Výsledky pretekov - 2003

Pohár Iuventy - Bratislava (Slovak Republic) - 18.01.2003
Kontrolný pretek - Bratislava (Slovak Republic) - 15.02.2003
Viedeň - Wien (Austria) - 05.04.2003 - 06.04.2003
Šalianske šprinty - Šaľa (Slovak Republic) - 03.05.2003
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo - Nový Jičín (Czech Republic) - 10.05.2003
Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo - Bratislava (Slovak Republic) - 31.05.2003
Pohár Iuventy - Bratislava (Slovak Republic) - 14.06.2003
Majstrovstvá Slovenska - Bratislava (Slovak Republic) - 21.06.2003 - 22.06.2003
Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo - Šaľa (Slovak Republic) - 18.10.2003
Slovenská Liga Mládeže - 3. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 15.11.2003
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 29.11.2003
Vianočný trojboj - Bratislava (Slovak Republic) - 06.12.2003
XVII. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena - Zvolen (Slovak Republic) - 12.12.2003 - 13.12.2003
Rok 1999
Rok 2000
Rok 2001
Rok 2002
Rok 2003
Rok 2004
Rok 2005
Rok 2006
Rok 2007
Rok 2008
Rok 2009
Rok 2010
Rok 2011
Rok 2012
Rok 2013
Rok 2014
Rok 2015
Rok 2016
Rok 2017

Pohár Iuventy

Bratislava (Slovak Republic) - 18.01.2003

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
10. Hofbauer Tomáš 00:30,93 3. Chomutová Radka 00:32,23
24. Blažek Michal 00:38,48 8. Červienková Katka 00:34,94
27. Kaliský Martin 00:39,32 12. Žigová Nikola 00:41,85
33. Kulišiak Dávid 00:42,87

100PP E

Muži Ženy
6. Hofbauer Tomáš 01:09,09 5. Červienková Katka 01:18,79
22. Blažek Michal 01:22,76 13. Žigová Nikola 01:30,81
25. Kaliský Martin 01:30,24
31. Kulišiak Dávid 01:37,64

200PP E

Muži Ženy
6. Hofbauer Tomáš 02:37,03 3. Chomutová Radka 02:38,12
22. Kaliský Martin 03:07,40 6. Červienková Katka 02:58,78
25. Blažek Michal 03:13,35 13. Žigová Nikola 03:22,08
31. Kulišiak Dávid 03:37,32

400PP E

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 05:31,31

15/10RP E

Muži Ženy
11. Hofbauer Tomáš 00:14,02 6. Chomutová Radka 00:14,70
20. Blažek Michal 00:16,16 9. Červienková Katka 00:16,25
25. Kaliský Martin 00:17,92 10. Žigová Nikola 00:16,94
32. Kulišiak Dávid 00:20,01

50PP D

Muži Ženy
8. Deák Martin 00:28,41 10. Zelinová Lucia 00:28,62
10. Lacena Boris 00:29,19

100PP D

Muži Ženy
9. Deák Martin 01:04,64 10. Zelinová Lucia 01:03,17
12. Lacena Boris 01:06,32

200PP D

Muži Ženy
8. Deák Martin 02:31,10 7. Zelinová Lucia 02:27,00
9. Lacena Boris 02:31,16

400PP D

Muži Ženy
5. Deák Martin 05:02,93

25RP D

Muži Ženy
6. Lacena Boris 00:12,27 3. Zelinová Lucia 00:11,95
Návrat na vrch stránky

