Results - 2002

Pohár Iuventy - Bratislava (Slovak Republic) - 12.01.2002
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo - Jastrzebie Zdrój (Poland) - 16.02.2002
Viedeň - Wien (Austria) - 02.03.2002 - 03.03.2002
Kontrolný pretek - Zvolen (Slovak Republic) - 09.03.2002
Šalianske šprinty - Šaľa (Slovak Republic) - 13.04.2002
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo - Nový Jičín (Czech Republic) - 04.05.2002
Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo - Bratislava (Slovak Republic) - 25.05.2002
Majstrovstvá Kraja - Zvolen (Slovak Republic) - 01.06.2002
Pohár Iuventy - Bratislava (Slovak Republic) - 15.06.2002
Majstrovstvá Slovenska - Bratislava (Slovak Republic) - 22.06.2002 - 23.06.2002
Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 26.10.2002
Slovenská Liga Mládeže - 3. kolo - Zvolen (Slovak Republic) - 16.11.2002
Memoriál Petra Ladiča v PP a RP - Bratislava (Slovak Republic) - 07.12.2002
XVI. ročník Vianočného preteku Zvolena - Zvolen (Slovak Republic) - 14.12.2002
Rok 1999
Rok 2000
Rok 2001
Rok 2002
Rok 2003
Rok 2004
Rok 2005
Rok 2006
Rok 2007
Rok 2008
Rok 2009
Rok 2010
Rok 2011
Rok 2012
Rok 2013
Rok 2014
Rok 2015
Rok 2016
Rok 2017

Pohár Iuventy

Bratislava (Slovak Republic) - 12.01.2002

Back to top

50SF E

Male Female
3. Lacena Boris 00:30,52 8. Zelinová Lucia 00:34,01
11. Chomutová Radka 00:35,14

100SF E

Male Female
3. Lacena Boris 01:09,43 7. Zelinová Lucia 01:07,53
11. Chomutová Radka 01:20,57

200SF E

Male Female
4. Lacena Boris 02:44,81 5. Zelinová Lucia 02:51,83

400SF E

Male Female
4. Chomutová Radka 06:03,45

15/10AP E

Male Female
3. Lacena Boris 00:13,28 6. Chomutová Radka 00:15,42
17. Zelinová Lucia 00:22,55

50SF D

Male Female
9. Lacenová Erika 00:31,53

100SF D

Male Female
10. Lacenová Erika 01:12,06

200SF D

Male Female
10. Lacenová Erika 02:47,29

25AP D

Male Female
4. Lacenová Erika 00:13,02
Back to top

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 1. kolo

Jastrzebie Zdrój (Poland) - 16.02.2002

Back to top

50SF E

Male Female
9. Chomutová Radka 00:31,81

100SF E

Male Female
9. Chomutová Radka 01:13,29

100SF D

Male Female
14. Chomut Miroslav 01:05,87

200SF D

Male Female
12. Chomut Miroslav 02:21,75
Back to top

Viedeň

Wien (Austria) - 02.03.2002 - 03.03.2002

Back to top

50SF E

Male Female
7. Chomutová Radka 00:31,88

100SF E

Male Female
6. Chomutová Radka 01:09,57

200SF E

Male Female
4. Chomutová Radka 02:41,67

400SF E

Male Female
4. Chomutová Radka 05:38,56

15/10AP E

Male Female
6. Chomutová Radka 00:14,78
Back to top

Kontrolný pretek

Zvolen (Slovak Republic) - 09.03.2002

Back to top

100SF D

Male Female
8. Chomut Miroslav 01:05,03

200SF D

Male Female
8. Chomut Miroslav 02:32,32
Back to top

Šalianske šprinty

Šaľa (Slovak Republic) - 13.04.2002

Back to top

50SF E

Male Female
25. Matejov Maroš 00:40,54 13. Zelinová Lucia 00:31,66
23. Žigová Nikola 00:50,34

100SF E

Male Female
5. Lacena Boris 01:09,56 14. Zelinová Lucia 01:11,89
25. Matejov Maroš 01:29,02 23. Žigová Nikola 02:04,17

200SF E

Male Female
5. Lacena Boris 02:35,12 12. Zelinová Lucia 02:39,58
23. Matejov Maroš 03:26,49 21. Žigová Nikola 04:31,71

50SF D

Male Female
8. Lacenová Erika 00:28,05

100SF D

Male Female
9. Lacenová Erika 01:04,28

200SF D

Male Female
10. Lacenová Erika 02:29,31
Back to top

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 2. kolo

Nový Jičín (Czech Republic) - 04.05.2002

Back to top

50SF E

Male Female
5. Lacena Boris 00:30,44 1. Fekiačová Zuzana 00:28,31
11. Chomutová Radka 00:30,98
14. Zelinová Lucia 00:31,76
23. Červienková Katka 00:43,79

