Results - 2004

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 28.02.2004
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo - Nový Jičín (Czech Republic) - 20.03.2004
World Cup - Beograd (Serbia) - 03.04.2004 - 04.04.2004
Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo - Bratislava (Slovak Republic) - 08.05.2004
Šalianske šprinty - Šaľa (Slovak Republic) - 15.05.2004
World Cup Kaposvár - Kaposvár (Hungary) - 21.05.2004 - 23.05.2004
Pohár Iuventy - Bratislava (Slovak Republic) - 12.06.2004
Majstrovstvá Slovenska - Banská Bystrica (Slovak Republic) - 25.06.2004 - 27.06.2004
Šprinty - Česká Lípa (Czech Republic) - 02.10.2004
Mikulášský pohár - Břeclav (Czech Republic) - 04.12.2004
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 04.12.2004
Rok 1999
Rok 2000
Rok 2001
Rok 2002
Rok 2003
Rok 2004
Rok 2005
Rok 2006
Rok 2007
Rok 2008
Rok 2009
Rok 2010
Rok 2011
Rok 2012
Rok 2013
Rok 2014
Rok 2015
Rok 2016
Rok 2017

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 28.02.2004

Back to top

50SF E

Male Female
4. Andreánsky Martin 00:35,22

100SF E

Male Female
5. Hofbauer Tomáš 01:03,53 2. Červienková Katka 01:03,91
15. Matejov Maroš 01:03,72 4. Polovinčáková Denisa 01:04,96
16. Tomčík Ivan 01:15,87 4. Chomutová Radka 00:58,23
19. Kulišiak Dávid 01:20,69 7. Žigová Nikola 01:10,12
20. Blažek Michal 01:07,55

15/10AP E

Male Female
3. Hofbauer Tomáš 00:12,46 1. Červienková Katka 00:11,88
5. Andreánsky Martin 00:16,41 3. Polovinčáková Denisa 00:13,05
20. Tomčík Ivan 00:16,69 5. Žigová Nikola 00:13,57
21. Kulišiak Dávid 00:16,75

25AP E

Male Female
11. Matejov Maroš 00:11,91 8. Chomutová Radka 00:11,97
18. Blažek Michal 00:12,75

100SF D

Male Female
6. Lacena Boris 00:57,94 6. Fekiačová Zuzana 00:58,32
9. Zelinová Lucia 00:59,69

25AP D

Male Female
6. Lacena Boris 00:11,37 4. Zelinová Lucia 00:11,39
9. Fekiačová Zuzana 00:12,06

200SF C

Male Female
4. Chomut Miroslav 02:00,20 12. Lacenová Erika 02:06,30

50AP C

Male Female
8. Chomut Miroslav 00:24,75 12. Lacenová Erika 00:25,16
Back to top

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo

Nový Jičín (Czech Republic) - 20.03.2004

Back to top

50SF E

Male Female
3. Hofbauer Tomáš 00:27,64 1. Červienková Katka 00:27,10
4. Andreánsky Martin 00:35,89 4. Polovinčáková Denisa 00:28,48
14. Žigová Nikola 00:33,42

200SF E

Male Female
4. Hofbauer Tomáš 02:16,71 1. Červienková Katka 02:11,78
Andreánsky Martin 02:58,78 3. Polovinčáková Denisa 02:26,82
12. Žigová Nikola 02:46,37

50SF D

Male Female
9. Lacena Boris 00:26,83 7. Chomutová Radka 00:26,44
15. Matejov Maroš 00:27,76 10. Fekiačová Zuzana 00:26,82
20. Blažek Michal 00:29,08

200SF D

Male Female
14. Lacena Boris 02:21,27 4. Chomutová Radka 02:08,04
16. Matejov Maroš 02:26,65 9. Zelinová Lucia 02:15,28
18. Blažek Michal 02:31,65

