Výsledky pretekov - 2008

Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 16.02.2008
CMAS World Cup 1. kolo - Gorzów Wielkopolski (Poland) - 22.02.2008 - 24.02.2008
Europarty - Hajdúszoboszló (Hungary) - 07.03.2008 - 09.03.2008
CMAS World Cup 2. kolo - Hajdúszoboszló (Hungary) - 07.03.2008 - 09.03.2008
Pohár Iuventy - Bratislava (Slovak Republic) - 15.03.2008
CMAS World Cup 3. kolo - Ravenna (Italy) - 29.03.2008 - 30.03.2008
Tritón Cup - Šaľa (Slovak Republic) - 05.04.2008
Dobó Kupa - Eger (Hungary) - 11.05.2008
Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo - Bratislava (Slovak Republic) - 17.05.2008
Kaposvár Open - Kaposvár (Hungary) - 17.05.2008 - 18.05.2008
Deutsche Meisterschaften im Finswimming - Leipzig (Germany) - 06.06.2008 - 08.06.2008
Priateľské preteky - Bratislava (Slovak Republic) - 14.06.2008
Majstrovstvá Slovenska - Šaľa (Slovak Republic) - 21.06.2008 - 22.06.2008
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo - Zlín (Czech Republic) - 20.09.2008
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 11.10.2008
Slovenská Liga Mládeže - 3. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 18.10.2008
Nemo Trophy - Zlín (Czech Republic) - 01.11.2008 - 02.11.2008
Slovenská Liga Mládeže - 4. kolo - Šaľa (Slovak Republic) - 08.11.2008
Klubovy Puchar Polski / Miedzynarodowy Miting Barborkowy - Final - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 29.11.2008 - 30.11.2008
Klubovy Puchar Polski / Miedzynarodowy Miting Barborkowy - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 29.11.2008 - 30.11.2008
XXII. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 06.12.2008 - 07.12.2008
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo - Nový Jičín (Czech Republic) - 20.12.2008
Rok 1999
Rok 2000
Rok 2001
Rok 2002
Rok 2003
Rok 2004
Rok 2005
Rok 2006
Rok 2007
Rok 2008
Rok 2009
Rok 2010
Rok 2011
Rok 2012
Rok 2013
Rok 2014
Rok 2015
Rok 2016
Rok 2017

Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 16.02.2008

Návrat na vrch stránky

100BF E

Muži Ženy
8. Maľa Patrik 01:25,29 1. Hofbauerová Veronika 01:07,97
9. Berník Ivan 01:29,33 5. Hrašková Zuzana 01:14,22
11. Valko Matej 01:32,69 18. Kminiaková Kristína 01:27,22
12. Chromek Miroslav 01:33,30 19. Michalčáková Gabriela 01:27,26
13. Slivka Martin 01:33,56 21. Pálková Barbora 01:32,42
15. Šufliarsky Filip 01:34,88 22. Margočová Nikola 01:32,86
18. Tuček Peter 01:42,71 24. Skalošová Laura 01:34,01
19. Šalko Milan 02:17,80 26. Gajdošová Zuzana 01:40,26
27. Štímelová Katka 01:41,01
28. Erteľová Zuzana 01:43,92
29. Palovičová Adela 01:50,16

400PP E

Muži Ženy
8. Maľa Patrik 06:54,64 2. Hofbauerová Veronika 05:05,47
9. Berník Ivan 06:59,90 18. Michalčáková Gabriela 06:54,74
10. Slivka Martin 07:01,97 21. Erteľová Zuzana 07:20,42
12. Šalko Milan 07:47,46 22. Kminiaková Kristína 07:27,91
Šufliarsky Filip DNF 23. Skalošová Laura 07:35,35
24. Margočová Nikola 07:37,35
25. Palovičová Adela 08:07,73
26. Štímelová Katka 08:14,46

15RP E

Muži Ženy
7. Slivka Martin 00:09,70 1. Hofbauerová Veronika 00:07,09
11. Šufliarsky Filip 00:10,61 9. Hrašková Zuzana 00:08,42
12. Maľa Patrik 00:10,89 19. Erteľová Zuzana 00:10,64
15. Šalko Milan 00:11,57 21. Štímelová Katka 00:11,07
16. Berník Ivan 00:11,61 22. Pálková Barbora 00:11,26
18. Chromek Miroslav 00:11,80 23. Michalčáková Gabriela 00:11,30
19. Tuček Peter 00:12,01 24. Kminiaková Kristína 00:11,48
21. Valko Matej 00:13,22 25. Margočová Nikola 00:11,54
25. Skalošová Laura 00:11,54
29. Palovičová Adela 00:12,23
30. Gajdošová Zuzana 00:12,45

100BF D

Muži Ženy
4. Oprenčák Peter 01:06,12 3. Chalupková Janka 01:05,45
7. Makovíny Denis 01:12,40 5. Michalíková Simona 01:10,75
10. Gombíková Katarína 01:12,07
17. Černeyová Michaela 01:25,80
18. Figurová Erika 01:26,34
20. Kotorová Dominika 01:30,13
21. Molnárová Deborah 01:30,55
23. Blišťanová Claudia 02:07,51

50PP D

Muži Ženy
6. Oprenčák Peter 00:28,33 4. Chalupková Janka 00:27,82
9. Makovíny Denis 00:30,75 6. Michalíková Simona 00:28,61
8. Gombíková Katarína 00:29,03
17. Molnárová Deborah 00:37,05
18. Černeyová Michaela 00:37,34
19. Blišťanová Claudia 00:37,51
21. Kotorová Dominika 00:37,92
23. Figurová Erika 00:42,12

200PP D

Muži Ženy
6. Makovíny Denis 02:35,45 6. Chalupková Janka 02:25,02
7. Oprenčák Peter 02:36,18 8. Michalíková Simona 02:28,81
16. Černeyová Michaela 03:13,72
18. Kotorová Dominika 03:15,13
19. Blišťanová Claudia 03:39,14
Gombíková Katarína CHS
Molnárová Deborah CHO
Figurová Erika DNF

50BF C

Muži Ženy
8. Andreánsky Martin 00:28,04 1. Cibulová Zuzana 00:26,05
13. Očenáš Patrik 00:33,68 4. Červienková Katka 00:27,52
8. Kéryová Barbora 00:37,49
9. Figurová Katarína 00:40,21

400PP C

Muži Ženy
10. Andreánsky Martin 04:48,81 1. Červienková Katka 03:58,72
12. Očenáš Patrik 05:38,05 4. Cibulová Zuzana 04:28,19
7. Figurová Katarína 05:57,27
9. Kéryová Barbora 06:44,74

100RP C

Muži Ženy
10. Očenáš Patrik 01:14,16 1. Červienková Katka 00:50,54
2. Cibulová Zuzana 00:51,76
Kéryová Barbora DNS
Figurová Katarína DNS

4×50PP E

Muži Ženy
4. Hrašková Zuzana 00:31,71
Maľa Patrik 01:10,27 (00:38,56)
Erteľová Zuzana 01:54,66 (00:44,39)
Hofbauerová Veronika 02:23,36 (00:28,70)

4×50PP D

Muži Ženy
3. Chalupková Janka 00:28,29
Oprenčák Peter 00:56,97 (00:28,68)
Michalíková Simona 01:26,24 (00:29,27)
Gombíková Katarína 01:55,59 (00:29,35)

4×50PP C

Muži Ženy
3. Andreánsky Martin 00:23,91
Očenáš Patrik 00:53,49 (00:29,58)
Cibulová Zuzana 01:17,24 (00:23,75)
Červienková Katka 01:40,13 (00:22,89)
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup 1. kolo

Gorzów Wielkopolski (Poland) - 22.02.2008 - 24.02.2008

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
5. Cibulová Zuzana 00:26,19
11. Polovinčáková Denisa 00:28,26

100BF Junior

Muži Ženy
6. Cibulová Zuzana 00:58,08

50PP Junior

Muži Ženy
11. Cibulová Zuzana 00:23,74
12. Polovinčáková Denisa 00:23,82

100PP Junior

Muži Ženy
23. Andreánsky Martin 00:55,62 10. Červienková Katka 00:49,09
18. Chomutová Radka 00:50,54

200PP Junior

Muži Ženy
17. Červienková Katka 01:52,75
22. Polovinčáková Denisa 02:00,39

800PP Junior

Muži Ženy
6. Chomutová Radka 08:05,75

50RP Junior

Muži Ženy
21. Andreánsky Martin 00:23,30 10. Červienková Katka 00:21,70

100RP Junior

Muži Ženy
13. Andreánsky Martin 00:56,21 7. Chomutová Radka 00:48,51

50BF Senior

Muži Ženy
12. Pavlík Ján 00:23,65

100BF Senior

Muži Ženy
10. Pavlík Ján 00:51,78

200BF Senior

Muži Ženy
7. Pavlík Ján 01:51,76

200PP Senior

Muži Ženy
13. Chomut Miroslav 01:44,29

400PP Senior

Muži Ženy
10. Chomut Miroslav 03:42,23

800PP Senior

Muži Ženy
8. Chomut Miroslav 07:53,84

4×100PP Junior

Muži Ženy
4. Červienková Katka 00:49,16
Polovinčáková Denisa 01:39,85 (00:50,69)
Cibulová Zuzana 02:30,54 (00:50,69)
Chomutová Radka 03:19,59 (00:49,05)
Návrat na vrch stránky

Europarty

Hajdúszoboszló (Hungary) - 07.03.2008 - 09.03.2008

Návrat na vrch stránky

400RP

Muži Ženy
8. Chomutová Radka 03:55,90
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup 2. kolo

Hajdúszoboszló (Hungary) - 07.03.2008 - 09.03.2008

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
8. Cibulová Zuzana 00:26,70
11. Polovinčáková Denisa 00:28,31

100BF Junior

Muži Ženy
8. Cibulová Zuzana 00:59,12

50PP Junior

Muži Ženy
4. Červienková Katka 00:22,49
7. Polovinčáková Denisa 00:23,40

100PP Junior

Muži Ženy
14. Andreánsky Martin 00:51,29 9. Polovinčáková Denisa 00:51,27
16. Matejov Maroš 00:54,65

200PP Junior

Muži Ženy
10. Chomutová Radka 01:52,59
12. Cibulová Zuzana 01:57,07

400PP Junior

Muži Ženy
7. Chomutová Radka 03:54,77
8. Červienková Katka 03:55,45

50RP Junior

Muži Ženy
16. Matejov Maroš 00:21,89 10. Červienková Katka 00:21,09
17. Andreánsky Martin 00:23,33 11. Chomutová Radka 00:21,63

