Results - 2003

Pohár Iuventy - Bratislava (Slovak Republic) - 18.01.2003
Kontrolný pretek - Bratislava (Slovak Republic) - 15.02.2003
Viedeň - Wien (Austria) - 05.04.2003 - 06.04.2003
Šalianske šprinty - Šaľa (Slovak Republic) - 03.05.2003
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo - Nový Jičín (Czech Republic) - 10.05.2003
Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo - Bratislava (Slovak Republic) - 31.05.2003
Pohár Iuventy - Bratislava (Slovak Republic) - 14.06.2003
Majstrovstvá Slovenska - Bratislava (Slovak Republic) - 21.06.2003 - 22.06.2003
Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo - Šaľa (Slovak Republic) - 18.10.2003
Slovenská Liga Mládeže - 3. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 15.11.2003
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 29.11.2003
Vianočný trojboj - Bratislava (Slovak Republic) - 06.12.2003
XVII. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena - Zvolen (Slovak Republic) - 12.12.2003 - 13.12.2003
Rok 1999
Rok 2000
Rok 2001
Rok 2002
Rok 2003
Rok 2004
Rok 2005
Rok 2006
Rok 2007
Rok 2008
Rok 2009
Rok 2010
Rok 2011
Rok 2012
Rok 2013
Rok 2014
Rok 2015
Rok 2016
Rok 2017

Pohár Iuventy

Bratislava (Slovak Republic) - 18.01.2003

Back to top

50SF E

Male Female
10. Hofbauer Tomáš 00:30,93 3. Chomutová Radka 00:32,23
24. Blažek Michal 00:38,48 8. Červienková Katka 00:34,94
27. Kaliský Martin 00:39,32 12. Žigová Nikola 00:41,85
33. Kulišiak Dávid 00:42,87

100SF E

Male Female
6. Hofbauer Tomáš 01:09,09 5. Červienková Katka 01:18,79
22. Blažek Michal 01:22,76 13. Žigová Nikola 01:30,81
25. Kaliský Martin 01:30,24
31. Kulišiak Dávid 01:37,64

200SF E

Male Female
6. Hofbauer Tomáš 02:37,03 3. Chomutová Radka 02:38,12
22. Kaliský Martin 03:07,40 6. Červienková Katka 02:58,78
25. Blažek Michal 03:13,35 13. Žigová Nikola 03:22,08
31. Kulišiak Dávid 03:37,32

400SF E

Male Female
2. Chomutová Radka 05:31,31

15/10AP E

Male Female
11. Hofbauer Tomáš 00:14,02 6. Chomutová Radka 00:14,70
20. Blažek Michal 00:16,16 9. Červienková Katka 00:16,25
25. Kaliský Martin 00:17,92 10. Žigová Nikola 00:16,94
32. Kulišiak Dávid 00:20,01

50SF D

Male Female
8. Deák Martin 00:28,41 10. Zelinová Lucia 00:28,62
10. Lacena Boris 00:29,19

100SF D

Male Female
9. Deák Martin 01:04,64 10. Zelinová Lucia 01:03,17
12. Lacena Boris 01:06,32

200SF D

Male Female
8. Deák Martin 02:31,10 7. Zelinová Lucia 02:27,00
9. Lacena Boris 02:31,16

