011
Tritón Cup - Šaľa (Slovak Republic) - 30.04.2011
Modrý mítink - Nový Jičín (Czech Republic) - 07.05.2011 - 08.05.2011
Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo - Bratislava (Slovak Republic) - 15.05.2011
CMAS World Cup 6. kolo - Balears (Spain) - 20.05.2011 - 21.05.2011
Középületkivitelező Kupa - Kaposvár (Hungary) - 28.05.2011 - 29.05.2011
Majstrovstvá Slovenska - Šaľa (Slovak Republic) - 04.06.2011 - 05.06.2011
České Akademické Hry - Praha (Czech Republic) - 08.06.2011
CMAS World Cup 6. kolo - Linz (Switzerland) - 10.06.2011 - 12.06.2011
seriál DPP - 3. kolo - Sportcentrum Račice - Račice (Czech Republic) - 18.06.2011 - 19.06.2011
Mistrovství ČR v plavání s ploutvemi - České Budějovice (Czech Republic) - 25.06.2011 - 26.06.2011
Majstrovstvá Európy juniorov - Miskolc (Hungary) - 11.07.2011 - 18.07.2011
Majstrovstvá sveta seniorov - Hódmezovásárhely (Hungary) - 27.07.2011 - 07.08.2011
CMAS World Cup Final - Yantai (China) - 17.09.2011 - 19.09.2011
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo - Zlín (Czech Republic) - 24.09.2011
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo - Nový Jičín (Czech Republic) - 15.10.2011
Slovenská Liga Mládeže - 3. kolo - Bratislava (Slovak Republic) - 29.10.2011
Nemo Trophy - Zlín (Czech Republic) - 05.11.2011 - 06.11.2011
Slovenská Liga Mládeže - 4. kolo - Šaľa (Slovak Republic) - 19.11.2011
XXV. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 03.12.2011 - 04.12.2011
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 4. kolo - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 10.12.2011
Rok 1999
Rok 2000
Rok 2001
Rok 2002
Rok 2003
Rok 2004
Rok 2005
Rok 2006
Rok 2007
Rok 2008
Rok 2009
Rok 2010
Rok 2011
Rok 2012
Rok 2013
Rok 2014
Rok 2015
Rok 2016
Rok 2017

Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 12.02.2011

Návrat na vrch stránky

100BF E

Muži Ženy
3. Tóth Samuel 01:16,71 5. Vajdová Ivana 01:15,72
4. Rovňan Adam 01:21,71 6. Hanzelová Terézia 01:15,83
5. Tóth Šimon 01:22,89 7. Zelenáková Lucia 01:16,42
9. Porubský Alan 01:24,50 8. Nulíčková Zuzana 01:16,84
12. Weiss Matúš 01:29,35 10. Fekiačová Juliana 01:18,60
14. Michalčák Daniel 01:30,44 13. Davidová Petra 01:22,64
15. Matej Dominik 01:33,45 15. Korvíniová Klaudia 01:22,95
19. Madlen Tadeáš 02:35,69 17. Teremová Martina 01:24,85
20. Golianová Barbora 01:27,69
24. Madlenová Zuzana 01:31,98
26. Liptáková Miroslava 01:33,01
27. Valová Monika 01:35,26
29. Malčeková Soňa 01:36,65
32. Kanová Viktória 01:39,65
35. Malčeková Adela 01:46,65
38. Raniaková Janka 01:56,92

400PP E

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 06:11,87 2. Hanzelová Terézia 05:30,55
6. Tóth Samuel 06:20,05 3. Nulíčková Zuzana 05:30,73
8. Porubský Alan 06:42,87 9. Korvíniová Klaudia 05:59,18
10. Rovňan Adam 06:48,02 15. Zelenáková Lucia 06:19,07
14. Michalčák Daniel 07:10,05 16. Vajdová Ivana 06:22,58
15. Weiss Matúš 07:12,67 17. Fekiačová Juliana 06:22,62
17. Matej Dominik 08:28,93 18. Teremová Martina 06:32,99
20. Kanová Viktória 07:01,39
21. Davidová Petra 07:03,97
23. Golianová Barbora 07:13,50
24. Malčeková Soňa 07:25,27
25. Malčeková Adela 07:32,50
Pálková Barbora 05:56,68

15RP E

Muži Ženy
2. Tóth Samuel 00:07,73 1. Pálková Barbora 00:08,48
7. Porubský Alan 00:09,77 2. Hanzelová Terézia 00:07,22
9. Michalčák Daniel 00:09,82 5. Korvíniová Klaudia 00:07,42
11. Rovňan Adam 00:10,01 7. Nulíčková Zuzana 00:07,77
13. Tóth Šimon 00:10,42 10. Vajdová Ivana 00:08,32
14. Matej Dominik 00:11,64 14. Teremová Martina 00:08,51
15. Weiss Matúš 00:11,70 17. Kanová Viktória 00:08,98
18. Madlen Tadeáš 00:12,80 20. Fekiačová Juliana 00:09,16
21. Davidová Petra 00:09,30
23. Zelenáková Lucia 00:10,01
24. Valová Monika 00:10,06
25. Liptáková Miroslava 00:10,64
26. Golianová Barbora 00:10,67
27. Malčeková Soňa 00:11,16
28. Malčeková Adela 00:11,61
33. Raniaková Janka 00:14,39
Madlenová Zuzana DNS

100BF D

Muži Ženy
9. Valko Matej 01:08,78 2. Hrašková Zuzana 00:59,12
16. Patáč Adam 01:15,57 3. Michalčáková Gabriela 01:00,67
20. Tuček Jakub 01:18,62 4. Erteľová Zuzana 01:03,01
25. Hudec Patrik 01:23,32 12. Hamadová Dominika 01:10,78
Nikolov Alexander CHS 14. Murínová Kristína 01:12,61
18. Valová Kristína 01:18,24

50PP D

Muži Ženy
7. Patáč Adam 00:27,28 2. Hrašková Zuzana 00:24,32
14. Nikolov Alexander 00:31,35 3. Michalčáková Gabriela 00:25,22
18. Valko Matej 00:32,16 11. Valová Kristína 00:30,45
21. Hudec Patrik 00:32,84 12. Hamadová Dominika 00:30,64
25. Tuček Jakub 00:34,96 15. Murínová Kristína 00:33,91
Erteľová Zuzana CHS

200PP D

Muži Ženy
7. Patáč Adam 02:29,34 1. Hrašková Zuzana 01:54,89
14. Valko Matej 02:42,91 3. Michalčáková Gabriela 02:03,96
19. Nikolov Alexander 02:47,29 4. Erteľová Zuzana 02:07,21
20. Hudec Patrik 02:54,86 13. Hamadová Dominika 02:36,56
24. Tuček Jakub 02:57,92 16. Valová Kristína 02:43,11
18. Murínová Kristína 02:45,66

50BF C

Muži Ženy
3. Košta Radoslav 00:25,96 4. Hofbauerová Veronika 00:27,78
8. Tuček Peter 00:29,47 7. Figurová Erika 00:29,07
9. Lorencovič Robert 00:29,50 Kamenická Eva CHS

400PP C

Muži Ženy
5. Košta Radoslav 04:28,18 1. Hofbauerová Veronika 04:15,33
10. Lorencovič Robert 05:26,00 8. Kamenická Eva 05:15,25
12. Tuček Peter 05:53,59 9. Figurová Erika 05:16,23

100RP C

Muži Ženy
3. Košta Radoslav 00:52,45 1. Hofbauerová Veronika 00:54,72
8. Lorencovič Robert 01:09,41 7. Figurová Erika 01:07,44
9. Tuček Peter 01:16,83 9. Kamenická Eva 01:24,02

4×50PP E

Muži Ženy
2. Hanzelová Terézia 00:30,41
Tóth Samuel 01:10,85 (00:40,44)
Korvíniová Klaudia 01:36,41 (00:25,56)
Nulíčková Zuzana 02:07,30 (00:30,89)
4. Fekiačová Juliana 00:35,82
Tóth Šimon 01:10,85 (00:35,03)
Vajdová Ivana 01:44,71 (00:33,86)
Pálková Barbora 02:16,56 (00:31,85)

4×50PP D

Muži Ženy
1. Erteľová Zuzana 00:24,45
Patáč Adam 00:52,46 (00:28,01)
Michalčáková Gabriela 01:18,81 (00:26,35)
Hrašková Zuzana 01:41,26 (00:22,45)
6. Valová Kristína 00:29,66
Murínová Kristína 01:01,22 (00:31,56)
Valko Matej 01:32,49 (00:31,27)
Hamadová Dominika 02:03,02 (00:30,53)

4×50PP C

Muži Ženy
3. Košta Radoslav 00:23,81
Figurová Erika 00:50,79 (00:26,98)
Lorencovič Robert 01:20,07 (00:29,28)
Hofbauerová Veronika 01:45,10 (00:25,03)
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 26.02.2011

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
5. Pálka Jakub 00:37,56 181 2. Korvíniová Klaudia 00:36,25 318
6. Tóth Šimon 00:37,64 179 6. Valová Monika 00:44,88 65
7. Porubský Alan 00:39,76 116
9. Matej Dominik 00:40,23 103
11. Michalčák Daniel 00:44,79 0

50PP E0

Muži Ženy
5. Pálka Jakub 00:35,45 251 1. Korvíniová Klaudia 00:30,54 565
6. Tóth Šimon 00:37,46 184 4. Valová Monika 00:39,51 209
7. Porubský Alan 00:38,12 164
8. Matej Dominik 00:39,75 116
9. Michalčák Daniel 00:39,95 110

100PP E0

Muži Ženy
5. Porubský Alan 01:24,33 176 1. Korvíniová Klaudia 01:12,41 477
5. Tóth Šimon 01:26,77 143 4. Valová Monika 01:35,91 115
7. Pálka Jakub 01:26,84 142
8. Matej Dominik 01:28,71 118
9. Michalčák Daniel 01:30,33 97

50BF E

Muži Ženy
4. Tóth Samuel 00:34,20 297 5. Nulíčková Zuzana 00:31,84 501
7. Rovňan Adam 00:37,69 177 10. Pálková Barbora 00:33,46 428
8. Weiss Matúš 00:40,25 102 11. Hanzelová Terézia 00:33,79 414
9. Siman Marian 00:42,66 40 20. Šprlová Barborka 00:36,61 305
10. Bucha Rasťo 00:43,27 25 22. Kanová Viktória 00:41,42 154

50PP E

Muži Ženy
5. Tóth Samuel 00:35,05 266 4. Hanzelová Terézia 00:30,04 591
7. Rovňan Adam 00:35,64 245 7. Pálková Barbora 00:30,97 544
8. Weiss Matúš 00:39,41 126 9. Nulíčková Zuzana 00:32,32 478
10. Bucha Rasťo 00:40,91 0 18. Kanová Viktória 00:35,64 341
11. Siman Marian 00:41,08 0 21. Šprlová Barborka 00:37,17 285

200PP E

Muži Ženy
4. Tóth Samuel 02:47,76 345 3. Hanzelová Terézia 02:31,77 565
6. Rovňan Adam 03:03,56 229 5. Nulíčková Zuzana 02:33,60 547
8. Weiss Matúš 03:36,47 42 8. Pálková Barbora 02:42,39 463
11. Siman Marian 03:53,79 0 18. Kanová Viktória 03:13,32 229
Bucha Rasťo DNF 19. Šprlová Barborka 03:09,94 251

50BF D

Muži Ženy
19. Nikolov Alexander 00:34,02 175 3. Hrašková Zuzana 00:26,07 680
20. Patáč Adam 00:34,10 173 7. Erteľová Zuzana 00:27,04 619
21. Hudec Patrik 00:36,40 98 14. Michalčáková Gabriela 00:28,70 526
20. Valová Kristína 00:32,75 337
21. Murínová Kristína 00:33,00 327

50PP D

Muži Ženy
10. Patáč Adam 00:28,47 404 3. Erteľová Zuzana 00:23,60 855
16. Nikolov Alexander 00:31,74 260 4. Hrašková Zuzana 00:24,09 818
20. Hudec Patrik 00:34,52 158 9. Michalčáková Gabriela 00:25,23 736
17. Valová Kristína 00:29,28 495
20. Murínová Kristína 00:30,73 425

400PP D

Muži Ženy
13. Hudec Patrik 06:09,00 204 2. Hrašková Zuzana 04:16,91 825
14. Nikolov Alexander 06:19,46 171 5. Michalčáková Gabriela 04:28,59 746
Patáč Adam DNF 10. Erteľová Zuzana 04:43,26 655
15. Murínová Kristína 05:48,72 345
17. Valová Kristína 05:49,35 342

50BF C

Muži Ženy
12. Košta Radoslav 00:26,07 380 10. Hofbauerová Veronika 00:27,61 448
14. Kamenická Eva 00:29,21 369

50PP C

Muži Ženy
10. Košta Radoslav 00:23,01 564 11. Hofbauerová Veronika 00:24,70 619
14. Kamenická Eva 00:27,46 456

400PP C

Muži Ženy
10. Košta Radoslav 04:18,63 564 2. Hofbauerová Veronika 04:06,62 736
15. Kamenická Eva 05:06,45 397

50BF A+B

Muži Ženy
9. Andreánsky Martin 00:23,11 507 5. Chomutová Radka 00:26,53 387
12. Tuček Martin 00:25,97 247 6. Cibulová Zuzana 00:26,82 372
7. Polovinčáková Denisa 00:27,00 449
8. Zelinová Lucia 00:28,44 293
9. Prokajová Daria 00:32,79 193

