Výsledky pretekov - 2009

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 24.01.2009
Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 14.02.2009
Europarty - Hajdúszoboszló (Hungary) - 07.03.2009 - 08.03.2009
CMAS World Cup 3. kolo - Hajdúszoboszló (Hungary) - 07.03.2009 - 08.03.2009
Bácsvíz Kupa - Kecskemét (Hungary) - 21.03.2009 - 22.03.2009
CMAS World Cup 4. kolo - Ravenna (Italy) - 04.04.2009 - 05.04.2009
Mistrovství ČR družstev - Olomouc (Czech Republic) - 18.04.2009 - 19.04.2009
Tritón Cup - Šaľa (Slovak Republic) - 25.04.2009
CMAS World Cup 6. kolo - Tenero (Switzerland) - 01.05.2009 - 02.05.2009
Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo - Bratislava (Slovak Republic) - 16.05.2009
Modrý mítink - Nový Jičín (Czech Republic) - 16.05.2009
Majstrovstvá Slovenska - Bratislava (Slovak Republic) - 13.06.2009 - 14.06.2009
CMAS World Cup Final - Valencia (Spain) - 14.09.2009
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo - Nový Jičín (Czech Republic) - 19.09.2009
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo - Zlín (Czech Republic) - 10.10.2009
tréning - Zlín (Czech Republic) - 10.10.2009
Slovenská Liga Mládeže - 3. kolo - Bratislava (Slovak Republic) - 24.10.2009
Slovenská Liga Mládeže - 4. kolo - Šaľa (Slovak Republic) - 28.11.2009
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 4. kolo - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 05.12.2009
Rok 1999
Rok 2000
Rok 2001
Rok 2002
Rok 2003
Rok 2004
Rok 2005
Rok 2006
Rok 2007
Rok 2008
Rok 2009
Rok 2010
Rok 2011
Rok 2012
Rok 2013
Rok 2014
Rok 2015
Rok 2016
Rok 2017

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 24.01.2009

Návrat na vrch stránky

100BF E0

Muži Ženy
3. Kminiaková Kristína 01:25,99 244
4. Švecová Hana 01:27,30 225
5. Nulíčková Zuzana 01:27,73 219
7. Pálková Barbora 01:35,49 120
8. Vajdová Ivana 01:53,50 0

50PP E0

Muži Ženy
2. Kminiaková Kristína 00:32,40 475
5. Nulíčková Zuzana 00:37,94 259
6. Švecová Hana 00:38,19 251
7. Pálková Barbora 00:41,38 155
8. Vajdová Ivana 00:47,67 2
9. Lukáčová Denisa 01:14,82 0

100PP E0

Muži Ženy
2. Kminiaková Kristína 01:15,45 418
5. Nulíčková Zuzana 01:26,74 233
6. Švecová Hana 01:31,65 167
7. Vajdová Ivana 01:57,65 0

100BF E

Muži Ženy
9. Valko Matej 01:19,00 255 2. Hrašková Zuzana 01:09,42 541
11. Murín Lukáš 01:24,51 173 3. Michalčáková Gabriela 01:12,57 474
13. Maľa Patrik 01:31,53 83 4. Erteľová Zuzana 01:13,24 461
14. Hudec Patrik 01:32,65 70 12. Jakobeiová Ivana 01:26,51 237
13. Janiczeková Janka 01:27,56 222
14. Štímelová Katka 01:30,46 183
15. Mihalíková Klára 01:41,37 55
16. Valová Kristína 01:51,36 0
17. Rašnerová Belinda 02:00,03 0
18. Grgičová Simona 02:05,55 0
Kozloková Bianca DNF 0

50PP E

Muži Ženy
12. Murín Lukáš 00:36,73 208 2. Hrašková Zuzana 00:27,04 767
13. Maľa Patrik 00:36,98 200 3. Michalčáková Gabriela 00:28,66 667
14. Hudec Patrik 00:41,67 65 4. Erteľová Zuzana 00:28,76 662
15. Valko Matej 00:51,81 0 8. Janiczeková Janka 00:33,05 446
13. Jakobeiová Ivana 00:40,28 186
14. Štímelová Katka 00:40,46 181
15. Mihalíková Klára 00:42,67 120
16. Valová Kristína 00:51,15 0
17. Rašnerová Belinda 00:52,58 0
18. Grgičová Simona 00:55,43 0
19. Kozloková Bianca 01:02,07 0

400PP E

Muži Ženy
11. Murín Lukáš 06:32,84 255 2. Michalčáková Gabriela 05:22,48 586
12. Valko Matej 06:34,30 250 3. Hrašková Zuzana 05:23,14 583
13. Maľa Patrik 06:35,15 248 6. Erteľová Zuzana 06:04,28 404
14. Hudec Patrik 06:59,84 174 8. Janiczeková Janka 06:11,49 377
12. Jakobeiová Ivana 06:56,32 229
13. Štímelová Katka 07:03,09 209
14. Mihalíková Klára 08:03,53 58
15. Rašnerová Belinda 09:54,27 0
Valová Kristína DNF 0

100BF D

Muži Ženy
8. Makovíny Denis 01:07,35 327 9. Hofbauerová Veronika 01:04,22 527
13. Tuček Peter 01:16,53 167 11. Michalíková Simona 01:06,42 476
14. Berník Ivan 01:17,15 158 14. Figurová Erika 01:10,27 396
15. Lorencovič Robert 01:18,45 139 15. Antalová Lenka 01:10,49 391
16. Jedlička Jozef 01:26,32 35 24. Bobeničová Barbara 01:21,77 199
17. Kajda Richard 01:43,72 0 26. Múdra Denisa 01:24,08 166
28. Šmikniarová Lucia 01:33,77 46

50PP D

Muži Ženy
6. Makovíny Denis 00:26,81 491 9. Hofbauerová Veronika 00:26,43 657
11. Tuček Peter 00:31,40 273 14. Figurová Erika 00:28,76 522
12. Lorencovič Robert 00:31,94 252 21. Antalová Lenka 00:32,95 329
13. Berník Ivan 00:32,55 228 26. Šmikniarová Lucia 00:42,60 28
15. Jedlička Jozef 00:35,54 125 Michalíková Simona CHS 0
16. Kajda Richard 00:38,10 49
25. Múdra Denisa 00:37,22 176

400PP D

Muži Ženy
6. Makovíny Denis 05:02,02 471 5. Hofbauerová Veronika 04:41,68 665
11. Lorencovič Robert 05:59,64 235 18. Figurová Erika 05:37,03 391
13. Jedlička Jozef 06:48,32 88 21. Antalová Lenka 06:00,37 301
14. Berník Ivan 06:49,91 84 25. Bobeničová Barbara 06:56,77 125
15. Kajda Richard 06:51,25 80 Šmikniarová Lucia DNF 0

100BF C

Muži Ženy
8. Šáli Daniel 00:57,95 388 9. Figurová Katarína 01:08,22 312
9. Andreánsky Martin 01:00,32 333 10. Černeyová Michaela 01:12,38 237
10. Kulišiak Dávid 01:06,87 202 11. Olšiaková Martina 01:13,30 221
11. Minaroviech Matej 01:10,95 133 12. Kéryová Barbora 01:16,88 164
12. Očenáš Patrik 01:12,52 109 13. Melicherčíková Monika 01:17,95 148
13. Cerovský Michal 01:13,51 94
14. Martinček Peter 01:14,38 81
15. Jedlička Peter 01:25,31 0

50PP C

Muži Ženy
9. Andreánsky Martin 00:22,51 599 9. Figurová Katarína 00:28,57 400
10. Šáli Daniel 00:25,81 394 10. Černeyová Michaela 00:29,93 336
11. Minaroviech Matej 00:26,92 337 11. Olšiaková Martina 00:32,87 216
12. Kulišiak Dávid 00:28,16 278 12. Melicherčíková Monika 00:33,27 202
13. Očenáš Patrik 00:28,29 272 13. Kéryová Barbora 00:38,64 35
14. Martinček Peter 00:32,99 91
15. Cerovský Michal 00:33,92 61
16. Jedlička Peter 00:34,46 44

400RP C

Muži Ženy
8. Andreánsky Martin 04:56,38 381
9. Kulišiak Dávid 06:11,50 157
10. Očenáš Patrik 06:13,41 153
11. Minaroviech Matej 06:43,54 87

100BF B

Muži Ženy
5. Tuček Martin 01:00,71 282 2. Cibulová Zuzana 00:58,14 507
6. Herc Jakub 01:15,24 34 4. Chomutová Radka 01:02,39 405
5. Červienková Katka 01:03,34 383
6. Janigová Katka 01:04,17 366

50PP B

Muži Ženy
6. Tuček Martin 00:27,15 283 2. Červienková Katka 00:23,30 679
7. Herc Jakub 00:28,95 203 3. Chomutová Radka 00:23,73 649
4. Cibulová Zuzana 00:23,81 643
6. Janigová Katka 00:25,72 521

400RP B

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 03:50,98 776
2. Červienková Katka 04:03,33 699
4. Cibulová Zuzana 04:37,53 524
6. Janigová Katka 05:52,83 257

100BF A

Muži Ženy
3. Sullivan Erin 01:05,64 255
4. Zelinová Lucia 01:07,51 220

50PP A

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 00:22,00 472 3. Zelinová Lucia 00:26,74 376
4. Sullivan Erin 00:32,45 134