Kontrolný pretek

Bratislava (Slovak Republic) - 15.02.2003

Návrat na vrch stránky

100PP D

Muži Ženy
3. Zelinová Lucia 01:02,37

400PP D

Muži Ženy
1. Zelinová Lucia 04:56,10

25RP D

Muži Ženy
2. Zelinová Lucia 00:12,28

100RP D

Muži Ženy
1. Zelinová Lucia 01:02,72
Návrat na vrch stránky

Viedeň

Wien (Austria) - 05.04.2003 - 06.04.2003

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 00:32,03

100PP E

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 01:10,83

200PP E

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 02:30,44

400PP E

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 05:35,77

15RP E

Muži Ženy
3. Chomutová Radka 00:14,67

100RP E

Muži Ženy
2. Chomutová Radka 01:20,85

50PP C

Muži Ženy
10. Chomut Miroslav 00:26,41

100PP C

Muži Ženy
9. Chomut Miroslav 00:54,25

200PP C

Muži Ženy
9. Chomut Miroslav 02:05,93

400PP C

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 04:34,56

100RP C

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 01:01,73
Návrat na vrch stránky

Šalianske šprinty

Šaľa (Slovak Republic) - 03.05.2003

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
7. Hofbauer Tomáš 00:29,72 2. Chomutová Radka 00:29,95
8. Matejov Maroš 00:29,81 9. Červienková Katka 00:33,87
22. Kaliský Martin 00:35,42 11. Žigová Nikola 00:35,42
25. Kulišiak Dávid 00:35,63
26. Tomčík Ivan 00:35,85

100PP E

Muži Ženy
6. Hofbauer Tomáš 01:06,02 2. Chomutová Radka 01:07,46
19. Matejov Maroš 01:16,14 9. Červienková Katka 01:18,40
24. Kaliský Martin 01:23,53 11. Žigová Nikola 01:24,14
26. Tomčík Ivan 01:24,36
28. Kulišiak Dávid 01:30,64

200PP E

Muži Ženy
7. Hofbauer Tomáš 02:30,98 1. Chomutová Radka 02:27,03
20. Matejov Maroš 02:59,35 8. Žigová Nikola 02:54,58
22. Kaliský Martin 03:07,80 9. Červienková Katka 03:09,78
23. Tomčík Ivan 03:07,81
28. Kulišiak Dávid 03:39,53

50PP D

Muži Ženy
3. Lacenová Erika 00:25,48
9. Zelinová Lucia 00:27,38

100PP D

Muži Ženy
5. Lacenová Erika 01:00,06
8. Zelinová Lucia 01:03,03

200PP D

Muži Ženy
7. Zelinová Lucia 02:19,06
8. Lacenová Erika 02:20,88

100RP D

Muži Ženy
3. Zelinová Lucia 01:01,69
8. Lacenová Erika 01:08,52

50PP C

Muži Ženy
9. Chomut Miroslav 00:25,50

100PP C

Muži Ženy
9. Chomut Miroslav 00:55,59

100RP C

Muži Ženy
10. Chomut Miroslav 01:03,78
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo

Nový Jičín (Czech Republic) - 10.05.2003

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
14. Hofbauer Tomáš 00:30,62 10. Červienková Katka 00:32,86
15. Matejov Maroš 00:31,06 11. Žigová Nikola 00:34,96
20. Kaliský Martin 00:40,28

100PP E

Muži Ženy
14. Hofbauer Tomáš 01:08,45 9. Červienková Katka 01:13,39
16. Matejov Maroš 01:13,72 13. Žigová Nikola 01:21,52
21. Kaliský Martin 01:27,89
22. Kulišiak Dávid 01:29,21

200PP E

Muži Ženy
12. Hofbauer Tomáš 02:35,55 8. Červienková Katka 02:47,03
17. Matejov Maroš 02:46,97 10. Žigová Nikola 02:52,03
21. Kulišiak Dávid 03:21,57
22. Kaliský Martin 03:22,84

50PP D

Muži Ženy
9. Deák Martin 00:28,31 18. Zelinová Lucia 00:28,14

100PP D

Muži Ženy
8. Deák Martin 01:01,63 17. Zelinová Lucia 01:03,23

200PP D

Muži Ženy
9. Deák Martin 02:23,68 15. Zelinová Lucia 02:21,21

100PP C

Muži Ženy
10. Chomut Miroslav 00:58,02
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo

Bratislava (Slovak Republic) - 31.05.2003

Návrat na vrch stránky

200PP E

Muži Ženy
10. Hofbauer Tomáš 02:35,81 2. Chomutová Radka 02:27,48
18. Matejov Maroš 02:51,27 4. Červienková Katka 02:39,26
21. Kaliský Martin 03:08,15 9. Žigová Nikola 02:51,26
22. Kulišiak Dávid 03:17,06

400PP E

Muži Ženy
11. Hofbauer Tomáš 05:27,71 2. Chomutová Radka 05:23,01
18. Matejov Maroš 06:02,79 3. Červienková Katka 05:30,17
6. Žigová Nikola 05:59,53

15/10RP E

Muži Ženy
15. Matejov Maroš 00:13,82 4. Chomutová Radka 00:13,57
16. Hofbauer Tomáš 00:14,14 7. Žigová Nikola 00:14,36
21. Kaliský Martin 00:16,85 10. Červienková Katka 00:14,60
23. Kulišiak Dávid 00:17,92

200PP D

Muži Ženy
9. Deák Martin 02:20,25 8. Zelinová Lucia 02:21,17
10. Lacena Boris 02:20,41 10. Fekiačová Zuzana 02:22,32
11. Lacenová Erika 02:22,44

400PP D

Muži Ženy
9. Deák Martin 04:53,77 7. Lacenová Erika 05:00,96
10. Lacena Boris 05:07,57 8. Zelinová Lucia 05:04,74
13. Fekiačová Zuzana 05:23,58

100RP D

Muži Ženy
7. Deák Martin 01:07,91 4. Fekiačová Zuzana 01:07,12
8. Lacena Boris 01:18,22 5. Lacenová Erika 01:07,68
9. Zelinová Lucia 01:08,99

200PP C

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 01:58,77

400PP C

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 04:19,33

400RP C

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 05:01,59

4×100PP C

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 00:53,24
Fekiačová Elena 01:52,73 (00:59,49)
---- ---- 02:49,28 (00:56,55)
---- ---- 03:44,35 (00:55,07)
Návrat na vrch stránky

Pohár Iuventy

Bratislava (Slovak Republic) - 14.06.2003

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
8. Hofbauer Tomáš 00:29,82 3. Chomutová Radka 00:30,26
10. Matejov Maroš 00:31,00 5. Červienková Katka 00:32,79
29. Kulišiak Dávid 00:41,02 7. Žigová Nikola 00:33,76

100PP E

Muži Ženy
6. Hofbauer Tomáš 01:07,12 1. Chomutová Radka 01:07,85
17. Matejov Maroš 01:14,52 5. Červienková Katka 01:13,29
29. Kulišiak Dávid 01:29,60 6. Žigová Nikola 01:15,39

200PP E

Muži Ženy
15. Matejov Maroš 02:43,78 2. Chomutová Radka 02:24,70
30. Kulišiak Dávid 03:27,96 4. Červienková Katka 02:31,95
5. Žigová Nikola 02:46,05

400PP E

Muži Ženy
4. Hofbauer Tomáš 05:21,78 2. Chomutová Radka 05:02,67
3. Červienková Katka 05:12,10

15/10RP E

Muži Ženy
6. Hofbauer Tomáš 00:13,19 7. Žigová Nikola 00:14,87
12. Matejov Maroš 00:31,91
26. Kulišiak Dávid 00:17,39

50PP D

Muži Ženy
10. Lacena Boris 00:27,59 6. Lacenová Erika 00:26,60
12. Deák Martin 00:27,91 14. Zelinová Lucia 00:28,13

100PP D

Muži Ženy
8. Deák Martin 00:59,02 8. Lacenová Erika 00:59,95
11. Lacena Boris 01:02,70 13. Zelinová Lucia 01:02,60

200PP D

Muži Ženy
10. Deák Martin 02:17,87 12. Zelinová Lucia 02:20,88
13. Lacena Boris 02:27,09 14. Lacenová Erika 02:28,78

25RP D

Muži Ženy
4. Deák Martin 00:12,09 6. Lacenová Erika 00:12,00
6. Zelinová Lucia 00:12,00
Návrat na vrch stránky