100RP Junior

Muži Ženy
12. Matejov Maroš 00:53,45
13. Andreánsky Martin 00:55,49

50BF Senior

Muži Ženy
10. Pavlík Ján 00:23,58

100BF Senior

Muži Ženy
8. Pavlík Ján 00:51,41

200BF Senior

Muži Ženy
7. Pavlík Ján 01:58,05

100PP Senior

Muži Ženy
12. Chomut Miroslav 00:45,47

200PP Senior

Muži Ženy
11. Chomut Miroslav 01:41,04

50RP Senior

Muži Ženy
13. Chomut Miroslav 00:19,83

4×100PP Junior

Muži Ženy
5. Červienková Katka 00:50,72
Polovinčáková Denisa
Cibulová Zuzana
Chomutová Radka 03:22,09

4×100PP Senior

Muži Ženy
4. Andreánsky Martin 00:54,23
Pavlík Ján
Matejov Maroš
Chomut Miroslav 03:30,87
Návrat na vrch stránky

Pohár Iuventy

Bratislava (Slovak Republic) - 15.03.2008

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
3. Hofbauerová Veronika 00:28,68

100PP E

Muži Ženy
3. Hofbauerová Veronika 01:03,47

200PP E

Muži Ženy
3. Hofbauerová Veronika 02:21,13

15/10RP E

Muži Ženy
3. Hofbauerová Veronika 00:12,44

50PP D

Muži Ženy
5. Chalupková Janka 00:26,57

100PP D

Muži Ženy
12. Makovíny Denis 01:06,41 3. Chalupková Janka 00:59,56

200PP D

Muži Ženy
15. Makovíny Denis 02:32,78 6. Chalupková Janka 02:19,86

25RP D

Muži Ženy
14. Makovíny Denis 00:12,91 7. Chalupková Janka 00:11,92

100PP C

Muži Ženy
2. Červienková Katka 00:48,10
4. Cibulová Zuzana 00:52,41

200PP C

Muži Ženy
10. Andreánsky Martin 02:05,60 2. Červienková Katka 01:48,70
15. Očenáš Patrik 02:33,60 3. Cibulová Zuzana 01:55,62
12. Janovská Katka 02:32,31

400PP C

Muži Ženy
10. Andreánsky Martin 04:46,53 1. Červienková Katka 03:59,87
15. Očenáš Patrik 05:34,29 5. Cibulová Zuzana 04:20,15

50RP C

Muži Ženy
7. Andreánsky Martin 00:22,69 3. Červienková Katka 00:21,97
10. Očenáš Patrik 00:29,80 5. Cibulová Zuzana 00:22,70
12. Janovská Katka 00:28,34
Návrat na vrch stránky

CMAS World Cup 3. kolo

Ravenna (Italy) - 29.03.2008 - 30.03.2008

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
5. Cibulová Zuzana 00:26,49
15. Polovinčáková Denisa 00:29,22

100BF Junior

Muži Ženy
6. Cibulová Zuzana 00:58,75

50PP Junior

Muži Ženy
14. Červienková Katka 00:22,40
24. Polovinčáková Denisa 00:23,08

100PP Junior

Muži Ženy
30. Andreánsky Martin 00:53,27 25. Chomutová Radka 00:51,28
32. Matejov Maroš 00:53,82

200PP Junior

Muži Ženy
23. Cibulová Zuzana 01:53,45
27. Polovinčáková Denisa 02:00,78

400PP Junior

Muži Ženy
4. Červienková Katka 03:43,74

800PP Junior

Muži Ženy
16. Chomutová Radka 08:15,05

50RP Junior

Muži Ženy
17. Matejov Maroš 00:21,52 17. Červienková Katka 00:20,84
20. Andreánsky Martin 00:21,79 23. Chomutová Radka 00:21,63

100RP Junior

Muži Ženy
18. Matejov Maroš 00:54,24
20. Andreánsky Martin 00:56,71

50BF Senior

Muži Ženy
6. Pavlík Ján 00:23,24

100BF Senior

Muži Ženy
7. Pavlík Ján 00:50,94

200BF Senior

Muži Ženy
8. Pavlík Ján 01:56,13

50PP Senior

Muži Ženy
31. Chomut Miroslav 00:21,51 16. Lacenová Erika 00:24,48

100PP Senior

Muži Ženy
17. Lacenová Erika 00:54,08

400PP Senior

Muži Ženy
25. Chomut Miroslav 03:41,14

50RP Senior

Muži Ženy
18. Lacenová Erika 00:22,42

100RP Senior

Muži Ženy
23. Chomut Miroslav 00:46,38

4×100PP Junior

Muži Ženy
7. Polovinčáková Denisa 00:53,10
Červienková Katka 01:41,18 (00:48,08)
Cibulová Zuzana 02:31,18 (00:50,00)
Chomutová Radka 03:21,26 (00:50,08)

4×100PP Senior

Muži Ženy
16. Pavlík Ján 00:53,20
Andreánsky Martin 01:46,44 (00:53,24)
Matejov Maroš 02:40,52 (00:54,08)
Chomut Miroslav 03:28,15 (00:47,63)
Návrat na vrch stránky

Tritón Cup

Šaľa (Slovak Republic) - 05.04.2008

Návrat na vrch stránky

100BF E

Muži Ženy
1. Hofbauerová Veronika 01:09,41 187

50PP E

Muži Ženy
12. Tuček Peter 00:34,68 0 2. Hofbauerová Veronika 00:27,39 343
17. Šufliarsky Filip 00:37,40 0 16. Erteľová Zuzana 00:35,81 27
21. Hudec Patrik 00:41,35 0 17. Antalová Lenka 00:36,08 19
18. Michalčáková Gabriela 00:36,53 7
21. Margočová Nikola 00:37,98 0
22. Kminiaková Kristína 00:38,33 0
23. Gajdošová Zuzana 00:39,30 0
26. Skalošová Laura 00:40,80 0
27. Pálková Barbora 00:41,02 0
29. Štímelová Katka 00:46,02 0

100PP E

Muži Ženy
17. Tuček Peter 01:20,98 0 2. Hofbauerová Veronika 01:01,76 334
21. Hudec Patrik 01:31,71 0 15. Michalčáková Gabriela 01:24,06 0
26. Šufliarsky Filip 01:39,33 0 17. Erteľová Zuzana 01:26,28 0
19. Margočová Nikola 01:30,38 0
20. Kminiaková Kristína 01:30,56 0
21. Skalošová Laura 01:31,80 0
22. Gajdošová Zuzana 01:31,98 0
25. Pálková Barbora 01:35,19 0
27. Štímelová Katka 01:38,21 0

200PP E

Muži Ženy
14. Hudec Patrik 03:13,32 0 10. Michalčáková Gabriela 03:08,50 0
Šufliarsky Filip DNS 11. Kminiaková Kristína 03:12,76 0
12. Pálková Barbora 03:14,69 0
13. Margočová Nikola 03:17,54 0
Erteľová Zuzana DNF
Skalošová Laura CHO
Gajdošová Zuzana CHS

400PP E

Muži Ženy
1. Antalová Lenka 06:46,06 0

50PP D

Muži Ženy
14. Oprenčák Peter 00:28,26 146 9. Michalíková Simona 00:27,57 334
15. Makovíny Denis 00:28,77 126 18. Figurová Erika 00:35,71 30
19. Lorencovič Robert 00:33,26 0

100PP D

Muži Ženy
16. Makovíny Denis 01:05,21 110 12. Michalíková Simona 01:09,46 186
17. Oprenčák Peter 01:05,39 107 19. Figurová Erika 01:24,05 0
23. Lorencovič Robert 01:17,79 0

200PP D

Muži Ženy
11. Oprenčák Peter 02:25,97 128

400PP D

Muži Ženy
9. Makovíny Denis 05:19,11 128 7. Figurová Erika 06:36,44 0
11. Lorencovič Robert 06:04,89 0 Michalíková Simona DNF

100BF C

Muži Ženy
9. Král René 01:07,66 70 5. Cibulová Zuzana 00:58,73 403
10. Herc Jakub 01:14,16 0

50PP C

Muži Ženy
9. Andreánsky Martin 00:23,69 367 1. Červienková Katka 00:22,34 647
16. Očenáš Patrik 00:28,20 148 3. Polovinčáková Denisa 00:23,87 541
17. Král René 00:28,24 147 16. Janovská Katka 00:28,71 281
18. Minaroviech Matej 00:30,89 48
19. Herc Jakub 00:32,49 0
20. Šáli Daniel 00:34,29 0

100PP C

Muži Ženy
8. Andreánsky Martin 00:52,54 377 3. Červienková Katka 00:49,62 667
18. Šáli Daniel 01:04,87 116 5. Polovinčáková Denisa 00:51,55 598
19. Minaroviech Matej 01:11,23 16 19. Janovská Katka 01:08,87 196
20. Očenáš Patrik 01:11,61 11
21. Král René 01:23,79 0
22. Herc Jakub 01:34,21 0

400PP C

Muži Ženy
9. Šáli Daniel 05:25,60 105 2. Červienková Katka 03:59,11 647
10. Minaroviech Matej 06:27,16 0 5. Cibulová Zuzana 04:10,10 575

50RP C

Muži Ženy
4. Andreánsky Martin 00:22,00 422 2. Polovinčáková Denisa 00:21,99 591
6. Očenáš Patrik 00:29,10 133 3. Cibulová Zuzana 00:22,59 555
7. Janovská Katka 00:28,06 298

100RP C

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:54,70 318 2. Červienková Katka 00:48,72 620
4. Očenáš Patrik 01:21,18 0 3. Cibulová Zuzana 00:50,61 569

100BF B

Muži Ženy
8. Tuček Martin 01:06,04 96

50PP B

Muži Ženy
7. Matejov Maroš 00:24,11 343 6. Chomutová Radka 00:24,57 497
10. Tuček Martin 00:29,25 107

100PP B

Muži Ženy
8. Matejov Maroš 00:55,31 308
10. Pavlík Zdeno 01:00,66 193
12. Tuček Martin 01:20,38 0