50PP A+B

Muži Ženy
4. Andreánsky Martin 00:18,22 912 5. Chomutová Radka 00:22,78 615
9. Tuček Martin 00:24,58 318 6. Polovinčáková Denisa 00:22,97 703
7. Cibulová Zuzana 00:23,62 558
8. Zelinová Lucia 00:26,45 391
9. Prokajová Daria 00:32,74 195

200PP A+B

Muži Ženy
6. Andreánsky Martin 01:37,26 821 2. Chomutová Radka 01:46,78 713
4. Polovinčáková Denisa 01:51,83 740
7. Cibulová Zuzana 01:56,50 570
8. Zelinová Lucia 02:14,46 360
9. Prokajová Daria 02:50,65 140
Návrat na vrch stránky

Europarty

Hajdúszoboszló (Hungary) - 04.03.2011 - 05.03.2011

Návrat na vrch stránky

1500PP Junior

Muži Ženy
7. Polovinčáková Denisa 15:59,09

400RP Junior

Muži Ženy
14. Hofbauerová Veronika 04:33,34

400RP Senior

Muži Ženy
7. Chomutová Radka 03:35,86

4×50BF Junior

Muži Ženy
3. Andreánsky Martin 5. Lišková Ema
Fülöp Michal Polovinčáková Denisa
Starko David Hrašková Zuzana
Révay Roman 01:27,32 Hanáková Ivana 01:44,53
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup 1. kolo

Hajdúszoboszló (Hungary) - 04.03.2011 - 05.03.2011

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
9. Révay Roman 00:22,20 10. Lišková Ema 00:25,94
13. Starko David 00:22,59 15. Erteľová Zuzana 00:26,98

100BF Junior

Muži Ženy
3. Fülöp Michal 00:47,82 14. Lišková Ema 00:58,77
7. Révay Roman 00:48,73 18. Hofbauerová Veronika 01:01,10

200BF Junior

Muži Ženy
4. Fülöp Michal 01:46,16 9. Hrašková Zuzana 02:06,42
10. Polovinčáková Denisa 02:06,84

50PP Junior

Muži Ženy
3. Andreánsky Martin 00:18,10 14. Erteľová Zuzana 00:22,94

100PP Junior

Muži Ženy
5. Andreánsky Martin 00:40,82 14. Hrašková Zuzana 00:51,70
16. Révay Roman 00:44,46 18. Lišková Ema 00:53,11

200PP Junior

Muži Ženy
4. Hanáková Ivana 01:40,91
18. Hrašková Zuzana 01:55,63

400PP Junior

Muži Ženy
4. Starko David 03:25,24 2. Hanáková Ivana 03:37,83
23. Hofbauerová Veronika 04:12,97

800PP Junior

Muži Ženy
3. Starko David 07:04,73 2. Hanáková Ivana 07:42,31
12. Polovinčáková Denisa 08:18,51

50RP Junior

Muži Ženy
9. Fülöp Michal 00:17,49 16. Polovinčáková Denisa 00:21,82

100RP Junior

Muži Ženy
6. Andreánsky Martin 00:39,30 17. Erteľová Zuzana 00:57,75
Hofbauerová Veronika DNF

50BF Senior

Muži Ženy
14. Pavlík Ján 00:22,88 9. Janigová Katka 00:27,10

100BF Senior

Muži Ženy
14. Pavlík Ján 00:50,78 12. Janigová Katka 01:01,25
13. Michalčáková Gabriela 01:02,82

200BF Senior

Muži Ženy
11. Pavlík Ján 01:52,27 10. Chomutová Radka 02:04,03
15. karácsonyová Emeše 02:19,41

50PP Senior

Muži Ženy
13. Cibulová Zuzana 00:24,08

100PP Senior

Muži Ženy
14. Chomutová Radka 00:51,10
16. Cibulová Zuzana 00:52,81

200PP Senior

Muži Ženy
20. Chomut Miroslav 01:41,18 20. Chomutová Radka 01:48,92

400PP Senior

Muži Ženy
19. Chomut Miroslav 03:40,46 22. karácsonyová Emeše 04:27,98

800PP Senior

Muži Ženy
17. Chomut Miroslav 07:48,13 13. karácsonyová Emeše 09:22,96
14. Michalčáková Gabriela 09:24,55

50RP Senior

Muži Ženy
Janigová Katka CHS

100RP Senior

Muži Ženy
14. Cibulová Zuzana 00:51,17
16. Michalčáková Gabriela 00:57,21

4×100PP Junior

Muži Ženy
6. Andreánsky Martin 00:40,95 6. Hrašková Zuzana 00:51,25
Starko David 01:22,76 (00:41,81) Lišková Ema 01:40,22 (00:48,97)
Révay Roman 02:06,01 (00:43,25) Polovinčáková Denisa 02:30,14 (00:49,92)
Fülöp Michal 02:48,27 (00:42,26) Hanáková Ivana 03:16,58 (00:46,44)

4×100PP Senior

Muži Ženy
10. Chomutová Radka 00:50,07
Janigová Katka 01:47,79 (00:57,72)
karácsonyová Emeše 02:42,02 (00:54,23)
Cibulová Zuzana 03:33,66 (00:51,64)
Návrat na vrch stránky

Pohár Iuventy

Bratislava (Slovak Republic) - 12.03.2011

Návrat na vrch stránky

100PP E

Muži Ženy
7. Hanzelová Terézia 01:08,23

200PP E

Muži Ženy
8. Hanzelová Terézia 02:32,27

15/10RP E

Muži Ženy
7. Hanzelová Terézia 00:12,89

50PP D

Muži Ženy
1. Erteľová Zuzana 00:22,75

100PP D

Muži Ženy
3. Erteľová Zuzana 00:52,08
11. Valová Kristína 01:08,66

200PP D

Muži Ženy
3. Erteľová Zuzana 02:04,28
13. Valová Kristína 02:39,71

25RP D

Muži Ženy
3. Erteľová Zuzana 00:10,40
10. Valová Kristína 00:12,52

100PP C

Muži Ženy
5. Hofbauerová Veronika 00:53,59

200PP C

Muži Ženy
2. Hofbauerová Veronika 01:55,04

400PP C

Muži Ženy
2. Hofbauerová Veronika 04:10,72

50RP C

Muži Ženy
4. Hofbauerová Veronika 00:23,57
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup 2. kolo

Lignano (Italy) - 26.03.2011 - 27.03.2011

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
2. Révay Roman 00:21,78 5. Lišková Ema 00:25,70
3. Starko David 00:22,14 11. Erteľová Zuzana 00:26,80

100BF Junior

Muži Ženy
1. Fülöp Michal 00:47,00 6. Lišková Ema 00:56,84
10. Hofbauerová Veronika 00:59,24

200BF Junior

Muži Ženy
1. Fülöp Michal 01:45,42 6. Hrašková Zuzana 02:08,30
2. Révay Roman 01:46,65

50PP Junior

Muži Ženy
Andreánsky Martin DNS 15. Polovinčáková Denisa 00:22,55
20. Erteľová Zuzana 00:22,98

100PP Junior

Muži Ženy
14. Révay Roman 00:44,14 20. Lišková Ema 00:49,60
Andreánsky Martin DNS 22. Hrašková Zuzana 00:50,10

200PP Junior

Muži Ženy
4. Hanáková Ivana 01:41,06
22. Hrašková Zuzana 01:55,06

400PP Junior

Muži Ženy
5. Starko David 03:24,83 2. Hanáková Ivana 03:39,55
21. Hofbauerová Veronika 04:10,12

800PP Junior

Muži Ženy
2. Starko David 07:03,12 1. Hanáková Ivana 07:44,50
6. Fülöp Michal 07:13,91 7. Polovinčáková Denisa 08:02,83

50RP Junior

Muži Ženy
15. Polovinčáková Denisa 00:21,12

100RP Junior

Muži Ženy
4. Andreánsky Martin 00:38,58 12. Erteľová Zuzana 00:51,01
14. Hofbauerová Veronika 00:54,27

50BF Senior

Muži Ženy
1. Medo Milan 00:20,62 10. Janigová Katka 00:27,15
18. Pavlík Ján 00:23,13 14. Zuštáková Michaela 00:28,03

100BF Senior

Muži Ženy
3. Medo Milan 00:47,09 11. Janigová Katka 01:00,31
11. Pavlík Ján 00:49,90 16. Zelinová Lucia 01:04,01

200BF Senior

Muži Ženy
2. Medo Milan 01:46,14 6. Chomutová Radka 02:01,28
5. Pavlík Ján 01:50,37 17. Zelinová Lucia 02:24,80

50PP Senior

Muži Ženy
28. Cibulová Zuzana 00:23,76

100PP Senior

Muži Ženy
23. Chomutová Radka 00:49,36
33. Cibulová Zuzana 00:55,49

200PP Senior

Muži Ženy
33. karácsonyová Emeše 01:57,80

400PP Senior

Muži Ženy
32. karácsonyová Emeše 04:13,17
35. Zuštáková Michaela 04:29,80

800PP Senior

Muži Ženy
22. karácsonyová Emeše 09:12,10
23. Zelinová Lucia 09:54,02

50RP Senior

Muži Ženy
22. Janigová Katka 00:23,03

100RP Senior

Muži Ženy
18. Chomutová Radka 00:47,24
24. Cibulová Zuzana 00:51,65

4×100PP Junior

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:40,77 2. Hanáková Ivana 00:45,41
Fülöp Michal Hrašková Zuzana 01:35,22 (00:49,81)
Starko David Polovinčáková Denisa 02:23,60 (00:48,38)
Révay Roman 02:47,88 Lišková Ema 03:11,01 (00:47,41)

4×100PP Senior

Muži Ženy
16. Chomutová Radka 00:49,14
karácsonyová Emeše 01:42,14 (00:53,00)
Cibulová Zuzana 02:34,40 (00:52,26)
Janigová Katka 03:29,24 (00:54,84)
Návrat na vrch stránky

Bácsvíz Kupa

Kecskemét (Hungary) - 26.03.2011

Návrat na vrch stránky

100BF E0

Muži Ženy
10. Tóth Šimon 01:19,44 8. Valová Monika 01:35,19
15. Matej Dominik 01:23,97
18. Pálka Jakub 01:24,98

50PP E0

Muži Ženy
10. Tóth Šimon 00:39,15 7. Valová Monika 00:55,25
14. Matej Dominik 00:45,22
Pálka Jakub Dq

100BF E

Muži Ženy
8. Tóth Samuel 01:28,49 9. Nulíčková Zuzana 01:17,03
12. Pálková Barbora 01:21,20
13. Hanzelová Terézia 01:21,60
14. Davidová Petra 01:21,96
15. Vajdová Ivana 01:24,48
16. Fekiačová Juliana 01:24,58
19. Teremová Martina 01:34,15
20. Kanová Viktória 01:44,87

50PP E

Muži Ženy
7. Tóth Samuel 00:32,54 12. Nulíčková Zuzana 00:32,22
16. Davidová Petra 00:32,87
16. Vajdová Ivana 00:32,87
18. Hanzelová Terézia 00:33,11
19. Pálková Barbora 00:33,20
21. Fekiačová Juliana 00:34,37
24. Teremová Martina 00:36,32
25. Kanová Viktória 00:41,78

100BF C+D

Muži Ženy
10. Košta Radoslav 00:57,02 25. Murínová Kristína 01:13,27
26. Valová Kristína 01:16,47

50PP C+D

Muži Ženy
7. Košta Radoslav 00:23,50 19. Valová Kristína 00:29,24
21. Murínová Kristína 00:30,37

200PP C+D

Muži Ženy
8. Košta Radoslav 01:59,19 18. Valová Kristína 02:38,07
19. Murínová Kristína 02:38,12

4×100PP

Muži Ženy
4. Hanzelová Terézia 01:13,28
Vajdová Ivana
Pálková Barbora
Nulíčková Zuzana 05:00,92
5. Teremová Martina 01:22,70
Davidová Petra
Kanová Viktória
Fekiačová Juliana 05:48,52
Návrat na vrch stránky

Priateľské preteky

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 02.04.2011

Návrat na vrch stránky

100BF E

Muži Ženy
5. Tóth Samuel 01:13,02 2. Nulíčková Zuzana 01:10,84
7. Madlen Tadeáš 01:50,68 3. Pálková Barbora 01:13,00
4. Hanzelová Terézia 01:15,55
5. Zelenáková Lucia 01:16,39
6. Davidová Petra 01:18,18
7. Fekiačová Juliana 01:19,12
8. Teremová Martina 01:22,11
10. Šprlová Barborka 01:22,33
11. Liptáková Miroslava 01:28,94
12. Šagátová Tereza 01:31,42
13. Kanová Viktória 01:34,71
14. Madlenová Zuzana 01:34,89
15. Fabanová Karin 01:42,77

50PP E

Muži Ženy
4. Tóth Samuel 00:33,02 2. Nulíčková Zuzana 00:29,90
7. Madlen Tadeáš 00:49,24 3. Pálková Barbora 00:30,85
4. Hanzelová Terézia 00:32,39
6. Zelenáková Lucia 00:34,86
7. Teremová Martina 00:35,14
8. Kanová Viktória 00:35,91
9. Fekiačová Juliana 00:36,08
10. Šagátová Tereza 00:40,46
11. Liptáková Miroslava 00:40,84
12. Šprlová Barborka 00:42,15
13. Fabanová Karin 00:44,86
14. Madlenová Zuzana 00:47,90

