Results - 2007

Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 17.02.2007
CMAS World Cup 2. kolo - Hajdúszoboszló (Hungary) - 10.03.2007 - 11.03.2007
CMAS World Cup 3. kolo - Ravenna (Italy) - 31.03.2007 - 01.04.2007
Veľkonočný pretek - Šaľa (Slovak Republic) - 31.03.2007
Tritón Cup - Šaľa (Slovak Republic) - 29.04.2007
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo - Nový Jičín (Czech Republic) - 05.05.2007
CMAS World Cup 4. kolo - Beograd (Serbia) - 19.05.2007 - 20.05.2007
Majstrovstvá Slovenska - Bratislava (Slovak Republic) - 02.06.2007 - 03.06.2007
Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo - Bratislava (Slovak Republic) - 16.06.2007
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo - Zlín (Czech Republic) - 08.09.2007
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 06.10.2007
Slovenská Liga Mládeže - 3. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 20.10.2007
CMAS World Cup Final - Alexandria (Egypt) - 25.10.2007 - 27.10.2007
Nemo Trophy - Zlín (Czech Republic) - 03.11.2007 - 04.11.2007
Slovenská Liga Mládeže - 4. kolo - Šaľa (Slovak Republic) - 10.11.2007
Velká Cena Tábora - Tábor (Czech Republic) - 24.11.2007 - 25.11.2007
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 4. kolo / Barborky - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 01.12.2007
XXI. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 08.12.2007 - 09.12.2007
Rok 1999
Rok 2000
Rok 2001
Rok 2002
Rok 2003
Rok 2004
Rok 2005
Rok 2006
Rok 2007
Rok 2008
Rok 2009
Rok 2010
Rok 2011
Rok 2012
Rok 2013
Rok 2014
Rok 2015
Rok 2016
Rok 2017

Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 17.02.2007

Back to top

100BF E

Male Female
3. Martinec Tomáš 01:18,54 1. Chalupková Janka 01:05,43
9. Hofbauerová Veronika 01:22,46
16. Molnárová Deborah 01:39,07

400SF E

Male Female
Martinec Tomáš WS 3. Chalupková Janka 05:21,17
7. Hofbauerová Veronika 06:36,76
11. Molnárová Deborah 08:10,65

15AP E

Male Female
4. Martinec Tomáš 00:07,39 1. Chalupková Janka 00:06,54
6. Hofbauerová Veronika 00:08,20
9. Molnárová Deborah 00:08,67

100BF D

Male Female
6. Kulišiak Dávid 01:12,36 1. Polovinčáková Denisa 01:03,80
8. Andreánsky Martin 01:12,76

50SF D

Male Female
5. Andreánsky Martin 00:28,22 1. Polovinčáková Denisa 00:24,99
8. Kulišiak Dávid 00:29,49

200SF D

Male Female
9. Andreánsky Martin 02:35,43 1. Polovinčáková Denisa 02:03,54
Kulišiak Dávid DNF

50BF C

Male Female
11. Hofbauer Tomáš 00:28,03 6. Chomutová Radka 00:28,27
7. Červienková Katka 00:28,31

400SF C

Male Female
4. Chomutová Radka 04:12,10
6. Červienková Katka 04:14,89

100IM C

Male Female
2. Chomutová Radka 00:54,40
4. Červienková Katka 00:55,46

4×50SF E

Male Female
3. Martinec Tomáš 00:36,99
Molnárová Deborah 01:18,52 (00:41,53)
Hofbauerová Veronika 01:52,96 (00:34,44)
Chalupková Janka 02:21,33 (00:28,37)
Back to top

CMAS World Cup 2. kolo

Hajdúszoboszló (Hungary) - 10.03.2007 - 11.03.2007

Back to top

50BF Junior

Male Female
10. Polovinčáková Denisa 00:29,50

100BF Junior

Male Female
8. Polovinčáková Denisa 01:06,21

100SF Junior

Male Female
27. Matejov Maroš 00:56,11 24. Červienková Katka 00:52,24
25. Lacenová Erika 00:52,77
26. Polovinčáková Denisa 00:54,12
31. Zelinová Lucia 00:57,26
32. Cibulová Zuzana 00:58,12

200SF Junior

Male Female
23. Lacenová Erika 02:00,91
28. Cibulová Zuzana 02:13,12

400SF Junior

Male Female
18. Chomutová Radka 04:10,48
21. Červienková Katka 04:28,22

800SF Junior

Male Female
14. Chomutová Radka 09:05,24
17. Cibulová Zuzana 10:15,82

50AP Junior

Male Female
19. Matejov Maroš 00:22,60 20. Červienková Katka 00:22,98
21. Zelinová Lucia 00:23,89

100IM Junior

Male Female
17. Matejov Maroš 00:58,45 17. Zelinová Lucia 00:53,70
18. Chomutová Radka 00:54,51
19. Lacenová Erika 00:54,80

100SF Senior

Male Female
20. Chomut Miroslav 00:48,12

200SF Senior

Male Female
9. Ščasný Patrik 01:33,49

400SF Senior

Male Female
9. Ščasný Patrik 03:23,26

800SF Senior

Male Female
7. Ščasný Patrik 07:11,83

50AP Senior

Male Female
15. Chomut Miroslav 00:21,98

100IM Senior

Male Female
16. Chomut Miroslav 00:49,79
Back to top

CMAS World Cup 3. kolo

Ravenna (Italy) - 31.03.2007 - 01.04.2007

Back to top

50BF Junior

Male Female
20. Matejov Maroš 00:29,56 18. Červienková Katka 00:28,92
20. Polovinčáková Denisa 00:29,76

100BF Junior

Male Female
17. Polovinčáková Denisa 01:06,71

200BF Junior

Male Female
11. Chomutová Radka 02:16,94

100SF Junior

Male Female
19. Mika Martin 00:47,39 28. Červienková Katka 00:52,39
30. Matejov Maroš 00:55,21 41. Zelinová Lucia 00:55,58
45. Polovinčáková Denisa 00:56,84

200SF Junior

Male Female
22. Mika Martin 01:46,12

400SF Junior

Male Female
15. Mika Martin 03:45,94 20. Chomutová Radka 04:06,42

50AP Junior

Male Female
27. Matejov Maroš 00:22,61 26. Červienková Katka 00:22,81
28. Lacenová Erika 00:22,94

100IM Junior

Male Female
14. Chomutová Radka 00:52,45
20. Zelinová Lucia 00:54,73

100SF Senior

Male Female
17. Lacenová Erika 00:51,97

200SF Senior

Male Female
12. Ščasný Patrik 01:33,33

400SF Senior

Male Female
9. Ščasný Patrik 03:20,95
30. Chomut Miroslav 03:53,27

800SF Senior

Male Female
7. Ščasný Patrik 07:05,42
21. Chomut Miroslav 09:10,06

50AP Senior

Male Female
21. Zelinová Lucia 00:23,69

100IM Senior

Male Female
30. Chomut Miroslav 00:48,96 15. Lacenová Erika 00:53,81

4×100SF Junior

Male Female
9. Lacenová Erika 00:51,60
Zelinová Lucia
Chomutová Radka
Červienková Katka 03:31,52
Back to top

Veľkonočný pretek

Šaľa (Slovak Republic) - 31.03.2007

Back to top

50SF E0

Male Female
6. Maľa Patrik 00:50,05 5. Hrašková Zuzana 00:40,45
7. Patáč Adam 00:55,07 10. Pálková Barbora 00:52,61
8. Hudec Patrik 00:57,42 11. Štímelová Katka 00:56,17
9. Slivka Martin 01:00,58