400RP A

Muži Ženy
2. Chomut Miroslav 03:45,02 562 Zelinová Lucia vynorenie
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 14.02.2009

Návrat na vrch stránky

100BF E

Muži Ženy
5. Murín Lukáš 01:19,42 2. Hrašková Zuzana 01:09,34
11. Tuček Jakub 01:24,91 5. Michalčáková Gabriela 01:12,34
15. Hudec Patrik 01:32,31 9. Erteľová Zuzana 01:14,78
16. Palovičová Adela 01:22,51
19. Jakobeiová Ivana 01:24,90
21. Pálková Barbora 01:25,65
24. Nulíčková Zuzana 01:28,82
28. Dužeková Veronika 01:38,92
30. Murínová Kristína 01:39,14
32. Šurinová Dominika 01:40,79
34. Valová Kristína 02:00,71
Krnáčová Alica DNF
Babicová Alexandra DNS

400PP E

Muži Ženy
7. Murín Lukáš 06:24,14 2. Michalčáková Gabriela 05:08,35
10. Tuček Jakub 06:55,22 4. Hrašková Zuzana 05:22,40
12. Hudec Patrik 06:58,78 7. Erteľová Zuzana 05:41,64
18. Palovičová Adela 06:29,56
19. Pálková Barbora 06:38,26
23. Nulíčková Zuzana 07:15,62
24. Šurinová Dominika 07:55,47
25. Murínová Kristína 08:27,65
Dužeková Veronika DNS
Jakobeiová Ivana Dq
Valová Kristína DNS
Krnáčová Alica DNS
Babicová Alexandra DNS

15RP E

Muži Ženy
11. Murín Lukáš 00:10,09 1. Hrašková Zuzana 00:06,63
14. Hudec Patrik 00:10,22 3. Michalčáková Gabriela 00:06,69
Tuček Jakub DNF 4. Erteľová Zuzana 00:06,71
12. Jakobeiová Ivana 00:08,51
22. Murínová Kristína 00:09,54
23. Pálková Barbora 00:09,57
25. Palovičová Adela 00:09,73
30. Nulíčková Zuzana 00:10,55
31. Valová Kristína 00:11,43
33. Dužeková Veronika 00:12,10
34. Krnáčová Alica 00:13,19
35. Šurinová Dominika 00:13,52
Babicová Alexandra DNF

100BF D

Muži Ženy
4. Lukeš Tomáš 01:08,16 3. Michalíková Simona 01:04,50
8. Lorencovič Robert 01:15,42 4. Hofbauerová Veronika 01:04,96
9. Kajda Richard 01:24,22 11. Jančošková Patrícia 01:14,43
14. Bobeničová Barbara 01:19,00
16. Šmikniarová Lucia 01:24,89

50PP D

Muži Ženy
5. Lukeš Tomáš 00:29,11 3. Michalíková Simona 00:26,29
9. Lorencovič Robert 00:33,25 5. Hofbauerová Veronika 00:27,10
11. Kajda Richard 00:36,57 8. Jančošková Patrícia 00:28,01
15. Šmikniarová Lucia 00:36,25
16. Bobeničová Barbara 00:36,37

200PP D

Muži Ženy
5. Lukeš Tomáš 02:22,87 2. Hofbauerová Veronika 02:09,61
7. Lorencovič Robert 02:47,10 7. Jančošková Patrícia 02:22,21
11. Kajda Richard 03:16,15 9. Michalíková Simona 02:23,98
14. Bobeničová Barbara 02:57,78
16. Šmikniarová Lucia 03:16,79

50BF C

Muži Ženy
4. Šáli Daniel 00:25,36 5. Polovinčáková Denisa 00:30,24
5. Andreánsky Martin 00:26,16 7. Gombíková Katarína 00:31,13
7. Minaroviech Matej 00:30,31
Kulišiak Dávid Dq

400PP C

Muži Ženy
4. Andreánsky Martin 04:22,58 3. Polovinčáková Denisa 04:34,44
8. Šáli Daniel 05:10,56 7. Gombíková Katarína 05:18,12
9. Kulišiak Dávid 05:23,99
10. Minaroviech Matej 05:26,64

100RP C

Muži Ženy
3. Andreánsky Martin 00:49,54 2. Polovinčáková Denisa 00:53,71
6. Šáli Daniel 01:02,21 6. Gombíková Katarína 01:11,53
10. Minaroviech Matej 01:08,91
11. Kulišiak Dávid 01:10,39

4×100PP E

Muži Ženy
1. Michalčáková Gabriela 01:04,56
Erteľová Zuzana 02:13,54 (01:08,98)
Murín Lukáš 03:36,68 (01:23,14)
Hrašková Zuzana 04:36,69 (01:00,01)

4×100PP D

Muži Ženy
1. Hofbauerová Veronika 00:59,74
Jančošková Patrícia 02:02,48 (01:02,74)
Lukeš Tomáš 03:06,30 (01:03,82)
Michalíková Simona 04:02,73 (00:56,43)

4×100PP C

Muži Ženy
1. Andreánsky Martin 00:50,54
Gombíková Katarína 01:54,12 (01:03,58)
Šáli Daniel 02:52,81 (00:58,69)
Polovinčáková Denisa 03:46,35 (00:53,54)
Návrat na vrch stránky

Europarty

Hajdúszoboszló (Hungary) - 07.03.2009 - 08.03.2009

Návrat na vrch stránky

400RP

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 03:48,33
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup 3. kolo

Hajdúszoboszló (Hungary) - 07.03.2009 - 08.03.2009

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
13. Janigová Katka 00:27,32
14. Cibulová Zuzana 00:27,33

100BF Junior

Muži Ženy
11. Cibulová Zuzana 00:58,59
13. Polovinčáková Denisa 01:03,69
14. Michalíková Simona 01:03,80

200BF Junior

Muži Ženy
9. Cibulová Zuzana 02:08,15
12. Janigová Katka 02:19,65

50PP Junior

Muži Ženy
14. Polovinčáková Denisa 00:24,37
17. Michalíková Simona 00:25,88

100PP Junior

Muži Ženy
12. Chomutová Radka 00:49,92
21. Michalíková Simona 01:00,23

200PP Junior

Muži Ženy
4. Červienková Katka 01:47,91
Janigová Katka DNS

400PP Junior

Muži Ženy
4. Červienková Katka 03:53,83
6. Chomutová Radka 03:56,94

50RP Junior

Muži Ženy
13. Červienková Katka 00:21,76
14. Chomutová Radka 00:21,77
17. Polovinčáková Denisa 00:23,26

50BF Senior

Muži Ženy
18. Pavlík Ján 00:23,16 12. Lacenová Erika 00:28,20

100BF Senior

Muži Ženy
16. Pavlík Ján 00:51,21 12. Lacenová Erika 01:02,02

200BF Senior

Muži Ženy
16. Pavlík Ján 01:58,68 12. Lacenová Erika 02:30,19

50PP Senior

Muži Ženy
20. Andreánsky Martin 00:21,92

100PP Senior

Muži Ženy
24. Andreánsky Martin 00:48,41

400PP Senior

Muži Ženy
16. Chomut Miroslav 03:45,23

800PP Senior

Muži Ženy
10. Chomut Miroslav 08:12,23

50RP Senior

Muži Ženy
23. Andreánsky Martin 00:20,72

100RP Senior

Muži Ženy
20. Chomut Miroslav 00:45,83

4×100PP Junior

Muži Ženy
7. Polovinčáková Denisa 00:51,56
Červienková Katka
Cibulová Zuzana
Chomutová Radka 03:21,21
Návrat na vrch stránky

Bácsvíz Kupa

Kecskemét (Hungary) - 21.03.2009 - 22.03.2009

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
4. Nulíčková Zuzana 00:40,60
5. Pálková Barbora 00:40,64

100BF E0

Muži Ženy
5. Nulíčková Zuzana 01:25,15
6. Pálková Barbora 01:25,43

50BF Motýľ E0

Muži Ženy
3. Pálková Barbora 00:43,40
Nulíčková Zuzana Dq

50BF E

Muži Ženy
8. Žilík Adam 00:33,85 4. Hrašková Zuzana 00:30,39
13. Melicherčík Ján 00:37,32 7. Michalčáková Gabriela 00:31,33
14. Maľa Patrik 00:39,40 10. Erteľová Zuzana 00:32,70
17. Hudec Patrik 00:40,93 13. Palovičová Adela 00:34,98
14. Jakobeiová Ivana 00:35,25
17. Murínová Kristína 00:38,43

100BF E

Muži Ženy
15. Žilík Adam 01:14,85 7. Hrašková Zuzana 01:09,03
18. Maľa Patrik 01:24,60 9. Michalčáková Gabriela 01:09,99
19. Melicherčík Ján 01:24,90 16. Erteľová Zuzana 01:15,62
Hudec Patrik DNF 17. Jakobeiová Ivana 01:21,20
19. Murínová Kristína 01:43,04
Palovičová Adela Dq

50 Delfín E

Muži Ženy
15. Žilík Adam 00:39,05 9. Michalčáková Gabriela 00:33,22
16. Maľa Patrik 00:44,08 11. Erteľová Zuzana 00:34,41
17. Hudec Patrik 00:44,21 15. Palovičová Adela 00:41,06
18. Melicherčík Ján 00:45,62 17. Jakobeiová Ivana 00:43,88
18. Murínová Kristína 01:10,09
Hrašková Zuzana Dq