200PP E

Muži Ženy
5. Tóth Samuel 03:04,98 1. Nulíčková Zuzana 02:26,60
3. Hanzelová Terézia 02:33,62
4. Pálková Barbora 02:38,71
5. Fekiačová Juliana 02:53,12
6. Teremová Martina 02:53,58
8. Davidová Petra 02:59,99
9. Zelenáková Lucia 03:00,40
10. Kanová Viktória 03:05,45
11. Šagátová Tereza 03:26,18
12. Šprlová Barborka 03:27,00
13. Liptáková Miroslava 03:29,77
14. Madlenová Zuzana 05:35,12

100BF D

Muži Ženy
5. Valko Matej 01:08,18 1. Hrašková Zuzana 00:58,57
6. Patáč Adam 01:15,47 4. Erteľová Zuzana 01:03,74
7. Hudec Patrik 01:20,79 6. Murínová Kristína 01:11,44
8. Tamas Jozef 01:40,10 7. Valová Kristína 01:16,48

200BF D

Muži Ženy
1. Luptáková Alžbeta 02:54,58

50PP D

Muži Ženy
3. Patáč Adam 00:27,42 1. Erteľová Zuzana 00:22,76
5. Valko Matej 00:29,02 2. Hrašková Zuzana 00:22,98
6. Nikolov Alexander 00:31,10 6. Valová Kristína 00:30,26
8. Hudec Patrik 00:32,98 7. Hamadová Dominika 00:30,36
9. Tamas Jozef 00:49,34 8. Murínová Kristína 00:31,26
9. Luptáková Alžbeta 00:36,61

200PP D

Muži Ženy
5. Nikolov Alexander 02:44,27 1. Hrašková Zuzana 01:51,78
6. Hudec Patrik 02:45,55 2. Erteľová Zuzana 01:54,56
7. Valko Matej 02:46,10 6. Murínová Kristína 02:32,57
7. Hamadová Dominika 02:39,22
8. Valová Kristína 02:43,76

100BF C

Muži Ženy
1. Košta Radoslav 00:56,94 4. Hofbauerová Veronika 00:58,63
2. Berník Ivan 01:04,76 5. Michalíková Simona 01:02,58

400PP C

Muži Ženy
1. Košta Radoslav 04:20,27 1. Hofbauerová Veronika 04:03,57
2. Berník Ivan 05:43,39

50RP C

Muži Ženy
1. Berník Ivan 00:26,97 3. Hofbauerová Veronika 00:23,51
5. Michalíková Simona 00:24,49

100BF A

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 00:57,08
3. Janigová Katka 01:00,26
4. Zelinová Lucia 01:06,12

400PP A

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 03:48,09
3. Zelinová Lucia 04:55,75

50RP A

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 00:22,05
3. Janigová Katka 00:23,82
4. Zelinová Lucia 00:28,14

50BF F

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:34,98 2. Korvíniová Klaudia 00:36,96
2. Pálka Jakub 00:35,19 4. Mináčová Victoria 00:39,51
5. Matej Dominik 00:38,63 5. Malčeková Soňa 00:40,63
6. Pohanka Andrej 00:41,16 6. Malčeková Adela 00:40,95
7. Kutter Viktor 00:44,79 7. Valová Monika 00:41,21
8. Kopyl Anastázia 00:41,48
9. Mrázová Martina 00:43,26
10. Vegerová Radka 00:45,76
11. Raniaková Janka 00:48,16

200BF F

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 02:51,87 2. Korvíniová Klaudia 03:10,00
3. Pálka Jakub 03:03,47 3. Mináčová Victoria 03:16,73
5. Matej Dominik 03:14,83 4. Malčeková Soňa 03:17,12
6. Pohanka Andrej 03:33,94 5. Mrázová Martina 03:22,50
7. Valová Monika 03:27,83
8. Kopyl Anastázia 03:32,70
9. Malčeková Adela 03:34,93
10. Raniaková Janka 03:41,38
11. Vegerová Radka 03:44,64

50BF Motýľ F

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 00:39,42 2. Korvíniová Klaudia 00:41,22
2. Pohanka Andrej 00:47,71 3. Mináčová Victoria 00:44,58
3. Matej Dominik 00:47,75 4. Mrázová Martina 00:47,14
4. Pálka Jakub 00:49,26 5. Kopyl Anastázia 00:48,51
Kutter Viktor Dq 6. Malčeková Adela 00:51,35
7. Malčeková Soňa 00:53,61
8. Valová Monika 00:56,69
9. Raniaková Janka 00:57,25
Návrat na vrch stránky

Mistrovství ČR družstev

Olomouc (Czech Republic) - 09.04.2011 - 10.04.2011

Návrat na vrch stránky

50BF

Muži Ženy
13. Polovinčáková Denisa 00:26,98

100BF

Muži Ženy
12. Polovinčáková Denisa 00:58,52

200BF

Muži Ženy
9. Polovinčáková Denisa 02:06,49

800PP

Muži Ženy
9. Chomut Miroslav 07:33,03 4. Chomutová Radka 07:55,08

1500PP

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 14:31,97

100RP

Muži Ženy
9. Chomutová Radka 00:47,70

400RP

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 03:33,67

800RP

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 07:34,31
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup 3. kolo

Szczecin (Poland) - 16.04.2011 - 17.04.2011

Návrat na vrch stránky

50PP Junior

Muži Ženy
5. Polovinčáková Denisa 00:22,29

200PP Junior

Muži Ženy
1. Hanáková Ivana 01:38,22

400PP Junior

Muži Ženy
1. Hanáková Ivana 03:33,15

800PP Junior

Muži Ženy
1. Hanáková Ivana 07:45,19
4. Polovinčáková Denisa 08:04,88

50RP Junior

Muži Ženy
11. Polovinčáková Denisa 00:21,40

200PP Senior

Muži Ženy
16. Chomut Miroslav 01:37,37

400PP Senior

Muži Ženy
13. Chomut Miroslav 03:35,23

800PP Senior

Muži Ženy
8. Chomut Miroslav 07:36,79
Návrat na vrch stránky

Tritón Cup

Šaľa (Slovak Republic) - 30.04.2011

Návrat na vrch stránky

100BF E

Muži Ženy
2. Nulíčková Zuzana 01:11,19 157

50PP E

Muži Ženy
3. Nulíčková Zuzana 00:31,60 164

100PP E

Muži Ženy
3. Nulíčková Zuzana 01:07,12 227

100BF D

Muži Ženy
2. Michalčáková Gabriela 01:05,46 258
4. Murínová Kristína 01:06,20 244

50PP D

Muži Ženy
2. Erteľová Zuzana 00:22,29 650
3. Hrašková Zuzana 00:22,68 622
13. Murínová Kristína 00:30,70 198

100PP D

Muži Ženy
12. Patáč Adam 01:07,14 70 2. Hrašková Zuzana 00:49,30 671
3. Erteľová Zuzana 00:51,39 603
13. Murínová Kristína 01:07,91 213

400PP D

Muži Ženy
Patáč Adam Dq 1. Michalčáková Gabriela 04:42,15 396

100RP D

Muži Ženy
2. Patáč Adam 01:04,81 150 1. Erteľová Zuzana 00:51,32 550
2. Michalčáková Gabriela 00:54,28 479

400RP D

Muži Ženy
Hrašková Zuzana DNF 0

100RP C

Muži Ženy
1. Hofbauerová Veronika 00:54,37 491

400RP C

Muži Ženy
2. Hofbauerová Veronika 04:25,12 447

800RP C

Muži Ženy
1. Hofbauerová Veronika 09:46,05 491

4×200PP

Muži Ženy
3. Hrašková Zuzana 01:53,62
Erteľová Zuzana 04:00,37 (02:06,75)
Michalčáková Gabriela 06:14,42 (02:14,05)
Hofbauerová Veronika 08:10,09 (01:55,67)
Návrat na vrch stránky

Modrý mítink

Nový Jičín (Czech Republic) - 07.05.2011 - 08.05.2011

Návrat na vrch stránky

50BF D

Muži Ženy
2. Hrašková Zuzana 00:25,24 735
8. Erteľová Zuzana 00:26,37 660

100BF D

Muži Ženy
2. Hrašková Zuzana 00:54,98 784
15. Erteľová Zuzana 01:03,05 555

200BF D

Muži Ženy
2. Hrašková Zuzana 02:04,07 755
12. Erteľová Zuzana 02:19,71 559

50PP D

Muži Ženy
5. Erteľová Zuzana 00:22,70 729

50BF C

Muži Ženy
7. Košta Radoslav 00:23,77 514 7. Hofbauerová Veronika 00:26,15 529

100BF C

Muži Ženy
7. Košta Radoslav 00:52,97 518 7. Hofbauerová Veronika 00:57,31 562

200BF C

Muži Ženy
8. Košta Radoslav 02:01,01 513 2. Hofbauerová Veronika 02:03,05 616

50BF A

Muži Ženy
2. Janigová Katka 00:26,90 368

100BF A

Muži Ženy
2. Janigová Katka 00:59,97 374

200BF A

Muži Ženy
2. Janigová Katka 02:15,02 355
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo

Bratislava (Slovak Republic) - 15.05.2011

Návrat na vrch stránky

200BF E

Muži Ženy
4. Tóth Samuel 02:40,00 4. Nulíčková Zuzana 02:39,12
11. Weiss Matúš 03:17,69 5. Pálková Barbora 02:39,69
14. Madlen Tadeáš 03:56,06 6. Hanzelová Terézia 02:45,25
16. Šagátová Tereza 03:05,57
19. Madlenová Zuzana 03:08,43

50PP E

Muži Ženy
4. Tóth Samuel 00:31,08 2. Hanzelová Terézia 00:28,76
11. Weiss Matúš 00:39,52 6. Nulíčková Zuzana 00:29,57
14. Madlen Tadeáš 00:42,59 10. Pálková Barbora 00:30,96
16. Madlenová Zuzana 00:35,20
18. Šagátová Tereza 00:36,00

100PP E

Muži Ženy
5. Tóth Samuel 01:13,92 2. Nulíčková Zuzana 01:05,13
12. Weiss Matúš 01:35,31 3. Hanzelová Terézia 01:05,28
14. Madlen Tadeáš 01:38,53 7. Pálková Barbora 01:07,25
17. Šagátová Tereza 01:23,02
21. Madlenová Zuzana 01:27,77

50BF D

Muži Ženy
13. Valko Matej 00:31,57 1. Hrašková Zuzana 00:26,39
14. Malček Ladislav 00:32,30 2. Erteľová Zuzana 00:26,75
17. Patáč Adam 00:33,57 5. Michalčáková Gabriela 00:28,57
18. Nikolov Alexander 00:33,89 10. Murínová Kristína 00:30,16
21. Tuček Jakub 00:34,05 12. Hamadová Dominika 00:31,21
27. Hudec Patrik 00:35,38 18. Luptáková Alžbeta 00:32,48
20. Medeková Veronika 00:32,56
27. Valová Kristína 00:35,01
28. Veselá Radka 00:35,47

400PP D

Muži Ženy
12. Patáč Adam 05:23,35 1. Hrašková Zuzana 04:05,65
21. Hudec Patrik 05:51,39 2. Michalčáková Gabriela 04:20,13
24. Valko Matej 05:55,14 5. Erteľová Zuzana 04:30,49
27. Nikolov Alexander 06:00,31 13. Murínová Kristína 05:20,11
28. Tuček Jakub 06:03,74 15. Hamadová Dominika 05:32,43
32. Malček Ladislav 06:17,09 19. Medeková Veronika 05:38,50
24. Luptáková Alžbeta 05:47,62
25. Valová Kristína 05:51,44
28. Veselá Radka 06:23,55

100RP D

Muži Ženy
3. Patáč Adam 01:03,55 1. Erteľová Zuzana 00:51,35
12. Valko Matej 01:18,91 2. Michalčáková Gabriela 00:54,35
17. Nikolov Alexander 01:27,39 3. Hrašková Zuzana 00:57,02
20. Hudec Patrik 01:28,05 10. Murínová Kristína 01:09,79
22. Tuček Jakub 01:33,64 15. Hamadová Dominika 01:16,86
16. Veselá Radka 01:17,15
17. Valová Kristína 01:17,41

200BF C

Muži Ženy
3. Košta Radoslav 02:03,17 1. Hofbauerová Veronika 02:04,72
10. Lorencovič Robert 02:29,30 8. Kamenická Eva 02:33,30
11. Berník Ivan 02:29,69
12. Tuček Peter 02:37,38

100PP C

Muži Ženy
5. Košta Radoslav 00:50,33 4. Hofbauerová Veronika 00:53,95
10. Tuček Peter 01:00,51 9. Kamenická Eva 00:59,38
11. Lorencovič Robert 01:02,08
12. Berník Ivan 01:04,59

400RP C

Muži Ženy
3. Košta Radoslav 04:21,87 2. Hofbauerová Veronika 04:31,87
Lorencovič Robert DNF 8. Kamenická Eva 05:35,57

200BF F

Muži Ženy
5. Pálka Jakub 03:07,97 3. Korvíniová Klaudia 03:00,52
6. Michalčák Daniel 03:12,36 6. Mrázová Martina 03:14,76
7. Matej Dominik 03:15,51 11. Valová Monika 03:59,63

50PP F

Muži Ženy
5. Pálka Jakub 00:35,56 1. Korvíniová Klaudia 00:30,77
7. Michalčák Daniel 00:37,81 9. Mrázová Martina 00:42,73
8. Matej Dominik 00:38,61 10. Valová Monika 00:46,94

