Výsledky pretekov - 2006

Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo - Šaľa (Slovak Republic) - 11.02.2006
Krajská liga mládeže 1. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 25.02.2006
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 04.03.2006
Šprintérsky Štvorboj - Zvolen (Slovak Republic) - 25.03.2006
Tritón Cup - Šaľa (Slovak Republic) - 08.04.2006
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo - Nový Jičín (Czech Republic) - 06.05.2006
Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo - Bratislava (Slovak Republic) - 14.05.2006
Mistrovství ČR v plavání s ploutvemi - Ostrava (Czech Republic) - 19.05.2006 - 21.05.2006
Deutsche Meisterschaften im Finswimming - Leipzig (Germany) - 26.05.2006 - 28.05.2006
Majstrovstvá Slovenska - Bratislava (Slovak Republic) - 03.06.2006 - 04.06.2006
Slovenská Liga Mládeže - 3. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 28.10.2006
Nemo Trophy - Zlín (Czech Republic) - 04.11.2006 - 05.11.2006
Velká Cena Tábora - Tábor (Czech Republic) - 25.11.2006 - 26.11.2006
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo / Barborky - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 02.12.2006
XX. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 09.12.2006 - 10.12.2006
Rok 1999
Rok 2000
Rok 2001
Rok 2002
Rok 2003
Rok 2004
Rok 2005
Rok 2006
Rok 2007
Rok 2008
Rok 2009
Rok 2010
Rok 2011
Rok 2012
Rok 2013
Rok 2014
Rok 2015
Rok 2016
Rok 2017

Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo

Šaľa (Slovak Republic) - 11.02.2006

Návrat na vrch stránky

200PP D

Muži Ženy
14. Očenáš Patrik 03:07,78 3. Červienková Katka 02:02,64
15. Horvát Jakub 03:10,33 4. Polovinčáková Denisa 02:11,57

400PP D

Muži Ženy
14. Očenáš Patrik 06:39,18 3. Červienková Katka 04:26,69
Horvát Jakub DNF 4. Polovinčáková Denisa 04:40,60

100RP D

Muži Ženy
8. Horvát Jakub 01:36,76 3. Polovinčáková Denisa 01:00,63
Očenáš Patrik DNF 5. Červienková Katka 01:01,47

200PP C

Muži Ženy
9. Matejov Maroš 02:12,07 4. Chomutová Radka 01:59,28
11. Zelinová Lucia 02:12,62
12. Fekiačová Zuzana 02:32,77

400PP C

Muži Ženy
9. Matejov Maroš 04:42,39 4. Chomutová Radka 04:10,01
9. Zelinová Lucia 04:46,72
11. Fekiačová Zuzana 05:33,91

400RP C

Muži Ženy
8. Matejov Maroš 05:55,35 3. Chomutová Radka 04:41,80
5. Zelinová Lucia 04:58,23

200PP B (mimo súťaž)

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 01:56,71

400RP B (mimo súťaž)

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 04:28,12

4×100PP

Muži Ženy
3. Matejov Maroš 00:57,07
Fekiačová Zuzana 02:00,41 (01:03,34)
Zelinová Lucia 02:58,86 (00:58,45)
Chomutová Radka 03:55,99 (00:57,13)
Horvát Jakub
Červienková Katka
Polovinčáková Denisa
Chomut Miroslav
Návrat na vrch stránky

Krajská liga mládeže 1. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 25.02.2006

Návrat na vrch stránky

100PP E

Muži Ženy
1. Oprenčák Peter 01:19,22 4. Jančošková Patrícia 01:21,34
4. Martinec Tomáš 01:27,51 6. Gombíková Katarína 01:28,09
7. Makovíny Denis 01:31,09 9. Hofbauerová Veronika 01:47,20
8. Lorencovič Robert 01:33,23 10. Chrenková Miroslava 01:49,01
11. Michalíková Simona 01:49,29
Molnárová Deborah DNF

200PP E

Muži Ženy
1. Oprenčák Peter 02:50,82 2. Jančošková Patrícia 02:49,57
5. Lorencovič Robert 03:01,80 6. Gombíková Katarína 03:11,86
6. Makovíny Denis 03:01,98 8. Hofbauerová Veronika 03:45,86
9. Martinec Tomáš 03:19,45 9. Michalíková Simona 03:57,89
10. Chrenková Miroslava 04:02,82
Molnárová Deborah DNF

15RP E

Muži Ženy
3. Oprenčák Peter 00:09,09 4. Jančošková Patrícia 00:08,54
7. Lorencovič Robert 00:10,61 7. Hofbauerová Veronika 00:09,95
9. Martinec Tomáš 00:10,73 8. Gombíková Katarína 00:10,01
11. Makovíny Denis 00:10,89 10. Chrenková Miroslava 00:12,48
11. Michalíková Simona 00:14,36
Molnárová Deborah vynorenie

100PP D

Muži Ženy
1. Hofbauer Tomáš 01:01,86 1. Červienková Katka 00:55,74
2. Kulišiak Dávid 01:09,23 3. Polovinčáková Denisa 00:57,89
3. Andreánsky Martin 01:09,95
5. Kocka Lukáš 01:21,92
7. Horvát Jakub 01:26,29

200PP D

Muži Ženy
1. Hofbauer Tomáš 02:14,10 1. Červienková Katka 02:01,80
2. Andreánsky Martin 02:37,26 3. Polovinčáková Denisa 02:17,42
3. Kulišiak Dávid 02:43,73
4. Kocka Lukáš 02:53,29
6. Horvát Jakub 03:07,14

400PP D

Muži Ženy
1. Kocka Lukáš 06:34,13 1. Červienková Katka 04:17,42
2. Polovinčáková Denisa 04:44,98

100RP D

Muži Ženy
1. Kulišiak Dávid 01:23,29
3. Horvát Jakub 01:37,20

100PP C

Muži Ženy
3. Matejov Maroš 00:54,67 3. Chomutová Radka 00:54,32
5. Blažek Michal 01:00,22 5. Zelinová Lucia 00:58,11