100SF E0

Male Female
6. Patáč Adam 02:01,12 6. Hrašková Zuzana 01:34,09
7. Maľa Patrik 02:07,69 8. Štímelová Katka 02:22,49
8. Slivka Martin 02:17,61 9. Pálková Barbora 02:26,38
9. Hudec Patrik 02:34,81

15AP E0

Male Female
6. Maľa Patrik 00:13,66 7. Hrašková Zuzana 00:11,83
7. Patáč Adam 00:14,13
8. Hudec Patrik 00:14,19
9. Slivka Martin 00:16,21

50SF E

Male Female
1. Oprenčák Peter 00:27,60 3. Chalupková Janka 00:27,80
4. Lorencovič Robert 00:32,32 5. Michalíková Simona 00:31,68
5. Lukeš Tomáš 00:33,65 7. Hofbauerová Veronika 00:32,09
6. Martinec Tomáš 00:34,47 9. Slivková Jana 00:35,39
10. Dekan Alex 00:38,23 12. Molentová Lucia 00:42,02
14. Bucha Rasťo 00:40,95

100SF E

Male Female
2. Oprenčák Peter 01:05,90 3. Chalupková Janka 01:03,09
4. Lorencovič Robert 01:14,44 5. Hofbauerová Veronika 01:14,18
5. Martinec Tomáš 01:19,36 7. Michalíková Simona 01:21,43
6. Lukeš Tomáš 01:21,82 9. Slivková Jana 01:34,44
7. Dekan Alex 01:27,94 11. Molentová Lucia 01:43,51
10. Bucha Rasťo 01:29,47

15AP E

Male Female
2. Oprenčák Peter 00:07,25 3. Chalupková Janka 00:06,89
3. Martinec Tomáš 00:07,82 6. Jančošková Patrícia 00:07,95
5. Lukeš Tomáš 00:08,29 7. Michalíková Simona 00:08,00
7. Bucha Rasťo 00:09,45 8. Hofbauerová Veronika 00:08,34
13. Lorencovič Robert 00:11,35 12. Molentová Lucia 00:12,18
14. Dekan Alex 00:11,37 13. Slivková Jana 00:12,22

50SF D

Male Female
2. Andreánsky Martin 00:27,32 4. Šebeňová Radka 00:28,01
4. Kulišiak Dávid 00:28,90 5. Janovská Katka 00:28,04
7. Očenáš Patrik 00:33,30 6. Jančošková Patrícia 00:30,06
10. Kollár Richard 00:43,70 7. Gombíková Katarína 00:31,74
9. Haliarska Laura 00:33,12
10. Fekiačová Iwa 00:35,95
12. Kéryová Barbora 00:50,42

100SF D

Male Female
3. Andreánsky Martin 01:02,46 3. Šebeňová Radka 01:08,81
4. Kulišiak Dávid 01:07,05 4. Jančošková Patrícia 01:13,40
7. Očenáš Patrik 01:23,41 5. Haliarska Laura 01:14,82
8. Kollár Richard 01:47,30 7. Janovská Katka 01:16,77
8. Gombíková Katarína 01:18,51
9. Fekiačová Iwa 01:23,58
11. Kéryová Barbora 02:08,00

200SF D

Male Female
4. Andreánsky Martin 02:24,36 2. Šebeňová Radka 02:35,38
5. Kulišiak Dávid 02:34,78 3. Haliarska Laura 02:45,11
6. Očenáš Patrik 02:53,50 4. Janovská Katka 02:56,19
7. Kollár Richard 04:19,12 5. Fekiačová Iwa 03:11,13
Kéryová Barbora DNF
Jančošková Patrícia Dq
Gombíková Katarína Dq

50SF C

Male Female
1. Horvát Jakub 00:24,54
2. Tomčík Ivan 00:27,48

100SF C

Male Female
1. Tomčík Ivan 01:09,40
2. Horvát Jakub 01:11,86

200SF C

Male Female
2. Tomčík Ivan 02:39,83
3. Horvát Jakub 02:47,95

50SF B

Male Female
1. Pavlík Zdeno 00:31,32

100SF B

Male Female
1. Pavlík Zdeno 01:11,00

200SF B

Male Female
1. Pavlík Zdeno 02:44,33
Back to top

Tritón Cup

Šaľa (Slovak Republic) - 29.04.2007

Back to top

50SF E

Male Female
10. Makovíny Denis 00:34,53 285 2. Chalupková Janka 00:26,82 782
11. Martinec Tomáš 00:35,16 262 11. Hofbauerová Veronika 00:32,93 451
14. Bucha Rasťo 00:37,53 182 16. Výbošťoková Terézia 00:38,18 251
22. Dekan Alex 00:39,90 112

100SF E

Male Female
12. Martinec Tomáš 01:19,70 244 2. Chalupková Janka 01:01,63 736
14. Makovíny Denis 01:20,91 225 8. Hofbauerová Veronika 01:11,89 488
18. Bucha Rasťo 01:28,76 117 15. Výbošťoková Terézia 01:28,55 208
21. Dekan Alex 01:31,65 82

200SF E

Male Female
8. Martinec Tomáš 02:53,14 303 3. Chalupková Janka 02:19,20 707
12. Makovíny Denis 02:58,96 261 12. Hofbauerová Veronika 02:48,38 411
Dekan Alex DNF 15. Výbošťoková Terézia 03:09,66 253

50SF D

Male Female
10. Andreánsky Martin 00:27,35 462 2. Polovinčáková Denisa 00:25,34 728
15. Kulišiak Dávid 00:28,87 385 6. Šebeňová Radka 00:27,09 616
22. Očenáš Patrik 00:33,44 196 13. Jančošková Patrícia 00:30,81 421
14. Janovská Katka 00:31,26 401

100SF D

Male Female
15. Andreánsky Martin 01:04,98 375 2. Polovinčáková Denisa 00:54,84 788
17. Kulišiak Dávid 01:09,38 288 9. Šebeňová Radka 01:05,14 505
24. Očenáš Patrik 01:20,57 109 14. Jančošková Patrícia 01:12,70 349
15. Janovská Katka 01:13,12 341

200SF D

Male Female
2. Jančošková Patrícia 02:34,42 410
3. Janovská Katka 02:45,32 317

400SF D

Male Female
15. Kulišiak Dávid 05:35,24 325 3. Polovinčáková Denisa 04:30,42 734
17. Andreánsky Martin 05:39,60 308 8. Šebeňová Radka 05:20,65 462
21. Očenáš Patrik 06:19,99 169

50SF C

Male Female
13. Matejov Maroš 00:24,37 502 3. Červienková Katka 00:23,95 706
15. Tomčík Ivan 00:28,02 306 5. Cibulová Zuzana 00:25,22 620
18. Horvát Jakub 00:31,44 164

100SF C

Male Female
18. Tomčík Ivan 01:04,88 253 5. Červienková Katka 00:54,24 667
9. Cibulová Zuzana 00:56,05 613

400SF C

Male Female
3. Chomutová Radka 04:06,36 747
9. Cibulová Zuzana 04:35,63 561

50AP C

Male Female
6. Matejov Maroš 00:21,62 657 1. Červienková Katka 00:22,80 713
9. Tomčík Ivan 00:25,03 463
11. Horvát Jakub 00:30,13 256

