Výsledky pretekov - 2004

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 28.02.2004
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo - Nový Jičín (Czech Republic) - 20.03.2004
World Cup - Beograd (Serbia) - 03.04.2004 - 04.04.2004
Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo - Bratislava (Slovak Republic) - 08.05.2004
Šalianske šprinty - Šaľa (Slovak Republic) - 15.05.2004
World Cup Kaposvár - Kaposvár (Hungary) - 21.05.2004 - 23.05.2004
Pohár Iuventy - Bratislava (Slovak Republic) - 12.06.2004
Majstrovstvá Slovenska - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 25.06.2004 - 27.06.2004
Šprinty - Česká Lípa (Czech Republic) - 02.10.2004
Mikulášský pohár - Břeclav (Czech Republic) - 04.12.2004
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 04.12.2004
Rok 1999
Rok 2000
Rok 2001
Rok 2002
Rok 2003
Rok 2004
Rok 2005
Rok 2006
Rok 2007
Rok 2008
Rok 2009
Rok 2010
Rok 2011
Rok 2012
Rok 2013
Rok 2014
Rok 2015
Rok 2016
Rok 2017

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 28.02.2004

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
4. Andreánsky Martin 00:35,22

100PP E

Muži Ženy
5. Hofbauer Tomáš 01:03,53 2. Červienková Katka 01:03,91
15. Matejov Maroš 01:03,72 4. Polovinčáková Denisa 01:04,96
16. Tomčík Ivan 01:15,87 4. Chomutová Radka 00:58,23
19. Kulišiak Dávid 01:20,69 7. Žigová Nikola 01:10,12
20. Blažek Michal 01:07,55

15/10RP E

Muži Ženy
3. Hofbauer Tomáš 00:12,46 1. Červienková Katka 00:11,88
5. Andreánsky Martin 00:16,41 3. Polovinčáková Denisa 00:13,05
20. Tomčík Ivan 00:16,69 5. Žigová Nikola 00:13,57
21. Kulišiak Dávid 00:16,75

25RP E

Muži Ženy
11. Matejov Maroš 00:11,91 8. Chomutová Radka 00:11,97
18. Blažek Michal 00:12,75

100PP D

Muži Ženy
6. Lacena Boris 00:57,94 6. Fekiačová Zuzana 00:58,32
9. Zelinová Lucia 00:59,69

25RP D

Muži Ženy
6. Lacena Boris 00:11,37 4. Zelinová Lucia 00:11,39
9. Fekiačová Zuzana 00:12,06

200PP C

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 02:00,20 12. Lacenová Erika 02:06,30

50RP C

Muži Ženy
8. Chomut Miroslav 00:24,75 12. Lacenová Erika 00:25,16
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo

Nový Jičín (Czech Republic) - 20.03.2004

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
3. Hofbauer Tomáš 00:27,64 1. Červienková Katka 00:27,10
4. Andreánsky Martin 00:35,89 4. Polovinčáková Denisa 00:28,48
14. Žigová Nikola 00:33,42

200PP E

Muži Ženy
4. Hofbauer Tomáš 02:16,71 1. Červienková Katka 02:11,78
Andreánsky Martin 02:58,78 3. Polovinčáková Denisa 02:26,82
12. Žigová Nikola 02:46,37

50PP D

Muži Ženy
9. Lacena Boris 00:26,83 7. Chomutová Radka 00:26,44
15. Matejov Maroš 00:27,76 10. Fekiačová Zuzana 00:26,82
20. Blažek Michal 00:29,08

200PP D

Muži Ženy
14. Lacena Boris 02:21,27 4. Chomutová Radka 02:08,04
16. Matejov Maroš 02:26,65 9. Zelinová Lucia 02:15,28
18. Blažek Michal 02:31,65

50PP C

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 00:24,19 10. Lacenová Erika 00:25,94

400PP C

Muži Ženy
8. Chomut Miroslav 04:35,28 7. Lacenová Erika 04:40,16
Návrat na vrch stránky