Majstrovstvá Slovenska

Bratislava (Slovak Republic) - 21.06.2003 - 22.06.2003

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
8. Hofbauer Tomáš 00:29,46 3. Chomutová Radka 00:29,92
13. Matejov Maroš 00:31,06 5. Červienková Katka 00:31,17
9. Žigová Nikola 00:33,28

100PP E

Muži Ženy
8. Hofbauer Tomáš 01:05,01 3. Chomutová Radka 01:06,71
12. Matejov Maroš 01:10,47 4. Červienková Katka 01:07,98
9. Žigová Nikola 01:15,32

200PP E

Muži Ženy
10. Hofbauer Tomáš 02:33,33 3. Chomutová Radka 02:23,43
14. Matejov Maroš 02:41,84 4. Červienková Katka 02:25,72
8. Žigová Nikola 02:44,73

400PP E

Muži Ženy
9. Hofbauer Tomáš 05:22,68 2. Chomutová Radka 04:55,98
12. Matejov Maroš 05:42,62 4. Červienková Katka 05:11,63

15RP E

Muži Ženy
9. Hofbauer Tomáš 00:07,54 4. Žigová Nikola 00:07,76
11. Matejov Maroš 00:07,67 5. Chomutová Radka 00:07,82
7. Červienková Katka 00:08,08

50PP D

Muži Ženy
6. Deák Martin 00:26,54 4. Fekiačová Zuzana 00:26,52
12. Zelinová Lucia 00:28,57

100PP D

Muži Ženy
7. Deák Martin 00:58,66 9. Fekiačová Zuzana 01:00,93
10. Zelinová Lucia 01:02,47

200PP D

Muži Ženy
5. Deák Martin 02:05,86 9. Zelinová Lucia 02:15,95
11. Fekiačová Zuzana 02:17,16

400PP D

Muži Ženy
8. Deák Martin 04:39,43 7. Zelinová Lucia 04:52,95
11. Fekiačová Zuzana 05:14,53

25RP D

Muži Ženy
11. Deák Martin 00:12,36 8. Zelinová Lucia 00:12,29
10. Fekiačová Zuzana 00:12,48

100RP D

Muži Ženy
7. Deák Martin 01:03,86 3. Zelinová Lucia 01:02,64
10. Fekiačová Zuzana 01:06,95

50PP C

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 00:24,47

100PP C

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 00:52,58

200PP C

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 01:59,16

400PP C

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 04:17,38

50RP C

Muži Ženy
11. Chomut Miroslav 00:24,44

100RP C

Muži Ženy
9. Chomut Miroslav 00:59,62

400RP C

Muži Ženy
2. Chomut Miroslav 04:44,08
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo

Šaľa (Slovak Republic) - 18.10.2003

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
9. Hofbauer Tomáš 00:29,09 2. Chomutová Radka 00:28,13
13. Matejov Maroš 00:30,47 4. Červienková Katka 00:29,81
19. Tomčík Ivan 00:35,72 11. Žigová Nikola 00:35,30

100PP E

Muži Ženy
9. Hofbauer Tomáš 01:05,48 1. Chomutová Radka 01:01,11
13. Matejov Maroš 01:10,26 4. Červienková Katka 01:09,86
21. Tomčík Ivan 01:26,20 9. Žigová Nikola 01:18,95

200PP E

Muži Ženy
8. Hofbauer Tomáš 02:28,16 1. Chomutová Radka 02:13,95
12. Matejov Maroš 02:45,10 4. Červienková Katka 02:36,98
19. Tomčík Ivan 03:13,27 9. Žigová Nikola 02:58,93

100PP D

Muži Ženy
9. Lacena Boris 01:01,29 3. Lacenová Erika 00:57,96
9. Fekiačová Zuzana 01:01,00
10. Zelinová Lucia 01:03,24

25RP D

Muži Ženy
4. Zelinová Lucia 00:11,65
8. Fekiačová Zuzana 00:11,87
10. Lacenová Erika 00:12,06