100SF E

Male Female
7. Lacena Boris 01:11,70 8. Fekiačová Zuzana 01:08,96
9. Chomutová Radka 01:08,97
12. Zelinová Lucia 01:11,25
22. Červienková Katka 01:40,44

50SF D

Male Female
9. Chomut Miroslav 00:29,53 16. Lacenová Erika 00:28,52

400SF D

Male Female
12. Chomut Miroslav 05:08,27 17. Lacenová Erika 30:40,00
Back to top

Slovenská Liga Mládeže - 1. kolo

Bratislava (Slovak Republic) - 25.05.2002

Back to top

200SF E

Male Female
3. Deák Martin 02:33,61 3. Fekiačová Zuzana 02:31,51
7. Lacena Boris 02:38,01 5. Chomutová Radka 02:33,70
23. Matejov Maroš 03:26,56 9. Zelinová Lucia 02:35,65
23. Červienková Katka 03:24,47
24. Žigová Nikola 03:28,51

400SF E

Male Female
4. Deák Martin 05:28,79 4. Fekiačová Zuzana 05:26,02
6. Lacena Boris 05:33,00 5. Chomutová Radka 05:28,82
8. Zelinová Lucia 05:31,69
22. Žigová Nikola 07:09,56
24. Červienková Katka 07:38,91

15/10AP E

Male Female
1. Deák Martin 00:13,66 2. Fekiačová Zuzana 00:13,16
4. Lacena Boris 00:14,10 5. Zelinová Lucia 00:13,69
23. Matejov Maroš 00:17,85 9. Chomutová Radka 00:14,40
19. Žigová Nikola 00:19,54
24. Červienková Katka 00:21,34

200SF D

Male Female
8. Chomut Miroslav 02:25,27 7. Lacenová Erika 02:33,92

400SF D

Male Female
8. Chomut Miroslav 05:01,26 6. Lacenová Erika 05:30,25

100IM D

Male Female
11. Chomut Miroslav 01:19,37

4×100SF E

Male Female
Zelinová Lucia 01:10,49
---- ---- 02:32,25 (01:21,76)
---- ---- 03:48,53 (01:16,28)
---- ---- 05:05,51 (01:16,98)
Back to top

Majstrovstvá Kraja

Zvolen (Slovak Republic) - 01.06.2002

Back to top

50SF E

Male Female
1. Lacena Boris 00:30,45 2. Fekiačová Zuzana 00:27,80
11. Matejov Maroš 00:37,10 9. Zelinová Lucia 00:30,64
9. Chomutová Radka 00:30,64
17. Žigová Nikola 00:40,39
20. Červienková Katka 00:44,98

15/10AP E

Male Female
2. Lacena Boris 00:13,70 3. Fekiačová Zuzana 00:12,95
11. Matejov Maroš 00:16,50 6. Zelinová Lucia 00:13,16
12. Chomutová Radka 00:14,36
16. Žigová Nikola 00:18,45
20. Červienková Katka 00:19,92

50SF D

Male Female
4. Lacenová Erika 00:28,22

25AP D

Male Female
4. Lacenová Erika 00:12,98
Back to top

Pohár Iuventy

Bratislava (Slovak Republic) - 15.06.2002

Back to top

50SF E

Male Female
5. Deák Martin 00:30,37 10. Chomutová Radka 00:31,00
18. Blažek Michal 00:36,89 12. Zelinová Lucia 00:31,86
15. Fekiačová Zuzana 00:32,49
29. Žigová Nikola 00:42,48
30. Červienková Katka 00:42,74

100SF E

Male Female
3. Deák Martin 01:05,13 2. Fekiačová Zuzana 01:00,85
7. Lacena Boris 01:09,57 15. Chomutová Radka 01:10,28
23. Blažek Michal 01:31,92 17. Zelinová Lucia 01:10,45
29. Červienková Katka 01:34,92
30. Žigová Nikola 01:38,87

200SF E

Male Female
4. Deák Martin 02:29,23 2. Fekiačová Zuzana 02:21,28
5. Lacena Boris 02:34,56 11. Chomutová Radka 02:38,59
15. Blažek Michal 03:06,20 12. Zelinová Lucia 02:40,02
22. Žigová Nikola 03:30,59
23. Červienková Katka 03:31,60

15/10AP E

Male Female
4. Lacena Boris 00:13,29 1. Fekiačová Zuzana 00:11,75
5. Deák Martin 00:13,59 5. Zelinová Lucia 00:12,70
23. Blažek Michal 00:18,17 21. Žigová Nikola 00:18,84
23. Červienková Katka 00:20,69