100PP F

Muži Ženy
6. Matej Dominik 01:26,68 1. Korvíniová Klaudia 01:11,56
7. Pálka Jakub 01:26,88 6. Mrázová Martina 01:34,69
8. Michalčák Daniel 01:32,37 10. Valová Monika 01:43,63

4×100PP E

Muži Ženy
7. Šagátová Tereza 01:25,66
Madlen Tadeáš 03:06,91 (01:41,25)
Madlenová Zuzana 04:33,17 (01:26,26)
Weiss Matúš 06:05,90 (01:32,73)
Nulíčková Zuzana
Pálková Barbora
Tóth Samuel
Hanzelová Terézia CHS

4×100PP D

Muži Ženy
1. Patáč Adam 01:09,21
Michalčáková Gabriela 02:04,45 (00:55,24)
Erteľová Zuzana 02:58,85 (00:54,40)
Hrašková Zuzana 03:47,16 (00:48,31)
11. Valová Kristína 01:12,09
Valko Matej 02:22,32 (01:10,23)
Hamadová Dominika 03:32,48 (01:10,16)
Murínová Kristína 05:53,09 (02:20,61)

4×100PP C

Muži Ženy
3. Košta Radoslav 00:50,96
Kamenická Eva 01:50,52 (00:59,56)
Lorencovič Robert 02:53,41 (01:02,89)
Hofbauerová Veronika 03:46,98 (00:53,57)

4×100PP F

Muži Ženy
1. Matej Dominik 01:23,47
Pálka Jakub 02:55,23 (01:31,76)
Mrázová Martina 04:26,08 (01:30,85)
Korvíniová Klaudia 05:38,19 (01:12,11)
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup 6. kolo

Balears (Spain) - 20.05.2011 - 21.05.2011

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
2. Fülöp Michal 00:21,51 6. Lišková Ema 00:25,78
4. Révay Roman 00:21,77

100BF Junior

Muži Ženy
2. Fülöp Michal 00:47,37 6. Lišková Ema 00:57,97
4. Révay Roman 00:48,15

200BF Junior

Muži Ženy
2. Fülöp Michal 01:45,89
4. Révay Roman 01:47,79

50PP Junior

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:18,28

100PP Junior

Muži Ženy
4. Andreánsky Martin 00:41,20 7. Lišková Ema 00:47,37

200PP Junior

Muži Ženy
4. Starko David 01:36,56 6. Hanáková Ivana 01:39,28

400PP Junior

Muži Ženy
4. Starko David 03:27,53 2. Hanáková Ivana 03:38,41
10. Polovinčáková Denisa 03:56,75

800PP Junior

Muži Ženy
3. Starko David 07:18,36 2. Hanáková Ivana 07:40,67
6. Polovinčáková Denisa 08:18,32

50RP Junior

Muži Ženy
8. Polovinčáková Denisa 00:21,56

100RP Junior

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:40,82

4000LD Junior

Muži Ženy
7. Hanáková Ivana 57:01,11

200BF Senior

Muži Ženy
4. Pohlová Barbora 02:02,03

200PP Senior

Muži Ženy
9. Pohlová Barbora 01:42,48

400PP Senior

Muži Ženy
6. Pohlová Barbora 03:42,89

4000LD Senior

Muži Ženy
6. Pohlová Barbora 52:53,31

4×100PP Junior

Muži Ženy
3. Starko David 00:42,89
Fülöp Michal 01:28,41 (00:45,52)
Andreánsky Martin 02:08,84 (00:40,43)
Révay Roman 02:51,92 (00:43,08)

4×100PP Senior

Muži Ženy
2. Lišková Ema 00:48,49
Pohlová Barbora 01:35,44 (00:46,95)
Polovinčáková Denisa 02:26,40 (00:50,96)
Hanáková Ivana 03:14,34 (00:47,94)
Návrat na vrch stránky

Középületkivitelező Kupa

Kaposvár (Hungary) - 28.05.2011 - 29.05.2011

Návrat na vrch stránky

400PP D

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 04:02,88

800PP D

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 08:26,39

400RP D

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 04:10,14

50BF A

Muži Ženy
2. Janigová Katka 00:26,22

100BF A

Muži Ženy
3. Janigová Katka 01:01,12

200BF A

Muži Ženy
4. Janigová Katka 02:13,61

50PP A

Muži Ženy
4. Janigová Katka 00:23,78

1500PP A

Muži Ženy
Chomutová Radka 15:44,40

400RP A

Muži Ženy
Chomutová Radka 03:37,79

800RP A

Muži Ženy
Chomutová Radka 07:33,95
Návrat na vrch stránky

Majstrovstvá Slovenska

Šaľa (Slovak Republic) - 04.06.2011 - 05.06.2011

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
4. Tóth Samuel 00:32,56 0 3. Nulíčková Zuzana 00:31,89 155
6. Tóth Šimon 00:33,74 0 5. Vajdová Ivana 00:32,31 138
10. Rovňan Adam 00:37,37 0 6. Zelenáková Lucia 00:32,32 138
7. Hanzelová Terézia 00:32,71 125
8. Pálková Barbora 00:32,79 122
10. Davidová Petra 00:33,47 99
11. Fekiačová Juliana 00:33,52 97
14. Korvíniová Klaudia 00:34,97 52
18. Šprlová Barborka 00:35,95 23

100BF E

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 01:11,45 13 4. Nulíčková Zuzana 01:12,38 138
3. Tóth Samuel 01:11,74 9 5. Pálková Barbora 01:12,74 132
15. Rovňan Adam 01:32,64 0 6. Zelenáková Lucia 01:13,62 119
7. Davidová Petra 01:15,21 95
8. Hanzelová Terézia 01:15,24 95
11. Vajdová Ivana 01:16,64 75
13. Fekiačová Juliana 01:18,60 48
14. Šprlová Barborka 01:19,56 35
18. Korvíniová Klaudia 01:22,64 0

200BF E

Muži Ženy
2. Tóth Samuel 02:37,56 45 4. Nulíčková Zuzana 02:37,45 162
5. Tóth Šimon 02:45,63 0 5. Pálková Barbora 02:40,61 139
14. Rovňan Adam 03:14,88 0 6. Zelenáková Lucia 02:40,80 138
7. Hanzelová Terézia 02:44,11 115
8. Davidová Petra 02:49,19 81
9. Vajdová Ivana 02:49,71 78
11. Šprlová Barborka 02:53,15 56
16. Fekiačová Juliana 02:56,56 36
19. Korvíniová Klaudia 03:06,33 0

50PP E

Muži Ženy
2. Tóth Samuel 00:30,07 77 2. Hanzelová Terézia 00:28,88 274
7. Tóth Šimon 00:33,33 0 7. Pálková Barbora 00:30,11 222
13. Rovňan Adam 00:36,42 0 8. Davidová Petra 00:30,23 217
9. Nulíčková Zuzana 00:30,79 195
11. Vajdová Ivana 00:31,33 174
12. Fekiačová Juliana 00:31,50 168
13. Korvíniová Klaudia 00:31,55 166
15. Zelenáková Lucia 00:31,95 151
19. Šprlová Barborka 00:36,03 21

100PP E

Muži Ženy
3. Tóth Samuel 01:08,23 61 2. Hanzelová Terézia 01:04,31 281
7. Tóth Šimon 01:13,53 0 4. Pálková Barbora 01:05,34 261
15. Rovňan Adam 01:22,93 0 5. Nulíčková Zuzana 01:05,71 253
8. Davidová Petra 01:08,16 208
14. Vajdová Ivana 01:12,80 131
15. Fekiačová Juliana 01:13,18 125
16. Korvíniová Klaudia 01:13,38 122
18. Zelenáková Lucia 01:16,33 79
22. Šprlová Barborka 01:29,09 0

200PP E

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 02:42,41 14 2. Hanzelová Terézia 02:24,19 269
7. Tóth Samuel 02:49,73 0 5. Nulíčková Zuzana 02:30,56 315
8. Rovňan Adam 03:15,75 0 6. Pálková Barbora 02:33,33 193
9. Korvíniová Klaudia 02:40,77 138
11. Davidová Petra 02:43,18 121
12. Vajdová Ivana 02:45,47 105
13. Fekiačová Juliana 02:47,12 95
14. Zelenáková Lucia 02:53,77 53
15. Šprlová Barborka 02:54,02 51

400PP E

Muži Ženy
3. Korvíniová Klaudia 05:51,98 119
3. Nulíčková Zuzana 05:11,67 264
4. Hanzelová Terézia 05:14,16 254
7. Pálková Barbora 05:21,13 226

15RP E

Muži Ženy
2. Tóth Samuel 00:07,29 2. Nulíčková Zuzana 00:07,01
11. Rovňan Adam 00:09,32 4. Hanzelová Terézia 00:07,11
15. Tóth Šimon 00:10,31 6. Korvíniová Klaudia 00:07,32
9. Pálková Barbora 00:07,36
12. Vajdová Ivana 00:07,51
14. Fekiačová Juliana 00:07,80
15. Davidová Petra 00:07,89
19. Zelenáková Lucia 00:08,72
21. Šprlová Barborka 00:08,88

50BF D

Muži Ženy
10. Valko Matej 00:30,44 64 2. Erteľová Zuzana 00:25,88 421
15. Nikolov Alexander 00:32,06 10 7. Murínová Kristína 00:29,73 237
16. Malček Ladislav 00:32,16 7 9. Hamadová Dominika 00:30,31 214
20. Patáč Adam 00:33,19 0 16. Luptáková Alžbeta 00:31,91 153
22. Tuček Jakub 00:33,78 0 19. Medeková Veronika 00:32,53 131
24. Hudec Patrik 00:35,59 0 21. Valová Kristína 00:33,40 101

100BF D

Muži Ženy
8. Valko Matej 01:07,61 70 2. Erteľová Zuzana 00:59,81 377
13. Nikolov Alexander 01:11,38 14 6. Hamadová Dominika 01:07,99 211
14. Malček Ladislav 01:11,67 10 8. Murínová Kristína 01:09,45 186
18. Hudec Patrik 01:17,00 0 15. Medeková Veronika 01:12,78 132
21. Tuček Jakub 01:19,51 0 19. Luptáková Alžbeta 01:16,97 70
20. Valová Kristína 01:17,52 62

200BF D

Muži Ženy
13. Nikolov Alexander 02:41,15 22 1. Hrašková Zuzana 02:05,72 455
17. Malček Ladislav 02:50,68 0 6. Hamadová Dominika 02:33,05 195
19. Tuček Jakub 02:53,99 0 8. Murínová Kristína 02:35,65 175
20. Valko Matej 02:58,99 0 14. Medeková Veronika 02:45,00 109
18. Valová Kristína 02:54,70 47
19. Luptáková Alžbeta 02:58,24 26

50PP D

Muži Ženy
8. Patáč Adam 00:26,50 222 2. Erteľová Zuzana 00:22,20 657
13. Valko Matej 00:29,31 105 15. Medeková Veronika 00:29,29 256
14. Nikolov Alexander 00:29,42 101 16. Hamadová Dominika 00:29,34 254
21. Malček Ladislav 00:31,13 40 20. Luptáková Alžbeta 00:29,93 229
26. Hudec Patrik 00:33,07 0 21. Murínová Kristína 00:29,97 227
27. Tuček Jakub 00:33,47 0 22. Valová Kristína 00:30,36 212

100PP D

Muži Ženy
12. Patáč Adam 01:03,99 131 2. Hrašková Zuzana 00:50,06 646
17. Nikolov Alexander 01:06,23 93 3. Erteľová Zuzana 00:51,07 613
18. Valko Matej 01:06,51 88 14. Murínová Kristína 01:07,19 226
23. Malček Ladislav 01:11,20 16 15. Hamadová Dominika 01:07,92 213
28. Hudec Patrik 01:13,57 0 16. Luptáková Alžbeta 01:07,99 211
30. Tuček Jakub 01:16,33 0 18. Valová Kristína 01:08,69 199
21. Medeková Veronika 01:09,68 182

200PP D

Muži Ženy
16. Malček Ladislav 02:47,32 0 1. Hrašková Zuzana 01:49,55 670
17. Tuček Jakub 02:53,30 0 11. Hamadová Dominika 02:26,67 247
13. Murínová Kristína 02:27,89 237
16. Medeková Veronika 02:36,64 168
17. Luptáková Alžbeta 02:46,95 96
18. Valová Kristína 02:47,47 92

400PP D

Muži Ženy
15. Nikolov Alexander 05:59,07 2 2. Hrašková Zuzana 04:09,00 582
17. Malček Ladislav 06:06,39 0 9. Hamadová Dominika 05:11,16 266
18. Tuček Jakub 06:12,55 0 14. Medeková Veronika 05:43,50 147
16. Luptáková Alžbeta 06:51,09 0

800PP D

Muži Ženy
4. Patáč Adam 10:14,07 231 1. Hrašková Zuzana 08:27,98 618
12. Tuček Jakub 12:55,10 0

25RP D

Muži Ženy
12. Patáč Adam 00:11,89 4. Erteľová Zuzana 00:10,48
23. Hudec Patrik 00:14,61 12. Valová Kristína 00:12,61
25. Tuček Jakub 00:17,82 13. Murínová Kristína 00:12,89
26. Malček Ladislav 00:18,22 16. Luptáková Alžbeta 00:13,13
Nikolov Alexander CHS 0 18. Hamadová Dominika 00:13,34
21. Medeková Veronika 00:13,58

