Results - 2010

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 23.01.2010
Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 13.02.2010
Europarty - Hajdúszoboszló (Hungary) - 06.03.2010 - 07.03.2010
CMAS World Cup 1. kolo - Hajdúszoboszló (Hungary) - 06.03.2010 - 07.03.2010
CMAS World Cup 2. kolo - Lignano (Italy) - 20.03.2010 - 21.03.2010
Pohár Iuventy - Bratislava (Slovak Republic) - 27.03.2010
Bácsvíz Kupa - Kecskemét (Hungary) - 28.03.2010
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 10.04.2010
Mistrovství ČR družstev - Olomouc (Czech Republic) - 17.04.2010 - 18.04.2010
Tritón Cup - Šaľa (Slovak Republic) - 24.04.2010
Dobó Kupa - Eger (Hungary) - 08.05.2010
Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo - Bratislava (Slovak Republic) - 15.05.2010
CMAS World Cup 4. kolo - Potsdam (Poland) - 15.05.2010 - 16.05.2010
Modrý mítink - Nový Jičín (Czech Republic) - 23.05.2010
Középületkivitelező Kupa - Marcali (Hungary) - 29.05.2010
Deutsche Meisterschaften im Finswimming - Leipzig (Germany) - 04.06.2010 - 06.06.2010
České Akademické Hry - Praha (Czech Republic) - 09.06.2010
Mistrovství ČR v plavání s ploutvemi - Chomutov (Czech Republic) - 12.06.2010 - 13.06.2010
Majstrovstvá Slovenska - Šaľa (Slovak Republic) - 12.06.2010 - 13.06.2010
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo - Zlín (Czech Republic) - 18.09.2010
Memoriál Petra Ladiča v PP a RP - Bratislava (Slovak Republic) - 09.10.2010
Slovenská Liga Mládeže - 3. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 16.10.2010
CMAS World Cup Final - Aix-en-Provence (France) - 23.10.2010 - 24.10.2010
Nemo Trophy - Zlín (Czech Republic) - 06.11.2010 - 07.11.2010
Slovenská Liga Mládeže - 4. kolo - Šaľa (Slovak Republic) - 13.11.2010
XXIV. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 04.12.2010 - 05.12.2010
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 4. kolo - Nový Jičín (Czech Republic) - 11.12.2010
Agria Kupa - Eger (Hungary) - 19.12.2010
Rok 1999
Rok 2000
Rok 2001
Rok 2002
Rok 2003
Rok 2004
Rok 2005
Rok 2006
Rok 2007
Rok 2008
Rok 2009
Rok 2010
Rok 2011
Rok 2012
Rok 2013
Rok 2014
Rok 2015
Rok 2016
Rok 2017

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 23.01.2010

Back to top

100BF E

Male Female
1. Rovňan Adam 01:33,93 1. Nulíčková Zuzana 01:23,11
3. Bulla Radovan 01:48,89 1. Hrašková Zuzana 01:04,23
4. Valko Matej 01:16,43 1. Fekiačová Juliana 01:53,32
4. Porubský Alan 02:02,15 3. Malčeková Adela 01:59,28
10. Hudec Patrik 01:26,06 9. Dužeková Veronika 01:24,49
11. Pálková Barbora 01:25,83
12. Vajdová Ivana 01:26,33
13. Murínová Kristína 01:26,65
14. Medeková Veronika 01:26,69
15. Valová Kristína 01:27,19
17. Koščová Tereza 01:31,83
18. Vonkomerová Viktória 01:32,12
20. Hanzelová Terézia 01:32,73
21. Popracová Simona 01:47,29

50SF E

Male Female
2. Rovňan Adam 00:38,99 1. Hrašková Zuzana 00:25,31
4. Bulla Radovan 00:44,17 1. Nulíčková Zuzana 00:35,25
5. Pálka Jakub 00:45,79 2. Malčeková Adela 00:52,54
6. Porubský Alan 00:54,58 3. Valová Monika 00:53,03
7. Valko Matej 00:34,35 4. Fekiačová Juliana 00:57,13
9. Hudec Patrik 00:35,25 5. Malčeková Soňa 01:00,15
9. Murínová Kristína 00:33,05
10. Valová Kristína 00:33,18
11. Pálková Barbora 00:33,30
12. Vonkomerová Viktória 00:34,21
15. Hanzelová Terézia 00:35,58
16. Dužeková Veronika 00:36,10
17. Vajdová Ivana 00:36,43
18. Medeková Veronika 00:38,26
20. Koščová Tereza 00:39,59
21. Popracová Simona 00:40,18

100SF E

Male Female
1. Rovňan Adam 01:28,57 1. Nulíčková Zuzana 01:18,42
4. Pálka Jakub 01:54,80 2. Malčeková Adela 01:57,18
5. Porubský Alan 01:59,51
6. Bulla Radovan 02:01,38

400SF E

Male Female
5. Hudec Patrik 06:17,82 4. Hrašková Zuzana 05:19,64
6. Valko Matej 06:21,13 9. Pálková Barbora 06:19,96
10. Valová Kristína 06:37,89
12. Vonkomerová Viktória 06:21,68
13. Hanzelová Terézia 06:26,54
14. Murínová Kristína 06:32,31
16. Vajdová Ivana 06:40,92
19. Popracová Simona 08:06,82

100BF D

Male Female
11. Kajda Richard 01:29,11 10. Hofbauerová Veronika 01:05,53
14. Tuček Peter 01:10,94 17. Erteľová Zuzana 01:11,89
15. Nikolov Alexander 01:24,00 21. Bobeničová Barbara 01:14,82
17. Patáč Adam 01:29,05 22. Mihalová Šarlot 01:29,44
23. Hamadová Dominika 01:33,38
24. Pašková Kristína 01:38,87
25. Bullová Miroslava 01:42,60

50SF D

Male Female
12. Kajda Richard 00:41,82 5. Hofbauerová Veronika 00:25,74
13. Tuček Peter 00:29,13 12. Erteľová Zuzana 00:27,51
15. Patáč Adam 00:32,13 20. Bobeničová Barbara 00:33,61
18. Nikolov Alexander 00:39,39 22. Hamadová Dominika 00:33,99
23. Mihalová Šarlot 00:35,29
24. Bullová Miroslava 00:41,04
25. Pašková Kristína 00:48,46

400SF D

Male Female
14. Patáč Adam 05:43,16 3. Hofbauerová Veronika 04:36,34
15. Tuček Peter 06:07,13 18. Erteľová Zuzana 05:37,02
18. Nikolov Alexander 07:42,07 21. Hamadová Dominika 06:23,99

100BF C

Male Female
9. Košta Radoslav 01:04,00 10. Figurová Erika 01:07,32
10. Makovíny Denis 01:04,90 11. Múdra Denisa 01:15,97
14. Lorencovič Robert 01:14,33 12. Jančošková Patrícia 01:16,68
15. Hausner Alex 01:18,18 13. Kamenická Eva 01:20,61
14. Prokajová Daria 01:21,70

50SF C

Male Female
8. Makovíny Denis 00:25,08 8. Michalíková Simona 00:26,38
9. Košta Radoslav 00:26,10 10. Figurová Erika 00:27,38
13. Lorencovič Robert 00:30,52 11. Jančošková Patrícia 00:28,87
15. Hausner Alex 00:38,11 12. Múdra Denisa 00:33,30
17. Hozák Jozef 00:36,73 14. Kamenická Eva 00:38,64
15. Prokajová Daria 00:47,61

400SF C

Male Female
7. Makovíny Denis 04:48,40 9. Michalíková Simona 04:52,06
9. Košta Radoslav 05:00,26 10. Jančošková Patrícia 05:08,09
13. Lorencovič Robert 05:49,39 11. Figurová Erika 05:30,15
17. Hozák Jozef 06:55,46 12. Múdra Denisa 05:58,03

100BF B

Male Female
5. Šáli Daniel 00:57,31 2. Cibulová Zuzana 00:58,60
7. Minaroviech Matej 01:04,33 3. Polovinčáková Denisa 00:59,20
9. Figurová Katarína 01:05,35

50SF B

Male Female
7. Minaroviech Matej 00:25,32 5. Polovinčáková Denisa 00:23,55
8. Šáli Daniel 00:26,42 6. Cibulová Zuzana 00:24,23
10. Figurová Katarína 00:27,08

200SF B

Male Female
7. Minaroviech Matej 02:16,27 2. Polovinčáková Denisa 01:53,42
8. Šáli Daniel 02:16,57 3. Cibulová Zuzana 01:56,15
9. Figurová Katarína 02:20,64

100BF A

Male Female
8. Zelinová Lucia 01:05,17

50SF A

Male Female
9. Zelinová Lucia 00:26,14

200SF A

Male Female
8. Zelinová Lucia 02:17,54
Back to top

Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 13.02.2010

Back to top

100BF E

Male Female
3. Valko Matej 01:17,07 1. Nulíčková Zuzana 01:18,18
3. Ružička Andrej 01:27,19 1. Hrašková Zuzana 01:03,36
4. Rovňan Adam 01:29,15 2. Fekiačová Juliana 01:28,92
6. Pálka Jakub 01:40,01 7. Dužeková Veronika 01:19,73
7. Hudec Patrik 01:24,59 7. Kanová Viktória 01:46,77
7. Bulla Radovan 01:49,45 8. Malčeková Adela 01:48,80
8. Porubský Alan 01:52,42 9. Valová Monika 01:57,63
10. Herichová Eva 01:58,44
11. Krážiková Dominika 02:10,78
12. Pálková Barbora 01:21,95
12. Šprlová Barborka 02:16,73
13. Vajdová Ivana 01:24,31
14. Hanzelová Terézia 01:24,58
16. Murínová Kristína 01:27,18
17. Valová Kristína 01:27,62
18. Vonkomerová Viktória 01:28,20
21. Popracová Simona 01:31,00
23. Golianová Barbora 01:44,16
25. Teremová Martina 01:53,22

200SF E

Male Female
4. Rovňan Adam 03:22,85 1. Nulíčková Zuzana 02:47,68
6. Porubský Alan 03:58,82 4. Kanová Viktória 03:45,88
7. Pálka Jakub 04:01,86 5. Herichová Eva 03:58,90
8. Bulla Radovan 04:10,73 7. Malčeková Adela 05:16,63
9. Ružička Andrej 04:46,47

400SF E

Male Female
6. Hudec Patrik 06:31,05 1. Hrašková Zuzana 04:39,28
7. Valko Matej 06:31,10 6. Valová Kristína 06:06,49
8. Vonkomerová Viktória 06:13,18
9. Pálková Barbora 06:13,34
10. Hanzelová Terézia 06:14,84
14. Vajdová Ivana 06:27,67
15. Murínová Kristína 06:28,03
20. Popracová Simona 07:27,50

15AP E

Male Female
3. Ružička Andrej 00:10,12 1. Hrašková Zuzana 00:06,01
4. Pálka Jakub 00:10,81 1. Nulíčková Zuzana 00:08,48
4. Valko Matej 00:08,61 3. Fekiačová Juliana 00:10,76
5. Bulla Radovan 00:11,04 3. Murínová Kristína 00:07,07
5. Hudec Patrik 00:08,62 6. Valová Kristína 00:07,65
6. Rovňan Adam 00:11,41 6. Malčeková Soňa 00:11,83
9. Porubský Alan 00:13,10 7. Kanová Viktória 00:12,02
8. Malčeková Adela 00:12,09
9. Krážiková Dominika 00:12,54
10. Šprlová Barborka 00:12,58
12. Herichová Eva 00:13,06
13. Valová Monika 00:14,20
13. Hanzelová Terézia 00:08,53
14. Vajdová Ivana 00:08,68
15. Dužeková Veronika 00:08,95
16. Vonkomerová Viktória 00:09,09
18. Pálková Barbora 00:09,20
20. Popracová Simona 00:09,67
23. Teremová Martina 00:11,11
24. Golianová Barbora 00:11,28

100BF D

Male Female
6. Tuček Peter 01:09,02 2. Hofbauerová Veronika 01:01,62
10. Tuček Jakub 01:17,21 8. Erteľová Zuzana 01:11,05
13. Hamadová Dominika 01:20,40