400SF D

Male Female
5. Deák Martin 05:02,93

25AP D

Male Female
6. Lacena Boris 00:12,27 3. Zelinová Lucia 00:11,95
Back to top

Kontrolný pretek

Bratislava (Slovak Republic) - 15.02.2003

Back to top

100SF D

Male Female
3. Zelinová Lucia 01:02,37

400SF D

Male Female
1. Zelinová Lucia 04:56,10

25AP D

Male Female
2. Zelinová Lucia 00:12,28

100IM D

Male Female
1. Zelinová Lucia 01:02,72
Back to top

Viedeň

Wien (Austria) - 05.04.2003 - 06.04.2003

Back to top

50SF E

Male Female
3. Chomutová Radka 00:32,03

100SF E

Male Female
2. Chomutová Radka 01:10,83

200SF E

Male Female
2. Chomutová Radka 02:30,44

400SF E

Male Female
2. Chomutová Radka 05:35,77

15AP E

Male Female
3. Chomutová Radka 00:14,67

100IM E

Male Female
2. Chomutová Radka 01:20,85

50SF C

Male Female
10. Chomut Miroslav 00:26,41

100SF C

Male Female
9. Chomut Miroslav 00:54,25

200SF C

Male Female
9. Chomut Miroslav 02:05,93

400SF C

Male Female
7. Chomut Miroslav 04:34,56

100IM C

Male Female
6. Chomut Miroslav 01:01,73
Back to top

Šalianske šprinty

Šaľa (Slovak Republic) - 03.05.2003

Back to top

50SF E

Male Female
7. Hofbauer Tomáš 00:29,72 2. Chomutová Radka 00:29,95
8. Matejov Maroš 00:29,81 9. Červienková Katka 00:33,87
22. Kaliský Martin 00:35,42 11. Žigová Nikola 00:35,42
25. Kulišiak Dávid 00:35,63
26. Tomčík Ivan 00:35,85

100SF E

Male Female
6. Hofbauer Tomáš 01:06,02 2. Chomutová Radka 01:07,46
19. Matejov Maroš 01:16,14 9. Červienková Katka 01:18,40
24. Kaliský Martin 01:23,53 11. Žigová Nikola 01:24,14
26. Tomčík Ivan 01:24,36
28. Kulišiak Dávid 01:30,64

200SF E

Male Female
7. Hofbauer Tomáš 02:30,98 1. Chomutová Radka 02:27,03
20. Matejov Maroš 02:59,35 8. Žigová Nikola 02:54,58
22. Kaliský Martin 03:07,80 9. Červienková Katka 03:09,78
23. Tomčík Ivan 03:07,81
28. Kulišiak Dávid 03:39,53

50SF D

Male Female
3. Lacenová Erika 00:25,48
9. Zelinová Lucia 00:27,38

100SF D

Male Female
5. Lacenová Erika 01:00,06
8. Zelinová Lucia 01:03,03

200SF D

Male Female
7. Zelinová Lucia 02:19,06
8. Lacenová Erika 02:20,88

100IM D

Male Female
3. Zelinová Lucia 01:01,69
8. Lacenová Erika 01:08,52

50SF C

Male Female
9. Chomut Miroslav 00:25,50

100SF C

Male Female
9. Chomut Miroslav 00:55,59

100IM C

Male Female
10. Chomut Miroslav 01:03,78
Back to top

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo

Nový Jičín (Czech Republic) - 10.05.2003

Back to top

50SF E

Male Female
14. Hofbauer Tomáš 00:30,62 10. Červienková Katka 00:32,86
15. Matejov Maroš 00:31,06 11. Žigová Nikola 00:34,96
20. Kaliský Martin 00:40,28

100SF E

Male Female
14. Hofbauer Tomáš 01:08,45 9. Červienková Katka 01:13,39
16. Matejov Maroš 01:13,72 13. Žigová Nikola 01:21,52
21. Kaliský Martin 01:27,89
22. Kulišiak Dávid 01:29,21

200SF E

Male Female
12. Hofbauer Tomáš 02:35,55 8. Červienková Katka 02:47,03
17. Matejov Maroš 02:46,97 10. Žigová Nikola 02:52,03
21. Kulišiak Dávid 03:21,57
22. Kaliský Martin 03:22,84

50SF D

Male Female
9. Deák Martin 00:28,31 18. Zelinová Lucia 00:28,14

100SF D

Male Female
8. Deák Martin 01:01,63 17. Zelinová Lucia 01:03,23

200SF D

Male Female
9. Deák Martin 02:23,68 15. Zelinová Lucia 02:21,21

100SF C

Male Female
10. Chomut Miroslav 00:58,02
Back to top

Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo

Bratislava (Slovak Republic) - 31.05.2003

Back to top

200SF E

Male Female
10. Hofbauer Tomáš 02:35,81 2. Chomutová Radka 02:27,48
18. Matejov Maroš 02:51,27 4. Červienková Katka 02:39,26
21. Kaliský Martin 03:08,15 9. Žigová Nikola 02:51,26
22. Kulišiak Dávid 03:17,06