200PP C

Muži Ženy
5. Matejov Maroš 02:07,92 2. Chomutová Radka 02:01,20
7. Blažek Michal 02:21,77 6. Zelinová Lucia 02:10,98

400PP C

Muži Ženy
4. Matejov Maroš 04:40,10 2. Chomutová Radka 04:16,80

100RP C

Muži Ženy
1. Zelinová Lucia 00:56,36

4×100PP E

Muži Ženy
Lorencovič Robert 1. Gombíková Katarína 01:31,73
Makovíny Denis Molnárová Deborah 03:55,70 (02:23,97)
Martinec Tomáš Hofbauerová Veronika 05:36,26 (01:40,56)
Oprenčák Peter CHO Jančošková Patrícia 06:51,77 (01:15,51)

4×100PP C

Muži Ženy
2. Matejov Maroš 00:54,95
Blažek Michal 01:53,57 (00:58,62)
Zelinová Lucia 02:51,32 (00:57,75)
Chomutová Radka 03:46,54 (00:55,22)
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 04.03.2006

Návrat na vrch stránky

50PP E0

Muži Ženy
2. Hofbauerová Veronika 00:40,29 186

15/10RP E0

Muži Ženy
2. Hofbauerová Veronika 00:17,39 283

100PP E

Muži Ženy
9. Oprenčák Peter 01:13,61 347 9. Jančošková Patrícia 01:20,06 336
16. Lorencovič Robert 01:24,29 176 11. Gombíková Katarína 01:23,42 282
18. Makovíny Denis 01:25,77 156 14. Katinová Alexandra 01:37,07 102
16. Chrenková Miroslava 01:43,44 34

15/10RP E

Muži Ženy
8. Oprenčák Peter 00:13,80 544 8. Jančošková Patrícia 00:14,39 503
23. Makovíny Denis 00:18,29 222 13. Gombíková Katarína 00:17,13 299
25. Lorencovič Robert 00:18,84 193 19. Chrenková Miroslava 00:20,23 135
Katinová Alexandra Dq

100PP D

Muži Ženy
6. Hofbauer Tomáš 00:59,73 496 1. Červienková Katka 00:55,11 780
9. Kulišiak Dávid 01:04,62 383 4. Žigová Nikola 01:03,30 549
12. Andreánsky Martin 01:08,86 297 6. Šebeňová Radka 01:08,90 423
16. Očenáš Patrik 01:28,88 5 7. Mikéciová Nikola 01:16,98 274
17. Cibulka Miroslav 01:36,82 0 8. Plšíková Dominika 01:17,20 270

25RP D

Muži Ženy
10. Kulišiak Dávid 00:13,00 591 1. Červienková Katka 00:10,82 898
11. Andreánsky Martin 00:13,04 587 4. Žigová Nikola 00:11,82 757
14. Očenáš Patrik 00:16,28 317 5. Šebeňová Radka 00:12,09 723
16. Cibulka Miroslav 00:17,54 239 7. Mikéciová Nikola 00:14,53 472
Hofbauer Tomáš Dq 8. Plšíková Dominika 00:14,62 465

200PP C

Muži Ženy
5. Matejov Maroš 02:07,88 449 3. Chomutová Radka 01:59,91 658
6. Blažek Michal 02:19,42 329 5. Zelinová Lucia 02:10,42 525
6. Fekiačová Zuzana 02:21,85 402

50RP C

Muži Ženy
5. Matejov Maroš 00:24,39 443 4. Chomutová Radka 00:23,89 608
6. Blažek Michal 00:25,96 370 5. Zelinová Lucia 00:24,54 572
6. Fekiačová Zuzana 00:26,83 458

100PP A+B (mimo súťaž)

Muži Ženy
1. Lacenová Erika 00:53,50
2. Kocka Andrej 01:03,96
Návrat na vrch stránky

Šprintérsky Štvorboj

Zvolen (Slovak Republic) - 25.03.2006

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
16. Makovíny Denis 00:39,88 112 2. Chalupková Janka 00:30,28 578
17. Lorencovič Robert 00:39,96 110 6. Jančošková Patrícia 00:33,43 429
19. Martinec Tomáš 00:40,01 109 20. Hofbauerová Veronika 00:39,42 212
25. Virgula Roman 00:53,61 0 22. Gombíková Katarína 00:41,60 149
23. Michalíková Simona 00:43,17 107
24. Chrenková Miroslava 00:44,20 81
25. Mozoľová Stanislava 00:45,22 57

100PP E

Muži Ženy
12. Lorencovič Robert 01:26,54 146 3. Chalupková Janka 01:11,89 488
14. Makovíny Denis 01:31,90 79 5. Jančošková Patrícia 01:14,70 432
16. Martinec Tomáš 01:33,51 60 19. Hofbauerová Veronika 01:28,80 205
20. Virgula Roman 02:01,69 5 22. Gombíková Katarína 01:32,56 156
24. Michalíková Simona 01:42,60 43
Chrenková Miroslava CHO 0
Mozoľová Stanislava Dq 0

200PP E

Muži Ženy
14. Lorencovič Robert 03:11,78 177 2. Chalupková Janka 02:35,07 532
16. Makovíny Denis 03:14,78 159 4. Jančošková Patrícia 02:39,13 493
17. Martinec Tomáš 03:19,21 133 14. Gombíková Katarína 03:12,48 234
22. Virgula Roman 04:16,33 3 17. Michalíková Simona 03:34,54 107
19. Chrenková Miroslava 03:43,23 64
20. Mozoľová Stanislava 04:08,40 5
Hofbauerová Veronika CHO 0