50SF D

Male Female
3. Tuček Peter 00:28,92 2. Hofbauerová Veronika 00:25,32
10. Tuček Jakub 00:32,18 5. Erteľová Zuzana 00:27,31
17. Nikolov Alexander 00:42,25 13. Hamadová Dominika 00:31,89

200SF D

Male Female
7. Tuček Peter 02:45,83 1. Hofbauerová Veronika 02:04,01
11. Tuček Jakub 02:54,84 4. Erteľová Zuzana 02:28,73
16. Nikolov Alexander 03:09,95 14. Hamadová Dominika 02:58,67

100BF C

Male Female
5. Košta Radoslav 01:02,94 3. Figurová Erika 01:04,79
6. Makovíny Denis 01:03,40 4. Michalíková Simona 01:05,40
10. Lorencovič Robert 01:13,23 9. Jančošková Patrícia 01:13,28
11. Hausner Alex 01:14,06 10. Prokajová Daria 01:15,63

400SF C

Male Female
3. Makovíny Denis 04:43,64 3. Michalíková Simona 04:59,22
6. Košta Radoslav 04:56,45 5. Jančošková Patrícia 05:13,01
9. Lorencovič Robert 05:56,94 6. Figurová Erika 05:22,00
10. Hausner Alex 06:03,49

100IM C

Male Female
4. Makovíny Denis 00:58,79 1. Michalíková Simona 01:01,69
5. Košta Radoslav 01:00,94 2. Jančošková Patrícia 01:02,12
9. Lorencovič Robert 01:16,60 4. Figurová Erika 01:07,12

4×50SF E

Male Female
1. Valová Kristína 00:33,33
Valko Matej 01:06,87 (00:33,54)
Murínová Kristína 01:42,76 (00:35,89)
Hrašková Zuzana 02:07,05 (00:24,29)
4. Vajdová Ivana 00:35,78
Vonkomerová Viktória 01:10,05 (00:34,27)
Hudec Patrik 01:47,43 (00:37,38)
Hanzelová Terézia 02:24,29 (00:36,86)

4×50SF D

Male Female
2. Erteľová Zuzana 00:27,34
Tuček Peter 00:56,86 (00:29,52)
Hamadová Dominika 01:28,04 (00:31,18)
Hofbauerová Veronika 01:53,98 (00:25,94)

4×50SF C

Male Female
2. Michalíková Simona 00:25,93
Jančošková Patrícia 00:54,19 (00:28,26)
Figurová Erika 01:22,19 (00:28,00)
Makovíny Denis 01:46,43 (00:24,24)
Hausner Alex
Lorencovič Robert
Moravčíková Simona
Košta Radoslav DNS

4×50SF F

Male Female
1. Bulla Radovan 00:40,25
Kanová Viktória 01:30,66 (00:50,41)
Ružička Andrej 02:08,22 (00:37,56)
Nulíčková Zuzana 02:41,77 (00:33,55)
Back to top

Europarty

Hajdúszoboszló (Hungary) - 06.03.2010 - 07.03.2010

Back to top

800IM A

Male Female
5. Chomutová Radka 07:56,59
Back to top

CMAS World Cup 1. kolo

Hajdúszoboszló (Hungary) - 06.03.2010 - 07.03.2010

Back to top

200BF E

Male Female
13. Hrašková Zuzana 02:18,57

400SF E

Male Female
22. Hrašková Zuzana 04:24,15

100BF D

Male Female
17. Hofbauerová Veronika 01:02,94

50SF D

Male Female
22. Hofbauerová Veronika 00:25,84

100SF D

Male Female
24. Hofbauerová Veronika 00:58,97

50BF B

Male Female
12. Janigová Katka 00:26,47
15. Cibulová Zuzana 00:27,05
17. Červienková Katka 00:27,19

100BF B

Male Female
15. Cibulová Zuzana 00:59,75

200BF B

Male Female
12. Janigová Katka 02:17,78
13. Polovinčáková Denisa 02:09,18
14. Cibulová Zuzana 02:09,90

100SF B

Male Female
12. Andreánsky Martin 00:44,56 11. Polovinčáková Denisa 00:50,13

200SF B

Male Female
15. Polovinčáková Denisa 01:51,22

400SF B

Male Female
7. Červienková Katka 03:51,34

50AP B

Male Female
15. Andreánsky Martin 00:18,08

100IM B

Male Female
7. Andreánsky Martin 00:42,64 9. Červienková Katka 00:48,57

400SF A

Male Female
26. Chomut Miroslav 03:43,12

800SF A

Male Female
20. Chomut Miroslav 07:43,06 6. Chomutová Radka 08:11,45

50AP A

Male Female
25. Chomut Miroslav 00:19,40

100IM A

Male Female
10. Chomutová Radka 00:48,03

4×100SF Junior

Male Female
Hanáková Ivana
Cibulová Zuzana
Polovinčáková Denisa
Červienková Katka Dq

4×100SF Senior

Male Female
6. Starko David 00:44,91 9. Pohlová Barbora 00:49,46
Révay Roman Janigová Katka
Andreánsky Martin Hrašková Zuzana
Fülöp Michal 02:58,23 Chomutová Radka 03:29,24
Back to top

CMAS World Cup 2. kolo

Lignano (Italy) - 20.03.2010 - 21.03.2010

Back to top

200BF E

Male Female
13. Hrašková Zuzana 02:18,75

50SF E

Male Female
10. Hrašková Zuzana 00:24,89

100SF E

Male Female
18. Hrašková Zuzana 00:53,49

100BF D

Male Female
13. Hofbauerová Veronika 01:02,96

50SF D

Male Female
27. Hofbauerová Veronika 00:25,68

100IM D

Male Female
18. Hofbauerová Veronika 00:56,29

50BF B

Male Female
12. Polovinčáková Denisa 00:27,29
12. Janigová Katka 00:26,40
14. Cibulová Zuzana 00:27,48

100BF B

Male Female
15. Janigová Katka 00:58,81

200BF B

Male Female
8. Polovinčáková Denisa 02:09,96
10. Cibulová Zuzana 02:14,98
12. Janigová Katka 02:18,62

100SF B

Male Female
10. Andreánsky Martin 00:44,35 23. Cibulová Zuzana 00:52,08

200SF B

Male Female
14. Červienková Katka 01:47,29

400SF B

Male Female
11. Červienková Katka 03:52,14

800SF B

Male Female
8. Polovinčáková Denisa 08:11,10

50AP B

Male Female
10. Andreánsky Martin 00:17,97

100IM B

Male Female
8. Andreánsky Martin 00:42,63 7. Červienková Katka 00:47,83

200SF A

Male Female
22. Chomutová Radka 01:50,42

800SF A

Male Female
14. Chomutová Radka 08:02,85

50AP A

Male Female
18. Chomutová Radka 00:21,83

4×100SF Junior

Male Female
4. Fülöp Michal 00:44,62 5. Červienková Katka 00:49,89
Starko David Cibulová Zuzana
Andreánsky Martin Polovinčáková Denisa
Révay Roman 02:57,18 Hanáková Ivana 03:16,23

4×100SF Senior

Male Female
10. Chomutová Radka 00:49,62
Hrašková Zuzana
Janigová Katka
Pohlová Barbora 03:24,68
Back to top

Pohár Iuventy

Bratislava (Slovak Republic) - 27.03.2010

Back to top

50SF E

Male Female
1. Hrašková Zuzana 00:24,48

100SF E

Male Female
1. Hrašková Zuzana 00:54,38

200SF E

Male Female
1. Hrašková Zuzana 02:03,33

15/10AP E

Male Female
2. Hrašková Zuzana 00:11,03

50SF D

Male Female
3. Hofbauerová Veronika 00:25,35

100SF D

Male Female
3. Hofbauerová Veronika 00:57,18

200SF D

Male Female
2. Hofbauerová Veronika 02:07,27

25AP D

Male Female
4. Hofbauerová Veronika 00:11,33

200SF C

Male Female
6. Makovíny Denis 02:05,53

400SF C

Male Female
18. Makovíny Denis 04:26,10
Back to top

Bácsvíz Kupa

Kecskemét (Hungary) - 28.03.2010

Back to top

50BF E

Male Female
18. Valko Matej 00:32,77 2. Valová Kristína 00:37,55
19. Tóth Samuel 00:33,48 2. Valová Monika 00:51,05
24. Brodniansky Viliam 00:36,29 17. Pálková Barbora 00:34,07
25. Malček Ladislav 00:36,50 19. Hanzelová Terézia 00:34,87
27. Hudec Patrik 00:37,04 25. Vonkomerová Viktória 00:36,37

100BF E

Male Female
18. Pálka Jakub 01:44,83 2. Valová Monika 02:02,14
16. Fekiačová Juliana 01:31,31
18. Kanová Viktória 01:43,94

50SF E

Male Female
12. Bulla Radovan 00:44,91 9. Vonkomerová Viktória 00:35,23
14. Valko Matej 00:38,68 12. Korvíniová Klaudia 00:47,82
17. Brodniansky Viliam 00:41,05 15. Kanová Viktória 01:01,96
19. Hudec Patrik 00:41,30 16. Pálková Barbora 00:37,87
20. Malček Ladislav 00:47,46 17. Hanzelová Terézia 00:38,18

100BF D

Male Female
26. Erteľová Zuzana 01:08,61
33. Hamadová Dominika 01:13,39
38. Palovičová Adela 01:18,60
40. Pašková Kristína 01:30,00

50SF D

Male Female
33. Nikolov Alexander 00:37,57 15. Erteľová Zuzana 00:26,82
33. Palovičová Adela 00:32,66
39. Pašková Kristína 00:45,80

200SF D

Male Female
31. Nikolov Alexander 03:14,80 20. Erteľová Zuzana 02:18,93
28. Palovičová Adela 02:58,85
30. Hamadová Dominika 03:02,22
33. Pašková Kristína 03:24,39

100BF C

Male Female
23. Košta Radoslav 01:04,81 16. Figurová Erika 01:04,24
31. Hausner Alex 01:12,80 22. Michalíková Simona 01:05,67
31. Jančošková Patrícia 01:12,39
32. Prokajová Daria 01:13,27
35. Kamenická Eva 01:13,75

50SF C

Male Female
19. Košta Radoslav 00:27,36 10. Michalíková Simona 00:25,82
29. Hausner Alex 00:32,81 16. Figurová Erika 00:26,93
23. Jančošková Patrícia 00:28,36
30. Kamenická Eva 00:31,51
36. Prokajová Daria 00:38,20

200SF C

Male Female
15. Košta Radoslav 02:12,19 16. Jančošková Patrícia 02:15,90
29. Hausner Alex 02:50,10 18. Michalíková Simona 02:16,65
23. Figurová Erika 02:25,24
31. Kamenická Eva 03:06,58
34. Prokajová Daria 03:25,28

100BF B

Male Female
22. Minaroviech Matej 01:01,87 11. Polovinčáková Denisa 00:59,27
14. Janigová Katka 01:00,39
17. Figurová Katarína 01:05,42

200SF B

Male Female
19. Minaroviech Matej 02:28,20 6. Polovinčáková Denisa 01:50,10
13. Figurová Katarína 02:15,65

50AP B

Male Female
24. Minaroviech Matej 00:22,98 6. Polovinčáková Denisa 00:21,78
10. Janigová Katka 00:23,23
16. Figurová Katarína 00:25,77

4×100BF

Male Female
7. Tóth Samuel 01:18,33 5. Vonkomerová Viktória 01:22,17
Malček Ladislav Pálková Barbora
Brodniansky Viliam Valová Monika
Valko Matej 05:20,60 Hanzelová Terézia 05:27,83
Back to top

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 10.04.2010

Back to top

100BF E

Male Female
2. Rovňan Adam 01:25,05 2. Nulíčková Zuzana 01:18,29
4. Tóth Šimon 01:40,33 5. Kanová Viktória 01:44,96
5. Weiss Matúš 01:43,77 6. Valová Monika 01:45,35
7. Pálka Jakub 01:44,01 7. Mináčová Victoria 01:45,67

200BF E

Male Female
8. Tóth Samuel 03:00,14 1. Hrašková Zuzana 02:17,72
11. Hudec Patrik 03:11,33 9. Pálková Barbora 02:53,65
13. Brodniansky Viliam 03:18,32 13. Vajdová Ivana 02:59,47
15. Vonkomerová Viktória 03:02,94
17. Murínová Kristína 03:05,26
20. Valová Kristína 03:08,02
21. Hanzelová Terézia 03:10,32
23. Popracová Simona 03:28,63
24. Sedliaková Jarmila 03:30,12