100PP C

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 00:51,24

50RP C

Muži Ženy
2. Chomut Miroslav 00:21,57
Návrat na vrch stránky

Slovenská Liga Mládeže - 3. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 15.11.2003

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
4. Hofbauer Tomáš 00:28,13 2. Chomutová Radka 00:28,06
8. Matejov Maroš 00:30,16 4. Červienková Katka 00:29,40
15. Blažek Michal 00:34,66 9. Žigová Nikola 00:33,57
16. Tomčík Ivan 00:36,72 14. Jančošková Patrícia 00:34,82
17. Polovinčáková Denisa 00:44,92

200PP E

Muži Ženy
6. Hofbauer Tomáš 02:29,28 2. Chomutová Radka 02:17,84
10. Matejov Maroš 02:42,48 5. Červienková Katka 02:34,99
13. Blažek Michal 02:54,42 10. Žigová Nikola 02:49,14
14. Jančošková Patrícia 03:44,51

15/10RP E

Muži Ženy
4. Hofbauer Tomáš 00:12,26 3. Červienková Katka 00:12,42
9. Matejov Maroš 00:13,58 8. Žigová Nikola 00:14,26
12. Blažek Michal 00:15,16 13. Jančošková Patrícia 00:19,23
19. Tomčík Ivan 00:17,57

50PP D

Muži Ženy
8. Lacena Boris 00:27,00 2. Lacenová Erika 00:26,16
5. Fekiačová Zuzana 00:26,87
10. Zelinová Lucia 00:27,55

200PP D

Muži Ženy
9. Lacena Boris 02:23,05 7. Lacenová Erika 02:18,59
8. Zelinová Lucia 02:22,16
9. Fekiačová Zuzana 02:23,89

400PP D

Muži Ženy
9. Lacena Boris 05:12,72 7. Fekiačová Zuzana 05:06,59
8. Zelinová Lucia 05:07,97
11. Lacenová Erika 05:33,55

50PP C

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 00:24,71

200PP C

Muži Ženy
3. Chomut Miroslav 01:56,82

400PP C

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 04:24,02

4×100PP E

Muži Ženy
7. Jančošková Patrícia 01:46,95
---- ---- 03:38,93 (01:51,98)
---- ---- 05:19,36 (01:40,43)
---- ---- 06:57,77 (01:38,41)
Návrat na vrch stránky

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 29.11.2003

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
9. Hofbauer Tomáš 00:28,13 4. Červienková Katka 00:28,32
18. Matejov Maroš 00:29,89 5. Chomutová Radka 00:28,66
27. Blažek Michal 00:33,51 11. Žigová Nikola 00:33,06
34. Tomčík Ivan 00:36,80 14. Polovinčáková Denisa 00:34,64
37. Kulišiak Dávid 00:38,01 22. Jančošková Patrícia 00:43,77

400PP E

Muži Ženy
12. Hofbauer Tomáš 05:19,70 2. Chomutová Radka 04:52,29
19. Matejov Maroš 05:43,98 4. Červienková Katka 05:07,35
26. Blažek Michal 06:08,07 11. Žigová Nikola 05:52,67
30. Tomčík Ivan 06:14,54 19. Polovinčáková Denisa 07:08,20
32. Kulišiak Dávid 06:54,11

15/10RP E

Muži Ženy
15. Hofbauer Tomáš 00:12,76 3. Červienková Katka 00:12,25
21. Matejov Maroš 00:13,68 4. Chomutová Radka 00:12,40
24. Blažek Michal 00:14,80 8. Polovinčáková Denisa 00:13,29
33. Tomčík Ivan 00:16,95 10. Žigová Nikola 00:14,39
22. Jančošková Patrícia 00:20,67

50PP D

Muži Ženy
7. Lacena Boris 00:26,45 13. Lacenová Erika 00:26,20
17. Fekiačová Zuzana 00:26,64

400PP D

Muži Ženy
10. Lacena Boris 05:15,70 15. Fekiačová Zuzana 04:50,84
22. Lacenová Erika 05:16,48