15RP E

Muži Ženy
13. Martinec Tomáš 00:09,09 4. Chalupková Janka 00:07,51
18. Makovíny Denis 00:09,87 10. Jančošková Patrícia 00:08,48
21. Lorencovič Robert 00:10,64 19. Hofbauerová Veronika 00:09,98
22. Virgula Roman 00:11,09 20. Gombíková Katarína 00:10,20
22. Michalíková Simona 00:10,86
23. Mozoľová Stanislava 00:10,89
26. Chrenková Miroslava 00:11,29

50PP D

Muži Ženy
5. Hofbauer Tomáš 00:26,95 484 3. Červienková Katka 00:25,56 713
11. Kulišiak Dávid 00:29,26 367 6. Polovinčáková Denisa 00:26,91 627
12. Andreánsky Martin 00:30,19 324 14. Mikéciová Nikola 00:33,70 299
13. Tomčík Ivan 00:30,88 295 17. Haliarska Laura 00:44,79 8
16. Horvát Jakub 00:34,76 150
17. Šáli Daniel 00:43,13 8

100PP D

Muži Ženy
3. Hofbauer Tomáš 00:59,69 497 3. Červienková Katka 00:57,16 716
8. Kulišiak Dávid 01:06,25 349 5. Polovinčáková Denisa 00:58,61 673
9. Andreánsky Martin 01:09,25 290 14. Mikéciová Nikola 01:16,70 279
11. Tomčík Ivan 01:13,70 212 16. Haliarska Laura 01:32,20 63
14. Horvát Jakub 01:23,99 64
15. Šáli Daniel 01:32,44 12

200PP D

Muži Ženy
4. Hofbauer Tomáš 02:15,61 515 2. Červienková Katka 02:02,75 774
6. Kulišiak Dávid 02:27,76 390 5. Polovinčáková Denisa 02:11,35 658
10. Andreánsky Martin 02:34,11 333 11. Mikéciová Nikola 03:00,67 205
12. Tomčík Ivan 02:51,47 198 14. Haliarska Laura 03:28,98 42
14. Horvát Jakub 03:01,31 133
15. Šáli Daniel 04:02,85 12

100RP D

Muži Ženy
2. Hofbauer Tomáš 01:08,25 343 1. Červienková Katka 01:00,11 607
6. Horvát Jakub 01:41,96 33 4. Polovinčáková Denisa 01:04,40 516
Kulišiak Dávid vynorenie 0

50PP C

Muži Ženy
8. Matejov Maroš 00:25,15 431 6. Chomutová Radka 00:25,35 577
10. Zelinová Lucia 00:26,40 515
12. Fekiačová Zuzana 00:27,70 444

100PP C

Muži Ženy
9. Matejov Maroš 00:59,10 361 3. Chomutová Radka 00:54,36 674
8. Zelinová Lucia 00:58,72 525
12. Fekiačová Zuzana 01:03,26 415

50RP C

Muži Ženy
8. Matejov Maroš 00:24,61 432 2. Chomutová Radka 00:23,99 603
6. Zelinová Lucia 00:25,43 525
10. Fekiačová Zuzana 00:27,30 437

100RP C

Muži Ženy
9. Matejov Maroš 01:02,68 302 2. Chomutová Radka 01:00,15 470
6. Zelinová Lucia 01:03,18 411
7. Fekiačová Zuzana 01:08,28 324

50PP B

Muži Ženy
Kocka Andrej CHS 0 2. Lacenová Erika 00:23,55 661

100PP B

Muži Ženy
11. Kocka Andrej 01:10,13 109 1. Lacenová Erika 00:53,64 634

50RP B

Muži Ženy
3. Lacenová Erika 00:23,89 574

100RP B

Muži Ženy
1. Lacenová Erika 00:55,72 535

4×100PP E

Muži Ženy
2. Martinec Tomáš 01:33,93 1. Jančošková Patrícia 01:16,48
Virgula Roman 03:36,42 (02:02,49) Hofbauerová Veronika 02:43,82 (01:27,34)
Makovíny Denis 05:17,63 (01:41,21) Gombíková Katarína 04:15,36 (01:31,54)
Lorencovič Robert 06:50,39 (01:32,76) 62 Chalupková Janka 05:28,40 (01:13,04) 718

4×100PP D

Muži Ženy
1. Červienková Katka 00:58,26
Polovinčáková Denisa 01:58,44 (01:00,18)
Hofbauer Tomáš 02:59,75 (01:01,31)
Kulišiak Dávid 04:04,41 (01:04,66) 1030
5. Horvát Jakub 01:22,99
Tomčík Ivan 02:37,49 (01:14,50)
Šáli Daniel 04:16,07 (01:38,58)
Andreánsky Martin 05:34,99 (01:18,92) 250

4×100PP C

Muži Ženy
2. Matejov Maroš 00:57,29
Fekiačová Zuzana 01:59,45 (01:02,16)
Zelinová Lucia 02:57,58 (00:58,13)
Chomutová Radka 03:52,41 (00:54,83) 862
Návrat na vrch stránky

Tritón Cup

Šaľa (Slovak Republic) - 08.04.2006

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
14. Martinec Tomáš 00:37,57 181 9. Jančošková Patrícia 00:32,66 463
17. Virgula Roman 00:42,16 52 10. Hofbauerová Veronika 00:37,19 285
11. Gombíková Katarína 00:38,23 250

100PP E

Muži Ženy
11. Martinec Tomáš 01:33,69 58 5. Jančošková Patrícia 01:12,16 483
12. Virgula Roman 01:42,68 0 10. Hofbauerová Veronika 01:30,04 188
11. Gombíková Katarína 01:33,96 138

200PP E

Muži Ženy
11. Martinec Tomáš 03:19,49 131 4. Jančošková Patrícia 02:37,81 505
13. Virgula Roman 03:38,75 32 11. Hofbauerová Veronika 03:06,50 274
12. Gombíková Katarína 03:14,18 223

