Results - 2005

World Cup - 1. kolo - Maribor (Slovenia) - 05.02.2005 - 06.02.2005
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 20.03.2005
World Cup - 3. kolo - Beograd (Serbia) - 02.04.2005 - 03.04.2005
Šprintérsky Štvorboj - Zvolen (Slovak Republic) - 09.04.2005
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 07.05.2005
Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo - Šaľa (Slovak Republic) - 14.05.2005
World Cup - 4. kolo - Kaposvár (Hungary) - 20.05.2005 - 22.05.2005
Majstrovstvá Slovenska - Bratislava (Slovak Republic) - 04.06.2005 - 05.06.2005
Kontrolný pretek - Zvolen (Slovak Republic) - 21.06.2005
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo - Nový Jičín (Czech Republic) - 12.11.2005
Miedzynarodowe zawody Barborkowo - Mikolajkowe - Final - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 03.12.2005
Miedzynarodowe zawody Barborkowo - Mikolajkowe - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 03.12.2005
XIX. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 10.12.2005 - 11.12.2005
Vianočný trojboj - Bratislava (Slovak Republic) - 17.12.2005
Rok 1999
Rok 2000
Rok 2001
Rok 2002
Rok 2003
Rok 2004
Rok 2005
Rok 2006
Rok 2007
Rok 2008
Rok 2009
Rok 2010
Rok 2011
Rok 2012
Rok 2013
Rok 2014
Rok 2015
Rok 2016
Rok 2017

World Cup - 1. kolo

Maribor (Slovenia) - 05.02.2005 - 06.02.2005

Back to top

100SF C

Male Female
Deák Martin Dq 0 9. Lacenová Erika 00:53,32 696
19. Chomutová Radka 00:57,96 560

200SF C

Male Female
13. Deák Martin 02:05,46 478 13. Lacenová Erika 02:04,10
15. Chomutová Radka 02:05,28 603

400SF C

Male Female
9. Deák Martin 04:21,79 532 11. Chomutová Radka 04:33,32 575

50AP C

Male Female
9. Lacenová Erika 00:24,13 633

100IM C

Male Female
8. Deák Martin 00:52,60 553 11. Lacenová Erika 01:04,76 404

400IM C

Male Female
4. Chomutová Radka 04:57,93 484

100SF B

Male Female
12. Chomut Miroslav 00:50,27 548 17. Zelinová Lucia 00:59,61 469
18. Červienková Katka 00:59,80 465

200SF B

Male Female
11. Chomut Miroslav 01:50,16 611 14. Zelinová Lucia 02:10,35 492
16. Červienková Katka 02:12,17 472

400SF B

Male Female
7. Zelinová Lucia 04:31,50 535
10. Červienková Katka 04:44,76 464

50AP B

Male Female
12. Chomut Miroslav 00:23,60 461

100IM B

Male Female
8. Červienková Katka 01:11,76 246
Zelinová Lucia Dq 0

400IM B

Male Female
Chomut Miroslav Dq 0

100SF A

Male Female
16. Fekiačová Zuzana 00:59,78 325

200SF A

Male Female
14. Fekiačová Zuzana 02:15,42 392

400SF A

Male Female
8. Fekiačová Zuzana 04:58,95 365

50AP A

Male Female
14. Fekiačová Zuzana 00:27,29 339

4×100SF

Male Female
10. Lacenová Erika
Zelinová Lucia
Chomutová Radka
Červienková Katka 03:52,03 914

4×200SF

Male Female
10. Lacenová Erika
Chomutová Radka
Zelinová Lucia
Červienková Katka 08:43,01 888
Back to top

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 20.03.2005

Back to top

50SF E0

Male Female
2. Martinec Tomáš 00:40,92 84 2. Jančošková Patrícia 34:26,00 395

15/10AP E0

Male Female
2. Martinec Tomáš 00:19,00 185 2. Jančošková Patrícia 00:14,80 468

100SF E

Male Female
9. Kulišiak Dávid 01:07,84 461 1. Polovinčáková Denisa 00:57,59 858
10. Andreánsky Martin 01:07,94 459 9. Žigová Nikola 01:04,82 513
15. Sokolík Matej 01:11,39 389 11. Šebeňová Radka 01:10,22 524
Kocka Lukáš Dq 0 13. Dúdorová Alexandra 01:17,66 378
16. Kiačková Veronika 01:18,01 371