50SF C

Male Female
7. Chomut Miroslav 00:24,19 10. Lacenová Erika 00:25,94

400SF C

Male Female
8. Chomut Miroslav 04:35,28 7. Lacenová Erika 04:40,16
Back to top

World Cup

Beograd (Serbia) - 03.04.2004 - 04.04.2004

Back to top

50SF D

Male Female
9. Chomutová Radka 00:26,21

100SF D

Male Female
6. Chomutová Radka 00:59,15

200SF D

Male Female
5. Chomutová Radka 02:05,00

400SF D

Male Female
5. Chomutová Radka 04:22,08

50SF C

Male Female
4. Chomut Miroslav 00:23,89

100SF C

Male Female
3. Chomut Miroslav 00:51,07

200SF C

Male Female
2. Chomut Miroslav 01:54,10

400SF C

Male Female
4. Chomut Miroslav 04:10,65
Back to top

Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo

Bratislava (Slovak Republic) - 08.05.2004

Back to top

200SF E

Male Female
3. Hofbauer Tomáš 02:13,67 1. Červienková Katka 02:17,81
9. Kulišiak Dávid 02:45,90 2. Polovinčáková Denisa 02:18,19
10. Andreánsky Martin 02:48,70 11. Chalupková Janka 02:59,90
14. Sokolík Matej 03:02,24 12. Šebeňová Radka 03:15,16

400SF E

Male Female
3. Hofbauer Tomáš 04:39,83 1. Červienková Katka 04:40,70
8. Kulišiak Dávid 05:47,89 2. Polovinčáková Denisa 04:47,15

15AP E

Male Female
4. Hofbauer Tomáš 00:06,93 1. Červienková Katka 00:06,48
13. Kulišiak Dávid 00:09,37 8. Polovinčáková Denisa 00:08,58
14. Andreánsky Martin 00:09,49 10. Šebeňová Radka 00:09,79
16. Sokolík Matej 00:10,29 11. Chalupková Janka 00:10,22

200SF D

Male Female
6. Lacena Boris 02:15,92 2. Chomutová Radka 02:05,04
8. Matejov Maroš 02:29,24 4. Zelinová Lucia 02:14,33
9. Blažek Michal 02:31,71

400SF D

Male Female
7. Lacena Boris 04:55,31 2. Chomutová Radka 04:18,91
8. Matejov Maroš 05:22,78 4. Zelinová Lucia 04:39,77
9. Blažek Michal 05:34,05

100IM D

Male Female
7. Blažek Michal 01:10,75 2. Zelinová Lucia 00:57,32
8. Matejov Maroš 01:12,30 4. Chomutová Radka 01:01,11

200SF C

Male Female
5. Chomut Miroslav 01:55,48 6. Lacenová Erika 02:05,06

400SF C

Male Female
4. Chomut Miroslav 04:03,47 6. Lacenová Erika 04:34,16

400IM C

Male Female
4. Lacenová Erika 04:56,66

4×100SF E

Male Female
2. Polovinčáková Denisa 01:04,86
---- ---- 02:12,58 (01:07,72)
Andreánsky Martin 03:29,25 (01:16,67)
---- ---- 04:34,62 (01:05,37)

4×100SF D

Male Female
1. Chomutová Radka 00:57,98
---- ---- 01:59,96 (01:01,98)
Lacena Boris 02:59,62 (00:59,66)
---- ---- 03:55,30 (00:55,68)
Back to top

Šalianske šprinty

Šaľa (Slovak Republic) - 15.05.2004

Back to top

50SF E

Male Female
5. Hofbauer Tomáš 00:28,18 1. Červienková Katka 00:26,77
12. Kulišiak Dávid 00:32,90 3. Polovinčáková Denisa 00:28,47
13. Andreánsky Martin 00:33,14
17. Tomčík Ivan 00:35,92

100SF E

Male Female
4. Hofbauer Tomáš 01:02,60 2. Červienková Katka 01:01,05
11. Kulišiak Dávid 01:16,74 3. Polovinčáková Denisa 01:03,10
12. Andreánsky Martin 01:16,78
20. Tomčík Ivan 01:24,33

200SF E

Male Female
4. Hofbauer Tomáš 02:16,59 1. Červienková Katka 02:14,56
10. Kulišiak Dávid 02:43,62 3. Polovinčáková Denisa 02:17,25
14. Tomčík Ivan 02:53,51

15AP E

Male Female
5. Hofbauer Tomáš 00:07,09 2. Červienková Katka 00:06,72
6. Tomčík Ivan 00:07,10 6. Polovinčáková Denisa 00:07,73
11. Kulišiak Dávid 00:08,13
15. Andreánsky Martin 00:08,87