100RP D

Muži Ženy
6. Patáč Adam 01:08,91 96 1. Erteľová Zuzana 00:53,39 499
9. Nikolov Alexander 01:19,10 0 4. Murínová Kristína 01:08,41 242
13. Hudec Patrik 01:32,20 0
14. Tuček Jakub 01:36,62 0

400RP D

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 04:19,68 517

800RP D

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 09:04,61 534

50BF C

Muži Ženy
6. Kamenická Eva 00:29,73 237

100BF C

Muži Ženy
1. Hofbauerová Veronika 00:57,94 422
2. Michalíková Simona 01:00,97 351
8. Kamenická Eva 01:07,09 228

200BF C

Muži Ženy
1. Košta Radoslav 02:00,63 366 1. Hofbauerová Veronika 02:04,32 472
5. Kamenická Eva 02:33,52 192

50PP C

Muži Ženy
4. Košta Radoslav 00:22,04 470 2. Michalíková Simona 00:24,98 473
9. Kamenická Eva 00:27,59 333

100PP C

Muži Ženy
3. Košta Radoslav 00:48,67 487 5. Michalíková Simona 00:55,84 475
7. Kamenická Eva 00:59,20 391

200PP C

Muži Ženy
1. Hofbauerová Veronika 01:52,81 622

400PP C

Muži Ženy
2. Hofbauerová Veronika 04:04,54 611

800PP C

Muži Ženy
2. Košta Radoslav 08:50,11 426

50RP C

Muži Ženy
3. Michalíková Simona 00:23,58 500

100RP C

Muži Ženy
2. Košta Radoslav 00:46,95 496 1. Hofbauerová Veronika 08:56,87 488
3. Michalíková Simona 00:58,35 393

400RP C

Muži Ženy
2. Hofbauerová Veronika 04:20,11 515

100BF B

Muži Ženy
3. Figurová Katarína 01:22,92 0

200BF B

Muži Ženy
3. Figurová Katarína 02:28,84 229

50PP B

Muži Ženy
Andreánsky Martin 15m pásmo

100PP B

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:41,84 730

200PP B

Muži Ženy
Figurová Katarína DNF 0

1500PP B

Muži Ženy
2. Figurová Katarína 19:22,52 362

50RP B

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:17,01 770 2. Figurová Katarína 00:24,97 430

100RP B

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:39,29 740 2. Figurová Katarína 01:01,34 336

50BF A

Muži Ženy
1. Janigová Katka 00:27,19 362
2. Cibulová Zuzana 00:27,19 353
4. Zelinová Lucia 00:29,08 265

100BF A

Muži Ženy
2. Janigová Katka 00:59,66 381
3. Cibulová Zuzana 00:59,87 376
5. Zelinová Lucia 01:04,03 286

200BF A

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 02:02,13 498
3. Janigová Katka 02:12,65 379

50PP A

Muži Ženy
2. Cibulová Zuzana 00:25,06 468
4. Zelinová Lucia 00:26,75 375

100PP A

Muži Ženy
4. Zelinová Lucia 00:58,40 410

800PP A

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 08:00,20 711

50RP A

Muži Ženy
3. Cibulová Zuzana 00:22,67 551
4. Janigová Katka 00:23,93 481

100RP A

Muži Ženy
4. Chomutová Radka 00:47,42 658
5. Zelinová Lucia 00:56,61 428

400RP A

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 03:35,45 810
3. Janigová Katka 05:01,32 345

800RP A

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 07:30,61 788
Cibulová Zuzana DNF 0

4×100PP E

Muži Ženy
1. Hanzelová Terézia 01:04,48
Davidová Petra 02:14,67 (01:10,19)
Pálková Barbora 03:22,05 (01:07,38)
Nulíčková Zuzana 04:28,91 (01:06,86)
3. Fekiačová Juliana 01:16,15
Vajdová Ivana 02:26,66 (01:10,51)
Zelenáková Lucia 03:43,73 (01:17,07)
Korvíniová Klaudia 04:53,86 (01:10,13)

4×200PP E

Muži Ženy
1. Nulíčková Zuzana 02:29,58
Korvíniová Klaudia 05:09,86 (02:40,28)
Pálková Barbora 07:49,92 (02:40,06)
Hanzelová Terézia 10:19,40 (02:29,48)

4×100PP D

Muži Ženy
4. Nikolov Alexander 01:06,85 3. Hamadová Dominika 01:05,60
Patáč Adam 02:17,96 (01:11,11) Murínová Kristína 02:14,02 (01:08,42)
Valko Matej 03:25,05 (01:07,09) Valová Kristína 03:26,57 (01:12,55)
Hudec Patrik 04:35,80 (01:10,75) Luptáková Alžbeta 04:36,38 (01:09,81)

4×200PP D

Muži Ženy
1. Nikolov Alexander 02:38,31 2. Erteľová Zuzana 02:03,46
Patáč Adam 05:02,06 (02:23,75) Hamadová Dominika 04:29,80 (02:26,34)
Valko Matej 07:42,19 (02:40,13) Murínová Kristína 07:01,00 (02:31,20)
Tóth Samuel 10:21,69 (02:39,50) Hrašková Zuzana 09:05,15 (02:04,15)

4×200PP C

Muži Ženy
3. Michalíková Simona 02:16,00
Kamenická Eva 02:18,06 (00:02,06)
Valová Kristína 07:18,29 (05:00,23)
Hofbauerová Veronika 09:11,95 (01:53,66)

4×100PP A

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 00:50,16
Erteľová Zuzana 01:42,59 (00:52,43)
Hofbauerová Veronika 02:34,90 (00:52,31)
Hrašková Zuzana 03:23,53 (00:48,63)

4×200PP A

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 01:51,58
Janigová Katka 04:03,98 (02:12,40)
Cibulová Zuzana 06:06,40 (02:02,42)
Figurová Katarína 08:33,21 (02:26,81)
Návrat na vrch stránky

České Akademické Hry

Praha (Czech Republic) - 08.06.2011

Návrat na vrch stránky

50PP

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 00:21,79

100PP

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 00:46,38

400PP

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 03:40,13

50RP

Muži Ženy
8. Chomut Miroslav 00:20,96

100RP

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 00:45,08
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup 6. kolo

Linz (Switzerland) - 10.06.2011 - 12.06.2011

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
2. Révay Roman 00:21,68 3. Lišková Ema 00:25,41
8. Starko David 00:22,66 4. Erteľová Zuzana 00:25,66

100BF Junior

Muži Ženy
2. Révay Roman 00:48,58 2. Hofbauerová Veronika 00:57,04
6. Košta Radoslav 00:54,40

200BF Junior

Muži Ženy
2. Révay Roman 01:48,13 1. Hrašková Zuzana 01:59,90
7. Košta Radoslav 02:03,31 3. Hofbauerová Veronika 02:07,16

50PP Junior

Muži Ženy
4. Lišková Ema 00:21,76
Erteľová Zuzana 00:22,15

100PP Junior

Muži Ženy
4. Starko David 00:42,77 4. Hrašková Zuzana 00:49,25

200PP Junior

Muži Ženy
3. Fülöp Michal 01:32,81 1. Hanáková Ivana 01:39,83
4. Hrašková Zuzana 01:47,74

400PP Junior

Muži Ženy
3. Fülöp Michal 03:23,48 1. Hanáková Ivana 03:39,14
7. Lišková Ema 03:59,83

800PP Junior

Muži Ženy
3. Starko David 07:14,54 1. Hanáková Ivana 07:38,28
4. Fülöp Michal 07:18,72

100RP Junior

Muži Ženy
4. Košta Radoslav 00:45,43 7. Erteľová Zuzana 00:51,88
10. Hofbauerová Veronika 00:54,57

50BF Senior

Muži Ženy
2. Medo Martin 00:21,14 2. Janigová Katka 00:26,11
4. karácsonyová Emeše 08:28,35

100BF Senior

Muži Ženy
2. Medo Martin 00:47,98 2. Janigová Katka 00:59,15
4. Zuštáková Michaela 01:01,80

200BF Senior

Muži Ženy
2. Medo Martin 01:57,41 2. Pohlová Barbora 02:00,14
3. Janigová Katka 02:12,05

50PP Senior

Muži Ženy
4. Michalčáková Gabriela 00:23,91

200PP Senior

Muži Ženy
7. karácsonyová Emeše 01:58,03
8. Zuštáková Michaela 01:59,17

400PP Senior

Muži Ženy
2. Pohlová Barbora 03:38,06
8. Michalčáková Gabriela 04:27,44

800PP Senior

Muži Ženy
6. Michalčáková Gabriela 09:59,83

50RP Senior

Muži Ženy
6. karácsonyová Emeše 00:23,00
7. Zuštáková Michaela 00:23,17

100RP Senior

Muži Ženy
3. Pohlová Barbora 00:45,24

4×100PP Junior

Muži Ženy
2. Lišková Ema 00:48,40
Hrašková Zuzana 01:37,30 (00:48,90)
Erteľová Zuzana 02:28,16 (00:50,86)
Hanáková Ivana 03:13,34 (00:45,18)

4×100PP Senior

Muži Ženy
2. Medo Martin 00:48,60 3. Janigová Katka 00:56,33
Révay Roman 01:33,49 (00:44,89) Zuštáková Michaela 01:49,14 (00:52,81)
Starko David 02:16,76 (00:43,27) karácsonyová Emeše 02:42,93 (00:53,79)
Fülöp Michal 02:58,77 (00:42,01) Pohlová Barbora 03:29,68 (00:46,75)
Návrat na vrch stránky

seriál DPP - 3. kolo - Sportcentrum Račice

Račice (Czech Republic) - 18.06.2011 - 19.06.2011

Návrat na vrch stránky

3800LD Senior

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 44:22,00
Návrat na vrch stránky

Mistrovství ČR v plavání s ploutvemi

České Budějovice (Czech Republic) - 25.06.2011 - 26.06.2011

Návrat na vrch stránky

100PP A

Muži Ženy
12. Chomut Miroslav 00:45,62 587

1500PP A

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 14:40,35 662

400RP A

Muži Ženy
15. Chomut Miroslav 03:44,31 567

800RP A

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 07:36,43 629

4×100PP A

Muži Ženy
2. Cimburek Josef 00:40,56
Chomut Miroslav 01:23,28 (00:42,72)
Němeček Jakub 02:03,69 (00:40,41)
Skružný Jan 02:44,62 (00:40,93) 1528

4×200PP A

Muži Ženy
3. Cimburek Josef 01:32,89
Chomut Miroslav 03:12,35 (01:39,46)
Němeček Jakub 04:46,99 (01:34,64)
Skružný Jan 06:21,76 (01:34,77) 1534
Návrat na vrch stránky

Majstrovstvá Európy juniorov

Miskolc (Hungary) - 11.07.2011 - 18.07.2011

Návrat na vrch stránky

50PP Junior

Muži Ženy
14. Andreánsky Martin 00:18,15

100PP Junior

Muži Ženy
14. Andreánsky Martin 00:40,55

50RP Junior

Muži Ženy
11. Andreánsky Martin 00:16,55

100RP Junior

Muži Ženy
9. Andreánsky Martin 00:38,00

4×100PP Junior

Muži Ženy
10. Andreánsky Martin 00:40,30
Révay Roman 01:23,00 (00:42,70)
Starko David 02:05,54 (00:42,54)
Fülöp Michal 02:47,09 (00:41,55)
Návrat na vrch stránky

Majstrovstvá sveta seniorov

Hódmezovásárhely (Hungary) - 27.07.2011 - 07.08.2011

Návrat na vrch stránky

800PP Senior

Muži Ženy
27. Chomutová Radka 07:55,70

400RP Senior

Muži Ženy
18. Chomutová Radka 03:32,21

800RP Senior

Muži Ženy
14. Chomutová Radka 07:29,38
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup Final

Yantai (China) - 17.09.2011 - 19.09.2011

Návrat na vrch stránky

200BF Junior

Muži Ženy
10. Polovinčáková Denisa 02:09,56

50PP Junior

Muži Ženy
3. Andreánsky Martin 00:18,59 7. Polovinčáková Denisa 00:21,58

100PP Junior

Muži Ženy
3. Andreánsky Martin 00:42,25

200PP Junior

Muži Ženy
2. Hanáková Ivana 01:41,04

400PP Junior

Muži Ženy
1. Hanáková Ivana 03:35,66
10. Polovinčáková Denisa 04:04,67

800PP Junior

Muži Ženy
3. Hanáková Ivana 07:32,66

50RP Junior

Muži Ženy
5. Andreánsky Martin 00:17,16

200BF Senior

Muži Ženy
9. Pohlová Barbora 02:04,54

200PP Senior

Muži Ženy
5. Pohlová Barbora 01:40,35

400PP Senior

Muži Ženy
6. Pohlová Barbora 03:40,68
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo

Zlín (Czech Republic) - 24.09.2011

Návrat na vrch stránky

100BF E0

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 01:16,03 304 3. Korvíniová Klaudia 01:21,18 318
7. Michalčák Daniel 01:24,83 169 4. Mináčová Victoria 01:30,21 186
8. Matej Dominik 01:26,38 148 7. Valová Monika 01:38,83 82

50PP E0

Muži Ženy
6. Tóth Šimon 00:34,16 299 1. Korvíniová Klaudia 00:33,78 415
7. Michalčák Daniel 00:34,18 298 3. Mináčová Victoria 00:34,35 391
8. Matej Dominik 00:37,28 190 7. Valová Monika 00:42,19 132