400PP B

Muži Ženy
4. Pavlík Zdeno 05:03,94 184

1500PP B

Muži Ženy
3. Pavlík Zdeno 21:09,23 153

50RP B

Muži Ženy
6. Matejov Maroš 00:21,88 429

100RP B

Muži Ženy
3. Matejov Maroš 00:54,87 315

400RP B

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 03:49,80 678

800RP B

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 08:09,08 672

100BF A

Muži Ženy
3. Lacenová Erika 01:04,67 274

50PP A

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 00:21,38 515

100PP A

Muži Ženy
2. Lacenová Erika 00:53,54 539

1500PP A

Muži Ženy
2. Chomut Miroslav 15:32,05 570

50RP A

Muži Ženy
3. Lacenová Erika 00:22,90 537

100RP A

Muži Ženy
3. Lacenová Erika 00:52,74 515

400RP A

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 03:46,38 555

4×200PP A

Muži Ženy
10. Andreánsky Martin 02:07,63 2. Cibulová Zuzana 01:57,37
Matejov Maroš 04:16,91 (02:09,28) Lacenová Erika 04:00,97 (02:03,60)
Pavlík Zdeno 06:37,90 (02:20,99) Červienková Katka
Chomut Miroslav 08:26,01 (01:48,11) Chomutová Radka 07:42,17
Návrat na vrch stránky

Dobó Kupa

Eger (Hungary) - 11.05.2008

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
9. Hudec Patrik 00:42,88 2. Hrašková Zuzana 00:32,54
11. Slivka Martin 00:47,73 9. Pálková Barbora 00:43,30

100BF E0

Muži Ženy
8. Hudec Patrik 01:33,06 2. Hrašková Zuzana 01:10,63
9. Slivka Martin 01:38,88 9. Pálková Barbora 01:28,83

200BF E0

Muži Ženy
8. Hudec Patrik 03:25,79 3. Hrašková Zuzana 02:38,17
9. Slivka Martin 03:25,91 8. Pálková Barbora 03:19,34

50BF E

Muži Ženy
11. Tuček Peter 00:33,45 13. Antalová Lenka 00:33,45
18. Murín Lukáš 00:38,52 15. Michalčáková Gabriela 00:35,38
19. Chromek Miroslav 00:40,53 17. Erteľová Zuzana 00:36,68
20. Patáč Adam 00:41,39 20. Gajdošová Zuzana 00:39,85
23. Hofbauerová Veronika 00:44,41
24. Skalošová Laura 00:44,46
25. Štímelová Katka 00:46,52
26. Janiczeková Janka 00:51,33

100BF E

Muži Ženy
15. Tuček Peter 01:20,27 5. Hofbauerová Veronika 01:07,21
17. Chromek Miroslav 01:31,41 15. Michalčáková Gabriela 01:20,53
18. Patáč Adam 01:38,29 16. Antalová Lenka 01:24,44
17. Gajdošová Zuzana 01:27,41
19. Erteľová Zuzana 01:27,84
22. Štímelová Katka 01:36,15
23. Skalošová Laura 01:40,03
25. Janiczeková Janka 01:56,68

200BF E

Muži Ženy
16. Tuček Peter 03:05,99 4. Hofbauerová Veronika 02:28,30
17. Murín Lukáš 03:30,84 13. Antalová Lenka 03:00,74
14. Michalčáková Gabriela 03:01,76
16. Erteľová Zuzana 03:12,80
18. Gajdošová Zuzana 03:13,65
19. Štímelová Katka 03:26,94
21. Skalošová Laura 03:31,22
22. Janiczeková Janka 03:54,15

100BF D

Muži Ženy
13. Makovíny Denis 01:12,92 7. Chalupková Janka 01:06,20
11. Michalíková Simona 01:10,61
12. Figurová Erika 01:17,95

50PP D

Muži Ženy
12. Makovíny Denis 00:28,52 6. Chalupková Janka 00:26,06
12. Michalíková Simona 00:29,13
15. Figurová Erika 00:39,63

100PP D

Muži Ženy
12. Makovíny Denis 01:04,25 5. Chalupková Janka 00:57,28
9. Michalíková Simona 01:04,04
15. Figurová Erika 01:29,87

400PP D

Muži Ženy
11. Makovíny Denis 05:19,11 9. Michalíková Simona 05:21,31
10. Chalupková Janka 05:31,88
12. Figurová Erika 06:40,22

100BF C

Muži Ženy
7. Andreánsky Martin 01:03,91 8. Cibulová Zuzana 00:59,81
8. Horvát Jakub 01:05,15 13. Polovinčáková Denisa 01:05,92
9. Šáli Daniel 01:06,14 14. Šebeňová Radka 01:08,92
10. Kulišiak Dávid 01:09,54 15. Figurová Katarína 01:14,36
11. Kocka Lukáš 01:13,62
12. Herc Jakub 01:17,38
13. Očenáš Patrik 01:19,55

50PP C

Muži Ženy
8. Andreánsky Martin 00:23,64 4. Červienková Katka 00:23,15
13. Kocka Lukáš 00:27,91 6. Cibulová Zuzana 00:23,41
14. Šáli Daniel 00:27,93 7. Polovinčáková Denisa 00:23,60
15. Kulišiak Dávid 00:28,47 13. Šebeňová Radka 00:26,97
16. Očenáš Patrik 00:28,83 18. Figurová Katarína 00:34,13
18. Horvát Jakub 00:30,33
19. Herc Jakub 00:35,55

100PP C

Muži Ženy
7. Andreánsky Martin 00:52,88 4. Červienková Katka 00:49,92
13. Šáli Daniel 01:02,40 5. Cibulová Zuzana 00:50,88
14. Kocka Lukáš 01:03,40 15. Šebeňová Radka 01:02,27
15. Kulišiak Dávid 01:05,17 17. Figurová Katarína 01:12,80
16. Očenáš Patrik 01:09,08 Polovinčáková Denisa Dq
17. Horvát Jakub 01:10,58
19. Herc Jakub 01:15,01

400PP C

Muži Ženy
7. Andreánsky Martin 04:32,66 3. Červienková Katka 03:57,29
11. Šáli Daniel 05:21,64 6. Cibulová Zuzana 04:12,33
12. Kocka Lukáš 05:23,61 8. Polovinčáková Denisa 04:24,74
13. Očenáš Patrik 05:35,11 13. Figurová Katarína 05:49,22
14. Kulišiak Dávid 05:36,00

100BF A

Muži Ženy
8. Chomutová Radka 01:01,96
10. Zelinová Lucia 01:07,26

50PP A

Muži Ženy
10. Chomut Miroslav 00:21,35 7. Chomutová Radka 00:24,36
11. Zelinová Lucia 00:26,35

100PP A

Muži Ženy
10. Chomut Miroslav 00:45,78 10. Chomutová Radka 00:51,11
13. Zelinová Lucia 00:58,73

400PP A

Muži Ženy
9. Chomut Miroslav 03:49,41 9. Chomutová Radka 03:54,51
13. Zelinová Lucia 04:49,60

4×100BF E

Muži Ženy
4. Patáč Adam 01:39,72 Hrašková Zuzana
Chromek Miroslav Michalčáková Gabriela
Slivka Martin Gajdošová Zuzana
Tuček Peter 06:14,29 Hofbauerová Veronika Dq

4×100PP E

Muži Ženy
2. Antalová Lenka 01:22,03
Figurová Erika
Michalíková Simona
Chalupková Janka 04:40,23

4×100PP C

Muži Ženy
5. Šáli Daniel 01:00,86 3. Šebeňová Radka 01:03,50
Kocka Lukáš Polovinčáková Denisa
Očenáš Patrik Cibulová Zuzana
Kulišiak Dávid 04:16,01 Červienková Katka 03:40,48
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo

Bratislava (Slovak Republic) - 17.05.2008

Návrat na vrch stránky

200BF E

Muži Ženy
12. Tuček Peter 02:58,96 2. Hofbauerová Veronika 02:23,61
13. Valko Matej 03:05,63 4. Hrašková Zuzana 02:39,09
16. Murín Lukáš 03:10,65 15. Michalčáková Gabriela 03:03,22
17. Berník Ivan 03:11,67 19. Erteľová Zuzana 03:04,06
19. Chromek Miroslav 03:13,70 23. Palovičová Adela 03:11,60
20. Hudec Patrik 03:18,08 26. Pálková Barbora 03:26,00
21. Slivka Martin 03:20,84 27. Skalošová Laura 03:26,56
29. Štímelová Katka 03:33,61

50PP E

Muži Ženy
8. Tuček Peter 00:32,76 2. Hofbauerová Veronika 00:27,30
13. Berník Ivan 00:35,06 8. Hrašková Zuzana 00:29,87
18. Valko Matej 00:41,07 18. Erteľová Zuzana 00:35,77
19. Slivka Martin 00:41,18 19. Michalčáková Gabriela 00:36,11
20. Hudec Patrik 00:41,87 23. Skalošová Laura 00:36,72
23. Murín Lukáš 00:43,90 25. Palovičová Adela 00:38,55
24. Chromek Miroslav 00:48,49 29. Pálková Barbora 00:43,33
30. Štímelová Katka 00:44,28

100PP E

Muži Ženy
12. Tuček Peter 01:19,08 2. Hofbauerová Veronika 00:59,13
16. Berník Ivan 01:26,16 6. Hrašková Zuzana 01:04,85
17. Murín Lukáš 01:27,84 20. Michalčáková Gabriela 01:24,81
18. Chromek Miroslav 01:30,19 22. Skalošová Laura 01:26,26
19. Valko Matej 01:31,69 23. Erteľová Zuzana 01:26,49
21. Hudec Patrik 01:34,46 24. Palovičová Adela 01:27,59
22. Slivka Martin 01:37,45 28. Pálková Barbora 01:41,39
30. Štímelová Katka 01:50,87

50BF D

Muži Ženy
8. Oprenčák Peter 00:30,33 3. Chalupková Janka 00:28,78
16. Makovíny Denis 00:31,55 8. Michalíková Simona 00:30,90
17. Lukeš Tomáš 00:31,73 18. Antalová Lenka 00:34,07
19. Figurová Erika 00:35,52
Gombíková Katarína DNS

200BF D

Muži Ženy
Kotorová Dominika DNS

400PP D

Muži Ženy
8. Makovíny Denis 05:04,80 4. Chalupková Janka 04:40,54
10. Oprenčák Peter 05:18,34 11. Michalíková Simona 05:14,27
13. Lukeš Tomáš 05:34,58 13. Gombíková Katarína 05:18,35
18. Figurová Erika 06:09,67
20. Antalová Lenka 06:17,67
23. Kotorová Dominika 06:55,50