400SF E

Male Female
11. Hofbauer Tomáš 05:27,71 2. Chomutová Radka 05:23,01
18. Matejov Maroš 06:02,79 3. Červienková Katka 05:30,17
6. Žigová Nikola 05:59,53

15/10AP E

Male Female
15. Matejov Maroš 00:13,82 4. Chomutová Radka 00:13,57
16. Hofbauer Tomáš 00:14,14 7. Žigová Nikola 00:14,36
21. Kaliský Martin 00:16,85 10. Červienková Katka 00:14,60
23. Kulišiak Dávid 00:17,92

200SF D

Male Female
9. Deák Martin 02:20,25 8. Zelinová Lucia 02:21,17
10. Lacena Boris 02:20,41 10. Fekiačová Zuzana 02:22,32
11. Lacenová Erika 02:22,44

400SF D

Male Female
9. Deák Martin 04:53,77 7. Lacenová Erika 05:00,96
10. Lacena Boris 05:07,57 8. Zelinová Lucia 05:04,74
13. Fekiačová Zuzana 05:23,58

100IM D

Male Female
7. Deák Martin 01:07,91 4. Fekiačová Zuzana 01:07,12
8. Lacena Boris 01:18,22 5. Lacenová Erika 01:07,68
9. Zelinová Lucia 01:08,99

200SF C

Male Female
3. Chomut Miroslav 01:58,77

400SF C

Male Female
6. Chomut Miroslav 04:19,33

400IM C

Male Female
7. Chomut Miroslav 05:01,59

4×100SF C

Male Female
3. Chomut Miroslav 00:53,24
Fekiačová Elena 01:52,73 (00:59,49)
---- ---- 02:49,28 (00:56,55)
---- ---- 03:44,35 (00:55,07)
Back to top

Pohár Iuventy

Bratislava (Slovak Republic) - 14.06.2003

Back to top

50SF E

Male Female
8. Hofbauer Tomáš 00:29,82 3. Chomutová Radka 00:30,26
10. Matejov Maroš 00:31,00 5. Červienková Katka 00:32,79
29. Kulišiak Dávid 00:41,02 7. Žigová Nikola 00:33,76

100SF E

Male Female
6. Hofbauer Tomáš 01:07,12 1. Chomutová Radka 01:07,85
17. Matejov Maroš 01:14,52 5. Červienková Katka 01:13,29
29. Kulišiak Dávid 01:29,60 6. Žigová Nikola 01:15,39

200SF E

Male Female
15. Matejov Maroš 02:43,78 2. Chomutová Radka 02:24,70
30. Kulišiak Dávid 03:27,96 4. Červienková Katka 02:31,95
5. Žigová Nikola 02:46,05

400SF E

Male Female
4. Hofbauer Tomáš 05:21,78 2. Chomutová Radka 05:02,67
3. Červienková Katka 05:12,10

15/10AP E

Male Female
6. Hofbauer Tomáš 00:13,19 7. Žigová Nikola 00:14,87
12. Matejov Maroš 00:31,91
26. Kulišiak Dávid 00:17,39

50SF D

Male Female
10. Lacena Boris 00:27,59 6. Lacenová Erika 00:26,60
12. Deák Martin 00:27,91 14. Zelinová Lucia 00:28,13

100SF D

Male Female
8. Deák Martin 00:59,02 8. Lacenová Erika 00:59,95
11. Lacena Boris 01:02,70 13. Zelinová Lucia 01:02,60

200SF D

Male Female
10. Deák Martin 02:17,87 12. Zelinová Lucia 02:20,88
13. Lacena Boris 02:27,09 14. Lacenová Erika 02:28,78

25AP D

Male Female
4. Deák Martin 00:12,09 6. Lacenová Erika 00:12,00
6. Zelinová Lucia 00:12,00
Back to top