100PP E0

Muži Ženy
5. Matej Dominik 01:15,68 310 1. Korvíniová Klaudia 01:12,17 482
6. Tóth Šimon 01:17,41 281 3. Mináčová Victoria 01:31,17 173
8. Michalčák Daniel 01:20,96 225 4. Valová Monika 01:40,01 70

200BF E

Muži Ženy
2. Tóth Samuel 02:40,67 405 11. Pálková Barbora 02:41,92 467
5. Bucha Viliam 03:00,77 248 12. Hanzelová Terézia 02:42,97 458
6. Rovňan Adam 03:27,17 100 13. Nulíčková Zuzana 02:43,09 457
16. Davidová Petra 02:51,94 382
21. Fekiačová Juliana 03:03,49 295
23. Kanová Viktória 03:27,39 145

50PP E

Muži Ženy
3. Tóth Samuel 00:31,69 400 7. Hanzelová Terézia 00:29,23 635
5. Rovňan Adam 00:37,09 196 9. Pálková Barbora 00:29,95 595
6. Bucha Viliam 00:37,50 183 9. Davidová Petra 00:29,95 595
11. Nulíčková Zuzana 00:30,29 578
15. Fekiačová Juliana 00:31,14 535
21. Teremová Martina 00:34,32 392
24. Kanová Viktória 00:36,39 313

100PP E

Muži Ženy
3. Tóth Samuel 01:11,96 378 6. Hanzelová Terézia 01:06,61 606
4. Bucha Viliam 01:24,38 175 8. Nulíčková Zuzana 01:07,00 597
5. Rovňan Adam 01:33,37 62 10. Pálková Barbora 01:08,41 564
13. Davidová Petra 01:10,69 513
16. Teremová Martina 01:15,14 424
20. Fekiačová Juliana 01:16,54 398

200BF D

Muži Ženy
11. Nikolov Alexander 02:41,80 269 2. Hrašková Zuzana 02:03,53 763
14. Patáč Adam 02:49,83 209 6. Erteľová Zuzana 02:12,48 644
15. Hudec Patrik 02:59,72 143 7. Michalčáková Gabriela 02:12,61 642
17. Malček Ladislav 03:10,02 81 16. Hamadová Dominika 02:42,40 341
17. Luptáková Alžbeta 02:58,24 222
18. Valová Kristína 03:02,50 193

100PP D

Muži Ženy
9. Patáč Adam 01:03,73 402 2. Hrašková Zuzana 00:50,30 950
12. Nikolov Alexander 01:08,28 309 3. Erteľová Zuzana 00:51,62 900
14. Malček Ladislav 01:15,36 186 4. Michalčáková Gabriela 00:52,40 872
15. Hudec Patrik 01:15,56 182 14. Hamadová Dominika 01:06,47 475
16. Luptáková Alžbeta 01:11,92 364
17. Valová Kristína 01:12,56 351

100RP D

Muži Ženy
5. Patáč Adam 01:03,56 424 2. Erteľová Zuzana 00:52,73 799
6. Nikolov Alexander 01:17,83 207 3. Michalčáková Gabriela 00:52,80 796
8. Hudec Patrik 01:27,08 105 4. Hrašková Zuzana 00:53,37 780
9. Malček Ladislav 01:39,24 0 10. Hamadová Dominika 01:15,27 332
11. Luptáková Alžbeta 01:17,64 299
12. Valová Kristína 01:21,12 254

200BF C

Muži Ženy
3. Košta Radoslav 02:02,25 497 4. Hofbauerová Veronika 02:07,14 564
15. Kamenická Eva 02:27,95 344

100PP C

Muži Ženy
6. Košta Radoslav 00:49,42 627 10. Hofbauerová Veronika 00:54,52 642
14. Kamenická Eva 01:00,67 476

100RP C

Muži Ženy
4. Košta Radoslav 00:48,11 623 9. Hofbauerová Veronika 00:56,29 554
14. Kamenická Eva 01:05,35 372

200BF B

Muži Ženy
3. Prokajová Daria 03:05,34 50

100PP B

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:40,87 904 3. Prokajová Daria 01:19,05 108

200BF A

Muži Ženy
1. Janigová Katka 02:09,59 412
2. Zelinová Lucia 02:26,38 0

100PP A

Muži Ženy
1. Janigová Katka 00:54,10 523
2. Zelinová Lucia 01:05,43 259

100RP A

Muži Ženy
1. Janigová Katka 00:59,60 368
2. Zelinová Lucia 01:05,72 0
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo

Nový Jičín (Czech Republic) - 15.10.2011

Návrat na vrch stránky

100BF E0

Muži Ženy
6. Tóth Šimon 01:16,41 297 3. Korvíniová Klaudia 01:21,99 305
7. Pálka Jakub 01:20,67 229 4. Mináčová Victoria 01:28,09 214
9. Michalčák Daniel 01:24,70 170 5. Mrázová Martina 01:28,43 210
10. Matej Dominik 01:27,08 138

50PP E0

Muži Ženy
6. Tóth Šimon 00:32,97 346 1. Korvíniová Klaudia 00:31,78 504
8. Michalčák Daniel 00:33,56 322 2. Mináčová Victoria 00:32,93 451
9. Pálka Jakub 00:35,17 261 7. Mrázová Martina 00:37,86 262
10. Matej Dominik 00:36,95 201

100PP E0

Muži Ženy
7. Michalčák Daniel 01:16,46 297 1. Korvíniová Klaudia 01:12,06 485
8. Tóth Šimon 01:22,40 203 3. Mináčová Victoria 01:20,25 330
9. Matej Dominik 01:22,99 195 5. Mrázová Martina 01:26,57 236
10. Pálka Jakub 01:28,98 114

100BF E

Muži Ženy
4. Tóth Samuel 01:13,47 349 9. Nulíčková Zuzana 01:08,85 554
7. Rovňan Adam 01:22,56 201 12. Hanzelová Terézia 01:10,89 509
14. Davidová Petra 01:12,62 473
17. Zelenáková Lucia 01:13,59 454
21. Pálková Barbora 01:15,22 422
22. Šprlová Barborka 01:17,34 383
25. Kanová Viktória 01:34,52 132

200PP E

Muži Ženy
4. Tóth Samuel 02:56,17 281 7. Nulíčková Zuzana 02:22,46 668
7. Rovňan Adam 03:12,97 169 9. Hanzelová Terézia 02:30,35 580
13. Pálková Barbora 02:37,20 511
17. Davidová Petra 02:44,70 442
23. Zelenáková Lucia 02:59,36 325
24. Šprlová Barborka 03:04,14 290
25. Kanová Viktória 03:14,17 223

15/10RP E

Muži Ženy
3. Tóth Samuel 00:13,17 496 4. Hanzelová Terézia 00:12,27 701
6. Rovňan Adam 00:17,08 245 9. Davidová Petra 00:13,39 578
12. Nulíčková Zuzana 00:13,98 521
14. Pálková Barbora 00:14,11 509
15. Zelenáková Lucia 00:14,30 492
24. Kanová Viktória 00:16,42 329
25. Šprlová Barborka 00:16,55 321

100BF D

Muži Ženy
13. Valko Matej 01:09,15 292 2. Hrašková Zuzana 00:55,57 765
15. Nikolov Alexander 01:10,62 265 6. Erteľová Zuzana 00:57,98 691
17. Malček Ladislav 01:13,18 221 8. Michalčáková Gabriela 01:00,17 630
18. Hudec Patrik 01:18,60 137 16. Pazmányová Rebeka 01:08,52 431
17. Medeková Veronika 01:11,23 377
18. Luptáková Alžbeta 01:18,58 248
19. Valová Kristína 01:18,93 242

200PP D

Muži Ženy
12. Nikolov Alexander 02:35,57 320 2. Hrašková Zuzana 01:53,46 920
15. Malček Ladislav 02:47,13 229 3. Erteľová Zuzana 01:55,98 878
17. Valko Matej 02:49,44 212 6. Michalčáková Gabriela 01:59,57 822
18. Hudec Patrik 02:49,75 210 16. Pazmányová Rebeka 02:35,71 399
17. Luptáková Alžbeta 02:37,21 385
18. Valová Kristína 02:39,37 367
19. Medeková Veronika 02:45,00 231

25RP D

Muži Ženy
8. Nikolov Alexander 00:12,36 461 2. Erteľová Zuzana 00:10,23 804
14. Valko Matej 00:13,35 370 4. Hrašková Zuzana 00:10,70 735
17. Hudec Patrik 00:15,63 204 8. Michalčáková Gabriela 00:11,30 655
18. Malček Ladislav 00:15,96 184 15. Valová Kristína 00:12,90 478
16. Luptáková Alžbeta 00:13,56 418
19. Medeková Veronika 00:14,34 353
20. Pazmányová Rebeka 00:14,88 312

100BF C

Muži Ženy
6. Košta Radoslav 00:52,48 532 3. Hofbauerová Veronika 00:57,12 567
12. Hodoš Matúš 01:14,41 81

50PP C

Muži Ženy
5. Košta Radoslav 00:21,68 660 8. Hofbauerová Veronika 00:24,85 609
11. Hodoš Matúš 00:33,84 63

400RP C

Muži Ženy
5. Košta Radoslav 04:11,53 578 5. Hofbauerová Veronika 04:40,19 544

100BF B

Muži Ženy
3. Polovinčáková Denisa 00:58,05 510

50PP B

Muži Ženy
2. Polovinčáková Denisa 00:23,27 681

100BF A

Muži Ženy
2. Zelinová Lucia 01:06,24 243
Janigová Katka DNF

50PP A

Muži Ženy
2. Janigová Katka 00:25,24 458
3. Zelinová Lucia 00:26,42 392
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 3. kolo

Bratislava (Slovak Republic) - 29.10.2011

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 00:33,48 3. Korvíniová Klaudia 00:35,25
5. Pálka Jakub 00:33,49 4. Malčeková Soňa 00:35,67
7. Michalčák Daniel 00:36,23 8. Mináčová Victoria 00:38,10
9. Matej Dominik 00:38,10 10. Malčeková Adela 00:39,07
13. Valová Monika 00:45,54
14. Mrázová Martina 00:46,47

200BF E0

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 02:42,13 3. Korvíniová Klaudia 02:58,78
6. Michalčák Daniel 02:59,41 6. Malčeková Soňa 03:08,83
8. Pálka Jakub 03:01,39 9. Mináčová Victoria 03:13,78
9. Matej Dominik 03:01,69 10. Mrázová Martina 03:15,00
11. Malčeková Adela 03:23,13
14. Valová Monika 03:42,56

100PP E0

Muži Ženy
3. Tóth Šimon 01:14,36 3. Korvíniová Klaudia 01:12,05
4. Michalčák Daniel 01:15,00 5. Mináčová Victoria 01:17,83
7. Pálka Jakub 01:20,59 6. Mrázová Martina 01:23,60
10. Matej Dominik 01:28,35 7. Malčeková Soňa 01:23,82
10. Malčeková Adela 01:28,69
14. Valová Monika 01:45,98

50BF E

Muži Ženy
3. Tóth Samuel 00:32,32 6. Davidová Petra 00:31,45
6. Rovňan Adam 00:36,64 7. Nulíčková Zuzana 00:31,62
7. Bucha Viliam 00:36,81 8. Vajdová Ivana 00:31,84
10. Madlen Tadeáš 00:39,45 9. Hanzelová Terézia 00:32,01
11. Pálková Barbora 00:33,16
13. Fekiačová Juliana 00:33,61
16. Teremová Martina 00:34,12
18. Šprlová Barborka 00:34,44
20. Liptáková Miroslava 00:36,39
23. Madlenová Zuzana 00:37,22
25. Kanová Viktória 00:41,72

200BF E

Muži Ženy
4. Tóth Samuel 02:44,22 4. Nulíčková Zuzana 02:35,96
5. Rovňan Adam 02:59,85 5. Pálková Barbora 02:39,86
7. Bucha Viliam 03:05,02 8. Hanzelová Terézia 02:40,97
10. Madlen Tadeáš 03:42,85 12. Teremová Martina 02:48,43
13. Vajdová Ivana 02:53,46
14. Šprlová Barborka 02:54,37
16. Fekiačová Juliana 02:57,56
17. Davidová Petra 02:58,49
22. Madlenová Zuzana 03:10,28
24. Liptáková Miroslava 03:21,03
27. Kanová Viktória 03:32,39

100PP E

Muži Ženy
3. Tóth Samuel 01:14,43 4. Nulíčková Zuzana 01:05,10
6. Rovňan Adam 01:23,52 5. Hanzelová Terézia 01:06,43
7. Bucha Viliam 01:25,13 9. Pálková Barbora 01:09,21
11. Madlen Tadeáš 01:42,07 11. Davidová Petra 01:11,75
13. Fekiačová Juliana 01:12,51
14. Teremová Martina 01:12,59
16. Vajdová Ivana 01:13,59
19. Šprlová Barborka 01:18,57
21. Kanová Viktória 01:24,91
23. Madlenová Zuzana 01:25,79
26. Liptáková Miroslava 01:30,90

200BF D

Muži Ženy
12. Valko Matej 02:34,41 1. Hrašková Zuzana 02:06,49
18. Patáč Adam 02:42,29 2. Erteľová Zuzana 02:14,21
19. Nikolov Alexander 02:43,45 13. Medeková Veronika 02:42,78
21. Tuček Jakub 02:46,91 15. Valová Kristína 02:49,33
23. Hudec Patrik 02:49,38 17. Veselá Radka 02:55,59
24. Malček Ladislav 02:51,55 18. Bellova Natalia 02:56,08