100RP D

Muži Ženy
6. Oprenčák Peter 01:07,56 2. Chalupková Janka 00:56,80
8. Makovíny Denis 01:09,48 6. Michalíková Simona 01:04,89
Lukeš Tomáš DNS 13. Gombíková Katarína 01:14,05

200BF C

Muži Ženy
9. Andreánsky Martin 02:23,01 4. Cibulová Zuzana 02:11,71
10. Šáli Daniel 02:29,39 8. Červienková Katka 02:22,77
13. Kocka Lukáš 02:31,91 10. Polovinčáková Denisa 02:25,94
15. Horvát Jakub 02:44,73 12. Šebeňová Radka 02:34,30
16. Očenáš Patrik 02:46,29 15. Figurová Katarína 02:49,85
16. Kéryová Barbora 03:11,30

100PP C

Muži Ženy
6. Andreánsky Martin 00:51,53 4. Cibulová Zuzana 00:51,56
12. Šáli Daniel 01:01,87 5. Červienková Katka 00:51,72
14. Kocka Lukáš 01:02,86 6. Polovinčáková Denisa 00:52,14
15. Očenáš Patrik 01:06,48 12. Šebeňová Radka 01:02,53
16. Horvát Jakub 01:08,96 15. Figurová Katarína 01:16,15
16. Kéryová Barbora 01:36,88

400RP C

Muži Ženy
6. Andreánsky Martin 05:11,28 1. Červienková Katka 03:58,97
10. Šáli Daniel 05:46,05 3. Cibulová Zuzana 04:27,36
11. Očenáš Patrik 05:46,62 Polovinčáková Denisa DNS
12. Kocka Lukáš 06:15,07
13. Horvát Jakub 06:31,60

4×100PP E

Muži Ženy
3. Hrašková Zuzana 01:06,31
Tuček Peter 02:29,19 (01:22,88)
Michalčáková Gabriela 03:52,97 (01:23,78)
Hofbauerová Veronika 04:53,44 (01:00,47)
9. Hudec Patrik 01:32,63
Skalošová Laura 02:59,32 (01:26,69)
Murín Lukáš 04:29,72 (01:30,40)
Erteľová Zuzana 05:59,01 (01:29,29)

4×100PP D

Muži Ženy
2. Oprenčák Peter 01:03,55
Makovíny Denis 02:07,55 (01:04,00)
Michalíková Simona 03:11,95 (01:04,40)
Chalupková Janka 04:10,49 (00:58,54)

4×100PP C

Muži Ženy
3. Cibulová Zuzana 00:51,42
Andreánsky Martin 01:46,27 (00:54,85)
Polovinčáková Denisa 02:39,11 (00:52,84)
Červienková Katka 03:32,58 (00:53,47)
Návrat na vrch stránky

Kaposvár Open

Kaposvár (Hungary) - 17.05.2008 - 18.05.2008

Návrat na vrch stránky

50BF Junior

Muži Ženy
17. Zelinová Lucia 00:29,99

100BF Junior

Muži Ženy
18. Zelinová Lucia 01:05,10

200BF Junior

Muži Ženy
14. Chomutová Radka 02:18,41
18. Zelinová Lucia 02:27,33

50PP Junior

Muži Ženy
7. Chomutová Radka 00:24,04

400PP Junior

Muži Ženy
4. Chomutová Radka 03:57,57

400RP Junior

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 03:45,88

800RP Junior

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 07:50,07

50BF Senior

Muži Ženy
5. Pavlík Ján 00:23,17

100BF Senior

Muži Ženy
4. Pavlík Ján 00:49,53

200BF Senior

Muži Ženy
4. Pavlík Ján 01:50,86

200PP Senior

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 01:43,22

400PP Senior

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 03:43,46

100RP Senior

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 00:46,15
Návrat na vrch stránky

Deutsche Meisterschaften im Finswimming

Leipzig (Germany) - 06.06.2008 - 08.06.2008

Návrat na vrch stránky

200PP

Muži Ženy
Polovinčáková Denisa DNS 0

1500PP

Muži Ženy
8. Chomut Miroslav 15:24,83 549

50RP

Muži Ženy
35. Chomut Miroslav 00:20,01 477 24. Polovinčáková Denisa 00:22,12 482

100RP

Muži Ženy
23. Polovinčáková Denisa 00:50,87 433

800RP

Muži Ženy
Chomut Miroslav DNF 0
Návrat na vrch stránky

Priateľské preteky

Bratislava (Slovak Republic) - 14.06.2008

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
2. Valko Matej 00:35,23 1. Hrašková Zuzana 00:32,05
4. Slivka Martin 00:40,89 4. Pálková Barbora 00:43,35
5. Hudec Patrik 00:43,38

100BF E0

Muži Ženy
4. Valko Matej 01:19,22 1. Hrašková Zuzana 01:11,89
5. Slivka Martin 01:30,57 5. Pálková Barbora 01:31,25
6. Hudec Patrik 01:34,95

15/10RP E0

Muži Ženy
3. Slivka Martin 00:18,01 1. Hrašková Zuzana 00:14,90
4. Valko Matej 00:19,00 6. Pálková Barbora 00:19,77
6. Hudec Patrik 00:21,14

50PP E

Muži Ženy
2. Berník Ivan 00:35,31 1. Hofbauerová Veronika 00:27,00
3. Tuček Peter 00:35,45 9. Michalčáková Gabriela 00:34,86
5. Murín Lukáš 00:37,80 10. Erteľová Zuzana 00:35,96
11. Skalošová Laura 00:36,26
Gajdošová Zuzana CHS
Výbošťoková Terézia CHS

100PP E

Muži Ženy
4. Tuček Peter 01:25,06 2. Hofbauerová Veronika 00:59,04
5. Berník Ivan 01:25,09 7. Výbošťoková Terézia 01:14,12
8. Murín Lukáš 01:30,80 10. Michalčáková Gabriela 01:20,73
13. Erteľová Zuzana 01:24,11
15. Skalošová Laura 01:25,35
16. Gajdošová Zuzana 01:26,80

15/10RP E

Muži Ženy
1. Tuček Peter 00:14,52 2. Hofbauerová Veronika 00:12,03
2. Berník Ivan 00:15,17 6. Výbošťoková Terézia 00:14,23
5. Murín Lukáš 00:17,26 10. Skalošová Laura 00:15,06
11. Michalčáková Gabriela 00:15,52
12. Erteľová Zuzana 00:16,07
13. Gajdošová Zuzana 00:16,09

50PP D

Muži Ženy
1. Chalupková Janka 00:26,27
4. Michalíková Simona 00:28,23
6. Černeyová Michaela 00:34,16
9. Figurová Erika 00:34,78
11. Antalová Lenka 00:35,25

100PP D

Muži Ženy
2. Chalupková Janka 00:59,27
4. Michalíková Simona 01:05,60
7. Černeyová Michaela 01:17,32
10. Antalová Lenka 01:24,16
11. Figurová Erika 01:24,41

25RP D

Muži Ženy
2. Chalupková Janka 00:11,34
5. Michalíková Simona 00:12,37
7. Černeyová Michaela 00:14,47
9. Antalová Lenka 00:14,63
10. Figurová Erika 00:16,16

50PP C

Muži Ženy
3. Figurová Katarína 00:32,42

100PP C

Muži Ženy
3. Figurová Katarína 01:17,95

50RP C

Muži Ženy
Figurová Katarína DNF
Návrat na vrch stránky

Majstrovstvá Slovenska

Šaľa (Slovak Republic) - 21.06.2008 - 22.06.2008

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
3. Tuček Peter 00:32,82 2. Hofbauerová Veronika 00:30,11
8. Valko Matej 00:36,07 7. Michalčáková Gabriela 00:33,46
9. Patáč Adam 00:39,99 11. Erteľová Zuzana 00:34,70
10. Slivka Martin 00:48,39 13. Výbošťoková Terézia 00:35,29
Hrašková Zuzana CHS

100BF E

Muži Ženy
7. Valko Matej 01:19,56 2. Hofbauerová Veronika 01:05,95
8. Tuček Peter 01:20,01 3. Hrašková Zuzana 01:12,91
10. Patáč Adam 01:31,31 13. Erteľová Zuzana 01:19,40
11. Slivka Martin 01:31,68 14. Michalčáková Gabriela 01:19,74
17. Výbošťoková Terézia 01:21,08

200BF E

Muži Ženy
7. Tuček Peter 02:59,59 2. Hofbauerová Veronika 02:27,48
3. Hrašková Zuzana 02:38,57
10. Erteľová Zuzana 02:58,44
11. Michalčáková Gabriela 02:59,37

50PP E

Muži Ženy
6. Tuček Peter 00:34,35 3. Hofbauerová Veronika 00:27,84
7. Valko Matej 00:35,78 4. Hrašková Zuzana 00:27,96
10. Patáč Adam 00:39,55 12. Výbošťoková Terézia 00:31,53
11. Slivka Martin 00:42,41 18. Michalčáková Gabriela 00:36,38
20. Erteľová Zuzana 00:37,44

100PP E

Muži Ženy
8. Valko Matej 01:17,17 2. Hofbauerová Veronika 00:59,58
9. Tuček Peter 01:17,53 3. Hrašková Zuzana 01:01,64
12. Slivka Martin 01:38,23 9. Výbošťoková Terézia 01:09,36
13. Patáč Adam 01:43,97 17. Michalčáková Gabriela 01:19,01
21. Erteľová Zuzana 01:29,73

200PP E

Muži Ženy
9. Tuček Peter 02:59,84 2. Hofbauerová Veronika 02:10,35
6. Hrašková Zuzana 02:24,88

400PP E

Muži Ženy
1. Hofbauerová Veronika 04:48,32

15RP E

Muži Ženy
5. Tuček Peter 00:08,29 2. Hofbauerová Veronika 00:06,52
12. Patáč Adam 00:10,38 4. Hrašková Zuzana 00:07,19
13. Slivka Martin 00:10,90 10. Michalčáková Gabriela 00:07,58
14. Valko Matej 00:11,39 12. Výbošťoková Terézia 00:07,95
16. Erteľová Zuzana 00:08,72

50BF D

Muži Ženy
7. Lukeš Tomáš 00:31,18 4. Chalupková Janka 00:28,43
7. Michalíková Simona 00:29,98
11. Černeyová Michaela 00:32,33
12. Figurová Erika 00:33,93
13. Antalová Lenka 00:34,63