50PP D

Muži Ženy
6. Hofbauer Tomáš 00:26,13 530 1. Červienková Katka 00:24,81 765
13. Andreánsky Martin 00:29,89 338 4. Polovinčáková Denisa 00:25,51 716
16. Horvát Jakub 00:34,36 164 7. Žigová Nikola 00:28,51 536
8. Plšíková Dominika 00:29,64 477
10. Mikéciová Nikola 00:32,87 332
Šebeňová Radka 15m pásmo 0

100PP D

Muži Ženy
5. Hofbauer Tomáš 00:57,56 552 1. Červienková Katka 00:53,82 822
14. Andreánsky Martin 01:10,67 264 5. Polovinčáková Denisa 01:00,13 631
15. Horvát Jakub 01:16,61 166 7. Žigová Nikola 01:02,64 566
9. Šebeňová Radka 01:06,75 469
10. Plšíková Dominika 01:08,02 442
13. Mikéciová Nikola 01:17,33 268

400PP D

Muži Ženy
11. Andreánsky Martin 06:47,71 90 3. Plšíková Dominika 05:55,83 318
5. Mikéciová Nikola 06:39,09 175

1500PP D

Muži Ženy
1. Červienková Katka 19:07,81 642

100RP D

Muži Ženy
1. Hofbauer Tomáš 01:03,96 416 3. Polovinčáková Denisa 00:59,32 626
6. Horvát Jakub 01:34,58 36

50PP C

Muži Ženy
7. Zelinová Lucia 00:26,30 553
8. Fekiačová Zuzana 00:26,83 522

100PP C

Muži Ženy
4. Blažek Michal 01:02,31 305 8. Zelinová Lucia 00:58,04 558
9. Fekiačová Zuzana 01:00,59 487

400PP C

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 04:18,63 664

1500PP C

Muži Ženy
4. Chomutová Radka 17:30,04 647

50RP C

Muži Ženy
1. Blažek Michal 00:26,78 383 4. Fekiačová Zuzana 00:25,98 533

100RP C

Muži Ženy
3. Blažek Michal 01:04,26 314 2. Zelinová Lucia 00:55,50 598

400RP C

Muži Ženy
Chomutová Radka DNF 0

50PP B

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 00:23,14 515

100PP B

Muži Ženy
3. Lacenová Erika 00:52,66 663

1500PP B

Muži Ženy
Chomut Miroslav CHO 0

50RP B

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 00:23,76 453 2. Lacenová Erika 00:22,82 648

100RP B

Muži Ženy
3. Lacenová Erika 00:54,05 574

4×200PP

Muži Ženy
8. Červienková Katka 01:59,81
Chomut Miroslav 03:56,13 (01:56,32)
Chomutová Radka 05:57,99 (02:01,86)
Lacenová Erika 08:05,21 (02:07,22)
13. Fekiačová Zuzana 02:22,68
Blažek Michal 04:52,83 (02:30,15)
Hofbauer Tomáš 07:08,32 (02:15,49)
Zelinová Lucia 09:16,83 (02:08,51)
17. Andreánsky Martin 02:45,48
Žigová Nikola 05:11,05 (02:25,57)
Šebeňová Radka 07:46,09 (02:35,04)
Martinec Tomáš 11:05,95 (03:19,86)
18. Jančošková Patrícia 02:39,04
Plšíková Dominika 05:23,13 (02:44,09)
Mikéciová Nikola 08:24,89 (03:01,76)
Horvát Jakub 11:27,80 (03:02,91)
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo

Nový Jičín (Czech Republic) - 06.05.2006

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
9. Martinec Tomáš 00:39,95 110 7. Chalupková Janka 00:29,99 593
10. Virgula Roman 00:43,69 15 10. Jančošková Patrícia 00:33,21 439
13. Michalíková Simona 00:41,22 159
14. Molnárová Deborah 00:48,46 0

200PP E

Muži Ženy
10. Martinec Tomáš 03:19,02 134 5. Chalupková Janka 02:28,06 605
11. Virgula Roman 03:21,53 120 10. Jančošková Patrícia 02:41,48 471
13. Michalíková Simona 03:11,03 244
Molnárová Deborah DNF

50PP D

Muži Ženy
14. Kulišiak Dávid 00:29,23 368 1. Červienková Katka 00:25,32 729
17. Kocka Lukáš 00:33,23 203 6. Polovinčáková Denisa 00:26,15 674
18. Horvát Jakub 00:38,95 26 10. Šebeňová Radka 00:30,14 453
15. Haliarska Laura 00:38,62 134

200PP D

Muži Ženy
15. Kulišiak Dávid 02:31,45 356 1. Červienková Katka 02:03,21 768
17. Horvát Jakub 02:57,01 160 7. Polovinčáková Denisa 02:13,04 637
18. Kocka Lukáš 03:08,16 91 12. Šebeňová Radka 02:37,33 384
28. Haliarska Laura 03:18,62 96

400PP D (mimo súťaž)

Muži Ženy
1. Červienková Katka 04:30,76 732

50PP C

Muži Ženy
6. Matejov Maroš 00:24,95 442 9. Chomutová Radka 00:24,96 602
12. Zelinová Lucia 00:26,26 523
13. Fekiačová Zuzana 00:27,28 466

200PP C

Muži Ženy
Matejov Maroš 02:21,07 98

400PP C

Muži Ženy
6. Matejov Maroš 04:54,66 357 6. Chomutová Radka 04:11,73 701
11. Zelinová Lucia 04:34,77 413
13. Fekiačová Zuzana 05:11,74 373

50PP B (mimo súťaž)

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 00:23,26 507 1. Lacenová Erika 00:23,81 662

200PP B (mimo súťaž)

Muži Ženy
1. Lacenová Erika 01:58,35 643

400PP B (mimo súťaž)

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 04:08,10 547
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo

Bratislava (Slovak Republic) - 14.05.2006

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
17. Martinec Tomáš 00:36,57 13. Jančošková Patrícia 00:32,96
18. Gombíková Katarína 00:39,84
19. Hofbauerová Veronika 00:40,20