50 Delfín E

Muži Ženy
15. Žilík Adam 01:33,50 6. Hrašková Zuzana 01:10,47
16. Hudec Patrik 01:37,46 14. Erteľová Zuzana 01:23,71
17. Maľa Patrik 01:37,58 15. Michalčáková Gabriela 01:24,90
18. Melicherčík Ján 01:45,87 16. Palovičová Adela 01:36,26
17. Murínová Kristína 01:37,06
18. Jakobeiová Ivana 01:38,76

50BF D

Muži Ženy
14. Kajda Richard 00:37,78 9. Michalíková Simona 00:29,44
12. Hofbauerová Veronika 00:30,16
15. Figurová Erika 00:30,40
18. Jančošková Patrícia 00:32,52
20. Šmikniarová Lucia 00:33,91
21. Múdra Denisa 00:34,17
22. Bobeničová Barbara 00:35,41

200BF D

Muži Ženy
21. Kajda Richard 03:13,31 15. Hofbauerová Veronika 02:25,70
16. Figurová Erika 02:32,00
18. Michalíková Simona 02:35,50
21. Jančošková Patrícia 02:49,62
22. Bobeničová Barbara 02:51,24
23. Múdra Denisa 02:57,72
24. Šmikniarová Lucia 03:03,17

100PP D

Muži Ženy
19. Kajda Richard 01:25,90 2. Michalíková Simona 00:57,18
3. Hofbauerová Veronika 00:59,09
10. Figurová Erika 01:02,23
15. Jančošková Patrícia 01:04,57
19. Bobeničová Barbara 01:16,77
20. Múdra Denisa 01:18,47
22. Šmikniarová Lucia 01:21,64

400PP D

Muži Ženy
10. Kajda Richard 06:37,35 2. Hofbauerová Veronika 04:38,02
9. Jančošková Patrícia 05:08,34
10. Michalíková Simona 05:08,60
11. Figurová Erika 05:20,74
14. Bobeničová Barbara 06:12,51
15. Múdra Denisa 06:31,19
16. Šmikniarová Lucia 07:02,98

50BF C

Muži Ženy
7. Andreánsky Martin 00:26,53 16. Figurová Katarína 00:31,43
11. Minaroviech Matej 00:30,32 17. Melicherčíková Monika 00:33,41
11. Kulišiak Dávid 00:28,68 Polovinčáková Denisa Dq
13. Martinček Peter 00:30,66
15. Cerovský Michal 00:33,89

200BF C

Muži Ženy
13. Andreánsky Martin 02:14,64 10. Polovinčáková Denisa 02:19,04
15. Kulišiak Dávid 02:26,04 15. Figurová Katarína 02:38,85
16. Minaroviech Matej 02:37,79 16. Melicherčíková Monika 02:53,69
17. Martinček Peter 02:53,05

100PP C

Muži Ženy
6. Andreánsky Martin 00:48,94 5. Polovinčáková Denisa 00:52,73
14. Minaroviech Matej 00:59,33 17. Figurová Katarína 01:03,11
15. Kulišiak Dávid 01:00,76 19. Melicherčíková Monika 01:16,37
16. Cerovský Michal 01:12,07

400PP C

Muži Ženy
7. Minaroviech Matej 05:11,27 14. Figurová Katarína 05:25,19
8. Kulišiak Dávid 05:19,49 15. Melicherčíková Monika 06:31,39
Cerovský Michal DNF

50RP C

Muži Ženy
6. Andreánsky Martin 00:21,03 7. Polovinčáková Denisa 00:23,42
12. Minaroviech Matej 00:25,72 14. Figurová Katarína 00:27,31
13. Kulišiak Dávid 00:25,85

400RP C

Muži Ženy
6. Kulišiak Dávid 05:46,27 5. Figurová Katarína 05:53,38
Minaroviech Matej Dq

50BF B

Muži Ženy
3. Cibulová Zuzana 00:26,55
8. Chomutová Radka 00:28,44

200BF B

Muži Ženy
5. Chomutová Radka 02:09,64
Cibulová Zuzana Dq

100PP B

Muži Ženy
3. Cibulová Zuzana 00:51,36

800PP B

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 08:00,12

50RP B

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 00:21,45
5. Cibulová Zuzana 00:22,62

400RP B

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 03:46,56
4. Cibulová Zuzana 04:20,52

50BF A

Muži Ženy
9. Pavlík Zdeno 00:24,84 5. Zelinová Lucia 00:30,42

200BF A

Muži Ženy
8. Pavlík Zdeno 02:03,94 5. Zelinová Lucia 02:32,92

100PP A

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 00:45,05 5. Zelinová Lucia 00:59,65
10. Pavlík Zdeno 00:55,96

800PP A

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 08:14,58
5. Pavlík Zdeno 08:45,14

50RP A

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 00:19,84
Pavlík Zdeno CHS

400RP A

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 04:01,74 6. Zelinová Lucia 05:04,80
8. Pavlík Zdeno 05:12,32

50BF Masters

Muži Ženy
5. Chomut Jaromír 00:28,36

100BF Masters

Muži Ženy
3. Chomut Jaromír 01:06,18
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup 4. kolo

Ravenna (Italy) - 04.04.2009 - 05.04.2009

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
7. Cibulová Zuzana 00:26,75
18. Polovinčáková Denisa 00:28,72

100BF Junior

Muži Ženy
7. Cibulová Zuzana 00:58,52
17. Michalíková Simona 01:03,69

200BF Junior

Muži Ženy
7. Cibulová Zuzana 02:10,41
13. Janigová Katka 02:18,21

50PP Junior

Muži Ženy
17. Polovinčáková Denisa 00:22,75
27. Michalíková Simona 00:25,37

100PP Junior

Muži Ženy
23. Andreánsky Martin 00:48,40 22. Chomutová Radka 00:50,13
38. Michalíková Simona 01:09,32

200PP Junior

Muži Ženy
8. Červienková Katka 01:46,54
24. Polovinčáková Denisa 02:01,03

400PP Junior

Muži Ženy
2. Červienková Katka 03:43,91

800PP Junior

Muži Ženy
8. Chomutová Radka 08:09,26

50RP Junior

Muži Ženy
24. Andreánsky Martin 00:20,20 18. Chomutová Radka 00:21,57
24. Janigová Katka 00:23,89

100RP Junior

Muži Ženy
13. Andreánsky Martin 00:47,71 15. Červienková Katka 00:49,38
23. Janigová Katka 00:58,83

50BF Senior

Muži Ženy
8. Pavlík Ján 00:23,20 7. Lacenová Erika 00:28,12

100BF Senior

Muži Ženy
9. Pavlík Ján 00:51,76 8. Lacenová Erika 01:03,63

200BF Senior

Muži Ženy
11. Pavlík Ján 01:58,21 9. Lacenová Erika 02:22,40

50PP Senior

Muži Ženy
24. Chomut Miroslav 00:20,94

400PP Senior

Muži Ženy
25. Chomut Miroslav 03:53,82

100RP Senior

Muži Ženy
23. Chomut Miroslav 00:47,79

4×100PP Junior

Muži Ženy
5. Chomutová Radka 00:49,26
Polovinčáková Denisa 01:39,96 (00:50,70)
Cibulová Zuzana 02:30,96 (00:51,00)
Červienková Katka 03:19,18 (00:48,22)
Návrat na vrch stránky

Mistrovství ČR družstev

Olomouc (Czech Republic) - 18.04.2009 - 19.04.2009

Návrat na vrch stránky

50BF

Muži Ženy
13. Chomutová Radka 00:27,93 401

100BF

Muži Ženy
15. Chomutová Radka 01:03,46 381

100PP

Muži Ženy
7. Chomutová Radka 00:49,72 763

400RP

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 03:46,19 807
Návrat na vrch stránky

Tritón Cup

Šaľa (Slovak Republic) - 25.04.2009

Návrat na vrch stránky

100BF D

Muži Ženy
5. Michalíková Simona 01:04,47 278
7. Hofbauerová Veronika 01:07,61 218

50PP D

Muži Ženy
3. Michalíková Simona 00:25,60 437

100PP D

Muži Ženy
5. Hofbauerová Veronika 00:59,18 392
6. Michalíková Simona 00:59,20 391

200PP D

Muži Ženy
3. Hofbauerová Veronika 02:11,54 391
5. Michalíková Simona 02:19,52 311

400PP D

Muži Ženy
3. Hofbauerová Veronika 04:51,73 350

100BF C

Muži Ženy
5. Andreánsky Martin 00:57,50 259

50PP C

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:20,98 544

100PP C

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:46,29 564

100RP C

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:49,18 439

100BF B

Muži Ženy
2. Červienková Katka 01:00,88 353

50PP B

Muži Ženy
3. Červienková Katka 00:22,78 615
4. Chomutová Radka 00:23,29 580
5. Cibulová Zuzana 00:23,56 561

100PP B

Muži Ženy
3. Cibulová Zuzana 00:51,89 587

200PP B

Muži Ženy
3. Červienková Katka 01:49,60 669
4. Cibulová Zuzana 01:53,83 607

400PP B

Muži Ženy
2. Cibulová Zuzana 04:21,06 509

50RP B

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 00:21,61

400RP B

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 03:47,56 692
3. Červienková Katka 03:49,12 682