50SF D

Male Female
3. Lacena Boris 00:25,87 2. Chomutová Radka 00:26,16
6. Matejov Maroš 00:28,49 3. Zelinová Lucia 00:26,19
8. Blažek Michal 00:29,43

100SF D

Male Female
3. Lacena Boris 00:58,81 2. Chomutová Radka 00:58,14
7. Matejov Maroš 01:05,68 3. Zelinová Lucia 00:59,01
8. Blažek Michal 01:07,98

200SF D

Male Female
5. Lacena Boris 02:15,54 2. Chomutová Radka 02:04,57
7. Matejov Maroš 02:31,98 4. Zelinová Lucia 02:13,81
9. Blažek Michal 02:35,03

100IM D

Male Female
3. Lacena Boris 01:02,40 1. Zelinová Lucia 00:56,54
7. Blažek Michal 01:10,62 2. Chomutová Radka 01:01,11
9. Matejov Maroš 01:17,98

50SF C

Male Female
8. Chomut Miroslav 00:24,30 3. Lacenová Erika 00:25,00

100SF C

Male Female
7. Chomut Miroslav 00:51,93 4. Lacenová Erika 00:54,16

50AP C

Male Female
11. Chomut Miroslav 00:25,37 5. Lacenová Erika 00:24,72

100IM C

Male Female
7. Chomut Miroslav 00:57,09 6. Lacenová Erika 01:00,83
Back to top

World Cup Kaposvár

Kaposvár (Hungary) - 21.05.2004 - 23.05.2004

Back to top

100SF C

Male Female
22. Lacenová Erika 00:55,20

200SF C

Male Female
23. Lacenová Erika 02:04,07

400SF C

Male Female
18. Lacenová Erika 04:38,61

50AP C

Male Female
19. Lacenová Erika 00:24,19
Back to top

Pohár Iuventy

Bratislava (Slovak Republic) - 12.06.2004

Back to top

50SF E

Male Female
4. Hofbauer Tomáš 00:27,27 1. Červienková Katka 00:25,86
14. Kulišiak Dávid 00:32,27 9. Žigová Nikola 00:32,84
18. Tomčík Ivan 00:34,68 14. Chalupková Janka 00:34,96
17. Jančošková Patrícia 00:44,68

100SF E

Male Female
4. Hofbauer Tomáš 01:00,69 6. Žigová Nikola 01:11,29
15. Kulišiak Dávid 01:14,64 13. Chalupková Janka 01:17,59
19. Tomčík Ivan 01:19,49 16. Jančošková Patrícia 01:33,75

200SF E

Male Female
11. Kulišiak Dávid 02:44,47 1. Červienková Katka 02:08,17
15. Tomčík Ivan 02:54,57 6. Žigová Nikola 02:38,18
9. Chalupková Janka 02:45,46
16. Jančošková Patrícia 03:24,67

400SF E

Male Female
2. Hofbauer Tomáš 04:43,45 1. Červienková Katka 04:34,91

15/10AP E

Male Female
4. Hofbauer Tomáš 00:11,95 1. Červienková Katka 00:11,48
12. Tomčík Ivan 00:13,96 6. Žigová Nikola 00:13,10
15. Kulišiak Dávid 00:14,29 14. Chalupková Janka 00:17,27
16. Jančošková Patrícia 00:17,66

50SF D

Male Female
6. Lacena Boris 00:26,48 7. Fekiačová Zuzana 00:26,29
10. Blažek Michal 00:30,96 9. Chomutová Radka 00:26,67

100SF D

Male Female
5. Lacena Boris 00:59,86 8. Fekiačová Zuzana 00:58,83
10. Blažek Michal 01:12,70 9. Chomutová Radka 00:59,76

200SF D

Male Female
6. Lacena Boris 02:17,08 6. Chomutová Radka 02:05,90
9. Blažek Michal 02:36,90 10. Fekiačová Zuzana 02:13,53

400SF D

Male Female
1. Chomutová Radka 04:19,01

25AP D

Male Female
3. Lacena Boris 00:11,70 4. Fekiačová Zuzana 00:11,51
6. Blažek Michal 00:12,79