World Cup

Beograd (Serbia) - 03.04.2004 - 04.04.2004

Návrat na vrch stránky

50PP D

Muži Ženy
9. Chomutová Radka 00:26,21

100PP D

Muži Ženy
6. Chomutová Radka 00:59,15

200PP D

Muži Ženy
5. Chomutová Radka 02:05,00

400PP D

Muži Ženy
5. Chomutová Radka 04:22,08

50PP C

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 00:23,89

100PP C

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 00:51,07

200PP C

Muži Ženy
2. Chomut Miroslav 01:54,10

400PP C

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 04:10,65
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo

Bratislava (Slovak Republic) - 08.05.2004

Návrat na vrch stránky

200PP E

Muži Ženy
3. Hofbauer Tomáš 02:13,67 1. Červienková Katka 02:17,81
9. Kulišiak Dávid 02:45,90 2. Polovinčáková Denisa 02:18,19
10. Andreánsky Martin 02:48,70 11. Chalupková Janka 02:59,90
14. Sokolík Matej 03:02,24 12. Šebeňová Radka 03:15,16

400PP E

Muži Ženy
3. Hofbauer Tomáš 04:39,83 1. Červienková Katka 04:40,70
8. Kulišiak Dávid 05:47,89 2. Polovinčáková Denisa 04:47,15

15RP E

Muži Ženy
4. Hofbauer Tomáš 00:06,93 1. Červienková Katka 00:06,48
13. Kulišiak Dávid 00:09,37 8. Polovinčáková Denisa 00:08,58
14. Andreánsky Martin 00:09,49 10. Šebeňová Radka 00:09,79
16. Sokolík Matej 00:10,29 11. Chalupková Janka 00:10,22

200PP D

Muži Ženy
6. Lacena Boris 02:15,92 2. Chomutová Radka 02:05,04
8. Matejov Maroš 02:29,24 4. Zelinová Lucia 02:14,33
9. Blažek Michal 02:31,71

400PP D

Muži Ženy
7. Lacena Boris 04:55,31 2. Chomutová Radka 04:18,91
8. Matejov Maroš 05:22,78 4. Zelinová Lucia 04:39,77
9. Blažek Michal 05:34,05

100RP D

Muži Ženy
7. Blažek Michal 01:10,75 2. Zelinová Lucia 00:57,32
8. Matejov Maroš 01:12,30 4. Chomutová Radka 01:01,11

200PP C

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 01:55,48 6. Lacenová Erika 02:05,06

400PP C

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 04:03,47 6. Lacenová Erika 04:34,16

400RP C

Muži Ženy
4. Lacenová Erika 04:56,66

4×100PP E

Muži Ženy
2. Polovinčáková Denisa 01:04,86
---- ---- 02:12,58 (01:07,72)
Andreánsky Martin 03:29,25 (01:16,67)
---- ---- 04:34,62 (01:05,37)

4×100PP D

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 00:57,98
---- ---- 01:59,96 (01:01,98)
Lacena Boris 02:59,62 (00:59,66)
---- ---- 03:55,30 (00:55,68)
Návrat na vrch stránky

Šalianske šprinty

Šaľa (Slovak Republic) - 15.05.2004

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
5. Hofbauer Tomáš 00:28,18 1. Červienková Katka 00:26,77
12. Kulišiak Dávid 00:32,90 3. Polovinčáková Denisa 00:28,47
13. Andreánsky Martin 00:33,14
17. Tomčík Ivan 00:35,92

100PP E

Muži Ženy
4. Hofbauer Tomáš 01:02,60 2. Červienková Katka 01:01,05
11. Kulišiak Dávid 01:16,74 3. Polovinčáková Denisa 01:03,10
12. Andreánsky Martin 01:16,78
20. Tomčík Ivan 01:24,33

200PP E

Muži Ženy
4. Hofbauer Tomáš 02:16,59 1. Červienková Katka 02:14,56
10. Kulišiak Dávid 02:43,62 3. Polovinčáková Denisa 02:17,25
14. Tomčík Ivan 02:53,51

15RP E

Muži Ženy
5. Hofbauer Tomáš 00:07,09 2. Červienková Katka 00:06,72
6. Tomčík Ivan 00:07,10 6. Polovinčáková Denisa 00:07,73
11. Kulišiak Dávid 00:08,13
15. Andreánsky Martin 00:08,87