50SF E

Male Female
2. Rovňan Adam 00:37,17 1. Hrašková Zuzana 00:24,26
4. Weiss Matúš 00:45,86 2. Nulíčková Zuzana 00:31,42
5. Tóth Šimon 00:46,26 6. Kanová Viktória 00:45,51
6. Pálka Jakub 00:46,43 7. Valová Monika 00:51,57
8. Tóth Samuel 00:34,52 8. Valová Kristína 00:31,59
10. Hudec Patrik 00:35,86 8. Mináčová Victoria 01:14,39
13. Brodniansky Viliam 00:37,50 11. Vonkomerová Viktória 00:32,79
12. Pálková Barbora 00:33,09
13. Murínová Kristína 00:33,88
18. Sedliaková Jarmila 00:34,80
20. Vajdová Ivana 00:36,12
21. Hanzelová Terézia 00:36,33
24. Popracová Simona 00:37,95

100SF E

Male Female
3. Rovňan Adam 01:28,03 1. Hrašková Zuzana 00:53,45
5. Tóth Šimon 01:44,19 2. Nulíčková Zuzana 01:13,18
6. Weiss Matúš 02:49,78 6. Kanová Viktória 01:44,63
9. Hudec Patrik 01:19,92 7. Valová Monika 01:48,00
11. Tóth Samuel 01:21,44 8. Mináčová Victoria 01:50,30
13. Brodniansky Viliam 01:33,97 10. Pálková Barbora 01:16,84
14. Vonkomerová Viktória 01:19,84
16. Murínová Kristína 01:20,60
17. Valová Kristína 01:22,47
19. Vajdová Ivana 01:23,12
21. Hanzelová Terézia 01:24,56
22. Sedliaková Jarmila 01:25,47
24. Popracová Simona 01:37,51

200BF D

Male Female
14. Patáč Adam 03:13,91 19. Erteľová Zuzana 02:39,98
22. Hamadová Dominika 02:51,45
23. Bobeničová Barbara 03:02,35
24. Pašková Kristína 03:15,09

50SF D

Male Female
14. Patáč Adam 00:31,77 11. Erteľová Zuzana 00:26,34
15. Nikolov Alexander 00:37,10 21. Bobeničová Barbara 00:31,09
22. Hamadová Dominika 00:31,48
24. Pašková Kristína 00:37,92

100SF D

Male Female
14. Patáč Adam 01:09,81 14. Erteľová Zuzana 01:01,57
15. Nikolov Alexander 01:24,87 21. Hamadová Dominika 01:12,00
23. Bobeničová Barbara 01:14,68
24. Pašková Kristína 01:28,51

200BF C

Male Female
14. Košta Radoslav 02:16,30 10. Kamenická Eva 02:51,58

50SF C

Male Female
14. Košta Radoslav 00:25,73 10. Kamenická Eva 00:29,79
12. Moravčíková Simona 00:35,28

100SF C

Male Female
13. Košta Radoslav 01:00,39 11. Kamenická Eva 01:08,54

200BF B

Male Female
6. Andreánsky Martin 01:58,18 2. Polovinčáková Denisa 02:07,99
7. Minaroviech Matej 02:22,38 5. Janigová Katka 02:15,20

50SF B

Male Female
3. Andreánsky Martin 00:19,38 3. Polovinčáková Denisa 00:23,17
8. Minaroviech Matej 00:24,26 4. Janigová Katka 00:24,02

100SF B

Male Female
4. Andreánsky Martin 00:43,05 3. Polovinčáková Denisa 00:50,50
8. Minaroviech Matej 00:56,42 4. Janigová Katka 00:54,02

200BF A

Male Female
3. Chomutová Radka 02:09,80
5. Zelinová Lucia 02:23,26

50SF A

Male Female
4. Chomutová Radka 00:23,69
5. Zelinová Lucia 00:26,93

100SF A

Male Female
3. Chomutová Radka 00:50,61
5. Zelinová Lucia 01:00,88

4×50SF E

Male Female
3. Brodniansky Viliam 00:38,01 1. Valová Kristína 00:33,47
Rovňan Adam 01:18,41 (00:40,40) Vonkomerová Viktória 01:06,72 (00:33,25)
Hudec Patrik 01:31,29 (00:12,88) Nulíčková Zuzana 01:38,61 (00:31,89)
Tóth Samuel 02:36,86 (01:05,57) Hrašková Zuzana 02:01,76 (00:23,15)
Weiss Matúš 00:45,78 4. Kanová Viktória 00:46,01
Pálka Jakub 01:27,94 (00:42,16) Popracová Simona 01:27,55 (00:41,54)
Tóth Šimon 02:16,98 (00:49,04) Valová Monika 02:19,43 (00:51,88)
Hanzelová Terézia 02:56,36 (00:39,38) Pálková Barbora 02:53,20 (00:33,77)

4×100SF D

Male Female
5. Bobeničová Barbara 01:22,76
Pašková Kristína 02:53,69 (01:30,93)
Hamadová Dominika 04:12,92 (01:19,23)
Erteľová Zuzana 05:16,52 (01:03,60)

4×100SF A,B,C

Male Female
4. Minaroviech Matej 00:55,54 3. Polovinčáková Denisa 00:50,48
Patáč Adam 02:09,77 (01:14,23) Zelinová Lucia 01:49,16 (00:58,68)
Košta Radoslav 03:10,24 (01:00,47) Janigová Katka 02:43,74 (00:54,58)
Andreánsky Martin 03:53,15 (00:42,91) Chomutová Radka 03:35,16 (00:51,42)
Back to top

Mistrovství ČR družstev

Olomouc (Czech Republic) - 17.04.2010 - 18.04.2010

Back to top

200BF

Male Female
14. Chomut Miroslav 01:57,95 397

50SF

Male Female
13. Chomut Miroslav 00:20,65 569

100SF

Male Female
11. Chomut Miroslav 00:44,58 624

800SF

Male Female
5. Chomutová Radka 08:05,66 692

100IM

Male Female
10. Chomutová Radka 00:48,94 614

400IM

Male Female
4. Chomutová Radka 03:42,74 723

800IM

Male Female
2. Chomutová Radka 07:39,58 759

4×100SF

Male Female
4. Cimburek Josef 00:42,06
Chomut Miroslav 01:25,83 (00:43,77)
Šmejkal Martin 02:11,12 (00:45,29)
Skružný Jan 02:51,66 (00:40,54) 1442

4×200SF

Male Female
4. Cimburek Josef 01:34,72
Chomut Miroslav 03:13,82 (01:39,10)
Šmejkal Martin 04:56,50 (01:42,68)
Skružný Jan 06:31,47 (01:34,97) 1450
Back to top

Tritón Cup

Šaľa (Slovak Republic) - 24.04.2010

Back to top

100BF E

Male Female
2. Hrašková Zuzana 01:01,62

50SF E

Male Female
2. Hrašková Zuzana 00:24,77

100SF E

Male Female
1. Hrašková Zuzana 00:53,55

200SF E

Male Female
1. Hrašková Zuzana 01:58,79

100BF D

Male Female
4. Hofbauerová Veronika 01:03,87

50SF D

Male Female
4. Hofbauerová Veronika 00:25,83

400SF D

Male Female
3. Hofbauerová Veronika 04:29,50

100BF C

Male Female
7. Košta Radoslav 01:03,15

50SF C

Male Female
5. Makovíny Denis 00:24,06 5. Michalíková Simona 00:25,64
7. Košta Radoslav 00:25,67 10. Jančošková Patrícia 00:27,62

100SF C

Male Female
4. Makovíny Denis 00:54,41 8. Michalíková Simona 00:57,81
7. Košta Radoslav 00:56,11 11. Jančošková Patrícia 01:01,64

400SF C

Male Female
5. Makovíny Denis 04:20,24

50AP C

Male Female
5. Michalíková Simona 00:23,70
7. Jančošková Patrícia 00:24,77

100IM C

Male Female
1. Makovíny Denis 00:56,84 4. Jančošková Patrícia 00:59,58
5. Michalíková Simona 01:00,76

100BF B

Male Female
10. Kulišiak Dávid 00:58,91 2. Janigová Katka 01:01,24

50SF B

Male Female
4. Andreánsky Martin 00:18,99 5. Janigová Katka 00:24,07
16. Kulišiak Dávid 00:25,54

100SF B

Male Female
13. Kulišiak Dávid 00:57,61 6. Janigová Katka 00:55,79

100IM B

Male Female
4. Andreánsky Martin 00:41,56
7. Kulišiak Dávid 01:07,21

50AP A

Male Female
4. Chomutová Radka 00:21,42

400IM A

Male Female
1. Chomutová Radka 03:36,04

800IM A

Male Female
1. Chomutová Radka 07:28,16

4×200SF A

Male Female
1. Hrašková Zuzana 01:58,92
Hofbauerová Veronika 04:07,62 (02:08,70)
Janigová Katka 06:22,10 (02:14,48)
Chomutová Radka 08:10,71 (01:48,61) 1068
Back to top

Dobó Kupa

Eger (Hungary) - 08.05.2010

Back to top

50BF E

Male Female
9. Tóth Šimon 00:38,88
22. Tóth Samuel 00:35,12

100BF E

Male Female
10. Tóth Šimon 01:29,38
21. Tóth Samuel 01:20,97

200BF E

Male Female
10. Tóth Šimon 03:15,78
21. Tóth Samuel 02:55,80

50SF E

Male Female
19. Tóth Samuel 00:39,20
Back to top

Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo

Bratislava (Slovak Republic) - 15.05.2010

Back to top

200BF E

Male Female
3. Rovňan Adam 02:57,58 1. Nulíčková Zuzana 02:52,20
3. Valko Matej 02:43,06 3. Hrašková Zuzana 02:14,42
6. Tóth Šimon 03:17,13 4. Fekiačová Juliana 03:07,99
8. Pálka Jakub 03:30,27 6. Korvíniová Klaudia 03:42,67
11. Tóth Samuel 02:57,23 6. Pálková Barbora 02:45,13
12. Weiss Matúš 03:43,10 7. Malčeková Soňa 03:46,88
16. Brodniansky Viliam 03:04,05 8. Malčeková Adela 03:47,20
17. Hudec Patrik 03:05,41 8. Murínová Kristína 02:48,81
26. Malček Ladislav 03:55,28 9. Kanová Viktória 03:51,26
13. Vajdová Ivana 02:55,87
14. Šurinová Dominika 02:57,72
19. Valová Kristína 03:07,14
20. Medeková Veronika 03:07,35
21. Hanzelová Terézia 03:07,38

50SF E

Male Female
3. Rovňan Adam 00:35,29 1. Nulíčková Zuzana 00:32,47
4. Valko Matej 00:31,46 1. Hrašková Zuzana 00:23,96
7. Tóth Šimon 00:39,50 3. Korvíniová Klaudia 00:34,18
8. Pálka Jakub 00:41,84 4. Fekiačová Juliana 00:36,55
12. Tóth Samuel 00:34,59 7. Kanová Viktória 00:40,29
12. Weiss Matúš 00:44,50 9. Pálková Barbora 00:31,84
15. Hudec Patrik 00:35,37 10. Valová Kristína 00:31,94
20. Brodniansky Viliam 00:41,84 10. Malčeková Adela 00:48,44
23. Malček Ladislav 00:47,94 11. Murínová Kristína 00:32,18
12. Malčeková Soňa 00:49,74
16. Vajdová Ivana 00:34,54
18. Medeková Veronika 00:35,46
21. Šurinová Dominika 00:36,56
23. Hanzelová Terézia 00:36,81

100SF E

Male Female
4. Rovňan Adam 01:23,33 1. Hrašková Zuzana 00:52,87
7. Tóth Šimon 01:32,07 1. Nulíčková Zuzana 01:11,72
9. Pálka Jakub 01:37,32 2. Korvíniová Klaudia 01:19,85
12. Weiss Matúš 01:43,91 5. Fekiačová Juliana 01:23,89
16. Valko Matej 01:20,61 9. Kanová Viktória 01:43,00
17. Tóth Samuel 01:22,37 9. Pálková Barbora 01:12,32
18. Hudec Patrik 01:23,18 10. Malčeková Adela 01:46,28
20. Brodniansky Viliam 01:26,12 11. Malčeková Soňa 01:48,44
24. Malček Ladislav 01:28,67 11. Murínová Kristína 01:15,35
16. Valová Kristína 01:18,39
17. Vajdová Ivana 01:20,12
21. Medeková Veronika 01:22,07
22. Šurinová Dominika 01:22,98
23. Hanzelová Terézia 01:26,51