800RP B

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 07:53,44 717

50PP A

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 00:20,96 545

100PP A

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 00:44,62 622

200PP A

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 01:40,40 545

50RP A

Muži Ženy
Zelinová Lucia DNS 0

100RP A

Muži Ženy
3. Zelinová Lucia 00:57,33 413

400RP A

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 03:48,64 542 2. Zelinová Lucia 04:58,46 355

800RP A

Muži Ženy
Zelinová Lucia DNF 0

4×200PP B

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 01:51,72
Cibulová Zuzana 03:43,75 (01:52,03)
Hofbauerová Veronika 05:58,00 (02:14,25)
Červienková Katka 07:46,34 (01:48,34) 1220
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup 6. kolo

Tenero (Switzerland) - 01.05.2009 - 02.05.2009

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
6. Janigová Katka 00:27,18

100BF Junior

Muži Ženy
7. Polovinčáková Denisa 01:03,64

50PP Junior

Muži Ženy
10. Polovinčáková Denisa 00:23,06
15. Janigová Katka 00:24,52

100PP Junior

Muži Ženy
7. Andreánsky Martin 00:45,46 18. Janigová Katka 00:54,94

200PP Junior

Muži Ženy
10. Polovinčáková Denisa 02:00,33

50RP Junior

Muži Ženy
7. Andreánsky Martin 00:18,74

100RP Junior

Muži Ženy
6. Andreánsky Martin 00:43,92

50PP Senior

Muži Ženy
22. Chomut Miroslav 00:20,97

400PP Senior

Muži Ženy
19. Chomut Miroslav 03:46,28

800PP Senior

Muži Ženy
16. Chomut Miroslav 08:14,95
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo

Bratislava (Slovak Republic) - 16.05.2009

Návrat na vrch stránky

200BF E

Muži Ženy
10. Murín Lukáš 02:57,64 2. Hrašková Zuzana 02:25,96
11. Maľa Patrik 03:04,53 3. Michalčáková Gabriela 02:36,85
12. Patáč Adam 03:04,95 11. Erteľová Zuzana 02:53,41
15. Slivka Martin 03:13,89 14. Palovičová Adela 02:56,08
18. Hudec Patrik 03:16,07 17. Pálková Barbora 03:00,97
21. Kajda Jakub 03:58,85 19. Nulíčková Zuzana 03:04,87
24. Valová Kristína 03:31,47 0
25. Vajdová Ivana 03:37,95
28. Kanová Viktória 04:55,96
Murínová Kristína CHS

50PP E

Muži Ženy
6. Patáč Adam 00:31,36 2. Hrašková Zuzana 00:26,70
10. Murín Lukáš 00:35,53 4. Erteľová Zuzana 00:27,92
11. Maľa Patrik 00:35,79 14. Palovičová Adela 00:35,11
15. Hudec Patrik 00:38,05 15. Nulíčková Zuzana 00:35,90
16. Slivka Martin 00:38,88 16. Pálková Barbora 00:35,94
19. Nikolov Alexander 00:40,00 18. Murínová Kristína 00:35,98
21. Kajda Jakub 00:47,71 19. Valová Kristína 00:36,74
25. Vajdová Ivana 00:44,14
27. Kanová Viktória 00:53,93
Michalčáková Gabriela CHS

100PP E

Muži Ženy
7. Patáč Adam 01:18,05 2. Hrašková Zuzana 00:58,90
11. Murín Lukáš 01:21,73 5. Michalčáková Gabriela 01:08,10
12. Maľa Patrik 01:22,83 7. Erteľová Zuzana 01:08,65
14. Hudec Patrik 01:30,21 14. Nulíčková Zuzana 01:18,92
16. Slivka Martin 01:31,74 16. Palovičová Adela 01:19,76
18. Nikolov Alexander 01:35,46 17. Murínová Kristína 01:20,40
20. Kajda Jakub 01:48,53 18. Pálková Barbora 01:22,65
19. Valová Kristína 01:23,71
27. Kanová Viktória 01:40,34
29. Vajdová Ivana 01:43,22

50BF D

Muži Ženy
5. Kajda Richard 00:36,01 3. Michalíková Simona 00:28,65
8. Tuček Peter 00:31,88 4. Figurová Erika 00:29,20
9. Berník Ivan 00:32,08 8. Antalová Lenka 00:31,14
12. Lorencovič Robert 00:33,64 15. Jančošková Patrícia 00:33,15
18. Bobeničová Barbara 00:34,35
Múdra Denisa DNS
Hofbauerová Veronika CHS

400PP D

Muži Ženy
9. Berník Ivan 06:16,37 3. Hofbauerová Veronika 04:53,95
11. Tuček Peter 06:30,91 7. Michalíková Simona 05:05,45
12. Lorencovič Robert 06:33,10 9. Jančošková Patrícia 05:09,88
13. Kajda Richard 06:51,01 10. Figurová Erika 05:11,46
15. Antalová Lenka 05:39,59
19. Bobeničová Barbara 06:01,17
21. Múdra Denisa 06:15,23

100RP D

Muži Ženy
7. Tuček Peter 01:20,47 2. Jančošková Patrícia 01:03,51
8. Lorencovič Robert 01:25,14 4. Michalíková Simona 01:03,71
9. Kajda Richard 01:50,59 7. Hofbauerová Veronika 01:06,39
Berník Ivan DNS 9. Figurová Erika 01:07,94
12. Múdra Denisa 01:50,51
Antalová Lenka DNS
Bobeničová Barbara Dq

200BF C

Muži Ženy
5. Šáli Daniel 02:13,53 4. Polovinčáková Denisa 02:16,04
7. Andreánsky Martin 02:17,40 6. Figurová Katarína 02:28,17
13. Minaroviech Matej 02:25,60
16. Jedlička Peter 02:52,08

100PP C

Muži Ženy
3. Andreánsky Martin 00:46,03 3. Polovinčáková Denisa 00:52,07
10. Minaroviech Matej 00:58,56 7. Figurová Katarína 01:02,59
12. Šáli Daniel 00:58,75
16. Jedlička Peter 01:17,25

400RP C

Muži Ženy
5. Andreánsky Martin 04:47,44 3. Polovinčáková Denisa 04:46,93
9. Minaroviech Matej 05:35,99 6. Figurová Katarína 06:02,54
11. Šáli Daniel 05:52,17
Jedlička Peter DNS

4×100PP E

Muži Ženy
2. Michalčáková Gabriela 01:04,73
Maľa Patrik 02:25,01 (01:20,28)
Erteľová Zuzana 03:35,36 (01:10,35)
Hrašková Zuzana 04:33,86 (00:58,50)

4×100PP D

Muži Ženy
2. Tuček Peter 01:15,21
Figurová Erika 02:16,56 (01:01,35)
Michalíková Simona 03:15,30 (00:58,74)
Hofbauerová Veronika 04:12,01 (00:56,71)

4×100PP C

Muži Ženy
3. Minaroviech Matej 00:57,65
Šáli Daniel 01:56,64 (00:58,99)
Polovinčáková Denisa 02:47,91 (00:51,27)
Andreánsky Martin 03:34,48 (00:46,57)
Návrat na vrch stránky

Modrý mítink

Nový Jičín (Czech Republic) - 16.05.2009

Návrat na vrch stránky

50BF B

Muži Ženy
8. Tuček Martin 00:26,61 309 4. Červienková Katka 00:26,71 465
6. Chomutová Radka 00:27,68 414

100BF B

Muži Ženy
7. Tuček Martin 00:57,84 345 5. Červienková Katka 00:59,37 476
6. Chomutová Radka 00:59,99 461

200BF B

Muži Ženy
7. Tuček Martin 02:09,96 363 4. Chomutová Radka 02:11,02 485
5. Červienková Katka 02:11,17 484

50BF V1/V2

Muži Ženy
2. Chomut Jaromír 00:28,62 132
4. Hofbauer Tomáš 00:31,02 44

100BF V1/V2

Muži Ženy
2. Chomut Jaromír 01:05,97 97
4. Hofbauer Tomáš 01:11,18 17

200BF V1/V2

Muži Ženy
3. Chomut Jaromír 02:43,52 7
4. Hofbauer Tomáš 02:46,49 0

4×50BF

Muži Ženy
Chomut Jaromír 00:29,47
Chomutová Radka 00:56,77 (00:27,30)
Tuček Martin 01:23,16 (00:26,39)
Červienková Katka 01:49,75 (00:26,59)
Návrat na vrch stránky

Majstrovstvá Slovenska

Bratislava (Slovak Republic) - 13.06.2009 - 14.06.2009

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
11. Murín Lukáš 00:36,23 2. Hrašková Zuzana 00:30,09
12. Patáč Adam 00:36,62 5. Michalčáková Gabriela 00:31,83
14. Melicherčík Ján 00:38,53 8. Erteľová Zuzana 00:32,37
14. Jakobeiová Ivana 00:34,43
19. Palovičová Adela 00:35,46
22. Nulíčková Zuzana 00:36,73
23. Murínová Kristína 00:36,98
25. Pálková Barbora 00:38,01
28. Valová Kristína 00:38,89

100BF E

Muži Ženy
10. Patáč Adam 01:29,17 4. Michalčáková Gabriela 01:10,47
12. Melicherčík Ján 01:40,97 17. Murínová Kristína 01:24,65
18. Jakobeiová Ivana 01:25,35
24. Valová Kristína 01:31,86
Nulíčková Zuzana Dq