Majstrovstvá Slovenska

Bratislava (Slovak Republic) - 21.06.2003 - 22.06.2003

Back to top

50SF E

Male Female
8. Hofbauer Tomáš 00:29,46 3. Chomutová Radka 00:29,92
13. Matejov Maroš 00:31,06 5. Červienková Katka 00:31,17
9. Žigová Nikola 00:33,28

100SF E

Male Female
8. Hofbauer Tomáš 01:05,01 3. Chomutová Radka 01:06,71
12. Matejov Maroš 01:10,47 4. Červienková Katka 01:07,98
9. Žigová Nikola 01:15,32

200SF E

Male Female
10. Hofbauer Tomáš 02:33,33 3. Chomutová Radka 02:23,43
14. Matejov Maroš 02:41,84 4. Červienková Katka 02:25,72
8. Žigová Nikola 02:44,73

400SF E

Male Female
9. Hofbauer Tomáš 05:22,68 2. Chomutová Radka 04:55,98
12. Matejov Maroš 05:42,62 4. Červienková Katka 05:11,63

15AP E

Male Female
9. Hofbauer Tomáš 00:07,54 4. Žigová Nikola 00:07,76
11. Matejov Maroš 00:07,67 5. Chomutová Radka 00:07,82
7. Červienková Katka 00:08,08

50SF D

Male Female
6. Deák Martin 00:26,54 4. Fekiačová Zuzana 00:26,52
12. Zelinová Lucia 00:28,57

100SF D

Male Female
7. Deák Martin 00:58,66 9. Fekiačová Zuzana 01:00,93
10. Zelinová Lucia 01:02,47

200SF D

Male Female
5. Deák Martin 02:05,86 9. Zelinová Lucia 02:15,95
11. Fekiačová Zuzana 02:17,16

400SF D

Male Female
8. Deák Martin 04:39,43 7. Zelinová Lucia 04:52,95
11. Fekiačová Zuzana 05:14,53

25AP D

Male Female
11. Deák Martin 00:12,36 8. Zelinová Lucia 00:12,29
10. Fekiačová Zuzana 00:12,48

100IM D

Male Female
7. Deák Martin 01:03,86 3. Zelinová Lucia 01:02,64
10. Fekiačová Zuzana 01:06,95

50SF C

Male Female
6. Chomut Miroslav 00:24,47

100SF C

Male Female
6. Chomut Miroslav 00:52,58

200SF C

Male Female
6. Chomut Miroslav 01:59,16

400SF C

Male Female
6. Chomut Miroslav 04:17,38

50AP C

Male Female
11. Chomut Miroslav 00:24,44

100IM C

Male Female
9. Chomut Miroslav 00:59,62

400IM C

Male Female
2. Chomut Miroslav 04:44,08
Back to top

Slovenská Liga Mládeže - 2. kolo

Šaľa (Slovak Republic) - 18.10.2003

Back to top

50SF E

Male Female
9. Hofbauer Tomáš 00:29,09 2. Chomutová Radka 00:28,13
13. Matejov Maroš 00:30,47 4. Červienková Katka 00:29,81
19. Tomčík Ivan 00:35,72 11. Žigová Nikola 00:35,30

100SF E

Male Female
9. Hofbauer Tomáš 01:05,48 1. Chomutová Radka 01:01,11
13. Matejov Maroš 01:10,26 4. Červienková Katka 01:09,86
21. Tomčík Ivan 01:26,20 9. Žigová Nikola 01:18,95

200SF E

Male Female
8. Hofbauer Tomáš 02:28,16 1. Chomutová Radka 02:13,95
12. Matejov Maroš 02:45,10 4. Červienková Katka 02:36,98
19. Tomčík Ivan 03:13,27 9. Žigová Nikola 02:58,93

100SF D

Male Female
9. Lacena Boris 01:01,29 3. Lacenová Erika 00:57,96
9. Fekiačová Zuzana 01:01,00
10. Zelinová Lucia 01:03,24

25AP D

Male Female
4. Zelinová Lucia 00:11,65
8. Fekiačová Zuzana 00:11,87
10. Lacenová Erika 00:12,06