50BF D

Male Female
9. Tuček Peter 00:30,99 15. Hamadová Dominika 00:32,71
20. Tuček Jakub 00:34,70 17. Palovičová Adela 00:34,05

400SF D

Male Female
21. Tuček Jakub 06:09,51 16. Hamadová Dominika 05:36,01
23. Tuček Peter 06:15,81 19. Palovičová Adela 05:45,67

100IM D

Male Female
7. Tuček Peter 01:15,60 11. Hamadová Dominika 01:21,70
13. Tuček Jakub 01:26,00 12. Palovičová Adela 01:23,15

200BF C

Male Female
7. Makovíny Denis 02:19,11 6. Figurová Erika 02:23,95
10. Košta Radoslav 02:19,82 12. Michalíková Simona 02:28,28
16. Kamenická Eva 02:43,33
17. Moravčíková Simona 03:13,32
18. Prokajová Daria 03:15,90

100SF C

Male Female
6. Makovíny Denis 00:53,41 6. Michalíková Simona 00:58,31
10. Košta Radoslav 00:56,06 11. Figurová Erika 01:00,95
13. Kamenická Eva 01:04,30
16. Moravčíková Simona 01:17,11
17. Prokajová Daria 01:24,26

400IM C

Male Female
6. Košta Radoslav 04:56,45 6. Michalíková Simona 05:32,38
8. Figurová Erika 05:35,69

4×50SF E

Male Female
6. Vajdová Ivana 01:20,49
Hudec Patrik 02:46,60 (01:26,11)
Valová Kristína 04:08,83 (01:22,23)
Tóth Samuel 05:30,17 (01:21,34)
Valko Matej
Pálková Barbora
Murínová Kristína
Hrašková Zuzana WS

4×50SF D

Male Female
8. Tuček Peter 01:08,44
Hamadová Dominika 02:21,97 (01:13,53)
Palovičová Adela 03:37,49 (01:15,52)
Tuček Jakub 04:53,71 (01:16,22)

4×50SF C

Male Female
4. Makovíny Denis 00:53,80
Košta Radoslav 01:52,52 (00:58,72)
Figurová Erika 02:52,99 (01:00,47)
Michalíková Simona 03:49,70 (00:56,71)

4×50SF F

Male Female
1. Rovňan Adam 01:25,68
Pálka Jakub 03:06,98 (01:41,30)
Korvíniová Klaudia 04:25,37 (01:18,39)
Nulíčková Zuzana 05:37,35 (01:11,98)
Back to top

CMAS World Cup 4. kolo

Potsdam (Poland) - 15.05.2010 - 16.05.2010

Back to top

50BF Junior

Male Female
5. Révay Roman 00:22,16

100BF Junior

Male Female
8. Révay Roman 00:49,06

200BF Junior

Male Female
3. Révay Roman 01:47,20

50SF Junior

Male Female
14. Andreánsky Martin 00:19,21 15. Polovinčáková Denisa 00:22,54

100SF Junior

Male Female
11. Andreánsky Martin 00:42,91 6. Polovinčáková Denisa 00:48,29

200SF Junior

Male Female
6. Hanáková Ivana 01:42,62

400SF Junior

Male Female
3. Hanáková Ivana 03:37,76

800SF Junior

Male Female
3. Hanáková Ivana 07:45,14
Polovinčáková Denisa WS

100IM Junior

Male Female
14. Andreánsky Martin 00:41,57

50BF Senior

Male Female
10. Janigová Katka 00:26,50
14. Zelinová Lucia 00:28,67

100BF Senior

Male Female
10. Janigová Katka 00:59,75

200BF Senior

Male Female
6. Pohlová Barbora 01:59,91
16. Janigová Katka 02:13,96

50SF Senior

Male Female
24. Chomut Miroslav 00:20,71

100SF Senior

Male Female
29. Chomut Miroslav 00:45,25 20. Zelinová Lucia 00:57,74

200SF Senior

Male Female
19. Chomutová Radka 01:49,24

400SF Senior

Male Female
12. Pohlová Barbora 03:40,93
17. Chomutová Radka 03:49,66

800SF Senior

Male Female
16. Chomut Miroslav 07:40,26 13. Chomutová Radka 07:56,87
15. Pohlová Barbora 07:59,80

100IM Senior

Male Female
12. Zelinová Lucia 00:54,71
Back to top

Modrý mítink

Nový Jičín (Czech Republic) - 23.05.2010

Back to top

50BF E

Male Female
1. Hrašková Zuzana 00:26,85

200BF E

Male Female
1. Hrašková Zuzana 02:08,30

50BF D

Male Female
12. Hofbauerová Veronika 00:27,99

100BF D

Male Female
11. Hofbauerová Veronika 01:01,42

200BF D

Male Female
8. Hofbauerová Veronika 02:16,40

50BF C

Male Female
11. Košta Radoslav 00:28,36

100BF C

Male Female
13. Košta Radoslav 01:01,38

200BF C

Male Female
14. Košta Radoslav 02:17,31

50BF B

Male Female
10. Andreánsky Martin 00:23,29 6. Cibulová Zuzana 00:26,82
17. Šáli Daniel 00:25,78 7. Janigová Katka 00:27,30
8. Polovinčáková Denisa 00:27,31

100BF B

Male Female
11. Andreánsky Martin 00:52,01 6. Polovinčáková Denisa 00:58,30
17. Šáli Daniel 00:56,80 7. Cibulová Zuzana 00:59,74
8. Janigová Katka 01:00,36

200BF B

Male Female
12. Andreánsky Martin 01:58,51 6. Cibulová Zuzana 02:08,55
16. Šáli Daniel 02:12,27 7. Polovinčáková Denisa 02:09,10
8. Janigová Katka 02:18,74

50BF A

Male Female
5. Zelinová Lucia 00:28,63

100BF A

Male Female
5. Zelinová Lucia 01:03,47

200BF A

Male Female
6. Zelinová Lucia 02:24,42

50BF V2

Male Female
3. Kalina Martin 00:25,49

100BF V2

Male Female
2. Kalina Martin 00:56,23
Back to top

Középületkivitelező Kupa

Marcali (Hungary) - 29.05.2010

Back to top

50BF A+B

Male Female
8. Andreánsky Martin 00:23,40 6. Janigová Katka 00:26,60
7. Cibulová Zuzana 00:27,79

100BF A+B

Male Female
6. Janigová Katka 00:59,20
7. Cibulová Zuzana 00:59,55

200BF A+B

Male Female
4. Polovinčáková Denisa 02:06,38
7. Janigová Katka 02:14,64
9. Cibulová Zuzana 02:18,09

100SF A+B

Male Female
6. Andreánsky Martin 00:43,35 5. Polovinčáková Denisa 00:48,86
8. Chomutová Radka 00:50,71

200SF A+B

Male Female
5. Andreánsky Martin 01:44,54

400SF A+B

Male Female
3. Polovinčáková Denisa 03:50,07

400IM A+B

Male Female
2. Chomutová Radka 03:42,89
Back to top

Deutsche Meisterschaften im Finswimming

Leipzig (Germany) - 04.06.2010 - 06.06.2010

Back to top

100SF A

Male Female
27. Chomut Miroslav 00:45,17

400SF A

Male Female
14. Chomut Miroslav 03:38,62

1500SF A

Male Female
7. Chomut Miroslav 15:04,75
Back to top

České Akademické Hry

Praha (Czech Republic) - 09.06.2010

Back to top

100SF A

Male Female
4. Chomut Miroslav 00:45,34

400SF A

Male Female
2. Chomut Miroslav 03:38,08

100IM A

Male Female
6. Chomut Miroslav 00:45,44
Back to top

Mistrovství ČR v plavání s ploutvemi

Chomutov (Czech Republic) - 12.06.2010 - 13.06.2010

Back to top

400SF A

Male Female
7. Chomut Miroslav 03:40,52 632

800SF A

Male Female
5. Chomut Miroslav 07:37,59 652

1500SF A

Male Female
4. Chomut Miroslav 14:35,03 673

4×100SF

Male Female
3. Cimburek Josef 00:42,63
Chomut Miroslav 01:26,42 (00:43,79)
Šmejkal Martin 02:10,68 (00:44,26)
Skružný Jan 02:50,79 (00:40,11) 1718

4×200SF

Male Female
2. Cimburek Josef 01:35,19
Chomut Miroslav 03:13,97 (01:38,78)
Šmejkal Martin 04:56,65 (01:42,68)
Skružný Jan 06:36,01 (01:39,36) 1668
Back to top

Majstrovstvá Slovenska

Šaľa (Slovak Republic) - 12.06.2010 - 13.06.2010

Back to top

50BF E

Male Female
2. Valko Matej 00:30,71 55 1. Hrašková Zuzana 00:26,89 368
7. Tóth Samuel 00:34,08 0 5. Murínová Kristína 00:33,48 99
11. Hudec Patrik 00:37,75 0 7. Vajdová Ivana 00:34,07 80
9. Vonkomerová Viktória 00:34,75 58
11. Valová Kristína 00:35,45 38
12. Hanzelová Terézia 00:36,00 22
13. Pálková Barbora 00:36,05 20

100BF E

Male Female
4. Tóth Samuel 01:22,17 0 1. Hrašková Zuzana 00:59,03 395
9. Hudec Patrik 01:28,97 0 4. Pálková Barbora 01:17,63 61
Valko Matej WS 0 5. Vonkomerová Viktória 01:17,84 58
6. Vajdová Ivana 01:18,20 53
7. Murínová Kristína 01:18,21 53
12. Hanzelová Terézia 01:23,39 0
15. Valová Kristína 01:27,26 0

200BF E

Male Female
2. Valko Matej 02:42,46 14 1. Hrašková Zuzana 02:06,89 442
6. Tóth Samuel 03:01,28 0 6. Vonkomerová Viktória 02:52,60 60
10. Hudec Patrik 03:15,03 0 9. Vajdová Ivana 02:56,45 37
11. Pálková Barbora 02:58,39 25
13. Murínová Kristína 02:59,76 18
14. Hanzelová Terézia 03:01,34 9

50SF E

Male Female
4. Valko Matej 00:31,27 36 2. Hrašková Zuzana 00:24,56 498
10. Tóth Samuel 00:35,23 0 4. Valová Kristína 00:30,72 197
12. Hudec Patrik 00:35,37 0 6. Pálková Barbora 00:31,67 161
11. Vonkomerová Viktória 00:32,78 122
13. Murínová Kristína 00:33,77 89
14. Hanzelová Terézia 00:34,11 78
16. Vajdová Ivana 00:35,84 26

100SF E

Male Female
3. Valko Matej 01:09,32 44 1. Hrašková Zuzana 00:52,74 562
12. Tóth Samuel 01:20,16 0 9. Valová Kristína 01:14,10 112
13. Hudec Patrik 01:20,17 0 10. Vonkomerová Viktória 01:14,36 108
11. Hanzelová Terézia 01:15,31 94
12. Pálková Barbora 01:15,35 93
14. Murínová Kristína 01:16,00 84
15. Vajdová Ivana 01:16,35 75

200SF E

Male Female
8. Valko Matej 02:50,13 0 1. Hrašková Zuzana 01:56,16 575
9. Hudec Patrik 02:59,79 0 6. Vonkomerová Viktória 02:40,28 141
10. Tóth Samuel 03:08,46 0 7. Pálková Barbora 02:43,66 118
11. Murínová Kristína 02:54,46 48
12. Valová Kristína 02:54,71 47
13. Vajdová Ivana 02:55,74 41

400SF E

Male Female
5. Valko Matej 06:09,49 0 1. Hrašková Zuzana 04:12,87 558
7. Hudec Patrik 06:25,92 0 6. Vonkomerová Viktória 05:49,06 128
8. Tóth Samuel 06:47,34 0 10. Murínová Kristína 06:01,62 89
13. Hanzelová Terézia 06:11,15 61
15. Vajdová Ivana 06:24,53 24