100BF D

Muži Ženy
10. Lukeš Tomáš 01:13,23 2. Chalupková Janka 01:03,28
5. Michalíková Simona 01:07,65
12. Černeyová Michaela 01:16,59
13. Figurová Erika 01:16,72
14. Antalová Lenka 01:19,42

200BF D

Muži Ženy
4. Michalíková Simona 02:32,78
7. Figurová Erika 02:49,58
8. Černeyová Michaela 02:51,21
9. Antalová Lenka 02:58,26

50PP D

Muži Ženy
2. Chalupková Janka 00:25,12
4. Michalíková Simona 00:26,20
13. Antalová Lenka 00:33,81
14. Černeyová Michaela 00:34,03
15. Figurová Erika 00:39,30

100PP D

Muži Ženy
8. Lukeš Tomáš 01:06,19 5. Chalupková Janka 00:58,36
10. Michalíková Simona 01:01,04
14. Černeyová Michaela 01:15,56
15. Figurová Erika 01:16,99
16. Antalová Lenka 01:17,93

200PP D

Muži Ženy
6. Lukeš Tomáš 02:28,16 8. Michalíková Simona 02:22,24

400PP D

Muži Ženy
7. Lukeš Tomáš 05:34,19

25RP D

Muži Ženy
10. Lukeš Tomáš 00:12,87 2. Chalupková Janka 00:11,06
4. Michalíková Simona 00:11,56
13. Figurová Erika 00:13,80
14. Antalová Lenka 00:15,32
16. Černeyová Michaela 00:16,16

100RP D

Muži Ženy
2. Michalíková Simona 01:06,75

50BF C

Muži Ženy
9. Andreánsky Martin 00:27,97 2. Cibulová Zuzana 00:26,36
10. Šáli Daniel 00:28,56 6. Červienková Katka 00:28,60
11. Horvát Jakub 00:29,48 10. Janovská Katka 00:31,10
12. Kulišiak Dávid 00:30,49 11. Figurová Katarína 00:31,36
13. Očenáš Patrik 00:31,02
14. Herc Jakub 00:31,61

100BF C

Muži Ženy
7. Šáli Daniel 01:02,34 2. Cibulová Zuzana 00:58,69
8. Kulišiak Dávid 01:06,89 7. Figurová Katarína 01:09,27
9. Horvát Jakub 01:06,95 8. Janovská Katka 01:10,04
10. Herc Jakub 01:11,15

200BF C

Muži Ženy
7. Šáli Daniel 02:22,63 2. Cibulová Zuzana 02:12,97
8. Kocka Lukáš 02:37,77 7. Polovinčáková Denisa 02:31,53
9. Herc Jakub 03:07,46 8. Figurová Katarína 02:41,06
10. Janovská Katka 02:43,24

50PP C

Muži Ženy
8. Andreánsky Martin 00:23,18 3. Cibulová Zuzana 00:23,22
11. Šáli Daniel 00:26,37 10. Janovská Katka 00:29,25
12. Očenáš Patrik 00:28,80 12. Figurová Katarína 00:31,08
13. Kulišiak Dávid 00:28,93
14. Herc Jakub 00:29,55
15. Horvát Jakub 00:29,96

100PP C

Muži Ženy
9. Andreánsky Martin 00:53,46 4. Červienková Katka 00:49,22
10. Šáli Daniel 00:57,83 5. Cibulová Zuzana 00:50,70
12. Kocka Lukáš 01:04,34 6. Polovinčáková Denisa 00:51,24
13. Kulišiak Dávid 01:06,40 14. Figurová Katarína 01:10,57
14. Herc Jakub 01:07,67 Janovská Katka 15m pásmo
15. Očenáš Patrik 01:07,81
Horvát Jakub DNS

200PP C

Muži Ženy
8. Očenáš Patrik 02:30,49 3. Červienková Katka 01:52,55
9. Herc Jakub 02:54,95 9. Janovská Katka 02:28,27

400PP C

Muži Ženy
2. Červienková Katka 03:58,86

800PP C

Muži Ženy
2. Kocka Lukáš 11:37,90

50RP C

Muži Ženy
7. Herc Jakub 00:28,64 2. Červienková Katka 00:21,20
8. Očenáš Patrik 00:29,25 4. Polovinčáková Denisa 00:22,36
9. Horvát Jakub 00:29,51 Janovská Katka DNS

100RP C

Muži Ženy
2. Andreánsky Martin 00:53,60 2. Cibulová Zuzana 00:52,64
3. Horvát Jakub 01:07,13 3. Polovinčáková Denisa 00:56,84
4. Očenáš Patrik 01:12,52
4. Kulišiak Dávid 01:12,52
Kocka Lukáš DNF

400RP C

Muži Ženy
2. Očenáš Patrik 06:01,48 1. Červienková Katka 03:58,77
3. Kulišiak Dávid 06:25,70

800RP C

Muži Ženy
1. Červienková Katka 08:16,25
2. Cibulová Zuzana 09:55,20

50BF B

Muži Ženy
3. Zelinová Lucia 00:29,90

100BF B

Muži Ženy
3. Zelinová Lucia 01:07,25

200BF B

Muži Ženy
3. Zelinová Lucia 02:28,24

50PP B

Muži Ženy
8. Zelinová Lucia 00:26,56

100PP B

Muži Ženy
8. Zelinová Lucia 00:58,36

50RP B

Muži Ženy
Chomutová Radka DNS

100RP B

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 00:48,62
5. Zelinová Lucia 00:57,17

400RP B

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 03:43,77

800RP B

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 08:02,05

50BF A

Muži Ženy
1. Pavlík Ján 00:22,56 1. Lacenová Erika 00:27,91

100BF A

Muži Ženy
1. Pavlík Ján 00:49,19 1. Lacenová Erika 01:01,66

200BF A

Muži Ženy
1. Pavlík Ján 01:49,65 1. Lacenová Erika 02:18,77

50PP A

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 00:21,34

100PP A

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 01:04,26

200PP A

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 01:41,63

400PP A

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 03:57,57

800PP A

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 08:25,39

1500PP A

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 15:18,61

50RP A

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 00:19,97 2. Lacenová Erika 00:22,93

100RP A

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 00:47,97

400RP A

Muži Ženy
Chomut Miroslav DNF

800RP A

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 08:36,10

4×100PP E

Muži Ženy
1. Valko Matej 01:27,14 2. Hrašková Zuzana 01:04,47
Patáč Adam 03:09,97 (01:42,83) Michalčáková Gabriela 02:22,02 (01:17,55)
Slivka Martin 04:44,15 (01:34,18) Výbošťoková Terézia 03:35,08 (01:13,06)
Tuček Peter 06:06,62 (01:22,47) Hofbauerová Veronika 04:34,32 (00:59,24)

4×100PP D

Muži Ženy
3. Michalíková Simona 01:00,13
Černeyová Michaela 02:22,69 (01:22,56)
Figurová Erika 03:39,28 (01:16,59)
Chalupková Janka 04:34,10 (00:54,82)

4×200PP D

Muži Ženy
3. Chalupková Janka 02:07,27
Michalíková Simona 04:30,89 (02:23,62)
Výbošťoková Terézia 07:10,79 (02:39,90)
Hrašková Zuzana 09:38,43 (02:27,64)

4×100PP C

Muži Ženy
2. Kulišiak Dávid 01:05,78
Kocka Lukáš 02:14,68 (01:08,90)
Horvát Jakub 03:21,50 (01:06,82)
Očenáš Patrik 04:26,48 (01:04,98)

4×100PP A

Muži Ženy
6. Andreánsky Martin 00:52,85 2. Lacenová Erika 00:52,61
Chomut Miroslav 01:40,45 (00:47,60) Zelinová Lucia 01:50,44 (00:57,83)
Šáli Daniel 02:38,60 (00:58,15) Cibulová Zuzana 02:41,48 (00:51,04)
Pavlík Ján 03:28,43 (00:49,83) Červienková Katka 03:30,80 (00:49,32)

4×200PP A

Muži Ženy
5. Pavlík Ján 01:54,97
Šáli Daniel 04:06,66 (02:11,69)
Kocka Lukáš 06:43,96 (02:37,30)
Andreánsky Martin 08:54,40 (02:10,44)
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo

Zlín (Czech Republic) - 20.09.2008

Návrat na vrch stránky

50PP E0

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 00:28,98 649
6. Štímelová Katka 00:42,18 133
7. Pálková Barbora 00:44,27 79

100PP E0

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 01:07,83 577
6. Štímelová Katka 01:31,30 172
7. Pálková Barbora 01:32,64 155

15/10RP E0

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 00:13,63 554
5. Štímelová Katka 00:21,52 69
6. Pálková Barbora 00:22,95 17

50PP E

Muži Ženy
14. Tuček Peter 00:34,65 280 9. Výbošťoková Terézia 00:33,02 447
16. Berník Ivan 00:35,58 247 13. Erteľová Zuzana 00:35,71 338
14. Michalčáková Gabriela 00:35,90 331
17. Palovičová Adela 00:38,94 227
19. Gajdošová Zuzana 00:40,43 182

100PP E

Muži Ženy
15. Tuček Peter 01:20,80 227 9. Výbošťoková Terézia 01:12,33 479
17. Berník Ivan 01:21,85 211 12. Michalčáková Gabriela 01:18,25 367
15. Erteľová Zuzana 01:23,40 283
17. Gajdošová Zuzana 01:29,22 199
19. Palovičová Adela 01:36,14 113

15/10RP E

Muži Ženy
9. Tuček Peter 00:14,98 388 10. Výbošťoková Terézia 00:14,41 483
16. Berník Ivan 00:18,56 164 13. Michalčáková Gabriela 00:17,73 248
15. Gajdošová Zuzana 00:18,72 194
Palovičová Adela DNF 0
Erteľová Zuzana Dq 0

50PP D

Muži Ženy
7. Lukeš Tomáš 00:30,62 306 9. Chalupková Janka 00:26,03 682
8. Oprenčák Peter 00:30,86 296 12. Michalíková Simona 00:27,98 565
14. Figurová Erika 00:34,41 272
16. Kotorová Dominika 00:42,07 41

100PP D

Muži Ženy
6. Oprenčák Peter 01:03,64 404 9. Chalupková Janka 00:58,95 664
7. Lukeš Tomáš 01:08,69 301 12. Michalíková Simona 01:05,71 492
14. Figurová Erika 01:18,17 254
16. Kotorová Dominika 01:32,94 55