15/10AP E

Male Female
8. Andreánsky Martin 00:13,15 609 1. Polovinčáková Denisa 00:11,19 867
10. Kulišiak Dávid 00:13,22 602 9. Šebeňová Radka 00:13,20 618
11. Sokolík Matej 00:13,23 601 14. Dúdorová Alexandra 00:14,25 515
Kocka Lukáš Dq 0 16. Kiačková Veronika 00:15,00 541

25AP E

Male Female
7. Žigová Nikola 00:12,00 736

100SF D

Male Female
8. Matejov Maroš 01:00,30 482 3. Chomutová Radka 00:57,46 707
9. Hofbauer Tomáš 01:00,42 479 4. Červienková Katka 00:57,77 698
11. Blažek Michal 01:04,20 392 11. Tuhárska Tereza 01:22,11 194
14. Tomčík Ivan 01:14,86 193
15. Kaliský Martin 01:17,42 154
Horvát Jakub Dq 0
Cibulka Miroslav Dq 0

25AP D

Male Female
4. Matejov Maroš 00:11,19 813 4. Červienková Katka 00:11,40 814
8. Blažek Michal 00:11,64 752 8. Chomutová Radka 00:12,09 725
11. Hofbauer Tomáš 00:12,00 707 10. Tuhárska Tereza 00:12,40 688
14. Tomčík Ivan 00:14,09 498
15. Kaliský Martin 00:15,00 414
17. Horvát Jakub 00:20,09 117
Cibulka Miroslav Dq 0

200SF C

Male Female
2. Deák Martin 02:01,80 503 3. Lacenová Erika 02:01,41 638
Lacena Boris Dq 0 6. Zelinová Lucia 02:11,72 510
8. Fekiačová Zuzana 02:17,42 447

50AP C

Male Female
2. Deák Martin 00:22,20 563 3. Lacenová Erika 00:24,29 587
6. Zelinová Lucia 00:26,20 489
8. Fekiačová Zuzana 00:26,53 473

200SF B (mimo súťaž)

Male Female
1. Fekiačová Elena 02:09,60 500

50AP B (mimo súťaž)

Male Female
1. Fekiačová Elena 00:25,59 495
Back to top

World Cup - 3. kolo

Beograd (Serbia) - 02.04.2005 - 03.04.2005

Back to top

50SF C

Male Female
9. Matejov Maroš 00:26,66 374 12. Lacenová Erika 00:24,85 644
15. Polovinčáková Denisa 00:26,84 523

100SF C

Male Female
13. Deák Martin 00:51,57 577 10. Lacenová Erika 00:54,18 670
14. Matejov Maroš 00:57,05 426 12. Polovinčáková Denisa 00:54,79 651

200SF C

Male Female
11. Deák Martin 02:00,16 543 12. Chomutová Radka 02:09,25 554
13. Matejov Maroš 02:20,27 322 Polovinčáková Denisa Dq 0

400SF C

Male Female
5. Matejov Maroš 04:52,32 372 9. Chomutová Radka 04:32,92 577
10. Polovinčáková Denisa 04:40,83 533

50AP C

Male Female
8. Deák Martin 00:22,62 595 6. Lacenová Erika 00:23,43 675

100IM C

Male Female
5. Deák Martin 00:56,67 458 6. Lacenová Erika 00:57,11 560
7. Chomutová Radka 01:06,34 377

400IM C

Male Female
2. Chomutová Radka 05:17,60 409

50SF B

Male Female
10. Zelinová Lucia 00:26,60 488

100SF B

Male Female
12. Chomut Miroslav 00:50,01 557

200SF B

Male Female
8. Zelinová Lucia 02:08,95 509
9. Fekiačová Elena 02:14,00 452

400SF B

Male Female
5. Chomut Miroslav 04:00,76 594 7. Fekiačová Elena 04:39,59 491

50AP B

Male Female
13. Chomut Miroslav 00:22,34 531 5. Zelinová Lucia 00:25,42 504
6. Fekiačová Elena 00:25,46 502

400IM B

Male Female
5. Chomut Miroslav 04:18,68 502 4. Zelinová Lucia 05:29,92 318
5. Fekiačová Elena 05:39,96 287