15AP E

Male Female
7. Valko Matej 00:08,28 2. Hrašková Zuzana 00:06,06
10. Hudec Patrik 00:08,74 4. Valová Kristína 00:07,39
13. Tóth Samuel 00:10,30 11. Murínová Kristína 00:07,81
13. Vonkomerová Viktória 00:07,92
14. Hanzelová Terézia 00:08,20
15. Pálková Barbora 00:08,52
16. Vajdová Ivana 00:08,78

50BF D

Male Female
10. Tuček Peter 00:30,77 52 8. Michalčáková Gabriela 00:30,90 190
12. Patáč Adam 00:30,98 45 9. Hamadová Dominika 00:31,33 174
20. Nikolov Alexander 00:35,38 0 11. Bobeničová Barbara 00:32,32 138
16. Palovičová Adela 00:33,71 91

100BF D

Male Female
11. Tuček Peter 01:14,19 0 2. Hofbauerová Veronika 01:01,61 337
14. Nikolov Alexander 01:19,95 0 13. Erteľová Zuzana 01:09,40 187
15. Patáč Adam 01:21,19 0 15. Hamadová Dominika 01:12,58 135
18. Bobeničová Barbara 01:13,84 115
20. Palovičová Adela 01:17,35 65

200BF D

Male Female
16. Nikolov Alexander 03:06,39 0 1. Hofbauerová Veronika 02:16,17 343
11. Hamadová Dominika 02:42,38 126
12. Bobeničová Barbara 02:45,42 106
16. Palovičová Adela 02:53,75 53

50SF D

Male Female
7. Tuček Peter 00:28,89 121 3. Hofbauerová Veronika 00:26,03 413
17. Nikolov Alexander 00:34,89 0 5. Erteľová Zuzana 00:26,43 392
6. Michalčáková Gabriela 00:26,59 383
14. Hamadová Dominika 00:30,73 197
19. Bobeničová Barbara 00:33,31 104
20. Palovičová Adela 00:34,39 70

100SF D

Male Female
20. Nikolov Alexander 01:17,21 0 3. Hofbauerová Veronika 00:57,25 439
Patáč Adam WS 0 10. Erteľová Zuzana 01:00,16 369
19. Hamadová Dominika 01:09,48 185
22. Bobeničová Barbara 01:14,35 108
23. Palovičová Adela 01:17,81 58

200SF D

Male Female
12. Tuček Peter 02:29,22 104 2. Hofbauerová Veronika 02:03,82 477
16. Patáč Adam 02:37,92 43 7. Erteľová Zuzana 02:14,34 362
20. Nikolov Alexander 02:58,50 0 10. Michalčáková Gabriela 02:16,03 345
21. Hamadová Dominika 02:39,02 150

400SF D

Male Female
13. Patáč Adam 05:44,54 44 15. Hamadová Dominika 05:59,39 96
14. Tuček Peter 06:24,86 0

25AP D

Male Female
7. Tuček Peter 00:12,39 3. Erteľová Zuzana 00:10,77
16. Patáč Adam 00:13,78 4. Hofbauerová Veronika 00:10,92
10. Michalčáková Gabriela 00:12,50
16. Hamadová Dominika 00:13,70
18. Bobeničová Barbara 00:13,76
22. Palovičová Adela 00:14,92

100IM D

Male Female
3. Patáč Adam 01:15,13 26 1. Hofbauerová Veronika 00:58,17 396
4. Tuček Peter 01:15,18 25 2. Erteľová Zuzana 01:04,33 286
3. Michalčáková Gabriela 01:04,61 281
7. Hamadová Dominika 01:26,24 20
8. Palovičová Adela 01:27,14 12
Bobeničová Barbara DNF 0

50BF C

Male Female
7. Košta Radoslav 00:27,65 171 2. Michalíková Simona 00:28,07 311
7. Figurová Erika 00:28,98 269
10. Moravčíková Simona 00:34,65 62

100BF C

Male Female
4. Košta Radoslav 01:02,80 152 2. Michalíková Simona 01:03,37 300
3. Figurová Erika 01:03,66 294
8. Kamenická Eva 01:10,75 164
9. Moravčíková Simona 01:19,24 39

200BF C

Male Female
4. Figurová Erika 02:25,64 256
7. Kamenická Eva 02:52,89 58

50SF C

Male Female
8. Košta Radoslav 00:25,91 250 3. Michalíková Simona 00:25,79 426
4. Figurová Erika 00:27,27 349
9. Kamenická Eva 00:29,75 236
10. Moravčíková Simona 00:33,90 85

100SF C

Male Female
6. Košta Radoslav 00:55,94 294 5. Michalíková Simona 00:58,09 418
8. Figurová Erika 01:00,97 351
11. Kamenická Eva 01:08,03 211
12. Moravčíková Simona 01:16,69 74

400SF C

Male Female
8. Košta Radoslav 04:42,94 272 Moravčíková Simona DNF 0

800SF C

Male Female
4. Košta Radoslav 09:54,55 271

50AP C

Male Female
4. Michalíková Simona 00:24,85 435
8. Figurová Erika 00:26,19 374

100IM C

Male Female
1. Košta Radoslav 01:00,76 211 4. Michalíková Simona 01:00,69 348
5. Kamenická Eva 01:11,08 186
6. Moravčíková Simona 01:16,83 116

400IM C

Male Female
2. Košta Radoslav 04:44,34 294 4. Moravčíková Simona 05:47,70 202

50BF B

Male Female
8. Šáli Daniel 00:24,94 299 1. Janigová Katka 00:26,43 392
13. Kulišiak Dávid 00:26,87 205 3. Cibulová Zuzana 00:26,43 332
15. Očenáš Patrik 00:29,62 93 4. Červienková Katka 00:27,74 326

100BF B

Male Female
6. Andreánsky Martin 00:53,51 353 1. Cibulová Zuzana 01:00,42 363
8. Šáli Daniel 00:55,45 305
11. Kulišiak Dávid 00:58,29 242
15. Očenáš Patrik 01:19,92 0

200BF B

Male Female
8. Šáli Daniel 02:13,62 233 1. Polovinčáková Denisa 02:07,62 433
2. Janigová Katka 02:14,82 357

50SF B

Male Female
2. Andreánsky Martin 00:19,21 686 3. Janigová Katka 00:25,25 457
17. Kulišiak Dávid 00:25,55 268 4. Figurová Katarína 00:26,36 396

100SF B

Male Female
4. Andreánsky Martin 00:43,55 662 3. Polovinčáková Denisa 00:48,27 707
13. Kulišiak Dávid 01:03,75 135 4. Figurová Katarína 00:58,34 412

200SF B

Male Female
2. Figurová Katarína 02:12,65 379

400SF B

Male Female
2. Polovinčáková Denisa 03:55,95 669

800SF B

Male Female
1. Kulišiak Dávid 11:27,15 100 2. Polovinčáková Denisa 08:22,62 635
2. Šáli Daniel 13:04,69 0
3. Očenáš Patrik 13:45,03 0

1500SF B

Male Female
1. Kulišiak Dávid 22:16,54 95
2. Šáli Daniel 24:06,69 11
3. Očenáš Patrik 24:52,47 0

50AP B

Male Female
2. Andreánsky Martin 00:17,63 716 3. Červienková Katka 00:21,97 593
12. Kulišiak Dávid 00:24,02 323 4. Figurová Katarína 00:25,69 396
Očenáš Patrik DNF 0

100IM B

Male Female
2. Andreánsky Martin 00:41,22 698 2. Červienková Katka 00:50,19 580
8. Očenáš Patrik 01:26,11 0 3. Cibulová Zuzana 00:51,22 553
Kulišiak Dávid DNF 0 4. Figurová Katarína 01:01,09 341

400IM B

Male Female
1. Očenáš Patrik 06:23,68 0 1. Červienková Katka 04:06,78 582

800IM B

Male Female
Očenáš Patrik DNF 30 1. Červienková Katka 09:58,25 424
Šáli Daniel DNF 0 Janigová Katka DNF 0
Cibulová Zuzana DNF 0

50BF A

Male Female
4. Zelinová Lucia 00:29,53 246

100BF A

Male Female
4. Zelinová Lucia 01:05,64 255

200BF A

Male Female
4. Zelinová Lucia 02:25,58 257

200SF A

Male Female
Chomutová Radka WS 0

800SF A

Male Female
1. Chomutová Radka 08:01,87 705
2. Zelinová Lucia 10:43,64 277

100IM A

Male Female
2. Chomutová Radka 00:46,54 685
3. Zelinová Lucia 00:55,90 443

400IM A

Male Female
1. Chomutová Radka 03:35,05 775
Zelinová Lucia DNF 0

800IM A

Male Female
1. Chomutová Radka 07:23,24 812

50BF F

Male Female
2. Rovňan Adam 00:35,83 0 1. Nulíčková Zuzana 00:34,23 75
3. Fekiačová Juliana 00:36,61 5

100BF F

Male Female
Rovňan Adam WS 0 1. Nulíčková Zuzana 01:16,60 75
3. Fekiačová Juliana 01:25,35 0

200BF F

Male Female
4. Rovňan Adam 03:08,07 0 1. Nulíčková Zuzana 02:49,22 81

50SF F

Male Female
3. Rovňan Adam 00:40,17 0 2. Nulíčková Zuzana 00:32,92 117
5. Fekiačová Juliana 00:38,94 0

100SF F

Male Female
5. Rovňan Adam 01:24,14 0 1. Nulíčková Zuzana 01:10,07 175
5. Fekiačová Juliana 01:28,47 0

200SF F

Male Female
6. Rovňan Adam 03:21,57 0 1. Nulíčková Zuzana 02:38,59 153
4. Fekiačová Juliana 03:00,91 14

400SF F

Male Female
1. Nulíčková Zuzana 05:35,92 172

15AP F

Male Female
6. Rovňan Adam 00:10,96 1. Nulíčková Zuzana 00:08,30
6. Fekiačová Juliana 00:10,34

4×100SF E

Male Female
2. Valko Matej 01:15,34 1. Nulíčková Zuzana 01:11,35
Tóth Samuel 02:36,83 (01:21,49) Vonkomerová Viktória 02:23,96 (01:12,61)
Hudec Patrik 04:10,27 (01:33,44) Valová Kristína 03:38,66 (01:14,70)
Rovňan Adam 05:34,98 (01:24,71) 0 Hrašková Zuzana 04:31,79 (00:53,13) 512

4×200SF E

Male Female
1. Hudec Patrik 03:13,49 2. Valová Kristína 02:48,12
Tóth Samuel 06:24,69 (03:11,20) Vonkomerová Viktória 05:38,49 (02:50,37)
Rovňan Adam 09:49,27 (03:24,58) Nulíčková Zuzana 08:19,15 (02:40,66)
Valko Matej 12:43,74 (02:54,47) 0 Hrašková Zuzana 10:17,42 (01:58,27) 468

4×100SF D

Male Female
1. Hofbauerová Veronika 00:57,69
Erteľová Zuzana 02:01,00 (01:03,31)
Hamadová Dominika 03:14,02 (01:13,02)
Michalčáková Gabriela 04:16,85 (01:02,83) 648

4×200SF D

Male Female
1. Erteľová Zuzana 02:30,06
Michalčáková Gabriela 04:47,16 (02:17,10)
Hamadová Dominika 07:38,43 (02:51,27)
Hofbauerová Veronika 09:45,54 (02:07,11) 594

4×100SF C

Male Female
5. Michalíková Simona 00:59,48
Kamenická Eva 02:06,49 (01:07,01)
Moravčíková Simona 03:19,39 (01:12,90)
Figurová Erika 04:18,63 (00:59,24) 632

4×200SF C

Male Female
3. Michalíková Simona 02:16,26
Kamenická Eva 04:46,74 (02:30,48)
Moravčíková Simona 07:35,36 (02:48,62)
Figurová Erika 09:53,83 (02:18,47) 560

4×100SF B

Male Female
Andreánsky Martin 00:42,73
Očenáš Patrik 01:49,13 (01:06,40)
Kulišiak Dávid 02:48,47 (00:59,34)
Šáli Daniel 03:47,44 (00:58,97)