100PP D

Muži Ženy
11. Patáč Adam 01:04,47 2. Erteľová Zuzana 00:49,36
13. Malček Ladislav 01:07,39 3. Hrašková Zuzana 00:50,43
15. Nikolov Alexander 01:09,20 12. Valová Kristína 01:06,21
17. Valko Matej 01:11,28 16. Medeková Veronika 01:09,68
20. Tuček Jakub 01:12,52 17. Veselá Radka 01:12,41
24. Hudec Patrik 01:14,52 18. Bellova Natalia 01:12,93

25RP D

Muži Ženy
8. Patáč Adam 00:11,29 2. Erteľová Zuzana 00:09,94
14. Nikolov Alexander 00:12,21 4. Hrašková Zuzana 00:10,28
15. Malček Ladislav 00:12,81 11. Valová Kristína 00:12,98
16. Valko Matej 00:13,06 14. Veselá Radka 00:13,50
27. Tuček Jakub 00:16,26 15. Medeková Veronika 00:13,55
28. Hudec Patrik 00:16,38 19. Bellova Natalia 00:15,05

50BF C

Muži Ženy
8. Tuček Peter 00:28,48 2. Hofbauerová Veronika 00:26,12
9. Hodoš Matúš 00:30,02 5. Figurová Erika 00:28,43
10. Lorencovič Robert 00:33,19 7. Kamenická Eva 00:29,60

200PP C

Muži Ženy
9. Lorencovič Robert 02:25,28 2. Hofbauerová Veronika 01:55,35
10. Tuček Peter 02:42,50 5. Kamenická Eva 02:14,00
Hodoš Matúš DNF 7. Figurová Erika 02:28,34

50RP C

Muži Ženy
8. Tuček Peter 00:26,94 2. Hofbauerová Veronika 00:23,68
9. Lorencovič Robert 00:27,28 5. Figurová Erika 00:27,11
Hodoš Matúš DNF 6. Kamenická Eva 00:27,61

4×50PP E0

Muži Ženy
2. Mináčová Victoria 00:34,43
Tóth Šimon 01:08,35 (00:33,92)
Michalčák Daniel 01:41,90 (00:33,55)
Korvíniová Klaudia 02:12,98 (00:31,08)
3. Matej Dominik 00:38,71
Malčeková Soňa 01:16,63 (00:37,92)
Pálka Jakub 01:52,64 (00:36,01)
Mrázová Martina 02:30,16 (00:37,52)

4×50PP E

Muži Ženy
1. Nulíčková Zuzana 00:29,32
Tóth Samuel 00:59,95 (00:30,63)
Pálková Barbora 01:28,83 (00:28,88)
Hanzelová Terézia 01:57,33 (00:28,50)
4. Fekiačová Juliana 00:31,98
Bucha Viliam 01:08,87 (00:36,89)
Vajdová Ivana 01:41,15 (00:32,28)
Davidová Petra 02:11,61 (00:30,46)

4×50PP D

Muži Ženy
2. Hrašková Zuzana 00:23,53
Malček Ladislav 00:51,62 (00:28,09)
Patáč Adam 01:17,61 (00:25,99)
Erteľová Zuzana 01:39,29 (00:21,68)
6. Valko Matej 00:29,94
Medeková Veronika 01:01,33 (00:31,39)
Valová Kristína 01:28,54 (00:27,21)
Nikolov Alexander 01:57,51 (00:28,97)

4×50PP C

Muži Ženy
3. Kamenická Eva 00:27,88
Tuček Peter 00:54,29 (00:26,41)
Figurová Erika 01:20,94 (00:26,65)
Hofbauerová Veronika 01:45,66 (00:24,72)
Návrat na vrch stránky

Nemo Trophy

Zlín (Czech Republic) - 05.11.2011 - 06.11.2011

Návrat na vrch stránky

50BF Senior

Muži Ženy
17. Košta Radoslav 00:24,00 350 5. Erteľová Zuzana 00:25,00 471
9. Hrašková Zuzana 00:25,41 448
18. Janigová Katka 00:27,50 338

100BF Senior

Muži Ženy
14. Erteľová Zuzana 00:59,52 384
15. Janigová Katka 00:59,54 383

50PP Senior

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:17,52 849 8. Erteľová Zuzana 00:21,53 709
17. Košta Radoslav 00:21,86 482 10. Polovinčáková Denisa 00:22,26 653
18. Janigová Katka 00:23,67 554

100PP Senior

Muži Ženy
3. Andreánsky Martin 00:40,95 768 12. Hrašková Zuzana 00:49,09 678
23. Košta Radoslav 00:49,79 454 15. Erteľová Zuzana 00:50,57 629
24. Hofbauerová Veronika 00:52,64 565

200PP Senior

Muži Ženy
8. Hrašková Zuzana 01:54,57 597
10. Hofbauerová Veronika 01:56,44 571

1500PP Senior

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 15:43,79 678
6. Polovinčáková Denisa 16:31,48 594

50RP Senior

Muži Ženy
4. Andreánsky Martin 00:16,67 802 10. Polovinčáková Denisa 00:22,57 557
14. Hofbauerová Veronika 00:24,33 461
Hrašková Zuzana 00:21,24 770

100RP Senior

Muži Ženy
6. Andreánsky Martin 00:39,00 752 13. Erteľová Zuzana 00:51,74 540
18. Košta Radoslav 00:47,19 490

400RP Senior

Muži Ženy
6. Chomutová Radka 03:41,76 729
11. Hrašková Zuzana 04:09,02 570
14. Hofbauerová Veronika 04:40,52 425

800RP Senior

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 07:41,32 754

200RP Senior

Muži Ženy
7. Chomutová Radka 01:46,12
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 4. kolo

Šaľa (Slovak Republic) - 19.11.2011

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
2. Tóth Samuel 00:29,89 6. Pálková Barbora 00:28,31
14. Bucha Viliam 00:36,16 7. Hanzelová Terézia 00:28,33
17. Weiss Matúš 00:39,02 9. Fekiačová Juliana 00:28,76
18. Madlen Tadeáš 00:39,37 11. Davidová Petra 00:29,46
12. Nulíčková Zuzana 00:29,77
14. Zelenáková Lucia 00:30,96
17. Vajdová Ivana 00:32,32
19. Teremová Martina 00:33,35
20. Šprlová Barborka 00:33,40
23. Madlenová Zuzana 00:34,71
24. Kanová Viktória 00:34,79
25. Liptáková Miroslava 00:34,82

200PP E

Muži Ženy
5. Tóth Samuel 02:41,02 4. Pálková Barbora 02:20,78
11. Bucha Viliam 02:57,94 5. Nulíčková Zuzana 02:22,80
15. Weiss Matúš 03:18,97 8. Fekiačová Juliana 02:28,26
16. Madlen Tadeáš 03:28,81 9. Hanzelová Terézia 02:30,09
13. Davidová Petra 02:43,96
16. Teremová Martina 02:45,99
17. Zelenáková Lucia 02:46,54
18. Vajdová Ivana 02:48,35
19. Šprlová Barborka 02:49,05
22. Madlenová Zuzana 03:00,44
23. Kanová Viktória 03:04,59
25. Liptáková Miroslava 03:06,23

400PP E

Muži Ženy
4. Tóth Samuel 05:32,68 2. Nulíčková Zuzana 04:53,78
12. Bucha Viliam 06:26,73 6. Fekiačová Juliana 05:22,20
16. Weiss Matúš 07:08,39 7. Hanzelová Terézia 05:29,53
8. Pálková Barbora 05:33,18
13. Davidová Petra 05:45,41
14. Vajdová Ivana 05:59,78
15. Zelenáková Lucia 05:59,80
16. Šprlová Barborka 06:04,59
17. Teremová Martina 06:11,31
21. Kanová Viktória 06:25,65
24. Liptáková Miroslava 06:46,18

50PP D

Muži Ženy
5. Patáč Adam 00:24,77 1. Erteľová Zuzana 00:21,40
12. Nikolov Alexander 00:26,65 4. Hrašková Zuzana 00:22,97
17. Malček Ladislav 00:27,86 7. Michalčáková Gabriela 00:24,27
19. Valko Matej 00:28,84 17. Luptáková Alžbeta 00:28,73
24. Tuček Jakub 00:31,00 18. Valová Kristína 00:29,31
25. Hudec Patrik 00:31,62 20. Hamadová Dominika 00:29,81
24. Bellova Natalia 00:34,35

100PP D

Muži Ženy
10. Patáč Adam 00:59,06 1. Erteľová Zuzana 00:50,10
16. Nikolov Alexander 01:02,14 2. Hrašková Zuzana 00:51,45
21. Malček Ladislav 01:08,52 7. Michalčáková Gabriela 00:57,02
25. Valko Matej 01:13,13 15. Luptáková Alžbeta 01:05,75
27. Tuček Jakub 01:13,47 16. Valová Kristína 01:06,61
28. Hudec Patrik 01:14,98 18. Hamadová Dominika 01:07,11
22. Bellova Natalia 01:17,42

800PP D

Muži Ženy
6. Patáč Adam 10:10,46 1. Hrašková Zuzana 08:28,79
15. Nikolov Alexander 10:51,99 3. Erteľová Zuzana 08:59,14
19. Malček Ladislav 11:53,63 5. Michalčáková Gabriela 09:26,09
20. Valko Matej 11:54,37 17. Valová Kristína 11:45,54
22. Hudec Patrik 12:17,84 19. Luptáková Alžbeta 12:11,33
23. Tuček Jakub 12:18,01 Bellova Natalia CHS
Hamadová Dominika CHS

100PP C

Muži Ženy
3. Košta Radoslav 00:47,54 3. Hofbauerová Veronika 00:53,75
10. Hodoš Matúš 01:01,25 7. Kamenická Eva 01:00,67
11. Lorencovič Robert 01:02,80
12. Tuček Peter 01:03,11

800PP C

Muži Ženy
3. Košta Radoslav 08:42,42 3. Hofbauerová Veronika 09:01,41
10. Lorencovič Robert 10:36,63 6. Kamenická Eva 10:41,36
12. Hodoš Matúš 10:58,35
13. Tuček Peter 13:42,60

50RP C

Muži Ženy
4. Košta Radoslav 00:19,91 5. Hofbauerová Veronika 00:23,44
10. Tuček Peter 00:25,15 7. Kamenická Eva 00:26,72
11. Lorencovič Robert 00:26,70
12. Hodoš Matúš 00:27,93

100BF F

Muži Ženy
2. Tóth Šimon 01:11,92 3. Korvíniová Klaudia 01:17,89
6. Matej Dominik 01:17,10 5. Mrázová Martina 01:23,52
7. Michalčák Daniel 01:15,12 6. Mináčová Victoria 01:24,03
9. Pálka Jakub 01:19,75 8. Malčeková Soňa 01:24,54
9. Malčeková Adela 01:26,41
13. Valová Monika 01:37,64

50PP F

Muži Ženy
2. Michalčák Daniel 00:31,03 1. Korvíniová Klaudia 00:28,66
5. Tóth Šimon 00:31,57 4. Mináčová Victoria 00:31,97
7. Pálka Jakub 00:32,27 5. Mrázová Martina 00:35,36
10. Matej Dominik 00:36,11 8. Malčeková Adela 00:36,34
9. Malčeková Soňa 00:36,37
15. Valová Monika 00:45,46

200PP F

Muži Ženy
1. Tóth Šimon 02:39,12 2. Korvíniová Klaudia 02:29,82
4. Michalčák Daniel 02:42,04 4. Mináčová Victoria 02:47,94
7. Matej Dominik 02:53,56 5. Mrázová Martina 02:51,85
8. Pálka Jakub 02:53,85 9. Malčeková Adela 03:15,48
12. Malčeková Soňa 03:18,81
15. Valová Monika 03:44,97

4×100PP E

Muži Ženy
1. Pálková Barbora 01:05,24
Tóth Samuel 02:15,67 (01:10,43)
Nulíčková Zuzana 03:20,54 (01:04,87)
Hanzelová Terézia 04:25,05 (01:04,51)
6. Fekiačová Juliana 01:09,47
Teremová Martina 02:25,73 (01:16,26)
Weiss Matúš 03:56,77 (01:31,04)
Davidová Petra 05:08,07 (01:11,30)
7. Šprlová Barborka 01:16,85
Bucha Rasťo 02:38,43 (01:21,58)
Kanová Viktória 04:01,46 (01:23,03)
Zelenáková Lucia 05:14,52 (01:13,06)

4×100PP D

Muži Ženy
1. Erteľová Zuzana 00:50,28
Patáč Adam 01:50,15 (00:59,87)
Michalčáková Gabriela 02:45,18 (00:55,03)
Hrašková Zuzana 03:34,51 (00:49,33)
7. Valová Kristína 01:06,96
Nikolov Alexander 02:10,64 (01:03,68)
Malček Ladislav 03:16,22 (01:05,58)
Hamadová Dominika 04:22,80 (01:06,58)

4×100PP C

Muži Ženy
4. Kamenická Eva 01:01,10
Tuček Peter 02:02,97 (01:01,87)
Hofbauerová Veronika 02:58,50 (00:55,53)
Košta Radoslav 03:51,85 (00:53,35)