200BF E

Muži Ženy
12. Murín Lukáš 03:03,57 2. Hrašková Zuzana 02:34,18
13. Patáč Adam 03:10,64 5. Michalčáková Gabriela 02:38,77
14. Melicherčík Ján 03:15,43 13. Palovičová Adela 02:58,26
14. Murínová Kristína 02:58,48
19. Erteľová Zuzana 03:02,99
20. Jakobeiová Ivana 03:03,44
21. Pálková Barbora 03:05,37
22. Nulíčková Zuzana 03:09,97
28. Valová Kristína 03:21,05

50PP E

Muži Ženy
3. Patáč Adam 00:30,24 2. Hrašková Zuzana 00:26,30
12. Melicherčík Ján 00:36,61 5. Erteľová Zuzana 00:28,10
14. Murín Lukáš 00:39,93 8. Michalčáková Gabriela 00:28,49
17. Palovičová Adela 00:33,56
20. Murínová Kristína 00:34,26
22. Jakobeiová Ivana 00:34,89
23. Valová Kristína 00:35,14
27. Pálková Barbora 00:36,70
29. Nulíčková Zuzana 00:37,19

100PP E

Muži Ženy
10. Patáč Adam 01:13,30 2. Hrašková Zuzana 00:58,40
13. Murín Lukáš 01:21,78 4. Michalčáková Gabriela 01:00,87
14. Melicherčík Ján 01:22,83 6. Erteľová Zuzana 01:04,19
18. Palovičová Adela 01:15,91
20. Murínová Kristína 01:16,79
21. Pálková Barbora 01:18,39
22. Valová Kristína 01:19,06
24. Nulíčková Zuzana 01:19,90
26. Jakobeiová Ivana 01:20,71

200PP E

Muži Ženy
13. Murín Lukáš 03:17,08 2. Hrašková Zuzana 02:14,39
9. Erteľová Zuzana 02:36,53
15. Palovičová Adela 02:52,10
16. Pálková Barbora 02:56,27

400PP E

Muži Ženy
2. Hrašková Zuzana 04:55,22
3. Michalčáková Gabriela 05:09,02
4. Erteľová Zuzana 05:36,18

15RP E

Muži Ženy
10. Melicherčík Ján 00:08,46 2. Erteľová Zuzana 00:06,51
11. Patáč Adam 00:08,79 4. Hrašková Zuzana 00:06,76
13. Murín Lukáš 00:09,81 7. Michalčáková Gabriela 00:07,14
16. Murínová Kristína 00:08,14
21. Valová Kristína 00:08,65
22. Jakobeiová Ivana 00:08,76
24. Palovičová Adela 00:08,96
27. Pálková Barbora 00:09,12
28. Nulíčková Zuzana 00:09,54

50BF D

Muži Ženy
5. Makovíny Denis 00:29,96 3. Michalíková Simona 00:28,73
8. Tuček Peter 00:31,29 4. Figurová Erika 00:28,87
7. Hofbauerová Veronika 00:29,60
8. Antalová Lenka 00:29,95
12. Bobeničová Barbara 00:33,56
Jančošková Patrícia DNS

100BF D

Muži Ženy
5. Makovíny Denis 01:07,67 2. Figurová Erika 01:04,89
8. Tuček Peter 01:16,59 3. Michalíková Simona 01:05,20
6. Hofbauerová Veronika 01:06,21
11. Antalová Lenka 01:08,34
15. Bobeničová Barbara 01:16,09
Jančošková Patrícia DNS

200BF D

Muži Ženy
5. Tuček Peter 02:54,73 3. Figurová Erika 02:28,36
5. Hofbauerová Veronika 02:31,62
7. Antalová Lenka 02:34,18
12. Bobeničová Barbara 02:43,52
Jančošková Patrícia DNS

50PP D

Muži Ženy
5. Makovíny Denis 00:26,32 2. Michalíková Simona 00:25,85
9. Tuček Peter 00:30,07 9. Antalová Lenka 00:29,84
11. Bobeničová Barbara 00:33,41
Jančošková Patrícia DNS

100PP D

Muži Ženy
5. Makovíny Denis 01:00,46 1. Michalíková Simona 00:56,59
11. Tuček Peter 01:18,95 7. Hofbauerová Veronika 00:58,57
11. Figurová Erika 01:01,32
15. Antalová Lenka 01:07,34
Jančošková Patrícia DNS

400PP D

Muži Ženy
3. Hofbauerová Veronika 04:41,21
6. Figurová Erika 05:13,61

25RP D

Muži Ženy
4. Makovíny Denis 00:12,04 3. Michalíková Simona 00:11,10
8. Tuček Peter 00:15,03 3. Hofbauerová Veronika 00:11,10
8. Figurová Erika 00:11,73
15. Antalová Lenka 00:13,19
16. Jančošková Patrícia 00:13,29
18. Bobeničová Barbara 00:15,28

100RP D

Muži Ženy
1. Makovíny Denis 01:03,68 Jančošková Patrícia DNS
Tuček Peter DNF Bobeničová Barbara DNF
Michalíková Simona DNF

50BF C

Muži Ženy
5. Šáli Daniel 00:25,33 3. Polovinčáková Denisa 00:29,13
10. Kulišiak Dávid 00:29,35

100BF C

Muži Ženy
4. Šáli Daniel 00:57,15 4. Figurová Katarína 01:03,99
9. Kulišiak Dávid 01:05,36 6. Polovinčáková Denisa 01:04,43

200BF C

Muži Ženy
4. Šáli Daniel 02:13,51 4. Figurová Katarína 02:23,67

50PP C

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:20,92 1. Polovinčáková Denisa 00:23,41
9. Šáli Daniel 00:26,28 5. Figurová Katarína 00:26,94
12. Kulišiak Dávid 00:26,77
13. Očenáš Patrik 00:28,69

100PP C

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:45,86 2. Polovinčáková Denisa 00:52,65
14. Kulišiak Dávid 01:04,21

200PP C

Muži Ženy
5. Andreánsky Martin 01:51,93

800PP C

Muži Ženy
3. Kulišiak Dávid 11:13,69
Andreánsky Martin DNF

1500PP C

Muži Ženy
2. Šáli Daniel 22:15,14
3. Kulišiak Dávid 22:57,59
4. Očenáš Patrik 23:17,03

50RP C

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:18,97 1. Polovinčáková Denisa 00:22,51
12. Kulišiak Dávid 00:26,24 6. Figurová Katarína 00:26,45
13. Očenáš Patrik 00:27,23

100RP C

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:45,21 1. Polovinčáková Denisa 00:56,93
5. Šáli Daniel 01:03,54 3. Figurová Katarína 01:04,98
6. Kulišiak Dávid 01:08,40
7. Očenáš Patrik 01:13,67

400RP C

Muži Ženy
2. Kulišiak Dávid 05:56,90 Polovinčáková Denisa DNF
3. Očenáš Patrik 06:12,33 Figurová Katarína DNF

50BF B

Muži Ženy
7. Tuček Martin 00:25,73 3. Cibulová Zuzana 00:26,60
4. Janigová Katka 00:27,05
Červienková Katka Dq

100BF B

Muži Ženy
6. Tuček Martin 00:57,71 4. Cibulová Zuzana 01:03,05
5. Janigová Katka 01:04,88

200BF B

Muži Ženy
5. Tuček Martin 02:08,83 2. Cibulová Zuzana 02:08,54
4. Janigová Katka 02:26,36

50PP B

Muži Ženy
4. Cibulová Zuzana 00:24,22
5. Janigová Katka 00:24,30

100PP B

Muži Ženy
4. Cibulová Zuzana 00:49,55
7. Janigová Katka 00:56,37

200PP B

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 01:51,50

400PP B

Muži Ženy
Červienková Katka Dq

800PP B

Muži Ženy
2. Janigová Katka 10:20,75

50RP B

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 00:21,35
5. Červienková Katka 00:21,46
7. Janigová Katka 00:23,97

100RP B

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 00:47,86
4. Cibulová Zuzana 00:49,05
5. Janigová Katka 00:59,20

400RP B

Muži Ženy
1. Červienková Katka 03:47,09
Chomutová Radka DNF

800RP B

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 07:47,29
Cibulová Zuzana DNF
Červienková Katka Dq

50BF A

Muži Ženy
2. Pavlík Ján 00:22,82 4. Lacenová Erika 00:28,10
5. Zelinová Lucia 00:29,93

100BF A

Muži Ženy
2. Pavlík Ján 00:50,38 3. Lacenová Erika 01:03,03
4. Zelinová Lucia 01:07,48

200BF A

Muži Ženy
1. Pavlík Ján 01:54,61

50PP A

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 00:21,17 4. Lacenová Erika 00:23,69
6. Zelinová Lucia 00:30,58

100PP A

Muži Ženy
6. Zelinová Lucia 01:10,27

800PP A

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 07:45,44

1500PP A

Muži Ženy
2. Chomut Miroslav 15:42,86

50RP A

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 00:20,24 2. Lacenová Erika 00:22,20

100RP A

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 00:45,63 Zelinová Lucia DNS