100IM C

Male Female
5. Matejov Maroš 00:57,10 449
7. Horvát Jakub 01:14,87 162

400IM C

Male Female
1. Chomutová Radka 04:13,30 696

800IM C

Male Female
1. Chomutová Radka 08:45,71 731

50SF B

Male Female
3. Lacenová Erika 00:23,36 694

100SF B

Male Female
5. Lacenová Erika 00:52,09 681
7. Zelinová Lucia 00:58,04 508

400SF B

Male Female
4. Zelinová Lucia 04:33,50 524

50AP B

Male Female
3. Lacenová Erika 00:22,64 659

800IM B

Male Female
2. Zelinová Lucia 10:10,52 478

100SF A

Male Female
2. Chomut Miroslav 00:47,89 511

1500SF A

Male Female
2. Chomut Miroslav 16:32,84 474

800IM A

Male Female
Chomut Miroslav DNF

4×200SF

Male Female
11. Lacenová Erika 02:04,84
Červienková Katka 04:11,17 (02:06,33)
Chomutová Radka 06:06,81 (01:55,64)
Chomut Miroslav 08:02,97 (01:56,16)
17. Cibulová Zuzana 02:13,88
Matejov Maroš 04:28,69 (02:14,81)
Zelinová Lucia 06:37,02 (02:08,33)
Polovinčáková Denisa 08:45,58 (02:08,56)
24. Andreánsky Martin 02:32,96
Chalupková Janka 04:59,28 (02:26,32)
Tomčík Ivan 07:35,97 (02:36,69)
Šebeňová Radka 10:09,49 (02:33,52)
Back to top

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo

Nový Jičín (Czech Republic) - 05.05.2007

Back to top

50SF E

Male Female
5. Oprenčák Peter 00:30,30 464 10. Hofbauerová Veronika 00:32,06 490
10. Martinec Tomáš 00:34,51 286 12. Michalíková Simona 00:32,55 468
11. Lukeš Tomáš 00:35,83 238 13. Jančošková Patrícia 00:33,11 443
14. Bucha Rasťo 00:38,50 152 16. Molnárová Deborah 00:36,51 309
19. Kotorová Dominika 00:44,70 69

100SF E

Male Female
5. Oprenčák Peter 01:08,55 446 8. Hofbauerová Veronika 01:10,22 524
9. Martinec Tomáš 01:16,26 300 11. Jančošková Patrícia 01:14,01 446
11. Lukeš Tomáš 01:17,92 272 15. Michalíková Simona 01:19,79 341
15. Bucha Rasťo 01:26,56 145 16. Molnárová Deborah 01:26,60 235
19. Kotorová Dominika 01:58,44 0

15/10AP E

Male Female
5. Oprenčák Peter 00:13,42 522 8. Hofbauerová Veronika 00:13,96 523
11. Martinec Tomáš 00:15,74 332 9. Michalíková Simona 00:14,01 518
12. Lukeš Tomáš 00:15,93 319 13. Jančošková Patrícia 00:14,46 478
16. Bucha Rasťo 00:19,99 98 15. Molnárová Deborah 00:16,13 349
Kotorová Dominika 0

100SF D

Male Female
14. Andreánsky Martin 01:02,45 431 8. Polovinčáková Denisa 00:57,52 705
17. Kulišiak Dávid 01:04,73 380 13. Šebeňová Radka 01:03,66 540
20. Očenáš Patrik 01:17,25 157 16. Haliarska Laura 01:15,64 296

400SF D

Male Female
15. Andreánsky Martin 05:15,23 409 6. Polovinčáková Denisa 04:34,37 709
17. Kulišiak Dávid 05:30,62 344 15. Šebeňová Radka 05:24,68 444
18. Očenáš Patrik 06:22,36 162 16. Haliarska Laura 06:01,65 296

25AP D

Male Female
13. Andreánsky Martin 00:11,96 502 6. Polovinčáková Denisa 00:11,73 603
14. Kulišiak Dávid 00:12,52 446 7. Šebeňová Radka 00:11,75 600
20. Očenáš Patrik 00:15,40 218 16. Haliarska Laura 00:14,35 352

100SF C

Male Female
7. Matejov Maroš 00:55,96 437 3. Chomutová Radka 00:52,86 694
10. Horvát Jakub 01:09,12 163 4. Červienková Katka 00:53,08 687

400SF C

Male Female
9. Matejov Maroš 04:49,11 383 1. Chomutová Radka 04:03,66 757
Horvát Jakub DNF 0 2. Červienková Katka 04:07,39 731

100IM C

Male Female
6. Matejov Maroš 00:58,21 383 1. Červienková Katka 00:54,60 595
9. Horvát Jakub 01:15,09 127 2. Chomutová Radka 00:54,92 587

100SF B

Male Female
4. Lacenová Erika 00:52,80 660
5. Zelinová Lucia 00:57,85 515

400SF B

Male Female
4. Lacenová Erika 04:33,05 535
5. Zelinová Lucia 04:36,91 513

100IM B

Male Female
4. Lacenová Erika 00:53,74 583
5. Zelinová Lucia 00:57,53 494

100SF A

Male Female
4. Chomut Miroslav 00:47,76 515

400SF A

Male Female
4. Chomut Miroslav 03:55,63 527

100IM A

Male Female
4. Chomut Miroslav 00:48,94 445
Back to top

CMAS World Cup 4. kolo

Beograd (Serbia) - 19.05.2007 - 20.05.2007

Back to top

50BF Junior

Male Female
11. Polovinčáková Denisa 00:30,29

100BF Junior

Male Female
13. Červienková Katka 01:03,57
14. Polovinčáková Denisa 01:08,02

200BF Junior

Male Female
12. Zelinová Lucia 02:23,82

100SF Junior

Male Female
19. Matejov Maroš 00:54,97 15. Lacenová Erika 00:52,25
19. Polovinčáková Denisa 00:55,90
20. Zelinová Lucia 00:56,10

200SF Junior

Male Female
12. Lacenová Erika 01:56,23

400SF Junior

Male Female
8. Chomutová Radka 03:59,56
16. Červienková Katka 04:10,41

800SF Junior

Male Female
9. Chomutová Radka 08:22,09

50AP Junior

Male Female
22. Matejov Maroš 00:22,90 15. Lacenová Erika 00:22,89
16. Červienková Katka 00:23,11

100IM Junior

Male Female
16. Matejov Maroš 00:55,25 13. Zelinová Lucia 00:54,64
14. Chomutová Radka 00:55,27

100SF Senior

Male Female
12. Chomut Miroslav 00:46,42

200SF Senior

Male Female
7. Ščasný Patrik 01:33,25

400SF Senior

Male Female
7. Ščasný Patrik 03:22,89

800SF Senior

Male Female
6. Ščasný Patrik 07:09,34
12. Chomut Miroslav 08:28,58

50AP Senior

Male Female
12. Chomut Miroslav 00:20,45

4×100SF Junior

Male Female
5. Zelinová Lucia 00:56,33
Lacenová Erika 01:48,88 (00:52,55)
Červienková Katka 02:41,41 (00:52,53)
Chomutová Radka 03:33,41 (00:52,00)
Back to top

Majstrovstvá Slovenska

Bratislava (Slovak Republic) - 02.06.2007 - 03.06.2007

Back to top

50BF E

Male Female
4. Oprenčák Peter 00:31,18 1. Chalupková Janka 00:29,82
6. Lukeš Tomáš 00:32,94 6. Hofbauerová Veronika 00:33,24
11. Martinec Tomáš 00:35,77 8. Michalíková Simona 00:34,03
11. Jančošková Patrícia 00:35,14

100BF E

Male Female
4. Oprenčák Peter 01:11,17 1. Chalupková Janka 01:07,21
12. Martinec Tomáš 01:23,94 4. Hofbauerová Veronika 01:14,26
Lukeš Tomáš DNF 5. Michalíková Simona 01:14,95
10. Jančošková Patrícia 01:20,42