50SF D

Male Female
7. Lacenová Erika 00:28,28

100SF D

Male Female
8. Lacenová Erika 01:05,21

200SF D

Male Female
12. Lacenová Erika 02:42,77

25AP D

Male Female
9. Lacenová Erika 00:12,29
Back to top

Majstrovstvá Slovenska

Bratislava (Slovak Republic) - 22.06.2002 - 23.06.2002

Back to top

50SF E

Male Female
2. Deák Martin 00:27,40 1. Fekiačová Zuzana 00:26,02
8. Zelinová Lucia 00:30,41
9. Chomutová Radka 00:30,42

100SF E

Male Female
2. Deák Martin 01:01,99 1. Fekiačová Zuzana 00:59,63
6. Zelinová Lucia 01:06,25
9. Chomutová Radka 01:07,80

200SF E

Male Female
2. Deák Martin 02:21,30 1. Fekiačová Zuzana 02:18,08
7. Chomutová Radka 02:32,72
8. Zelinová Lucia 02:33,94

400SF E

Male Female
3. Deák Martin 05:17,27 5. Chomutová Radka 05:19,85
6. Zelinová Lucia 05:24,02

15AP E

Male Female
5. Deák Martin 00:07,49 1. Fekiačová Zuzana 00:06,52
7. Zelinová Lucia 00:07,55
9. Chomutová Radka 00:07,70

50SF D

Male Female
12. Chomut Miroslav 00:28,45 8. Lacenová Erika 00:28,91

100SF D

Male Female
12. Chomut Miroslav 01:02,75 7. Lacenová Erika 01:03,55

200SF D

Male Female
9. Lacenová Erika 02:28,79

400SF D

Male Female
9. Lacenová Erika 05:29,36

25AP D

Male Female
7. Lacenová Erika 00:12,55

100IM D

Male Female
8. Chomut Miroslav 01:14,46

4×100SF E

Male Female
2. Chomutová Radka 01:07,74
Zelinová Lucia 02:16,47 (01:08,73)
---- ---- 03:26,95 (01:10,48)
---- ---- 04:33,72 (01:06,77)

4×200SF E

Male Female
2. Chomutová Radka 02:30,29
Zelinová Lucia 05:02,70 (02:32,41)
---- ---- 07:34,76 (02:32,06)
---- ---- 10:01,38 (02:26,62)
Back to top

Stredoeurópsky Pohár Mládeže - 3. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 26.10.2002

Back to top

50SF E

Male Female
2. Deák Martin 00:38,09 1. Fekiačová Zuzana 00:26,20
5. Lacena Boris 00:29,63 8. Zelinová Lucia 00:28,68
15. Hofbauer Tomáš 00:36,00 24. Červienková Katka 00:39,57
23. Blažek Michal 00:41,77 27. Žigová Nikola 00:43,29
24. Kaliský Martin 00:42,74
29. Kulišiak Dávid 00:47,34

100SF E

Male Female
2. Deák Martin 01:03,45 1. Fekiačová Zuzana 00:59,29
5. Lacena Boris 01:10,06 9. Zelinová Lucia 01:05,70
19. Blažek Michal 01:29,39 21. Červienková Katka 01:25,36
21. Kaliský Martin 01:31,57 26. Žigová Nikola 01:35,70
23. Kulišiak Dávid 01:37,45

15/10AP E

Male Female
3. Deák Martin 00:12,32 1. Fekiačová Zuzana 00:11,45
5. Lacena Boris 00:12,53 5. Zelinová Lucia 00:12,36
16. Hofbauer Tomáš 00:16,20 22. Žigová Nikola 00:16,89
17. Matejov Maroš 00:16,51
21. Blažek Michal 00:17,42
22. Kaliský Martin 00:18,32

100IM E

Male Female
13. Hofbauer Tomáš 01:19,93

50SF D

Male Female
11. Chomut Miroslav 00:26,80 11. Lacenová Erika 00:27,57

100SF D

Male Female
9. Chomut Miroslav 01:00,51 11. Lacenová Erika 01:03,13

25AP D

Male Female
12. Chomut Miroslav 00:13,01 13. Lacenová Erika 00:12,74
Back to top

Slovenská Liga Mládeže - 3. kolo

Zvolen (Slovak Republic) - 16.11.2002

Back to top

50SF E

Male Female
2. Deák Martin 00:28,31 1. Fekiačová Zuzana 00:26,49
3. Lacena Boris 00:28,52 5. Zelinová Lucia 00:29,48
19. Matejov Maroš 00:37,68 9. Chomutová Radka 00:31,47
30. Kulišiak Dávid 00:43,61 20. Žigová Nikola 00:41,38
31. Kaliský Martin 00:44,32 22. Červienková Katka 00:42,82