4×100PP F

Muži Ženy
1. Korvíniová Klaudia 01:06,97
Matej Dominik 02:26,22 (01:19,25)
Michalčák Daniel 03:39,29 (01:13,07)
Tóth Šimon 04:54,03 (01:14,74)
2. Pálka Jakub 01:18,71
Mrázová Martina 02:38,26 (01:19,55)
Malčeková Soňa 04:00,23 (01:21,97)
Mináčová Victoria 05:14,24 (01:14,01)
Návrat na vrch stránky

XXV. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 03.12.2011 - 04.12.2011

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
2. Pálková Barbora 00:29,99 227
4. Nulíčková Zuzana 00:31,35 173
6. Hanzelová Terézia 00:31,36 163
12. Teremová Martina 00:33,42 101

100BF E

Muži Ženy
1. Pálková Barbora 01:06,61 237
4. Hanzelová Terézia 01:12,03 143
6. Teremová Martina 01:13,99 113

50PP E

Muži Ženy
2. Hanzelová Terézia 00:27,96 316
4. Pálková Barbora 00:28,08 310
7. Nulíčková Zuzana 00:29,21 259
9. Teremová Martina 00:30,95 189

100PP E

Muži Ženy
1. Nulíčková Zuzana 01:01,42 341
5. Pálková Barbora 01:02,96 308
9. Hanzelová Terézia 01:05,53 257
11. Teremová Martina 01:10,98 160

400PP E

Muži Ženy
1. Nulíčková Zuzana 04:52,80 345

50BF D

Muži Ženy
11. Nikolov Alexander 00:32,25 4 2. Hrašková Zuzana 00:26,08 411
2. Erteľová Zuzana 00:26,08 411

100BF D

Muži Ženy
7. Nikolov Alexander 01:06,21 93 2. Hrašková Zuzana 00:55,64 480

200BF D

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 02:04,40 471

50PP D

Muži Ženy
13. Nikolov Alexander 00:27,73 168 2. Erteľová Zuzana 00:21,75 691
4. Hrašková Zuzana 00:23,32 578
5. Michalčáková Gabriela 00:24,06 529

100PP D

Muži Ženy
8. Nikolov Alexander 01:04,36 124 2. Erteľová Zuzana 00:49,64 659

200PP D

Muži Ženy
1. Erteľová Zuzana 01:53,39 613
2. Michalčáková Gabriela 01:55,96 578

400PP D

Muži Ženy
4. Michalčáková Gabriela 04:16,86 533

800PP D

Muži Ženy
3. Michalčáková Gabriela 08:55,01 536

50RP D

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:16,64 805

100RP D

Muži Ženy
1. Erteľová Zuzana 00:51,45 547

800RP D

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 09:12,87

50BF C

Muži Ženy
3. Košta Radoslav 00:24,01 349

100BF C

Muži Ženy
3. Košta Radoslav 00:53,21 360

200BF C

Muži Ženy
1. Hofbauerová Veronika 02:04,29 472

50PP C

Muži Ženy
3. Košta Radoslav 00:21,25 524

100PP C

Muži Ženy
2. Košta Radoslav 00:46,02 573

400PP C

Muži Ženy
2. Hofbauerová Veronika 04:07,13 594

50RP C

Muži Ženy
6. Hofbauerová Veronika 00:23,40 510

400RP C

Muži Ženy
4. Hofbauerová Veronika 04:32,80 457

50PP B

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:17,48 853

100PP B

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:40,84 772

100RP B

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:37,76 801

50BF A

Muži Ženy
3. Janigová Katka 00:26,79 373

100BF A

Muži Ženy
5. Pavlík Ján 00:50,29 439

50PP A

Muži Ženy
3. Janigová Katka 00:24,20 520

4×100PP D

Muži Ženy
Erteľová Zuzana
Michalčáková Gabriela
Nulíčková Zuzana
Hrašková Zuzana CHS

4×200PP D

Muži Ženy
3. Erteľová Zuzana 01:58,02
Michalčáková Gabriela 03:57,33 (01:59,31)
Pálková Barbora 06:13,39 (02:16,06)
Hrašková Zuzana 08:04,72 (01:51,33) 1104

4×200PP B

Muži Ženy
Andreánsky Martin
Hofbauerová Veronika
Nulíčková Zuzana
Košta Radoslav DNF

4×100PP A

Muži Ženy
3. Andreánsky Martin 00:39,64
Hofbauerová Veronika 01:32,73 (00:53,09)
Pavlík Ján 02:23,90 (00:51,17)
Košta Radoslav 03:10,83 (00:46,93) 1110
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 4. kolo

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 10.12.2011

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
3. Pálka Jakub 00:31,95 389 2. Korvíniová Klaudia 00:32,17 485
5. Tóth Šimon 00:33,04 343 3. Malčeková Soňa 00:35,80 335
6. Matej Dominik 00:36,89 203 5. Mináčová Victoria 00:36,10 324
7. Ohajda Richard 00:37,98 168 6. Mrázová Martina 00:36,43 312
9. Fedor Adam 00:39,34 128 7. Malčeková Adela 00:36,81 298
10. Sivek Silvester 00:39,66 119 9. Bednáriková Eva 00:37,55 272
11. Pivarčiová Lýdia 00:39,44 211
13. Di Capua Nicole 00:41,45 153
14. Valová Monika 00:43,09 109
15. Raniaková Janka 00:43,18 106

50PP E0

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 00:33,86 310 1. Korvíniová Klaudia 00:29,11 642
5. Pálka Jakub 00:34,53 285 2. Mináčová Victoria 00:32,03 492
6. Matej Dominik 00:36,67 210 4. Mrázová Martina 00:34,42 388
7. Ohajda Richard 00:38,98 138 6. Malčeková Adela 00:36,54 308
10. Sivek Silvester 00:41,29 74 7. Malčeková Soňa 00:36,93 294
11. Fedor Adam 00:42,61 41 8. Bednáriková Eva 00:37,29 281
12. Di Capua Nicole 00:43,99 86
13. Valová Monika 00:45,43 52
14. Pivarčiová Lýdia 00:49,06
15. Raniaková Janka 00:49,97

100PP E0

Muži Ženy
4. Tóth Šimon 01:13,86 342 1. Korvíniová Klaudia 01:08,19 459
5. Pálka Jakub 01:16,59 294 2. Mináčová Victoria 01:13,07 464
7. Ohajda Richard 01:28,88 115 4. Mrázová Martina 01:18,07 370
9. Sivek Silvester 01:31,42 84 5. Bednáriková Eva 01:24,57 265
6. Malčeková Soňa 01:26,65 235
6. Matej Dominik 01:21,26 220
7. Malčeková Adela 01:27,01 229
12. Pivarčiová Lýdia 01:37,40 98
13. Di Capua Nicole 01:41,72 52
14. Valová Monika 01:43,58 33
15. Raniaková Janka 01:44,53 23

50BF E

Muži Ženy
5. Tóth Samuel 00:31,09 427 6. Pálková Barbora 00:29,56 617
6. Rovňan Adam 00:33,72 316 9. Nulíčková Zuzana 00:30,39 572
8. Madlen Tadeáš 00:35,20 260 10. Hanzelová Terézia 00:30,42 571
9. Kminiak Adam 00:36,68 209 12. Davidová Petra 00:31,24 530
10. Weiss Matúš 00:39,32 128 14. Zelenáková Lucia 00:31,70 507
17. Teremová Martina 00:33,16 441
18. Šprlová Barborka 00:33,24 438
20. Madlenová Zuzana 00:34,61 381
21. Hozáková Dominika 00:34,66 379
22. Šimková Ema 00:34,95 367
23. Liptáková Miroslava 00:35,10 361
24. Varacová Martina 00:36,82 298
25. Babiaková Alexandra 00:37,03 290
26. Pupalová Emma 00:39,27 217
27. Šmigovská Adriana 00:52,58

50PP E

Muži Ženy
5. Tóth Samuel 00:29,43 507 4. Pálková Barbora 00:27,77 721
6. Rovňan Adam 00:35,47 251 6. Hanzelová Terézia 00:28,04 704
8. Madlen Tadeáš 00:36,34 221 8. Nulíčková Zuzana 00:28,37 684
9. Kminiak Adam 00:38,02 167 12. Davidová Petra 00:29,22 735
10. Weiss Matúš 00:41,34 73 15. Teremová Martina 00:31,10 536
16. Zelenáková Lucia 00:32,69 462
18. Šprlová Barborka 00:33,42 430
20. Madlenová Zuzana 00:33,88 410
21. Hozáková Dominika 00:35,21 357
22. Šimková Ema 00:35,30 354
23. Liptáková Miroslava 00:36,16 321
24. Babiaková Alexandra 00:38,42 244
25. Šmigovská Adriana 00:38,59 238
26. Pupalová Emma 00:45,89 41
Varacová Martina CHS

100PP E

Muži Ženy
5. Tóth Samuel 01:17,35 282 3. Pálková Barbora 01:00,88 757
6. Rovňan Adam 01:22,20 206 4. Nulíčková Zuzana 01:01,11 751
8. Kminiak Adam 01:25,65 157 7. Hanzelová Terézia 01:03,28 691
9. Madlen Tadeáš 01:28,85 116 12. Teremová Martina 01:08,55 561
10. Weiss Matúš 01:33,51 60 14. Davidová Petra 01:10,45 519
21. Hozáková Dominika 01:19,42 16. Šprlová Barborka 01:13,76 450
19. Madlenová Zuzana 01:15,67 414
20. Zelenáková Lucia 01:18,20 368
22. Liptáková Miroslava 01:20,65 326
23. Šimková Ema 01:23,41 283
24. Babiaková Alexandra 01:27,37 224
25. Varacová Martina 01:31,86 165

50BF D

Muži Ženy
9. Valko Matej 00:28,82 387 4. Erteľová Zuzana 00:25,60 710
10. Nikolov Alexander 00:29,20 369 6. Hrašková Zuzana 00:25,92 689
12. Patáč Adam 00:30,06 330 9. Michalčáková Gabriela 00:27,24 607
13. Malček Ladislav 00:31,08 287 12. Murínová Kristína 00:27,93 568
14. Tuček Jakub 00:31,28 278 15. Medeková Veronika 00:30,97 414
17. Hudec Patrik 00:33,94 178 16. Luptáková Alžbeta 00:31,32 398
17. Valová Kristína 00:31,79 377
18. Veselá Radka 00:32,17 361
19. Kseňáková Veronika 00:37,77 159

50PP D

Muži Ženy
5. Patáč Adam 00:24,84 610 2. Erteľová Zuzana 00:21,72 1016
10. Malček Ladislav 00:26,88 488 6. Hrašková Zuzana 00:23,27 882
11. Nikolov Alexander 00:26,89 487 10. Michalčáková Gabriela 00:23,82 838
13. Valko Matej 00:28,81 388 15. Murínová Kristína 00:27,77 577
15. Tuček Jakub 00:31,11 285 16. Valová Kristína 00:28,13 557
17. Hudec Patrik 00:33,16 206 17. Luptáková Alžbeta 00:28,19 553
18. Veselá Radka 00:29,00 510
19. Medeková Veronika 00:29,93 463
20. Kseňáková Veronika 00:46,65

400PP D

Muži Ženy
8. Patáč Adam 04:55,95 501 2. Hrašková Zuzana 04:00,18 952
10. Valko Matej 05:06,98 447 4. Erteľová Zuzana 04:11,92 861
11. Nikolov Alexander 05:12,75 421 7. Michalčáková Gabriela 04:14,32 844
13. Malček Ladislav 05:31,20 341 15. Valová Kristína 05:22,09 456
14. Tuček Jakub 05:48,42 275 16. Luptáková Alžbeta 05:23,35 450
16. Hudec Patrik 06:01,82 228 17. Murínová Kristína 05:33,44 406
18. Medeková Veronika 05:43,59 365
19. Veselá Radka 05:59,20 305

50BF C

Muži Ženy
2. Košta Radoslav 00:23,09 559 5. Hofbauerová Veronika 00:26,56 506
11. Lorencovič Robert 00:28,48 264
12. Prodaj Martin 00:32,68 101

50PP C

Muži Ženy
Prodaj Martin 00:32,98 91

200PP C

Muži Ženy
8. Košta Radoslav 01:53,60 611 5. Hofbauerová Veronika 01:56,11 713
11. Lorencovič Robert 02:24,61 266
12. Prodaj Martin 02:52,44 61

50RP C

Muži Ženy
5. Košta Radoslav 00:19,54 742 7. Hofbauerová Veronika 00:23,19 650
11. Lorencovič Robert 00:26,22 359

50BF B

Muži Ženy
5. Polovinčáková Denisa 00:27,22 437
6. Prokajová Daria 00:31,87 229

400PP B

Muži Ženy
4. Polovinčáková Denisa 04:08,89
5. Prokajová Daria 06:39,86 48

50RP B

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:16,45 960 5. Polovinčáková Denisa 00:21,82 701
6. Prokajová Daria 00:35,76 130

50BF A

Muži Ženy
1. Janigová Katka 00:26,27 400

50RP A

Muži Ženy
3. Janigová Katka 00:23,01 531

4×100PP D

Muži Ženy
2. Erteľová Zuzana 00:49,44
Michalčáková Gabriela 01:41,76 (00:52,32)
Nulíčková Zuzana 02:42,57 (01:00,81)
Hrašková Zuzana 03:31,84 (00:49,27)

4×100PP B

Muži Ženy
4. Andreánsky Martin 00:39,26
Hofbauerová Veronika 01:32,45 (00:53,19)
Polovinčáková Denisa 02:22,83 (00:50,38)
Košta Radoslav 03:10,52 (00:47,69)
Návrat na vrch stránky