200BF E

Male Female
3. Oprenčák Peter 02:36,39 1. Chalupková Janka 02:31,54
8. Martinec Tomáš 02:54,17 4. Hofbauerová Veronika 02:44,45
Lukeš Tomáš DNS 8. Michalíková Simona 02:51,96
10. Jančošková Patrícia 03:03,66

50SF E

Male Female
4. Oprenčák Peter 00:30,16 1. Chalupková Janka 00:27,23
9. Lukeš Tomáš 00:33,74 7. Michalíková Simona 00:30,76
11. Martinec Tomáš 00:36,33 9. Hofbauerová Veronika 00:31,08
11. Jančošková Patrícia 00:31,91

100SF E

Male Female
5. Oprenčák Peter 01:09,58 2. Chalupková Janka 01:01,06
6. Lukeš Tomáš 01:10,80 3. Hofbauerová Veronika 01:06,14
10. Martinec Tomáš 01:21,30 7. Michalíková Simona 01:10,44
8. Jančošková Patrícia 01:10,65
12. Molnárová Deborah 01:23,43

200SF E

Male Female
6. Oprenčák Peter 02:35,66 1. Chalupková Janka 02:18,74
Lukeš Tomáš DNS 6. Jančošková Patrícia 02:32,95
8. Michalíková Simona 02:35,13
9. Hofbauerová Veronika 02:35,72
10. Molnárová Deborah 03:10,06

400SF E

Male Female
4. Oprenčák Peter 05:41,53 2. Chalupková Janka 04:59,47
Lukeš Tomáš DNF 5. Jančošková Patrícia 05:17,31
6. Hofbauerová Veronika 05:26,34
7. Michalíková Simona 07:08,79
Molnárová Deborah DNF

15AP E

Male Female
5. Oprenčák Peter 00:07,44 1. Chalupková Janka 00:06,70
7. Lukeš Tomáš 00:07,58 5. Michalíková Simona 00:07,46
10. Martinec Tomáš 00:09,22 6. Hofbauerová Veronika 00:07,52
9. Jančošková Patrícia 00:07,61
14. Molnárová Deborah 00:09,97

50BF D

Male Female
10. Kulišiak Dávid 00:30,73
11. Andreánsky Martin 00:30,77
15. Očenáš Patrik 00:35,08

100BF D

Male Female
8. Andreánsky Martin 01:18,98 3. Polovinčáková Denisa 01:06,40
9. Očenáš Patrik 01:23,16

200BF D

Male Female
10. Andreánsky Martin 02:38,90
13. Očenáš Patrik 02:53,93

50SF D

Male Female
6. Andreánsky Martin 00:27,42 3. Polovinčáková Denisa 00:26,24
8. Kulišiak Dávid 00:29,26 5. Šebeňová Radka 00:28,31
13. Očenáš Patrik 00:33,62

100SF D

Male Female
9. Andreánsky Martin 01:02,48 2. Polovinčáková Denisa 00:54,88
13. Kulišiak Dávid 01:07,22 9. Šebeňová Radka 01:04,93
18. Očenáš Patrik 01:17,36

200SF D

Male Female
9. Andreánsky Martin 02:21,27 7. Šebeňová Radka 02:37,05
12. Kulišiak Dávid 02:35,48
17. Očenáš Patrik 02:52,15

400SF D

Male Female
7. Andreánsky Martin 05:06,18 3. Polovinčáková Denisa 04:28,48
10. Očenáš Patrik 05:58,40 7. Šebeňová Radka 05:40,68

25AP D

Male Female
5. Andreánsky Martin 00:11,52 2. Šebeňová Radka 00:11,59
10. Kulišiak Dávid 00:12,63
15. Očenáš Patrik 00:14,71

100IM D

Male Female
3. Kulišiak Dávid 01:22,03

200BF C

Male Female
3. Chomutová Radka 02:16,34

50SF C

Male Female
4. Červienková Katka 00:24,41
5. Cibulová Zuzana 00:24,83

100SF C

Male Female
12. Matejov Maroš 00:55,94 7. Červienková Katka 00:54,54
10. Cibulová Zuzana 00:56,50

200SF C

Male Female
9. Matejov Maroš 02:09,18 5. Chomutová Radka 01:57,51
8. Cibulová Zuzana 02:05,26

400SF C

Male Female
11. Matejov Maroš 04:50,80 2. Červienková Katka 04:04,80

800SF C

Male Female
3. Červienková Katka 08:56,19

50AP C

Male Female
7. Matejov Maroš 00:22,57 3. Chomutová Radka 00:23,15
6. Červienková Katka 00:24,08
8. Cibulová Zuzana 00:25,16

100IM C

Male Female
3. Matejov Maroš 00:54,28 4. Červienková Katka 00:52,65
5. Chomutová Radka 00:53,89
7. Cibulová Zuzana 00:59,12

400IM C

Male Female
1. Chomutová Radka 04:03,67

800IM C

Male Female
1. Chomutová Radka 08:29,64

200BF B

Male Female
1. Zelinová Lucia 02:25,31

100SF B

Male Female
2. Lacenová Erika 00:51,10

200SF B

Male Female
2. Lacenová Erika 01:56,88

400SF B

Male Female
3. Zelinová Lucia 04:30,31

50AP B

Male Female
4. Lacenová Erika 00:22,44
5. Zelinová Lucia 00:23,82

100IM B

Male Female
3. Lacenová Erika 00:52,35
4. Zelinová Lucia 00:55,38

400IM B

Male Female
1. Zelinová Lucia 04:32,54
2. Lacenová Erika 04:34,66

800IM B

Male Female
1. Zelinová Lucia 10:04,73

50SF A

Male Female
9. Chomut Miroslav 00:21,77

100SF A

Male Female
37. Chomut Miroslav 01:07,78

200SF A

Male Female
9. Chomut Miroslav 01:48,23

400SF A

Male Female
17. Chomut Miroslav 04:31,11

800SF A

Male Female
7. Chomut Miroslav 08:32,36

1500SF A

Male Female
3. Chomut Miroslav 16:19,81

50AP A

Male Female
11. Chomut Miroslav 00:20,43

100IM A

Male Female
10. Chomut Miroslav 00:46,86

400IM A

Male Female
4. Chomut Miroslav 03:50,52

800IM A

Male Female
3. Chomut Miroslav 08:27,40

4×100SF E

Male Female
1. Michalíková Simona 01:11,80
Hofbauerová Veronika 02:24,45 (01:12,65)
Jančošková Patrícia 03:37,83 (01:13,38)
Chalupková Janka 04:40,70 (01:02,87)

4×200SF E

Male Female
1. Hofbauerová Veronika 02:44,89
Michalíková Simona 05:26,89 (02:42,00)
Jančošková Patrícia 08:07,67 (02:40,78)
Chalupková Janka 10:29,00 (02:21,33)

4×200SF D

Male Female
Lukeš Tomáš
Martinec Tomáš
Kulišiak Dávid
Očenáš Patrik Dq

4×100SF B

Male Female
1. Červienková Katka 00:52,14
Polovinčáková Denisa 01:46,45 (00:54,31)
Chomutová Radka 02:38,18 (00:51,73)
Lacenová Erika 03:30,03 (00:51,85)

4×200SF B

Male Female
2. Lacenová Erika 01:55,85
Červienková Katka 03:55,86 (02:00,01)
Zelinová Lucia 06:02,26 (02:06,40)
Chomutová Radka 07:57,62 (01:55,36)

4×100SF A

Male Female
7. Matejov Maroš 00:54,82
Andreánsky Martin 01:56,77 (01:01,95)
Oprenčák Peter 03:02,47 (01:05,70)
Chomut Miroslav 03:48,21 (00:45,74)