4×200SF B

Male Female
1. Šáli Daniel 02:23,89 Polovinčáková Denisa
Kulišiak Dávid 04:53,33 (02:29,44) Janigová Katka
Očenáš Patrik 07:46,91 (02:53,58) Cibulová Zuzana
Andreánsky Martin 09:27,53 (01:40,62) 424 Červienková Katka Dq 0

4×100SF A

Male Female
3. Polovinčáková Denisa 00:51,44
Chomutová Radka 01:15,34 (00:23,90)
Cibulová Zuzana 02:32,92 (01:17,58)
Červienková Katka 03:23,09 (00:50,17) 1310
Back to top

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo

Zlín (Czech Republic) - 18.09.2010

Back to top

50BF E0

Male Female
3. Bulla Radovan 00:38,34 157 1. Nulíčková Zuzana 00:34,43 388
4. Tóth Šimon 00:38,46 153 5. Korvíniová Klaudia 00:39,46 211
5. Weiss Matúš 00:52,26 0 6. Mináčová Victoria 00:40,04 193
8. Valová Monika 00:42,57 122
9. Kanová Viktória 00:45,51 50

50SF E0

Male Female
2. Bulla Radovan 00:38,68 147 1. Korvíniová Klaudia 00:35,05 363
3. Tóth Šimon 00:39,43 125 2. Nulíčková Zuzana 00:35,15 359
5. Weiss Matúš 00:44,09 6 6. Mináčová Victoria 00:41,55 150
7. Kanová Viktória 00:42,81 116
9. Valová Monika 00:45,42 52

100SF E0

Male Female
3. Tóth Šimon 01:30,44 96 1. Nulíčková Zuzana 01:12,20 482
4. Bulla Radovan 01:40,96 0 2. Korvíniová Klaudia 01:19,58 344
5. Weiss Matúš 01:42,38 0 6. Mináčová Victoria 01:33,62 143
7. Kanová Viktória 01:36,42 109
9. Valová Monika 01:41,94 49

50BF E

Male Female
9. Valko Matej 00:32,63 360 2. Hrašková Zuzana 00:26,98 771
11. Tóth Samuel 00:34,99 268 9. Murínová Kristína 00:32,54 468
13. Malček Ladislav 00:35,98 233 16. Pálková Barbora 00:34,93 368
14. Hudec Patrik 00:36,57 213 17. Vajdová Ivana 00:35,15 359
17. Valová Kristína 00:35,15 359
20. Hanzelová Terézia 00:35,45 348
22. Medeková Veronika 00:35,91 331
24. Koščová Tereza 00:37,06 289
Vonkomerová Viktória WS

50SF E

Male Female
10. Tóth Samuel 00:35,64 245 2. Hrašková Zuzana 00:24,73 932
11. Hudec Patrik 00:36,84 204 8. Valová Kristína 00:31,00 541
12. Malček Ladislav 00:36,85 204 9. Hanzelová Terézia 00:32,20 484
Valko Matej WS 12. Vonkomerová Viktória 00:32,79 457
14. Murínová Kristína 00:33,02 447
17. Pálková Barbora 00:33,89 410
20. Vajdová Ivana 00:34,35 391
22. Medeková Veronika 00:35,15 359
24. Koščová Tereza 00:37,59 271

200SF E

Male Female
11. Valko Matej 02:51,61 315 1. Hrašková Zuzana 01:59,92 981
13. Hudec Patrik 03:00,06 253 12. Valová Kristína 02:51,61 384
15. Tóth Samuel 03:01,95 240 14. Vonkomerová Viktória 02:54,89 358
16. Malček Ladislav 03:03,06 233 16. Murínová Kristína 02:56,46 346
18. Pálková Barbora 02:59,83 321
22. Vajdová Ivana 03:09,12 256
23. Medeková Veronika 03:10,29 359
24. Koščová Tereza 03:18,81 195
Hanzelová Terézia WS

50BF D

Male Female
15. Patáč Adam 00:32,42 233 11. Hofbauerová Veronika 00:27,98 565
18. Michalčáková Gabriela 00:30,05 457
21. Hamadová Dominika 00:32,72 338

200SF D

Male Female
Patáč Adam WS 0 7. Hofbauerová Veronika 02:09,96 676
17. Michalčáková Gabriela 02:23,32 520
21. Hamadová Dominika 02:51,40 271

100IM D

Male Female
12. Patáč Adam 01:22,43 153 4. Hofbauerová Veronika 00:58,26 651
12. Michalčáková Gabriela 01:08,18 446
Hamadová Dominika WS

50BF C

Male Female
10. Košta Radoslav 00:26,60 353 9. Kamenická Eva 00:31,59 266

200SF C

Male Female
7. Košta Radoslav 02:07,98 430 8. Kamenická Eva 02:41,17 234

100IM C

Male Female
5. Košta Radoslav 00:55,26 444 8. Kamenická Eva 01:12,52 261

50BF B

Male Female
3. Andreánsky Martin 00:23,15 504 2. Polovinčáková Denisa 00:27,01 449
3. Janigová Katka 00:27,22 446

200SF B

Male Female
2. Andreánsky Martin 01:45,16 685 2. Polovinčáková Denisa 01:50,93 754
3. Janigová Katka 02:13,46 458

100IM B

Male Female
2. Andreánsky Martin 00:42,74 739 2. Janigová Katka 00:57,11 504

50BF A

Male Female
2. Chomutová Radka 00:27,46 340
4. Zelinová Lucia 00:29,27 254

200SF A

Male Female
1. Chomutová Radka 01:50,64 557
3. Zelinová Lucia 02:19,45 353

100IM A

Male Female
1. Chomutová Radka 00:51,06 654
3. Zelinová Lucia 01:00,44 312
Back to top

Memoriál Petra Ladiča v PP a RP

Bratislava (Slovak Republic) - 09.10.2010

Back to top

50SF C

Male Female
7. Košta Radoslav 00:24,37

100SF C

Male Female
7. Košta Radoslav 00:55,44

200SF C

Male Female
5. Košta Radoslav 02:05,59

100IM C

Male Female
4. Košta Radoslav 00:55,20

50SF B

Male Female
5. Andreánsky Martin 00:19,69 1. Polovinčáková Denisa 00:22,36
11. Kulišiak Dávid 00:25,88 2. Janigová Katka 00:24,29

100SF B

Male Female
5. Andreánsky Martin 00:43,89 2. Polovinčáková Denisa 00:49,08
8. Kulišiak Dávid 00:58,19

200SF B

Male Female
4. Andreánsky Martin 01:44,49 3. Janigová Katka 02:17,49
7. Kulišiak Dávid 02:16,63

800SF B

Male Female
1. Polovinčáková Denisa 08:20,58

50AP B

Male Female
4. Andreánsky Martin 00:18,10 2. Polovinčáková Denisa 00:22,07
6. Kulišiak Dávid 00:24,20 4. Janigová Katka 00:23,29

100IM B

Male Female
2. Janigová Katka 00:54,26
Back to top

Slovenská Liga Mládeže - 3. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 16.10.2010

Back to top

50BF E

Male Female
3. Valko Matej 00:31,36 1. Hrašková Zuzana 00:26,52
6. Tóth Samuel 00:33,59 6. Murínová Kristína 00:32,31
11. Brodniansky Viliam 00:35,40 10. Vajdová Ivana 00:33,59
12. Hudec Patrik 00:35,50 13. Medeková Veronika 00:34,14
13. Malček Ladislav 00:36,31 14. Pálková Barbora 00:34,19
17. Hanzelová Terézia 00:34,84
19. Valová Kristína 00:35,16
20. Šurinová Dominika 00:35,72
22. Teremová Martina 00:36,62
26. Popracová Simona 00:38,84

100SF E

Male Female
3. Valko Matej 01:14,35 1. Hrašková Zuzana 00:52,13
5. Tóth Samuel 01:16,88 6. Valová Kristína 01:08,66
7. Hudec Patrik 01:18,29 14. Hanzelová Terézia 01:13,36
12. Malček Ladislav 01:24,23 17. Murínová Kristína 01:13,94
14. Brodniansky Viliam 01:26,94 19. Medeková Veronika 01:18,10
20. Vajdová Ivana 01:18,13
22. Pálková Barbora 01:20,60
23. Šurinová Dominika 01:20,96
25. Teremová Martina 01:22,03
27. Popracová Simona 01:34,60

200SF E

Male Female
3. Valko Matej 02:33,37 1. Hrašková Zuzana 01:57,89
7. Hudec Patrik 02:50,96 10. Valová Kristína 02:39,35
10. Tóth Samuel 02:59,45 15. Hanzelová Terézia 02:46,61
13. Malček Ladislav 03:08,01 17. Vajdová Ivana 02:51,71
19. Pálková Barbora 02:54,85
20. Medeková Veronika 02:55,28
21. Šurinová Dominika 02:55,88
23. Murínová Kristína 03:01,13
26. Popracová Simona 03:27,61

200BF D

Male Female
9. Berník Ivan 02:36,05 1. Hofbauerová Veronika 02:11,37
16. Patáč Adam 02:44,23 7. Michalčáková Gabriela 02:23,50
18. Tuček Peter 02:50,60 14. Erteľová Zuzana 02:37,25
21. Nikolov Alexander 02:55,81 18. Hamadová Dominika 02:41,74
26. Tuček Jakub 03:08,21 22. Palovičová Adela 02:49,71

100SF D

Male Female
7. Tuček Peter 01:04,95 2. Hofbauerová Veronika 00:56,18
8. Berník Ivan 01:05,59 4. Erteľová Zuzana 00:57,27
10. Patáč Adam 01:06,16 5. Michalčáková Gabriela 00:57,97
22. Nikolov Alexander 01:19,76 16. Hamadová Dominika 01:09,45
23. Tuček Jakub 01:19,95 21. Palovičová Adela 01:13,96

25AP D

Male Female
3. Patáč Adam 00:11,84 2. Erteľová Zuzana 00:10,85
6. Tuček Peter 00:12,38 3. Michalčáková Gabriela 00:11,16
10. Berník Ivan 00:12,97 8. Hofbauerová Veronika 00:12,06
21. Tuček Jakub 00:16,86 16. Hamadová Dominika 00:13,59
Nikolov Alexander DNF 23. Palovičová Adela 00:14,85

50BF C

Male Female
3. Košta Radoslav 00:25,52 3. Michalíková Simona 00:28,38
7. Lorencovič Robert 00:30,57 4. Figurová Erika 00:28,52
12. Prokajová Daria 00:30,83
13. Jančošková Patrícia 00:31,15
14. Kamenická Eva 00:31,22

200SF C

Male Female
4. Košta Radoslav 02:03,19 8. Michalíková Simona 02:19,61
7. Lorencovič Robert 02:39,77 9. Kamenická Eva 02:19,81
10. Jančošková Patrícia 02:19,86
11. Figurová Erika 02:23,31
13. Prokajová Daria 02:51,44

50AP C

Male Female
6. Lorencovič Robert 00:30,26 5. Jančošková Patrícia 00:25,99
Košta Radoslav DNF 6. Michalíková Simona 00:26,05
7. Figurová Erika 00:26,49
12. Kamenická Eva 00:30,93
13. Prokajová Daria 00:33,32

50BF F

Male Female
3. Tóth Šimon 00:35,81 1. Fekiačová Juliana 00:33,93
4. Rovňan Adam 00:39,10 2. Nulíčková Zuzana 00:34,82
5. Bulla Radovan 00:39,18 4. Korvíniová Klaudia 00:37,72
6. Pálka Jakub 00:39,36 7. Mináčová Victoria 00:38,29
11. Matej Dominik 00:42,76 8. Malčeková Soňa 00:39,61
12. Weiss Matúš 00:44,86 9. Herichová Eva 00:41,23
10. Valová Monika 00:43,89
11. Malčeková Adela 00:43,90
12. Kanová Viktória 00:45,81
14. Kopyl Anastázia 00:46,26

200BF F

Male Female
3. Tóth Šimon 03:06,53 2. Fekiačová Juliana 02:59,64
4. Rovňan Adam 03:23,63 3. Nulíčková Zuzana 02:59,75
5. Pálka Jakub 03:24,21 6. Korvíniová Klaudia 03:16,77
9. Weiss Matúš 03:29,70 7. Mináčová Victoria 03:20,48
12. Bulla Radovan 03:39,26 8. Malčeková Soňa 03:32,41
9. Herichová Eva 03:33,74
10. Malčeková Adela 03:49,04
11. Valová Monika 03:49,78
13. Kanová Viktória 03:58,58