100RP D

Muži Ženy
5. Lacena Boris 01:12,22 7. Lacenová Erika 01:04,57
Návrat na vrch stránky

Vianočný trojboj

Bratislava (Slovak Republic) - 06.12.2003

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
5. Hofbauer Tomáš 00:28,76 2. Chomutová Radka 00:29,21

100PP E

Muži Ženy
6. Hofbauer Tomáš 01:06,79 2. Chomutová Radka 01:03,51

200PP E

Muži Ženy
8. Hofbauer Tomáš 02:31,11 2. Chomutová Radka 02:14,63

50PP D

Muži Ženy
6. Lacena Boris 00:26,26 4. Lacenová Erika 00:26,17
6. Zelinová Lucia 00:28,42

100PP D

Muži Ženy
8. Lacena Boris 01:01,15 4. Lacenová Erika 00:59,42
6. Zelinová Lucia 01:06,26

100RP D

Muži Ženy
8. Lacena Boris 01:09,42 3. Zelinová Lucia 01:03,91
4. Lacenová Erika 01:06,04

50PP C

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 00:24,76

100PP C

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 00:53,79

100RP C

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 01:01,09
Návrat na vrch stránky

XVII. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena

Zvolen (Slovak Republic) - 12.12.2003 - 13.12.2003

Návrat na vrch stránky

50PP E

Muži Ženy
8. Hofbauer Tomáš 00:28,81 2. Červienková Katka 00:27,37
11. Matejov Maroš 00:30,47 8. Polovinčáková Denisa 00:31,76
13. Blažek Michal 00:31,64
17. Kulišiak Dávid 00:37,50

100PP E

Muži Ženy
6. Hofbauer Tomáš 01:03,24 4. Červienková Katka 01:02,42
11. Matejov Maroš 01:10,89 6. Polovinčáková Denisa 01:08,60
12. Blažek Michal 01:12,70
19. Kulišiak Dávid 01:25,88

200PP E

Muži Ženy
10. Matejov Maroš 02:39,87
13. Blažek Michal 02:45,32
15. Kulišiak Dávid 03:07,99

400PP E

Muži Ženy
8. Hofbauer Tomáš 05:18,25 3. Červienková Katka 04:55,21
9. Matejov Maroš 05:38,94
11. Blažek Michal 05:47,28

15RP E

Muži Ženy
6. Hofbauer Tomáš 00:06,73 4. Červienková Katka 00:07,42
11. Blažek Michal 00:07,31 6. Polovinčáková Denisa 00:07,70
12. Matejov Maroš 00:07,34
18. Kulišiak Dávid 00:09,66

50PP D

Muži Ženy
4. Lacena Boris 00:25,86 7. Lacenová Erika 00:25,80
13. Fekiačová Zuzana 00:26,87
17. Zelinová Lucia 00:27,91

100PP D

Muži Ženy
9. Lacena Boris 01:00,06 8. Lacenová Erika 00:58,35
10. Fekiačová Zuzana 00:59,09
15. Zelinová Lucia 01:03,33

200PP D

Muži Ženy
10. Lacena Boris 02:16,52 14. Fekiačová Zuzana 02:13,40
15. Lacenová Erika 02:13,79
16. Zelinová Lucia 02:15,69

400PP D

Muži Ženy
7. Lacena Boris 05:12,95 11. Fekiačová Zuzana 04:50,90
12. Lacenová Erika 04:53,24
14. Zelinová Lucia 04:59,77

800PP D

Muži Ženy
6. Fekiačová Zuzana 10:15,82

100RP D

Muži Ženy
4. Zelinová Lucia 01:00,80

50PP C

Muži Ženy
6. Chomut Miroslav 00:24,11

100PP C

Muži Ženy
7. Chomut Miroslav 00:51,83

200PP C

Muži Ženy
13. Chomut Miroslav 02:17,06

400PP C

Muži Ženy
5. Chomut Miroslav 04:07,59

50RP C

Muži Ženy
8. Chomut Miroslav 00:23,37
Návrat na vrch stránky