100PP E

Muži Ženy
15. Martinec Tomáš 01:28,18 4. Jančošková Patrícia 01:09,63
17. Hofbauerová Veronika 01:23,98
21. Gombíková Katarína 01:31,82

200PP E

Muži Ženy
15. Martinec Tomáš 03:20,36 2. Jančošková Patrícia 02:32,32
18. Hofbauerová Veronika 03:14,63
20. Gombíková Katarína 03:16,62

100PP D

Muži Ženy
5. Hofbauer Tomáš 00:58,13 3. Červienková Katka 00:55,13
13. Kulišiak Dávid 01:06,61 6. Polovinčáková Denisa 00:58,55
15. Andreánsky Martin 01:15,98

800PP D

Muži Ženy
12. Hofbauer Tomáš 10:59,08 2. Červienková Katka 09:06,10
14. Kulišiak Dávid 12:02,98 4. Polovinčáková Denisa 09:35,12
16. Andreánsky Martin 13:58,30

25RP D

Muži Ženy
7. Hofbauer Tomáš 00:11,62 3. Červienková Katka 00:10,90
12. Kulišiak Dávid 00:12,67 4. Polovinčáková Denisa 00:11,23
14. Andreánsky Martin 00:13,18

100PP C

Muži Ženy
Matejov Maroš 15m pásmo 5. Chomutová Radka 00:54,05
13. Fekiačová Zuzana 01:00,85

800PP C

Muži Ženy
9. Matejov Maroš 10:12,80 4. Chomutová Radka 08:43,16
11. Fekiačová Zuzana 11:40,36

50RP C

Muži Ženy
9. Matejov Maroš 00:24,10 3. Chomutová Radka 00:23,61
12. Fekiačová Zuzana 00:26,60

4×100PP E

Muži Ženy
7. Jančošková Patrícia 01:12,27
Martinec Tomáš 02:42,69 (01:30,42)
Gombíková Katarína 04:19,10 (01:36,41)
Hofbauerová Veronika 05:47,68 (01:28,58)

4×100PP D

Muži Ženy
3. Hofbauer Tomáš 00:58,38
Polovinčáková Denisa 01:58,61 (01:00,23)
Kulišiak Dávid 03:04,16 (01:05,55)
Červienková Katka 04:00,29 (00:56,13)
Návrat na vrch stránky

Mistrovství ČR v plavání s ploutvemi

Ostrava (Czech Republic) - 19.05.2006 - 21.05.2006

Návrat na vrch stránky

50PP C

Muži Ženy
7. Chomutová Radka 00:25,30

100PP C

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 00:54,71

200PP C

Muži Ženy
5. Zelinová Lucia 02:05,47

400PP C

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 04:13,51

800PP C

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 08:40,21

50RP C

Muži Ženy
6. Zelinová Lucia 00:24,65
8. Chomutová Radka 00:25,67

100RP C

Muži Ženy
3. Zelinová Lucia 00:56,11

50PP B

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 00:22,67 4. Lacenová Erika 00:23,48

100PP B

Muži Ženy
2. Lacenová Erika 00:53,27

200PP B

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 01:48,17 4. Lacenová Erika 02:01,92

400PP B

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 03:59,99

50RP B

Muži Ženy
3. Lacenová Erika 00:22,92

100RP B

Muži Ženy
4. Lacenová Erika 00:57,93

4×100PP B

Muži Ženy
2. Chomut Miroslav 00:48,17
Lacenová Erika 01:43,55 (00:55,38)
Zelinová Lucia 02:40,28 (00:56,73)
Chomutová Radka 03:35,23 (00:54,95)

4×200PP B

Muži Ženy
2. Lacenová Erika 02:06,70
Zelinová Lucia 04:17,35 (02:10,65)
Chomutová Radka 06:21,28 (02:03,93)
Chomut Miroslav 08:16,98 (01:55,70)
Návrat na vrch stránky

Deutsche Meisterschaften im Finswimming

Leipzig (Germany) - 26.05.2006 - 28.05.2006

Návrat na vrch stránky

50PP

Muži Ženy
36. Chomut Miroslav 00:22,73 402 19. Lacenová Erika 00:24,15 505
25. Chomutová Radka 00:24,81 466

100PP

Muži Ženy
46. Chomut Miroslav 00:49,35 434 28. Červienková Katka 00:52,58 523
32. Lacenová Erika 00:52,93 513
37. Chomutová Radka 00:54,46 471

200PP

Muži Ženy
32. Chomut Miroslav 01:48,91 470 29. Chomutová Radka 01:56,96 520
31. Lacenová Erika 01:59,01 494
36. Červienková Katka 02:03,57 441

400PP

Muži Ženy
25. Chomut Miroslav 04:02,15 467 20. Chomutová Radka 04:13,01 508
23. Červienková Katka 04:23,10 452

800PP

Muži Ženy
11. Chomutová Radka 08:44,32 586

50RP

Muži Ženy
27. Lacenová Erika 00:23,74 419

4×100PP

Muži Ženy
9. Lacenová Erika 00:53,21
Červienková Katka 01:48,59 (00:55,38)
Chomutová Radka 02:41,84 (00:53,25)
Chomut Miroslav 03:22,22 (00:40,38)

4×200PP

Muži Ženy
Červienková Katka 02:01,34
Lacenová Erika 04:07,61 (02:06,27)
Chomutová Radka 06:04,33 (01:56,72)
Chomut Miroslav 07:56,55 (01:52,22)
Návrat na vrch stránky

Majstrovstvá Slovenska

Bratislava (Slovak Republic) - 03.06.2006 - 04.06.2006

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
3. Chalupková Janka 00:30,26 579
10. Jančošková Patrícia 00:33,12 443