50PP D

Muži Ženy
3. Lacena Boris 00:25,87 2. Chomutová Radka 00:26,16
6. Matejov Maroš 00:28,49 3. Zelinová Lucia 00:26,19
8. Blažek Michal 00:29,43

100PP D

Muži Ženy
3. Lacena Boris 00:58,81 2. Chomutová Radka 00:58,14
7. Matejov Maroš 01:05,68 3. Zelinová Lucia 00:59,01
8. Blažek Michal 01:07,98

200PP D

Muži Ženy
5. Lacena Boris 02:15,54 2. Chomutová Radka 02:04,57
7. Matejov Maroš 02:31,98 4. Zelinová Lucia 02:13,81
9. Blažek Michal 02:35,03

100RP D

Muži Ženy
3. Lacena Boris 01:02,40 1. Zelinová Lucia 00:56,54
7. Blažek Michal 01:10,62 2. Chomutová Radka 01:01,11
9. Matejov Maroš 01:17,98

50PP C

Muži Ženy
8. Chomut Miroslav 00:24,30 3. Lacenová Erika 00:25,00

100PP C

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 00:51,93 4. Lacenová Erika 00:54,16

50RP C

Muži Ženy
11. Chomut Miroslav 00:25,37 5. Lacenová Erika 00:24,72

100RP C

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 00:57,09 6. Lacenová Erika 01:00,83
Návrat na vrch stránky

World Cup Kaposvár

Kaposvár (Hungary) - 21.05.2004 - 23.05.2004

Návrat na vrch stránky

100PP C

Muži Ženy
22. Lacenová Erika 00:55,20

200PP C

Muži Ženy
23. Lacenová Erika 02:04,07

400PP C

Muži Ženy
18. Lacenová Erika 04:38,61

50RP C

Muži Ženy
19. Lacenová Erika 00:24,19
Návrat na vrch stránky

Pohár Iuventy

Bratislava (Slovak Republic) - 12.06.2004

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
4. Hofbauer Tomáš 00:27,27 1. Červienková Katka 00:25,86
14. Kulišiak Dávid 00:32,27 9. Žigová Nikola 00:32,84
18. Tomčík Ivan 00:34,68 14. Chalupková Janka 00:34,96
17. Jančošková Patrícia 00:44,68

100PP E

Muži Ženy
4. Hofbauer Tomáš 01:00,69 6. Žigová Nikola 01:11,29
15. Kulišiak Dávid 01:14,64 13. Chalupková Janka 01:17,59
19. Tomčík Ivan 01:19,49 16. Jančošková Patrícia 01:33,75

200PP E

Muži Ženy
11. Kulišiak Dávid 02:44,47 1. Červienková Katka 02:08,17
15. Tomčík Ivan 02:54,57 6. Žigová Nikola 02:38,18
9. Chalupková Janka 02:45,46
16. Jančošková Patrícia 03:24,67

400PP E

Muži Ženy
2. Hofbauer Tomáš 04:43,45 1. Červienková Katka 04:34,91

15/10RP E

Muži Ženy
4. Hofbauer Tomáš 00:11,95 1. Červienková Katka 00:11,48
12. Tomčík Ivan 00:13,96 6. Žigová Nikola 00:13,10
15. Kulišiak Dávid 00:14,29 14. Chalupková Janka 00:17,27
16. Jančošková Patrícia 00:17,66

50PP D

Muži Ženy
6. Lacena Boris 00:26,48 7. Fekiačová Zuzana 00:26,29
10. Blažek Michal 00:30,96 9. Chomutová Radka 00:26,67

100PP D

Muži Ženy
5. Lacena Boris 00:59,86 8. Fekiačová Zuzana 00:58,83
10. Blažek Michal 01:12,70 9. Chomutová Radka 00:59,76

200PP D

Muži Ženy
6. Lacena Boris 02:17,08 6. Chomutová Radka 02:05,90
9. Blažek Michal 02:36,90 10. Fekiačová Zuzana 02:13,53