4×100SF

Male Female
11. Deák Martin 00:52,73 9. Chomutová Radka 01:00,08
Zelinová Lucia 01:51,20 (00:58,47) Fekiačová Elena 02:02,04 (01:01,96)
Matejov Maroš 02:49,20 (00:58,00) Polovinčáková Denisa 03:02,29 (01:00,25)
Chomut Miroslav 03:38,88 (00:49,68) 700 Lacenová Erika 03:58,87 (00:56,58) 835

4×200SF

Male Female
11. Deák Martin 02:00,81 7. Chomutová Radka 02:10,36
Zelinová Lucia 04:11,53 (02:10,72) Fekiačová Elena 04:25,26 (02:14,90)
Matejov Maroš 06:26,86 (02:15,33) Polovinčáková Denisa 06:34,26 (02:09,00)
Chomut Miroslav 08:18,70 (01:51,84) 720 Lacenová Erika 08:37,99 (02:03,73) 914
Back to top

Šprintérsky Štvorboj

Zvolen (Slovak Republic) - 09.04.2005

Back to top

50SF D

Male Female
Cibulová Zuzana 00:31,09 0

100SF D

Male Female
Cibulová Zuzana 01:08,04 0

200SF D

Male Female
Cibulová Zuzana 02:54,29 0
Back to top

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 07.05.2005

Back to top

50SF E

Male Female
3. Martinec Tomáš 00:39,06 136 2. Polovinčáková Denisa 00:25,75 856
10. Kulišiak Dávid 00:29,72 493
15. Andreánsky Martin 00:30,69 446
25. Kocka Lukáš 00:34,87 272

100SF E

Male Female
3. Martinec Tomáš 01:36,57 27

200SF E

Male Female
11. Kulišiak Dávid 02:29,31 512 1. Polovinčáková Denisa 02:07,91 858
15. Kocka Lukáš 02:39,30 417
16. Andreánsky Martin 02:39,33 416

50SF D

Male Female
5. Matejov Maroš 00:25,09 594 5. Chomutová Radka 00:25,65 707
8. Hofbauer Tomáš 00:27,03 479 6. Červienková Katka 00:25,77 699
9. Blažek Michal 00:27,06 478 10. Žigová Nikola 00:28,31 547
14. Murgaš Martin 00:31,25 280

200SF D

Male Female
6. Hofbauer Tomáš 02:12,50 550 1. Chomutová Radka 02:03,88 758
7. Matejov Maroš 02:13,25 541 5. Červienková Katka 02:10,00 675
10. Blažek Michal 02:18,43 484 11. Žigová Nikola 02:27,24 479
Murgaš Martin Dq 0

50SF C

Male Female
3. Deák Martin 00:23,70 518 6. Lacenová Erika 00:24,93 604
10. Fekiačová Zuzana 00:26,72 497
11. Zelinová Lucia 00:27,07 477
12. Kulichová Radka 00:28,85 386

200SF C

Male Female
2. Deák Martin 01:54,65 597 4. Lacenová Erika 01:59,37 666
10. Zelinová Lucia 02:11,90 508
11. Fekiačová Zuzana 02:15,79 464
Kulichová Radka Dq 0

4×100SF E

Male Female
4. Kulišiak Dávid
Martinec Tomáš
Kocka Lukáš
Andreánsky Martin 05:15,23

4×100SF C+D

Male Female
3. Fekiačová Zuzana 01:00,20 3. Lacenová Erika 00:54,48
Hofbauer Tomáš 02:01,98 (01:01,78) Polovinčáková Denisa 01:51,36 (00:56,88)
Matejov Maroš 02:59,80 (00:57,82) Červienková Katka 02:50,80 (00:59,44)
Deák Martin 03:49,73 (00:49,93) Chomutová Radka 03:45,59 (00:54,79)
6. Žigová Nikola 01:07,54
Blažek Michal 02:12,00 (01:04,46)
Murgaš Martin 03:27,70 (01:15,70)
Zelinová Lucia 04:26,43 (00:58,73)
Back to top

Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo

Šaľa (Slovak Republic) - 14.05.2005

Back to top

200SF D

Male Female
Cibulová Zuzana 02:16,76

400SF D

Male Female
Cibulová Zuzana 04:58,61
Back to top

World Cup - 4. kolo

Kaposvár (Hungary) - 20.05.2005 - 22.05.2005

Back to top

100SF C

Male Female
14. Deák Martin 00:51,19 589 10. Lacenová Erika 00:52,03 738
20. Matejov Maroš 00:58,52 390 17. Chomutová Radka 00:54,92 647