4×100SF

Male Female
Červienková Katka 00:58,72
---- ----
---- ----
---- ----
Chomutová Radka 00:57,38
---- ----
---- ----
---- ----
Back to top

Majstrovstvá Slovenska

Banská Bystrica (Slovak Republic) - 25.06.2004 - 27.06.2004

Back to top

50SF E

Male Female
4. Hofbauer Tomáš 00:27,35 1. Červienková Katka 00:26,71
10. Kulišiak Dávid 00:32,85 4. Polovinčáková Denisa 00:27,84
11. Žigová Nikola 00:31,91
13. Chalupková Janka 00:35,18

100SF E

Male Female
3. Hofbauer Tomáš 00:59,44 1. Červienková Katka 00:56,74
9. Kulišiak Dávid 01:13,45 4. Polovinčáková Denisa 01:00,72
10. Žigová Nikola 01:11,21
12. Chalupková Janka 01:14,56

200SF E

Male Female
5. Hofbauer Tomáš 02:16,65 1. Červienková Katka 02:13,63
9. Kulišiak Dávid 02:42,32 2. Polovinčáková Denisa 02:14,33
9. Žigová Nikola 02:34,78

400SF E

Male Female
3. Hofbauer Tomáš 04:44,21 1. Červienková Katka 04:40,50

15AP E

Male Female
4. Hofbauer Tomáš 00:06,69 1. Červienková Katka 00:06,50
7. Kulišiak Dávid 00:08,07 5. Polovinčáková Denisa 00:07,38
7. Žigová Nikola 00:07,46
13. Chalupková Janka 00:10,42

50SF D

Male Female
6. Matejov Maroš 00:27,61 9. Zelinová Lucia 00:27,92
Fekiačová Zuzana 00:26,68

100SF D

Male Female
7. Matejov Maroš 01:05,31 6. Fekiačová Zuzana 00:57,48
7. Chomutová Radka 00:58,99

200SF D

Male Female
7. Matejov Maroš 02:25,91 4. Chomutová Radka 02:05,65
7. Zelinová Lucia 02:10,30
8. Fekiačová Zuzana 02:14,52

400SF D

Male Female
1. Chomutová Radka 04:20,79
6. Fekiačová Zuzana 04:47,58

800SF D

Male Female
2. Chomutová Radka 09:06,20

25AP D

Male Female
6. Matejov Maroš 00:11,91 4. Fekiačová Zuzana 00:11,61
5. Zelinová Lucia 00:11,64
7. Chomutová Radka 00:12,22

100IM D

Male Female
2. Zelinová Lucia 00:59,58

400IM D

Male Female
1. Zelinová Lucia 05:02,49
2. Fekiačová Zuzana 05:57,40

50SF C

Male Female
7. Chomut Miroslav 00:23,80

100SF C

Male Female
5. Chomut Miroslav 00:51,22

200SF C

Male Female
7. Chomut Miroslav 01:53,10

4×100SF D

Male Female
1. Chomutová Radka 00:58,46
---- ---- 01:50,32 (00:51,86)
---- ---- 02:45,81 (00:55,49)
---- ---- 03:41,77 (00:55,96)

4×200SF D

Male Female
1. Chomutová Radka 02:06,77
---- ---- 04:16,23 (02:09,46)
---- ---- 06:22,80 (02:06,57)
---- ---- 08:24,24 (02:01,44)
Back to top

Šprinty

Česká Lípa (Czech Republic) - 02.10.2004

Back to top

50SF D

Male Female
Hofbauer Tomáš WS 5. Červienková Katka 00:28,62

100SF D

Male Female
5. Hofbauer Tomáš 01:04,02 5. Červienková Katka 01:05,69

200SF D

Male Female
5. Hofbauer Tomáš 02:20,64 6. Červienková Katka 02:45,43

50SF C

Male Female
6. Chomut Miroslav 00:23,79 6. Chomutová Radka 00:27,53

100SF C

Male Female
6. Chomut Miroslav 00:54,26 6. Chomutová Radka 01:02,15

200SF C

Male Female
4. Chomut Miroslav 01:55,99 6. Chomutová Radka 02:12,10

50SF B

Male Female
6. Fekiačová Elena 00:27,79

100SF B

Male Female
6. Fekiačová Elena 01:03,57

50SF A

Male Female
6. Zelinová Lucia 00:27,44

100SF A

Male Female
6. Zelinová Lucia 01:00,18

200SF A

Male Female
6. Zelinová Lucia 02:13,86

50SF (mimo súťaž)