400PP D

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 04:19,01

25RP D

Muži Ženy
3. Lacena Boris 00:11,70 4. Fekiačová Zuzana 00:11,51
6. Blažek Michal 00:12,79

4×100PP

Muži Ženy
Červienková Katka 00:58,72
---- ----
---- ----
---- ----
Chomutová Radka 00:57,38
---- ----
---- ----
---- ----
Návrat na vrch stránky

Majstrovstvá Slovenska

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 25.06.2004 - 27.06.2004

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
4. Hofbauer Tomáš 00:27,35 1. Červienková Katka 00:26,71
10. Kulišiak Dávid 00:32,85 4. Polovinčáková Denisa 00:27,84
11. Žigová Nikola 00:31,91
13. Chalupková Janka 00:35,18

100PP E

Muži Ženy
3. Hofbauer Tomáš 00:59,44 1. Červienková Katka 00:56,74
9. Kulišiak Dávid 01:13,45 4. Polovinčáková Denisa 01:00,72
10. Žigová Nikola 01:11,21
12. Chalupková Janka 01:14,56

200PP E

Muži Ženy
5. Hofbauer Tomáš 02:16,65 1. Červienková Katka 02:13,63
9. Kulišiak Dávid 02:42,32 2. Polovinčáková Denisa 02:14,33
9. Žigová Nikola 02:34,78

400PP E

Muži Ženy
3. Hofbauer Tomáš 04:44,21 1. Červienková Katka 04:40,50

15RP E

Muži Ženy
4. Hofbauer Tomáš 00:06,69 1. Červienková Katka 00:06,50
7. Kulišiak Dávid 00:08,07 5. Polovinčáková Denisa 00:07,38
7. Žigová Nikola 00:07,46
13. Chalupková Janka 00:10,42

50PP D

Muži Ženy
6. Matejov Maroš 00:27,61 9. Zelinová Lucia 00:27,92
Fekiačová Zuzana 00:26,68

100PP D

Muži Ženy
7. Matejov Maroš 01:05,31 6. Fekiačová Zuzana 00:57,48
7. Chomutová Radka 00:58,99

200PP D

Muži Ženy
7. Matejov Maroš 02:25,91 4. Chomutová Radka 02:05,65
7. Zelinová Lucia 02:10,30
8. Fekiačová Zuzana 02:14,52

400PP D

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 04:20,79
6. Fekiačová Zuzana 04:47,58

800PP D

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 09:06,20

25RP D

Muži Ženy
6. Matejov Maroš 00:11,91 4. Fekiačová Zuzana 00:11,61
5. Zelinová Lucia 00:11,64
7. Chomutová Radka 00:12,22

100RP D

Muži Ženy
2. Zelinová Lucia 00:59,58

400RP D

Muži Ženy
1. Zelinová Lucia 05:02,49
2. Fekiačová Zuzana 05:57,40

50PP C

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 00:23,80

100PP C

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 00:51,22

200PP C

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 01:53,10

4×100PP D

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 00:58,46
---- ---- 01:50,32 (00:51,86)
---- ---- 02:45,81 (00:55,49)
---- ---- 03:41,77 (00:55,96)

4×200PP D

Muži Ženy
1. Chomutová Radka 02:06,77
---- ---- 04:16,23 (02:09,46)
---- ---- 06:22,80 (02:06,57)
---- ---- 08:24,24 (02:01,44)
Návrat na vrch stránky

Šprinty

Česká Lípa (Czech Republic) - 02.10.2004

Návrat na vrch stránky

50PP D

Muži Ženy
Hofbauer Tomáš CHS 5. Červienková Katka 00:28,62

100PP D

Muži Ženy
5. Hofbauer Tomáš 01:04,02 5. Červienková Katka 01:05,69

200PP D

Muži Ženy
5. Hofbauer Tomáš 02:20,64 6. Červienková Katka 02:45,43

50PP C

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 00:23,79 6. Chomutová Radka 00:27,53

100PP C

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 00:54,26 6. Chomutová Radka 01:02,15

200PP C

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 01:55,99 6. Chomutová Radka 02:12,10