100PP E

Muži Ženy
3. Chalupková Janka 01:07,06 595
5. Jančošková Patrícia 01:10,63 515

200PP E

Muži Ženy
2. Chalupková Janka 02:23,53 655
6. Jančošková Patrícia 02:33,91 544

400PP E

Muži Ženy
4. Chalupková Janka 05:30,97 546
6. Jančošková Patrícia 05:39,57 506

15RP E

Muži Ženy
6. Chalupková Janka 00:07,82
7. Jančošková Patrícia 00:08,47

50PP D

Muži Ženy
10. Hofbauer Tomáš 00:26,39 515 3. Červienková Katka 00:24,93 756
16. Kulišiak Dávid 00:28,43 406 5. Polovinčáková Denisa 00:26,15 674
9. Plšíková Dominika 00:27,25 607
13. Šebeňová Radka 00:28,97 511

100PP D

Muži Ženy
7. Hofbauer Tomáš 00:59,52 501 1. Červienková Katka 00:53,06 848
13. Kulišiak Dávid 01:04,69 381 6. Polovinčáková Denisa 00:59,48 649
11. Plšíková Dominika 01:01,21 602
13. Šebeňová Radka 01:04,80 513

200PP D

Muži Ženy
8. Hofbauer Tomáš 02:13,78 535 2. Červienková Katka 01:59,59 821
12. Kulišiak Dávid 02:24,31 423 10. Plšíková Dominika 02:25,69 495
11. Šebeňová Radka 02:28,54 466

400PP D

Muži Ženy
3. Červienková Katka 04:13,50 850
9. Šebeňová Radka 05:28,23 428
Polovinčáková Denisa DNF 0

800PP D

Muži Ženy
2. Hofbauer Tomáš 10:35,90 467 2. Červienková Katka 08:58,34 817
3. Polovinčáková Denisa 09:33,25 707

25RP D

Muži Ženy
11. Hofbauer Tomáš 00:11,63 3. Červienková Katka 00:10,80
17. Kulišiak Dávid 00:12,66 6. Plšíková Dominika 00:11,83
8. Polovinčáková Denisa 00:12,35
11. Šebeňová Radka 00:12,60

100RP D

Muži Ženy
3. Hofbauer Tomáš 01:05,60 387 2. Červienková Katka 00:55,11 731
5. Kulišiak Dávid 01:20,29 178 5. Polovinčáková Denisa 01:06,09 484

50PP C

Muži Ženy
6. Matejov Maroš 00:24,22 511 4. Chomutová Radka 00:24,93 638
9. Zelinová Lucia 00:26,68 531
10. Fekiačová Zuzana 00:26,86 521

100PP C

Muži Ženy
10. Matejov Maroš 00:55,98 453 6. Zelinová Lucia 00:55,96 616
8. Fekiačová Zuzana 01:00,76 488

200PP C

Muži Ženy
8. Matejov Maroš 02:06,90 460 4. Chomutová Radka 01:58,75 691
8. Zelinová Lucia 02:07,64 573
11. Fekiačová Zuzana 02:19,49 439

400PP C

Muži Ženy
8. Matejov Maroš 04:43,32 415 4. Chomutová Radka 04:10,36 719
7. Zelinová Lucia 04:31,35 586

800PP C

Muži Ženy
Chomutová Radka DNS

50RP C

Muži Ženy
6. Matejov Maroš 00:23,07 568 2. Chomutová Radka 00:23,75 654
3. Zelinová Lucia 00:23,90 645
8. Fekiačová Zuzana 00:26,20 522

100RP C

Muži Ženy
5. Matejov Maroš 01:00,51 381 1. Zelinová Lucia 00:55,31 602
2. Fekiačová Zuzana 01:01,89 458

400RP C

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 04:26,58 625

50PP B

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 00:22,06 589 2. Lacenová Erika 00:23,82 661

100PP B

Muži Ženy
2. Lacenová Erika 00:52,39 671

200PP B

Muži Ženy
2. Lacenová Erika 01:55,32 686

800PP B

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 08:30,08 587

1500PP B

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 17:24,92 506

50RP B

Muži Ženy
8. Chomut Miroslav 00:21,85 559 4. Lacenová Erika 00:23,43 611

100RP B

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 00:48,36 582 3. Lacenová Erika 00:52,98 601

400RP B

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 04:15,36 517

800RP B

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 09:07,27 520

4×100PP C

Muži Ženy
3. Polovinčáková Denisa 01:01,32
Plšíková Dominika 02:03,72 (01:02,40)
Šebeňová Radka 03:09,08 (01:05,36)
Fekiačová Zuzana 04:10,10 (01:01,02) 949

4×100PP B

Muži Ženy
2. Hofbauer Tomáš 00:57,75 1. Lacenová Erika 00:51,86
Kulišiak Dávid 02:00,62 (01:02,87) Červienková Katka 01:46,73 (00:54,87)
Matejov Maroš 02:56,66 (00:56,04) Zelinová Lucia 02:43,07 (00:56,34)
Chomut Miroslav 03:46,36 (00:49,70) 842 Chomutová Radka 03:36,06 (00:52,99) 1319

4×200PP B

Muži Ženy
1. Kulišiak Dávid 02:27,78 2. Lacenová Erika 01:55,77
Hofbauer Tomáš 04:52,12 (02:24,34) Červienková Katka 04:05,72 (02:09,95)
Matejov Maroš 07:02,57 (02:10,45) Zelinová Lucia 06:12,68 (02:06,96)
Chomut Miroslav 08:57,91 (01:55,34) 739 Chomutová Radka 08:14,83 (02:02,15) 1236
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 3. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 28.10.2006

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
6. Oprenčák Peter 00:30,38 5. Chalupková Janka 00:30,61
15. Makovíny Denis 00:36,91 16. Krahulcová Rebeka 00:41,61

200PP E

Muži Ženy
3. Makovíny Denis 02:57,98 8. Chalupková Janka 02:40,22
6. Oprenčák Peter 02:34,69

15RP E

Muži Ženy
16. Oprenčák Peter 00:09,77 7. Chalupková Janka 00:07,42
19. Makovíny Denis 00:10,77 16. Krahulcová Rebeka 00:09,82