Male Female
5. Polovinčáková Denisa 00:27,86

100SF (mimo súťaž)

Male Female
5. Polovinčáková Denisa 01:02,67
Back to top

Mikulášský pohár

Břeclav (Czech Republic) - 04.12.2004

Back to top

50SF E

Male Female
11. Kaliský Martin 00:25,67 4. Šebeňová Radka 00:33,32
7. Dúdorová Alexandra 00:33,95
8. Kiačková Veronika 00:34,09

100SF E

Male Female
10. Kaliský Martin 01:21,67 5. Šebeňová Radka 01:17,40
9. Kiačková Veronika 01:23,43
11. Dúdorová Alexandra 01:25,53

200SF E

Male Female
5. Šebeňová Radka 02:53,12
7. Dúdorová Alexandra 03:03,94
9. Kiačková Veronika 03:05,62

15/10AP E

Male Female
6. Kaliský Martin 00:14,25 4. Šebeňová Radka 00:13,77
7. Dúdorová Alexandra 00:15,16
10. Kiačková Veronika 00:16,73

50SF D

Male Female
11. Blažek Michal 00:30,88 9. Fekiačová Zuzana 00:27,83

100SF D

Male Female
11. Blažek Michal 01:13,00 9. Fekiačová Zuzana 01:04,75

200SF D

Male Female
10. Blažek Michal 02:33,73 9. Fekiačová Zuzana 02:20,75

25AP D

Male Female
9. Blažek Michal 00:12,70 8. Fekiačová Zuzana 00:12,42

50SF C

Male Female
3. Kosorínová Katarína 00:26,54
5. Ďurská Lucia 00:27,16
7. Kulichová Radka 00:33,52

100SF C

Male Female
3. Kosorínová Katarína 00:57,69
5. Ďurská Lucia 01:02,95
5. Kulichová Radka 01:16,19

200SF C

Male Female
4. Kosorínová Katarína 02:09,36
5. Ďurská Lucia 02:23,90
6. Kulichová Radka 02:57,88

50AP C

Male Female
4. Kosorínová Katarína 00:26,31
5. Ďurská Lucia 00:26,58

4×50SF E

Male Female
Kaliský Martin
Dúdorová Alexandra
Kiačková Veronika
Šebeňová Radka Dq

4×100SF C

Male Female
4. Blažek Michal 01:10,37
Kulichová Radka 02:26,69 (01:16,32)
Ďurská Lucia 03:29,56 (01:02,87)
Kosorínová Katarína 04:27,88 (00:58,32)
Back to top

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 04.12.2004

Back to top

50SF E

Male Female
8. Hofbauer Tomáš 00:28,00 3. Červienková Katka 00:26,65
4. Polovinčáková Denisa 00:27,25

100SF E

Male Female
1. Červienková Katka 00:57,78
4. Polovinčáková Denisa 01:00,87

200SF E

Male Female
6. Hofbauer Tomáš 02:18,31 1. Červienková Katka 02:11,66
2. Polovinčáková Denisa 02:12,41
11. Žigová Nikola 02:36,31

50SF D

Male Female
8. Matejov Maroš 00:27,59 8. Chomutová Radka 00:25,72
9. Zelinová Lucia 00:26,47

100SF D

Male Female
6. Chomutová Radka 00:57,06

200SF D

Male Female
8. Matejov Maroš 02:30,75 4. Chomutová Radka 02:05,32
7. Zelinová Lucia 02:09,19

50SF C

Male Female
5. Chomut Miroslav 00:22,78 2. Lacenová Erika 00:24,19

100SF C

Male Female
4. Chomut Miroslav 00:49,50 3. Lacenová Erika 00:53,84

200SF C

Male Female
3. Chomut Miroslav 01:50,32 3. Lacenová Erika 02:02,47
Back to top