4×200SF A

Male Female
5. Matejov Maroš 02:12,64
Andreánsky Martin 04:52,97 (02:40,33)
Oprenčák Peter 07:29,28 (02:36,31)
Chomut Miroslav 09:30,11 (02:00,83)
Back to top

Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo

Bratislava (Slovak Republic) - 16.06.2007

Back to top

200BF E

Male Female
Hudec Patrik DNS 1. Chalupková Janka 02:29,48
Oprenčák Peter DNS 3. Hofbauerová Veronika 02:43,30
5. Michalíková Simona 02:45,24
Pálková Barbora DNS
Štímelová Katka DNS
Kotorová Dominika DNS

50SF E

Male Female
6. Oprenčák Peter 00:29,43 2. Chalupková Janka 00:27,42
18. Hudec Patrik 00:46,80 6. Michalíková Simona 00:30,24
9. Hofbauerová Veronika 00:30,47
22. Kotorová Dominika 00:44,72
25. Pálková Barbora 00:52,21
26. Štímelová Katka 00:53,94

100SF E

Male Female
17. Hudec Patrik 01:56,42 1. Chalupková Janka 01:00,28
Oprenčák Peter DNS 7. Michalíková Simona 01:08,82
8. Hofbauerová Veronika 01:08,85
22. Kotorová Dominika 01:43,84
25. Pálková Barbora 01:49,47
26. Štímelová Katka 02:16,22

50BF D

Male Female
9. Andreánsky Martin 00:30,94 3. Polovinčáková Denisa 00:30,04
13. Kocka Lukáš 00:32,06 4. Šebeňová Radka 00:31,09
16. Minaroviech Matej 00:34,77 11. Gombíková Katarína 00:34,09
Janovská Katka WS

400SF D

Male Female
10. Andreánsky Martin 05:09,18 10. Šebeňová Radka 05:51,80
13. Kocka Lukáš 05:40,48 Janovská Katka DNF
17. Minaroviech Matej 06:39,27 Polovinčáková Denisa DNF

100IM D

Male Female
Kocka Lukáš DNS 1. Polovinčáková Denisa 00:57,26
Andreánsky Martin DNS Šebeňová Radka DNS
Janovská Katka DNS

200BF C

Male Female
13. Matejov Maroš 02:27,55 5. Cibulová Zuzana 02:20,62
10. Červienková Katka 02:29,48

100SF C

Male Female
14. Matejov Maroš 00:56,79 3. Červienková Katka 00:52,92
7. Cibulová Zuzana 00:55,89

400IM C

Male Female
10. Matejov Maroš 05:09,65 3. Červienková Katka 04:25,45
Cibulová Zuzana DNS

4×100SF E

Male Female
2. Hofbauerová Veronika 01:12,99
Michalíková Simona 02:23,00 (01:10,01)
Oprenčák Peter 03:31,24 (01:08,24)
Chalupková Janka 04:33,17 (01:01,93)

4×100SF D

Male Female
4. Polovinčáková Denisa 00:56,41
Kocka Lukáš 02:12,48 (01:16,07)
Šebeňová Radka 03:19,26 (01:06,78)
Andreánsky Martin 04:20,62 (01:01,36)
Back to top

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo

Zlín (Czech Republic) - 08.09.2007

Back to top

50SF E

Male Female
1. Oprenčák Peter 00:30,75 443 3. Chalupková Janka 00:28,00 707
6. Makovíny Denis 00:34,56 284 6. Hofbauerová Veronika 00:30,20 582

100SF E

Male Female
1. Oprenčák Peter 01:05,84 506 3. Chalupková Janka 01:03,18 693
4. Makovíny Denis 01:19,98 240 7. Hofbauerová Veronika 01:08,23 568

15/10AP E

Male Female
2. Oprenčák Peter 00:13,15 549 3. Chalupková Janka 00:13,00 618
5. Makovíny Denis 00:15,64 339 6. Hofbauerová Veronika 00:13,81 537

50SF D

Male Female
5. Andreánsky Martin 00:26,60 503 6. Polovinčáková Denisa 00:26,12 676
6. Očenáš Patrik 00:35,38 130 8. Šebeňová Radka 00:28,22 552
7. Šáli Daniel 00:37,25 73

100SF D

Male Female
5. Andreánsky Martin 00:59,64 498 Polovinčáková Denisa DNF 0
6. Očenáš Patrik 01:17,84 148 Šebeňová Radka Dq 0
7. Šáli Daniel 01:17,87 147

25AP D

Male Female
5. Andreánsky Martin 00:12,04 494 6. Šebeňová Radka 00:12,05 566
6. Očenáš Patrik 00:15,42 217 7. Polovinčáková Denisa 00:12,16 554
7. Šáli Daniel 00:17,24 113

50SF C

Male Female
7. Matejov Maroš 00:25,24 426 2. Červienková Katka 00:24,43 637
3. Chomutová Radka 00:24,79 613
4. Cibulová Zuzana 00:25,93 542

100SF C

Male Female
6. Matejov Maroš 00:55,55 448 2. Chomutová Radka 00:52,97 690
3. Červienková Katka 00:53,54 672
5. Cibulová Zuzana 00:56,90 573

50AP C

Male Female
7. Matejov Maroš 00:24,34 445 1. Chomutová Radka 00:23,39 638
2. Červienková Katka 00:24,00 602
4. Cibulová Zuzana 00:29,13 361

50SF B

Male Female
1. Lacenová Erika 00:24,40 604
2. Zelinová Lucia 00:26,31 487

100SF B

Male Female
1. Lacenová Erika 00:53,64 634
2. Zelinová Lucia 00:59,36 476

50AP B

Male Female
1. Lacenová Erika 00:24,03 567
Zelinová Lucia surface 0
Back to top

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 06.10.2007

Back to top

50SF E0

Male Female
5. Patáč Adam 00:42,70 39 2. Hrašková Zuzana 00:31,80 503
6. Hudec Patrik 00:47,70 0 8. Štímelová Katka 00:44,65 70
9. Pálková Barbora 00:45,16 58

100SF E0

Male Female
5. Patáč Adam 01:42,96 0 3. Hrašková Zuzana 01:14,79 430
6. Hudec Patrik 01:43,54 0 8. Pálková Barbora 01:42,06 48
9. Štímelová Katka 01:49,24 0

100SF E

Male Female
4. Oprenčák Peter 01:05,56 512 4. Chalupková Janka 01:01,57 738
7. Makovíny Denis 01:13,91 341 7. Michalíková Simona 01:06,44 610
8. Lukeš Tomáš 01:14,18 337 9. Hofbauerová Veronika 01:07,08 595
10. Bucha Rasťo 01:41,54 0 13. Jančošková Patrícia 01:08,84 554
15. Molentová Lucia 01:14,73 432
19. Kotorová Dominika 01:31,76 166

200SF E

Male Female
5. Oprenčák Peter 02:34,24 463 4. Chalupková Janka 02:17,18 732
6. Makovíny Denis 02:44,21 374 7. Jančošková Patrícia 02:26,48 622
9. Bucha Rasťo 03:26,70 92 8. Hofbauerová Veronika 02:26,53 621
Lukeš Tomáš DNF 0 9. Michalíková Simona 02:27,85 607
16. Kotorová Dominika 03:19,68 190
18. Molentová Lucia 04:02,78 0