50PP D

Muži Ženy
12. Andreánsky Martin 00:29,99 3. Polovinčáková Denisa 00:26,35
14. Očenáš Patrik 00:34,91 6. Plšíková Dominika 00:28,57
16. Horvát Jakub 00:35,29 10. Haliarska Laura 00:34,36
Cibulová Zuzana 00:26,34

200PP D

Muži Ženy
11. Andreánsky Martin 02:32,56 3. Polovinčáková Denisa 02:11,02
14. Očenáš Patrik 03:01,59 9. Plšíková Dominika 02:45,27
Horvát Jakub DNF 10. Haliarska Laura 03:01,59
Cibulová Zuzana 02:12,41

400PP D

Muži Ženy
12. Andreánsky Martin 05:40,39 3. Polovinčáková Denisa 04:46,99
16. Očenáš Patrik 06:43,68 9. Plšíková Dominika 06:12,68
10. Haliarska Laura 06:22,66
Cibulová Zuzana 04:56,65

50PP C

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 00:24,54
8. Zelinová Lucia 00:25,97

200PP C

Muži Ženy
6. Chomutová Radka 01:58,37
8. Zelinová Lucia 02:09,85

400PP C

Muži Ženy
6. Chomutová Radka 04:17,81
8. Zelinová Lucia 04:42,06

4×100PP E

Muži Ženy
Oprenčák Peter
Makovíny Denis
Chalupková Janka
Krahulcová Rebeka DNS

4×100PP D

Muži Ženy
4. Andreánsky Martin 01:13,32
Plšíková Dominika 02:16,99 (01:03,67)
Horvát Jakub 03:35,92 (01:18,93)
Polovinčáková Denisa 04:36,69 (01:00,77)
Návrat na vrch stránky

Nemo Trophy

Zlín (Czech Republic) - 04.11.2006 - 05.11.2006

Návrat na vrch stránky

50PP

Muži Ženy
19. Červienková Katka 00:24,79 484
25. Polovinčáková Denisa 00:25,78 427

100PP

Muži Ženy
11. Chomut Miroslav 00:48,31 498 11. Lacenová Erika 00:52,54 568
17. Chomutová Radka 00:53,91 528
19. Červienková Katka 00:54,15 521
22. Polovinčáková Denisa 00:56,74 452

200PP

Muži Ženy
18. Lacenová Erika 01:59,50 531

400PP

Muži Ženy
18. Polovinčáková Denisa 04:25,23 485

1500PP

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 16:13,69 503

50RP

Muži Ženy
28. Chomut Miroslav 00:21,98 423 17. Červienková Katka 00:23,60 499
18. Chomutová Radka 00:23,85 486

100RP

Muži Ženy
13. Lacenová Erika 00:54,37 477

400RP

Muži Ženy
8. Chomutová Radka 04:31,01 465
Návrat na vrch stránky

Velká Cena Tábora

Tábor (Czech Republic) - 25.11.2006 - 26.11.2006

Návrat na vrch stránky

50PP C

Muži Ženy
12. Červienková Katka 00:25,02 750
16. Polovinčáková Denisa 00:26,00 684

100PP C

Muži Ženy
7. Červienková Katka 00:54,03 815
19. Polovinčáková Denisa 00:54,45 801

200PP C

Muži Ženy
8. Červienková Katka 02:00,95 801
14. Polovinčáková Denisa 02:03,36 766

50RP C

Muži Ženy
5. Červienková Katka 00:24,09 748

50PP B

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 00:22,64 538

100PP B

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 00:48,87 592

50RP B

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 00:21,95 528

100RP B

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 00:50,20 516
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo / Barborky

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 02.12.2006

Návrat na vrch stránky

50PP E0

Muži Ženy
9. Hofbauerová Veronika 00:39,18 220
10. Výbošťoková Terézia 00:44,70 69

100PP E0

Muži Ženy
9. Hofbauerová Veronika 01:35,53 120
10. Výbošťoková Terézia 01:45,25 16

50PP E

Muži Ženy
11. Oprenčák Peter 00:30,27 466 6. Chalupková Janka 00:27,90 713
18. Martinec Tomáš 00:35,24 259 12. Michalíková Simona 00:39,63 206
19. Makovíny Denis 00:36,20 225 13. Gombíková Katarína 00:40,88 169
20. Virgula Roman 00:38,92 140 14. Molnárová Deborah 00:41,70 146

100PP E

Muži Ženy
6. Chalupková Janka 01:02,53 711

200PP E

Muži Ženy
10. Oprenčák Peter 02:30,85 496 6. Chalupková Janka 02:24,05 649
17. Makovíny Denis 03:02,35 238 13. Molnárová Deborah 03:38,18 89
19. Virgula Roman 03:02,78 235 14. Gombíková Katarína 03:42,21 69
Martinec Tomáš Dq 0 Michalíková Simona DNF 0

100PP D

Muži Ženy
21. Kulišiak Dávid 01:06,86 336 4. Červienková Katka 00:52,80 857
24. Kocka Lukáš 01:12,17 238 6. Polovinčáková Denisa 00:54,28 807
25. Horvát Jakub 01:18,29 141 11. Cibulová Zuzana 00:57,13 717
27. Šáli Daniel 01:20,91 104 12. Šebeňová Radka 01:05,85 489
28. Očenáš Patrik 01:21,77 93 17. Haliarska Laura 01:22,55 188
Andreánsky Martin CHO 0 18. Fekiačová Iwa 01:36,70 14

200PP D

Muži Ženy
5. Červienková Katka 02:00,66 805
6. Polovinčáková Denisa 02:01,13 798

400PP D

Muži Ženy
13. Šáli Daniel 04:45,65 555 2. Červienková Katka 04:10,47 872
20. Kulišiak Dávid 05:27,03 359 8. Polovinčáková Denisa 04:25,41 767
22. Andreánsky Martin 05:56,99 244 10. Cibulová Zuzana 04:37,11 692
23. Kocka Lukáš 06:04,71 218 13. Šebeňová Radka 05:32,07 412
24. Očenáš Patrik 06:32,21 133 16. Haliarska Laura 06:51,79 139
Horvát Jakub DNF 0 17. Fekiačová Iwa 07:56,22 0