100SF C

Male Female
3. Chomut Miroslav 00:51,24

50AP C

Male Female
2. Chomut Miroslav 00:21,57
Back to top

Slovenská Liga Mládeže - 3. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 15.11.2003

Back to top

50SF E

Male Female
4. Hofbauer Tomáš 00:28,13 2. Chomutová Radka 00:28,06
8. Matejov Maroš 00:30,16 4. Červienková Katka 00:29,40
15. Blažek Michal 00:34,66 9. Žigová Nikola 00:33,57
16. Tomčík Ivan 00:36,72 14. Jančošková Patrícia 00:34,82
17. Polovinčáková Denisa 00:44,92

200SF E

Male Female
6. Hofbauer Tomáš 02:29,28 2. Chomutová Radka 02:17,84
10. Matejov Maroš 02:42,48 5. Červienková Katka 02:34,99
13. Blažek Michal 02:54,42 10. Žigová Nikola 02:49,14
14. Jančošková Patrícia 03:44,51

15/10AP E

Male Female
4. Hofbauer Tomáš 00:12,26 3. Červienková Katka 00:12,42
9. Matejov Maroš 00:13,58 8. Žigová Nikola 00:14,26
12. Blažek Michal 00:15,16 13. Jančošková Patrícia 00:19,23
19. Tomčík Ivan 00:17,57

50SF D

Male Female
8. Lacena Boris 00:27,00 2. Lacenová Erika 00:26,16
5. Fekiačová Zuzana 00:26,87
10. Zelinová Lucia 00:27,55

200SF D

Male Female
9. Lacena Boris 02:23,05 7. Lacenová Erika 02:18,59
8. Zelinová Lucia 02:22,16
9. Fekiačová Zuzana 02:23,89

400SF D

Male Female
9. Lacena Boris 05:12,72 7. Fekiačová Zuzana 05:06,59
8. Zelinová Lucia 05:07,97
11. Lacenová Erika 05:33,55

50SF C

Male Female
6. Chomut Miroslav 00:24,71

200SF C

Male Female
3. Chomut Miroslav 01:56,82

400SF C

Male Female
6. Chomut Miroslav 04:24,02

4×100SF E

Male Female
7. Jančošková Patrícia 01:46,95
---- ---- 03:38,93 (01:51,98)
---- ---- 05:19,36 (01:40,43)
---- ---- 06:57,77 (01:38,41)
Back to top

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 29.11.2003

Back to top

50SF E

Male Female
9. Hofbauer Tomáš 00:28,13 4. Červienková Katka 00:28,32
18. Matejov Maroš 00:29,89 5. Chomutová Radka 00:28,66
27. Blažek Michal 00:33,51 11. Žigová Nikola 00:33,06
34. Tomčík Ivan 00:36,80 14. Polovinčáková Denisa 00:34,64
37. Kulišiak Dávid 00:38,01 22. Jančošková Patrícia 00:43,77

400SF E

Male Female
12. Hofbauer Tomáš 05:19,70 2. Chomutová Radka 04:52,29
19. Matejov Maroš 05:43,98 4. Červienková Katka 05:07,35
26. Blažek Michal 06:08,07 11. Žigová Nikola 05:52,67
30. Tomčík Ivan 06:14,54 19. Polovinčáková Denisa 07:08,20
32. Kulišiak Dávid 06:54,11

15/10AP E

Male Female
15. Hofbauer Tomáš 00:12,76 3. Červienková Katka 00:12,25
21. Matejov Maroš 00:13,68 4. Chomutová Radka 00:12,40
24. Blažek Michal 00:14,80 8. Polovinčáková Denisa 00:13,29
33. Tomčík Ivan 00:16,95 10. Žigová Nikola 00:14,39
22. Jančošková Patrícia 00:20,67

50SF D

Male Female
7. Lacena Boris 00:26,45 13. Lacenová Erika 00:26,20
17. Fekiačová Zuzana 00:26,64