50SF D

Male Female
9. Andreánsky Martin 00:25,86 546 7. Polovinčáková Denisa 00:25,46 720
15. Kocka Lukáš 00:31,48 270 10. Šebeňová Radka 00:28,14 556
16. Očenáš Patrik 00:33,10 208 13. Gombíková Katarína 00:31,34 397
17. Minaroviech Matej 00:34,63 155 14. Janovská Katka 00:34,23 279
18. Šáli Daniel 00:38,27 45

200SF D

Male Female
10. Andreánsky Martin 02:17,54 493 9. Gombíková Katarína 02:36,29 393
14. Kocka Lukáš 02:46,96 230 10. Janovská Katka 02:40,81 354
15. Očenáš Patrik 02:48,61 218 11. Šebeňová Radka 02:40,30 350
16. Šáli Daniel 02:49,59 211 Polovinčáková Denisa DNF 0
17. Minaroviech Matej 02:56,89 161

100IM D

Male Female
8. Andreánsky Martin 01:04,52 406
11. Očenáš Patrik 01:24,22 134

50SF C

Male Female
10. Matejov Maroš 00:25,67 402 2. Červienková Katka 00:24,01 665
3. Cibulová Zuzana 00:24,63 624
6. Chomutová Radka 00:25,08 594

200SF C

Male Female
10. Matejov Maroš 02:14,32 363 1. Chomutová Radka 01:52,51 768
2. Červienková Katka 01:55,05 728
4. Cibulová Zuzana 02:01,30 639

400IM C

Male Female
6. Matejov Maroš 05:08,42 338 1. Chomutová Radka 04:06,93 714
2. Červienková Katka 04:13,92 675
4. Cibulová Zuzana 05:01,97 452

50SF B

Male Female
3. Pavlík Zdeno 00:27,10 285 2. Lacenová Erika 00:24,45 600

200SF B

Male Female
3. Pavlík Zdeno 02:29,17 187 2. Lacenová Erika 02:01,85 597

400IM B

Male Female
2. Lacenová Erika 05:06,24 407
Back to top

Slovenská Liga Mládeže - 3. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 20.10.2007

Back to top

E

Male Female
Výbošťoková Terézia DNS
Výbošťoková Terézia DNF

50BF E

Male Female
6. Lorencovič Robert 00:33,18 1. Chalupková Janka 00:30,16
7. Makovíny Denis 00:34,16 5. Hofbauerová Veronika 00:32,07
14. Lukeš Tomáš 00:38,19 6. Michalíková Simona 00:32,83
16. Bucha Rasťo 00:38,54 18. Hrašková Zuzana 00:37,71
17. Patáč Adam 00:44,99 26. Výbošťoková Terézia 00:39,96
18. Maľa Patrik 00:46,83 28. Kotorová Dominika 00:42,55
19. Hudec Patrik 00:48,92
Oprenčák Peter WS

100SF E

Male Female
3. Oprenčák Peter 01:11,84 1. Chalupková Janka 01:01,24
5. Makovíny Denis 01:15,53 6. Michalíková Simona 01:07,09
8. Lukeš Tomáš 01:17,79 10. Hofbauerová Veronika 01:09,62
10. Lorencovič Robert 01:20,04 11. Hrašková Zuzana 01:10,90
16. Bucha Rasťo 01:26,01 18. Kotorová Dominika 01:23,15
18. Patáč Adam 01:40,91
19. Hudec Patrik 01:44,60
20. Maľa Patrik 01:44,83

200SF E

Male Female
3. Oprenčák Peter 02:40,05 3. Chalupková Janka 02:27,45
4. Makovíny Denis 02:47,04 6. Hofbauerová Veronika 02:33,03
5. Lorencovič Robert 02:50,66 11. Michalíková Simona 02:42,29
14. Bucha Rasťo 03:22,90 13. Hrašková Zuzana 02:50,22
15. Hudec Patrik 03:36,50 18. Kotorová Dominika 03:11,18
16. Patáč Adam 03:42,53
17. Maľa Patrik 03:51,08
Lukeš Tomáš DNF

200BF D

Male Female
10. Kulišiak Dávid 02:43,56 3. Polovinčáková Denisa 02:27,09
12. Šáli Daniel 02:55,31
13. Očenáš Patrik 02:55,49
14. Minaroviech Matej 03:08,34

100SF D

Male Female
9. Kulišiak Dávid 01:08,01 3. Polovinčáková Denisa 00:55,95
12. Minaroviech Matej 01:17,59
13. Očenáš Patrik 01:18,57
14. Šáli Daniel 01:20,46

25AP D

Male Female
11. Kulišiak Dávid 00:13,34 2. Polovinčáková Denisa 00:11,66
14. Šáli Daniel 00:15,42
15. Očenáš Patrik 00:16,05
Minaroviech Matej surface

100BF C

Male Female
9. Matejov Maroš 01:01,03 2. Cibulová Zuzana 00:58,59
8. Červienková Katka 01:04,38

200SF C

Male Female
11. Matejov Maroš 02:16,87 5. Červienková Katka 01:58,60
6. Cibulová Zuzana 01:59,80

50AP C

Male Female
9. Matejov Maroš 00:24,13 4. Červienková Katka 00:23,22
8. Cibulová Zuzana 00:26,65

4×50SF E

Male Female
1. Hofbauerová Veronika 00:30,49
Oprenčák Peter 01:00,95 (00:30,46)
Michalíková Simona 01:30,81 (00:29,86)
Chalupková Janka 01:59,12 (00:28,31)

4×50SF D

Male Female
2. Polovinčáková Denisa 00:24,87
Kulišiak Dávid 00:54,43 (00:29,56)
Minaroviech Matej 01:28,49 (00:34,06)
Očenáš Patrik 02:01,73 (00:33,24)
Back to top

CMAS World Cup Final

Alexandria (Egypt) - 25.10.2007 - 27.10.2007

Back to top

50BF Junior

Male Female
14. Cibulová Zuzana 00:26,92
21. Červienková Katka 00:29,75
22. Polovinčáková Denisa 00:29,84

100BF Junior

Male Female
13. Zelinová Lucia 01:06,83
19. Polovinčáková Denisa 01:07,22

100SF Junior

Male Female
20. Matejov Maroš 00:55,69 16. Červienková Katka 00:51,76
17. Lacenová Erika 00:52,52
18. Polovinčáková Denisa 00:55,94

200SF Junior

Male Female
9. Zelinová Lucia 02:05,75
16. Cibulová Zuzana 02:00,07
18. Lacenová Erika 02:01,94

400SF Junior

Male Female
10. Zelinová Lucia 04:38,98
Chomutová Radka DNF

800SF Junior

Male Female
12. Chomutová Radka 08:39,77

50AP Junior

Male Female
20. Matejov Maroš 00:22,37 12. Červienková Katka 00:23,60
13. Lacenová Erika 00:23,65

100IM Junior

Male Female
13. Matejov Maroš 00:54,63 9. Chomutová Radka 00:52,16
13. Cibulová Zuzana 00:56,07

100SF Senior

Male Female
17. Chomut Miroslav 00:46,40

200SF Senior

Male Female
7. Ščasný Patrik 01:33,07

400SF Senior

Male Female
7. Ščasný Patrik 03:20,17
18. Chomut Miroslav 04:08,11

800SF Senior

Male Female
8. Ščasný Patrik 07:03,44

100IM Senior

Male Female
15. Chomut Miroslav 00:48,69
Back to top

Nemo Trophy

Zlín (Czech Republic) - 03.11.2007 - 04.11.2007

Back to top

200SF

Male Female
15. Chomut Miroslav 01:45,50 562

400SF

Male Female
9. Chomut Miroslav 03:45,64 595
Back to top

Slovenská Liga Mládeže - 4. kolo

Šaľa (Slovak Republic) - 10.11.2007

Back to top

50SF E

Male Female
7. Makovíny Denis 00:32,23 3. Chalupková Janka 00:27,50
15. Bucha Rasťo 00:37,79 7. Hofbauerová Veronika 00:29,76
10. Michalíková Simona 00:30,07
13. Hrašková Zuzana 00:31,73
19. Molnárová Deborah 00:33,30
33. Pálková Barbora 00:44,79
34. Kotorová Dominika 00:45,39