4×100PP

Muži Ženy
3. Andreánsky Martin 00:47,08 2. Cibulová Zuzana 00:51,52
Pavlík Ján 01:34,73 (00:47,65) Polovinčáková Denisa 01:43,21 (00:51,69)
Šáli Daniel 02:32,98 (00:58,25) Chomutová Radka 02:33,28 (00:50,07)
Chomut Miroslav 03:18,05 (00:45,07) Lacenová Erika 03:25,13 (00:51,85)
6. Hofbauerová Veronika 01:00,21
Michalíková Simona 01:58,28 (00:58,07)
Figurová Katarína 02:57,68 (00:59,40)
Figurová Erika 03:58,64 (01:00,96)
8. Michalčáková Gabriela 01:06,55
Palovičová Adela 02:24,53 (01:17,98)
Erteľová Zuzana 03:33,34 (01:08,81)
Hrašková Zuzana 04:31,80 (00:58,46)

4×200PP

Muži Ženy
6. Šáli Daniel 02:12,98 4. Cibulová Zuzana 01:53,57
Tuček Martin 04:22,80 (02:09,82) Figurová Katarína 04:12,31 (02:18,74)
Pavlík Ján 06:11,58 (01:48,78) Figurová Erika 06:36,74 (02:24,43)
Chomut Miroslav 07:55,76 (01:44,18) Chomutová Radka 08:31,96 (01:55,22)
6. Hofbauerová Veronika 02:11,90
Michalíková Simona 04:22,50 (02:10,60)
Michalčáková Gabriela 07:03,74 (02:41,24)
Hrašková Zuzana 09:19,52 (02:15,78)
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup Final

Valencia (Spain) - 14.09.2009

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
9. Cibulová Zuzana 00:27,23

100BF Junior

Muži Ženy
8. Cibulová Zuzana 01:00,05
9. Polovinčáková Denisa 01:00,13

200BF Junior

Muži Ženy
7. Cibulová Zuzana 02:12,29
8. Polovinčáková Denisa 02:12,39

100PP Junior

Muži Ženy
12. Andreánsky Martin 00:45,02

200PP Junior

Muži Ženy
5. Červienková Katka 01:45,72

400PP Junior

Muži Ženy
5. Červienková Katka 03:48,70
9. Chomutová Radka 03:56,66

800PP Junior

Muži Ženy
8. Chomutová Radka 08:13,56
12. Polovinčáková Denisa 08:59,69

50RP Junior

Muži Ženy
10. Andreánsky Martin 00:18,26

100RP Junior

Muži Ženy
9. Andreánsky Martin 00:42,89 8. Červienková Katka 00:48,27
9. Chomutová Radka 00:48,86

50BF Senior

Muži Ženy
9. Pavlík Ján 00:23,76 7. Zelinová Lucia 00:29,97

100BF Senior

Muži Ženy
7. Pavlík Ján 00:51,24 9. Zelinová Lucia 01:06,59

200BF Senior

Muži Ženy
6. Pavlík Ján 01:58,02 8. Zelinová Lucia 02:27,93

50PP Senior

Muži Ženy
Chomut Miroslav Dq

400PP Senior

Muži Ženy
Chomut Miroslav DNS

800PP Senior

Muži Ženy
Chomut Miroslav DNS

4×100PP Junior

Muži Ženy
4. Chomutová Radka 00:50,36
Cibulová Zuzana 01:41,64 (00:51,28)
Polovinčáková Denisa 02:32,45 (00:50,81)
Červienková Katka 03:19,16 (00:46,71)
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo

Nový Jičín (Czech Republic) - 19.09.2009

Návrat na vrch stránky

100BF E0

Muži Ženy
4. Kminiaková Kristína 01:20,42 330
6. Nulíčková Zuzana 01:26,20 241
8. Pálková Barbora 01:29,20 199
15. Vajdová Ivana 01:45,98 9
Kanová Viktória CHS 0
Popracová Simona CHS 0

50PP E0

Muži Ženy
4. Kminiaková Kristína 00:32,83 455
5. Nulíčková Zuzana 00:36,09 324
6. Pálková Barbora 00:36,49 309
13. Popracová Simona 00:40,26 187
18. Vajdová Ivana 00:46,54 27
19. Kanová Viktória 00:49,86 0

100PP E0

Muži Ženy
4. Kminiaková Kristína 01:18,39 365
5. Nulíčková Zuzana 01:23,54 281
7. Pálková Barbora 01:26,72 234
11. Vajdová Ivana 01:32,47 157
14. Kanová Viktória 01:50,74 0
15. Popracová Simona 02:00,45 0

200BF E

Muži Ženy
14. Hudec Patrik 03:16,37 149 5. Hrašková Zuzana 02:34,03 542
15. Patáč Adam 03:18,49 137 7. Michalčáková Gabriela 02:38,24 501
16. Nikolov Alexander 03:18,64 136 15. Murínová Kristína 02:58,55 331
16. Valová Kristína 03:20,25 186
17. Hamadová Dominika 03:35,31 103
18. Bullová Miroslava 04:05,31 0

50PP E

Muži Ženy
10. Patáč Adam 00:33,43 327 3. Hrašková Zuzana 00:26,37 812
17. Hudec Patrik 00:38,95 139 7. Michalčáková Gabriela 00:28,33 687
18. Nikolov Alexander 00:39,36 127 15. Murínová Kristína 00:34,36 391
16. Valová Kristína 00:35,93 330
16. Valová Kristína 00:35,93 0
20. Hamadová Dominika 00:42,16 133
22. Bullová Miroslava 01:00,17 0

100PP E

Muži Ženy
12. Patáč Adam 01:22,14 207 2. Hrašková Zuzana 00:59,06 812
16. Hudec Patrik 01:28,60 119 6. Michalčáková Gabriela 01:05,00 646
17. Nikolov Alexander 01:30,64 94 15. Murínová Kristína 01:18,22 368
17. Valová Kristína 01:29,61 194
19. Hamadová Dominika 01:35,82 116
22. Bullová Miroslava 01:48,19 0

200BF D

Muži Ženy
14. Tuček Peter 02:56,70 162 11. Figurová Erika 02:27,36 478
13. Hofbauerová Veronika 02:29,49 457

100PP D

Muži Ženy
9. Lukeš Tomáš 01:01,42 455 11. Figurová Erika 01:02,16 578
15. Tuček Peter 01:15,42 185 12. Hofbauerová Veronika 01:02,49 569

100RP D

Muži Ženy
9. Tuček Peter 01:27,96 96 7. Hofbauerová Veronika 01:02,01 566
9. Figurová Erika 01:07,64 455

200BF C

Muži Ženy
11. Šáli Daniel 02:15,70 349 8. Figurová Katarína 02:26,86 354
12. Minaroviech Matej 02:22,12 288
14. Očenáš Patrik 02:43,56 119

100PP C

Muži Ženy
9. Šáli Daniel 00:58,46 375 7. Figurová Katarína 01:04,52 388
10. Minaroviech Matej 01:00,30 333
11. Očenáš Patrik 01:05,85 221

100RP C

Muži Ženy
9. Šáli Daniel 01:03,81 283 6. Figurová Katarína 01:08,22 325
10. Minaroviech Matej 01:06,10 247
11. Očenáš Patrik 01:13,12 151

200BF B

Muži Ženy
1. Červienková Katka 02:05,89 546
4. Chomutová Radka 02:12,27 471
5. Cibulová Zuzana 02:13,16 462

100PP B

Muži Ženy
1. Červienková Katka 00:48,09 822
2. Chomutová Radka 00:51,83 691
4. Cibulová Zuzana 00:53,31 644

100RP B

Muži Ženy
1. Červienková Katka 00:49,92 685
2. Chomutová Radka 00:50,61 666
5. Cibulová Zuzana 00:53,18 597

200BF A

Muži Ženy
4. Zelinová Lucia 02:26,40 250

100PP A

Muži Ženy
2. Zelinová Lucia 01:08,06 210

100RP A

Muži Ženy
3. Zelinová Lucia 01:06,83 247
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo

Zlín (Czech Republic) - 10.10.2009

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
7. Nulíčková Zuzana 00:37,95 259
8. Pálková Barbora 00:39,26 217

50PP E0

Muži Ženy
4. Nulíčková Zuzana 00:36,16 321
6. Pálková Barbora 00:36,51 309

100PP E0

Muži Ženy
4. Nulíčková Zuzana 01:20,33 332
7. Pálková Barbora 01:22,73 293

50BF E

Muži Ženy
14. Patáč Adam 00:36,57 213 5. Hrašková Zuzana 00:30,36 574
20. Hudec Patrik 00:41,18 77 7. Michalčáková Gabriela 00:31,19 532
14. Erteľová Zuzana 00:34,46 387
15. Palovičová Adela 00:34,70 377
17. Murínová Kristína 00:37,75 266
19. Hamadová Dominika 00:39,30 216
20. Valová Kristína 00:39,76 202
21. Bullová Miroslava 00:43,08 109
22. Vonkomerová Viktória 00:50,16 0

200PP E

Muži Ženy
11. Patáč Adam 02:45,70 362 2. Hrašková Zuzana 02:16,19 745
17. Hudec Patrik 03:13,62 165 4. Michalčáková Gabriela 02:19,02 709
13. Palovičová Adela 02:52,79 375
15. Erteľová Zuzana 02:55,65 353
16. Murínová Kristína 03:02,74 300
17. Valová Kristína 03:05,83 278
18. Hamadová Dominika 03:25,05 159
20. Bullová Miroslava 03:49,03 37
21. Vonkomerová Viktória 04:12,37 0