25RP D

Muži Ženy
7. Lukeš Tomáš 00:13,68 343 9. Chalupková Janka 00:12,12 559
8. Oprenčák Peter 00:14,71 265 12. Michalíková Simona 00:12,42 527
13. Figurová Erika 00:14,68 327
14. Kotorová Dominika 00:16,68 195

50PP C

Muži Ženy
8. Andreánsky Martin 00:23,57 550 2. Červienková Katka 00:22,81 753
9. Šáli Daniel 00:26,87 339 8. Cibulová Zuzana 00:24,10 659
10. Očenáš Patrik 00:28,54 261 9. Polovinčáková Denisa 00:24,68 620
12. Figurová Katarína 00:31,48 270

100PP C

Muži Ženy
7. Andreánsky Martin 00:51,89 550 1. Červienková Katka 00:49,22 819
9. Šáli Daniel 01:00,22 335 6. Cibulová Zuzana 00:52,12 718
10. Očenáš Patrik 01:04,03 256 9. Polovinčáková Denisa 00:53,77 665
12. Figurová Katarína 01:10,14 276

50RP C

Muži Ženy
7. Andreánsky Martin 00:22,00 574 1. Červienková Katka 00:21,39 769
9. Šáli Daniel 00:26,21 359 6. Cibulová Zuzana 00:23,80 613
10. Očenáš Patrik 00:30,58 199 7. Polovinčáková Denisa 00:23,83 612
Figurová Katarína DNF 0

50PP B

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 00:23,25 683
3. Zelinová Lucia 00:26,75 463

100PP B

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 00:51,36 706
3. Zelinová Lucia 00:59,79 466

50RP B

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 00:22,38 665
Zelinová Lucia DNF 0

50PP A

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 00:21,02 541

100PP A

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 00:46,62 552

50RP A

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 00:20,75 494
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 11.10.2008

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
6. Maľa Patrik 00:37,90 170 1. Hrašková Zuzana 00:32,09 489
7. Hudec Patrik 00:45,02 0 9. Nulíčková Zuzana 00:40,98 166
11. Pálková Barbora 00:43,38 101

50PP E0

Muži Ženy
5. Maľa Patrik 00:38,22 161 1. Hrašková Zuzana 00:28,39 683
7. Hudec Patrik 00:44,17 4 9. Nulíčková Zuzana 00:40,31 185
10. Pálková Barbora 00:40,42 182

100PP E0

Muži Ženy
5. Maľa Patrik 01:22,96 195 1. Hrašková Zuzana 01:07,27 590
6. Hudec Patrik 01:33,35 62 10. Pálková Barbora 01:37,86 93
Nulíčková Zuzana DNF 0

50BF E

Muži Ženy
13. Tuček Peter 00:33,25 334 17. Erteľová Zuzana 00:33,73 417
22. Michalčáková Gabriela 00:35,44 348
25. Palovičová Adela 00:37,50 274
27. Skalošová Laura 00:39,67 204

100PP E

Muži Ženy
15. Tuček Peter 01:18,11 269 14. Michalčáková Gabriela 01:11,13 504
19. Erteľová Zuzana 01:16,24 403
23. Palovičová Adela 01:20,22 334
25. Skalošová Laura 01:27,43 224

200PP E

Muži Ženy
15. Tuček Peter 02:53,09 304 17. Michalčáková Gabriela 02:42,81 549
20. Palovičová Adela 02:57,70 337
22. Erteľová Zuzana 03:03,69 293
25. Skalošová Laura 03:28,59 139

50BF D

Muži Ženy
10. Makovíny Denis 00:31,72 261 15. Antalová Lenka 00:33,57 304
11. Lukeš Tomáš 00:32,04 248 16. Figurová Erika 00:34,85 256
17. Kotorová Dominika 00:42,92 20

100PP D

Muži Ženy
7. Makovíny Denis 01:00,28 482 15. Figurová Erika 01:15,45 300
10. Lukeš Tomáš 01:05,85 357 16. Antalová Lenka 01:19,82 229
17. Kotorová Dominika 01:25,15 152

400PP D

Muži Ženy
8. Makovíny Denis 05:05,27 455 13. Figurová Erika 05:45,06 359
10. Lukeš Tomáš 05:24,05 371 14. Antalová Lenka 06:26,17 214
15. Kotorová Dominika 07:53,76 0

50BF C

Muži Ženy
10. Andreánsky Martin 00:26,59 353 4. Cibulová Zuzana 00:26,62 502
11. Šáli Daniel 00:28,17 277 8. Červienková Katka 00:27,63 447
12. Kulišiak Dávid 00:31,35 148 10. Janigová Katka 00:30,65 305
13. Minaroviech Matej 00:32,95 92 11. Figurová Katarína 00:32,63 225

100PP C

Muži Ženy
10. Andreánsky Martin 00:51,42 564 1. Červienková Katka 00:48,70 839
11. Šáli Daniel 00:58,58 373 6. Cibulová Zuzana 00:52,47 706
12. Kulišiak Dávid 01:05,56 226 10. Janigová Katka 00:58,65 527
13. Minaroviech Matej 01:14,56 78 11. Figurová Katarína 01:11,65 249

400PP C

Muži Ženy
10. Andreánsky Martin 04:28,48 489 1. Červienková Katka 03:55,29 820
11. Šáli Daniel 05:02,32 323 7. Cibulová Zuzana 04:18,93 653
12. Kulišiak Dávid 05:38,56 181 10. Janigová Katka 05:06,50 397
13. Minaroviech Matej 06:33,66 16 11. Figurová Katarína 05:44,29 243

100BF B (mimo súťaž)

Muži Ženy
2. Tuček Martin 01:04,01 216 2. Chomutová Radka 01:01,28 430
3. Zelinová Lucia 01:05,06 347

100PP B (mimo súťaž)

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 00:50,17 747
3. Zelinová Lucia 00:58,90 488

100BF A (mimo súťaž)

Muži Ženy
1. Pavlík Zdeno 00:56,81 274

100PP A (mimo súťaž)

Muži Ženy
1. Chomut Miroslav 00:46,47 557
2. Pavlík Zdeno 00:59,33 220
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 3. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 18.10.2008

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
3. Tuček Peter 00:33,02 3. Hrašková Zuzana 00:31,79
11. Maľa Patrik 00:36,39 7. Michalčáková Gabriela 00:33,72
15. Murín Lukáš 00:38,58 11. Erteľová Zuzana 00:34,24
21. Hudec Patrik 00:45,44 16. Výbošťoková Terézia 00:35,08
20. Palovičová Adela 00:37,11
22. Kminiaková Kristína 00:37,92
24. Skalošová Laura 00:40,03
28. Pálková Barbora 00:43,10
30. Štímelová Katka 00:43,56

100PP E

Muži Ženy
7. Tuček Peter 01:17,20 2. Hrašková Zuzana 01:04,71
11. Maľa Patrik 01:22,25 9. Výbošťoková Terézia 01:12,94
14. Murín Lukáš 01:25,68 11. Erteľová Zuzana 01:15,32
20. Hudec Patrik 01:40,78 12. Kminiaková Kristína 01:15,91
13. Michalčáková Gabriela 01:16,58
18. Palovičová Adela 01:19,40
27. Štímelová Katka 01:27,90
28. Pálková Barbora 01:28,91
29. Skalošová Laura 01:32,18

200PP E

Muži Ženy
9. Tuček Peter 02:56,93 3. Hrašková Zuzana 02:31,73
10. Maľa Patrik 03:02,96 7. Výbošťoková Terézia 02:43,30
11. Murín Lukáš 03:08,56 8. Michalčáková Gabriela 02:44,98
17. Hudec Patrik 03:33,02 13. Kminiaková Kristína 02:57,17
14. Erteľová Zuzana 02:58,45
15. Palovičová Adela 02:59,47
24. Štímelová Katka 03:14,82
25. Skalošová Laura 03:18,60
27. Pálková Barbora 03:22,15

200BF D

Muži Ženy
5. Makovíny Denis 02:31,44 8. Michalíková Simona 02:33,94
10. Lorencovič Robert 02:54,86 10. Gombíková Katarína 02:38,50
Lukeš Tomáš CHO 11. Figurová Erika 02:39,78
22. Jančošková Patrícia 02:55,76
25. Antalová Lenka 03:00,55
28. Kotorová Dominika 03:53,99

100PP D

Muži Ženy
5. Makovíny Denis 01:01,56 5. Michalíková Simona 01:01,82
10. Lukeš Tomáš 01:06,96 10. Gombíková Katarína 01:05,32
12. Lorencovič Robert 01:16,18 12. Jančošková Patrícia 01:05,72
16. Figurová Erika 01:12,94
21. Antalová Lenka 01:16,45
27. Kotorová Dominika 01:34,07

25RP D

Muži Ženy
4. Makovíny Denis 00:11,08 4. Michalíková Simona 00:11,46
10. Lukeš Tomáš 00:12,70 15. Gombíková Katarína 00:12,95
12. Lorencovič Robert 00:14,36 17. Figurová Erika 00:13,70
20. Antalová Lenka 00:14,61
21. Kotorová Dominika 00:14,64
Jančošková Patrícia DNS

100BF C

Muži Ženy
4. Šáli Daniel 00:58,94 1. Cibulová Zuzana 00:57,03
8. Horvát Jakub 01:07,88 5. Červienková Katka 01:05,00
9. Kulišiak Dávid 01:07,96 6. Polovinčáková Denisa 01:06,34
11. Očenáš Patrik 01:14,12 7. Figurová Katarína 01:08,27
12. Herc Jakub 01:16,31 8. Janovská Katka 01:10,77
13. Minaroviech Matej 01:16,88
Andreánsky Martin CHS

200PP C

Muži Ženy
5. Andreánsky Martin 02:02,83 1. Červienková Katka 01:49,26
8. Šáli Daniel 02:18,11 3. Cibulová Zuzana 01:58,69
9. Kulišiak Dávid 02:36,16 4. Polovinčáková Denisa 02:03,64
10. Minaroviech Matej 02:36,65 7. Figurová Katarína 02:36,72
11. Očenáš Patrik 02:37,83 8. Janovská Katka 02:37,35
13. Herc Jakub 02:43,78
Horvát Jakub DNS