100SF F

Male Female
3. Tóth Šimon 01:21,78 1. Nulíčková Zuzana 01:11,98
5. Rovňan Adam 01:27,20 4. Fekiačová Juliana 01:19,01
7. Bulla Radovan 01:33,24 5. Korvíniová Klaudia 01:20,16
9. Pálka Jakub 01:36,18 7. Mináčová Victoria 01:28,08
10. Weiss Matúš 01:37,16 8. Malčeková Soňa 01:33,23
14. Matej Dominik 02:14,86 9. Herichová Eva 01:39,79
10. Kanová Viktória 01:40,80
11. Malčeková Adela 01:42,87
13. Kopyl Anastázia 01:45,39
14. Valová Monika 01:45,84

4×50SF E

Male Female
2. Valko Matej 00:30,63
Valová Kristína 01:01,82 (00:31,19)
Tóth Samuel 01:34,14 (00:32,32)
Hrašková Zuzana 01:57,58 (00:23,44)
6. Murínová Kristína 00:35,57
Pálková Barbora 01:09,79 (00:34,22)
Hudec Patrik 01:43,70 (00:33,91)
Vajdová Ivana 02:15,57 (00:31,87)

4×50SF D

Male Female
3. Erteľová Zuzana 00:25,87
Michalčáková Gabriela 00:52,50 (00:26,63)
Patáč Adam 01:22,24 (00:29,74)
Hofbauerová Veronika 01:48,51 (00:26,27)
5. Hamadová Dominika 00:30,74
Berník Ivan 00:58,52 (00:27,78)
Nikolov Alexander 01:31,91 (00:33,39)
Tuček Peter 01:58,79 (00:26,88)

4×50SF C

Male Female
3. Michalíková Simona 00:26,00
Jančošková Patrícia 00:53,50 (00:27,50)
Košta Radoslav 01:19,49 (00:25,99)
Figurová Erika 01:45,44 (00:25,95)

4×50SF F

Male Female
1. Korvíniová Klaudia 00:35,15
Tóth Šimon 01:12,24 (00:37,09)
Fekiačová Juliana 01:48,30 (00:36,06)
Nulíčková Zuzana 02:20,26 (00:31,96)
3. Bulla Radovan 00:37,21
Rovňan Adam 01:18,97 (00:41,76)
Pálka Jakub 01:58,50 (00:39,53)
Mináčová Victoria 02:38,25 (00:39,75)
Back to top

CMAS World Cup Final

Aix-en-Provence (France) - 23.10.2010 - 24.10.2010

Back to top

50BF Junior

Male Female
6. Fülöp Michal 00:21,69 18. Červienková Katka 00:27,48
19. Révay Roman 00:22,82 20. Cibulová Zuzana 00:27,55

100BF Junior

Male Female
5. Fülöp Michal 00:47,46 12. Hofbauerová Veronika 01:00,07
19. Révay Roman 00:49,20 13. Cibulová Zuzana 01:02,23

200BF Junior

Male Female
4. Fülöp Michal 01:45,53 5. Polovinčáková Denisa 02:05,89
7. Révay Roman 01:48,92 11. Hofbauerová Veronika 02:12,91

50SF Junior

Male Female
9. Andreánsky Martin 00:18,81 14. Červienková Katka 00:22,74
10. Starko David 00:19,72

100SF Junior

Male Female
11. Andreánsky Martin 00:42,74 12. Červienková Katka 00:49,52

200SF Junior

Male Female
10. Starko David 01:37,02 2. Hanáková Ivana 01:39,59

400SF Junior

Male Female
7. Starko David 03:36,37 2. Hanáková Ivana 03:37,53
19. Polovinčáková Denisa 03:57,11

800SF Junior

Male Female
3. Hanáková Ivana 07:39,64
14. Polovinčáková Denisa 08:10,16

100IM Junior

Male Female
6. Andreánsky Martin 00:40,51 10. Cibulová Zuzana 00:50,92
14. Hofbauerová Veronika 00:54,03

50BF Senior

Male Female
23. Pavlík Ján 00:23,00 13. Janigová Katka 00:26,06
18. Hrašková Zuzana 00:26,96

100BF Senior

Male Female
22. Pavlík Ján 00:51,37 17. Hrašková Zuzana 00:58,78
Janigová Katka WS

200BF Senior

Male Female
12. Pavlík Ján 01:51,66 12. Pohlová Barbora 02:07,14
13. Janigová Katka 02:10,05

50SF Senior

Male Female
23. Hrašková Zuzana 00:24,64

200SF Senior

Male Female
11. Pohlová Barbora 01:42,93
25. Chomutová Radka 01:51,37

400SF Senior

Male Female
12. Pohlová Barbora 03:43,78
19. Chomutová Radka 03:54,15

800SF Senior

Male Female
13. Chomutová Radka 08:00,63

4×100SF Junior

Male Female
6. Fülöp Michal 00:43,25 Červienková Katka
Starko David 01:27,82 (00:44,57) Cibulová Zuzana
Andreánsky Martin 02:10,27 (00:42,45) Polovinčáková Denisa
Révay Roman 02:54,50 (00:44,23) Hanáková Ivana 15m line

4×100SF Senior

Male Female
9. Chomutová Radka 00:50,88
Hrašková Zuzana 01:43,06 (00:52,18)
Pohlová Barbora 02:30,48 (00:47,42)
Janigová Katka 03:28,78 (00:58,30)
Back to top

Nemo Trophy

Zlín (Czech Republic) - 06.11.2010 - 07.11.2010

Back to top

50BF

Male Female
11. Janigová Katka 00:26,97 364

100BF

Male Female
10. Polovinčáková Denisa 00:58,20 415
11. Janigová Katka 00:58,68 404

400SF

Male Female
7. Polovinčáková Denisa 03:58,65 650

800SF

Male Female
3. Polovinčáková Denisa 08:10,04 677

1500SF

Male Female
2. Chomutová Radka 15:26,51 709

50AP

Male Female
14. Janigová Katka 00:23,50 504

400IM

Male Female
2. Chomutová Radka 03:41,51 731

800IM

Male Female
2. Chomutová Radka 07:39,00 761

100BF Junior

Male Female
16. Andreánsky Martin 00:54,40 330

50SF Junior

Male Female
5. Andreánsky Martin 00:18,85 718

800SF Junior

Male Female
8. Andreánsky Martin 08:16,17 523

50AP Junior

Male Female
14. Andreánsky Martin 00:18,20 670
Back to top

Slovenská Liga Mládeže - 4. kolo

Šaľa (Slovak Republic) - 13.11.2010

Back to top

50SF E

Male Female
4. Valko Matej 00:30,55 1. Hrašková Zuzana 00:23,95
12. Hudec Patrik 00:33,74 9. Valová Kristína 00:29,48
13. Malček Ladislav 00:34,17 10. Hanzelová Terézia 00:29,59
16. Tóth Samuel 00:34,71 18. Murínová Kristína 00:30,91
19. Pálková Barbora 00:31,23
20. Vonkomerová Viktória 00:31,74
24. Sedliaková Jarmila 00:33,00
25. Vajdová Ivana 00:33,42
26. Medeková Veronika 00:33,51
27. Teremová Martina 00:35,55
29. Popracová Simona 00:36,23

200SF E

Male Female
8. Hudec Patrik 02:44,53 1. Hrašková Zuzana 01:55,20
10. Tóth Samuel 02:52,08 9. Hanzelová Terézia 02:33,94
Malček Ladislav WS 13. Valová Kristína 02:39,24
Valko Matej WS 14. Murínová Kristína 02:39,70
17. Pálková Barbora 02:40,53
21. Vonkomerová Viktória 02:43,55
23. Vajdová Ivana 02:52,67
25. Sedliaková Jarmila 02:55,57
26. Medeková Veronika 02:59,94
27. Teremová Martina 03:08,10
30. Popracová Simona 03:23,46

400SF E

Male Female
4. Valko Matej 05:25,66 2. Hrašková Zuzana 04:13,14
11. Hudec Patrik 06:01,79 9. Hanzelová Terézia 05:35,64
12. Tóth Samuel 06:15,44 16. Murínová Kristína 05:47,15
16. Malček Ladislav 06:26,72 17. Vonkomerová Viktória 05:47,91
19. Valová Kristína 05:51,45
20. Pálková Barbora 05:52,31
23. Vajdová Ivana 06:14,95
24. Teremová Martina 06:26,62
25. Medeková Veronika 06:32,99
28. Popracová Simona 07:09,57
Sedliaková Jarmila DNF

50SF D

Male Female
10. Tuček Peter 00:27,32 2. Erteľová Zuzana 00:24,52
13. Berník Ivan 00:27,59 4. Michalčáková Gabriela 00:25,20
15. Patáč Adam 00:28,30 23. Hamadová Dominika 00:30,59
22. Nikolov Alexander 00:31,86 24. Palovičová Adela 00:31,21
23. Tuček Jakub 00:32,89 25. Bobeničová Barbara 00:32,12
Hofbauerová Veronika 15m line

100SF D

Male Female
11. Tuček Peter 01:02,33 2. Hofbauerová Veronika 00:55,31
14. Patáč Adam 01:04,83 3. Erteľová Zuzana 00:56,41
23. Nikolov Alexander 01:15,88 21. Hamadová Dominika 01:09,07
24. Tuček Jakub 01:19,25 23. Bobeničová Barbara 01:11,12
Berník Ivan 15m line 25. Palovičová Adela 01:12,41
Michalčáková Gabriela WS

800SF D

Male Female
14. Patáč Adam 11:25,59 1. Hofbauerová Veronika 09:04,11
19. Tuček Jakub 13:00,95 3. Michalčáková Gabriela 09:43,14
20. Nikolov Alexander 13:12,55 7. Erteľová Zuzana 10:05,24
21. Berník Ivan 12:22,69 23. Hamadová Dominika 12:19,33
21. Tuček Peter 13:13,08 24. Palovičová Adela 12:19,64
25. Bobeničová Barbara 12:52,57

100SF C

Male Female
3. Makovíny Denis 00:52,58 5. Michalíková Simona 00:57,48
4. Košta Radoslav 00:53,81 10. Jančošková Patrícia 01:02,19
9. Lorencovič Robert 01:08,89

800SF C

Male Female
3. Košta Radoslav 09:04,52 7. Jančošková Patrícia 10:32,31
6. Lorencovič Robert 11:31,14 8. Michalíková Simona 10:52,17
Makovíny Denis WS

50AP C

Male Female
3. Makovíny Denis 00:22,26 7. Michalíková Simona 00:24,39
7. Lorencovič Robert 00:28,52 9. Jančošková Patrícia 00:25,30
Košta Radoslav DNF

100BF F

Male Female
4. Tóth Šimon 01:21,50 1. Nulíčková Zuzana 01:14,81
7. Pálka Jakub 01:30,76 2. Fekiačová Juliana 01:20,19
8. Rovňan Adam 01:31,45 6. Korvíniová Klaudia 01:26,19
8. Malčeková Soňa 01:31,95
10. Mináčová Victoria 01:33,41
12. Kanová Viktória 01:41,51
13. Malčeková Adela 01:43,18
15. Valová Monika 01:46,04

50SF F

Male Female
4. Tóth Šimon 00:35,63 1. Nulíčková Zuzana 00:31,38
10. Rovňan Adam 00:38,37 3. Korvíniová Klaudia 00:33,15
Pálka Jakub DNS 6. Fekiačová Juliana 00:36,41
8. Kanová Viktória 00:38,97
9. Malčeková Soňa 00:39,83
10. Mináčová Victoria 00:39,90
11. Malčeková Adela 00:41,28
19. Valová Monika 00:50,45

200SF F

Male Female
3. Tóth Šimon 03:02,39 1. Nulíčková Zuzana 02:30,63
6. Rovňan Adam 03:12,02 2. Korvíniová Klaudia 02:49,58
8. Pálka Jakub 03:21,34 6. Fekiačová Juliana 03:03,46
7. Malčeková Soňa 03:21,27
8. Mináčová Victoria 03:23,18
9. Kanová Viktória 03:25,14
11. Malčeková Adela 03:38,93
13. Valová Monika 03:57,14