15/10RP E

Muži Ženy
6. Patáč Adam 00:13,78 489 3. Hrašková Zuzana 00:12,16 714
18. Hudec Patrik 00:17,31 232 4. Michalčáková Gabriela 00:12,40 686
5. Erteľová Zuzana 00:13,06 612
13. Murínová Kristína 00:14,86 445
16. Palovičová Adela 00:16,01 357
17. Hamadová Dominika 00:16,38 332
18. Valová Kristína 00:17,25 276
20. Vonkomerová Viktória 00:21,26 79
21. Bullová Miroslava 00:21,30 78

50BF D

Muži Ženy
9. Makovíny Denis 00:29,41 360 8. Michalíková Simona 00:28,81 520
10. Tuček Peter 00:30,92 293 9. Figurová Erika 00:28,94 513
13. Hozák Jozef 00:35,05 141 12. Hofbauerová Veronika 00:29,57 481

200PP D

Muži Ženy
8. Makovíny Denis 02:16,14 509 9. Michalíková Simona 02:16,89 591
9. Tuček Peter 02:49,84 209 10. Hofbauerová Veronika 02:17,13 588
10. Hozák Jozef 02:59,78 142 15. Figurová Erika 02:25,38 498

25RP D

Muži Ženy
5. Makovíny Denis 00:11,37 568 9. Michalíková Simona 00:11,85 589
9. Tuček Peter 00:14,02 316 10. Figurová Erika 00:11,89 584
10. Hozák Jozef 00:16,49 153 11. Hofbauerová Veronika 00:12,16 554

50BF C

Muži Ženy
9. Očenáš Patrik 00:29,77 209 7. Figurová Katarína 00:30,04 331
Prokajová Daria DNF

200PP C

Muži Ženy
9. Očenáš Patrik 02:30,16 219 7. Figurová Katarína 02:21,14 409
Prokajová Daria DNF

50RP C

Muži Ženy
8. Očenáš Patrik 00:29,13 246 5. Figurová Katarína 00:27,56 426

50BF A+B

Muži Ženy
1. Červienková Katka 00:25,75 519
6. Zelinová Lucia 00:29,74 237

200PP A+B

Muži Ženy
1. Červienková Katka 01:46,84 822
6. Zelinová Lucia 02:35,30 178

50RP A+B

Muži Ženy
2. Červienková Katka 00:21,54 720
Zelinová Lucia vynorenie
Návrat na vrch stránky

tréning

Zlín (Czech Republic) - 10.10.2009

Návrat na vrch stránky

50BF A+B

Muži Ženy
5. Janigová Katka 00:27,26 435

200PP A+B

Muži Ženy
5. Janigová Katka 02:08,83 511

50RP A+B

Muži Ženy
Janigová Katka DNF
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 3. kolo

Bratislava (Slovak Republic) - 24.10.2009

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
12. Valko Matej 00:34,34 4. Hrašková Zuzana 00:29,89
15. Murín Lukáš 00:35,13 7. Michalčáková Gabriela 00:32,52
27. Hudec Patrik 00:39,83 8. Erteľová Zuzana 00:32,82
31. Nikolov Alexander 00:42,38 13. Palovičová Adela 00:34,66
32. Ružička Andrej 00:42,45 20. Pálková Barbora 00:37,35
33. Rovňan Adam 00:45,08 22. Nulíčková Zuzana 00:37,75
23. Murínová Kristína 00:37,97
25. Vajdová Ivana 00:38,77
27. Valová Kristína 00:40,42
32. Kanová Viktória 00:51,43

100PP E

Muži Ženy
11. Valko Matej 01:15,62 2. Hrašková Zuzana 00:57,54
20. Murín Lukáš 01:24,06 3. Michalčáková Gabriela 01:00,96
27. Hudec Patrik 01:29,85 10. Erteľová Zuzana 01:11,98
29. Nikolov Alexander 01:32,81 16. Palovičová Adela 01:16,63
34. Rovňan Adam 01:40,68 19. Valová Kristína 01:19,62
35. Ružička Andrej 02:13,58 21. Pálková Barbora 01:20,58
25. Nulíčková Zuzana 01:23,53
26. Murínová Kristína 01:23,86
28. Vajdová Ivana 01:26,58
35. Kanová Viktória 01:49,99

200PP E

Muži Ženy
15. Murín Lukáš 03:03,88 2. Hrašková Zuzana 02:14,74
19. Valko Matej 03:07,47 4. Michalčáková Gabriela 02:21,93
20. Hudec Patrik 03:08,23 14. Palovičová Adela 02:50,04
24. Nikolov Alexander 03:26,19 18. Erteľová Zuzana 02:56,82
27. Rovňan Adam 03:33,18 20. Murínová Kristína 02:59,08
21. Pálková Barbora 02:59,23
23. Valová Kristína 03:02,00
25. Nulíčková Zuzana 03:08,56
29. Vajdová Ivana 03:18,06
34. Kanová Viktória 04:06,84

200BF D

Muži Ženy
7. Makovíny Denis 02:23,56 3. Hofbauerová Veronika 02:21,47
8. Lukeš Tomáš 02:33,12 5. Figurová Erika 02:25,89
12. Berník Ivan 02:42,51 14. Bobeničová Barbara 02:48,16
13. Tuček Peter 02:45,54 16. Šmikniarová Lucia 03:03,70

100PP D

Muži Ženy
4. Makovíny Denis 00:58,05 2. Hofbauerová Veronika 00:58,00
8. Lukeš Tomáš 01:01,07 7. Michalíková Simona 01:01,07
9. Košta Radoslav 01:01,79 8. Figurová Erika 01:02,30
13. Berník Ivan 01:11,98 14. Jančošková Patrícia 01:06,99
14. Tuček Peter 01:14,11 16. Bobeničová Barbara 01:16,13
17. Hausner Alex 01:26,43 18. Šmikniarová Lucia 01:19,63
19. Moravčíková Simona 01:36,11

25RP D

Muži Ženy
4. Makovíny Denis 00:10,88 2. Hofbauerová Veronika 00:11,31
8. Lukeš Tomáš 00:12,00 4. Michalíková Simona 00:11,47
9. Košta Radoslav 00:12,06 5. Figurová Erika 00:11,78
12. Berník Ivan 00:12,85 11. Jančošková Patrícia 00:12,25
13. Tuček Peter 00:13,51 16. Bobeničová Barbara 00:15,62
15. Hausner Alex 00:14,05 17. Šmikniarová Lucia 00:18,01
18. Moravčíková Simona 00:19,61

100BF C

Muži Ženy
4. Andreánsky Martin 00:55,68 5. Figurová Katarína 01:07,02
9. Kulišiak Dávid 01:02,41
10. Minaroviech Matej 01:03,15
12. Očenáš Patrik 01:12,57

200PP C

Muži Ženy
4. Andreánsky Martin 01:47,45 6. Figurová Katarína 02:27,64
9. Minaroviech Matej 02:19,94
10. Kulišiak Dávid 02:25,31
12. Očenáš Patrik 02:33,96

50RP C

Muži Ženy
3. Andreánsky Martin 00:19,29 5. Figurová Katarína 00:27,72
8. Minaroviech Matej 00:25,42 7. Prokajová Daria 00:40,10
10. Kulišiak Dávid 00:26,36

4×50PP E

Muži Ženy
5. Michalčáková Gabriela 00:27,82
Erteľová Zuzana 00:59,26 (00:31,44)
Hudec Patrik 01:35,83 (00:36,57)
Hrašková Zuzana 02:02,08 (00:26,25)
8. Valová Kristína 00:36,15
Murínová Kristína 01:12,61 (00:36,46)
Nikolov Alexander 01:52,33 (00:39,72)
Nulíčková Zuzana 02:28,66 (00:36,33)

4×50PP D

Muži Ženy
2. Hofbauerová Veronika 00:26,67
Makovíny Denis 00:51,45 (00:24,78)
Michalíková Simona 01:17,83 (00:26,38)
Figurová Erika 01:44,38 (00:26,55)
5. Tuček Peter 00:30,62
Lukeš Tomáš 00:58,69 (00:28,07)
Košta Radoslav 01:27,08 (00:28,39)
Jančošková Patrícia 01:56,20 (00:29,12)

4×50PP C

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:21,11
Kulišiak Dávid 00:46,83 (00:25,72)
Minaroviech Matej 01:13,17 (00:26,34)
Polovinčáková Denisa 01:35,83 (00:22,66)
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 4. kolo

Šaľa (Slovak Republic) - 28.11.2009

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
13. Valko Matej 00:32,46 1. Hrašková Zuzana 00:25,04
21. Hudec Patrik 00:36,63 4. Michalčáková Gabriela 00:27,32
25. Nikolov Alexander 00:38,52 6. Erteľová Zuzana 00:27,82
28. Rovňan Adam 00:39,66 16. Jakobeiová Ivana 00:31,17
20. Nulíčková Zuzana 00:33,15
21. Valová Kristína 00:33,16
22. Murínová Kristína 00:33,55
24. Palovičová Adela 00:33,96
25. Pálková Barbora 00:34,98
35. Kanová Viktória 00:50,37

200PP E

Muži Ženy
15. Valko Matej 02:47,13 2. Hrašková Zuzana 02:07,56
24. Hudec Patrik 02:59,17 4. Michalčáková Gabriela 02:16,60
28. Nikolov Alexander 03:12,75 12. Erteľová Zuzana 02:37,78
30. Rovňan Adam 03:14,90 15. Murínová Kristína 02:45,14
18. Nulíčková Zuzana 02:49,22
19. Palovičová Adela 02:49,93
20. Pálková Barbora 02:52,92
21. Valová Kristína 02:56,45
22. Jakobeiová Ivana 02:56,46
33. Kanová Viktória 04:09,02