50RP C

Muži Ženy
3. Andreánsky Martin 00:21,51 2. Červienková Katka 00:22,28
7. Minaroviech Matej 00:29,11 3. Polovinčáková Denisa 00:22,65
8. Herc Jakub 00:29,22 4. Cibulová Zuzana 00:23,02
9. Očenáš Patrik 00:29,90 Janovská Katka DNF
10. Horvát Jakub 00:30,90 Figurová Katarína DNF
Šáli Daniel vynorenie
Kulišiak Dávid DNF

4×50PP E

Muži Ženy
3. Výbošťoková Terézia 00:32,32
Tuček Peter 01:04,79 (00:32,47)
Michalčáková Gabriela 01:38,97 (00:34,18)
Hrašková Zuzana 02:08,58 (00:29,61)
6. Murín Lukáš 00:39,52
Skalošová Laura 01:16,71 (00:37,19)
Erteľová Zuzana 01:47,43 (00:30,72)
Kminiaková Kristína 02:24,28 (00:36,85)

4×50PP D

Muži Ženy
4. Michalíková Simona 00:27,54
Lukeš Tomáš 00:57,17 (00:29,63)
Jančošková Patrícia 01:27,03 (00:29,86)
Makovíny Denis 01:54,42 (00:27,39)
5. Lorencovič Robert 00:33,55
Gombíková Katarína 01:02,70 (00:29,15)
Antalová Lenka 01:36,97 (00:34,27)
Figurová Erika 02:07,44 (00:30,47)

4×50PP C

Muži Ženy
2. Cibulová Zuzana 00:24,45
Polovinčáková Denisa 00:48,52 (00:24,07)
Andreánsky Martin 01:10,77 (00:22,25)
Červienková Katka 01:33,07 (00:22,30)
Návrat na vrch stránky

Nemo Trophy

Zlín (Czech Republic) - 01.11.2008 - 02.11.2008

Návrat na vrch stránky

100PP

Muži Ženy
41. Andreánsky Martin 00:50,14 443 23. Polovinčáková Denisa 00:52,85 559
39. Zelinová Lucia 00:57,93 422

200PP

Muži Ženy
20. Chomut Miroslav 01:43,64 590 5. Chomutová Radka 01:50,37 658
7. Červienková Katka 01:51,32 643
12. Cibulová Zuzana 01:53,69 609
16. Polovinčáková Denisa 01:58,93 538

400PP

Muži Ženy
31. Očenáš Patrik 05:16,77 136 26. Zelinová Lucia 04:41,65 398

50RP

Muži Ženy
32. Andreánsky Martin 00:21,29 462 15. Cibulová Zuzana 00:22,66 551
18. Polovinčáková Denisa 00:23,08 527

100RP

Muži Ženy
24. Andreánsky Martin 00:52,32 367 24. Zelinová Lucia 00:55,05 462
27. Očenáš Patrik 01:11,10 70

400RP

Muži Ženy
14. Chomut Miroslav 03:43,12 573 4. Chomutová Radka 03:52,50 662
6. Červienková Katka 04:02,03 607
10. Cibulová Zuzana 04:30,98 465

800RP

Muži Ženy
Chomut Miroslav DNF 0 4. Chomutová Radka 07:55,47 711
5. Červienková Katka 08:39,51 595
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 4. kolo

Šaľa (Slovak Republic) - 08.11.2008

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
8. Berník Ivan 00:32,82 3. Hrašková Zuzana 00:28,60
14. Maľa Patrik 00:37,54 10. Erteľová Zuzana 00:30,38
20. Hudec Patrik 00:42,97 12. Michalčáková Gabriela 00:30,52
25. Skalošová Laura 00:38,22
30. Pálková Barbora 00:41,57
33. Nulíčková Zuzana 00:42,59

200PP E

Muži Ženy
10. Berník Ivan 02:50,53 7. Hrašková Zuzana 02:30,19
13. Maľa Patrik 03:08,02 14. Erteľová Zuzana 02:46,11
16. Hudec Patrik 03:22,99 25. Pálková Barbora 03:02,55
28. Skalošová Laura 03:22,44
32. Nulíčková Zuzana 03:51,57
Michalčáková Gabriela CHS

400PP E

Muži Ženy
11. Berník Ivan 06:29,78 7. Hrašková Zuzana 05:27,61
13. Maľa Patrik 06:54,06 10. Michalčáková Gabriela 05:42,06
14. Hudec Patrik 07:02,42 15. Erteľová Zuzana 06:06,54
24. Pálková Barbora 06:45,05
28. Skalošová Laura 06:59,85
29. Nulíčková Zuzana 07:20,75

50PP D

Muži Ženy
10. Oprenčák Peter 00:27,46 2. Michalíková Simona 00:25,24
11. Lukeš Tomáš 00:28,68 9. Gombíková Katarína 00:27,15
13. Lorencovič Robert 00:32,68 12. Černeyová Michaela 00:29,66
13. Figurová Erika 00:30,78
17. Blišťanová Claudia 00:34,26
18. Antalová Lenka 00:35,54

100PP D

Muži Ženy
9. Oprenčák Peter 01:03,40 3. Michalíková Simona 00:57,03
12. Lorencovič Robert 01:15,03 9. Gombíková Katarína 01:02,18
Lukeš Tomáš CHS 12. Blišťanová Claudia 01:14,50
14. Antalová Lenka 01:15,69
15. Figurová Erika 01:17,08
17. Černeyová Michaela 01:17,21

800PP D

Muži Ženy
11. Oprenčák Peter 11:38,84 7. Michalíková Simona 10:53,65
12. Lorencovič Robert 11:38,89 11. Gombíková Katarína 11:30,20
13. Lukeš Tomáš 12:12,72 12. Figurová Erika 12:16,19
15. Antalová Lenka 13:04,28
16. Černeyová Michaela 13:19,07
18. Blišťanová Claudia 13:57,54

100PP C

Muži Ženy
6. Andreánsky Martin 00:50,27 4. Červienková Katka 00:50,77
13. Šáli Daniel 00:59,11 5. Cibulová Zuzana 00:51,14
16. Očenáš Patrik 01:06,07 6. Polovinčáková Denisa 00:53,50
17. Kulišiak Dávid 01:06,43 11. Figurová Katarína 01:11,49
18. Horvát Jakub 01:07,41 13. Kéryová Barbora 01:19,83

800PP C

Muži Ženy
7. Andreánsky Martin 09:44,93 2. Červienková Katka 08:09,61
10. Šáli Daniel 10:39,50 5. Cibulová Zuzana 09:07,12
13. Očenáš Patrik 11:29,95 6. Polovinčáková Denisa 09:19,05
14. Kulišiak Dávid 11:50,88 11. Figurová Katarína 11:43,08
Horvát Jakub DNS 13. Kéryová Barbora 14:20,57

50RP C

Muži Ženy
7. Andreánsky Martin 00:21,53 4. Červienková Katka 00:21,88
10. Šáli Daniel 00:24,75 5. Cibulová Zuzana 00:22,78
12. Kulišiak Dávid 00:26,38 6. Polovinčáková Denisa 00:22,94
13. Očenáš Patrik 00:29,34 11. Figurová Katarína 00:31,39
14. Horvát Jakub 00:29,48 12. Kéryová Barbora 00:42,13

4×100PP E

Muži Ženy
4. Erteľová Zuzana 01:12,56
Michalčáková Gabriela 02:21,28 (01:08,72)
Berník Ivan 03:45,56 (01:24,28)
Hrašková Zuzana 04:50,11 (01:04,55)

4×100PP D

Muži Ženy
4. Michalíková Simona 00:58,19
Oprenčák Peter 02:01,79 (01:03,60)
Lukeš Tomáš 03:08,24 (01:06,45)
Gombíková Katarína 04:11,60 (01:03,36)
5. Figurová Erika 01:11,29
Antalová Lenka 02:30,09 (01:18,80)
Černeyová Michaela 03:49,99 (01:19,90)
Lorencovič Robert 05:05,72 (01:15,73)

4×100PP C

Muži Ženy
3. Cibulová Zuzana 00:52,63
Polovinčáková Denisa 01:46,76 (00:54,13)
Andreánsky Martin 02:36,38 (00:49,62)
Červienková Katka 03:26,00 (00:49,62)
4. Očenáš Patrik 01:06,87
Kulišiak Dávid 02:12,91 (01:06,04)
Figurová Katarína 03:21,62 (01:08,71)
Šáli Daniel 04:19,03 (00:57,41)
Návrat na vrch stránky

Klubovy Puchar Polski / Miedzynarodowy Miting Barborkowy - Final

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 29.11.2008 - 30.11.2008

Návrat na vrch stránky

100PP C

Muži Ženy
6. Červienková Katka 00:50,82

100PP B

Muži Ženy
4. Chomutová Radka 00:49,57

100PP A

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 00:46,42
Návrat na vrch stránky

Klubovy Puchar Polski / Miedzynarodowy Miting Barborkowy

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 29.11.2008 - 30.11.2008

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
7. Hrašková Zuzana 00:28,16

100PP E

Muži Ženy
10. Hrašková Zuzana 01:04,80

200PP E

Muži Ženy
14. Hrašková Zuzana 02:26,78

50PP D

Muži Ženy
16. Michalíková Simona 00:26,36

100PP D

Muži Ženy
16. Michalíková Simona 00:59,96

200PP D

Muži Ženy
18. Michalíková Simona 02:22,23

50PP C

Muži Ženy
13. Andreánsky Martin 00:22,54 10. Červienková Katka 00:23,00
19. Šáli Daniel 00:25,84 13. Cibulová Zuzana 00:23,90
15. Polovinčáková Denisa 00:25,12

100PP C

Muži Ženy
14. Andreánsky Martin 00:49,89 7. Červienková Katka 00:49,60
17. Šáli Daniel 00:57,79 13. Cibulová Zuzana 00:52,58
14. Polovinčáková Denisa 00:53,61

200PP C

Muži Ženy
14. Andreánsky Martin 01:58,56 7. Červienková Katka 01:52,05
17. Šáli Daniel 02:11,58 11. Cibulová Zuzana 01:55,16
17. Polovinčáková Denisa 02:08,87

400PP C

Muži Ženy
16. Andreánsky Martin 04:35,00 4. Červienková Katka 03:54,05
9. Cibulová Zuzana 04:16,88

50PP B

Muži Ženy
6. Chomutová Radka 00:23,43

100PP B

Muži Ženy
8. Chomutová Radka 00:51,00

200PP B

Muži Ženy
6. Chomutová Radka 01:50,21

400PP B

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 03:53,60

50PP A

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 00:21,77

100PP A

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 00:46,91

200PP A

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 01:44,30

400PP A

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 03:47,14
Návrat na vrch stránky