200SF C

Male Female
17. Deák Martin 01:58,95 559 17. Chomutová Radka 02:01,60 652
21. Matejov Maroš 02:13,08 393 18. Lacenová Erika 02:02,14 645

400SF C

Male Female
14. Deák Martin 04:15,17 572 14. Chomutová Radka 04:20,32 654
18. Matejov Maroš 04:51,55 376 17. Lacenová Erika 04:33,17 576

800SF C

Male Female
11. Matejov Maroš 10:06,34 395 10. Chomutová Radka 09:14,23 620

50AP C

Male Female
12. Deák Martin 00:21,87 641 9. Lacenová Erika 00:23,71 657

100SF B

Male Female
14. Chomut Miroslav 00:50,15 552 17. Polovinčáková Denisa 00:56,56 548
20. Fekiačová Elena 01:00,97 436

200SF B

Male Female
14. Polovinčáková Denisa 02:06,64 536
21. Fekiačová Elena 02:11,79 476

400SF B

Male Female
15. Polovinčáková Denisa 04:31,92 533

800SF B

Male Female
9. Chomut Miroslav 08:42,51 550 6. Polovinčáková Denisa 09:57,05 456

50AP B

Male Female
14. Chomut Miroslav 00:22,84 502 15. Fekiačová Elena 00:25,78 486

400IM B

Male Female
6. Chomut Miroslav 04:25,51 470 7. Fekiačová Elena 05:21,49 345

100SF A

Male Female
15. Červienková Katka 00:56,16 481

200SF A

Male Female
16. Červienková Katka 02:18,14 338

400SF A

Male Female
11. Červienková Katka 04:49,34 369

800SF A

Male Female
6. Červienková Katka 10:02,42 371

4×100SF

Male Female
13. Fekiačová Elena 00:57,46 10. Červienková Katka 00:58,27
Matejov Maroš Polovinčáková Denisa
Deák Martin Chomutová Radka
Chomut Miroslav 03:39,33 694 Lacenová Erika 03:42,83 1028

4×200SF

Male Female
12. Fekiačová Elena 02:11,50 10. Červienková Katka 02:11,62
Matejov Maroš Polovinčáková Denisa
Deák Martin Chomutová Radka
Chomut Miroslav 08:20,05 714 Lacenová Erika 08:34,57 932
Back to top

Majstrovstvá Slovenska

Bratislava (Slovak Republic) - 04.06.2005 - 05.06.2005

Back to top

50SF D

Male Female
Cibulová Zuzana 00:27,26

100SF D

Male Female
Cibulová Zuzana 01:00,95

200SF D

Male Female
Cibulová Zuzana 02:12,68

400SF D

Male Female
Cibulová Zuzana 04:52,87

800SF D

Male Female
Cibulová Zuzana 10:58,16

25AP D

Male Female
Cibulová Zuzana 00:12,51
Back to top

Kontrolný pretek

Zvolen (Slovak Republic) - 21.06.2005

Back to top

50SF E

Male Female
1. Polovinčáková Denisa 00:26,20
2. Žigová Nikola 00:29,31
2. Bláhová Veronika 01:00,57

na nádych E

Male Female
1. Polovinčáková Denisa 31
2. Bláhová Veronika 10
2. Žigová Nikola 39

50SF D

Male Female
1. Matejov Maroš 00:24,49 1. Chomutová Radka 00:25,95
2. Hofbauer Tomáš 00:27,01 3. Plšíková Dominika 00:33,82
3. Kulišiak Dávid 00:30,36 4. Lobelová Veronika 00:35,22

na nádych D

Male Female
1. Matejov Maroš 35 1. Chomutová Radka 52
1. Hofbauer Tomáš 45 3. Lobelová Veronika 25
3. Kulišiak Dávid 30 4. Plšíková Dominika 23
4. Letovanec Vladimír 25
5. Horváth Samuel 20
6. Kapusta Juraj 12
7. Horváth Matej 10

25PP D

Male Female
1. Horváth Samuel 00:15,41
2. Letovanec Vladimír 00:15,62
3. Horváth Matej 00:16,55
4. Kapusta Juraj 00:20,11