400PP E

Muži Ženy
10. Valko Matej 05:54,53 2. Hrašková Zuzana 04:44,25
22. Hudec Patrik 06:31,17 2. Valová Kristína 06:33,93
4. Michalčáková Gabriela 05:13,89
18. Erteľová Zuzana 05:59,48
19. Nulíčková Zuzana 06:04,62
20. Pálková Barbora 06:13,06
21. Palovičová Adela 06:14,68
22. Murínová Kristína 06:14,73

50PP D

Muži Ženy
4. Makovíny Denis 00:25,52 2. Hofbauerová Veronika 00:24,86
7. Lukeš Tomáš 00:26,71 5. Michalíková Simona 00:26,30
9. Košta Radoslav 00:27,56 12. Jančošková Patrícia 00:28,42
12. Tuček Peter 00:29,56 19. Antalová Lenka 00:29,90
13. Berník Ivan 00:29,75 20. Múdra Denisa 00:31,97
16. Lorencovič Robert 00:31,04 21. Bobeničová Barbara 00:32,31
22. Moravčíková Simona 00:37,95

100PP D

Muži Ženy
4. Makovíny Denis 00:57,23 2. Hofbauerová Veronika 00:55,85
8. Lukeš Tomáš 01:01,96 3. Michalíková Simona 00:56,48
9. Košta Radoslav 01:02,03 12. Jančošková Patrícia 01:02,96
12. Tuček Peter 01:08,42 18. Antalová Lenka 01:07,44
13. Berník Ivan 01:08,51 20. Múdra Denisa 01:11,54
15. Lorencovič Robert 01:10,20 21. Bobeničová Barbara 01:14,05
22. Moravčíková Simona 01:35,10

800PP D

Muži Ženy
4. Makovíny Denis 10:07,03 2. Hofbauerová Veronika 09:43,84
6. Lukeš Tomáš 10:39,37 10. Michalíková Simona 10:39,44
9. Košta Radoslav 11:01,98 11. Jančošková Patrícia 10:45,31
13. Berník Ivan 12:37,07 15. Antalová Lenka 11:51,93

100PP C

Muži Ženy
4. Andreánsky Martin 00:45,07 3. Polovinčáková Denisa 00:50,21
11. Minaroviech Matej 00:57,19
12. Kulišiak Dávid 00:58,11
14. Očenáš Patrik 01:05,52

800PP C

Muži Ženy
8. Andreánsky Martin 09:35,97 3. Polovinčáková Denisa 09:05,54
12. Minaroviech Matej 11:11,78
13. Kulišiak Dávid 11:13,65
15. Očenáš Patrik 12:00,93

50RP C

Muži Ženy
3. Andreánsky Martin 00:18,62 2. Polovinčáková Denisa 00:22,31
10. Minaroviech Matej 00:23,58
12. Kulišiak Dávid 00:25,11
13. Očenáš Patrik 00:31,11

4×100PP E

Muži Ženy
3. Michalčáková Gabriela 01:01,68
Erteľová Zuzana 02:11,49 (01:09,81)
Valko Matej 03:30,22 (01:18,73)
Hrašková Zuzana 04:26,38 (00:56,16)
8. Murínová Kristína 01:18,81
Pálková Barbora 02:36,79 (01:17,98)
Nulíčková Zuzana 03:54,26 (01:17,47)
Hudec Patrik 05:21,12 (01:26,86)

4×100PP D

Muži Ženy
2. Michalíková Simona 00:57,10
Lukeš Tomáš 01:59,01 (01:01,91)
Makovíny Denis 02:56,51 (00:57,50)
Hofbauerová Veronika 03:53,49 (00:56,98)

4×100PP C

Muži Ženy
2. Polovinčáková Denisa 00:51,60
Minaroviech Matej 01:51,25 (00:59,65)
Kulišiak Dávid 02:50,11 (00:58,86)
Andreánsky Martin 03:34,05 (00:43,94)
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 4. kolo

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 05.12.2009

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
5. Rovňan Adam 00:42,33 4. Hrašková Zuzana 00:29,14
13. Valko Matej 00:34,60 5. Nulíčková Zuzana 00:35,42
17. Nikolov Alexander 00:38,55 8. Vajdová Ivana 00:37,03
11. Pálková Barbora 00:38,62
12. Hanzelová Terézia 00:41,55
13. Koščová Tereza 00:48,30
13. Popracová Simona 00:48,30
14. Kanová Viktória 00:50,44
17. Erteľová Zuzana 00:32,68
18. Hamadová Dominika 00:37,73
19. Valová Kristína 00:39,38
20. Vonkomerová Viktória 00:40,69
21. Medeková Veronika 00:41,19
22. Murínová Kristína 00:48,92

50PP E

Muži Ženy
5. Rovňan Adam 00:41,84 3. Hrašková Zuzana 00:24,71
13. Valko Matej 00:33,60 5. Nulíčková Zuzana 00:34,19
18. Nikolov Alexander 00:40,48 7. Erteľová Zuzana 00:28,57
7. Pálková Barbora 00:34,54
12. Hanzelová Terézia 00:39,57
13. Vajdová Ivana 00:40,16
14. Popracová Simona 00:45,51
17. Murínová Kristína 00:33,83
17. Kanová Viktória 00:49,48
18. Valová Kristína 00:34,58
19. Hamadová Dominika 00:36,14
20. Vonkomerová Viktória 00:36,20
23. Malčeková Adela 00:40,05
23. Medeková Veronika 00:40,05
23. Malčeková Soňa 00:40,05

100PP E

Muži Ženy
5. Rovňan Adam 01:35,17 5. Nulíčková Zuzana 01:16,51
8. Pálková Barbora 01:19,09
10. Vajdová Ivana 01:25,12
11. Hanzelová Terézia 01:26,22
15. Kanová Viktória 01:55,07

200PP E

Muži Ženy
14. Valko Matej 02:59,48 2. Hrašková Zuzana 02:06,32
15. Hudec Patrik 03:00,38 12. Erteľová Zuzana 02:43,37
15. Valová Kristína 02:50,82
16. Murínová Kristína 02:57,70
17. Hamadová Dominika 02:59,45
18. Vonkomerová Viktória 03:12,51
19. Medeková Veronika 03:35,14
19. Malčeková Adela 03:35,14
19. Malčeková Soňa 03:35,14

50BF D

Muži Ženy
12. Lukeš Tomáš 00:28,96 6. Figurová Erika 00:28,41
14. Makovíny Denis 00:29,65 8. Michalíková Simona 00:28,70
15. Košta Radoslav 00:30,12 11. Hofbauerová Veronika 00:29,06
16. Tuček Peter 00:30,16 16. Antalová Lenka 00:30,05
22. Jančošková Patrícia 00:33,72

50PP D

Muži Ženy
13. Lukeš Tomáš 00:25,86 6. Hofbauerová Veronika 00:25,72
14. Makovíny Denis 00:26,20 8. Michalíková Simona 00:26,21
15. Košta Radoslav 00:26,73 13. Figurová Erika 00:26,87
17. Tuček Peter 00:29,83 16. Jančošková Patrícia 00:28,19
21. Antalová Lenka 00:31,09

400PP D

Muži Ženy
10. Makovíny Denis 04:49,93 6. Hofbauerová Veronika 04:39,78
12. Košta Radoslav 04:58,25 12. Figurová Erika 05:03,07
13. Lukeš Tomáš 05:04,89 13. Jančošková Patrícia 05:04,06
14. Tuček Peter 05:57,04 14. Michalíková Simona 05:04,22
18. Antalová Lenka 05:33,86

50BF C

Muži Ženy
12. Minaroviech Matej 00:27,17 9. Figurová Katarína 00:29,39
13. Očenáš Patrik 00:30,27

50PP C

Muži Ženy
10. Minaroviech Matej 00:24,98 11. Figurová Katarína 00:27,34
13. Očenáš Patrik 00:28,65 12. Prokajová Daria 00:36,93

50BF B

Muži Ženy
9. Červienková Katka 00:27,35

50PP B

Muži Ženy
6. Červienková Katka 00:22,43

200PP B

Muži Ženy
4. Červienková Katka 01:49,14

50BF A

Muži Ženy
12. Zelinová Lucia 00:29,00

50PP A

Muži Ženy
13. Zelinová Lucia 00:26,29

200PP A

Muži Ženy
12. Zelinová Lucia 02:15,62

4×100PP

Muži Ženy
4. Košta Radoslav 01:02,80 4. Michalíková Simona 00:57,31
Lukeš Tomáš 02:05,75 (01:02,95) Figurová Katarína 01:57,68 (01:00,37)
Minaroviech Matej 03:01,08 (00:55,33) Hrašková Zuzana 02:52,70 (00:55,02)
Makovíny Denis 03:58,24 (00:57,16) Hofbauerová Veronika 03:51,37 (00:58,67)
Jančošková Patrícia 01:05,43
Antalová Lenka 02:14,43 (01:09,00)
Erteľová Zuzana 03:26,14 (01:11,71)
Figurová Erika 04:26,40 (01:00,26)
Návrat na vrch stránky