XXII. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 06.12.2008 - 07.12.2008

Návrat na vrch stránky

50BF E

Muži Ženy
2. Erteľová Zuzana 00:30,50 567
4. Hrašková Zuzana 00:30,84 549
10. Michalčáková Gabriela 00:33,45 428
11. Palovičová Adela 00:35,02 364
13. Skalošová Laura 00:38,12 253
16. Margočová Nikola 00:38,57 239
18. Pálková Barbora 00:39,53 209
20. Nulíčková Zuzana 00:40,82 170
22. Štímelová Katka 00:41,50 151

100BF E

Muži Ženy
3. Výbošťoková Terézia 01:14,53 435
8. Skalošová Laura 01:25,34 254
9. Margočová Nikola 01:25,42 252
11. Pálková Barbora 01:26,44 238

200BF E

Muži Ženy
3. Hrašková Zuzana 02:42,44 463
4. Erteľová Zuzana 02:43,50 453
6. Michalčáková Gabriela 02:47,49 418
7. Palovičová Adela 02:54,45 362
9. Pálková Barbora 03:12,76 232
10. Skalošová Laura 03:13,12 230
14. Štímelová Katka 03:23,62 167
16. Nulíčková Zuzana 03:37,00 95

50PP E

Muži Ženy
4. Hrašková Zuzana 00:27,94 710
8. Erteľová Zuzana 00:28,89 654
9. Michalčáková Gabriela 00:30,38 573
12. Margočová Nikola 00:33,46 428
13. Palovičová Adela 00:34,51 385
15. Skalošová Laura 00:35,68 339
18. Nulíčková Zuzana 00:39,13 221
20. Štímelová Katka 00:40,47 181
22. Pálková Barbora 00:45,05 61

100PP E

Muži Ženy
5. Hrašková Zuzana 01:06,04 620
7. Erteľová Zuzana 01:07,83 577
8. Michalčáková Gabriela 01:08,01 573
12. Margočová Nikola 01:16,94 390
15. Palovičová Adela 01:18,73 359
16. Skalošová Laura 01:22,09 303
18. Pálková Barbora 01:25,37 253
19. Štímelová Katka 01:32,89 152
20. Nulíčková Zuzana 01:33,56 143

200PP E

Muži Ženy
2. Hrašková Zuzana 02:23,60 655
6. Výbošťoková Terézia 02:30,56 578
8. Michalčáková Gabriela 02:30,88 575
9. Erteľová Zuzana 02:40,27 482
11. Margočová Nikola 02:47,59 418
13. Palovičová Adela 02:57,97 335
15. Nulíčková Zuzana 03:27,12 147
16. Štímelová Katka 03:27,43 145

400PP E

Muži Ženy
Výbošťoková Terézia DNS 0

50BF D

Muži Ženy
3. Michalíková Simona 00:29,32 493
7. Figurová Erika 00:31,04 411
9. Jančošková Patrícia 00:32,55 345
10. Antalová Lenka 00:33,05 325

100BF D

Muži Ženy
1. Michalíková Simona 01:03,93 534
6. Figurová Erika 01:09,43 412
9. Antalová Lenka 01:17,33 268

200BF D

Muži Ženy
Oprenčák Peter DNS 0 4. Michalíková Simona 02:32,20 431
7. Jančošková Patrícia 02:53,59 255

50PP D

Muži Ženy
15. Oprenčák Peter 00:29,37 361 3. Michalíková Simona 00:25,88 692
7. Jančošková Patrícia 00:28,64 529
9. Figurová Erika 00:30,51 435
11. Antalová Lenka 00:33,92 291

100PP D

Muži Ženy
13. Oprenčák Peter 01:07,12 331 1. Michalíková Simona 00:57,81 696
5. Jančošková Patrícia 01:03,32 549
8. Figurová Erika 01:11,01 381
10. Antalová Lenka 01:17,20 270

200PP D

Muži Ženy
7. Antalová Lenka 02:46,94 305

400PP D

Muži Ženy
4. Figurová Erika 05:49,99 340

100RP D

Muži Ženy
Oprenčák Peter DNS 0

50BF C

Muži Ženy
3. Šáli Daniel 00:25,75 422 2. Cibulová Zuzana 00:26,83 522
6. Andreánsky Martin 00:26,44 385
9. Horvát Jakub 00:28,74 274
11. Minaroviech Matej 00:31,79 151
12. Kulišiak Dávid 00:31,92 147

100BF C

Muži Ženy
3. Šáli Daniel 00:58,36 393 1. Cibulová Zuzana 00:57,26 579
6. Horvát Jakub 01:02,25 306
8. Minaroviech Matej 01:09,13 176

200BF C

Muži Ženy
2. Šáli Daniel 02:15,09 372 2. Cibulová Zuzana 02:13,78 501
4. Polovinčáková Denisa 02:23,30 401

50PP C

Muži Ženy
9. Andreánsky Martin 00:22,74 610
14. Šáli Daniel 00:25,61 429
16. Minaroviech Matej 00:28,07 304
17. Kulišiak Dávid 00:28,54 283

100PP C

Muži Ženy
6. Andreánsky Martin 00:49,60 639 4. Polovinčáková Denisa 00:51,67 750
12. Šáli Daniel 00:57,48 415
15. Kulišiak Dávid 01:05,34 244
16. Minaroviech Matej 01:16,83 58

200PP C

Muži Ženy
2. Červienková Katka 01:49,85 828
3. Polovinčáková Denisa 01:58,88 689

50RP C

Muži Ženy
8. Andreánsky Martin 00:21,07 694
14. Horvát Jakub 00:27,83 340

100RP C

Muži Ženy
3. Andreánsky Martin 00:49,79 626 2. Cibulová Zuzana 00:51,51 703
5. Horvát Jakub 01:05,54 293
Kulišiak Dávid DNS 0

400RP C

Muži Ženy
3. Horvát Jakub 05:56,51 223 1. Červienková Katka 03:48,15 852
4. Kulišiak Dávid 06:03,25 205

800RP C

Muži Ženy
1. Červienková Katka 08:11,83 829

50BF B

Muži Ženy
7. Zelinová Lucia 00:29,90 323

100BF B

Muži Ženy
8. Zelinová Lucia 01:07,06 305

50PP B

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 00:23,26 701

100PP B

Muži Ženy
8. Zelinová Lucia 00:58,94 485

200PP B

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 01:51,46 745

100RP B

Muži Ženy
Zelinová Lucia DNF 0

400RP B

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 03:48,10 782

800RP B

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 07:59,27 796
2. Zelinová Lucia 10:46,27 413

50BF A

Muži Ženy
3. Pavlík Ján 00:23,47 389

100BF A

Muži Ženy
2. Pavlík Ján 00:51,12 416 3. Lacenová Erika 01:02,11 339

200BF A

Muži Ženy
3. Pavlík Ján 01:58,11 397

50RP A

Muži Ženy
1. Lacenová Erika 00:23,19 533

4×100PP C

Muži Ženy
Polovinčáková Denisa
Michalíková Simona
Cibulová Zuzana
Červienková Katka CHS 0

4×200PP B

Muži Ženy
3. Andreánsky Martin 01:59,21 1. Cibulová Zuzana 02:01,02
Hrašková Zuzana 02:23,08 (00:23,87) Chomutová Radka 03:54,77 (01:53,75)
Šáli Daniel 06:31,36 (04:08,28) Polovinčáková Denisa 06:00,60 (02:05,83)
Zelinová Lucia 08:47,27 (02:15,91) 790 Červienková Katka 07:55,58 (01:54,98) 1360

4×100PP A

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 00:50,80
Lacenová Erika 01:43,83 (00:53,03)
Zelinová Lucia 02:42,28 (00:58,45)
Hrašková Zuzana 03:42,55 (01:00,27)
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo

Nový Jičín (Czech Republic) - 20.12.2008

Návrat na vrch stránky

50BF E0

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 00:31,21 531
4. Margočová Nikola 00:36,20 320
6. Štímelová Katka 00:39,70 204
7. Pálková Barbora 00:40,36 184

50PP E0

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 00:28,12 699
3. Margočová Nikola 00:33,98 406
6. Štímelová Katka 00:41,87 141
7. Pálková Barbora 00:43,16 107

100PP E0

Muži Ženy
1. Hrašková Zuzana 01:04,08 670
3. Margočová Nikola 01:18,49 363
6. Štímelová Katka 01:31,77 166
7. Pálková Barbora 01:32,86 152

50BF E

Muži Ženy
8. Erteľová Zuzana 00:31,08 537

100BF E

Muži Ženy
14. Erteľová Zuzana 01:16,61 396

50PP E

Muži Ženy
7. Erteľová Zuzana 00:29,12 641

100PP E

Muži Ženy
14. Erteľová Zuzana 01:10,46 518

50BF C

Muži Ženy
10. Andreánsky Martin 00:26,16 376 4. Cibulová Zuzana 00:26,37 516
11. Minaroviech Matej 00:30,83 167 9. Červienková Katka 00:27,64 447
11. Janigová Katka 00:28,32 412

100BF C

Muži Ženy
9. Andreánsky Martin 01:00,29 334 4. Cibulová Zuzana 00:57,21 565

100PP C

Muži Ženy
9. Andreánsky Martin 00:50,52 592 5. Červienková Katka 00:49,86 796
11. Minaroviech Matej 01:06,25 214 8. Cibulová Zuzana 00:53,61 670
11. Janigová Katka 01:01,43 457

100RP C

Muži Ženy
8. Andreánsky Martin 00:53,35 487 1. Červienková Katka 00:48,51 765
11. Minaroviech Matej 01:14,52 133 6. Cibulová Zuzana 00:52,08 660
10. Janigová Katka 01:04,08 395

50BF A+B

Muži Ženy
6. Chomutová Radka 00:27,70 412
7. Zelinová Lucia 00:30,24 294

100BF A+B

Muži Ženy
4. Chomutová Radka 01:01,00 437
5. Zelinová Lucia 01:06,71 314

100PP A+B

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 00:45,51 590 2. Chomutová Radka 00:50,11 749
4. Zelinová Lucia 00:59,08 483

50RP A+B

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 00:20,39 516 2. Chomutová Radka 00:22,18 678

100RP A+B

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 00:49,99 683
2. Zelinová Lucia 00:58,36 477
Návrat na vrch stránky