50SF B

Male Female
1. Chomut Miroslav 00:22,70 1. Lacenová Erika 00:24,78
2. Lacena Boris 00:27,26 2. Bednárová Jarmila 00:31,59
2. Kocka Andrej 00:27,26 3. Bednárová Dominika 00:33,54

na nádych B

Male Female
1. Chomut Miroslav 56 1. Lacenová Erika 61
2. Lacena Boris 00:27,26 50 2. Bednárová Jarmila 38
2. Kocka Andrej 36 3. Bednárová Dominika 25

25 voľný spôsob 2. skupina

Male Female
1. Lorencovič Robert 00:32,29 1. Molnárová Deborah 00:48,25
2. Vacula Lukáš 00:39,37
3. Chromek Miroslav 00:44,84
4. Dekan Alex 00:49,23
5. Šufliarsky Filip 00:55,00
6. Krnáč Matúš 01:01,00

50 voľný spôsob 3. skupina

Male Female
1. Lorencovič Tomáš 01:01,67 1. Krnáčová Martina 01:08,00
2. Horvát Jakub 01:02,82 2. Hofbauerová Veronika 01:15,09
3. Lukeš Tomáš 01:07,91 3. Chrenková Miroslava 01:19,79
4. Makovíny Denis 01:16,80

na nádych 92-96

Male Female
1. Lorencovič Tomáš 15 1. Hofbauerová Veronika 13
2. Vacula Lukáš 13 2. Krnáčová Martina 10
3. Lorencovič Robert 9 3. Chrenková Miroslava 8
4. Makovíny Denis 9 4. Molnárová Deborah 6
4. Krnáč Matúš 9
6. Lukeš Tomáš 8

na nádych 97-98

Male Female
1. Šufliarsky Filip 10
2. Chromek Miroslav 9
3. Dekan Alex 6
Horvát Jakub 25

na nádych 1. skupina

Male Female
2. Pullman Peter 1. Puškárová Alexandra

25 voľný spôsob 1. skupina

Male Female
1. Pullman Peter 01:00,00 2. Puškárová Alexandra 01:01,00
Back to top

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo

Nový Jičín (Czech Republic) - 12.11.2005

Back to top

50SF E0

Male Female
6. Martinec Tomáš 00:42,64 40

100SF E0

Male Female
6. Martinec Tomáš 01:33,62 59

15/10AP E0

Male Female
4. Martinec Tomáš 00:19,30 129

50SF E

Male Female
2. Oprenčák Peter 00:38,43 154 2. Jančošková Patrícia 00:36,87 296
15. Kulišiak Dávid 00:31,03 430 4. Polovinčáková Denisa 00:27,34 748
17. Andreánsky Martin 00:32,31 373 10. Šebeňová Radka 00:30,76 553
26. Očenáš Patrik 00:37,42 185 11. Kiačková Veronika 00:34,48 386

100SF E

Male Female
4. Oprenčák Peter 01:30,68 93 1. Polovinčáková Denisa 00:59,30 804
17. Andreánsky Martin 01:13,62 347 2. Jančošková Patrícia 01:19,85 340
25. Očenáš Patrik 01:27,88 128 10. Šebeňová Radka 01:11,82 490
27. Kulišiak Dávid 01:37,87 13 11. Kiačková Veronika 01:13,13 463

15/10AP E

Male Female
2. Oprenčák Peter 00:17,32 231 1. Polovinčáková Denisa 00:11,91 745
16. Kulišiak Dávid 00:13,79 488 2. Jančošková Patrícia 00:16,63 315
20. Andreánsky Martin 00:14,93 392 6. Šebeňová Radka 00:12,80 640
22. Očenáš Patrik 00:15,96 317 11. Kiačková Veronika 00:13,74 544

100SF D

Male Female
7. Matejov Maroš 00:59,36 505 3. Chomutová Radka 00:56,30 742
9. Hofbauer Tomáš 01:00,93 466 4. Červienková Katka 00:57,67 701
10. Blažek Michal 01:01,73 447
13. Kaliský Martin 01:15,11 189

200SF D

Male Female
8. Matejov Maroš 02:20,83 458 1. Chomutová Radka 02:03,69 761
9. Hofbauer Tomáš 02:24,24 424 4. Červienková Katka 02:09,35 684
12. Blažek Michal 02:29,12 377
13. Kaliský Martin 02:38,99 292

100IM D

Male Female
6. Blažek Michal 01:11,63 291 3. Chomutová Radka 01:02,23 561
8. Hofbauer Tomáš 01:18,73 196 4. Červienková Katka 01:10,79 401
Matejov Maroš Dq 0