200SF E

Male Female
3. Deák Martin 02:27,97 1. Fekiačová Zuzana 02:22,02
8. Lacena Boris 02:36,01 5. Zelinová Lucia 02:31,03
17. Blažek Michal 02:58,28 7. Chomutová Radka 02:34,81
19. Hofbauer Tomáš 02:59,81 16. Žigová Nikola 03:08,66
27. Matejov Maroš 03:16,84 19. Červienková Katka 03:15,92
32. Kulišiak Dávid 03:32,87
34. Kaliský Martin 03:53,24

15/10AP E

Male Female
4. Lacena Boris 00:12,64 1. Fekiačová Zuzana 00:11,42
8. Deák Martin 00:13,20 3. Zelinová Lucia 00:12,48
16. Hofbauer Tomáš 00:15,16 10. Chomutová Radka 00:14,13
22. Matejov Maroš 00:16,92 17. Žigová Nikola 00:17,07
24. Kaliský Martin 00:18,13 21. Červienková Katka 00:19,48
28. Kulišiak Dávid 00:22,89

50SF D

Male Female
9. Chomut Miroslav 00:27,43 7. Lacenová Erika 00:27,92

200SF D

Male Female
7. Chomut Miroslav 02:15,06 9. Lacenová Erika 02:31,35

400SF D

Male Female
8. Chomut Miroslav 04:57,13 8. Lacenová Erika 05:31,88
Back to top

Memoriál Petra Ladiča v PP a RP

Bratislava (Slovak Republic) - 07.12.2002

Back to top

50SF E

Male Female
15. Hofbauer Tomáš 00:32,36 4. Zelinová Lucia 00:28,35
16. Chomutová Radka 00:32,36
18. Červienková Katka 00:34,45

100SF E

Male Female
5. Zelinová Lucia 01:05,17
12. Chomutová Radka 01:10,68
19. Červienková Katka 01:22,18

200SF E

Male Female
19. Hofbauer Tomáš 02:55,82 6. Zelinová Lucia 02:23,92
14. Chomutová Radka 02:35,68
16. Červienková Katka 02:51,73

50SF D

Male Female
15. Chomut Miroslav 00:36,72 6. Lacenová Erika 00:28,28

100SF D

Male Female
7. Chomut Miroslav 00:58,65 8. Lacenová Erika 01:05,35

100IM D

Male Female
11. Chomut Miroslav 01:11,16 7. Lacenová Erika 01:18,41
Back to top

XVI. ročník Vianočného preteku Zvolena

Zvolen (Slovak Republic) - 14.12.2002

Back to top

50SF E

Male Female
6. Hofbauer Tomáš 00:31,20 3. Fekiačová Zuzana 00:26,75
19. Matejov Maroš 00:39,46 7. Zelinová Lucia 00:28,86
13. Chomutová Radka 00:31,21
14. Červienková Katka 00:34,01

100SF E

Male Female
7. Hofbauer Tomáš 01:12,42 4. Fekiačová Zuzana 01:01,39
15. Matejov Maroš 01:22,41 8. Zelinová Lucia 01:05,51
14. Chomutová Radka 01:12,12
20. Červienková Katka 01:29,07

200SF E

Male Female
9. Hofbauer Tomáš 02:49,84 4. Fekiačová Zuzana 02:23,05
14. Matejov Maroš 03:07,19 7. Zelinová Lucia 02:25,01
11. Chomutová Radka 02:32,70
16. Červienková Katka 02:57,54

400SF E

Male Female
5. Chomutová Radka 05:19,29

15AP E

Male Female
8. Hofbauer Tomáš 00:08,17 1. Fekiačová Zuzana 00:06,48
13. Matejov Maroš 00:09,20 4. Zelinová Lucia 00:06,80
10. Chomutová Radka 00:08,42
15. Červienková Katka 00:10,67

15/10AP E

Male Female
8. Hofbauer Tomáš 00:14,39 2. Fekiačová Zuzana 00:11,92
13. Matejov Maroš 00:16,33 4. Zelinová Lucia 00:12,14
15. Červienková Katka 00:17,05

50SF D

Male Female
5. Chomut Miroslav 00:26,36 2. Lacenová Erika 00:26,82

100SF D

Male Female
5. Chomut Miroslav 00:58,55

200SF D

Male Female
6. Chomut Miroslav 02:09,82 4. Lacenová Erika 02:24,70

400SF D

Male Female
3. Chomut Miroslav 04:35,64

25AP D

Male Female
3. Lacenová Erika 00:12,64

4×100SF

Male Female
Zelinová Lucia 01:04,92
---- ----
---- ----
---- ----
Back to top