50PP B

Muži Ženy
6. Fekiačová Elena 00:27,79

100PP B

Muži Ženy
6. Fekiačová Elena 01:03,57

50PP A

Muži Ženy
6. Zelinová Lucia 00:27,44

100PP A

Muži Ženy
6. Zelinová Lucia 01:00,18

200PP A

Muži Ženy
6. Zelinová Lucia 02:13,86

50PP (mimo súťaž)

Muži Ženy
5. Polovinčáková Denisa 00:27,86

100PP (mimo súťaž)

Muži Ženy
5. Polovinčáková Denisa 01:02,67
Návrat na vrch stránky

Mikulášský pohár

Břeclav (Czech Republic) - 04.12.2004

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
11. Kaliský Martin 00:25,67 4. Šebeňová Radka 00:33,32
7. Dúdorová Alexandra 00:33,95
8. Kiačková Veronika 00:34,09

100PP E

Muži Ženy
10. Kaliský Martin 01:21,67 5. Šebeňová Radka 01:17,40
9. Kiačková Veronika 01:23,43
11. Dúdorová Alexandra 01:25,53

200PP E

Muži Ženy
5. Šebeňová Radka 02:53,12
7. Dúdorová Alexandra 03:03,94
9. Kiačková Veronika 03:05,62

15/10RP E

Muži Ženy
6. Kaliský Martin 00:14,25 4. Šebeňová Radka 00:13,77
7. Dúdorová Alexandra 00:15,16
10. Kiačková Veronika 00:16,73

50PP D

Muži Ženy
11. Blažek Michal 00:30,88 9. Fekiačová Zuzana 00:27,83

100PP D

Muži Ženy
11. Blažek Michal 01:13,00 9. Fekiačová Zuzana 01:04,75

200PP D

Muži Ženy
10. Blažek Michal 02:33,73 9. Fekiačová Zuzana 02:20,75

25RP D

Muži Ženy
9. Blažek Michal 00:12,70 8. Fekiačová Zuzana 00:12,42

50PP C

Muži Ženy
3. Kosorínová Katarína 00:26,54
5. Ďurská Lucia 00:27,16
7. Kulichová Radka 00:33,52

100PP C

Muži Ženy
3. Kosorínová Katarína 00:57,69
5. Ďurská Lucia 01:02,95
5. Kulichová Radka 01:16,19

200PP C

Muži Ženy
4. Kosorínová Katarína 02:09,36
5. Ďurská Lucia 02:23,90
6. Kulichová Radka 02:57,88

50RP C

Muži Ženy
4. Kosorínová Katarína 00:26,31
5. Ďurská Lucia 00:26,58

4×50PP E

Muži Ženy
Kaliský Martin
Dúdorová Alexandra
Kiačková Veronika
Šebeňová Radka Dq

4×100PP C

Muži Ženy
4. Blažek Michal 01:10,37
Kulichová Radka 02:26,69 (01:16,32)
Ďurská Lucia 03:29,56 (01:02,87)
Kosorínová Katarína 04:27,88 (00:58,32)
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 04.12.2004

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
8. Hofbauer Tomáš 00:28,00 3. Červienková Katka 00:26,65
4. Polovinčáková Denisa 00:27,25

100PP E

Muži Ženy
1. Červienková Katka 00:57,78
4. Polovinčáková Denisa 01:00,87

200PP E

Muži Ženy
6. Hofbauer Tomáš 02:18,31 1. Červienková Katka 02:11,66
2. Polovinčáková Denisa 02:12,41
11. Žigová Nikola 02:36,31

50PP D

Muži Ženy
8. Matejov Maroš 00:27,59 8. Chomutová Radka 00:25,72
9. Zelinová Lucia 00:26,47

100PP D

Muži Ženy
6. Chomutová Radka 00:57,06

200PP D

Muži Ženy
8. Matejov Maroš 02:30,75 4. Chomutová Radka 02:05,32
7. Zelinová Lucia 02:09,19

50PP C

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 00:22,78 2. Lacenová Erika 00:24,19

100PP C

Muži Ženy
4. Chomut Miroslav 00:49,50 3. Lacenová Erika 00:53,84

200PP C

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 01:50,32 3. Lacenová Erika 02:02,47
Návrat na vrch stránky