100SF C

Male Female
3. Deák Martin 00:52,17 541 4. Lacenová Erika 00:54,12 654
5. Lacena Boris 00:58,49 375 6. Ďurská Lucia 00:59,30 510
7. Zelinová Lucia 00:59,40 507
8. Fekiačová Zuzana 01:03,26 415

200SF C

Male Female
4. Deák Martin 02:03,35 484 4. Lacenová Erika 02:04,53 597
5. Lacena Boris 02:16,20 344 6. Zelinová Lucia 02:12,80 497
7. Ďurská Lucia 02:17,05 451
8. Fekiačová Zuzana 02:26,40 358

100IM C

Male Female
2. Deák Martin 00:56,25 423 4. Zelinová Lucia 01:00,06 472
4. Lacena Boris 01:00,74 336 6. Lacenová Erika 01:02,52 423
7. Fekiačová Zuzana 01:11,05 282

200SF B

Male Female
1. Chomut Miroslav 01:52,70 572

400SF B

Male Female
4. Chomut Miroslav 04:08,19 559

50AP B

Male Female
4. Chomut Miroslav 00:23,34 451
Back to top

Miedzynarodowe zawody Barborkowo - Mikolajkowe - Final

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 03.12.2005

Back to top

100SF E0

Male Female
6. Oprenčák Peter 01:22,92 196 5. Jančošková Patrícia 01:18,32 366

100SF E

Male Female
5. Polovinčáková Denisa 00:58,39 832

100SF D

Male Female
4. Chomutová Radka 00:53,79 823
6. Červienková Katka 00:56,59 733

100SF C

Male Female
4. Deák Martin 00:51,98 547 5. Lacenová Erika 00:52,66 700
Back to top

Miedzynarodowe zawody Barborkowo - Mikolajkowe

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 03.12.2005

Back to top

50SF E

Male Female
5. Oprenčák Peter 00:34,99 268 3. Polovinčáková Denisa 00:25,95 842
9. Martinec Tomáš 00:38,36 156 6. Jančošková Patrícia 00:35,85 333
17. Kulišiak Dávid 00:29,64 497
18. Andreánsky Martin 00:29,92 483
29. Kocka Lukáš 00:36,31 222
31. Očenáš Patrik 00:37,56 181

100SF E

Male Female
1. Oprenčák Peter 01:16,45 297 5. Jančošková Patrícia 01:20,33 332
6. Martinec Tomáš 01:27,10 138

200SF E

Male Female
17. Andreánsky Martin 02:41,66 396 5. Polovinčáková Denisa 02:13,93 774
19. Kulišiak Dávid 02:43,69 379
26. Kocka Lukáš 02:59,42 258
28. Očenáš Patrik 03:10,81 183

50SF D

Male Female
8. Matejov Maroš 00:24,87 608 4. Chomutová Radka 00:24,50 787
10. Hofbauer Tomáš 00:26,86 489 5. Červienková Katka 00:25,19 738

200SF D

Male Female
7. Matejov Maroš 02:11,71 559 2. Chomutová Radka 01:57,08 860
9. Hofbauer Tomáš 02:14,77 524 7. Červienková Katka 02:05,13 741

50SF C

Male Female
4. Deák Martin 00:22,81 578 4. Lacenová Erika 00:24,01 665
10. Zelinová Lucia 00:27,07 477
11. Kulichová Radka 00:27,53 452

200SF C

Male Female
4. Deák Martin 02:00,52 650 4. Lacenová Erika 01:59,52 532
10. Zelinová Lucia 02:11,40 393
12. Kulichová Radka 02:23,74 273
Back to top

XIX. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 10.12.2005 - 11.12.2005

Back to top

50SF D

Male Female
Cibulová Zuzana 00:26,23

100SF D

Male Female
Cibulová Zuzana 00:56,71

200SF D

Male Female
Cibulová Zuzana 02:07,44

400SF D

Male Female
Cibulová Zuzana 04:49,33
Back to top

Vianočný trojboj

Bratislava (Slovak Republic) - 17.12.2005

Back to top

50SF D

Male Female
Cibulová Zuzana 00:25,68

100SF D

Male Female
Cibulová Zuzana 01:01,14

100IM D

Male Female
Cibulová Zuzana 01:03,77
Back to top