200SF E

Male Female
8. Makovíny Denis 02:44,44 3. Chalupková Janka 02:17,63
16. Bucha Rasťo 03:23,54 5. Hofbauerová Veronika 02:23,57
11. Michalíková Simona 02:36,59
12. Hrašková Zuzana 02:39,00
21. Molnárová Deborah 03:04,32
31. Kotorová Dominika 03:29,43
33. Pálková Barbora 04:08,80

400SF E

Male Female
8. Makovíny Denis 06:06,26 5. Chalupková Janka 05:07,43
15. Bucha Rasťo 07:24,78 8. Hofbauerová Veronika 05:16,78
14. Hrašková Zuzana 06:06,70
21. Michalíková Simona 06:34,42
25. Molnárová Deborah 06:45,52
29. Kotorová Dominika 07:54,74
Pálková Barbora DNS

50SF D

Male Female
5. Andreánsky Martin 00:24,62 3. Polovinčáková Denisa 00:25,31
11. Kulišiak Dávid 00:29,99 12. Gombíková Katarína 00:31,91
12. Kocka Lukáš 00:30,02
14. Očenáš Patrik 00:32,53
16. Šáli Daniel 00:35,36

100SF D

Male Female
5. Andreánsky Martin 00:56,62 3. Polovinčáková Denisa 00:55,08
11. Kulišiak Dávid 01:07,98 12. Gombíková Katarína 01:10,77
13. Kocka Lukáš 01:09,53
14. Očenáš Patrik 01:16,35
16. Šáli Daniel 01:20,77

800SF D

Male Female
8. Andreánsky Martin 10:39,99 7. Gombíková Katarína 11:41,61
10. Kocka Lukáš 12:12,06
11. Kulišiak Dávid 12:28,21
12. Očenáš Patrik 12:29,92
14. Šáli Daniel 13:23,43

100SF C

Male Female
12. Matejov Maroš 00:56,30 4. Červienková Katka 00:51,18
6. Chomutová Radka 00:52,35
8. Cibulová Zuzana 00:53,49

800SF C

Male Female
10. Matejov Maroš 10:22,58 7. Červienková Katka 08:58,09
11. Cibulová Zuzana 09:32,57
Chomutová Radka DNS

50AP C

Male Female
10. Matejov Maroš 00:22,58 5. Červienková Katka 00:22,50
7. Chomutová Radka 00:22,88
11. Cibulová Zuzana 00:24,76

4×100SF E

Male Female
4. Chalupková Janka 01:03,17
Makovíny Denis 02:21,84 (01:18,67)
Michalíková Simona 03:38,79 (01:16,95)
Hofbauerová Veronika 04:46,13 (01:07,34)
8. Hrašková Zuzana 01:13,32
Molnárová Deborah 02:39,20 (01:25,88)
Bucha Rasťo 04:05,87 (01:26,67)
Kotorová Dominika 05:48,06 (01:42,19)

4×100SF D

Male Female
3. Polovinčáková Denisa 00:55,41
Kulišiak Dávid 02:05,92 (01:10,51)
Kocka Lukáš 03:14,26 (01:08,34)
Andreánsky Martin 04:10,21 (00:55,95)

4×100SF C

Male Female
5. Červienková Katka 00:50,77
Matejov Maroš 01:46,79 (00:56,02)
Cibulová Zuzana 02:40,72 (00:53,93)
Chomutová Radka 03:32,94 (00:52,22)
Back to top

Velká Cena Tábora

Tábor (Czech Republic) - 24.11.2007 - 25.11.2007

Back to top

50SF C

Male Female
3. Červienková Katka 00:22,30 793
12. Polovinčáková Denisa 00:25,09 745
16. Chomutová Radka 00:27,06 478

100SF C

Male Female
3. Červienková Katka 00:49,21 819
14. Polovinčáková Denisa 00:55,55 765

200SF C

Male Female
4. Chomutová Radka 01:57,00 700
14. Polovinčáková Denisa 02:08,90 690

400SF C

Male Female
1. Chomutová Radka 04:02,72 764

800SF C

Male Female
1. Chomutová Radka 08:22,02 779

50AP C

Male Female
4. Červienková Katka 00:21,97 728

50SF B

Male Female
3. Lacenová Erika 00:24,17 619
5. Zelinová Lucia 00:25,88 512

100SF B

Male Female
4. Lacenová Erika 00:52,70 663

200SF B

Male Female
3. Lacenová Erika 01:58,11 648

400SF B

Male Female
3. Zelinová Lucia 04:41,09 491

50AP B

Male Female
2. Lacenová Erika 00:23,70 585

100IM B

Male Female
4. Zelinová Lucia 00:58,00 484

50SF A

Male Female
9. Chomut Miroslav 00:22,16 462

100SF A

Male Female
7. Chomut Miroslav 00:47,03 539

800SF A

Male Female
3. Chomut Miroslav 08:00,82 572

50AP A

Male Female
8. Chomut Miroslav 00:21,47 452
Back to top

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 4. kolo / Barborky

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 01.12.2007

Back to top

50SF E0

Male Female
2. Hrašková Zuzana 00:31,51 516
8. Pálková Barbora 00:43,77 92

100SF E0

Male Female
1. Hrašková Zuzana 01:12,20 482

200SF E0

Male Female
1. Hrašková Zuzana 02:39,32 491
8. Pálková Barbora 03:29,28 135

50SF E

Male Female
6. Oprenčák Peter 00:28,49 557 8. Hofbauerová Veronika 00:28,22 693
16. Bucha Rasťo 00:36,63 211 12. Jančošková Patrícia 00:29,85 601
14. Michalíková Simona 00:30,04 591
21. Molnárová Deborah 00:34,46 387
26. Kotorová Dominika 00:40,25 187

400SF E

Male Female
9. Oprenčák Peter 05:36,07 467 8. Hofbauerová Veronika 05:08,94 656
13. Bucha Rasťo 06:56,45 184 9. Jančošková Patrícia 05:11,66 641
15. Michalíková Simona 05:32,31 539
23. Molnárová Deborah 06:36,06 291
25. Kotorová Dominika 07:23,40 153

100SF D

Male Female
12. Andreánsky Martin 00:56,19 590 7. Polovinčáková Denisa 00:55,00 783
15. Kulišiak Dávid 01:07,47 324 12. Gombíková Katarína 01:07,01 463
16. Očenáš Patrik 01:13,88 209
17. Šáli Daniel 01:18,25 142

200SF D

Male Female
6. Polovinčáková Denisa 02:09,69 679

400SF D

Male Female
13. Andreánsky Martin 04:54,50 509 6. Polovinčáková Denisa 04:26,80 758
15. Šáli Daniel 05:27,14 358 12. Gombíková Katarína 05:43,57 365
16. Kulišiak Dávid 05:32,54 336
18. Očenáš Patrik 05:49,29 272

100SF C

Male Female
10. Matejov Maroš 00:54,72 470 1. Červienková Katka 00:48,51 846
15. Horvát Jakub 01:07,70 188 4. Chomutová Radka 00:51,91 725
5. Cibulová Zuzana 00:52,70 699