100PP C

Muži Ženy
9. Matejov Maroš 00:54,77 468 4. Chomutová Radka 00:54,17 653
9. Zelinová Lucia 00:56,83 575

200PP C

Muži Ženy
4. Chomutová Radka 01:59,69 641

400PP C

Muži Ženy
9. Matejov Maroš 04:47,30 392 3. Chomutová Radka 04:11,02 706
5. Zelinová Lucia 04:33,49 565

100PP B

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 00:47,79 628 3. Lacenová Erika 00:52,10 682

200PP B

Muži Ženy
4. Lacenová Erika 01:59,82 624

400PP B

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 04:01,85 600 5. Lacenová Erika 04:31,55 543
Návrat na vrch stránky

XX. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 09.12.2006 - 10.12.2006

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
8. Oprenčák Peter 00:29,93 482 2. Chalupková Janka 00:27,45 741
14. Makovíny Denis 00:35,41 253 14. Hofbauerová Veronika 00:38,09 254
17. Gombíková Katarína 00:40,53 179

100PP E

Muži Ženy
10. Oprenčák Peter 01:08,84 440 2. Chalupková Janka 01:02,74 705
14. Makovíny Denis 01:20,98 224 12. Gombíková Katarína 01:24,16 271
14. Hofbauerová Veronika 01:24,85 261

200PP E

Muži Ženy
7. Oprenčák Peter 02:31,24 492 3. Chalupková Janka 02:20,50 691
11. Makovíny Denis 02:57,57 271 12. Hofbauerová Veronika 02:52,76 375
Gombíková Katarína DNF

400PP E

Muži Ženy
8. Oprenčák Peter 05:29,87 495

50PP D

Muži Ženy
19. Andreánsky Martin 00:28,80 388 1. Červienková Katka 00:24,34 799
21. Očenáš Patrik 00:34,31 165 7. Polovinčáková Denisa 00:25,49 718
24. Šáli Daniel 00:41,25 0 15. Šebeňová Radka 00:28,03 562

100PP D

Muži Ženy
18. Andreánsky Martin 01:06,43 345 1. Červienková Katka 00:52,15 881
22. Šáli Daniel 01:18,45 139 3. Polovinčáková Denisa 00:53,94 818
23. Očenáš Patrik 01:21,06 102 13. Šebeňová Radka 01:04,78 514

200PP D

Muži Ženy
18. Andreánsky Martin 02:32,88 343 13. Šebeňová Radka 02:39,21 368
21. Šáli Daniel 02:49,03 215
22. Očenáš Patrik 02:54,12 179

400PP D

Muži Ženy
Andreánsky Martin CHO 2. Červienková Katka 04:13,10 853
4. Polovinčáková Denisa 04:25,01 769
11. Šebeňová Radka 06:03,65 289

800PP D

Muži Ženy
2. Červienková Katka 09:14,40 765

50PP C

Muži Ženy
14. Matejov Maroš 00:24,57 465 10. Chomutová Radka 00:25,73 554

100PP C

Muži Ženy
12. Matejov Maroš 00:56,31 428 6. Chomutová Radka 00:53,20 683
9. Zelinová Lucia 00:55,45 613

50RP C

Muži Ženy
5. Matejov Maroš 00:22,46 546 5. Chomutová Radka 00:24,09 597
6. Zelinová Lucia 00:24,17 592

100RP C

Muži Ženy
4. Matejov Maroš 00:56,73 413 1. Zelinová Lucia 00:54,59 595
3. Chomutová Radka 00:55,44 574

800RP C

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 09:43,84 571
2. Zelinová Lucia 10:40,18 460

50PP B

Muži Ženy
10. Chomut Miroslav 00:22,66 537 5. Lacenová Erika 00:24,33 608

100PP B

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 00:47,95 623 5. Lacenová Erika 00:52,32 675

200PP B

Muži Ženy
4. Lacenová Erika 01:58,39 644

800PP B

Muži Ženy
2. Chomut Miroslav 08:22,86 616

50RP B

Muži Ženy
9. Chomut Miroslav 00:21,22 572 4. Lacenová Erika 00:24,12 550

100RP B

Muži Ženy
5. Lacenová Erika 00:54,11 574

800RP B

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 09:14,44 494

4×100PP

Muži Ženy
12. Chomut Miroslav 00:48,78 4. Lacenová Erika 00:53,52
Matejov Maroš 01:44,77 (00:55,99) Polovinčáková Denisa 01:51,02 (00:57,50)
Zelinová Lucia 02:41,79 (00:57,02) Chomutová Radka 02:44,55 (00:53,53)
Chalupková Janka 03:42,26 (01:00,47) 692 Červienková Katka 03:37,63 (00:53,08) 1100
19. Šebeňová Radka 01:06,28
Andreánsky Martin 02:12,59 (01:06,31)
Oprenčák Peter 03:39,10 (01:26,51)
Makovíny Denis 04:54,86 (01:15,76) 64

4×200PP

Muži Ženy
11. Chomut Miroslav 01:57,57 3. Lacenová Erika 02:03,01
Matejov Maroš 04:10,38 (02:12,81) Polovinčáková Denisa 04:07,42 (02:04,41)
Zelinová Lucia 06:17,55 (02:07,17) Chomutová Radka 06:04,35 (01:56,93)
Chalupková Janka 08:47,95 (02:30,40) 596 Červienková Katka 08:02,98 (01:58,63) 1114
16. Šebeňová Radka 03:06,33
Andreánsky Martin 05:56,29 (02:49,96)
Oprenčák Peter 08:29,89 (02:33,60)
Makovíny Denis 11:33,56 (03:03,67) 10
Návrat na vrch stránky