4×100SF E

Male Female
1. Valová Kristína 01:09,39
Hanzelová Terézia 02:16,96 (01:07,57)
Valko Matej 03:27,42 (01:10,46)
Hrašková Zuzana 04:19,63 (00:52,21)
5. Vajdová Ivana 01:17,98
Vonkomerová Viktória 02:34,52 (01:16,54)
Hudec Patrik 03:56,11 (01:21,59)
Murínová Kristína 05:09,97 (01:13,86)

4×100SF D

Male Female
3. Erteľová Zuzana 00:57,39
Michalčáková Gabriela 01:56,24 (00:58,85)
Patáč Adam 03:03,67 (01:07,43)
Hofbauerová Veronika 03:59,53 (00:55,86)
6. Tuček Peter 01:04,40
Berník Ivan 02:09,68 (01:05,28)
Palovičová Adela 03:22,77 (01:13,09)
Hamadová Dominika 04:34,05 (01:11,28)

4×100SF C

Male Female
3. Michalíková Simona 00:57,91
Jančošková Patrícia 02:00,87 (01:02,96)
Košta Radoslav 02:56,57 (00:55,70)
Makovíny Denis 03:48,58 (00:52,01)

4×100SF F

Male Female
1. Fekiačová Juliana 01:20,75
Tóth Šimon 02:39,71 (01:18,96)
Korvíniová Klaudia 03:53,07 (01:13,36)
Nulíčková Zuzana 05:00,71 (01:07,64)
3. Malčeková Soňa 01:27,59
Pálka Jakub 03:02,45 (01:34,86)
Mináčová Victoria 04:32,27 (01:29,82)
Rovňan Adam 06:02,29 (01:30,02)
Back to top

XXIV. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 04.12.2010 - 05.12.2010

Back to top

50BF E

Male Female
1. Hrašková Zuzana 00:26,52 387
4. Murínová Kristína 00:32,73 124
7. Valová Kristína 00:35,66 31

100BF E

Male Female
1. Hrašková Zuzana 00:57,39 435
3. Murínová Kristína 01:11,91 145
7. Valová Kristína 01:19,98 30

200BF E

Male Female
1. Hrašková Zuzana 02:08,69 422
5. Murínová Kristína 02:43,34 120

50SF E

Male Female
5. Valová Kristína 00:29,52 246
10. Murínová Kristína 00:31,26 177

100SF E

Male Female
1. Hrašková Zuzana 00:51,54 598
11. Valová Kristína 01:11,39 154
13. Murínová Kristína 01:13,75 117

200SF E

Male Female
7. Valová Kristína 02:38,08 157

400SF E

Male Female
1. Hrašková Zuzana 04:11,42 567

50BF D

Male Female
9. Tuček Jakub 00:33,34 0 11. Hamadová Dominika 00:32,14 144
12. Palovičová Adela 00:33,14 140

100BF D

Male Female
8. Tuček Jakub 01:13,54 0 7. Hamadová Dominika 01:11,41 153
9. Patáč Adam 01:19,39 0 9. Palovičová Adela 01:15,83 86

200BF D

Male Female
7. Tuček Jakub 02:56,79 0 1. Hofbauerová Veronika 02:11,22 394
3. Michalčáková Gabriela 02:33,37 193
6. Hamadová Dominika 02:38,01 158
8. Palovičová Adela 02:49,48 79

50SF D

Male Female
9. Patáč Adam 00:27,51 177 4. Michalčáková Gabriela 00:24,80 483
15. Hamadová Dominika 00:30,39 210
16. Palovičová Adela 00:31,68 161

100SF D

Male Female
12. Patáč Adam 01:08,65 54 13. Palovičová Adela 01:14,63 104

400SF D

Male Female
2. Hofbauerová Veronika 04:14,54 547
5. Michalčáková Gabriela 04:30,81 454

800SF D

Male Female
3. Patáč Adam 10:58,10 148 1. Michalčáková Gabriela 09:37,13 424

100IM D

Male Female
8. Patáč Adam 01:14,01 37 Michalčáková Gabriela Dq 70

400IM D

Male Female
1. Hofbauerová Veronika 05:05,54 330

800IM D

Male Female
1. Hofbauerová Veronika 10:00,23 421

50BF C

Male Female
6. Lorencovič Robert 00:29,71 90 3. Michalíková Simona 00:28,50 291
4. Jančošková Patrícia 00:32,28 140

50SF C

Male Female
8. Košta Radoslav 00:23,41 384 6. Michalíková Simona 00:26,16 406
9. Makovíny Denis 00:23,80 361 8. Jančošková Patrícia 00:28,19 305

100SF C

Male Female
8. Makovíny Denis 00:51,82 397 5. Michalíková Simona 00:58,65 404
9. Košta Radoslav 00:54,76 322

200SF C

Male Female
5. Makovíny Denis 01:56,61 413
7. Lorencovič Robert 02:29,99 98

400SF C

Male Female
6. Makovíny Denis 04:19,34 388

800SF C

Male Female
2. Košta Radoslav 08:57,34 406 4. Jančošková Patrícia 10:28,92 307
5. Lorencovič Robert 11:16,85 116

50AP C

Male Female
6. Lorencovič Robert 00:20,63 501 5. Michalíková Simona 00:24,33 461

100IM C

Male Female
3. Lorencovič Robert 01:16,68 10

50BF B

Male Female
4. Andreánsky Martin 00:23,72 365 2. Janigová Katka 00:27,05 360
6. Kulišiak Dávid 00:26,33 230 3. Cibulová Zuzana 00:27,42 342

100BF B

Male Female
Kulišiak Dávid WS 2. Janigová Katka 01:01,13 347

200BF B

Male Female
2. Kulišiak Dávid 02:15,46 216 2. Polovinčáková Denisa 02:05,50 458
3. Janigová Katka 02:15,85 347

50SF B

Male Female
1. Andreánsky Martin 00:18,21 779 2. Cibulová Zuzana 00:23,99 533
9. Kulišiak Dávid 00:25,14 288

100SF B

Male Female
1. Andreánsky Martin 00:41,61 739
9. Kulišiak Dávid 00:56,35 284

400SF B

Male Female
1. Polovinčáková Denisa 03:55,44 673

800SF B

Male Female
2. Polovinčáková Denisa 08:11,55 672

50AP B

Male Female
2. Andreánsky Martin 00:17,87 697 2. Janigová Katka 00:23,51 504

100IM B

Male Female
3. Andreánsky Martin 00:40,36 701

100BF A

Male Female
1. Chomutová Radka 00:59,89 375

50AP A

Male Female
3. Chomutová Radka 00:21,73 608

100IM A

Male Female
2. Chomutová Radka 00:47,68 650

400IM A

Male Female
2. Chomutová Radka 03:36,44 765

800IM A

Male Female
1. Chomutová Radka 07:38,66 762

4×100SF D

Male Female
2. Patáč Adam 01:06,33
Hamadová Dominika 02:17,37 (01:11,04)
Valová Kristína 03:26,95 (01:09,58)
Michalčáková Gabriela 04:23,64 (00:56,69) 292

4×100SF B

Male Female
3. Andreánsky Martin 00:42,25
Košta Radoslav 01:34,44 (00:52,19)
Hofbauerová Veronika 02:29,67 (00:55,23)
Makovíny Denis 03:21,09 (00:51,42) 960

4×200SF B

Male Female
3. Makovíny Denis 02:03,21
Košta Radoslav 04:04,64 (02:01,43)
Hofbauerová Veronika 06:10,22 (02:05,58)
Andreánsky Martin 07:50,22 (01:40,00) 896

4×100SF A

Male Female
2. Polovinčáková Denisa 00:49,91
Hrašková Zuzana 01:42,16 (00:52,25)
Janigová Katka 02:38,90 (00:56,74)
Chomutová Radka 03:27,20 (00:48,30) 1248

4×200SF A

Male Female
1. Hrašková Zuzana 01:56,85
Cibulová Zuzana 03:51,22 (01:54,37)
Polovinčáková Denisa 05:42,72 (01:51,50)
Chomutová Radka 07:30,56 (01:47,84) 1328
Back to top

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 4. kolo

Nový Jičín (Czech Republic) - 11.12.2010

Back to top

50BF E0

Male Female
6. Tóth Šimon 00:36,59 0 3. Nulíčková Zuzana 00:33,71 91
8. Pálka Jakub 00:38,12 0 9. Korvíniová Klaudia 00:35,79 28
9. Rovňan Adam 00:39,26 0 13. Valová Monika 00:44,14 0

50SF E0

Male Female
4. Tóth Šimon 00:37,43 0 2. Nulíčková Zuzana 00:31,08 184
8. Pálka Jakub 00:38,44 0 3. Korvíniová Klaudia 00:33,24 107
9. Rovňan Adam 00:39,64 0 13. Valová Monika 00:48,63 0

100SF E0

Male Female
5. Tóth Šimon 01:23,35 189 2. Nulíčková Zuzana 01:09,05 549
7. Rovňan Adam 01:34,28 51 5. Korvíniová Klaudia 01:20,06 336
9. Pálka Jakub 01:36,71 25 9. Valová Monika 01:51,28 0

50BF E

Male Female
9. Valko Matej 00:30,91 48 3. Hrašková Zuzana 00:27,64 331
16. Tóth Samuel 00:35,28 0 11. Murínová Kristína 00:32,12 145
16. Hanzelová Terézia 00:33,38 102
17. Vajdová Ivana 00:33,65 93
20. Medeková Veronika 00:34,27 73
22. Valová Kristína 00:35,33 41
24. Teremová Martina 00:37,43 0

200SF E

Male Female
9. Valko Matej 02:34,89 457 1. Hrašková Zuzana 01:58,83 1000
13. Tóth Samuel 03:00,06 253 10. Hanzelová Terézia 02:32,39 559
13. Valová Kristína 02:41,76 469
15. Murínová Kristína 02:51,00 389
16. Vajdová Ivana 02:55,64 353
17. Medeková Veronika 02:56,58 345
21. Teremová Martina 03:08,85 258

15/10AP E

Male Female
7. Valko Matej 00:13,53 3. Hrašková Zuzana 00:11,65
14. Tóth Samuel 00:20,34 8. Murínová Kristína 00:12,95
10. Hanzelová Terézia 00:13,43
12. Valová Kristína 00:13,55
17. Vajdová Ivana 00:14,63
19. Medeková Veronika 00:15,19
24. Teremová Martina 00:18,11

50BF D

Male Female
17. Patáč Adam 00:32,77 0 9. Erteľová Zuzana 00:26,91 367
Nikolov Alexander WS 16. Hofbauerová Veronika 00:28,05 311
17. Michalčáková Gabriela 00:28,32 299

400SF D

Male Female
13. Patáč Adam 05:32,24 337 5. Hofbauerová Veronika 04:22,09 789
14. Nikolov Alexander 06:10,61 199 7. Michalčáková Gabriela 04:31,85 725
16. Erteľová Zuzana 04:47,30 632

25AP D

Male Female
13. Patáč Adam 00:12,90 8. Erteľová Zuzana 00:11,11
16. Nikolov Alexander 00:14,53 11. Michalčáková Gabriela 00:11,26
14. Hofbauerová Veronika 00:11,74

50BF C

Male Female
10. Košta Radoslav 00:25,93 249 9. Figurová Erika 00:28,99 267
10. Kamenická Eva 00:31,09 183

50AP C

Male Female
Košta Radoslav DNF 9. Figurová Erika 00:27,19 332
10. Kamenická Eva 00:28,82 270

400IM C

Male Female
6. Košta Radoslav 04:20,35 534

50BF A

Male Female
8. Tuček Martin 00:25,70 260 4. Janigová Katka 00:27,01 362
7. Zelinová Lucia 00:29,05 266
8. Figurová Katarína 00:29,40 251

50AP A

Male Female
4. Janigová Katka 00:24,18 469
5. Figurová Katarína 00:26,46 362
Zelinová Lucia DNF

400IM A

Male Female
3. Janigová Katka 05:02,18 422
Zelinová Lucia DNF
Back to top

Agria Kupa

Eger (Hungary) - 19.12.2010

Back to top

400IM A

Male Female
2. Chomutová Radka 03:36,29
Back to top