200SF C

Male Female
1. Červienková Katka 01:48,12 839
2. Chomutová Radka 01:51,17 789
6. Cibulová Zuzana 02:04,58 596

400SF C

Male Female
14. Matejov Maroš 04:41,00 423 1. Červienková Katka 03:54,71 824
Horvát Jakub DNF 0 2. Chomutová Radka 03:59,15 790
6. Cibulová Zuzana 04:30,52 583

100SF A+B

Male Female
5. Chomut Miroslav 00:46,90 543 4. Lacenová Erika 00:51,65 697
6. Zelinová Lucia 00:56,44 553

200SF A+B

Male Female
5. Chomut Miroslav 01:43,59 590 5. Lacenová Erika 02:03,96 570

400SF A+B

Male Female
4. Chomut Miroslav 03:45,72 594 Lacenová Erika DNF 0
Zelinová Lucia DNF 0

4×100SF E

Male Female
4. Hrašková Zuzana 01:10,22
Jančošková Patrícia 02:18,65 (01:08,43)
Michalíková Simona 03:28,09 (01:09,44)
Hofbauerová Veronika 04:33,15 (01:05,06) 1024

4×100SF D

Male Female
3. Kulišiak Dávid 01:05,37
Šáli Daniel 02:29,72 (01:24,35)
Očenáš Patrik 03:41,72 (01:12,00)
Andreánsky Martin 04:37,37 (00:55,65) 686
Back to top

XXI. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 08.12.2007 - 09.12.2007

Back to top

50BF E

Male Female
7. Bucha Rasťo 00:37,22 192 1. Chalupková Janka 00:29,24 634
8. Patáč Adam 00:40,39 98 2. Michalíková Simona 00:30,96 543
6. Hrašková Zuzana 00:34,60 381
7. Molnárová Deborah 00:36,55 307
9. Kotorová Dominika 00:39,36 214

100BF E

Male Female
6. Bucha Rasťo 01:27,20 137 1. Chalupková Janka 01:06,23 615
8. Patáč Adam 01:41,17 0 2. Michalíková Simona 01:09,52 539
6. Hrašková Zuzana 01:17,90 373
8. Molnárová Deborah 01:30,00 189
9. Kotorová Dominika 01:31,01 175

200BF E

Male Female
1. Hofbauerová Veronika 02:29,86 585
2. Chalupková Janka 02:31,56 568

50SF E

Male Female
7. Bucha Rasťo 00:37,74 175 1. Chalupková Janka 00:26,47 805
9. Patáč Adam 00:40,72 89 2. Hofbauerová Veronika 00:27,98 708
4. Michalíková Simona 00:29,08 643
5. Hrašková Zuzana 00:30,08 589
7. Molnárová Deborah 00:31,29 527
10. Kotorová Dominika 00:34,04 404

100SF E

Male Female
7. Bucha Rasťo 01:27,66 131 1. Chalupková Janka 01:02,47 713
10. Patáč Adam 01:37,60 16 2. Hofbauerová Veronika 01:02,84 703
4. Michalíková Simona 01:06,81 601
5. Hrašková Zuzana 01:08,06 572
9. Molnárová Deborah 01:22,19 302
10. Kotorová Dominika 01:31,93 164

200SF E

Male Female
4. Bucha Rasťo 03:14,17 162 1. Hofbauerová Veronika 02:18,98 710
5. Patáč Adam 03:37,44 38 3. Hrašková Zuzana 02:30,17 582
4. Michalíková Simona 02:32,17
8. Molnárová Deborah 03:03,26 296
9. Kotorová Dominika 03:05,10 283

400SF E

Male Female
1. Hofbauerová Veronika 04:50,87 759

50BF D

Male Female
4. Andreánsky Martin 00:28,24 416 4. Šebeňová Radka 00:31,32 398

100BF D

Male Female
3. Andreánsky Martin 01:07,43 325 5. Šebeňová Radka 01:10,42 393
6. Očenáš Patrik 01:17,94 146

200BF D

Male Female
2. Kulišiak Dávid 02:44,10 252 2. Polovinčáková Denisa 02:28,84 463

50SF D

Male Female
11. Kulišiak Dávid 00:29,10 374 2. Polovinčáková Denisa 00:24,43 792
12. Očenáš Patrik 00:31,67 263 8. Šebeňová Radka 00:27,61 586
17. Gombíková Katarína 00:40,53 0

100SF D

Male Female
4. Andreánsky Martin 00:54,32 645 3. Polovinčáková Denisa 00:54,35 804
10. Kulišiak Dávid 01:06,66 340 12. Gombíková Katarína 01:24,16 0
12. Očenáš Patrik 01:14,74 195 12. Šebeňová Radka 01:05,93 487

200SF D

Male Female
6. Andreánsky Martin 02:11,00 568
10. Očenáš Patrik 02:42,26 266

400SF D

Male Female
2. Polovinčáková Denisa 04:29,77 738

100IM D

Male Female
3. Andreánsky Martin 01:04,33 410 Polovinčáková Denisa DNF 0
4. Očenáš Patrik 01:24,42 132
Kulišiak Dávid DNF 0

50BF C

Male Female
1. Cibulová Zuzana 00:26,18

100BF C

Male Female
8. Matejov Maroš 01:00,66 326 1. Cibulová Zuzana 00:59,46 506

200BF C

Male Female
2. Cibulová Zuzana 02:13,28 492

50SF C

Male Female
12. Matejov Maroš 00:24,16 490 2. Červienková Katka 00:22,60 769

100SF C

Male Female
10. Matejov Maroš 00:55,34 453 2. Červienková Katka 00:49,48 810
5. Chomutová Radka 00:52,28 713
9. Cibulová Zuzana 00:53,68 668

200SF C

Male Female
2. Červienková Katka 01:48,58 832
10. Cibulová Zuzana 02:02,17 628

50AP C

Male Female
9. Matejov Maroš 00:22,99 516 1. Chomutová Radka 00:21,41 767
2. Červienková Katka 00:22,01 726

100IM C

Male Female
6. Matejov Maroš 00:55,84 432 2. Chomutová Radka 00:52,55 648

400IM C

Male Female
1. Chomutová Radka 03:53,02 800
2. Červienková Katka 04:07,20 713

800IM C

Male Female
1. Chomutová Radka 08:14,88 797

100BF B

Male Female
2. Zelinová Lucia 01:06,65 315

50SF B

Male Female
1. Lacenová Erika 00:24,05 627

100SF B

Male Female
1. Lacenová Erika 00:53,83 628
2. Zelinová Lucia 00:57,93 513

200SF B

Male Female
Lacenová Erika DNF 0

50AP B

Male Female
1. Lacenová Erika 00:23,61 590
3. Zelinová Lucia 00:24,58 537

100IM B

Male Female
2. Lacenová Erika 00:54,93 554
3. Zelinová Lucia 00:55,79 534

400IM B

Male Female
Zelinová Lucia DNF 0

4×100SF

Male Female
2. Lacenová Erika 00:52,80
Cibulová Zuzana 01:45,51 (00:52,71)
Chomutová Radka 02:34,73 (00:49,22)
Červienková Katka 03:23,86 (00:49,13) 1298
Hofbauerová Veronika 01:02,98
Michalíková Simona 02:10,51 (01:07,53)
Hrašková Zuzana 03:19,20 (01:08,69)
Chalupková Janka 04:19,95 (01:00,75)

4×200SF

Male Female
3. Lacenová Erika 02:03,21
Cibulová Zuzana 04:12,97 (02:09,76)
Chomutová Radka 06:02,90 (01:49,93)
Červienková Katka 07:58,85 (01:55,95) 1140
Back to top