400SF D

Male Female
10. Lacena Boris 05:15,70 15. Fekiačová Zuzana 04:50,84
22. Lacenová Erika 05:16,48

100IM D

Male Female
5. Lacena Boris 01:12,22 7. Lacenová Erika 01:04,57
Back to top

Vianočný trojboj

Bratislava (Slovak Republic) - 06.12.2003

Back to top

50SF E

Male Female
5. Hofbauer Tomáš 00:28,76 2. Chomutová Radka 00:29,21

100SF E

Male Female
6. Hofbauer Tomáš 01:06,79 2. Chomutová Radka 01:03,51

200SF E

Male Female
8. Hofbauer Tomáš 02:31,11 2. Chomutová Radka 02:14,63

50SF D

Male Female
6. Lacena Boris 00:26,26 4. Lacenová Erika 00:26,17
6. Zelinová Lucia 00:28,42

100SF D

Male Female
8. Lacena Boris 01:01,15 4. Lacenová Erika 00:59,42
6. Zelinová Lucia 01:06,26

100IM D

Male Female
8. Lacena Boris 01:09,42 3. Zelinová Lucia 01:03,91
4. Lacenová Erika 01:06,04

50SF C

Male Female
7. Chomut Miroslav 00:24,76

100SF C

Male Female
5. Chomut Miroslav 00:53,79

100IM C

Male Female
6. Chomut Miroslav 01:01,09
Back to top

XVII. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena

Zvolen (Slovak Republic) - 12.12.2003 - 13.12.2003

Back to top

50SF E

Male Female
8. Hofbauer Tomáš 00:28,81 2. Červienková Katka 00:27,37
11. Matejov Maroš 00:30,47 8. Polovinčáková Denisa 00:31,76
13. Blažek Michal 00:31,64
17. Kulišiak Dávid 00:37,50

100SF E

Male Female
6. Hofbauer Tomáš 01:03,24 4. Červienková Katka 01:02,42
11. Matejov Maroš 01:10,89 6. Polovinčáková Denisa 01:08,60
12. Blažek Michal 01:12,70
19. Kulišiak Dávid 01:25,88

200SF E

Male Female
10. Matejov Maroš 02:39,87
13. Blažek Michal 02:45,32
15. Kulišiak Dávid 03:07,99

400SF E

Male Female
8. Hofbauer Tomáš 05:18,25 3. Červienková Katka 04:55,21
9. Matejov Maroš 05:38,94
11. Blažek Michal 05:47,28

15AP E

Male Female
6. Hofbauer Tomáš 00:06,73 4. Červienková Katka 00:07,42
11. Blažek Michal 00:07,31 6. Polovinčáková Denisa 00:07,70
12. Matejov Maroš 00:07,34
18. Kulišiak Dávid 00:09,66

50SF D

Male Female
4. Lacena Boris 00:25,86 7. Lacenová Erika 00:25,80
13. Fekiačová Zuzana 00:26,87
17. Zelinová Lucia 00:27,91

100SF D

Male Female
9. Lacena Boris 01:00,06 8. Lacenová Erika 00:58,35
10. Fekiačová Zuzana 00:59,09
15. Zelinová Lucia 01:03,33

200SF D

Male Female
10. Lacena Boris 02:16,52 14. Fekiačová Zuzana 02:13,40
15. Lacenová Erika 02:13,79
16. Zelinová Lucia 02:15,69

400SF D

Male Female
7. Lacena Boris 05:12,95 11. Fekiačová Zuzana 04:50,90
12. Lacenová Erika 04:53,24
14. Zelinová Lucia 04:59,77

800SF D

Male Female
6. Fekiačová Zuzana 10:15,82

100IM D

Male Female
4. Zelinová Lucia 01:00,80

50SF C

Male Female
6. Chomut Miroslav 00:24,11

100SF C

Male Female
7. Chomut Miroslav 00:51,83

200SF C

Male Female
13. Chomut Miroslav 02:17,06

400SF C

Male Female
5. Chomut Miroslav 04:07,59

50AP C

Male Female
8. Chomut Miroslav 00:23,37
Back to top